Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na klasické trati-VČO
Kód závodu
110530
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní mistrovství na klasické trati-VČO
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
28.05.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Východočeský pohár
Místo konání
Pecka
Použitá mapa
Kazabrud
Pořadatel
JIL- OK Jilemnice
Ředitel závodu
Hlaváč David
Hlavní rozhodčí
Malý Aleš
Stavitel tratí
Kynčlová Martina
JURY
Novák,Kučera,Vítek
Kategorie
D10C
D10N
D12C
D12D
D14C
D14D
D16C
D16D
D18C
D20C
D21A
D21C
D21D
D35C
D35D
D40C
D45C
D45D
D50C
D55C
D60C
D65C
H10C
H10N
H12C
H12D
H14C
H14D
H16C
H16D
H18C
H21A
H21C
H21D
H35C
H35D
H40C
H45C
H45D
H50C
H55C
H55D
H60C
H65C
HDR
P
D10C
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kochová Anna
SJC0153
Sportcentrum Jičín
21:03
2.
Kosová Tereza
SRK0103
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
21:09
+ 0:06
3.
Vejražková Róza
SJC0151
Sportcentrum Jičín
21:42
+ 0:39
4.
Francová Lucie
LPU0152
OK Lokomotiva Pardubice
23:51
+ 2:48
5.
Chrástová Tereza
STH0251
SK Studenec
27:28
+ 6:25
6.
Schvachová Lucie
LPU0153
OK Lokomotiva Pardubice
27:37
+ 6:34
7.
Jelínková Zuzana
CHC0151
KOB Choceň
34:25
+ 13:22
8.
Držková Berenika
LPU0151
OK Lokomotiva Pardubice
41:20
+ 20:17
9.
Richtrová Kateřina
JIL0151
OK Jilemnice
45:26
+ 24:23
10.
Dvořáková Anna
JIL0154
OK Jilemnice
51:01
+ 29:58
11.
Dubská Terezie
STH0151
SK Studenec
54:57
+ 33:54
12.
Kubíčová Iva
ZAM0151
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
59:43
+ 38:40
13.
Kacálková Agáta
SRK0153
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
62:43
+ 41:40
D10N
3.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vávrová Vanda
HOR
26:05
2.
Thýnová Martina
SHK0350
TJ Slavia Hradec Králové
28:08
+ 2:03
3.
Kološová Veronika
LPU0351
OK Lokomotiva Pardubice
34:33
+ 8:28
4.
Pilná Natálie
VRL0351
OOS TJ Spartak Vrchlabí
34:42
+ 8:37
5.
Suchá Simona
SHK0351
TJ Slavia Hradec Králové
35:02
+ 8:57
6.
Pušová Bára
STH0352
SK Studenec
38:11
+ 12:06
7.
Janků Anna
SJC0252
Sportcentrum Jičín
38:44
+ 12:39
8.
Hrnčířová Ivana
STH0351
SK Studenec
39:51
+ 13:46
9.
Žabková Marie
SRK0050
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
43:41
+ 17:36
10.
Šmídová Barbora
STH0253
SK Studenec
44:07
+ 18:02
11.
Kuchařová Rozálie
SJC0251
Sportcentrum Jičín
47:09
+ 21:04
12.
Málková Naďa
SRK0301
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
49:46
+ 23:41
13.
Matoušová Gábina
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
51:50
+ 25:45
14.
Michlová Eliška
VRL
57:33
+ 31:28
15.
Randáková Alžběta
VRL0252
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57:46
+ 31:41
D12C
2.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubíčková Kateřina
VAM9952
OOB Vamberk
26:15
2.
Semrádová Jana
CHC9951
KOB Choceň
26:43
+ 0:28
3.
Větříčková Andrea
SHK9951
TJ Slavia Hradec Králové
26:48
+ 0:33
4.
Kopecká Anna
KUN9951
TJ Sokol Kunvald
27:49
+ 1:34
5.
Kalenská Dominika
STH9958
SK Studenec
29:05
+ 2:50
6.
Urbanová Markéta
STH9953
SK Studenec
29:24
+ 3:09
7.
Brožová Zuzana
LPU0053
OK Lokomotiva Pardubice
29:51
+ 3:36
8.
Thýnová Nikola
SHK0051
TJ Slavia Hradec Králové
30:28
+ 4:13
9.
Šrenkelová Ilona
LPU9955
OK Lokomotiva Pardubice
30:46
+ 4:31
10.
Filipová Tereza
SRK
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
30:47
+ 4:32
11.
Nacu Šárka
LPU0052
OK Lokomotiva Pardubice
33:53
+ 7:38
12.
Zlámalová Nikola
PHK9950
OK 99 Hradec Králové
35:03
+ 8:48
13.
Matoušová Kateřina
VRL9955
OOS TJ Spartak Vrchlabí
36:18
+ 10:03
14.
Kubíčková Jana
PHK9999
OK 99 Hradec Králové
36:33
+ 10:18
15.
Rückerová Šárka
HOR0050
TJ Jiskra Hořice
38:56
+ 12:41
16.
Pilná Bára
VRL0052
OOS TJ Spartak Vrchlabí
46:24
+ 20:09
17.
Chaloupková Kateřina
CHC0051
KOB Choceň
47:56
+ 21:41
18.
Štreglová Zuzka
VRL0251
OOS TJ Spartak Vrchlabí
50:16
+ 24:01
D12D
2.30 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jarošová Michaela
SRK9952
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
26:47
2.
Borovičková Valerie
ZAM0051
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
28:12
+ 1:25
3.
Řádová Kateřina
NER
30:48
+ 4:01
4.
Gallová Veronika
JIL0052
OK Jilemnice
32:51
+ 6:04
5.
Hrnčířová Magda
STH0051
SK Studenec
35:13
+ 8:26
6.
Miškovičová Natálie
SJC0052
Sportcentrum Jičín
41:05
+ 14:18
7.
Malinová Apolena
SHK9952
TJ Slavia Hradec Králové
42:09
+ 15:22
8.
Zenknerová Karolína
BRU0052
Ulita Broumov
55:19
+ 28:32
D14C
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fenclová Tereza
LPU9752
OK Lokomotiva Pardubice
32:39
2.
Šemberová Kristýna
STH9751
SK Studenec
33:31
+ 0:52
3.
Votočková Eliška
JIL9751
OK Jilemnice
34:05
+ 1:26
4.
Chaloupková Veronika
CHC9852
KOB Choceň
36:33
+ 3:54
5.
Waňková Martina
VRL9951
OOS TJ Spartak Vrchlabí
37:54
+ 5:15
6.
Zemánková Tereza
SRK9752
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
37:57
+ 5:18
7.
Červená Adéla
SHK9755
TJ Slavia Hradec Králové
38:16
+ 5:37
8.
Samková Kateřina
PHK9752
OK 99 Hradec Králové
38:24
+ 5:45
9.
Kavalírová Jůlie
PHK9753
OK 99 Hradec Králové
39:25
+ 6:46
10.
Sedláčková Tereza
LTU9852
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
41:23
+ 8:44
11.
Jansová Doubravka
ZAM9751
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
42:19
+ 9:40
12.
Faltová Anna
SJC9851
Sportcentrum Jičín
44:57
+ 12:18
13.
Votroubková Petra
SHK9853
TJ Slavia Hradec Králové
45:12
+ 12:33
14.
Langrová Anna
SHK9753
TJ Slavia Hradec Králové
46:47
+ 14:08
15.
Tryznová Lucie
VRL9751
OOS TJ Spartak Vrchlabí
59:01
+ 26:22
D14D
2.50 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zákravská Adéla
SNA9751
TJ Start Náchod
34:03
2.
Kubečková Veronika
PHK9853
OK 99 Hradec Králové
40:39
+ 6:36
3.
Košťalková Julie
CHC9752
KOB Choceň
43:10
+ 9:07
4.
Vydrová Anna
PEN9850
OK RECO Sport
66:02
+ 31:59
D16C
4.10 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koderičová Tereza
LTU9651
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
39:00
2.
Hančová Petra
VRL9652
OOS TJ Spartak Vrchlabí
41:18
+ 2:18
3.
Šmejcová Anna
SJC9552
Sportcentrum Jičín
42:37
+ 3:37
4.
Šádková Martina
PHK9653
OK 99 Hradec Králové
44:35
+ 5:35
5.
Petrasová Zuzana
VAM9653
OOB Vamberk
45:39
+ 6:39
6.
Pacholíková Lucie
STH9552
SK Studenec
50:26
+ 11:26
7.
Kosková Kateřina
SRK9654
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
51:20
+ 12:20
8.
Šádková Lucie
PHK9654
OK 99 Hradec Králové
51:52
+ 12:52
9.
Schvachová Denisa
LPU9652
OK Lokomotiva Pardubice
61:25
+ 22:25
D16D
3.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šrenkelová Soňa
LPU9553
OK Lokomotiva Pardubice
46:12
2.
Provazníková Darja
LPU9651
OK Lokomotiva Pardubice
60:09
+ 13:57
3.
Šrenkelová Kateřina
LPU9554
OK Lokomotiva Pardubice
65:54
+ 19:42
4.
Jágrová Barbora
PHK9657
OK 99 Hradec Králové
67:33
+ 21:21
D18C
5.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Myslivcová Pavla
SHK9352
TJ Slavia Hradec Králové
55:08
2.
Ducháčková Kateřina
STH9356
SK Studenec
61:16
+ 6:08
3.
Kulhavá Eliška
LPU9657
OK Lokomotiva Pardubice
62:07
+ 6:59
4.
Chládková Simona
LPU9658
OK Lokomotiva Pardubice
62:23
+ 7:15
5.
Peremská Dana
SRK9351
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
70:35
+ 15:27
6.
Jarošová Kateřina
SRK9357
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
85:41
+ 30:33
7.
Kisková Klára
LPU9356
OK Lokomotiva Pardubice
86:21
+ 31:13
Palasová Pavlína
SJC9352
Sportcentrum Jičín
DISK
D20C
6.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopecká Eliška
ASU9299
Magnus Orienteering
78:11
D21A
7.50 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škodová Petra
LPU8359
OK Lokomotiva Pardubice
66:03
2.
Fenclová Marta
LPU7667
OK Lokomotiva Pardubice
66:18
+ 0:15
3.
Uvizlová Martina
SJC8665
Sportcentrum Jičín
71:01
+ 4:58
4.
Vítková Lucie
PHK8055
OK 99 Hradec Králové
72:16
+ 6:13
5.
Doležalová Veronika
SHK8753
TJ Slavia Hradec Králové
73:54
+ 7:51
6.
Čečková Martina
SHK7753
TJ Slavia Hradec Králové
74:53
+ 8:50
7.
Mrštíková Květa
LPU8753
OK Lokomotiva Pardubice
75:23
+ 9:20
8.
Jiřištová Zuzana
DKP8254
Oddíl OB Kotlářka
75:38
+ 9:35
9.
Hrobařová Lenka
ASU7751
Magnus Orienteering
78:06
+ 12:03
10.
Kubátová Zuzana
VRL9151
OOS TJ Spartak Vrchlabí
81:45
+ 15:42
D21C
6.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Randáková Helena
VRL7452
OOS TJ Spartak Vrchlabí
54:10
2.
Mádlová Věra
ZBM8951
SK Žabovřesky Brno
58:32
+ 4:22
3.
Smutná Pavla
VAM8651
OOB Vamberk
61:45
+ 7:35
4.
Toužilová Martina
SHK8051
TJ Slavia Hradec Králové
61:50
+ 7:40
5.
Zákravská Šárka
SNA8951
TJ Start Náchod
62:49
+ 8:39
6.
Šponarová Lenka
ZAM8451
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
65:03
+ 10:53
7.
Vandasová Markéta
VAM7250
OOB Vamberk
65:22
+ 11:12
8.
Smutná Jana
VAM6251
OOB Vamberk
65:35
+ 11:25
9.
Šediváková Helena
LPU8857
OK Lokomotiva Pardubice
66:03
+ 11:53
10.
Samková Renáta
PHK7456
OK 99 Hradec Králové
66:08
+ 11:58
11.
Zurynková Jana
EKP7053
VŠTJ Ekonom Praha
67:39
+ 13:29
12.
Dušátková Lenka
PHK8557
OK 99 Hradec Králové
68:41
+ 14:31
13.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
SK lyžování a OB Nová Paka
70:51
+ 16:41
14.
Bednářová Michaela
VAM8951
OOB Vamberk
73:06
+ 18:56
15.
Tauchmanová Ivana
NPA7852
SK lyžování a OB Nová Paka
75:00
+ 20:50
16.
Švíglerová Pavla
LPU7658
OK Lokomotiva Pardubice
76:44
+ 22:34
D21D
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vaňoučková Věra
VRL7979
OOS TJ Spartak Vrchlabí
41:25
2.
Justová Hana
PHK8556
OK 99 Hradec Králové
43:27
+ 2:02
3.
Hostinská Jana
VAM8451
OOB Vamberk
44:50
+ 3:25
4.
Kubečková Zdena
PHK7551
OK 99 Hradec Králové
45:24
+ 3:59
5.
Kodytková Iva
VAM7751
OOB Vamberk
47:40
+ 6:15
6.
Suchá Eva
SHK7851
TJ Slavia Hradec Králové
47:48
+ 6:23
7.
Kokaislová Eva
LPU7956
OK Lokomotiva Pardubice
48:17
+ 6:52
8.
Píšová Monika
NPA8151
SK lyžování a OB Nová Paka
49:48
+ 8:23
9.
Balcarová Mirka
PHK9151
OK 99 Hradec Králové
50:27
+ 9:02
10.
Kunhartová Kateřina
PHK8052
OK 99 Hradec Králové
51:08
+ 9:43
11.
Fejková Marcela
SJC7751
Sportcentrum Jičín
52:20
+ 10:55
12.
Šponarová Lucie
ZAM9151
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
56:23
+ 14:58
13.
Fialová Tereza
BRM8451
Sokol Burdych
56:45
+ 15:20
14.
Držková Markéta
LPU7670
OK Lokomotiva Pardubice
57:04
+ 15:39
15.
Schmidtová Jana
VRL7553
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57:21
+ 15:56
16.
Kubátová Dana
VRL6851
OOS TJ Spartak Vrchlabí
58:07
+ 16:42
17.
Chládková Zuzana
ZAM9153
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
60:30
+ 19:05
18.
Kadaňová Barbora
LPU8253
OK Lokomotiva Pardubice
61:17
+ 19:52
19.
Veverková Yveta
VAM6452
OOB Vamberk
62:13
+ 20:48
20.
Pavelková Kateřina
LPU8560
OK Lokomotiva Pardubice
62:28
+ 21:03
21.
Lulayová Zuzana
LPU8551
OK Lokomotiva Pardubice
63:49
+ 22:24
22.
Kašparová Eva
LPU7854
OK Lokomotiva Pardubice
64:49
+ 23:24
23.
Poláková Lucie
VRL8254
OOS TJ Spartak Vrchlabí
68:04
+ 26:39
24.
Vrbatová Petra
HOS8551
TJ Tatran Hostinné
68:10
+ 26:45
25.
Pěluchová Daniela
CHC8851
KOB Choceň
76:05
+ 34:40
26.
Drahorádová Lenka
LPU8660
OK Lokomotiva Pardubice
78:10
+ 36:45
27.
Korbelová Petra
CHC7653
KOB Choceň
78:17
+ 36:52
28.
Koutná Kateřina
PHK9351
OK 99 Hradec Králové
81:38
+ 40:13
29.
Vlachová Michaela
NER
116:42
+ 75:17
Kolářová Zuzana
BRU9452
Ulita Broumov
DISK
Kondělková Romana
HOS8152
TJ Tatran Hostinné
DISK
Veselková Jana
SHK8659
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Hlaváčová Lucie
VRL7353
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
D35C
5.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpilová Jana
SJC7451
Sportcentrum Jičín
54:21
2.
Křivdová Lenka
CHC7251
KOB Choceň
62:48
+ 8:27
3.
Růžičková Kamila
PHK7153
OK 99 Hradec Králové
63:05
+ 8:44
4.
Rykalová Jitka
VAM7251
OOB Vamberk
64:24
+ 10:03
5.
Mikulecká Nataša
SRK4751
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
65:48
+ 11:27
6.
Čivrná Karolína
LPU7353
OK Lokomotiva Pardubice
66:00
+ 11:39
7.
Kaplanová Iva
LPU6859
OK Lokomotiva Pardubice
67:18
+ 12:57
8.
Juračková Jana
LPU6051
OK Lokomotiva Pardubice
67:51
+ 13:30
9.
Čermáková Renata
LPU6553
OK Lokomotiva Pardubice
69:29
+ 15:08
10.
Štreglová Andrea
VRL7552
OOS TJ Spartak Vrchlabí
72:39
+ 18:18
11.
Kalenská Kateřina
STH7351
SK Studenec
75:09
+ 20:48
12.
Kroniková Jana
SHK7350
TJ Slavia Hradec Králové
75:19
+ 20:58
13.
Zlámalová Zdena
PHK7257
OK 99 Hradec Králové
78:54
+ 24:33
14.
Zemánková Eva
SRK7452
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
79:00
+ 24:39
15.
Kulhavá Jarmila
SRK6751
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
79:23
+ 25:02
16.
Bostlová Lenka
OKP7651
SK OK 24 Praha
118:47
+ 64:26
D35D
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kosová Michaela
SRK6752
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
40:40
2.
Myslivcová Lenka
SHK7051
TJ Slavia Hradec Králové
43:22
+ 2:42
3.
Háková Eva
NPA6951
SK lyžování a OB Nová Paka
51:20
+ 10:40
4.
Kobližková Hana
ZAM5851
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
52:16
+ 11:36
5.
Koutná Alena
PHK7052
OK 99 Hradec Králové
52:58
+ 12:18
6.
Jelínková Marta
CHC6751
KOB Choceň
54:05
+ 13:25
7.
Chaloupková Lenka
CHC6951
KOB Choceň
54:47
+ 14:07
8.
Azebová Martina
PHK6757
OK 99 Hradec Králové
56:13
+ 15:33
9.
Schvachová Stanislava
LPU7154
OK Lokomotiva Pardubice
56:18
+ 15:38
10.
Fundová Hana
SHK6752
TJ Slavia Hradec Králové
56:21
+ 15:41
11.
Hančová Alice
VRL7052
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57:45
+ 17:05
12.
Frömmelová Dana
BRU7251
Ulita Broumov
58:44
+ 18:04
13.
Justová Jana
PHK6153
OK 99 Hradec Králové
59:27
+ 18:47
14.
Semrádová Jitka
CHC6651
KOB Choceň
60:39
+ 19:59
15.
Lamichová Iva
PHK6353
OK 99 Hradec Králové
61:06
+ 20:26
16.
Koblicová Milena
VAM7651
OOB Vamberk
61:14
+ 20:34
17.
Divecká Růžena
SHK6753
TJ Slavia Hradec Králové
61:15
+ 20:35
18.
Šišmová Hana
TYN6850
SK Týniště nad Orlicí OOB
61:30
+ 20:50
19.
Pilná Libuše
VRL7153
OOS TJ Spartak Vrchlabí
64:35
+ 23:55
20.
Cabalková Ivana
ZAM6351
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
65:13
+ 24:33
21.
Bendáková Jitka
LTU6951
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
67:07
+ 26:27
22.
Waňková Dita
VRL7151
OOS TJ Spartak Vrchlabí
70:38
+ 29:58
23.
Kavalírová Kateřina
PHK6756
OK 99 Hradec Králové
74:06
+ 33:26
24.
Kolářová Andrea
BRU7151
Ulita Broumov
76:15
+ 35:35
25.
Rusinová Alena
BRU7152
Ulita Broumov
78:21
+ 37:41
26.
Douchová Jaroslava
SNA7155
TJ Start Náchod
87:09
+ 46:29
27.
Kašparová Eva
TYN7452
SK Týniště nad Orlicí OOB
94:37
+ 53:57
D40C
5.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švadlenová Ivana
CHC7151
KOB Choceň
60:38
2.
Demlová Jitka
LPU6955
OK Lokomotiva Pardubice
67:34
+ 6:56
3.
Procházková Alexandra
LPU7051
OK Lokomotiva Pardubice
68:16
+ 7:38
4.
Chmelařová Marie
SHK6352
TJ Slavia Hradec Králové
75:20
+ 14:42
D45C
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pecková Ivana
EKP6252
VŠTJ Ekonom Praha
51:10
2.
Roudná Eva
LPU6554
OK Lokomotiva Pardubice
55:19
+ 4:09
2.
Nýdrlová Eva
VRL5451
OOS TJ Spartak Vrchlabí
55:19
+ 4:09
4.
Mádlová Iva
SHK6351
TJ Slavia Hradec Králové
55:28
+ 4:18
5.
Hausvaterová Marcela
SHK6152
TJ Slavia Hradec Králové
56:00
+ 4:50
6.
Hindráková Martina
LTU6451
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
56:54
+ 5:44
7.
Julínková Dana
LPU6555
OK Lokomotiva Pardubice
57:19
+ 6:09
8.
Langrová Eva
SNA5351
TJ Start Náchod
58:09
+ 6:59
9.
Jiranová Alena
PHK5351
OK 99 Hradec Králové
60:38
+ 9:28
10.
Novotná Iva
SHK6151
TJ Slavia Hradec Králové
60:39
+ 9:29
11.
Zalabová Martina
SJC6657
Sportcentrum Jičín
61:52
+ 10:42
12.
Thýnová Ivana
SHK6651
TJ Slavia Hradec Králové
63:03
+ 11:53
13.
Tichá Jiřina
DOB6050
KOB Dobruška
71:23
+ 20:13
14.
Bláhová Luba
SHK5852
TJ Slavia Hradec Králové
76:14
+ 25:04
15.
Šabatková Zdena
SHK5652
TJ Slavia Hradec Králové
77:15
+ 26:05
D45D
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Egrtová Jitka
SHK6354
TJ Slavia Hradec Králové
40:40
2.
Balcarová Eva
PHK5952
OK 99 Hradec Králové
44:01
+ 3:21
3.
Peremská Dana
SRK6351
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
45:52
+ 5:12
4.
Nožková Dagmar
ZAM6251
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
47:19
+ 6:39
5.
Kološová Jana
LPU6653
OK Lokomotiva Pardubice
49:39
+ 8:59
6.
Weisbauerová Blanka
LPU6351
OK Lokomotiva Pardubice
52:31
+ 11:51
7.
Gazdačková Jana
SHK5851
TJ Slavia Hradec Králové
53:49
+ 13:09
8.
Dusílková Marie
SRK5752
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
56:04
+ 15:24
9.
Zákravská Hana
SNA6451
TJ Start Náchod
57:55
+ 17:15
10.
Kábrtová Iva
PEN6350
OK RECO Sport
58:40
+ 18:00
11.
Stulíková Zuzana
SHK5751
TJ Slavia Hradec Králové
58:51
+ 18:11
12.
Lennerová Eva
LPU5653
OK Lokomotiva Pardubice
59:40
+ 19:00
13.
Pfeiferová Blanka
HOR6450
TJ Jiskra Hořice
65:39
+ 24:59
14.
Remešová Alena
DOB6150
KOB Dobruška
77:15
+ 36:35
D50C
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rybářová Lenka
PHK5551
OK 99 Hradec Králové
44:59
2.
Víchová Ladislava
LPU5851
OK Lokomotiva Pardubice
46:31
+ 1:32
3.
Běhounová Jiřina
PHK5651
OK 99 Hradec Králové
49:38
+ 4:39
D55C
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dočkalová Jiřina
LPU5654
OK Lokomotiva Pardubice
42:33
2.
Klimplová Alena
LPU5551
OK Lokomotiva Pardubice
50:02
+ 7:29
3.
Fejlková Alice
SHK5351
TJ Slavia Hradec Králové
52:46
+ 10:13
4.
Mrštíková Hana
LPU5552
OK Lokomotiva Pardubice
53:44
+ 11:11
5.
Nováková Jana
NPA5552
SK lyžování a OB Nová Paka
56:54
+ 14:21
6.
Kohoutová Jitřenka
UVP4850
Slovan Praha
60:55
+ 18:22
7.
Štěrbová Lenka
LPU5451
OK Lokomotiva Pardubice
63:17
+ 20:44
8.
Hejtmánková Alena
TAP5452
KOB TRETRA Praha
69:44
+ 27:11
9.
Filipová Dagmar
SHK5651
TJ Slavia Hradec Králové
75:20
+ 32:47
10.
Burdychová Naďa
BRM5551
Sokol Burdych
81:00
+ 38:27
D60C
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Martincová Helena
ZAM5051
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
46:32
2.
Kutáčková Stanislava
LTU4751
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
56:54
+ 10:22
3.
Malá Marie
LPU4753
OK Lokomotiva Pardubice
68:16
+ 21:44
Knoblochová Věra
VRL4851
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
D65C
2.90 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Marie
PHK3951
OK 99 Hradec Králové
47:30
2.
Lhotská Hana
ZAM4651
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
60:37
+ 13:07
3.
Ehlová Iva
SRK3951
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
72:23
+ 24:53
H10C
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Mikuláš
SRK0200
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
24:29
2.
Langr Jan
SHK0101
TJ Slavia Hradec Králové
25:05
+ 0:36
3.
Kolář Adam
BRU0104
Ulita Broumov
28:28
+ 3:59
4.
Zalaba Tomáš
SJC0101
Sportcentrum Jičín
34:51
+ 10:22
5.
Kynčl Vojtěch
JIL0101
OK Jilemnice
35:50
+ 11:21
6.
Bláha Marek
PHK0102
OK 99 Hradec Králové
36:37
+ 12:08
7.
Kolář Jan
BRU0101
Ulita Broumov
37:35
+ 13:06
8.
Jakub Ježek
JIL0104
OK Jilemnice
38:05
+ 13:36
9.
Mečíř Marek
JIL0102
OK Jilemnice
38:26
+ 13:57
10.
Břeň Daniel
SJC0102
Sportcentrum Jičín
38:32
+ 14:03
11.
Rücker Jan
HOR0201
TJ Jiskra Hořice
43:06
+ 18:37
12.
Vávra Jakub
HOR0202
TJ Jiskra Hořice
44:58
+ 20:29
13.
Locker Daniel
SRK0154
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
50:47
+ 26:18
14.
Paleček Ondřej
SRK0051
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
61:28
+ 36:59
Šabata Radek
SRK0201
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
H10N
3.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichý Radomír
NER
NER
24:25
2.
Tuma Matěj
SJC0202
Sportcentrum Jičín
27:16
+ 2:51
3.
Štefan Vít
STH0202
SK Studenec
29:00
+ 4:35
4.
Manda Jakub
LPU0202
OK Lokomotiva Pardubice
30:32
+ 6:07
5.
Michal Adamovský ml.
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
31:07
+ 6:42
6.
Grundman Viktor
CHC0301
KOB Choceň
44:16
+ 19:51
7.
Tichý Lubomír
NER
NER
47:16
+ 22:51
8.
Doračil Filip
SJC
51:11
+ 26:46
9.
Doračil Marián
SJC
52:11
+ 27:46
10.
Franta Jonáš
NER
54:54
+ 30:29
11.
Bostl Jan
OKP0401
SK OK 24 Praha
75:58
+ 51:33
Rusin Vojtěch
BRU0301
Ulita Broumov
DISK
Pokorný Dominik
SRK0202
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
H12C
2.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křivda Tomáš
CHC9901
KOB Choceň
20:01
2.
Kavalír Jáchym
PHK9901
OK 99 Hradec Králové
20:23
+ 0:22
3.
Roudný Martin
LPU0002
OK Lokomotiva Pardubice
22:58
+ 2:57
4.
Ferbr Jan
SJC9902
Sportcentrum Jičín
23:46
+ 3:45
5.
Metelka Ondřej
PHK0101
OK 99 Hradec Králové
24:02
+ 4:01
6.
Mašata Metoděj
PHK9905
OK 99 Hradec Králové
25:27
+ 5:26
7.
Ryba David
SHK9902
TJ Slavia Hradec Králové
25:54
+ 5:53
8.
Macko Lukáš
SJC9901
Sportcentrum Jičín
29:09
+ 9:08
9.
Šabata Milan
SRK9904
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
29:18
+ 9:17
10.
Rusin Jan
BRU0001
Ulita Broumov
30:09
+ 10:08
11.
Karásek Matěj
SJC0001
Sportcentrum Jičín
32:40
+ 12:39
12.
Švadlena Michal
CHC0101
KOB Choceň
34:46
+ 14:45
13.
Konvalinka Jindřich
LPU0004
OK Lokomotiva Pardubice
35:04
+ 15:03
14.
Schvach Hynek
LPU9904
OK Lokomotiva Pardubice
35:28
+ 15:27
15.
Roudný Václav
LPU0001
OK Lokomotiva Pardubice
35:44
+ 15:43
16.
Kubát Tomáš
VRL0001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
38:18
+ 18:17
17.
Šklíba Michal
SRK9900
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
39:44
+ 19:43
18.
Kudera Tomáš
SHK9901
TJ Slavia Hradec Králové
40:32
+ 20:31
19.
Volák Ondřej
BRU0006
Ulita Broumov
40:58
+ 20:57
20.
Hajný Vojtěch
JIL9902
OK Jilemnice
44:18
+ 24:17
21.
Hůlek Matěj
PHK9904
OK 99 Hradec Králové
44:21
+ 24:20
22.
Samek Tomáš
PHK0001
OK 99 Hradec Králové
47:53
+ 27:52
23.
Burda Jan
LPU9907
OK Lokomotiva Pardubice
56:59
+ 36:58
Fencl Jonáš
LPU9902
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
Kadlec Jan
STH9901
SK Studenec
DISK
H12D
2.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skalický Johan
ASU9948
Magnus Orienteering
29:10
2.
Kučera Kryšpín
PHK9900
OK 99 Hradec Králové
40:16
+ 11:06
3.
Kašpar Jan
TYN9801
SK Týniště nad Orlicí OOB
43:49
+ 14:39
4.
Jelínek Tomáš
CHC9903
KOB Choceň
44:43
+ 15:33
5.
Tryzna Matěj
VRL0004
OOS TJ Spartak Vrchlabí
44:46
+ 15:36
6.
Kos Martin
NER
45:35
+ 16:25
7.
Kos Tomáš
ZAM0001
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
53:31
+ 24:21
H14C
4.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Vojtěch
LPU9702
OK Lokomotiva Pardubice
38:44
2.
Růžička Adam
PHK9704
OK 99 Hradec Králové
39:33
+ 0:49
3.
Starý Ondra
VRL9802
OOS TJ Spartak Vrchlabí
39:47
+ 1:03
4.
Zikmund Zdeněk
SJC9703
Sportcentrum Jičín
41:28
+ 2:44
5.
Gebrt Jan
SHK9801
TJ Slavia Hradec Králové
45:34
+ 6:50
6.
Semrád Ladislav
CHC9701
KOB Choceň
47:03
+ 8:19
7.
Vyskočil Štěpán
VAM9701
OOB Vamberk
47:51
+ 9:07
7.
Vandas Daniel
SRK9805
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
47:51
+ 9:07
9.
Kanta Martin
LPU9705
OK Lokomotiva Pardubice
48:48
+ 10:04
10.
Bendák Jan
LTU9801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
50:06
+ 11:22
11.
Locker Tomáš
SRK9802
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
50:34
+ 11:50
12.
Břeň Lukáš
SJC9805
Sportcentrum Jičín
50:52
+ 12:08
13.
Bezdíček Kryštof
LPU9706
OK Lokomotiva Pardubice
59:12
+ 20:28
14.
Tomeš Jan
VRL9801
OOS TJ Spartak Vrchlabí
70:40
+ 31:56
15.
Žák Jan
LPU9802
OK Lokomotiva Pardubice
72:11
+ 33:27
16.
Borský Matěj
LPU9807
OK Lokomotiva Pardubice
72:54
+ 34:10
17.
Horák Vojtěch
LPU9708
OK Lokomotiva Pardubice
77:51
+ 39:07
H14D
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájek Jakub
SHK9802
TJ Slavia Hradec Králové
36:22
2.
Lauterbach David
ZAM9801
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
38:56
+ 2:34
3.
Valeš Martin
VAM9703
OOB Vamberk
47:50
+ 11:28
4.
Kubánek Jaroslav
SJC9803
Sportcentrum Jičín
51:28
+ 15:06
5.
Faltejsek Jan
PHK9802
OK 99 Hradec Králové
52:01
+ 15:39
6.
Míča Tomáš
LPU9707
OK Lokomotiva Pardubice
57:07
+ 20:45
7.
Bíl Jan
LPU9830
OK Lokomotiva Pardubice
62:24
+ 26:02
8.
Rusz Vratislav
KUN9801
TJ Sokol Kunvald
64:37
+ 28:15
9.
Hrouda Matěj
JIL9804
OK Jilemnice
65:36
+ 29:14
10.
Trávníček Tomáš
LPU9809
OK Lokomotiva Pardubice
67:44
+ 31:22
11.
Peška Miroslav
BRU9802
Ulita Broumov
69:17
+ 32:55
12.
Frömmel Martin
BRU9801
Ulita Broumov
69:41
+ 33:19
13.
Mečíř Hynek
JIL9802
OK Jilemnice
71:36
+ 35:14
Sedláček Daniel
LTU9701
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
DISK
Kluz Vojtěch
STH
DISK
H16C
6.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mašata Matěj
PHK9601
OK 99 Hradec Králové
50:36
2.
Lesák Jakub
ZAM9603
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
60:57
+ 10:21
3.
Kaplan Martin
LPU9609
OK Lokomotiva Pardubice
62:57
+ 12:21
4.
Taclík Milan
LTU9601
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
67:21
+ 16:45
5.
Ptáček Martin
SRK9509
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
67:36
+ 17:00
6.
Zlámal David
PHK9600
OK 99 Hradec Králové
68:25
+ 17:49
7.
Štál Jan
SJC9601
Sportcentrum Jičín
68:40
+ 18:04
8.
Mlateček Jiří
TYN9501
SK Týniště nad Orlicí OOB
68:48
+ 18:12
9.
Deml Tomáš
LPU9502
OK Lokomotiva Pardubice
70:40
+ 20:04
10.
Kosek Jan
SRK9507
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
71:32
+ 20:56
11.
Skalický Matyáš
ASU9645
Magnus Orienteering
76:44
+ 26:08
12.
Procházka Lukáš
ASU9648
Magnus Orienteering
77:17
+ 26:41
13.
Dušek Martin
ZAM9602
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
80:48
+ 30:12
14.
Tužil Ondřej
LPU9601
OK Lokomotiva Pardubice
86:39
+ 36:03
15.
Rykala Filip
VAM9601
OOB Vamberk
88:17
+ 37:41
16.
Růžička Karel
PHK9502
OK 99 Hradec Králové
91:56
+ 41:20
17.
Jurica Jan
LPU9611
OK Lokomotiva Pardubice
95:55
+ 45:19
18.
Trejbal Václav
SHK9604
TJ Slavia Hradec Králové
99:52
+ 49:16
19.
Holubář Bartoloměj
ASU9646
Magnus Orienteering
102:19
+ 51:43
Havránek Tomáš
ASU9649
Magnus Orienteering
DISK
H16D
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježdík Václav
ZAM9605
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
49:30
2.
Peška Jaroslav
BRU9603
Ulita Broumov
67:35
+ 18:05
3.
Kašpar Michal
TYN9502
SK Týniště nad Orlicí OOB
107:50
+ 58:20
H18C
7.30 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubelka Tomáš
LPU9307
OK Lokomotiva Pardubice
54:41
2.
Dvořáček Radek
VAM9401
OOB Vamberk
62:23
+ 7:42
3.
Šmejc Jakub
SJC9401
Sportcentrum Jičín
71:04
+ 16:23
4.
Jiroušek Vít
SRK9402
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
72:16
+ 17:35
5.
Jakeš Vojtěch
TYN9301
SK Týniště nad Orlicí OOB
72:34
+ 17:53
6.
Zelinka Jan
LPU9405
OK Lokomotiva Pardubice
75:07
+ 20:26
7.
Hanuš Pavel
CHC9302
KOB Choceň
76:01
+ 21:20
8.
Kučera Štěpán
STH9401
SK Studenec
89:16
+ 34:35
9.
Ryšavý Ondřej
ASU9346
Magnus Orienteering
106:30
+ 51:49
H21A
10.60 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zvěřina Petr
LPU8208
OK Lokomotiva Pardubice
68:26
2.
Polák Vlastimil
VRL7702
OOS TJ Spartak Vrchlabí
72:38
+ 4:12
3.
Drobník Michal
SJC8709
Sportcentrum Jičín
74:17
+ 5:51
4.
Hovorka Jan
LPU7907
OK Lokomotiva Pardubice
76:53
+ 8:27
5.
Hepner David
SHK7601
TJ Slavia Hradec Králové
77:27
+ 9:01
6.
Vítek Tomáš
PHK7702
OK 99 Hradec Králové
77:43
+ 9:17
7.
Holas Štěpán
SJC8702
Sportcentrum Jičín
79:37
+ 11:11
8.
Vítek Petr
PHK7601
OK 99 Hradec Králové
80:00
+ 11:34
9.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
82:58
+ 14:32
10.
Pátek Michal
CHC8603
KOB Choceň
83:09
+ 14:43
11.
Kadeřávek Petr
PHK7605
OK 99 Hradec Králové
83:26
+ 15:00
12.
Pešek Ondřej
CHC8502
KOB Choceň
83:38
+ 15:12
12.
Černý Michal
PHK8005
OK 99 Hradec Králové
83:38
+ 15:12
14.
Fiala Petr
LPU8701
OK Lokomotiva Pardubice
91:31
+ 23:05
15.
Doucha Jiří
SNA7105
TJ Start Náchod
94:23
+ 25:57
16.
Slovák Miroslav
SHK7704
TJ Slavia Hradec Králové
98:45
+ 30:19
17.
Kolek Petr
DOB7501
KOB Dobruška
102:54
+ 34:28
18.
Macka Radek
LCE8110
OOB TJ Slovan Luhačovice
111:54
+ 43:28
19.
Krmaš Václav
SRK8001
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
118:16
+ 49:50
20.
Zelenka Tomáš
PHK9001
OK 99 Hradec Králové
118:22
+ 49:56
21.
Jakeš Ondřej
TYN9103
SK Týniště nad Orlicí OOB
122:08
+ 53:42
Fátor Jan
ASU7907
Magnus Orienteering
DISK
H21C
8.20 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zikmund Zdeněk
NPA6705
SK lyžování a OB Nová Paka
61:22
2.
Weiner Jakub
SHK7911
TJ Slavia Hradec Králové
62:44
+ 1:22
3.
Kárník Jan
LPU7811
OK Lokomotiva Pardubice
64:21
+ 2:59
4.
Držka Štěpán
LPU7604
OK Lokomotiva Pardubice
64:27
+ 3:05
5.
Sokolář Zdeněk
SNA7201
TJ Start Náchod
66:27
+ 5:05
6.
Novotný Jan
LPU
67:10
+ 5:48
7.
Štregl Petr
VRL7303
OOS TJ Spartak Vrchlabí
67:51
+ 6:29
8.
Koblic Jan
VAM7601
OOB Vamberk
68:36
+ 7:14
9.
Novák Zdeněk
NPA7701
SK lyžování a OB Nová Paka
68:57
+ 7:35
10.
Mašata Roman
PHK7107
OK 99 Hradec Králové
69:30
+ 8:08
11.
Novák Jiří
NPA7502
SK lyžování a OB Nová Paka
69:53
+ 8:31
12.
Hanzl Tomáš
SJC8205
Sportcentrum Jičín
70:19
+ 8:57
13.
Pýcha Lukáš
SNA8402
TJ Start Náchod
71:16
+ 9:54
14.
Svoboda Ondřej
SHK7605
TJ Slavia Hradec Králové
72:24
+ 11:02
15.
Procházka Tomáš
LPU9110
OK Lokomotiva Pardubice
72:55
+ 11:33
16.
Andrš Jiří
VAM8601
OOB Vamberk
72:56
+ 11:34
17.
Smitka Jan
SHK9204
TJ Slavia Hradec Králové
73:34
+ 12:12
18.
Burdych Tomáš
BRM8201
Sokol Burdych
73:35
+ 12:13
19.
Kupka Jaroslav
ALB7800
OOB Albrechtice nad Orlicí
73:49
+ 12:27
19.
Fejk Zbyněk
SJC7501
Sportcentrum Jičín
73:49
+ 12:27
21.
Kraus Petr
SJC7303
Sportcentrum Jičín
75:51
+ 14:29
22.
Antoš Filip
NPA8001
SK lyžování a OB Nová Paka
76:40
+ 15:18
23.
Vančura Martin
TJN8002
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
78:13
+ 16:51
24.
Hladík František
STH9203
SK Studenec
79:35
+ 18:13
25.
Chmelař Tomáš
SHK8501
TJ Slavia Hradec Králové
81:12
+ 19:50
26.
Kučera Michal
STH9201
SK Studenec
81:55
+ 20:33
27.
Koblížek Kamil
ASU8001
Magnus Orienteering
82:05
+ 20:43
28.
Korbel Michal
CHC7703
KOB Choceň
83:20
+ 21:58
29.
Zaydlar Tomáš
ABR8601
A-team Bruntál
86:01
+ 24:39
30.
Čečka Jiří
SHK7600
TJ Slavia Hradec Králové
87:16
+ 25:54
31.
Cupák Jiří
VRL7201
OOS TJ Spartak Vrchlabí
92:23
+ 31:01
32.
Funda Jan
SHK9103
TJ Slavia Hradec Králové
92:30
+ 31:08
33.
Šabatka Jan
SHK9001
TJ Slavia Hradec Králové
95:04
+ 33:42
34.
Lux Filip
KUN9102
TJ Sokol Kunvald
98:39
+ 37:17
35.
Koleš Jan
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
102:10
+ 40:48
36.
Potůček Michal
PHK7903
OK 99 Hradec Králové
102:40
+ 41:18
37.
Souček Michal
SHK9007
TJ Slavia Hradec Králové
107:05
+ 45:43
Kolář Radek
BRU6901
Ulita Broumov
DISK
Jirčák Ondřej
SRK8805
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
H21D
5.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kumpošt Jaroslav
ASU7849
Magnus Orienteering
49:48
2.
Drhlík Petr
VAM8301
OOB Vamberk
52:52
+ 3:04
3.
Fridrich Petr
LPU7303
OK Lokomotiva Pardubice
53:26
+ 3:38
4.
Grundman Vojtěch
CHC8801
KOB Choceň
55:34
+ 5:46
5.
Sýkora Bohumil
CHC8601
KOB Choceň
55:41
+ 5:53
6.
Kokaisl Tomáš
LPU7820
OK Lokomotiva Pardubice
58:45
+ 8:57
7.
Hromádko Přemysl
BRM7601
Sokol Burdych
60:49
+ 11:01
8.
Sokol Milan
BRM7201
Sokol Burdych
71:47
+ 21:59
9.
Procházka Martin
LTU8101
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
73:14
+ 23:26
10.
Sršeň Tomáš
VAM8001
OOB Vamberk
85:26
+ 35:38
11.
Pompoš Martin
NER
NER
86:32
+ 36:44
Žemlička Jan
LPU8303
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H35C
8.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Netopil Libor
VAM7401
OOB Vamberk
67:09
2.
Fencl Petr
LPU6901
OK Lokomotiva Pardubice
71:31
+ 4:22
3.
Pecka Jan
EKP6800
VŠTJ Ekonom Praha
71:36
+ 4:27
4.
Toužil Karel
SHK7602
TJ Slavia Hradec Králové
76:58
+ 9:49
5.
Myslivec Tomáš
SHK7002
TJ Slavia Hradec Králové
85:51
+ 18:42
6.
Mlateček Jiří
TYN6701
SK Týniště nad Orlicí OOB
104:08
+ 36:59
7.
Hausvater Karel
SHK5801
TJ Slavia Hradec Králové
147:04
+ 79:55
Švadlena Pavel
CHC7502
KOB Choceň
DISK
H35D
5.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubát Miroslav
VRL6701
OOS TJ Spartak Vrchlabí
55:49
2.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
OK Lokomotiva Pardubice
57:57
+ 2:08
3.
Křivda Ivan
CHC6701
KOB Choceň
60:40
+ 4:51
4.
Hanuš Pavel
LTU6501
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
62:25
+ 6:36
5.
Novotný Pavel
SHK6104
TJ Slavia Hradec Králové
64:02
+ 8:13
6.
Horčičák Milan
VAM7602
OOB Vamberk
64:19
+ 8:30
7.
Levý Tomáš
ZAM6801
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
64:47
+ 8:58
8.
Hanuš Karel
HOS6701
TJ Tatran Hostinné
65:45
+ 9:56
9.
Imlauf Martin
SNA6301
TJ Start Náchod
66:13
+ 10:24
10.
Kolář Zdeněk
BRU7101
Ulita Broumov
66:33
+ 10:44
11.
Šklíba Jan
SRK7501
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
67:23
+ 11:34
12.
Funda Michal
SHK6403
TJ Slavia Hradec Králové
67:24
+ 11:35
13.
Filip Aleš
SHK5501
TJ Slavia Hradec Králové
68:36
+ 12:47
14.
Faltejsek Pavel
PHK7003
OK 99 Hradec Králové
70:26
+ 14:37
15.
Rusz Roman
KUN7201
TJ Sokol Kunvald
71:01
+ 15:12
16.
Tryzna Pavel
VRL6801
OOS TJ Spartak Vrchlabí
74:03
+ 18:14
17.
Volák Pavel
BRU7001
Ulita Broumov
74:44
+ 18:55
18.
Procházka Pavel
ASU6949
Magnus Orienteering
75:36
+ 19:47
19.
Jirásek Stanislav
HOR6501
TJ Jiskra Hořice
75:55
+ 20:06
20.
Adamovský Michal
SHK7203
TJ Slavia Hradec Králové
76:46
+ 20:57
21.
Justa Jaromír
PHK6101
OK 99 Hradec Králové
81:05
+ 25:16
22.
Krejčí Jaroslav
LTU5801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
83:58
+ 28:09
23.
Vízek Luděk
SHK6001
TJ Slavia Hradec Králové
84:50
+ 29:01
24.
Šišma Pavel
TYN6901
SK Týniště nad Orlicí OOB
85:14
+ 29:25
25.
Lux Zdeněk
KUN6201
TJ Sokol Kunvald
85:46
+ 29:57
26.
Svoboda Miloslav
SHK5901
TJ Slavia Hradec Králové
86:09
+ 30:20
27.
Kašpar Václav
TYN7001
SK Týniště nad Orlicí OOB
88:21
+ 32:32
28.
Křivda Luděk
CHC6902
KOB Choceň
90:53
+ 35:04
29.
Školník Jan
BRU7301
Ulita Broumov
92:24
+ 36:35
30.
Vojtěch Libor
HOR7303
TJ Jiskra Hořice
93:59
+ 38:10
Rusin Jan
BRU7601
Ulita Broumov
DISK
H40C
8.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Filip Libor
SRK7101
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
64:43
2.
Killar Marek
LTU6801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
74:44
+ 10:01
3.
Chmelař Pavel
SHK6402
TJ Slavia Hradec Králové
84:14
+ 19:31
4.
Růžička Ivan
PHK6702
OK 99 Hradec Králové
86:39
+ 21:56
5.
Souček Karel
SHK6601
TJ Slavia Hradec Králové
115:53
+ 51:10
6.
Valach Petr
LPU6505
OK Lokomotiva Pardubice
119:48
+ 55:05
Procházka Radek
LPU6504
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H45C
6.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vávra Martin
HOR6302
TJ Jiskra Hořice
56:39
2.
Kalibán Pavel
SNA5649
TJ Start Náchod
57:52
+ 1:13
3.
Vávra Radek
HOR6301
TJ Jiskra Hořice
58:55
+ 2:16
4.
Trejtnar Pavel
KUN5801
TJ Sokol Kunvald
61:42
+ 5:03
5.
Koucký Roman
EKP6301
VŠTJ Ekonom Praha
63:24
+ 6:45
6.
Procházka Tomáš
LPU6503
OK Lokomotiva Pardubice
67:45
+ 11:06
7.
Jakeš Josef
TYN6501
SK Týniště nad Orlicí OOB
68:55
+ 12:16
8.
Jelínek Roman
CHC6301
KOB Choceň
71:34
+ 14:55
9.
Starý Pavel
VRL6301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
74:43
+ 18:04
10.
Hostaš Zdeněk
VAM6403
OOB Vamberk
75:05
+ 18:26
11.
Půlpán Roman
CHC6501
KOB Choceň
77:00
+ 20:21
12.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
KOB TRETRA Praha
77:18
+ 20:39
13.
Hlaváček Lubomír
PHK6401
OK 99 Hradec Králové
79:06
+ 22:27
14.
Zalaba Jindřich
SJC6603
Sportcentrum Jičín
98:14
+ 41:35
15.
Kraják Petr
LTU
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
123:41
+ 67:02
H45D
4.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kološ Oldřich
LPU6003
OK Lokomotiva Pardubice
57:42
2.
Grundman Martin
CHC5801
KOB Choceň
58:43
+ 1:01
3.
Rykala Karel
VAM6401
OOB Vamberk
59:34
+ 1:52
4.
Vydra Pavel
PEN6200
OK RECO Sport
60:23
+ 2:41
5.
Vícha Vladimír
LPU5801
OK Lokomotiva Pardubice
61:08
+ 3:26
6.
Novák Jiří
VAM6301
OOB Vamberk
61:54
+ 4:12
7.
Řehák Pavel
SJC6001
Sportcentrum Jičín
66:36
+ 8:54
8.
Zákravský Zdeněk
SNA5702
TJ Start Náchod
68:00
+ 10:18
9.
Balcar Aleš
PHK5703
OK 99 Hradec Králové
68:42
+ 11:00
10.
Lulay Miloš
LPU5502
OK Lokomotiva Pardubice
69:26
+ 11:44
11.
Melichar Igor
PHK6504
OK 99 Hradec Králové
69:49
+ 12:07
12.
Divecký Josef
SHK6102
TJ Slavia Hradec Králové
71:08
+ 13:26
13.
Sáňka Bedřich
LPU5102
OK Lokomotiva Pardubice
71:26
+ 13:44
14.
Černý Petr
ALB6000
OOB Albrechtice nad Orlicí
73:32
+ 15:50
15.
Sajbrt Václav
PHK5402
OK 99 Hradec Králové
76:28
+ 18:46
16.
Falta Jiří
HOS6201
TJ Tatran Hostinné
77:08
+ 19:26
17.
Chalupa Oldřich
LPU5301
OK Lokomotiva Pardubice
77:23
+ 19:41
18.
Hnyk Petr
SNA5701
TJ Start Náchod
79:43
+ 22:01
19.
Andrš Milan
ZAM5801
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
80:20
+ 22:38
20.
Kondělka Petr
HOS5401
TJ Tatran Hostinné
83:35
+ 25:53
21.
Novotný Miloslav
PHK5601
OK 99 Hradec Králové
85:50
+ 28:08
22.
Souček Pavel
PHK5503
OK 99 Hradec Králové
99:43
+ 42:01
Semrád Pavel
CHC6602
KOB Choceň
DISK
Šabatka Petr
SHK5703
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Langr Stanislav
SNA5403
TJ Start Náchod
DISK
Drobník Ivan
VLI5601
VSK Slavia TU Liberec
61:34
+ 3:52
H50C
6.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uvizl Ivan
STH5801
SK Studenec
56:10
2.
Škorpil Martin
HOR5700
TJ Jiskra Hořice
61:07
+ 4:57
3.
Dušátko Petr
PHK5702
OK 99 Hradec Králové
64:07
+ 7:57
4.
Štěrba Pavel
LPU5408
OK Lokomotiva Pardubice
70:27
+ 14:17
5.
Tupec Jiří
VAM5801
OOB Vamberk
71:29
+ 15:19
6.
Běhoun Pavel
PHK5701
OK 99 Hradec Králové
72:16
+ 16:06
7.
Vykysalý Miroslav
PHK5902
OK 99 Hradec Králové
89:46
+ 33:36
8.
Roudný Václav
LPU6102
OK Lokomotiva Pardubice
93:25
+ 37:15
9.
Novotný Miroslav
LPU5905
OK Lokomotiva Pardubice
109:40
+ 53:30
10.
Hostinský Jiří
LPU5501
OK Lokomotiva Pardubice
116:17
+ 60:07
H55C
4.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichý Boris
DOB5500
KOB Dobruška
49:44
2.
Knobloch Jindřich
VRL4901
OOS TJ Spartak Vrchlabí
51:36
+ 1:52
3.
Farář Jaroslav
VRL5002
OOS TJ Spartak Vrchlabí
52:12
+ 2:28
4.
Mrštík Václav
LPU5002
OK Lokomotiva Pardubice
55:13
+ 5:29
5.
Farář Václav
LPU5201
OK Lokomotiva Pardubice
55:20
+ 5:36
6.
Vítek Zdeněk
SRK4701
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
57:00
+ 7:16
7.
Juračka Vojtěch
LPU5404
OK Lokomotiva Pardubice
57:30
+ 7:46
8.
Třasák Milan
LPU5206
OK Lokomotiva Pardubice
59:40
+ 9:56
9.
Pohl Zdeněk
SRK5301
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
64:57
+ 15:13
10.
Novák Karel
NPA5001
SK lyžování a OB Nová Paka
65:29
+ 15:45
11.
Štregl Tomáš
VRL5001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
67:31
+ 17:47
12.
Tůma Miloš
DOB5600
KOB Dobruška
70:47
+ 21:03
13.
Junek Petr
STH5501
SK Studenec
83:55
+ 34:11
Mikan Vladimír
SJC4805
Sportcentrum Jičín
DISK
H55D
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šponar Josef
ZAM4701
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
44:31
2.
Fridrich Jaroslav
LPU4501
OK Lokomotiva Pardubice
46:01
+ 1:30
3.
Havlík Ivan
CHC4602
KOB Choceň
47:11
+ 2:40
4.
Tobiška Václav
ZAM4401
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
47:50
+ 3:19
5.
Fejlek Vojtěch
SHK5202
TJ Slavia Hradec Králové
53:51
+ 9:20
6.
Procházka Jiří
LTU4802
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
57:25
+ 12:54
7.
Fejk Zbyněk
HOR4801
TJ Jiskra Hořice
58:39
+ 14:08
8.
Klimpl Petr
LPU5401
OK Lokomotiva Pardubice
59:02
+ 14:31
9.
Čepelka Petr
LPU4701
OK Lokomotiva Pardubice
63:20
+ 18:49
10.
Malátek Jaroslav
VAM4801
OOB Vamberk
65:14
+ 20:43
11.
Vávra Jaroslav
LPU4601
OK Lokomotiva Pardubice
85:35
+ 41:04
12.
Jiran Václav
PHK4701
OK 99 Hradec Králové
89:13
+ 44:42
H60C
4.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švadlena Jiří
CHC4601
KOB Choceň
46:35
2.
Rejmont Milan
LTU4801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
51:34
+ 4:59
3.
Čípa Jiří
CET5002
TJ Loko Česká Třebová
54:33
+ 7:58
4.
Hrobař Rudolf
SRK4702
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
59:10
+ 12:35
5.
Stárek Jiří
SRK5002
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
71:30
+ 24:55
H65C
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Bohumil
VRL3601
OOS TJ Spartak Vrchlabí
49:34
2.
Seidl Karel
SRK4301
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
53:14
+ 3:40
3.
Kohout Tomáš
UVP3700
Slovan Praha
53:51
+ 4:17
4.
Koudelka Karel
LPU4001
OK Lokomotiva Pardubice
56:24
+ 6:50
5.
Máslo Miroslav
SHK4001
TJ Slavia Hradec Králové
56:31
+ 6:57
6.
Zdeněk Sokolář
SNA4501
TJ Start Náchod
56:49
+ 7:15
7.
Novotný Petr
PHK3802
OK 99 Hradec Králové
59:15
+ 9:41
8.
Vykysalý František
PHK3002
OK 99 Hradec Králové
59:49
+ 10:15
8.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
59:49
+ 10:15
10.
Mikulecký Jan
PHK3801
OK 99 Hradec Králové
66:13
+ 16:39
HDR
3.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krpata Michal
LPU0403
OK Lokomotiva Pardubice
28:22
2.
Křivda Vít
CHC
28:36
+ 0:14
3.
Nič David
NER
28:56
+ 0:34
4.
Zeman Ladislav
VAM0202
OOB Vamberk
29:06
+ 0:44
5.
Koblic Jan
VAM0401
OOB Vamberk
29:10
+ 0:48
6.
Kuneš Vojtěch
HOR0200
TJ Jiskra Hořice
29:46
+ 1:24
7.
Doucha Martin
SNA0501
TJ Start Náchod
30:37
+ 2:15
8.
Vydrová Zuzana
PEN0250
OK RECO Sport
32:03
+ 3:41
9.
Štregl Matyáš
VRL0301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
32:07
+ 3:45
10.
Černý Petr
ALB0200
OOB Albrechtice nad Orlicí
32:32
+ 4:10
11.
Černá Pavla
ALB0351
OOB Albrechtice nad Orlicí
32:34
+ 4:12
12.
Málková Nadˇa
SRK
32:50
+ 4:28
13.
Chrástová Magdaléna
STH0551
SK Studenec
33:37
+ 5:15
14.
Paulus František
NPA
33:51
+ 5:29
15.
Knobová Agáta
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
35:29
+ 7:07
16.
Randáková Adéla
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
37:12
+ 8:50
17.
Sršňová Natálie
VAM0799
OOB Vamberk
37:34
+ 9:12
18.
Michlová Valentýna
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
38:22
+ 10:00
19.
Hepová Viktorie
ALB0050
OOB Albrechtice nad Orlicí
38:52
+ 10:30
20.
Hák Petr
NPA0301
SK lyžování a OB Nová Paka
39:40
+ 11:18
21.
Háková Valentina
NPA0551
SK lyžování a OB Nová Paka
39:48
+ 11:26
22.
Tympl Tomáš
NER
41:11
+ 12:49
23.
Medlík Jiří
NER
41:55
+ 13:33
24.
Kateřina Adamovská
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
43:05
+ 14:43
25.
Smítalová Nikola
BRU0053
Ulita Broumov
45:02
+ 16:40
26.
Voláková Viktorie
BRU0651
Ulita Broumov
45:49
+ 17:27
27.
Pompach Lukáš
PHK
48:35
+ 20:13
28.
Šišma Vojta
TYN0201
SK Týniště nad Orlicí OOB
49:01
+ 20:39
29.
Samlerová Adéla
NER
52:34
+ 24:12
30.
Richtrová Julie
JIL
55:23
+ 27:01
31.
Erlebach Jan
JIL
56:17
+ 27:55
32.
Kadaně Marek
LPU0703
OK Lokomotiva Pardubice
57:39
+ 29:17
33.
Frosch Vítek
LPU0801
OK Lokomotiva Pardubice
61:06
+ 32:44
34.
Čečková Karolína
SHK0650
TJ Slavia Hradec Králové
63:38
+ 35:16
35.
Bostlová Štěpánka
OKP0750
SK OK 24 Praha
65:49
+ 37:27
36.
Pochop Petr
JIL
OK Jilemnice
77:50
+ 49:28
37.
Čivrný Jan
LPU0501
OK Lokomotiva Pardubice
79:45
+ 51:23
Hep Christián
ALB0100
OOB Albrechtice nad Orlicí
DISK
P
2.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šváb Pavel
BRU6701
Ulita Broumov
25:31
2.
Borovička Tomáš
ZAM7001
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
28:49
+ 3:18
3.
Poláková Pavlína
NER
29:02
+ 3:31
4.
Hanč Pavel
VRL5601
OOS TJ Spartak Vrchlabí
30:10
+ 4:39
5.
Hanč Jaroslav
VRL6702
OOS TJ Spartak Vrchlabí
30:27
+ 4:56
6.
Suchý Petr
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
31:38
+ 6:07
7.
Hladíková Gabriela
NER
32:17
+ 6:46
8.
Nič Jaroslav
NER
34:24
+ 8:53
9.
John Václav
NER
37:11
+ 11:40
10.
Tryznová Šárka
NER
37:49
+ 12:18
11.
Tichý Radomír st.
NER
NER
38:03
+ 12:32
12.
Stará Petra
VRL7354
OOS TJ Spartak Vrchlabí
39:37
+ 14:06
13.
Peška Robert
BRU6700
Ulita Broumov
39:48
+ 14:17
14.
Kolářová Renata
BRU7451
Ulita Broumov
40:11
+ 14:40
15.
Hančová Hana
VRL
40:41
+ 15:10
16.
Puš Roman
STH
SK Studenec
40:48
+ 15:17
17.
Lockerová Milena
SRK7251
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
44:23
+ 18:52
18.
Pešková Eva
BRU6852
Ulita Broumov
45:34
+ 20:03
19.
Matoušová Petra
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
45:59
+ 20:28
20.
Hrnčířová Lenka
STH
SK Studenec
48:59
+ 23:28
21.
Stulík Jiří
SHK5751
TJ Slavia Hradec Králové
53:18
+ 27:47
22.
Kalousová Eliška
ASU
54:52
+ 29:21
23.
Zenkner Karel
BRU7202
Ulita Broumov
57:23
+ 31:52
24.
Tichá Anna
NER
NER
62:51
+ 37:20
25.
Švábová Michaela
BRU6851
Ulita Broumov
67:31
+ 42:00
26.
Kolářová Tereza
BRU9752
Ulita Broumov
70:28
+ 44:57
27.
Řádová Martina
NER
70:29
+ 44:58
28.
Ježek Vít
JIL
80:23
+ 54:52
Banes Mark
NER
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz