Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Česká Kanada - noční OB
Kód závodu
110703105
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Česká Kanada - noční OB
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
03.07.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
pro kategorie D21 a H21 zařazeno do HSH rankingu
Místo konání
Autokemp Zvůle
Použitá mapa
Zvůle
Pořadatel
PGP - SK Praga
Ředitel závodu
Ctibor Sysel
Hlavní rozhodčí
Martin Kondrát
Stavitel tratí
Ondřej Sysel
Kategorie
D21
H21
H40
OPEN
D21
4.20 km, 125 m, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejčí Kateřina
AOV9350
A
OOB TJ Baník Ostrava
77:29
2.
Kršáková Veronika
VIC9090
C
OB Vizovice
81:43
+ 4:14
3.
Kohlová Zuzana
KPY8852
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
89:28
+ 11:59
Fukalová Martina
AOV9550
B
OOB TJ Baník Ostrava
DISK
Vejrostová Lenka
KPY8853
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
DISK
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga
DISK
H21
5.50 km, 170 m, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašar Jan
PGP8610
R
SK Praga
45:26
2.
Skripnik Štěpán
SCP7901
C
OK Sparta Praha
45:49
+ 0:23
3.
Hora Vojtěch
PGP8301
C
SK Praga
47:00
+ 1:34
4.
Kořínek Jindřich
TUR8406
C
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
49:36
+ 4:10
5.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
51:56
+ 6:30
6.
Novotný Ondřej
ABM9211
A
KOB Moira Brno
53:43
+ 8:17
7.
Henych Petr
VLI6001
C
Slavia Liberec Orienteering
53:44
+ 8:18
8.
Kobr Tomáš
TJN8901
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
55:43
+ 10:17
9.
Zakouřil Tomáš
TUV7500
C
SOK TJ Turnov
57:42
+ 12:16
10.
Kurfürst Pavel
FSP7400
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
65:24
+ 19:58
11.
Přikryl Petr
ABM6708
C
KOB Moira Brno
75:46
+ 30:20
12.
Furucz Ján
FBA7201
C
Slávia Farmaceut Bratislava
86:38
+ 41:12
13.
Koldinský Jan
KPY8506
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
99:51
+ 54:25
Furucz Peter
FBA8301
C
Slávia Farmaceut Bratislava
DISK
Klimeš Petr
KRE7701
C
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
Peterka Vojtěch
LLI7502
C
TJ Loko Liberec
DISK
H40
4.20 km, 125 m, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kršák Karel
VIC5902
C
OB Vizovice
51:21
2.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
53:42
+ 2:21
3.
Funda Jiří
API6401
C
OK Andante Písek
56:32
+ 5:11
4.
Kolář Tomáš
SLA7103
C
SKOB Slaný
60:33
+ 9:12
5.
Kůstka Marek
VIC6403
C
OB Vizovice
67:37
+ 16:16
6.
Horký Milan
VIP6101
C
SK VIPrahlo
72:33
+ 21:12
OPEN
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uhlíř Marek a Kateřina Pavlů
LBE9400
B
TJ Lokomotiva Beroun
25:59
2.
Kašpar Ludvík
ZAK9800
C
SK Netopýr Zákupy
34:43
+ 8:44
3.
Kršáková Marie
VIC9191
B
OB Vizovice
35:12
+ 9:13
4.
Repiská Amálie
MFP9851
C
VŠSK MFF UK Praha
37:46
+ 11:47
5.
Kůstková Daniela
VIC9898
B
OB Vizovice
39:10
+ 13:11
6.
Zemanová Lenka
KTA8851
C
SK Kotnov Tábor
40:46
+ 14:47
7.
Jaklová Lenka
TKO9250
C
Triatlon Klub Ostrava
47:59
+ 22:00
8.
Bohuš Peter
XXX0000
C
53:46
+ 27:47
9.
Nechuta Milan
PZR7007
C
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
55:20
+ 29:21
10.
Novák Igor
AOV0501
C
OOB TJ Baník Ostrava
82:48
+ 56:49
11.
Kolářová, Asterová, Zemková
SLA7351
C
SKOB Slaný
88:59
+ 63:00
12.
Vyhnálková Marie
MFP0151
C
VŠSK MFF UK Praha
90:08
+ 64:09
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz