Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Hruška 6 Days E5
Kód závodu
100806
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Hruška 6 Days E5
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
06.08.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
SILVA O'Camp
Použitá mapa
Venušino srdce
Pořadatel
OOL - SK Haná Orienteering
Ředitel závodu
Jan Smička
Hlavní rozhodčí
Jindřich Smička
Stavitel tratí
Petr Hynek
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
H10
H12
H14
H16
H18
H20
D10
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bruková Magda
SIL
C
11.05
2.
Zrníková Adéla
SIL
C
12.04
+ 0.59
3.
Hrabošová Magdaléna
SIL
C
15.14
+ 4.09
4.
Novotná Tereza
SIL
C
21.00
+ 9.55
5.
Vláčilová Barbora
SIL
C
23.50
+12.45
6.
Lukašáková Sára
SIL
C
23.51
+12.46
7.
Svobodová Barbora
SIL
C
54.57
+43.52
8.
Vláčilová Anna
SIL
C
402.12
+391.07
D12
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Odehnalová Klára
SIL
C
18.50
2.
Soldánová Tereza
SIL
C
19.46
+ 0.56
3.
Hrabánková Zuzana
SIL
C
23.28
+ 4.38
4.
Křečková Jana
SIL
C
24.10
+ 5.20
5.
Hájková Eliška
SIL
C
24.57
+ 6.07
6.
Novotná Klára
SIL
C
25.18
+ 6.28
7.
Pilcová Sabina
SIL
C
52.55
+34.05
MS
Koblihová Barbora
SIL
C
40.56
+22.06
D14
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hausenblasová Karolína
SIL
C
34.14
2.
Odehnalová Tereza
SIL
C
38.53
+ 4.39
3.
Veselá Rebeka
SIL
C
40.19
+ 6.05
4.
Ilic Milica
SIL
C
41.56
+ 7.42
5.
Milosevic Milica
SIL
C
42.24
+ 8.10
6.
Hrabánková Klára
SIL
C
43.27
+ 9.13
7.
Tesařová Jana
SIL
C
44.29
+10.15
8.
Šňupárková Anna
SIL
C
46.40
+12.26
9.
Lamanecová Radka
SIL
C
49.49
+15.35
10.
Hilla Ayali
SIL
C
50.47
+16.33
11.
Hošeková Vanda
SIL
C
52.30
+18.16
12.
Horvátová Hana
SIL
C
54.21
+20.07
13.
Marina Maerkovitch
SIL
C
57.04
+22.50
14.
Nitsan Heiman
SIL
C
58.48
+24.34
15.
Mayan Mintzer
SIL
C
62.12
+27.58
16.
Čížková Markéta
SIL
C
63.16
+29.02
17.
Pěčková Veronika
SIL
C
71.50
+37.36
18.
Savion Cohen
SIL
C
95.08
+60.54
Cengiz Nur
SIL
C
DISK
Grulichová Lucie
SIL
C
DISK
Kašparová Zuzana
SIL
C
DISK
Gavic Maja
SIL
C
DISK
Kaděrová Vendula
SIL
C
DISK
Osecká Kristýna
SIL
C
DISK
Nováková Tereza
SIL
C
abs
D16
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozáková Zuzana
SIL
C
37.13
2.
Vítková Lucie
SIL
C
38.45
+ 1.32
3.
Adi Gutman
SIL
C
42.14
+ 5.01
4.
Fukalová Martina
SIL
C
45.33
+ 8.20
5.
Kamererová Valerie
SIL
C
46.09
+ 8.56
6.
Pijáková Barbora
SIL
C
46.27
+ 9.14
7.
Jeřábková Zuzana
SIL
C
47.46
+10.33
8.
Švecová Hana
SIL
C
47.51
+10.38
9.
Tesařová Marcela
SIL
C
48.48
+11.35
10.
Neri Adi Fein
SIL
C
49.31
+12.18
11.
Neumannová Anna
SIL
C
50.39
+13.26
12.
Cori Adela
SIL
C
67.26
+30.13
13.
Krajcarová Soňa
SIL
C
68.19
+31.06
14.
Kisa Gizay
SIL
C
88.23
+51.10
15.
Slavíčková Klára
SIL
C
90.26
+53.13
Yaara Regev
SIL
C
abs
D18
4.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Szeliga Malgorzata
SIL
C
51.13
2.
Krejčí Kateřina
SIL
C
54.02
+ 2.49
3.
Garcia Castro Marina
SIL
C
55.36
+ 4.23
4.
Světloňová Lucie
SIL
C
56.40
+ 5.27
5.
Štefková Andrea
SIL
C
59.05
+ 7.52
6.
Nováková Anežka
SIL
C
87.55
+36.42
H10
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karásek Adam
SIL
C
13.32
2.
Petrinec David
SIL
C
15.36
+ 2.04
3.
Valík Tomáš
SIL
C
17.55
+ 4.23
4.
Bialožyt Marek
SIL
C
19.00
+ 5.28
5.
Tomášek Ondřej
SIL
C
20.09
+ 6.37
6.
Maťátko Vojtěch
SIL
C
20.53
+ 7.21
7.
Svoboda David
SIL
C
21.48
+ 8.16
8.
Jirka Matyáš
SIL
C
23.02
+ 9.30
9.
Světnický František
SIL
C
24.24
+10.52
10.
Lukašák Šimon
SIL
C
24.47
+11.15
11.
Karásek Matyáš
SIL
C
26.37
+13.05
12.
Tomášek Adam
SIL
C
35.07
+21.35
H12
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ludvík Matyáš
SIL
C
16.36
2.
Jirka Mikuláš
SIL
C
17.44
+ 1.08
3.
Bořánek Michal
SIL
C
18.34
+ 1.58
4.
Horčička Vítek
SIL
C
19.54
+ 3.18
5.
Kašpar Petr
SIL
C
21.23
+ 4.47
6.
Svoboda Michael
SIL
C
29.24
+12.48
7.
Marek Pavel
SIL
C
36.42
+20.06
8.
Janečka Viktor
SIL
C
40.25
+23.49
9.
Mazanec Jakub
SIL
C
59.18
+42.42
10.
Němeček Kryštof
SIL
C
64.34
+47.58
H14
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Illner Vojtěch
SIL
C
31.15
2.
Mudrák Štěpán
SIL
C
32.01
+ 0.46
3.
Jonáš Martin
SIL
C
34.23
+ 3.08
4.
Slíva Jan
SIL
C
41.11
+ 9.56
5.
Palzer Vít
SIL
C
44.08
+12.53
6.
Omri Regev
SIL
C
44.30
+13.15
7.
Evgeny Maerkovitch
SIL
C
50.05
+18.50
8.
Oz Heymann
SIL
C
54.59
+23.44
9.
Otruba Vojtěch
SIL
C
69.49
+38.34
Omer Inbar
SIL
C
DISK
Igal/Ruben Wajner
SIL
C
DISK
Ohad Lichtenstein
SIL
C
DISK
Szeliga Bartek
SIL
C
DISK
Žovinec Lukáš
SIL
C
DISK
Chvátal Štěpán
SIL
C
DISK
H16
4.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvát Petr
SIL
C
34.49
2.
Šňupárek Václav
SIL
C
38.16
+ 3.27
3.
Jašek Otakar
SIL
C
45.06
+10.17
4.
Skoupý Jan
SIL
C
47.28
+12.39
5.
Zvoníček Josef
SIL
C
49.33
+14.44
6.
Mižúr Šimon
SIL
C
50.46
+15.57
7.
Fajkus Radim
SIL
C
54.36
+19.47
8.
Gonzalez BarahonaPablo
SIL
C
56.32
+21.43
9.
Moreno Martin Miguel
SIL
C
59.10
+24.21
10.
Schejbal Martin
SIL
C
59.21
+24.32
11.
Vébr Dominik
SIL
C
60.18
+25.29
12.
Lustig Matyáš
SIL
C
61.20
+26.31
13.
Krajcar Ivo
SIL
C
61.26
+26.37
14.
Furucz Marcel
SIL
C
61.50
+27.01
15.
Masaryk Martin
SIL
C
63.23
+28.34
16.
Peleg Goldberger
SIL
C
64.18
+29.29
17.
Chen Shmuely
SIL
C
65.02
+30.13
18.
Kavan Jiří
SIL
C
65.46
+30.57
19.
Amit/Yosef Itzhaki
SIL
C
71.06
+36.17
20.
Treceňo Boto Santiago
SIL
C
71.43
+36.54
Uriel/Isaac Wajner
SIL
C
DISK
Yuval Rafaeli
SIL
C
DISK
Ori Dvash
SIL
C
DISK
Lauda Štěpán
SIL
C
DISK
Vičan Dominik
SIL
C
DISK
Hraboš Matej
SIL
C
DISK
Chmelař Martin
SIL
C
abs
H18
5.00 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ludvík Vojtěch
SIL
C
47.11
2.
Hájek Adam
SIL
C
51.19
+ 4.08
3.
Jánoška Tomáš
SIL
C
63.18
+16.07
4.
Probosz Jan
SIL
C
67.16
+20.05
5.
Pěček Martin
SIL
C
84.03
+36.52
6.
Prášek Přemysl
SIL
C
87.16
+40.05
Alberto Peňa Sergio
SIL
C
DISK
H20
5.00 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pachnik Wojciech
SIL
C
54.31
Novoa Pascual Diego
SIL
C
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz