Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 1. závod Východočeského poháru
Kód závodu
110326
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
1. závod Východočeského poháru
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.03.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Východočeský pohár
Místo konání
Hradec Králové, Lesní hřbitov
Použitá mapa
Nový Hradec Králové 1:10000
Pořadatel
SHK - Slavia Hradec Králové
Ředitel závodu
Jan Netuka
Hlavní rozhodčí
Martin Netuka
Stavitel tratí
Jakub Weiner
JURY
Nataša Mikulecká, Vlastimil Polák, Zdeněk Zikmund
Kategorie
D10C
D10N
D12C
D12D
D14C
D14D
D16C
D16D
D18C
D21A
D21C
D21D
D35C
D35D
D45C
D45D
D55C
D65C
H10C
H10N
H12C
H12D
H14C
H14D
H16C
H16D
H18C
H21A
H21C
H21D
H35C
H35D
H45C
H45D
H55C
H55D
H65C
HDR
P
D10C
2.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kosová Tereza
SRK0151
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
27:43
2.
Šklíbová Veronika
SRK0153
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
31:42
+ 3:59
3.
Kacálková Agáta
SRK0154
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
33:59
+ 6:16
4.
Vejražková Róza
SJC0151
Sportcentrum Jičín
34:41
+ 6:58
5.
Schvachová Lucie
LPU0153
OK Lokomotiva Pardubice
34:42
+ 6:59
6.
Kochová Anna
SJC0153
Sportcentrum Jičín
37:44
+ 10:01
7.
Jelínková Zuzana
CHC0151
KOB Choceň
38:16
+ 10:33
8.
Francová Lucie
LPU0152
OK Lokomotiva Pardubice
43:41
+ 15:58
9.
Mašatová Eliška
PHK0251
OK 99 Hradec Králové
44:16
+ 16:33
10.
Chvojková Klára
SRK0150
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
59:22
+ 31:39
11.
Haasová Klára
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
69:16
+ 41:33
12.
Richtrová Kateřina
JIL0151
OK Jilemnice
113:26
+ 85:43
D10N
3.60 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Bohumila
LPU0252
OK Lokomotiva Pardubice
18:58
2.
Vandasová Adéla
VAM0251
OOB Vamberk
20:48
+ 1:50
3.
Thýnová Martina
SHK0350
TJ Slavia Hradec Králové
26:24
+ 7:26
4.
Shánělová Štěpánka
CHC0152
KOB Choceň
30:10
+ 11:12
5.
Sedláčková Lenka
ALB0150
OOB Albrechtice nad Orlicí
55:47
+ 36:49
Žabková Marie
SRK0051
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
Málková Naďa
SRK0450
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
D12C
3.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chaloupská Barbora
PHK9951
OK 99 Hradec Králové
29:57
2.
Jezdinská Natálie
STH9954
SK Studenec
32:06
+ 2:09
3.
Urbanová Markéta
STH9953
SK Studenec
32:11
+ 2:14
4.
Waňková Martina
VRL9951
OOS TJ Spartak Vrchlabí
32:24
+ 2:27
5.
Větříčková Andrea
SHK9951
TJ Slavia Hradec Králové
33:17
+ 3:20
6.
Zlámalová Nikola
PHK9950
OK 99 Hradec Králové
34:04
+ 4:07
7.
Brožová Zuzana
LPU0053
OK Lokomotiva Pardubice
36:37
+ 6:40
8.
Peterová Jana
DOB0051
KOB Dobruška
38:32
+ 8:35
9.
Kalenská Dominika
STH9958
SK Studenec
38:52
+ 8:55
10.
Kubíčková Jana
PHK9999
OK 99 Hradec Králové
40:44
+ 10:47
11.
Matoušová Kateřina
VRL9955
OOS TJ Spartak Vrchlabí
41:34
+ 11:37
12.
Chaloupková Kateřina
CHC0051
KOB Choceň
41:56
+ 11:59
13.
Vojtíšková Viktorie
LPU0051
OK Lokomotiva Pardubice
42:00
+ 12:03
14.
Kubíčková Kateřina
VAM9952
OOB Vamberk
42:19
+ 12:22
15.
Šrenkelová Ilona
LPU9955
OK Lokomotiva Pardubice
42:36
+ 12:39
16.
Nacu Šárka
LPU0052
OK Lokomotiva Pardubice
45:06
+ 15:09
17.
Jarošová Michaela
SRK9952
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
46:30
+ 16:33
18.
Stará Tereza
VRL0051
OOS TJ Spartak Vrchlabí
60:35
+ 30:38
D12D
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Thýnová Nikola
SHK0051
TJ Slavia Hradec Králové
34:39
2.
Miškovičová Natálie
SJC0052
Sportcentrum Jičín
38:07
+ 3:28
3.
Rückerová Šárka
HOR0050
TJ Jiskra Hořice
39:09
+ 4:30
4.
Borovičková Valerie
ZAM0051
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
39:22
+ 4:43
5.
Takáčová Daniela
LPU9954
OK Lokomotiva Pardubice
54:15
+ 19:36
6.
Zenknerová Karolína
BRU0052
Ulita Broumov
97:35
+ 62:56
D14C
3.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fenclová Tereza
LPU9752
OK Lokomotiva Pardubice
31:08
2.
Samková Kateřina
PHK9752
OK 99 Hradec Králové
31:54
+ 0:46
3.
Zemánková Tereza
SRK9752
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
35:15
+ 4:07
4.
Votočková Eliška
JIL9751
OK Jilemnice
36:01
+ 4:53
5.
Červená Adéla
SHK9755
TJ Slavia Hradec Králové
38:11
+ 7:03
6.
Vondráková Barbora
LTU9851
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
40:51
+ 9:43
7.
Faltová Anna
SJC9851
Sportcentrum Jičín
41:48
+ 10:40
8.
Langrová Anna
SHK9753
TJ Slavia Hradec Králové
42:55
+ 11:47
9.
Sedláčková Tereza
LTU9852
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
46:53
+ 15:45
10.
Kořínková Barbora
LPU9754
OK Lokomotiva Pardubice
47:25
+ 16:17
11.
Jiroutová Jana
STH9851
SK Studenec
53:37
+ 22:29
12.
Votroubková Petra
SHK9853
TJ Slavia Hradec Králové
68:56
+ 37:48
D14D
3.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Melicharová Anna
DOB9850
KOB Dobruška
46:38
2.
Tryznová Lucie
VRL9751
OOS TJ Spartak Vrchlabí
51:35
+ 4:57
3.
Kalousová Eliška
ASU
Magnus Orienteering
103:17
+ 56:39
D16C
3.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cych Weronika
WKS9600
26:48
2.
Gorczyk Aleksandra
WKS9500
31:00
+ 4:12
3.
Hančová Petra
VRL9652
OOS TJ Spartak Vrchlabí
31:24
+ 4:36
4.
Novotná Klára
PHK9751
OK 99 Hradec Králové
31:57
+ 5:09
5.
Machačová Michaela
PHK9656
OK 99 Hradec Králové
32:29
+ 5:41
6.
Šádková Martina
PHK9653
OK 99 Hradec Králové
32:41
+ 5:53
7.
Chládková Simona
LPU9658
OK Lokomotiva Pardubice
35:15
+ 8:27
8.
Schvachová Denisa
LPU9652
OK Lokomotiva Pardubice
37:29
+ 10:41
9.
Koderičová Tereza
LTU9651
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
38:00
+ 11:12
10.
Kadavá Denisa
STH9653
SK Studenec
38:34
+ 11:46
11.
Šmejcová Anna
SJC9552
Sportcentrum Jičín
39:25
+ 12:37
12.
Kosková Kateřina
SRK9654
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
42:15
+ 15:27
13.
Pacholíková Lucie
STH9552
SK Studenec
42:16
+ 15:28
14.
Tauchmanová Karolína
STH9651
SK Studenec
43:08
+ 16:20
15.
Šádková Lucie
PHK9654
OK 99 Hradec Králové
43:12
+ 16:24
D16D
3.60 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šrenkelová Soňa
LPU9553
OK Lokomotiva Pardubice
42:27
2.
Jansová Agáta
ZAM9551
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
55:19
+ 12:52
3.
Šrenkelová Kateřina
LPU9554
OK Lokomotiva Pardubice
69:35
+ 27:08
Grunerová Jana
BRU9551
Ulita Broumov
DISK
D18C
4.90 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kulhavá Šárka
LPU9357
OK Lokomotiva Pardubice
38:12
2.
Peremská Dana
SRK9351
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
42:04
+ 3:52
3.
Stec Gabriela
WKS9403
43:16
+ 5:04
4.
Jarošová Kateřina
SRK9357
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
49:09
+ 10:57
5.
Kisková Klára
LPU9356
OK Lokomotiva Pardubice
64:23
+ 26:11
D21A
5.70 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wisniewska Hanna
WKS
37:28
2.
Mechlová Lenka
SHK9051
TJ Slavia Hradec Králové
40:20
+ 2:52
3.
Čepová Daniela
PHK8951
OK 99 Hradec Králové
45:19
+ 7:51
4.
Soukupová Lucie
SJC8951
Sportcentrum Jičín
47:25
+ 9:57
5.
Karwatka Agata
WKS8500
47:35
+ 10:07
6.
Melounková Lucie
PHK8054
OK 99 Hradec Králové
48:04
+ 10:36
7.
Szubka Barbara
WKS9100
48:56
+ 11:28
8.
Hrobařová Lenka
ASU7751
Magnus Orienteering
49:40
+ 12:12
9.
Valachová Martina
LPU9054
OK Lokomotiva Pardubice
51:54
+ 14:26
10.
Bednářová Michala
VAM8951
OOB Vamberk
55:00
+ 17:32
11.
Kolodziej Paulina
WKS9200
55:39
+ 18:11
12.
Lubak Kamila
WKS9150
59:33
+ 22:05
13.
Fenclová Marta
LPU7667
OK Lokomotiva Pardubice
124:31
+ 87:03
Koconka Anna
WKS9000
DISK
D21C
4.80 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzana
VRL9151
OOS TJ Spartak Vrchlabí
36:33
2.
Vítková Lucie
PHK8055
OK 99 Hradec Králové
36:34
+ 0:01
3.
Sůvová Barbora
LPU8751
OK Lokomotiva Pardubice
38:55
+ 2:22
4.
Peterová Věra
DOB8751
KOB Dobruška
39:43
+ 3:10
5.
Malá Věra
JIL7752
OK Jilemnice
39:44
+ 3:11
6.
Jebavá Lucie
VRL9254
OOS TJ Spartak Vrchlabí
40:14
+ 3:41
7.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
SK lyžování a OB Nová Paka
41:29
+ 4:56
8.
Kynčlová Martina
JIL8651
OK Jilemnice
41:38
+ 5:05
9.
Samková Renáta
PHK7456
OK 99 Hradec Králové
43:24
+ 6:51
10.
Švíglerová Pavla
LPU7658
OK Lokomotiva Pardubice
43:35
+ 7:02
11.
Dwojak Marta
WKS8200
43:36
+ 7:03
12.
Štěpánová Dita
DOB7956
KOB Dobruška
43:38
+ 7:05
13.
Ulahelová Jana
LTU8451
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
44:23
+ 7:50
13.
Špicarová Michaela
SJC8754
Sportcentrum Jičín
44:23
+ 7:50
15.
Knapová Iva
LPU6052
OK Lokomotiva Pardubice
44:34
+ 8:01
16.
Zákravská Šárka
SNA8951
TJ Start Náchod
45:14
+ 8:41
17.
Lamichová Kateřina
PHK8359
OK 99 Hradec Králové
46:13
+ 9:40
18.
Procházková Klára
LPU9451
OK Lokomotiva Pardubice
46:24
+ 9:51
19.
Doležalová Radka
VRL9252
OOS TJ Spartak Vrchlabí
46:43
+ 10:10
20.
Vandasová Markéta
VAM7250
OOB Vamberk
47:39
+ 11:06
21.
Procházková Michaela
LPU8960
OK Lokomotiva Pardubice
49:51
+ 13:18
22.
Mrštíková Květa
LPU8753
OK Lokomotiva Pardubice
50:12
+ 13:39
23.
Ondřejová Dita
SJC8559
Sportcentrum Jičín
51:28
+ 14:55
24.
Kopecká Eliška
ASU9299
Magnus Orienteering
53:07
+ 16:34
25.
Fejková Marcela
SJC7751
Sportcentrum Jičín
53:08
+ 16:35
26.
Pilíková Veronika
CET8152
TJ Loko Česká Třebová
58:25
+ 21:52
27.
Holečková Zuzana
VAM7551
OOB Vamberk
76:18
+ 39:45
Bolechová Anežka
LPU9051
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
Švecová Iva
CHT7151
SK Chrast
DISK
Sombotová Jana
LTU8651
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
DISK
Azebová Nina
PHK8855
OK 99 Hradec Králové
DISK
D21D
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunartová Lenka
PHK7852
OK 99 Hradec Králové
34:32
2.
Kodytková Iva
VAM7751
OOB Vamberk
34:37
+ 0:05
3.
Novotná Martina
PHK8255
OK 99 Hradec Králové
35:31
+ 0:59
4.
Čechová Iva
NER
36:31
+ 1:59
5.
Hájková Ludmila
CET7554
TJ Loko Česká Třebová
39:30
+ 4:58
6.
Vojtíšková Erika
LPU7651
OK Lokomotiva Pardubice
40:41
+ 6:09
7.
Poslušná Anežka
ASU9099
Magnus Orienteering
40:42
+ 6:10
8.
Zitková Radka
LPU7958
OK Lokomotiva Pardubice
40:54
+ 6:22
9.
Balcarová Mirka
PHK9151
OK 99 Hradec Králové
41:45
+ 7:13
10.
Hostinská Jana
VAM8451
OOB Vamberk
42:25
+ 7:53
11.
Šponarová Lucie
ZAM9151
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
43:56
+ 9:24
12.
Držková Markéta
LPU7670
OK Lokomotiva Pardubice
43:58
+ 9:26
13.
Justová Hana
PHK8556
OK 99 Hradec Králové
44:01
+ 9:29
14.
Kondělková Romana
HOS8152
TJ Tatran Hostinné
45:31
+ 10:59
15.
Kunhartová Kateřina
PHK8052
OK 99 Hradec Králové
45:49
+ 11:17
16.
Horká Marie
ALB9050
OOB Albrechtice nad Orlicí
46:02
+ 11:30
17.
Chládková Zuzana
ZAM9153
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
47:44
+ 13:12
18.
Śkopová Jana
CET7551
TJ Loko Česká Třebová
48:05
+ 13:33
19.
Staňková Lucie
DOB8756
KOB Dobruška
49:21
+ 14:49
20.
Pěluchová Daniela
CHC8851
KOB Choceň
50:24
+ 15:52
21.
Špačková Lucie
ALB9150
OOB Albrechtice nad Orlicí
51:12
+ 16:40
22.
Fialová Tereza
BRM8451
Sokol Burdych
51:41
+ 17:09
23.
Besedová Petra
CHT7654
SK Chrast
51:49
+ 17:17
24.
Lulayová Zuzana
LPU8551
OK Lokomotiva Pardubice
51:59
+ 17:27
25.
Hlaváčová Lucie
VRL7353
OOS TJ Spartak Vrchlabí
53:04
+ 18:32
26.
Šedivá Petra
STH7751
SK Studenec
53:21
+ 18:49
27.
Ouředníková Zuzana
LPU8456
OK Lokomotiva Pardubice
53:37
+ 19:05
28.
Koutná Kateřina
PHK9351
OK 99 Hradec Králové
56:37
+ 22:05
29.
Drahorádová Lenka
LPU8660
OK Lokomotiva Pardubice
56:46
+ 22:14
30.
Vlčková Petra
TYN8552
SK Týniště nad Orlicí OOB
57:23
+ 22:51
31.
Poláková Lucie
VRL8254
OOS TJ Spartak Vrchlabí
60:31
+ 25:59
32.
Dostálová Jana
SNA
TJ Start Náchod
62:30
+ 27:58
33.
Khýnová Radka
ALB8750
OOB Albrechtice nad Orlicí
63:33
+ 29:01
34.
Kotlářová Jana
VAM9099
OOB Vamberk
66:28
+ 31:56
35.
Šafářová Renata
ALB8650
OOB Albrechtice nad Orlicí
93:10
+ 58:38
D35C
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopecká Marcela
PHK6852
OK 99 Hradec Králové
44:17
2.
Škorpilová Jana
SJC7451
Sportcentrum Jičín
47:23
+ 3:06
3.
Procházková Alexandra
LPU7051
OK Lokomotiva Pardubice
51:01
+ 6:44
4.
Filipová Ivana
SRK7373
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
52:16
+ 7:59
5.
Zlámalová Zdena
PHK7257
OK 99 Hradec Králové
54:22
+ 10:05
6.
Rykalová Jitka
VAM7251
OOB Vamberk
55:35
+ 11:18
7.
Votočková Jaroslava
JIL7255
OK Jilemnice
56:18
+ 12:01
8.
Švadlenová Ivana
CHC7151
KOB Choceň
56:21
+ 12:04
9.
Juračková Jana
LPU6051
OK Lokomotiva Pardubice
56:41
+ 12:24
10.
Mikulecká Nataša
SRK4751
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
57:22
+ 13:05
11.
Růžičková Kamila
PHK7153
OK 99 Hradec Králové
57:53
+ 13:36
12.
Čermáková Renata
LPU6553
OK Lokomotiva Pardubice
59:15
+ 14:58
13.
Kroniková Jana
SHK7350
TJ Slavia Hradec Králové
59:59
+ 15:42
14.
Koberová Lenka
LPU6954
OK Lokomotiva Pardubice
60:11
+ 15:54
15.
Křivdová Lenka
CHC7251
KOB Choceň
62:14
+ 17:57
16.
Kulhavá Jarmila
SRK6751
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
63:24
+ 19:07
17.
Panchártková Jitka
PHK5951
OK 99 Hradec Králové
68:48
+ 24:31
18.
Mutinská Zdeňka
HVC6453
SK Hlinsko
69:54
+ 25:37
19.
Kalenská Kateřina
STH7351
SK Studenec
71:25
+ 27:08
20.
Demlová Jitka
LPU6955
OK Lokomotiva Pardubice
74:27
+ 30:10
21.
Zemánková Eva
SRK7452
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
75:49
+ 31:32
22.
Šlapáková Libuše
PHK5652
OK 99 Hradec Králové
92:31
+ 48:14
D35D
4.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kosová Michaela
SRK6752
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
42:36
2.
Tužilová Štěpánka
LPU7052
OK Lokomotiva Pardubice
48:54
+ 6:18
3.
Lamichová Iva
PHK6353
OK 99 Hradec Králové
50:12
+ 7:36
4.
Chaloupková Lenka
CHC6951
KOB Choceň
50:19
+ 7:43
5.
Schvachová Stanislava
LPU7154
OK Lokomotiva Pardubice
50:48
+ 8:12
6.
Azebová Martina
PHK6757
OK 99 Hradec Králové
51:13
+ 8:37
7.
Petrželová Alena
LTU6351
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
53:36
+ 11:00
8.
Frömmelová Dana
BRU7251
Ulita Broumov
56:09
+ 13:33
9.
Koutná Alena
PHK7052
OK 99 Hradec Králové
57:11
+ 14:35
10.
Valachová Jana
LPU6654
OK Lokomotiva Pardubice
57:38
+ 15:02
11.
Chládková Eva
ZAM7051
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
58:00
+ 15:24
12.
Šišmová Hana
TYN6850
SK Týniště nad Orlicí OOB
58:44
+ 16:08
13.
Hančová Alice
VRL7052
OOS TJ Spartak Vrchlabí
59:25
+ 16:49
14.
Maňáková Silvie
PHK7151
OK 99 Hradec Králové
60:00
+ 17:24
15.
Kamenická Lenka
PHK6851
OK 99 Hradec Králové
62:32
+ 19:56
16.
Jelínková Marta
CHC6751
KOB Choceň
62:42
+ 20:06
17.
Kavalírová Kateřina
PHK6756
OK 99 Hradec Králové
62:57
+ 20:21
18.
Justová Jana
PHK6153
OK 99 Hradec Králové
63:11
+ 20:35
19.
Waňková Dita
VRL7151
OOS TJ Spartak Vrchlabí
67:29
+ 24:53
20.
Bendáková Jitka
LTU6951
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
70:27
+ 27:51
21.
Doležalová Ivana
TYN6451
SK Týniště nad Orlicí OOB
70:45
+ 28:09
22.
Krunková Bohuslava
SNA7053
TJ Start Náchod
71:48
+ 29:12
23.
Kašparová Eva
TYN7452
SK Týniště nad Orlicí OOB
80:51
+ 38:15
24.
Kolářová Andrea
BRU7151
Ulita Broumov
83:38
+ 41:02
25.
Háková Eva
NPA6951
SK lyžování a OB Nová Paka
88:01
+ 45:25
26.
Šklíbová Jana
SRK7651
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
92:12
+ 49:36
27.
Vaňousová Jana
ASU
Magnus Orienteering
131:04
+ 88:28
D45C
4.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Běhounová Jiřina
PHK5651
OK 99 Hradec Králové
42:58
2.
Benešová Iva
SJC6151
Sportcentrum Jičín
47:30
+ 4:32
3.
Rybářová Lenka
PHK5551
OK 99 Hradec Králové
49:09
+ 6:11
4.
Víchová Ladislava
LPU5851
OK Lokomotiva Pardubice
50:03
+ 7:05
5.
Zalabová Martina
SJC6657
Sportcentrum Jičín
51:23
+ 8:25
6.
Kubíčková Marcela
PHK6251
OK 99 Hradec Králové
51:43
+ 8:45
7.
Hermanová Dana
LPU6151
OK Lokomotiva Pardubice
53:32
+ 10:34
8.
Dočkalová Jiřina
LPU5654
OK Lokomotiva Pardubice
54:00
+ 11:02
9.
Jiranová Alena
PHK5351
OK 99 Hradec Králové
54:26
+ 11:28
10.
Nýdrlová Eva
VRL5451
OOS TJ Spartak Vrchlabí
54:27
+ 11:29
11.
Roudná Eva
LPU6554
OK Lokomotiva Pardubice
54:41
+ 11:43
12.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
OK Jilemnice
55:41
+ 12:43
13.
Langrová Eva
SNA5351
TJ Start Náchod
57:13
+ 14:15
14.
Hušková Eva
NPA5754
SK lyžování a OB Nová Paka
58:49
+ 15:51
15.
Mrštíková Hana
LPU5552
OK Lokomotiva Pardubice
58:51
+ 15:53
16.
Jiřištová Hana
JIL6052
OK Jilemnice
58:59
+ 16:01
17.
Julínková Dana
LPU6555
OK Lokomotiva Pardubice
61:23
+ 18:25
18.
Hindráková Martina
LTU6451
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
64:53
+ 21:55
19.
Tichá Jiřina
DOB6050
KOB Dobruška
65:16
+ 22:18
20.
Sombotová Alena
LTU6151
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
68:54
+ 25:56
D45D
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hepnerová Dagmar
SHK5451
TJ Slavia Hradec Králové
42:02
2.
Vlčková Pavla
TYN6351
SK Týniště nad Orlicí OOB
45:34
+ 3:32
3.
Nožičková Libuše
LPU5751
OK Lokomotiva Pardubice
47:30
+ 5:28
4.
Thýnová Ivana
SHK6651
TJ Slavia Hradec Králové
49:59
+ 7:57
5.
Kynčlová Miroslava
JIL5851
OK Jilemnice
52:05
+ 10:03
6.
Balcarová Eva
PHK5952
OK 99 Hradec Králové
55:46
+ 13:44
7.
Peremská Dana
SRK6351
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
58:32
+ 16:30
8.
Kalousová Dana
ZAM5951
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
59:00
+ 16:58
9.
Kubátová Iva
PHK6552
OK 99 Hradec Králové
62:19
+ 20:17
10.
Kábrtová Iva
PEN6350
OK RECO Sport
62:37
+ 20:35
11.
Weisbauerová Blanka
LPU6351
OK Lokomotiva Pardubice
62:39
+ 20:37
12.
Bienová Věra
SJC5752
Sportcentrum Jičín
63:26
+ 21:24
13.
Lennerová Eva
LPU5653
OK Lokomotiva Pardubice
64:15
+ 22:13
14.
Mikysková Hana
SNA5651
TJ Start Náchod
69:38
+ 27:36
15.
Dusílková Marie
SRK5752
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
70:29
+ 28:27
16.
Lulayová Věra
LPU5651
OK Lokomotiva Pardubice
72:54
+ 30:52
17.
Remešová Alena
DOB6150
KOB Dobruška
80:11
+ 38:09
18.
Zákravská Hana
SNA6451
TJ Start Náchod
84:03
+ 42:01
19.
Košková Lenka
PHK6159
OK 99 Hradec Králové
86:39
+ 44:37
20.
Nováková Miloslava
ZAM6051
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
87:42
+ 45:40
21.
Suchanová Lenka
VAM5851
OOB Vamberk
88:14
+ 46:12
D55C
3.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klimplová Alena
LPU5551
OK Lokomotiva Pardubice
45:56
2.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
SK lyžování a OB Nová Paka
50:19
+ 4:23
3.
Knoblochová Věra
VRL4851
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57:02
+ 11:06
4.
Martincová Helena
ZAM5051
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
65:10
+ 19:14
5.
Malá Marie
LPU4753
OK Lokomotiva Pardubice
82:12
+ 36:16
Kutáčková Stanislava
LTU4751
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
DISK
D65C
3.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Marie
PHK3951
OK 99 Hradec Králové
52:37
2.
Ehlová Iva
SRK3951
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
73:09
+ 20:32
H10C
3.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Metelka Ondřej
PHK0101
OK 99 Hradec Králové
25:09
2.
Švadlena Michal
CHC0101
KOB Choceň
27:06
+ 1:57
3.
Langr Jan
SHK0101
TJ Slavia Hradec Králové
33:13
+ 8:04
4.
Růžička Radek
LPU0201
OK Lokomotiva Pardubice
37:21
+ 12:12
5.
Locker Daniel
SRK0200
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
38:05
+ 12:56
6.
Volák Ondřej
BRU0006
Ulita Broumov
39:46
+ 14:37
7.
Zalaba Tomáš
SJC0101
Sportcentrum Jičín
43:22
+ 18:13
8.
Zemánek Mikuláš
SRK0201
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
48:23
+ 23:14
9.
Břeň Daniel
SJC0102
Sportcentrum Jičín
49:27
+ 24:18
10.
Kolář Adam
BRU0104
Ulita Broumov
54:54
+ 29:45
11.
Kolář Jan
BRU0101
Ulita Broumov
56:51
+ 31:42
12.
Flegl Martin
SRK0300
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
57:35
+ 32:26
13.
Kynčl Vojtěch
JIL0101
OK Jilemnice
64:53
+ 39:44
14.
Jakeš Josef
TYN0101
SK Týniště nad Orlicí OOB
68:23
+ 43:14
Šling Michal
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H10N
3.60 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláha Marek
PHK0102
OK 99 Hradec Králové
20:30
2.
Bárta Šimon
PHK0202
OK 99 Hradec Králové
22:44
+ 2:14
3.
Sýkora Jan
PHK0203
OK 99 Hradec Králové
23:00
+ 2:30
4.
Rücker Jan
HOR0201
TJ Jiskra Hořice
25:14
+ 4:44
5.
Školník Eduard
BRU0103
Ulita Broumov
25:49
+ 5:19
6.
Chaloupský Jakub
PHK0302
OK 99 Hradec Králové
30:20
+ 9:50
7.
Štregl Matyáš
VRL0301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
32:09
+ 11:39
8.
Vondráček Daniel
SRK0206
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
44:17
+ 23:47
9.
Rusz Rostislav
KUN0101
TJ Sokol Kunvald
44:27
+ 23:57
10.
Koditek Jonáš
ASU
Magnus Orienteering
46:36
+ 26:06
Grundman Viktor
CHC0301
KOB Choceň
DISK
Manda Jakub
LPU0202
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
Pokorný Dominik
SRK0301
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
Vávra Jakub
NER
DISK
H12C
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křivda Tomáš
CHC9901
KOB Choceň
33:37
2.
Roudný Martin
LPU0002
OK Lokomotiva Pardubice
34:49
+ 1:12
3.
Kavalír Jáchym
PHK9901
OK 99 Hradec Králové
35:23
+ 1:46
4.
Killar Lukáš
LTU9901
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
36:49
+ 3:12
5.
Fencl Jonáš
LPU9902
OK Lokomotiva Pardubice
37:33
+ 3:56
6.
Ryba David
SHK9902
TJ Slavia Hradec Králové
38:54
+ 5:17
7.
Mašata Metoděj
PHK9905
OK 99 Hradec Králové
39:48
+ 6:11
8.
Macko Lukáš
SJC9901
Sportcentrum Jičín
50:58
+ 17:21
9.
Schvach Hynek
LPU9904
OK Lokomotiva Pardubice
51:53
+ 18:16
10.
Kudera Tomáš
SHK9901
TJ Slavia Hradec Králové
56:52
+ 23:15
11.
Rusin Jan
BRU0001
Ulita Broumov
58:47
+ 25:10
12.
Roudný Václav
LPU0001
OK Lokomotiva Pardubice
64:01
+ 30:24
13.
Šklíba Michal
SRK9900
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
65:45
+ 32:08
14.
Samek Tomáš
PHK0001
OK 99 Hradec Králové
68:07
+ 34:30
15.
Karásek Matěj
SJC0001
Sportcentrum Jičín
72:39
+ 39:02
16.
Burda Jan
LPU9907
OK Lokomotiva Pardubice
76:00
+ 42:23
17.
Kubát Tomáš
VRL0001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
78:06
+ 44:29
18.
Kulhavý Tadeáš
LPU0005
OK Lokomotiva Pardubice
80:16
+ 46:39
19.
Hůlek Matěj
PHK9904
OK 99 Hradec Králové
95:36
+ 61:59
H12D
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grundman Václav
CHC9902
KOB Choceň
29:30
2.
Jelínek Tomáš
CHC9903
KOB Choceň
29:34
+ 0:04
3.
Skalický Johan
ASU9948
Magnus Orienteering
37:00
+ 7:30
4.
Pučan Martin
LPU9908
OK Lokomotiva Pardubice
38:25
+ 8:55
5.
Kučera Kryšpín
PHK9900
OK 99 Hradec Králové
46:18
+ 16:48
6.
Tryzna Matěj
VRL0004
OOS TJ Spartak Vrchlabí
48:47
+ 19:17
7.
Soudek Ondřej
LPU9909
OK Lokomotiva Pardubice
49:48
+ 20:18
8.
Černý Tomáš
BRU9902
Ulita Broumov
57:12
+ 27:42
9.
Žák Michal
LPU0003
OK Lokomotiva Pardubice
57:39
+ 28:09
10.
Kadlec Jan
STH9901
SK Studenec
60:29
+ 30:59
11.
Nádvorník Petr
LPU9901
OK Lokomotiva Pardubice
68:07
+ 38:37
Lisý Jakub
PHK9906
OK 99 Hradec Králové
DISK
H14C
5.10 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Netuka Vojtěch
SHK9701
TJ Slavia Hradec Králové
33:48
2.
Vandas Daniel
SRK9805
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
39:31
+ 5:43
3.
Starý Ondra
VRL9802
OOS TJ Spartak Vrchlabí
43:56
+ 10:08
4.
Zikmund Zdeněk
SJC9703
Sportcentrum Jičín
45:30
+ 11:42
5.
Kanta Martin
LPU9705
OK Lokomotiva Pardubice
47:20
+ 13:32
6.
Maňák Michal
PHK9801
OK 99 Hradec Králové
50:03
+ 16:15
7.
Novotný Vojtěch
LPU9702
OK Lokomotiva Pardubice
51:10
+ 17:22
8.
Doležal Vít
SJC9802
Sportcentrum Jičín
51:30
+ 17:42
9.
Žák Jan
LPU9802
OK Lokomotiva Pardubice
55:47
+ 21:59
10.
Bezdíček Kryštof
LPU9706
OK Lokomotiva Pardubice
56:54
+ 23:06
11.
Kalenský Aleš
STH9801
SK Studenec
62:08
+ 28:20
12.
Horák Vojtěch
LPU9708
OK Lokomotiva Pardubice
62:27
+ 28:39
Klůz Vojtěch
STH9702
SK Studenec
DISK
H14D
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bendák Jan
LTU9801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
42:14
2.
Faltejsek Jan
PHK9802
OK 99 Hradec Králové
45:29
+ 3:15
3.
Vídeňský Jakub
VAM9801
OOB Vamberk
45:35
+ 3:21
4.
Kubánek Jaroslav
SJC9803
Sportcentrum Jičín
48:43
+ 6:29
5.
Rusz Vratislav
KUN9801
TJ Sokol Kunvald
54:58
+ 12:44
6.
Frömmel Martin
BRU9801
Ulita Broumov
64:19
+ 22:05
7.
Sedláček Daniel
LTU9701
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
71:30
+ 29:16
8.
Háp Ondřej
PHK9702
OK 99 Hradec Králové
85:49
+ 43:35
Bíl Jan
LPU9830
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
Míča Tomáš
LPU9707
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H16C
5.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křivda Martin
CHC9501
KOB Choceň
33:48
2.
Podsiadly Mateusz
WKS9502
33:55
+ 0:07
3.
Mašata Matěj
PHK9601
OK 99 Hradec Králové
36:02
+ 2:14
4.
Zlámal David
PHK9600
OK 99 Hradec Králové
38:57
+ 5:09
5.
Kaplan Martin
LPU9609
OK Lokomotiva Pardubice
40:17
+ 6:29
6.
Deml Tomáš
LPU9502
OK Lokomotiva Pardubice
42:30
+ 8:42
7.
Kosek Jan
SRK9507
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
44:30
+ 10:42
8.
Rykala Filip
VAM9601
OOB Vamberk
45:23
+ 11:35
9.
Dušek Martin
ZAM9602
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
49:30
+ 15:42
10.
Růžička Karel
PHK9502
OK 99 Hradec Králové
54:26
+ 20:38
11.
Jurica Jan
LPU9611
OK Lokomotiva Pardubice
59:19
+ 25:31
12.
Tužil Ondřej
LPU9601
OK Lokomotiva Pardubice
59:40
+ 25:52
13.
Jezdinský Petr
STH9602
SK Studenec
61:26
+ 27:38
14.
Klíma Zdeněk
STH9604
SK Studenec
61:45
+ 27:57
H16D
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trejbal Václav
SHK9604
TJ Slavia Hradec Králové
32:04
2.
Pancíř Jan
SHK9602
TJ Slavia Hradec Králové
35:38
+ 3:34
3.
Procházka Lukáš
ASU9648
Magnus Orienteering
45:46
+ 13:42
4.
Havránek Tomáš
ASU9649
Magnus Orienteering
51:49
+ 19:45
5.
Martinec Michal
ALB9600
OOB Albrechtice nad Orlicí
58:20
+ 26:16
6.
Kašpar Michal
TYN9502
SK Týniště nad Orlicí OOB
75:56
+ 43:52
7.
Postolka David
STH9603
SK Studenec
80:46
+ 48:42
Ježdík Václav
ZAM9605
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
DISK
H18C
6.10 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Iwaszczyszyn Joachim
WKS9401
46:49
2.
Šmejc Jakub
SJC9401
Sportcentrum Jičín
48:07
+ 1:18
3.
Novotný Václav
LPU9402
OK Lokomotiva Pardubice
50:10
+ 3:21
4.
Ostoj Piotr
WKS9400
51:07
+ 4:18
5.
Jakeš Vojtěch
TYN9301
SK Týniště nad Orlicí OOB
53:38
+ 6:49
6.
Sháněl Jan
CHC9402
KOB Choceň
54:25
+ 7:36
7.
Jiroušek Vít
SRK9402
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
54:28
+ 7:39
8.
Kubát Lukáš
VRL9301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57:27
+ 10:38
9.
Wionozyk Przemek
WKS
57:44
+ 10:55
10.
Melichar Jan
DOB9401
KOB Dobruška
60:51
+ 14:02
11.
Hanuš Pavel
CHC9302
KOB Choceň
71:31
+ 24:42
12.
Jirges Radek
ASU9448
Magnus Orienteering
79:28
+ 32:39
13.
Ryšavý Ondřej
ASU9346
Magnus Orienteering
83:33
+ 36:44
Procházka Jakub
ASU9449
Magnus Orienteering
DISK
Hauptfleisch Filip
SRK9401
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
DISK
H21A
7.40 km, 29 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dwojak Wojciech
WKS8100
38:16
2.
Novotný Tomáš
PHK8101
OK 99 Hradec Králové
42:42
+ 4:26
3.
Jasinki Maciej
WKS8900
45:27
+ 7:11
4.
Holas Štěpán
SJC8702
Sportcentrum Jičín
45:55
+ 7:39
5.
Mayasow Kostyantyn
WKS8300
45:57
+ 7:41
6.
Tihon Michal
PHK7905
OK 99 Hradec Králové
46:20
+ 8:04
7.
Švadlena Pavel
CHC7502
KOB Choceň
46:48
+ 8:32
8.
Panchártek Jan
PHK8802
OK 99 Hradec Králové
46:54
+ 8:38
9.
Černý Michal
PHK8005
OK 99 Hradec Králové
47:12
+ 8:56
10.
Pešek Ondřej
CHC8502
KOB Choceň
47:25
+ 9:09
11.
Khýn Vítězslav
DOB8304
KOB Dobruška
48:06
+ 9:50
12.
Procházka Tomáš
LPU9110
OK Lokomotiva Pardubice
50:03
+ 11:47
13.
Pátek Lukáš
SRK8905
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
50:07
+ 11:51
14.
Mašata Roman
PHK7107
OK 99 Hradec Králové
50:53
+ 12:37
15.
Fiala Petr
LPU8701
OK Lokomotiva Pardubice
51:35
+ 13:19
16.
Justa Pavel
PHK8701
OK 99 Hradec Králové
51:41
+ 13:25
17.
Držka Štěpán
LPU7604
OK Lokomotiva Pardubice
52:53
+ 14:37
18.
Pyra Bartlomiej
WKS7900
54:30
+ 16:14
19.
Pátek Michal
CHC8603
KOB Choceň
54:34
+ 16:18
20.
Műller Martin
PHK8903
OK 99 Hradec Králové
57:52
+ 19:36
21.
Potůček Michal
PHK7903
OK 99 Hradec Králové
74:23
+ 36:07
Lenner Miroslav
LPU8605
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
Zelenka Tomáš
PHK9001
OK 99 Hradec Králové
DISK
24.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
TJ Slavia Hradec Králové
63:04
+ 24:48
H21C
6.20 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polák Vlastimil
VRL7702
OOS TJ Spartak Vrchlabí
36:14
2.
Kubelka Tomáš
LPU9307
OK Lokomotiva Pardubice
36:43
+ 0:29
3.
Novák Jiří
NPA7502
SK lyžování a OB Nová Paka
36:57
+ 0:43
4.
Handl Jindřich
SRK9201
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
37:21
+ 1:07
5.
Waněk Adam
VRL9501
OOS TJ Spartak Vrchlabí
38:29
+ 2:15
6.
Koťátko Zdeněk
SJC7701
Sportcentrum Jičín
38:41
+ 2:27
7.
Kaplan Jan
LPU6401
OK Lokomotiva Pardubice
38:57
+ 2:43
8.
Havlíček Lukáš
JIL9003
OK Jilemnice
39:09
+ 2:55
9.
Malý Aleš
JIL8702
OK Jilemnice
40:04
+ 3:50
10.
Jiran Jan
PHK7701
OK 99 Hradec Králové
40:27
+ 4:13
11.
Novotný Jan
LPU9201
OK Lokomotiva Pardubice
40:51
+ 4:37
12.
Ježek Jiří
PHK8403
OK 99 Hradec Králové
40:54
+ 4:40
13.
Novák Zdeněk
NPA7701
SK lyžování a OB Nová Paka
41:10
+ 4:56
14.
Wohanka Pavel
VRL7501
OOS TJ Spartak Vrchlabí
41:50
+ 5:36
15.
Kubát Jan
PHK8902
OK 99 Hradec Králové
41:56
+ 5:42
16.
Fejk Zbyněk
SJC7501
Sportcentrum Jičín
42:14
+ 6:00
17.
Kraus Petr
SJC7303
Sportcentrum Jičín
42:56
+ 6:42
18.
Samek Petr
PHK7302
OK 99 Hradec Králové
43:03
+ 6:49
19.
Štregl Petr
VRL7303
OOS TJ Spartak Vrchlabí
43:13
+ 6:59
20.
Antoš Filip
NPA8001
SK lyžování a OB Nová Paka
43:44
+ 7:30
21.
Kárník Jan
LPU7811
OK Lokomotiva Pardubice
43:56
+ 7:42
22.
Hanzl Tomáš
SJC8205
Sportcentrum Jičín
44:25
+ 8:11
23.
Čáp Ondřej
DOB7405
KOB Dobruška
44:34
+ 8:20
24.
Doucha Jiří
SNA7105
TJ Start Náchod
46:05
+ 9:51
25.
Exner Jan
STH9001
SK Studenec
46:10
+ 9:56
26.
Kupka Jaroslav
ALB7800
OOB Albrechtice nad Orlicí
47:03
+ 10:49
27.
Koblížek Kamil
ASU8001
Magnus Orienteering
48:36
+ 12:22
28.
Lux Filip
KUN9102
TJ Sokol Kunvald
48:47
+ 12:33
29.
Filičko Marek
LPU7102
OK Lokomotiva Pardubice
48:59
+ 12:45
30.
Korbel Michal
CHC7703
KOB Choceň
50:34
+ 14:20
31.
Hladký Viktor
VAM8201
OOB Vamberk
51:13
+ 14:59
32.
Jirčák Ondřej
SRK8805
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
52:26
+ 16:12
33.
Ďoubal Jan
DOB8600
KOB Dobruška
54:35
+ 18:21
34.
Grundman Vojtěch
CHC8801
KOB Choceň
54:54
+ 18:40
35.
Zlámal Aleš
LTU8701
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
54:56
+ 18:42
36.
Bolech Filip
LPU8602
OK Lokomotiva Pardubice
56:34
+ 20:20
37.
Hajdas Przemyslaw
WKS8000
59:25
+ 23:11
38.
Komárek Arnošt
TJH7701
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
59:35
+ 23:21
39.
Kadečka Petr
ALB8400
OOB Albrechtice nad Orlicí
59:36
+ 23:22
40.
Škoda Jáchym
SNA8702
TJ Start Náchod
62:33
+ 26:19
41.
Kolář Radek
BRU6901
Ulita Broumov
73:38
+ 37:24
Černý Vojtěch
JIL9006
OK Jilemnice
DISK
H21D
4.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macháň Václav
SRK9001
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
35:44
2.
Mikulecký Jan
PHK9202
OK 99 Hradec Králové
36:05
+ 0:21
3.
Kovařík Radovan
PHK8503
OK 99 Hradec Králové
36:17
+ 0:33
4.
Drhlík Petr
VAM8301
OOB Vamberk
38:44
+ 3:00
5.
Šlapák Martin
PHK8504
OK 99 Hradec Králové
38:55
+ 3:11
6.
Fridrich Petr
LPU7303
OK Lokomotiva Pardubice
40:17
+ 4:33
7.
Sýkora Bohumil
CHC8601
KOB Choceň
40:53
+ 5:09
8.
Žemlička Jan
LPU8303
OK Lokomotiva Pardubice
42:35
+ 6:51
9.
Novický Jakub
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
43:04
+ 7:20
10.
Štěrba Michal
NER
43:16
+ 7:32
11.
Dytrych Martin
NPA8501
SK lyžování a OB Nová Paka
43:42
+ 7:58
12.
Kumpošt Jaroslav
ASU7849
Magnus Orienteering
44:06
+ 8:22
13.
Šabatka Petr
LPU8106
OK Lokomotiva Pardubice
45:31
+ 9:47
14.
Luňák Tomáš
NER
45:38
+ 9:54
15.
Štěpánek Milan
HVC8301
SK Hlinsko
46:41
+ 10:57
16.
Hromádko Přemysl
BRM7601
Sokol Burdych
50:11
+ 14:27
17.
Háp Petr
PHK7201
OK 99 Hradec Králové
51:35
+ 15:51
18.
Juračka Petr
LPU8507
OK Lokomotiva Pardubice
57:28
+ 21:44
19.
Král Jiří
VAM7701
OOB Vamberk
57:33
+ 21:49
20.
Sokol Milan
BRM7201
Sokol Burdych
61:44
+ 26:00
21.
Sršeň Tomáš
VAM8001
OOB Vamberk
74:12
+ 38:28
22.
Uždil Miloš
BRU9001
Ulita Broumov
74:19
+ 38:35
H35C
7.60 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Filip Libor
SRK7101
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
48:53
2.
Sobczynski Kalikst
WKS7100
49:15
+ 0:22
3.
Netopil Libor
VAM7401
OOB Vamberk
51:16
+ 2:23
4.
Fencl Petr
LPU6901
OK Lokomotiva Pardubice
51:39
+ 2:46
5.
Widziewicz Remigiusz
WKS6600
54:59
+ 6:06
6.
Vandas Luděk
VAM6601
OOB Vamberk
55:22
+ 6:29
7.
Killar Marek
LTU6801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
55:26
+ 6:33
8.
Kynčl Stanislav
JIL6401
OK Jilemnice
56:40
+ 7:47
9.
Fencl Jiří
PPU6301
KOB Pardubice
57:08
+ 8:15
10.
Vávra Martin
HOR6302
TJ Jiskra Hořice
58:59
+ 10:06
11.
Procházka Tomáš
LPU6503
OK Lokomotiva Pardubice
60:56
+ 12:03
12.
Kunart Tomáš
PHK7205
OK 99 Hradec Králové
61:24
+ 12:31
13.
Votoček Tomáš
JIL7041
OK Jilemnice
63:23
+ 14:30
14.
Kober Michal
LPU6702
OK Lokomotiva Pardubice
67:03
+ 18:10
15.
Mutinský Viktor
HVC6503
SK Hlinsko
67:56
+ 19:03
16.
Chaloupský David
PHK7103
OK 99 Hradec Králové
71:03
+ 22:10
17.
Procházka Radek
LPU6504
OK Lokomotiva Pardubice
76:02
+ 27:09
18.
Levý Tomáš
ZAM6801
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
82:30
+ 33:37
19.
Souček Karel
SHK6601
TJ Slavia Hradec Králové
87:39
+ 38:46
20.
Švagr Zdeněk
TYN6801
SK Týniště nad Orlicí OOB
116:22
+ 67:29
Valach Petr
LPU6505
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H35D
5.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křivda Ivan
CHC6701
KOB Choceň
39:57
2.
Funda Michal
SHK6403
TJ Slavia Hradec Králové
44:23
+ 4:26
3.
Locker Martin
SRK7001
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
45:49
+ 5:52
4.
Kolář Zdeněk
BRU7101
Ulita Broumov
46:16
+ 6:19
5.
Imlauf Martin
SNA6301
TJ Start Náchod
46:28
+ 6:31
6.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
OK Lokomotiva Pardubice
46:43
+ 6:46
7.
Hanuš Karel
HOS6701
TJ Tatran Hostinné
46:46
+ 6:49
8.
Lux Zdeněk
KUN6201
TJ Sokol Kunvald
47:18
+ 7:21
9.
Faltejsek Pavel
PHK7003
OK 99 Hradec Králové
48:09
+ 8:12
10.
Kubát Miroslav
VRL6701
OOS TJ Spartak Vrchlabí
49:16
+ 9:19
11.
Školník Jan
BRU7301
Ulita Broumov
50:22
+ 10:25
12.
Kohout Josef
SHK6902
TJ Slavia Hradec Králové
51:05
+ 11:08
13.
Rusin Jan
BRU7601
Ulita Broumov
52:11
+ 12:14
14.
Rusz Roman
KUN7201
TJ Sokol Kunvald
52:20
+ 12:23
15.
Vychodil Tomáš
SHK6301
TJ Slavia Hradec Králové
53:49
+ 13:52
16.
Handl Jindřich
SRK6702
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
55:43
+ 15:46
17.
Tryzna Pavel
VRL6801
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57:05
+ 17:08
18.
Novotný Pavel
SHK6104
TJ Slavia Hradec Králové
57:10
+ 17:13
19.
Hauptfleisch Roman
SRK6603
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
57:19
+ 17:22
20.
Beseda Pavel
CHT6910
SK Chrast
57:24
+ 17:27
21.
Koutný Pavel
PHK7108
OK 99 Hradec Králové
58:59
+ 19:02
22.
Hanuš Pavel
LTU6501
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
59:50
+ 19:53
23.
Kašpar Václav
TYN7001
SK Týniště nad Orlicí OOB
60:13
+ 20:16
24.
Krejčí Jaroslav
LTU5801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
62:25
+ 22:28
25.
Procházka Pavel
ASU6949
Magnus Orienteering
65:14
+ 25:17
26.
Justa Jaromír
PHK6101
OK 99 Hradec Králové
65:37
+ 25:40
27.
Šklíba Jan
SRK7501
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
67:04
+ 27:07
28.
Šišma Pavel
TYN6901
SK Týniště nad Orlicí OOB
71:27
+ 31:30
29.
Vojtěch Libor
HOR7303
TJ Jiskra Hořice
73:57
+ 34:00
30.
Horčičák Milan
VAM7602
OOB Vamberk
75:10
+ 35:13
31.
Frömmel Miroslav
BRU6902
Ulita Broumov
75:18
+ 35:21
32.
Volák Pavel
BRU7001
Ulita Broumov
94:50
+ 54:53
33.
Jirásek Stanislav
NER
97:35
+ 57:38
Weber Petr
PHK6701
OK 99 Hradec Králové
DISK
H45C
6.30 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kavalír Karel
PHK6503
OK 99 Hradec Králové
45:44
2.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
SK lyžování a OB Nová Paka
46:04
+ 0:20
3.
Kalibán Pavel
SNA5649
TJ Start Náchod
48:19
+ 2:35
4.
Petržela Pavel
LTU6301
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
50:07
+ 4:23
5.
Knap Jan
LPU5101
OK Lokomotiva Pardubice
50:23
+ 4:39
6.
Malý Evžen
JIL6102
OK Jilemnice
50:32
+ 4:48
7.
Jakeš Josef
TYN6501
SK Týniště nad Orlicí OOB
51:11
+ 5:27
8.
Běhoun Pavel
PHK5701
OK 99 Hradec Králové
51:36
+ 5:52
9.
Tupec Jiří
VAM5801
OOB Vamberk
52:48
+ 7:04
10.
Havlíček Libor
JIL6103
OK Jilemnice
52:49
+ 7:05
11.
Erlebach Josef
JIL5201
OK Jilemnice
53:31
+ 7:47
12.
Trejtnar Pavel
KUN5801
TJ Sokol Kunvald
54:05
+ 8:21
13.
Roudný Václav
LPU6102
OK Lokomotiva Pardubice
54:22
+ 8:38
14.
Gazdačko Milan
SHK5702
TJ Slavia Hradec Králové
54:43
+ 8:59
15.
Starý Pavel
VRL6301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
55:58
+ 10:14
16.
Hlaváček Lubomír
PHK6401
OK 99 Hradec Králové
56:05
+ 10:21
16.
Kotlář Vladimír
VAM5401
OOB Vamberk
56:05
+ 10:21
18.
Jelínek Roman
CHC6301
KOB Choceň
56:14
+ 10:30
19.
Štěrba Pavel
LPU5408
OK Lokomotiva Pardubice
56:43
+ 10:59
20.
Fikejs Vladimír
ZAM5702
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
57:06
+ 11:22
21.
Votoček Vladimír
JIL6003
OK Jilemnice
58:08
+ 12:24
22.
Novotný Miroslav
LPU5905
OK Lokomotiva Pardubice
58:35
+ 12:51
23.
Půlpán Roman
CHC6501
KOB Choceň
59:44
+ 14:00
24.
Vykysalý Miroslav
PHK5902
OK 99 Hradec Králové
60:53
+ 15:09
25.
Kulhavý Josef
SRK5701
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
61:19
+ 15:35
26.
Sombota Jiří
LTU5901
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
64:13
+ 18:29
27.
Bolech Jiří
LPU5904
OK Lokomotiva Pardubice
66:25
+ 20:41
28.
Hostinský Jiří
LPU5501
OK Lokomotiva Pardubice
69:45
+ 24:01
29.
Beneš Josef
SJC5801
Sportcentrum Jičín
70:59
+ 25:15
30.
Kynčl Stanislav
JIL5401
OK Jilemnice
78:56
+ 33:12
31.
Zalaba Jindřich
SJC6603
Sportcentrum Jičín
107:37
+ 61:53
H45D
4.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rykala Karel
VAM6401
OOB Vamberk
42:15
2.
Lulay Miloš
LPU5502
OK Lokomotiva Pardubice
42:31
+ 0:16
3.
Broulík Miloš
PPU6001
KOB Pardubice
44:14
+ 1:59
4.
Řehák Pavel
SJC6001
Sportcentrum Jičín
46:20
+ 4:05
5.
Souček Pavel
PHK5503
OK 99 Hradec Králové
48:10
+ 5:55
6.
Vícha Vladimír
LPU5801
OK Lokomotiva Pardubice
48:21
+ 6:06
7.
Vydra Pavel
PEN6200
OK RECO Sport
48:40
+ 6:25
8.
Novotný Miloslav
PHK5601
OK 99 Hradec Králové
49:07
+ 6:52
9.
Kološ Oldřich
LPU6003
OK Lokomotiva Pardubice
49:33
+ 7:18
10.
Šlapák Zbyněk
PHK5502
OK 99 Hradec Králové
49:45
+ 7:30
11.
Zákravský Zdeněk
SNA5702
TJ Start Náchod
49:53
+ 7:38
12.
Plocek Luboš
SRK6601
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
50:27
+ 8:12
13.
Novák Jiří
VAM6301
OOB Vamberk
50:40
+ 8:25
14.
Sáňka Bedřich
LPU5102
OK Lokomotiva Pardubice
51:17
+ 9:02
15.
Ježek Jiří
PHK6201
OK 99 Hradec Králové
51:32
+ 9:17
16.
Langr Stanislav
SNA5403
TJ Start Náchod
51:44
+ 9:29
17.
Herman Jan
LPU5407
OK Lokomotiva Pardubice
53:36
+ 11:21
18.
Čivrný Pavel
LPU6306
OK Lokomotiva Pardubice
54:12
+ 11:57
19.
Malec Jaromír
TYN5604
SK Týniště nad Orlicí OOB
55:06
+ 12:51
20.
Andrš Milan
ZAM5801
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
55:35
+ 13:20
21.
Balcar Aleš
PHK5703
OK 99 Hradec Králové
56:50
+ 14:35
22.
Sůva Petr
LPU5409
OK Lokomotiva Pardubice
58:11
+ 15:56
23.
Grundman Martin
CHC5801
KOB Choceň
61:42
+ 19:27
24.
Nádvorník Pavel
LPU5802
OK Lokomotiva Pardubice
61:53
+ 19:38
25.
Kondělka Petr
HOS5401
TJ Tatran Hostinné
62:15
+ 20:00
26.
Kroupa Jan
LPU5503
OK Lokomotiva Pardubice
67:43
+ 25:28
H55C
5.10 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nožička Miroslav
LPU5405
OK Lokomotiva Pardubice
41:19
2.
Knobloch Jindřich
VRL4901
OOS TJ Spartak Vrchlabí
43:22
+ 2:03
3.
Švadlena Jiří
CHC4601
KOB Choceň
43:32
+ 2:13
4.
Mikan Vladimír
SJC4805
Sportcentrum Jičín
44:03
+ 2:44
5.
Farář Václav
LPU5201
OK Lokomotiva Pardubice
44:08
+ 2:49
6.
Tichý Boris
DOB5500
KOB Dobruška
45:02
+ 3:43
7.
Čípa Jiří
CET5002
TJ Loko Česká Třebová
46:52
+ 5:33
7.
Hrobař Rudolf
SRK4702
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
46:52
+ 5:33
9.
Šroler Zdeněk
KUN5201
TJ Sokol Kunvald
47:06
+ 5:47
10.
Vítek Zdeněk
SRK4701
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
48:31
+ 7:12
11.
Stárek Jiří
SRK5002
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
50:10
+ 8:51
12.
Kalous Jaroslav
ZAM5501
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
50:12
+ 8:53
13.
Třasák Milan
LPU5206
OK Lokomotiva Pardubice
51:01
+ 9:42
14.
Mrštík Václav
LPU5002
OK Lokomotiva Pardubice
51:55
+ 10:36
15.
Novák Karel
NPA5001
SK lyžování a OB Nová Paka
51:57
+ 10:38
16.
Guga Romuald
WKS5500
52:28
+ 11:09
17.
Kalousek Pavel
CHC5201
KOB Choceň
52:35
+ 11:16
18.
Rejmont Milan
LTU4801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
53:10
+ 11:51
19.
Farář Jaroslav
VRL5002
OOS TJ Spartak Vrchlabí
53:46
+ 12:27
20.
Pohl Zdeněk
SRK5301
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
55:36
+ 14:17
21.
Junek Petr
STH5501
SK Studenec
57:32
+ 16:13
22.
Vondrouš Jaroslav
PHK5201
OK 99 Hradec Králové
59:18
+ 17:59
23.
Tůma Miloš
DOB5600
KOB Dobruška
62:54
+ 21:35
24.
Vlček Josef
TYN5602
SK Týniště nad Orlicí OOB
64:25
+ 23:06
25.
Štregl Tomáš
VRL5001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
65:21
+ 24:02
26.
Doležal Petr
TYN5401
SK Týniště nad Orlicí OOB
67:56
+ 26:37
27.
Beňo Miroslav
TYN5301
SK Týniště nad Orlicí OOB
67:58
+ 26:39
H55D
4.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klimpl Petr
LPU5401
OK Lokomotiva Pardubice
38:35
2.
Fridrich Jaroslav
LPU4501
OK Lokomotiva Pardubice
39:11
+ 0:36
3.
Tobiška Václav
ZAM4401
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
39:57
+ 1:22
4.
Springer Michal
PHK4601
OK 99 Hradec Králové
47:46
+ 9:11
5.
Šponar Josef
ZAM4701
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
48:20
+ 9:45
6.
Čepelka Petr
LPU4701
OK Lokomotiva Pardubice
51:02
+ 12:27
7.
Zlesák Zdeněk
JIL4701
OK Jilemnice
51:03
+ 12:28
8.
Novotný František
PHK4801
OK 99 Hradec Králové
51:57
+ 13:22
9.
Jiran Václav
PHK4701
OK 99 Hradec Králové
59:14
+ 20:39
10.
Malátek Jaroslav
VAM4801
OOB Vamberk
63:35
+ 25:00
11.
Vandas Luděk
VAM4401
OOB Vamberk
64:41
+ 26:06
12.
Vais Jiří
HOS4801
TJ Tatran Hostinné
70:53
+ 32:18
H65C
4.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
42:28
2.
Sokolář Zdeněk
SNA4501
TJ Start Náchod
44:19
+ 1:51
3.
Málek Josef
LPU3901
OK Lokomotiva Pardubice
48:35
+ 6:07
4.
Zemánek Bohumil
VRL3601
OOS TJ Spartak Vrchlabí
49:06
+ 6:38
5.
Novotný Petr
PHK3802
OK 99 Hradec Králové
49:40
+ 7:12
6.
Koudelka Karel
LPU4001
OK Lokomotiva Pardubice
49:53
+ 7:25
7.
Máslo Miroslav
SHK4001
TJ Slavia Hradec Králové
49:55
+ 7:27
8.
Mikulecký Jan
PHK3801
OK 99 Hradec Králové
53:59
+ 11:31
9.
Weber Petr
PHK3901
OK 99 Hradec Králové
56:51
+ 14:23
10.
Vykysalý František
PHK3002
OK 99 Hradec Králové
59:13
+ 16:45
Hanuš Karel
HOS2601
TJ Tatran Hostinné
DISK
HDR
3.60 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rusin Vojtěch
BRU0301
Ulita Broumov
16:24
2.
Kuneš Vojtěch
HOR0200
TJ Jiskra Hořice
18:05
+ 1:41
3.
Brož Jiří
LPU0502
OK Lokomotiva Pardubice
18:12
+ 1:48
4.
Tichý Radomír
NER
19:03
+ 2:39
5.
Šimůnková Veronika
STH0152
SK Studenec
19:04
+ 2:40
5.
Pušová Bára
STH0352
SK Studenec
19:04
+ 2:40
7.
Šmídová Barbora
STH0253
SK Studenec
19:20
+ 2:56
8.
Tichý Lubomír
NER
19:24
+ 3:00
9.
Čáp Radek
DOB0200
KOB Dobruška
19:28
+ 3:04
10.
Švagr Rostislav
TYN0001
SK Týniště nad Orlicí OOB
20:30
+ 4:06
11.
Doucha Martin
SNA0501
TJ Start Náchod
21:12
+ 4:48
12.
Šolc Jindřich
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
21:59
+ 5:35
12.
Málek Ondřej
LPU0402
OK Lokomotiva Pardubice
21:59
+ 5:35
14.
Kočí Matěj
NER
22:26
+ 6:02
15.
Haas Filip
LPU0401
OK Lokomotiva Pardubice
22:33
+ 6:09
16.
Hlaváček Pavel
PHK
OK 99 Hradec Králové
23:11
+ 6:47
17.
Filipová Lucie
SRK0351
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
23:54
+ 7:30
18.
Horčičák Radek
VAM0505
OOB Vamberk
26:00
+ 9:36
19.
Votroubková Zuzana
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
26:10
+ 9:46
20.
Vávrová Vanda
NER
26:51
+ 10:27
21.
Šišma Vojta
TYN0201
SK Týniště nad Orlicí OOB
27:58
+ 11:34
22.
Śkopová Adéla
CET0451
TJ Loko Česká Třebová
28:21
+ 11:57
23.
Matoušová Gábina
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
29:51
+ 13:27
24.
Kroniková Štěpánka
SHK0150
TJ Slavia Hradec Králové
30:19
+ 13:55
25.
Holečková Petra
SHK0250
TJ Slavia Hradec Králové
30:23
+ 13:59
26.
Suchá Simona
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
30:31
+ 14:07
27.
Hep Christián
ALB0100
OOB Albrechtice nad Orlicí
32:02
+ 15:38
28.
Kopecká Martina
PHK
OK 99 Hradec Králové
32:24
+ 16:00
29.
Bártová Adéla
LPU0353
OK Lokomotiva Pardubice
32:34
+ 16:10
30.
Tomášová Adéla
CHC0351
KOB Choceň
33:17
+ 16:53
31.
Roháč Martin
NER
33:50
+ 17:26
32.
Sýkora Jakub
PHK
OK 99 Hradec Králové
34:38
+ 18:14
33.
Vodičková Johana
NER
35:17
+ 18:53
34.
Kočová Anička
NER
35:55
+ 19:31
35.
Hepová Viktorie
ALB0050
OOB Albrechtice nad Orlicí
35:56
+ 19:32
36.
Švíglerová Kateřina
LPU0752
OK Lokomotiva Pardubice
36:00
+ 19:36
37.
Roháč Michal
NER
37:01
+ 20:37
38.
Hendrych Tomáš
SHK
TJ Slavia Hradec Králové
37:21
+ 20:57
39.
Weber Adam
PHK0401
OK 99 Hradec Králové
37:27
+ 21:03
40.
Vokáčová Daniela
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
38:26
+ 22:02
41.
Weberová Adéla
PHK0155
OK 99 Hradec Králové
38:47
+ 22:23
42.
Doskočil Vilém
SJC0107
Sportcentrum Jičín
38:48
+ 22:24
43.
Pompach Lukáš
PHK
OK 99 Hradec Králové
39:21
+ 22:57
44.
Pavelec Matěj
NPA0501
SK lyžování a OB Nová Paka
39:26
+ 23:02
45.
Zenknerová Olga
BRU0351
Ulita Broumov
40:00
+ 23:36
46.
Suchánková Eliška
PHK
OK 99 Hradec Králové
40:04
+ 23:40
47.
Netuková Anežka
SHK0750
TJ Slavia Hradec Králové
40:24
+ 24:00
48.
Kološová Veronika
LPU0351
OK Lokomotiva Pardubice
40:31
+ 24:07
49.
Pašková Barbora
CHC
KOB Choceň
41:14
+ 24:50
50.
Voláková Viktorie
BRU0651
Ulita Broumov
41:19
+ 24:55
51.
Komárková Zbyňka
TJH0751
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
41:20
+ 24:56
52.
Pavelec Michal
NPA0801
SK lyžování a OB Nová Paka
43:45
+ 27:21
53.
Kavalír Jan
SHK0300
TJ Slavia Hradec Králové
44:14
+ 27:50
54.
Pěničková Michaela
NER
44:53
+ 28:29
55.
Kubeček Adam
BRU0201
Ulita Broumov
45:56
+ 29:32
56.
Zitková Andrea
LPU0751
OK Lokomotiva Pardubice
49:40
+ 33:16
57.
Slaninová Zuzana
NER
53:48
+ 37:24
58.
Rychtrová Julie
JIL
OK Jilemnice
53:58
+ 37:34
59.
Besedová Katka
CHT0351
SK Chrast
56:40
+ 40:16
60.
Erlebach Jan
JIL
OK Jilemnice
57:40
+ 41:16
61.
Slaninová Lenka
NER
58:07
+ 41:43
62.
Kubát Vojta
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
65:53
+ 49:29
63.
Kadaň Marek
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
71:34
+ 55:10
Mader Zdeněk
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
Waněk Hubert
VRL0302
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
Sýkorová Alžběta
PHK
OK 99 Hradec Králové
DISK
Ježek Radim
NER
DISK
Vavrda Luboš
NER
DISK
Čechová Martina
NER
DISK
P
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Linderová Eliška
NER
25:53
2.
Kadaňová Barbora
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
30:23
+ 4:30
3.
Tichá Kateřina
NER
31:54
+ 6:01
4.
Kavalír Pavel
NER9500
32:44
+ 6:51
5.
Gruner Jiří
BRU7201
Ulita Broumov
34:39
+ 8:46
6.
Žák David
LPU7005
OK Lokomotiva Pardubice
37:45
+ 11:52
7.
Kolářová Zuzana
BRU9452
Ulita Broumov
39:06
+ 13:13
8.
Grunerová Martina
BRU9351
Ulita Broumov
40:20
+ 14:27
9.
Stará Petra
NER
42:18
+ 16:25
10.
Vencl Vojtěch
NER
46:21
+ 20:28
11.
Slanina Michal
NER8800
47:39
+ 21:46
12.
Lockerová Milena
SRK7251
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
49:53
+ 24:00
13.
Pfeiferová Blanka
NER
49:58
+ 24:05
14.
Švábová Michaela
BRU6851
Ulita Broumov
57:21
+ 31:28
15.
Zenknerová Jana
BRU7253
Ulita Broumov
71:12
+ 45:19
16.
Roháčová Julie
NER
76:57
+ 51:04
17.
Kohout Jan
NER
78:58
+ 53:05
18.
Míčová Soňa
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
84:25
+ 58:32
19.
Vargová Simona
NER
87:49
+ 61:56
20.
Krajhanzlová Jana
NER
89:50
+ 63:57
Matoušová Petra
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz