Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Český pohár LOB
Kód závodu
110116602
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Český pohár LOB
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
16.01.2011
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Strážné
Použitá mapa
Ferra
Pořadatel
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Ředitel závodu
Pavel Wohanka
Hlavní rozhodčí
Jindřich Knobloch
Stavitel tratí
Vlastik Polák, Pavel Wohanka
Kategorie
D14
D17
D20
D21A
D35
D45
D55
DE
H14
H17
H20
H21A
H21B
H35
H45
H55
H65
HE
T5
D14
3.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Argalášová Kateřina
TRI9750
TJ TŽ Třinec
56:09
2.
Horvátová Hana
SSU9794
SK Severka Šumperk
56:27
+ 0:18
3.
Chlebiková Aneta
TRI9755
TJ TŽ Třinec
61:04
+ 4:55
4.
Matoušová Kateřina
VRL
OOS TJ Spartak Vrchlabí
63:05
+ 6:56
D17
4.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančová Petra
VRL9652
OOS TJ Spartak Vrchlabí
39:55
2.
Haltofová Eva
VRB9499
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
45:10
+ 5:15
3.
Jančová Jana
VRB9450
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
52:56
+ 13:01
4.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
54:34
+ 14:39
5.
Kosová Štěpánka
TRI9458
TJ TŽ Třinec
58:07
+ 18:12
6.
Procházková Marie
DCE9550
KOB Dobřichovice
58:39
+ 18:44
7.
Kožinová Zuzana
PGP9650
SK Praga
84:12
+ 44:17
D20
4.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzana
VRL9151
OOS TJ Spartak Vrchlabí
47:16
2.
Neumannová Kateřina
PVP9250
VSK Přírodověda
50:46
+ 3:30
3.
Šimková Johanka
UOL9355
SK UP Olomouc
51:14
+ 3:58
4.
Svobodná Madla
DKP9154
Oddíl OB Kotlářka
58:24
+ 11:08
5.
Seifertová Magda
DKP9155
Oddíl OB Kotlářka
59:45
+ 12:29
6.
Kosová Barbora
TRI9258
TJ TŽ Třinec
62:45
+ 15:29
7.
Kožinová Anna
PGP9350
SK Praga
69:44
+ 22:28
8.
Mrázová Pavla
DCE9350
KOB Dobřichovice
78:01
+ 30:45
9.
Jandová Diana
CHT9151
SK Chrast
83:30
+ 36:14
10.
Jarošová Ludmila
VRB9350
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
90:03
+ 42:47
D21A
5.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Renata
PVP6650
VSK Přírodověda
52:23
2.
Horová Magda
SZP5450
TJ Slovan Zdravotník Praha
55:29
+ 3:06
3.
Dlouhá Marie
DKP8756
Oddíl OB Kotlářka
58:20
+ 5:57
4.
Kašková Kateřina
CHA7850
OK Chrastava
58:55
+ 6:32
5.
Baldriánová Barbora
DKP7855
Oddíl OB Kotlářka
61:10
+ 8:47
6.
Peterová Věra
DOB8751
KOB Dobruška
65:24
+ 13:01
7.
Kynčlová Martina
JIL8651
OK Jilemnice
67:15
+ 14:52
8.
Zurynková Jana
EKP7053
VŠTJ Ekonom Praha
68:44
+ 16:21
9.
Hájková Markéta
PVP8352
VSK Přírodověda
76:25
+ 24:02
10.
Pachnerová Dominika
CHA7750
OK Chrastava
79:00
+ 26:37
11.
Kamila Kuncířová
TUV8551
SOK TJ Turnov
83:38
+ 31:15
12.
Ježková Dominika
SSP9050
SK Stopa Praha
83:49
+ 31:26
13.
Řezníčková Tereza
SJI9056
OK Jihlava
84:24
+ 32:01
14.
Kafková Tereza
SJI8956
OK Jihlava
85:59
+ 33:36
15.
Jakobová Adélka
SHK9053
TJ Slavia Hradec Králové
89:51
+ 37:28
16.
Jirásková Pavla
LIV7951
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
90:50
+ 38:27
17.
Šimková Markéta
PVP7751
VSK Přírodověda
93:03
+ 40:40
18.
Hlavatá Andrea
CHA8753
OK Chrastava
96:13
+ 43:50
19.
Reitermanová Zuzana
SSP8251
SK Stopa Praha
134:43
+ 82:20
Skripniková Kateřina
LIV8051
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
DISK
D35
4.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pařízková Věrka
SMR7151
SK SNS Smržovka
55:57
2.
Borovičková Lenka
LIV7350
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
68:01
+ 12:04
3.
Smolková Alena
SSP6450
SK Stopa Praha
71:32
+ 15:35
4.
Škorpilová Jana
SZP7450
TJ Slovan Zdravotník Praha
72:54
+ 16:57
5.
Lechmánková Helena
PVP6450
VSK Přírodověda
99:00
+ 43:03
6.
Brousilová Petra
PGP6951
SK Praga
100:04
+ 44:07
7.
Šťastná Irena
TBM7351
KOS TJ Tesla Brno
108:15
+ 52:18
D45
4.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuncová Jiřina
TJN5752
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
53:47
2.
Šedivá Miroslava
EKP5750
VŠTJ Ekonom Praha
54:29
+ 0:42
3.
Kožinová Jana
PGP6651
SK Praga
58:48
+ 5:01
4.
Zuzánková Růžena
TJN6051
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
59:12
+ 5:25
5.
Procházková Miluše
DCE5450
KOB Dobřichovice
61:25
+ 7:38
6.
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
61:39
+ 7:52
7.
Tichovská Jitka
PGP6153
SK Praga
66:40
+ 12:53
8.
Pecková Ivana
EKP6252
VŠTJ Ekonom Praha
68:18
+ 14:31
9.
Ostřanská Iveta
SSU6591
SK Severka Šumperk
70:31
+ 16:44
10.
Pospíšková Luisa
TBM5959
KOS TJ Tesla Brno
75:00
+ 21:13
11.
Ježková Regina
SSP6350
SK Stopa Praha
94:12
+ 40:25
D55
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
OK Jilemnice
67:32
2.
Haňkovská Jana
SSP4050
SK Stopa Praha
75:01
+ 7:29
3.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
76:51
+ 9:19
4.
Kupcová Věroslava
HSU4850
Horizont klub Šumperk
84:52
+ 17:20
5.
Brůmková Vladimíra
DKP5351
Oddíl OB Kotlářka
98:20
+ 30:48
DE
6.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Randáková Helena
VRL7452
OOS TJ Spartak Vrchlabí
47:22
2.
Chudíková Barbora
SJI7850
OK Jihlava
51:34
+ 4:12
3.
Bochenková Ivana
DKP8950
Oddíl OB Kotlářka
51:46
+ 4:24
4.
Karochová Simona
DKP8853
Oddíl OB Kotlářka
52:10
+ 4:48
5.
Hasmanová Lenka
VPM7551
KOS Slavia VŠ Plzeň
57:32
+ 10:10
6.
Kovářová Kristýna
DKP8450
Oddíl OB Kotlářka
57:36
+ 10:14
7.
Tichovská Martina
SZP8655
TJ Slovan Zdravotník Praha
61:09
+ 13:47
8.
Paulíčková Renata
SJI8057
OK Jihlava
64:10
+ 16:48
9.
Lacigová Michaela
SZP8150
TJ Slovan Zdravotník Praha
66:34
+ 19:12
10.
Košárková Iva
SHK8153
TJ Slavia Hradec Králové
66:46
+ 19:24
11.
Tomešová Daniela
JIL8451
OK Jilemnice
75:17
+ 27:55
12.
Voráčková Lenka
OSN8569
SK OS Nové Město n. M.
75:30
+ 28:08
13.
Švecová Iva
CHT7151
SK Chrast
78:58
+ 31:36
14.
Fólová Martina
TJN8853
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
91:50
+ 44:28
H14
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kafka Matěj
SJI9903
OK Jihlava
76:08
2.
Cienciala Jan
TRI9801
TJ TŽ Třinec
86:25
+ 10:17
3.
Lanc Vojtěch
TRI9807
TJ TŽ Třinec
87:05
+ 10:57
4.
Neumann Jindřich
PVP9900
VSK Přírodověda
93:20
+ 17:12
5.
Šťastný Jiří
TBM9906
KOS TJ Tesla Brno
97:08
+ 21:00
6.
Kubát Tomáš
VRL0001
OOS TJ Spartak Vrchlabí
98:52
+ 22:44
7.
Švec Martin
CHT9902
SK Chrast
100:18
+ 24:10
Tryzna Matěj
VRL0004
OOS TJ Spartak Vrchlabí
DISK
H17
18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumann Vojtěch
PVP9400
VSK Přírodověda
49:47
2.
Horvát Petr
SSU9442
SK Severka Šumperk
52:00
+ 2:13
3.
Rychlý Michal
TUR9402
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
53:06
+ 3:19
4.
Patrik Horák
TUV9501
SOK TJ Turnov
66:34
+ 16:47
5.
Picek Štěpán
TJN9601
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
67:46
+ 17:59
6.
Uhlíř Marek
SSP9400
SK Stopa Praha
79:50
+ 30:03
7.
Vacek Vojtěch
SJI9602
OK Jihlava
96:06
+ 46:19
8.
Kroupa Tomáš
PVP9401
VSK Přírodověda
97:54
+ 48:07
H20
22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kantor Ondřej
TRI9103
TJ TŽ Třinec
51:39
2.
Klaška Pavel
DKP9301
Oddíl OB Kotlářka
52:20
+ 0:41
3.
Argaláš Michal
TRI9301
TJ TŽ Třinec
54:15
+ 2:36
4.
Chmelař Lukáš
SHK9102
TJ Slavia Hradec Králové
54:52
+ 3:13
5.
Procházka David
LPU9113
OK Lokomotiva Pardubice
57:22
+ 5:43
6.
Gazda Viktor
TRI9203
TJ TŽ Třinec
60:53
+ 9:14
7.
Rusý Tomáš
DCE9300
KOB Dobřichovice
62:17
+ 10:38
8.
Lechmánek Radek
PVP9100
VSK Přírodověda
68:24
+ 16:45
9.
Kopáček Petr
CHT9201
SK Chrast
71:28
+ 19:49
H21A
7.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomáš Zakouřil
TUV7501
SOK TJ Turnov
53:35
2.
Rauch Stanislav
VPM8201
KOS Slavia VŠ Plzeň
55:25
+ 1:50
3.
Boudný Jan
SJI7417
OK Jihlava
55:52
+ 2:17
4.
Gregoriades Tomáš
SSP8312
SK Stopa Praha
59:32
+ 5:57
5.
Hradec Pavel
CHA8801
OK Chrastava
60:33
+ 6:58
6.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
60:44
+ 7:09
7.
Klech Richard
VRB7201
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
61:32
+ 7:57
8.
Balej Vít
TJN7903
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
63:03
+ 9:28
9.
Preininger Luděk
DOB8001
KOB Dobruška
63:51
+ 10:16
10.
Vlach Martin
DKP8605
Oddíl OB Kotlářka
64:25
+ 10:50
11.
Tomeš Petr
JIL7531
OK Jilemnice
65:03
+ 11:28
12.
Hruška Jiří
OSN5501
SK OS Nové Město n. M.
65:24
+ 11:49
13.
Lerný Martin
JIL8703
OK Jilemnice
66:49
+ 13:14
14.
Holas Štěpán
SJC8702
Sportcentrum Jičín
67:21
+ 13:46
15.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
67:47
+ 14:12
16.
Čáp Ondřej
DOB7405
KOB Dobruška
67:56
+ 14:21
17.
Kožina Petr
PVP6000
VSK Přírodověda
69:26
+ 15:51
18.
Voráček Michal
OSN8009
SK OS Nové Město n. M.
71:04
+ 17:29
19.
Král Luboš
PVP8400
VSK Přírodověda
75:02
+ 21:27
20.
Regal Jan
PVP7307
VSK Přírodověda
76:34
+ 22:59
21.
Procházka Tomáš
DKP8200
Oddíl OB Kotlářka
81:36
+ 28:01
22.
Tojnar Jan
LIV6701
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
83:34
+ 29:59
Pospíšil Ondra
DKP8717
Oddíl OB Kotlářka
DISK
Neumann Tomáš
PVP8900
VSK Přírodověda
DISK
H21B
22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jiří
NPA7502
SK lyžování a OB Nová Paka
53:07
2.
Tihon Michal
PHK7905
OK 99 Hradec Králové
53:15
+ 0:08
3.
Sysel Ctibor
PGP8700
SK Praga
57:07
+ 4:00
4.
Jirka Jakub
VPM7905
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:46
+ 8:39
5.
Martínek Robert
LIV7700
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
62:50
+ 9:43
6.
Hýbl Lukáš
PVP7500
VSK Přírodověda
63:37
+ 10:30
7.
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS Smržovka
66:48
+ 13:41
8.
Ďoubal Jan
DOB8600
KOB Dobruška
67:13
+ 14:06
9.
Lechmánek Vladimír
PVP5802
VSK Přírodověda
69:13
+ 16:06
10.
Zaoral Pedros
SMR7903
SK SNS Smržovka
71:47
+ 18:40
11.
Vančura Martin
TJN8002
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
73:06
+ 19:59
12.
Křenek Jaroslav
VPM7502
KOS Slavia VŠ Plzeň
75:10
+ 22:03
13.
Anděl Robert
VPM8001
KOS Slavia VŠ Plzeň
75:31
+ 22:24
14.
Paulíček Jiří
SJI7727
OK Jihlava
83:39
+ 30:32
15.
Vokál Vojtěch
CHA7900
OK Chrastava
90:38
+ 37:31
16.
Petříček Martin
SSP8000
SK Stopa Praha
119:53
+ 66:46
H35
6.30 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svoboda Ivan
SMR6200
SK SNS Smržovka
60:16
2.
Václav Zakouřil
TUV7405
SOK TJ Turnov
60:38
+ 0:22
3.
Sochor Tomáš
HAV6301
SKOB Baník Havířov
69:13
+ 8:57
4.
Kolář Leopold
VRB5404
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
69:26
+ 9:10
5.
Hora Vladimír
SZP5100
TJ Slovan Zdravotník Praha
71:16
+ 11:00
6.
Erlebach Josef
SSP5200
SK Stopa Praha
71:59
+ 11:43
7.
Baldrian Petr
PGP7203
SK Praga
72:04
+ 11:48
8.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
SK Stopa Praha
81:10
+ 20:54
9.
Koč Zdeněk
SSP4700
SK Stopa Praha
81:23
+ 21:07
10.
Opletal Jaroslav
HAV6200
SKOB Baník Havířov
83:01
+ 22:45
11.
Vacek Milan
SJI6901
OK Jihlava
95:00
+ 34:44
H45
5.80 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
SZP5700
TJ Slovan Zdravotník Praha
49:26
2.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
KOS Slavia VŠ Plzeň
56:58
+ 7:32
3.
Seifert Jan
DKP6501
Oddíl OB Kotlářka
62:56
+ 13:30
4.
Kafka Václav
SJI6001
OK Jihlava
66:53
+ 17:27
5.
Chmelař Pavel
SHK6402
TJ Slavia Hradec Králové
67:27
+ 18:01
6.
Šedivý Jiří
EKP5500
VŠTJ Ekonom Praha
70:05
+ 20:39
7.
Šimek Roman
UOL6503
SK UP Olomouc
72:45
+ 23:19
8.
Dlouhý Jiří
DKP5700
Oddíl OB Kotlářka
85:01
+ 35:35
9.
Šimek Miroslav
PVP6300
VSK Přírodověda
88:01
+ 38:35
10.
Borovička Milan
LIV6104
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
91:37
+ 42:11
11.
Janda Luboš
CHT6001
SK Chrast
98:44
+ 49:18
H55
5.30 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda Přemek
VLI5301
VSK Slavia TU Liberec
56:21
2.
Wald František
LIV5300
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
62:50
+ 6:29
3.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
73:22
+ 17:01
4.
Paulíček Jiří
SJI4911
OK Jihlava
75:10
+ 18:49
5.
Šorm Miroslav
DKP5201
Oddíl OB Kotlářka
85:37
+ 29:16
6.
Toušek Miloslav
SSP5000
SK Stopa Praha
100:56
+ 44:35
7.
Neumann Zbyněk
PVP5300
VSK Přírodověda
106:14
+ 49:53
Drobník Ivan
VLI5601
VSK Slavia TU Liberec
DISK
H65
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
VSK VŠB TU Ostrava
55:59
2.
Ptáček Jiří
BOV4401
TJ Baník Ostrava OKD
62:08
+ 6:09
3.
Dohnal Josef
SZP4300
TJ Slovan Zdravotník Praha
62:23
+ 6:24
4.
Frey Jaromír
NEJ4100
TJ Jiskra Nejdek
63:08
+ 7:09
5.
Nosál Stanislav
SSP4600
SK Stopa Praha
69:26
+ 13:27
6.
Procházka Zdenko
DKP4300
Oddíl OB Kotlářka
71:14
+ 15:15
7.
Ostřanský Josef
SSU4302
SK Severka Šumperk
74:50
+ 18:51
8.
Němec Vladimír
SSP4201
SK Stopa Praha
93:46
+ 37:47
Attl Vladimír
SSP3800
SK Stopa Praha
DISK
HE
29 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lauerman Jan
SJI7419
OK Jihlava
52:13
2.
Drobník Michal
SJC8709
Sportcentrum Jičín
54:00
+ 1:47
3.
Škoda Jakub
VLI8800
VSK Slavia TU Liberec
54:28
+ 2:15
4.
Rygl Miroslav
TBM7205
KOS TJ Tesla Brno
55:34
+ 3:21
5.
Laciga Radek
SZP8200
TJ Slovan Zdravotník Praha
55:42
+ 3:29
6.
Kolín Jan
JIL7701
OK Jilemnice
56:13
+ 4:00
7.
Venhoda Milan
SJI7104
OK Jihlava
56:15
+ 4:02
7.
Rygl Jaroslav
TBM7044
KOS TJ Tesla Brno
56:15
+ 4:02
9.
Horyna Roman
DKP7600
Oddíl OB Kotlářka
56:57
+ 4:44
10.
Šedivý Jan
EKP8400
VŠTJ Ekonom Praha
58:10
+ 5:57
11.
Mareček Petr
CHT6901
SK Chrast
60:21
+ 8:08
12.
Pospíšek Marek
TBM8907
KOS TJ Tesla Brno
60:23
+ 8:10
13.
Košárek Pavel
JAM7100
SK Jamnice
61:54
+ 9:41
14.
Mrázek Jan
SZP8102
TJ Slovan Zdravotník Praha
62:15
+ 10:02
15.
Kunc Radovan
TJN5549
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
63:41
+ 11:28
16.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
65:19
+ 13:06
17.
Rauch Tomáš
VPM8501
KOS Slavia VŠ Plzeň
65:21
+ 13:08
18.
Seidl Miroslav
EKP7402
VŠTJ Ekonom Praha
65:31
+ 13:18
19.
Hora Vojtěch
SZP8300
TJ Slovan Zdravotník Praha
65:33
+ 13:20
20.
Váňa Lukáš
VRB8601
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
66:12
+ 13:59
21.
Procházka Jan
DKP8201
Oddíl OB Kotlářka
66:32
+ 14:19
22.
Šťastný Jiří
TBM7137
KOS TJ Tesla Brno
67:44
+ 15:31
23.
Ondráček Radim
EKP7414
VŠTJ Ekonom Praha
68:40
+ 16:27
24.
Kovář Miroslav
SZP8101
TJ Slovan Zdravotník Praha
75:45
+ 23:32
25.
Lebeda Dušan
EKP7301
VŠTJ Ekonom Praha
75:54
+ 23:41
Bouchal Jiří
VPM8449
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
T5
5.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svobodná Šárka
DKP8850
Oddíl OB Kotlářka
56:14
2.
Moravec Štěpán
SJI
OK Jihlava
57:25
+ 1:11
3.
Procházka Antonín
DCE
KOB Dobřichovice
61:23
+ 5:09
4.
Rejmont Milan
LTU4801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
64:51
+ 8:37
5.
Kalousek Jiří
DKP
Oddíl OB Kotlářka
73:58
+ 17:44
6.
Pražáková Aneta
SJC
Sportcentrum Jičín
75:34
+ 19:20
7.
Wagner Libor
DKP8511
Oddíl OB Kotlářka
78:38
+ 22:24
8.
Přibíková Monika
PGP7256
SK Praga
102:43
+ 46:29
Šváb Jan
CHP5801
VSK Chemie Praha
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz