Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kód závodu
101016177
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
16.10.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
H65
HDR
P
D10
6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Špringlová Kamila
YBM0050
C
Klub turistů a lyžařů Brno
26.43
2.
Foltýnová Eva
SJI0051
C
OK Jihlava
28.30
+ 1.47
3.
Čížková Eliška
ADA0051
C
TJ Spartak Adamov
39.56
+13.13
4.
Auemulerova Anna
RBK0552
C
SK Radioklub Blansko
45.07
+18.24
Syrovátková Andrea
ABM0059
C
KOB MOIRA Brno
abs
D10N
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poloučková Petra
ABM0155
C
KOB MOIRA Brno
26.35
2.
Baštářová Anna
RBK0551
C
SK Radioklub Blansko
31.34
+ 4.59
3.
Matoušková Julie
ZBM0058
C
SK Žabovřesky Brno
35.18
+ 8.43
4.
Suchá Lenka
RBK05LS
C
SK Radioklub Blansko
53.26
+26.51
5.
Humlíčková Martina
UBM0151
C
TJ Průkopník Brno
54.50
+28.15
Janečková Josefína
EKP0351
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Radová Kateřina
ABM0199
C
KOB MOIRA Brno
abs
D12
6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Odehnalová Klára
ABM9956
C
KOB MOIRA Brno
17.43
2.
Grycová Veronika
TBM9859
C
KOS TJ Tesla Brno
20.18
+ 2.35
3.
Petráčková Kristýna
SJI9851
C
OK Jihlava
23.27
+ 5.44
4.
Dobšovičová Tereza
RBK9951
C
SK Radioklub Blansko
23.29
+ 5.46
5.
Grycová Kateřina
TBM0058
C
KOS TJ Tesla Brno
23.31
+ 5.48
6.
Korpasová Tereza
LBM9898
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
24.21
+ 6.38
7.
Doležalová Anežka
CHT9851
C
SK Chrast
25.45
+ 8.02
8.
Chroustová Šárka
VBM9851
C
VSK MZLU Brno
27.45
+10.02
9.
Šafářová Nicola
RBK9851
C
SK Radioklub Blansko
31.56
+14.13
10.
Nechutová Aneta
PZR9951
C
SKP Žďár nad Sázavou
34.55
+17.12
11.
Dvořáková Klára
CHT9852
C
SK Chrast
46.56
+29.13
Kliglová Tereza
TBM9853
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Malivánková Eva
ZBM9952
C
SK Žabovřesky Brno
abs
Hlaváčová Anežka
TBM0199
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
Muselíková Michaela
ABM9898
C
KOB MOIRA Brno
abs
D14
6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hovořáková Anna
ZBM9653
C
SK Žabovřesky Brno
27.06
2.
Vacková Anna
SJI9854
C
OK Jihlava
27.13
+ 0.07
3.
Čechová Tereza
SJI9852
C
OK Jihlava
29.42
+ 2.36
4.
Čížková Markéta
ADA9652
C
TJ Spartak Adamov
29.49
+ 2.43
D16
10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tužilová Magdaléna
RBK9452
C
SK Radioklub Blansko
30.51
2.
Hiršová Gabriela
VBM9651
C
VSK MZLU Brno
32.39
+ 1.48
3.
Chroustová Lenka
VBM9451
C
VSK MZLU Brno
33.51
+ 3.00
4.
Odehnalová Tereza
ABM9757
C
KOB MOIRA Brno
34.42
+ 3.51
5.
Tesařová Markéta
RBK9451
B
SK Radioklub Blansko
60.15
+29.24
MS
Chmlíková Zuzana
VBM9353
C
VSK MZLU Brno
47.31
+16.40
D18
10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Teplá Barbora
SJI9351
B
OK Jihlava
62.49
D21C
12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matrasová Kateřina
CHT8353
C
SK Chrast
55.20
2.
Tesařová Markéta
ZBM9456
C
SK Žabovřesky Brno
60.10
+ 4.50
3.
Bulvová Hanka
CHT6655
C
SK Chrast
60.34
+ 5.14
4.
Štěpánková Kateřina
TBM7654
C
KOS TJ Tesla Brno
61.41
+ 6.21
5.
Fučíková Hana
VBM7751
C
VSK MZLU Brno
63.04
+ 7.44
6.
Voborníková Alena
CTB9451
B
SK Chotěboř
65.24
+10.04
7.
Kuchařová Ada
TBM5855
C
KOS TJ Tesla Brno
68.41
+13.21
8.
Šmerková Jitka
VBM8353
C
VSK MZLU Brno
70.35
+15.15
9.
Beržinská Soňa
ZBM8553
C
SK Žabovřesky Brno
71.10
+15.50
10.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
71.15
+15.55
11.
Jemelíková Denisa
ZBM9351
B
SK Žabovřesky Brno
72.18
+16.58
12.
Sladká Kateřina
PBM8554
C
TJ Spartak První Brněnská
74.47
+19.27
13.
Kociánová Lenka
VBM8553
C
VSK MZLU Brno
75.20
+20.00
14.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
75.31
+20.11
15.
Švejcarová Daniela
PBM7375
C
TJ Spartak První Brněnská
76.24
+21.04
16.
Kunová Dagmar
EKP6550
C
VŠTJ Ekonom Praha
77.05
+21.45
17.
Králová Iveta
JHB8952
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
81.41
+26.21
18.
Urbanová Johana
PZR9251
C
SKP Žďár nad Sázavou
83.11
+27.51
19.
Richterová Nataša
ADA7451
C
TJ Spartak Adamov
84.47
+29.27
20.
Adamová Eva
VBM8772
C
VSK MZLU Brno
85.53
+30.33
21.
Hercigová Anna
JHB9159
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
88.05
+32.45
22.
Růžičková Jana
KSU7797
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
88.41
+33.21
23.
Kočová Hana
ZBM8676
C
SK Žabovřesky Brno
90.12
+34.52
24.
Fencíková Lucie
JHB9160
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
90.49
+35.29
25.
Podešvová Vlasta
ADA9251
C
TJ Spartak Adamov
92.59
+37.39
26.
Csakvaryová Lenka
SBK8383
C
KOB Start Blansko
95.34
+40.14
27.
Dosbabová Magda
TTR8152
C
OOB Třebíč
103.15
+47.55
28.
Štěpánková Petra
LBM8651
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
103.32
+48.12
29.
Binková Jana
CHT8651
C
SK Chrast
130.38
+75.18
Chmelíková Kateřina
VBM8253
C
VSK MZLU Brno
DISK
Nešporová Marie
TTR7251
C
OOB Třebíč
DISK
Beránková Iveta
JHB8460
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
abs
D21D
8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Martina
CHT8152
C
SK Chrast
42.16
2.
Palátová Lenka
TTR7551
C
OOB Třebíč
48.04
+ 5.48
3.
Pilíková Veronika
CET8152
C
TJ Loko Česká Třebová
51.02
+ 8.46
4.
Tomanová Veronika
LBM7751
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
51.28
+ 9.12
5.
Reisigová Jana
CHT6652
C
SK Chrast
56.36
+14.20
6.
Filková Věra
RBK8553
C
SK Radioklub Blansko
56.41
+14.25
Sychrová Barbora
VBM8455
C
VSK MZLU Brno
abs
D35
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chroustová Petra
VBM6655
C
VSK MZLU Brno
50.56
2.
Schwabová Kateřina
TBM7371
C
KOS TJ Tesla Brno
52.04
+ 1.08
3.
Čechová Zuzana
SJI6951
C
OK Jihlava
52.32
+ 1.36
4.
Wurzelová Dana
OSN6654
C
SK Orientační sporty Nové Měst
53.59
+ 3.03
5.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
54.19
+ 3.23
6.
Grycová Jana
TBM6969
C
KOS TJ Tesla Brno
54.59
+ 4.03
7.
Milánová Jindřiška
TBM7475
C
KOS TJ Tesla Brno
55.09
+ 4.13
8.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK MZLU Brno
55.40
+ 4.44
9.
Odehnalová Kamila
ABM7052
C
KOB MOIRA Brno
59.29
+ 8.33
10.
Mutinská Zdeňka
HVC6453
C
SK Hlinsko
60.28
+ 9.32
11.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB MOIRA Brno
61.50
+10.54
12.
Bravená Alexandra
VBM6155
C
VSK MZLU Brno
62.41
+11.45
13.
Grycová Petra
TBM7467
C
KOS TJ Tesla Brno
62.53
+11.57
14.
Muselíková Vladislava
ABM7051
C
KOB MOIRA Brno
64.00
+13.04
15.
Jemelíková Lada
VBM6555
C
VSK MZLU Brno
67.28
+16.32
16.
Nechutová Alena
PZR6969
C
SKP Žďár nad Sázavou
70.04
+19.08
17.
Lukášová Lenka
TBM6653
C
KOS TJ Tesla Brno
71.40
+20.44
18.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK Chotěboř
74.21
+23.25
19.
Hrušková Lenka
YBM6251
C
Klub turistů a lyžařů Brno
74.24
+23.28
20.
Kučerová Vladimíra
CHT6460
C
SK Chrast
77.54
+26.58
21.
Gernertová Martina
TBM7375
C
KOS TJ Tesla Brno
79.06
+28.10
22.
Matyášová Lenka
LBM6460
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
80.42
+29.46
23.
Odstrčilová Hana
RBK7551
C
SK Radioklub Blansko
82.41
+31.45
24.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
95.23
+44.27
Draholová Ivana
YBM6851
C
Klub turistů a lyžařů Brno
abs
Hlaváčová Šárka
TBM7258
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
Radová Martina
ABM7451
C
KOB MOIRA Brno
abs
D45
9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kabáthová Jitka
ZBM5582
C
SK Žabovřesky Brno
44.18
2.
Potěšilová Vladimíra
VBM5655
C
VSK MZLU Brno
46.03
+ 1.45
3.
Kolaříková Věra
SBK5251
C
KOB Start Blansko
47.11
+ 2.53
4.
Syslová Iva
TTR6151
C
OOB Třebíč
49.50
+ 5.32
5.
Cigošová Anna
TBM5253
C
KOS TJ Tesla Brno
51.07
+ 6.49
6.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
54.02
+ 9.44
7.
Jašková Monika
TBM6363
C
KOS TJ Tesla Brno
54.25
+10.07
8.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
55.09
+10.51
9.
Sladká Zora
PBM6059
C
TJ Spartak První Brněnská
62.57
+18.39
10.
Stupalová Jana
JHB5451
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
65.33
+21.15
11.
Chromá Eva
ZBM6351
C
SK Žabovřesky Brno
83.38
+39.20
Salajková Věra
LBM5558
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
abs
D55
9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Liščinská Eva
TBM4451
C
KOS TJ Tesla Brno
37.15
2.
Machová Hana
YBM3851
C
Klub turistů a lyžařů Brno
41.22
+ 4.07
3.
Říhová Marie
VBM3086
C
VSK MZLU Brno
64.37
+27.22
H10
6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blatný Jan
ABM0008
C
KOB MOIRA Brno
23.44
2.
Rajnoha David
UBM0003
C
TJ Průkopník Brno
28.41
+ 4.57
3.
Gryc Vojtěch
TBM0106
C
KOS TJ Tesla Brno
30.16
+ 6.32
4.
Nešpor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
34.20
+10.36
MS
Poláček Martin
PZR9704
C
SKP Žďár nad Sázavou
20.24
H10N
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žák Michal
ZBM0001
C
SK Žabovřesky Brno
27.09
2.
Palát Bohuslav
TTR0201
C
OOB Třebíč
29.34
+ 2.25
3.
Špringl Petr
YBM0202
C
Klub turistů a lyžařů Brno
29.50
+ 2.41
4.
Kligl Radim
TBM0103
C
KOS TJ Tesla Brno
32.23
+ 5.14
5.
Vyskočil Pavel
RBK0001
C
SK Radioklub Blansko
36.42
+ 9.33
6.
Soška Petr
ZBM0211
C
SK Žabovřesky Brno
37.07
+ 9.58
7.
Lukáš Martin
TBM0222
C
KOS TJ Tesla Brno
39.05
+11.56
8.
Scheubrin Petr
TTR05Sm
C
OOB Třebíč
39.53
+12.44
9.
Horký Petr
UBM0102
C
TJ Průkopník Brno
43.37
+16.28
Milán Tomáš
TBM0111
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
MS
«íčný Vojta
ZBMxxvr
C
SK Žabovřesky Brno
21.13
H12
8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soška Marek
ZBM9807
C
SK Žabovřesky Brno
23.28
2.
Wing Tom
RBK9801
C
SK Radioklub Blansko
24.57
+ 1.29
3.
Žáček Matěj
RBK9802
C
SK Radioklub Blansko
25.11
+ 1.43
4.
Foltýn Tomáš
SJI9801
C
OK Jihlava
27.15
+ 3.47
5.
Čech Petr
SJI0001
C
OK Jihlava
27.29
+ 4.01
6.
Žanda Jan
CTB9901
C
SK Chotěboř
29.53
+ 6.25
7.
Gernert Marek
JIL9801
C
OK Jilemnice
35.48
+12.20
8.
Jirgl Karel
YBM9902
C
Klub turistů a lyžařů Brno
36.02
+12.34
9.
Berka Vratislav
RBK9804
C
SK Radioklub Blansko
37.44
+14.16
10.
Florián Vojtěch
ABM9901
C
KOB MOIRA Brno
41.13
+17.45
11.
Blažek Jan
RBK9901
C
SK Radioklub Blansko
41.29
+18.01
12.
Hybeš David
CHT9903
C
SK Chrast
42.26
+18.58
13.
Voborník Jakub
CTB0001
C
SK Chotěboř
42.48
+19.20
14.
Komenda Jan
ZBM9902
C
SK Žabovřesky Brno
44.42
+21.14
15.
Pošvář Vojtěch
CHT9904
C
SK Chrast
46.18
+22.50
16.
Špringl Tomáš
YBM9903
C
Klub turistů a lyžařů Brno
49.59
+26.31
Kafka Matěj
SJI9903
B
OK Jihlava
DISK
Hlaváč Ondřej
TBM9901
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
H14
8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frýba Dominik
SJI9702
C
OK Jihlava
28.12
2.
Bořil Jan
OSN9700
C
SK Orientační sporty Nové Měst
31.22
+ 3.10
3.
Scheubrein Martin
TTR9601
C
OOB Třebíč
33.08
+ 4.56
4.
Kadlec Michal
BBM9602
C
BETA Ursus Orienteering
41.14
+13.02
5.
Nekut Tomáš
ABM9711
C
KOB MOIRA Brno
43.00
+14.48
6.
Krkoška Šimon
RBK9602
C
SK Radioklub Blansko
43.09
+14.57
7.
Šplíchal Marek
ZBM9710
C
SK Žabovřesky Brno
45.37
+17.25
8.
Klimeš Lukáš
CHT9602
C
SK Chrast
50.43
+22.31
9.
Hlubuček Jan
SJI9603
C
OK Jihlava
65.56
+37.44
10.
Humlíček Petr
UBM9701
C
TJ Průkopník Brno
84.35
+56.23
11.
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA Ursus Orienteering
96.06
+67.54
Gromeš Jan
RBK9601
C
SK Radioklub Blansko
abs
H16
11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Záděra Pavel
BBM9500
C
BETA Ursus Orienteering
46.46
2.
Málek Jan
PZR9505
C
SKP Žďár nad Sázavou
48.48
+ 2.02
3.
Čech Jan
SJI9601
B
OK Jihlava
50.32
+ 3.46
4.
Musil Milan
RBK9501
C
SK Radioklub Blansko
54.17
+ 7.31
5.
Koumar František
SJI9501
C
OK Jihlava
58.48
+12.02
6.
Jordanov Alexandr
ZBM9503
C
SK Žabovřesky Brno
59.11
+12.25
7.
Hledík Jakub
CHT9501
C
SK Chrast
72.30
+25.44
8.
Vacek Vojtěch
SJI9602
C
OK Jihlava
78.46
+32.00
9.
Jirsa Ondřej
CTB9501
C
SK Chotěboř
79.40
+32.54
10.
Skryja Ondřej
PZR9502
C
SKP Žďár nad Sázavou
90.15
+43.29
11.
Pokorný Ondřej
SJI9401
B
OK Jihlava
96.03
+49.17
H18
14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sitař Václav
PZR9202
C
SKP Žďár nad Sázavou
113.50
H21C
17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fučík Karel
VBM7246
C
VSK MZLU Brno
61.23
2.
Vedra David
TBM7402
C
KOS TJ Tesla Brno
64.38
+ 3.15
3.
Henek Vladan
VBM8002
C
VSK MZLU Brno
68.23
+ 7.00
4.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
69.32
+ 8.09
5.
Liščinský Zdeněk
TBM8215
C
KOS TJ Tesla Brno
72.25
+11.02
6.
Procházka Jiří
TBM7633
C
KOS TJ Tesla Brno
73.09
+11.46
7.
Daněk Roman
SBK7541
C
KOB Start Blansko
74.20
+12.57
8.
Krejsa Martin
CHT9001
B
SK Chrast
74.22
+12.59
9.
Krejsa Jan
CHT8701
C
SK Chrast
74.25
+13.02
10.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK MZLU Brno
75.44
+14.21
11.
Kopáček Jan
CHT8510
C
SK Chrast
76.02
+14.39
12.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA Ursus Orienteering
77.04
+15.41
13.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
79.23
+18.00
14.
Mokrý Ondřej
ABM9410
B
KOB MOIRA Brno
79.55
+18.32
15.
Liščinský Tomáš
ZBM8411
C
SK Žabovřesky Brno
81.50
+20.27
16.
Pilgr Luděk
CET7601
C
TJ Loko Česká Třebová
82.14
+20.51
17.
Kaser Dan
JHB9103
B
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
83.00
+21.37
18.
Drábek Jan
ZBM8511
C
SK Žabovřesky Brno
83.10
+21.47
19.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
84.36
+23.13
20.
Chaloupka Martin
CHT7301
C
SK Chrast
84.50
+23.27
21.
Schmid Vladimír
ADA8701
C
TJ Spartak Adamov
87.06
+25.43
22.
Rajdl Miloš
JHB8505
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
87.55
+26.32
23.
Janeček Jura
EKP6701
C
VŠTJ Ekonom Praha
88.01
+26.38
24.
Toman Filip
ABM9309
B
KOB MOIRA Brno
90.43
+29.20
25.
Veselý Martin
ZBM7502
C
SK Žabovřesky Brno
96.12
+34.49
26.
Novohradský Petr
PZR8903
B
SKP Žďár nad Sázavou
97.03
+35.40
27.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
97.10
+35.47
28.
Hladílek Jan
PZR8814
B
SKP Žďár nad Sázavou
99.17
+37.54
29.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
104.02
+42.39
30.
Grünwald Martin
SBK7903
C
KOB Start Blansko
104.25
+43.02
31.
Sponar Jan
TBM5004
C
KOS TJ Tesla Brno
106.38
+45.15
32.
Evstafev Ivan
CTB8001
C
SK Chotěboř
106.51
+45.28
33.
Kasal Vít
SBK7540
C
KOB Start Blansko
110.01
+48.38
34.
Dvořák Martin
ZBM8425
C
SK Žabovřesky Brno
112.29
+51.06
35.
Burt Vladimir
SBK7502
C
KOB Start Blansko
114.45
+53.22
36.
Jalový Jaroslav
RBK8145
C
SK Radioklub Blansko
120.30
+59.07
37.
Žemlička Tomáš
CTB9102
C
SK Chotěboř
120.53
+59.30
38.
Trávníček Petr
ADA8404
C
TJ Spartak Adamov
143.50
+82.27
39.
Petovsky Jan
SBK7503
C
KOB Start Blansko
147.40
+86.17
Kovář Petr
RBK9005
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Dědic Filip
ZBM8836
B
SK Žabovřesky Brno
abs
Kysilko Zdeněk
CHT8601
C
SK Chrast
abs
Rada Pavel
ABM7401
C
KOB MOIRA Brno
abs
H21D
12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Růžička Lukáš
KSU7849
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
56.50
2.
Koutný Michal
TTR9007
C
OOB Třebíč
58.16
+ 1.26
3.
Jašek Otakar
ZBM9422
B
SK Žabovřesky Brno
62.18
+ 5.28
4.
Janeček Petr
RBK8345
C
SK Radioklub Blansko
62.27
+ 5.37
5.
Polouček Pavel
ABM7100
C
KOB MOIRA Brno
64.51
+ 8.01
6.
Vychodil Petr
SBK7535
C
KOB Start Blansko
66.36
+ 9.46
7.
Toman Ondřej
LBM7517
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
68.17
+11.27
8.
Věžník Antonín
ADA9001
A
TJ Spartak Adamov
69.01
+12.11
9.
Čech Viktor
VBM8001
C
VSK MZLU Brno
70.06
+13.16
10.
Kuban Jiří
CHT8401
C
SK Chrast
71.45
+14.55
11.
Kořán Pavel
VBM7401
C
VSK MZLU Brno
73.32
+16.42
12.
Vacek Milan
SJI6901
C
OK Jihlava
75.20
+18.30
13.
Rouš Pavel
VBM8102
C
VSK MZLU Brno
77.32
+20.42
14.
Hanousek Martin
CTB7910
C
SK Chotěboř
89.12
+32.22
15.
Vacek Karel
CHT7101
C
SK Chrast
100.29
+43.39
16.
Kinc Pavel
SBK7448
C
KOB Start Blansko
101.05
+44.15
17.
Vacek Jan
TTR9303
C
OOB Třebíč
106.03
+49.13
18.
Brodecký Radek
RBK8004
C
SK Radioklub Blansko
111.11
+54.21
Chloupek Tomáš
VBM8404
C
VSK MZLU Brno
abs
H35
14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schwab David
TBM7401
C
KOS TJ Tesla Brno
65.41
2.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK MZLU Brno
66.22
+ 0.41
3.
Gross Michal
ABM6946
C
KOB MOIRA Brno
66.36
+ 0.55
4.
Odehnal Roman
ABM6909
C
KOB MOIRA Brno
68.07
+ 2.26
5.
Čížek Petr
ADA7101
C
TJ Spartak Adamov
68.28
+ 2.47
6.
Skryja Bořivoj
PZR6106
C
SKP Žďár nad Sázavou
70.01
+ 4.20
7.
Mutinský Viktor
HVC6503
C
SK Hlinsko
71.38
+ 5.57
8.
Gryc Tomáš
TBM6903
C
KOS TJ Tesla Brno
73.14
+ 7.33
9.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
KOS TJ Tesla Brno
77.26
+11.45
10.
Žáček Zbyněk
RBK7101
C
SK Radioklub Blansko
79.26
+13.45
11.
Humlíček René
UBM7101
C
TJ Průkopník Brno
79.58
+14.17
12.
Žanda Jan
CTB6701
C
SK Chotěboř
80.18
+14.37
13.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
80.52
+15.11
14.
Mokrý Jan
ABM6611
C
KOB MOIRA Brno
83.02
+17.21
15.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
85.22
+19.41
16.
Uhmann Petr
TBM5103
C
KOS TJ Tesla Brno
87.47
+22.06
17.
Mokrý Pavel
ABM6801
C
KOB MOIRA Brno
91.11
+25.30
18.
Rajnoha Miroslav
UBM7104
C
TJ Průkopník Brno
98.01
+32.20
19.
Nechuta Milan
PZR7007
C
SKP Žďár nad Sázavou
101.31
+35.50
20.
Kligl Vladislav
TBM6910
C
KOS TJ Tesla Brno
103.02
+37.21
21.
Polzenbauer Michael
RBK7501
C
SK Radioklub Blansko
110.14
+44.33
Horký Tomáš
TBM6747
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
Hlaváč Jiří
TBM6116
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
H45
12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
45.47
2.
Zeman Jaroslav
CHT5901
C
SK Chrast
47.53
+ 2.06
3.
Kopecký Zdeněk
JHB6001
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
51.16
+ 5.29
4.
Korpas Jaroslav
LBM6113
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
52.30
+ 6.43
5.
Chmelík Aleš
VBM4732
C
VSK MZLU Brno
52.49
+ 7.02
6.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
53.04
+ 7.17
7.
Kolařík Zdeněk
SBK5406
C
KOB Start Blansko
54.00
+ 8.13
8.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brněnská
54.25
+ 8.38
9.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
54.33
+ 8.46
10.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
55.02
+ 9.15
11.
Bořil Petr
OSN6207
C
SK Orientační sporty Nové Měst
55.18
+ 9.31
12.
Šuler Josef
TBM6005
C
KOS TJ Tesla Brno
57.23
+11.36
13.
Kinc Vladimír
PZR6008
C
SKP Žďár nad Sázavou
58.20
+12.33
14.
Zabloudil Pavel
TBM5003
C
KOS TJ Tesla Brno
58.24
+12.37
15.
Matras Jaroslav
CHT5301
C
SK Chrast
59.02
+13.15
16.
Vítek Josef
CHT4802
C
SK Chrast
59.51
+14.04
17.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty Nové Měst
60.46
+14.59
18.
Zlesák Milan
CHT5101
C
SK Chrast
61.19
+15.32
19.
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
61.37
+15.50
20.
Štěpánek Jiří
LBM5401
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
62.08
+16.21
21.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
62.51
+17.04
22.
Kříž Pavel
PZR4800
C
SKP Žďár nad Sázavou
63.01
+17.14
23.
Čejka Miloslav
JHB6002
C
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
63.02
+17.15
24.
Truhlář Karel
ADA5111
C
TJ Spartak Adamov
64.16
+18.29
25.
Matyáš Petr
LBM6110
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
67.17
+21.30
26.
Sysel Svatobor
TTR6202
C
OOB Třebíč
69.21
+23.34
26.
Sladký Ivan
PBM5513
C
TJ Spartak První Brněnská
69.21
+23.34
28.
Koutný Vladimír
TTR6301
C
OOB Třebíč
78.49
+33.02
Hruška Tomáš
YBM6401
C
Klub turistů a lyžařů Brno
abs
Galík Pavel
VBM6106
C
VSK MZLU Brno
abs
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
abs
Záhorec František
CHT5502
C
SK Chrast
abs
Šídlo Petr
CTB6402
C
SK Chotěboř
abs
H55
9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dokoupil Vladimír
VBM4806
C
VSK MZLU Brno
48.48
2.
Bauer Emil
VBM4410
C
VSK MZLU Brno
52.27
+ 3.39
3.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
54.18
+ 5.30
4.
Ptáček Ladislav
BBM5300
C
BETA Ursus Orienteering
57.21
+ 8.33
5.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA Ursus Orienteering
58.44
+ 9.56
6.
Komínek Jiří
TBM4639
C
KOS TJ Tesla Brno
61.29
+12.41
7.
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
62.48
+14.00
8.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
64.56
+16.08
9.
Šnyrch František
ABM4902
C
KOB MOIRA Brno
72.19
+23.31
10.
Novotný Jan
UBM4401
C
TJ Průkopník Brno
98.05
+49.17
H65
7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dobiáš Jaroslav
PZR4501
C
SKP Žďár nad Sázavou
49.13
2.
Matějka Leo
SJI3325
C
OK Jihlava
111.04
+61.51
HDR
9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Račanský Jakub
UBM0503
C
TJ Průkopník Brno
27.35
2.
Nešporová Marie
TTR0351
C
OOB Třebíč
27.58
+ 0.23
3.
Račanský Jan
UBM0302
C
TJ Průkopník Brno
28.28
+ 0.53
4.
Hovořáková Karolína
VBM0351
C
VSK MZLU Brno
29.07
+ 1.32
5.
Poláček Tomáš
PZR0102
C
SKP Žďár nad Sázavou
30.18
+ 2.43
6.
Knoppik Filip
XXXxxFK
C
31.16
+ 3.41
7.
Holík Vojtěch
XXX00VH
C
31.28
+ 3.53
8.
Knopíková Justína
XXX00JK
C
31.55
+ 4.20
9.
Odehnal Lukáš
XXX01OL
C
32.15
+ 4.40
10.
Svobodová Gabriela
RBK00xx
C
SK Radioklub Blansko
32.24
+ 4.49
11.
Čelechovský Matěj
UBM0202
C
TJ Průkopník Brno
33.01
+ 5.26
12.
Poloučková Hana
ABM0350
C
KOB MOIRA Brno
33.45
+ 6.10
13.
Procházka David
RBK0501
C
SK Radioklub Blansko
33.56
+ 6.21
14.
Odehnal Tomáš
XXX00OT
C
34.35
+ 7.00
15.
Vedrová Ela
TBM0357
C
KOS TJ Tesla Brno
34.47
+ 7.12
16.
Janotová Emma
SBK
C
KOB Start Blansko
34.58
+ 7.23
17.
Rajnoha Tomáš
UBM0303
C
TJ Průkopník Brno
36.12
+ 8.37
18.
Chroustová Michaela
VBM0451
C
VSK MZLU Brno
36.38
+ 9.03
19.
Unčovský Vít
XXX00UV
C
37.08
+ 9.33
20.
Milán Jakub
TBM0411
C
KOS TJ Tesla Brno
40.29
+12.54
21.
Baštář Adam
RBK0500
C
SK Radioklub Blansko
42.31
+14.56
22.
Uncovský Jakub
XXX00JU
C
42.49
+15.14
23.
Nešpor Jiří
TTR0502
C
OOB Třebíč
42.58
+15.23
24.
Suchá Jana
XXX00js
C
45.07
+17.32
25.
Richterová Julie
ADA0351
C
TJ Spartak Adamov
46.24
+18.49
26.
Vlk Lukáš
XXX00LV
C
46.34
+18.59
27.
Čelechovská Radka
UBM0451
C
TJ Průkopník Brno
47.04
+19.29
28.
Taslerová Tereza
UBM0352
C
TJ Průkopník Brno
48.50
+21.15
29.
Gryc Ondřej
TBM0406
C
KOS TJ Tesla Brno
49.07
+21.32
30.
Vedra Tobiáš
TBM0621
C
KOS TJ Tesla Brno
49.09
+21.34
31.
Pelánek Ondřej
XXX00OP
C
49.26
+21.51
32.
Horký Jakub
UBM0501
C
TJ Průkopník Brno
53.59
+26.24
33.
Richter Rudolf
ADA0600
C
TJ Spartak Adamov
54.17
+26.42
34.
Holík Lukáš
XXXxxLK
C
54.58
+27.23
35.
Komenda Jakub
XXX01JK
C
56.23
+28.48
36.
Matousek Simon
ZBM1099
C
SK Žabovřesky Brno
56.27
+28.52
37.
Svobodová Magdaléna
RBK00SM
C
SK Radioklub Blansko
58.02
+30.27
38.
Grünwald Martin
SBK
C
KOB Start Blansko
58.24
+30.49
39.
Pagáčová Andrea
XXX00AP
C
58.52
+31.17
40.
Pagáčová Michaela
XXX00mP
C
59.14
+31.39
41.
Ševčíková Pavla
VBM0555
C
VSK MZLU Brno
60.32
+32.57
42.
Konečná Nikol
LBM0551
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
61.59
+34.24
43.
Sáňka Josef
XXX00JS
C
68.44
+41.09
44.
Michalíková Ema
XBM00PP
C
Pell's MTBO team
70.11
+42.36
44.
Palát Přemysl
XXX00PR
C
70.11
+42.36
46.
Pospíšil Jan
PBM00JP
C
TJ Spartak První Brněnská
76.24
+48.49
47.
Machálková Anna
RBK0553
C
SK Radioklub Blansko
79.45
+52.10
48.
Kovář Marek
RBK9006
C
SK Radioklub Blansko
82.55
+55.20
49.
Lucka A Matýsek
XXX07LM
C
84.00
+56.25
50.
Odehnal Matyáš
XXX00MO
C
91.56
+64.21
51.
Eliášová Marta
YBM0002
C
Klub turistů a lyžařů Brno
117.16
+89.41
52.
Matteo La Carbonara
TBM0555
C
KOS TJ Tesla Brno
132.21
+104.46
Stašková Sára
ZBM0755
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Vychodil David
SBK
C
KOB Start Blansko
DISK
Svobodová Karolína
RBK00SK
C
SK Radioklub Blansko
abs
Hlaváčová Lucie
TBM0660
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
Rada Štěpán
ABM0404
C
KOB MOIRA Brno
abs
P
8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Odehnal Luděk
XXX00OL
C
21.03
2.
Jordanov Nikolaj
VBM6501
C
VSK MZLU Brno
22.30
+ 1.27
3.
Pelánek Libor
XXX00LP
C
25.07
+ 4.04
4.
Kinc Martin
XXX00MK
C
25.43
+ 4.40
5.
Špringl Lumír
YBM
C
Klub turistů a lyžařů Brno
26.23
+ 5.20
6.
Jalůvka Jakub
XXX00JJ
C
26.52
+ 5.49
7.
Odehnal Karel
XXX00OK
C
26.55
+ 5.52
8.
Blatný Tomáš
ABM9412
C
KOB MOIRA Brno
27.03
+ 6.00
9.
Macháčková Kateřina
DKP8855
C
Oddíl OB Kotlářka
27.19
+ 6.16
10.
Hlavonova+Hlavon
RBK9122
C
SK Radioklub Blansko
27.45
+ 6.42
11.
Konečný Petr
LBM7601
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
27.52
+ 6.49
12.
Cidlík Zdeněk
XXX00ZC
C
27.57
+ 6.54
13.
Macků Jaromír
RBK0003
C
SK Radioklub Blansko
30.23
+ 9.20
14.
Piskač Pavel
XXX00PP
C
32.15
+11.12
15.
Pokorná + Řehůřková
RBK8686
C
SK Radioklub Blansko
34.24
+13.21
16.
Potěšil Václav
VBM5613
C
VSK MZLU Brno
35.09
+14.06
17.
Dvořák Petr
CHT7201
C
SK Chrast
35.30
+14.27
18.
Toufar Jiří
XXX01JT
C
35.37
+14.34
19.
Foltýnová Lenka
SJI
C
OK Jihlava
36.37
+15.34
20.
Šimek Petr
XXX01PS
C
37.35
+16.32
21.
Klapalova+Hlavonova
RBK9121
C
SK Radioklub Blansko
41.35
+20.32
22.
Dressler Jan
SBK7911
C
KOB Start Blansko
42.44
+21.41
23.
Vacková Iva
TTR6451
C
OOB Třebíč
43.06
+22.03
24.
Žandová Hana
CTB7052
C
SK Chotěboř
43.57
+22.54
25.
Dvořák Martin
CHT9605
C
SK Chrast
44.48
+23.45
26.
Konečný František
LBM4031
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
45.03
+24.00
27.
Blatný Martin
ABM6804
C
KOB MOIRA Brno
45.06
+24.03
28.
Sošková Renata
YBM6651
C
Klub turistů a lyžařů Brno
45.38
+24.35
29.
Humlíčková Jana
UBM7351
C
TJ Průkopník Brno
46.32
+25.29
30.
Žáková Věra
XXX00VZ
C
47.15
+26.12
31.
Odehnalová Barbora
XXX01OB
C
48.10
+27.07
32.
Vacková Jana
XXX00JV
C
49.24
+28.21
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz