Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Husitský štít 2011
Kód závodu
110417
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Husitský štít 2011
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.04.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Jihočeský žebříček
Místo konání
Velký London
Použitá mapa
Tokániště
Pořadatel
VCB
Stavitel tratí
Teringl Radek
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
D65
DF
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
HF
N
P3
P5
D10
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schaumann Laura
AT30029
25:24
2.
Ševčíková Kateřina
PCB0151
SKP České Budějovice
25:33
+ 0:09
3.
Klimešová Šarlota
KRE0051
OOB TJ Sokol Křemže
29:14
+ 3:50
4.
Brantner Lisa
AT3
47:20
+ 21:56
5.
Gruszka Cora
AT10007
48:14
+ 22:50
6.
Pietsch Anna
AT20003
49:57
+ 24:33
7.
Kracker Elena
AT20023
50:15
+ 24:51
D12
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koblížková Iva
TJH
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
28:00
2.
Pelcová Kateřina
CST0050
OOB TJ ČZ Strakonice
33:53
+ 5:53
3.
Ott Melanie
AT60002
58:33
+ 30:33
4.
Wagner Christiane
58:40
+ 30:40
Kalcher Magdalena
AT40003
DISK
D14
1.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kasper Ida-Karolina
AT40008
23:19
2.
Hoffmann Hannah
AT40007
27:14
+ 3:55
3.
Schenkermayer Lisa
AT30032
29:16
+ 5:57
4.
Loidolt Larissa
AT30017
35:27
+ 12:08
5.
Mailer Jacqueline
AT60001
37:16
+ 13:57
6.
Horvath Carina
AT30007
37:58
+ 14:39
7.
Laminger Hannah
AT30015
39:12
+ 15:53
8.
Kalcher Hannah
AT40002
39:14
+ 15:55
9.
Štefanyuková Eliška
CST9851
OOB TJ ČZ Strakonice
39:38
+ 16:19
10.
Fassl Magdalena
AT40001
41:12
+ 17:53
11.
Huber Jaqueline
AT70003
41:16
+ 17:57
12.
Raschl Jennifer
AT30027
43:20
+ 20:01
13.
Johansson Sofia
AT70013
52:04
+ 28:45
14.
Gottfriedová Adéla
VCB9755
TJ OB České Budějovice
98:05
+ 74:46
Frohnwieser Magdalena
AT40004
DISK
D16
2.40 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Ivana
KRE9651
OOB TJ Sokol Křemže
32:57
2.
Gosch Sarah
AT70002
42:17
+ 9:20
3.
Eliška Konečná
KCK9612
KOB Český Krumlov
67:17
+ 34:20
D18
3.30 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Miroslava
KRE9453
OOB TJ Sokol Křemže
42:07
2.
Kröppl Katrin
AT50006
51:30
+ 9:23
3.
Jäger Theresa
AT40006
53:16
+ 11:09
D21
4.90 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Teringlová Martina
VCB7851
TJ OB České Budějovice
46:14
2.
Hojná Silvie
SCP7950
OK Sparta Praha
48:09
+ 1:55
3.
Přecechtělová Tereza
KAM8951
SK Kamenice
58:10
+ 11:56
4.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
58:15
+ 12:01
5.
Pelcová Pavla
CST7454
OOB TJ ČZ Strakonice
64:46
+ 18:32
6.
Kovářová Lenka
TJH8652
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
66:13
+ 19:59
7.
Soudková Martina
TCB8551
SK Technik České Budějovice
66:51
+ 20:37
8.
Soudková Alena
TCB5851
SK Technik České Budějovice
77:42
+ 31:28
Schönpflugová Kateřina
SCP
OK Sparta Praha
DISK
D35
3.30 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gassner Katja
AT20007
33:26
2.
Bonek Claudia
AT20013
34:55
+ 1:29
3.
Aschacher Angelika
AT30001
37:58
+ 4:32
4.
Schaumann Saskya
AT30030
61:46
+ 28:20
5.
Machová Ivana
KRE6451
OOB TJ Sokol Křemže
64:29
+ 31:03
Peter Elke
AT10006
DISK
D45
2.40 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
32:26
2.
Berger Gislind
AT10009
32:37
+ 0:11
3.
Hejzlarová Vladimíra
VCB5651
TJ OB České Budějovice
43:02
+ 10:36
4.
Winkler Angelika
AT70014
46:19
+ 13:53
5.
Prünner Maria
AT30026
49:57
+ 17:31
6.
Schreiber Hannelore
AT60004
50:16
+ 17:50
7.
Mayer Gitti
AT50007
54:29
+ 22:03
8.
Kröppl Elke
AT50005
54:59
+ 22:33
9.
Kracker Marta
AT20022
57:28
+ 25:02
10.
Ziegerhofer Petra
AT30037
58:09
+ 25:43
11.
Bremová Hilda
LEN6151
Ski Klub Lenora
60:24
+ 27:58
12.
Hanousek Maria
AT10008
62:26
+ 30:00
D55
2.10 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fesselhofer Treude
AT3
29:57
2.
Tobler Barbara
AT30035
36:26
+ 6:29
3.
Cser Borbala
HU10001
38:27
+ 8:30
4.
Prettner Elisabeth
AT70016
43:43
+ 13:46
5.
Kovářová Milena
TJH5351
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
53:43
+ 23:46
6.
Fedorcsak Eszter
AT20020
55:03
+ 25:06
7.
Mattes Gerda
AT2
59:39
+ 29:42
D65
1.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bonek Anneliese
AT2
36:16
2.
Faulhammer Maria
AT70018
38:29
+ 2:13
3.
Boučková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
82:40
+ 46:24
DF
1.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štindlová Klára
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
18:40
2.
Klimešová Alena
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
27:41
+ 9:01
H10
1.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jandl Florian
AT20018
17:45
2.
Pauser Leo
AT30021
20:19
+ 2:34
3.
Bonek Erik
AT20015
22:16
+ 4:31
4.
Deubel Jürgen
AT20011
22:22
+ 4:37
H12
1.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bonek Jannis
AT20014
18:22
2.
Gassner Jasmina
AT2
22:26
+ 4:04
3.
Schaumann Tobias
AT30031
25:34
+ 7:12
4.
Matěj Konečný
KCK9907
KOB Český Krumlov
29:24
+ 11:02
5.
Kramer Tobias
AT40010
32:53
+ 14:31
6.
Kubák Martin
SJH9902
TJ Slovan Jindřichův Hradec
40:07
+ 21:45
7.
Flachberger Jakob
AT40011
44:36
+ 26:14
8.
Pauser Benjamin
AT30020
53:18
+ 34:56
9.
Kofler Martin
AT70005
54:23
+ 36:01
10.
Flachberger Johannes
AT40012
56:34
+ 38:12
11.
Ewerz Martin
AT70010
79:58
+ 61:36
H14
2.60 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brantner Niklas
AT30003
28:19
2.
Jandl Dominik
AT20017
36:43
+ 8:24
3.
Kirchmeir Constantin
AT30012
40:14
+ 11:55
4.
Schreiber Markus
AT60003
44:13
+ 15:54
5.
Sprenger Paul
AT30033
52:04
+ 23:45
6.
Iby Andreas
AT30010
56:10
+ 27:51
7.
Paul Julian
AT30019
57:18
+ 28:59
8.
Maierhofer Julian
AT30018
60:23
+ 32:04
9.
Hrb Lukáš
KCK
KOB Český Krumlov
70:38
+ 42:19
Braun Emanuel jun.
AT30005
DISK
Koblížek Jan
TJH9801
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
DISK
H16
3.10 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bauer Jona
AT70001
52:07
2.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
53:01
+ 0:54
3.
Honsa Lukáš
ACB9601
ABK České Budějovice - Šumava
60:14
+ 8:07
4.
Novak Matthias
AT50004
62:14
+ 10:07
5.
Frohnwieser Johannes
AT40005
64:11
+ 12:04
H18
5.20 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mair Severin
AT10002
43:32
2.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
47:56
+ 4:24
3.
Prais Marcel
KRE9302
OOB TJ Sokol Křemže
61:58
+ 18:26
4.
Jíša Ondřej
KRE9303
OOB TJ Sokol Křemže
85:09
+ 41:37
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
H20
5.70 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mach Martin
KRE9201
OOB TJ Sokol Křemže
70:02
H21
5.70 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kaltenbacher Pierre
AT30011
43:42
2.
Stockmayer Michael
AT30034
44:21
+ 0:39
3.
Plohn Markus
AT30024
47:01
+ 3:19
4.
Henych Petr
VLI6001
VSK Slavia TU Liberec
47:13
+ 3:31
5.
Fesselhofer Roland
AT30006
47:35
+ 3:53
6.
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
48:02
+ 4:20
7.
Bašus Petr
SCP7400
OK Sparta Praha
48:24
+ 4:42
8.
Hošek Radim
DOB8737
KOB Dobruška
49:23
+ 5:41
9.
Pelc Václav
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
49:27
+ 5:45
10.
Šafařík Ivo
CST0051
OOB TJ ČZ Strakonice
49:51
+ 6:09
11.
Zimmermann Pavel
KRE6401
OOB TJ Sokol Křemže
51:29
+ 7:47
12.
Kovář Jaroslav
TJH8901
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
56:54
+ 13:12
13.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
61:24
+ 17:42
14.
Faulhammer Martin
AT70020
69:41
+ 25:59
15.
Holzinger Philipp
AT50001
73:50
+ 30:08
16.
Brabač Lukáš
SCP8505
OK Sparta Praha
79:37
+ 35:55
Lapornik Dominik
AT50008
DISK
H35
5.20 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
41:25
2.
Ševčík Marek
PCB6701
SKP České Budějovice
45:23
+ 3:58
3.
Schaumann Jörg
AT30028
54:22
+ 12:57
4.
Kubák Martin
SJH7401
TJ Slovan Jindřichův Hradec
60:42
+ 19:17
5.
Lipphart-Kirchmeir Harald
AT30016
66:48
+ 25:23
H45
4.40 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bonek Peter
AT20012
35:02
2.
Gassner Ferri
AT20006
37:21
+ 2:19
3.
Krischan Klaus
AT10003
39:33
+ 4:31
4.
Braun Emanuel
AT30004
39:57
+ 4:55
5.
Pietsch Wolfgang
AT20001
40:33
+ 5:31
6.
Zöbl Gottfried
AT10010
41:37
+ 6:35
7.
Gurka Jiří
TUV4601
SOK TJ Turnov
43:40
+ 8:38
8.
Havlík Milan
SJH6201
TJ Slovan Jindřichův Hradec
47:02
+ 12:00
9.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
47:52
+ 12:50
10.
Pauser Rainer
AT30022
48:55
+ 13:53
11.
Novak Roland
AT50003
50:00
+ 14:58
12.
Mair Alois
AT10001
55:58
+ 20:56
13.
Mražík Karel
KRE5901
OOB TJ Sokol Křemže
59:03
+ 24:01
14.
Nebel Peter
AT3
59:05
+ 24:03
15.
Kříž Pavel
PZR4800
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
61:21
+ 26:19
16.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
62:23
+ 27:21
17.
Pšenička Miloslav
TCB
SK Technik České Budějovice
65:22
+ 30:20
18.
Honsa Luděk
ACB6301
ABK České Budějovice - Šumava
73:27
+ 38:25
19.
Soudek Vojtěch
TCB5601
SK Technik České Budějovice
82:43
+ 47:41
20.
Kracker Martin
AT20021
91:21
+ 56:19
H55
3.10 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ponweiser Franz
AT3
33:03
2.
Kainrath Eugen
AT40014
36:36
+ 3:33
3.
Grabenhofer Wilhelm
AT40013
38:58
+ 5:55
4.
Moravec Miloš
KRE5301
OOB TJ Sokol Křemže
39:59
+ 6:56
5.
Hejjas Attila
AT20019
42:24
+ 9:21
H65
2.60 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bonek Ernst
AT20024
31:47
2.
Gřunděl Ivan
SJH4201
TJ Slovan Jindřichův Hradec
35:37
+ 3:50
3.
Bouček Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
38:07
+ 6:20
4.
Tobler Gottfried
AT30036
44:40
+ 12:53
5.
Faulhammer Erich
AT70019
46:32
+ 14:45
6.
Štindl Vladislav
KRE3701
OOB TJ Sokol Křemže
56:38
+ 24:51
7.
Holzinger Klaus
AT50002
60:44
+ 28:57
8.
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
71:50
+ 40:03
HDR
1.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubáková Nela
SJH0451
TJ Slovan Jindřichův Hradec
20:48
2.
Teringlová Vendula
VCB0451
TJ OB České Budějovice
23:43
+ 2:55
3.
Ševčíková Eliška
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
25:51
+ 5:03
4.
Janošíková Eva
VCB
TJ OB České Budějovice
27:45
+ 6:57
5.
Kretschmer David
VCB
TJ OB České Budějovice
31:15
+ 10:27
6.
Koblížek Adam
TJH
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
33:03
+ 12:15
7.
Janošíková Marie
VCB
TJ OB České Budějovice
35:59
+ 15:11
8.
Teringl Vojtěch
VCB0702
TJ OB České Budějovice
37:59
+ 17:11
9.
Kretschmer Jakub
VCB
TJ OB České Budějovice
39:17
+ 18:29
10.
Jan Pobuda
SJH0603
TJ Slovan Jindřichův Hradec
40:51
+ 20:03
Pelc Tadeáš
CST0601
OOB TJ ČZ Strakonice
DISK
HF
1.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pietsch Max
AT20004
15:07
2.
Pietsch Theodor
AT20005
17:16
+ 2:09
3.
Pobuda Vojtěch
SJH0302
TJ Slovan Jindřichův Hradec
22:23
+ 7:16
4.
Pelc Matyáš
CST0401
OOB TJ ČZ Strakonice
25:38
+ 10:31
Pšenička Adam
TCB
SK Technik České Budějovice
DISK
N
0.20 km
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gosch Romana
AT70004
45:50
2.
Kraxner Joshua
AT70007
53:05
+ 7:15
3.
Horvath Manfred
AT30009
84:46
+ 38:56
4.
Kirchmeir Yolanda
AT30014
117:27
+ 71:37
P3
3.10 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Deubel Dirk
AT20009
36:14
2.
Hulec Vladimír
PCB
SKP České Budějovice
61:22
+ 25:08
3.
Havlíková Šarlota
79:47
+ 43:33
4.
Hajduchová Jitka
KRE8851
OOB TJ Sokol Křemže
87:24
+ 51:10
5.
Honsová Štěpánka
TCB
SK Technik České Budějovice
97:17
+ 61:03
6.
Pietsch Jutta
AT20002
107:25
+ 71:11
P5
4.90 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Pavel
NER
87:56
2.
Gottfriedová Marcela
VCB7055
TJ OB České Budějovice
105:11
+ 17:15
Hones Josef
AT10004
DISK
Smejkal Martin
SJH
TJ Slovan Jindřichův Hradec
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz