2.00 km, 75 m, 7 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Foltýnová Eva |
SJI0051 |
C |
OK Jihlava |
30:07 |
+0:00 |
2. |
Štreglová Zuzka |
VRL0251 |
|
OOS TJ Spartak Vrchl |
31:54 |
+1:47 |
3. |
Filipová Tereza |
SRK0050 |
|
SOOB Spartak Rychnov |
32:25 |
+2:18 |
4. |
Nechanická Klára |
OSN0050 |
C |
SK OS Nové Město n. |
33:17 |
+3:10 |
5. |
Schvachová Lucie |
LPU0153 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
39:41 |
+9:34 |
6. |
Šimšová Barbora |
MFP0150 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
52:25 |
+22:18 |
|
Benešová Hana |
DKL0050 |
C |
KOB Kladno |
DISK-LIM: |
|
1.40 km, 55 m, 5 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Jelínková Zuzana |
CHC0151 |
C |
KOB Choceň |
17:17 |
+0:00 |
2. |
Flégrová Nikol |
SHK0150 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
18:59 |
+1:42 |
3. |
Vacková Anna |
CHT0051 |
C |
SK Chrast |
19:59 |
+2:42 |
4. |
Suková Hana |
PZR0252 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
21:59 |
+4:42 |
5. |
Linková Lucie |
TUR0251 |
C |
OOB TJ Turnov / MTBO |
22:49 |
+5:32 |
MS |
Suková Kateřina |
PZR9952 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
28:11 |
+10:54 |
2.20 km, 70 m, 8 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Čechová Tereza |
SJI9852 |
B |
OK Jihlava |
19:10 |
+0:00 |
2. |
Vacková Anna |
SJI9854 |
B |
OK Jihlava |
20:14 |
+1:04 |
3. |
Zlámalová Nikola |
SJC9951 |
C |
Sportcentrum Jičín |
20:40 |
+1:30 |
4. |
Illnerová Kateřina |
DKP9950 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
21:28 |
+2:18 |
5. |
Doubková Petra |
VLI9853 |
B |
VSK Slavia TU Libere |
21:39 |
+2:29 |
6. |
Dundáčková Julie |
SJH9853 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
25:41 |
+6:31 |
7. |
Peltz Lubomír |
PZR4901 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
39:33 |
+20:23 |
8. |
Flégrová Aneta |
SHK9854 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
43:18 |
+24:08 |
9. |
Konfrštová Kateřina |
CTB9951 |
C |
SK OB Chotěboř |
57:22 |
+38:12 |
10. |
Zurynková Michaela |
EKP9850 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
57:24 |
+38:14 |
11. |
Cafourková Barbora |
PZR9852 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
63:29 |
+44:19 |
2.70 km, 90 m, 12 controls
2.70 km, 90 m, 10 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Tůnová Adéla |
PZR9751 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
44:52 |
+0:00 |
2. |
Tryznová Lucie |
VRL9751 |
|
OOS TJ Spartak Vrchl |
46:52 |
+2:00 |
3.20 km, 90 m, 13 controls
3.50 km, 90 m, 14 controls
3.20 km, 90 m, 13 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Ondráčková Lucie |
CTB9254 |
C |
SK OB Chotěboř |
45:42 |
+0:00 |
3.70 km, 115 m, 14 controls
4.30 km, 115 m, 17 controls
3.60 km, 105 m, 15 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Kopáčková Iva |
CHT8851 |
C |
SK Chrast |
41:26 |
+0:00 |
2. |
Beránková Iveta |
JHB8460 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
43:42 |
+2:16 |
3. |
Fialová Zuzana |
TTR9051 |
A |
OOB Třebíč |
44:32 |
+3:06 |
4. |
Musilová Kristýna |
CHT8551 |
C |
SK Chrast |
45:32 |
+4:06 |
5. |
Nešporová Marie |
TTR7251 |
C |
OOB Třebíč |
48:25 |
+6:59 |
6. |
Kovářová Julie |
LTP8854 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Te |
56:13 |
+14:47 |
7. |
Hejtmánková Kateřina |
TAP8462 |
C |
KOB TRETRA Praha |
57:24 |
+15:58 |
8. |
Králová Iveta |
JHB8952 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
59:22 |
+17:56 |
9. |
Doležalová Martina |
CHT8152 |
C |
SK Chrast |
69:26 |
+28:00 |
10. |
Vacková Petra |
CHT7851 |
C |
SK Chrast |
71:21 |
+29:55 |
11. |
Hlaváčová Lucie |
VRL7353 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchl |
72:06 |
+30:40 |
12. |
Kučerková Romana |
STB8196 |
C |
TJ Stadion Nový Bor |
86:16 |
+44:50 |
13. |
Kurfürstová Magdalena |
FSP7852 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
88:42 |
+47:16 |
MS |
Kolomějová Dita |
ASU8599 |
C |
Magnus Orienteering |
S 146:58 |
+105:32 |
3.40 km, 90 m, 12 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Toužilová Martina |
SHK8051 |
R |
TJ Slavia Hradec Krá |
53:24 |
+0:00 |
2. |
Zajícová Markéta |
TAP9054 |
C |
KOB TRETRA Praha |
53:40 |
+0:16 |
3. |
Šťastná Hana |
CTB7051 |
C |
SK OB Chotěboř |
76:00 |
+22:36 |
3.60 km, 105 m, 15 controls
3.40 km, 90 m, 12 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Wurzelová Dana |
OSN6654 |
C |
SK OS Nové Město n. |
36:08 |
+0:00 |
2. |
Benešová Iva |
SJH7051 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
39:20 |
+3:12 |
3. |
Janíčková Jitka |
OSN7356 |
C |
SK OS Nové Město n. |
43:39 |
+7:31 |
4. |
Šťastná Alena |
CTB7351 |
C |
SK OB Chotěboř |
44:15 |
+8:07 |
5. |
Kosová Michaela |
SRK6752 |
|
SOOB Spartak Rychnov |
45:20 |
+9:12 |
6. |
Voborníková Eva |
CTB6851 |
C |
SK OB Chotěboř |
49:40 |
+13:32 |
7. |
Nechutová Alena |
PZR6969 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
53:12 |
+17:04 |
8. |
Suková Renata |
PZR7352 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
60:53 |
+24:45 |
9. |
Illnerová Daniela |
DKP6651 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
71:35 |
+35:27 |
3.40 km, 90 m, 12 controls
3.20 km, 90 m, 12 controls
3.00 km, 85 m, 12 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Čejková Jana |
JHB6152 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
48:44 |
+0:00 |
2. |
Zháňalová Jana |
TTR6051 |
C |
OOB Třebíč |
61:51 |
+13:07 |
3. |
Hanušová Jitka |
LTU6352 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Tr |
64:02 |
+15:18 |
4. |
Hradecká Dagmar |
CTB5651 |
C |
SK OB Chotěboř |
84:20 |
+35:36 |
5. |
Velíšková Emílie |
JHB5652 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
98:13 |
+49:29 |
3.00 km, 85 m, 12 controls
2.80 km, 70 m, 12 controls
2.60 km, 70 m, 11 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Jelínková Jana |
RUZ5552 |
C |
TJ Růžená |
41:10 |
+0:00 |
2. |
Boudná Jaroslava |
SJI4275 |
C |
OK Jihlava |
45:44 |
+4:34 |
3. |
Orálková Libuše |
TTR5351 |
C |
OOB Třebíč |
49:58 |
+8:48 |
2.60 km, 70 m, 11 controls
2.60 km, 70 m, 11 controls
2.20 km, 70 m, 8 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Buk Petr |
ROU0001 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
20:07 |
+0:00 |
2. |
Voborník Jakub |
CTB0001 |
C |
SK OB Chotěboř |
23:25 |
+3:18 |
3. |
Janovský Tomáš |
PGP0101 |
C |
SK Praga |
25:39 |
+5:32 |
4. |
Švadlena Michal |
CHC0101 |
C |
KOB Choceň |
28:26 |
+8:19 |
5. |
Melichar Peťa |
LLI0001 |
C |
TJ Loko Liberec |
31:03 |
+10:56 |
6. |
Samek Tomáš |
PHK0001 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
33:58 |
+13:51 |
7. |
Čech Petr |
SJI0001 |
C |
OK Jihlava |
34:03 |
+13:56 |
8. |
Bartoš Václav |
KRP0101 |
C |
SK KOURA |
39:21 |
+19:14 |
9. |
Nešpor Jan |
TTR0101 |
C |
OOB Třebíč |
44:28 |
+24:21 |
|
Šimša Martin |
MFP0300 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
DISK |
|
1.40 km, 55 m, 5 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Nechanický Jan |
OSN0200 |
C |
SK OS Nové Město n. |
20:32 |
+0:00 |
2. |
Kašpárek Ladislav |
SJI0102 |
C |
OK Jihlava |
27:46 |
+7:14 |
3. |
Tryzna Matěj |
VRL0004 |
|
OOS TJ Spartak Vrchl |
29:33 |
+9:01 |
2.70 km, 90 m, 10 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Starý Ondra |
VRL9802 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchl |
22:29 |
+0:00 |
2. |
Švec Martin |
CHT9902 |
C |
SK Chrast |
24:06 |
+1:37 |
3. |
Jáchym Kavalír |
PHK9901 |
|
OK 99 Hradec Králové |
25:53 |
+3:24 |
4. |
Ludvík Matyáš |
STB9801 |
B |
TJ Stadion Nový Bor |
29:35 |
+7:06 |
5. |
Křivda Tomáš |
CHC9901 |
C |
KOB Choceň |
29:57 |
+7:28 |
6. |
Najman Matouš |
DKP9800 |
B |
Oddíl OB Kotlářka |
31:29 |
+9:00 |
7. |
Melichar Vojta |
LLI9802 |
C |
TJ Loko Liberec |
32:41 |
+10:12 |
8. |
Mikeš Jan |
TAP9802 |
B |
KOB TRETRA Praha |
33:16 |
+10:47 |
9. |
Semerád Antonín |
DKP9801 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
33:55 |
+11:26 |
10. |
Sabol Josef |
CTB9902 |
C |
SK OB Chotěboř |
36:47 |
+14:18 |
11. |
Pastyřík Martin |
PZR9902 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
43:43 |
+21:14 |
12. |
Bartoš Vojtěch |
KRP9802 |
C |
SK KOURA |
45:44 |
+23:15 |
13. |
Schvach Hynek |
LPU9904 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
49:09 |
+26:40 |
14. |
Foltýn Tomáš |
SJI9801 |
C |
OK Jihlava |
49:24 |
+26:55 |
15. |
Beneš Jan |
DKL9800 |
C |
KOB Kladno |
143:28 |
+120:59 |
|
Švec Petr |
CHT9901 |
C |
SK Chrast |
DISK |
|
|
Hybeš David |
CHT9903 |
C |
SK Chrast |
DISK |
|
|
Nedvěd Lukáš |
PGP9802 |
C |
SK Praga |
DISK |
|
MS |
Kučerová Pavla |
TAP |
M |
KOB TRETRA Praha |
63:58 |
+41:29 |
3.40 km, 90 m, 14 controls
2.70 km, 90 m, 12 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Szebista Štěpán |
TTR9701 |
C |
OOB Třebíč |
86:25 |
+0:00 |
2. |
Richter David |
CTB9701 |
C |
SK OB Chotěboř |
88:02 |
+1:37 |
3.70 km, 100 m, 15 controls
3.50 km, 90 m, 14 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Pokorný Ondřej |
SJI9401 |
C |
OK Jihlava |
37:05 |
+0:00 |
2. |
Růžička Karel |
PHK9502 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
39:12 |
+2:07 |
3. |
Mrkos Jan |
PZR9508 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
39:18 |
+2:13 |
4. |
Jirsa Ondřej |
CTB9501 |
C |
SK OB Chotěboř |
47:03 |
+9:58 |
5. |
Koumar František |
SJI9501 |
C |
OK Jihlava |
53:25 |
+16:20 |
6. |
Skryja Ondřej |
PZR9502 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
53:31 |
+16:26 |
4.40 km, 115 m, 18 controls
3.70 km, 115 m, 14 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Koutný Tomáš |
TTR9302 |
C |
OOB Třebíč |
38:11 |
+0:00 |
2. |
Sitař Václav |
PZR9202 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
39:02 |
+0:51 |
4.90 km, 145 m, 18 controls
5.90 km, 170 m, 21 controls
5.20 km, 140 m, 20 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Čejka Tomáš |
JHB8203 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
39:08 |
+0:00 |
2. |
Toužil Karel |
SHK7602 |
C |
TJ Slavia Hradec Krá |
40:46 |
+1:38 |
3. |
Kamenický Tobiáš |
OSN9339 |
A |
SK OS Nové Město n. |
41:34 |
+2:26 |
4. |
Píro Matěj |
TTR8802 |
C |
OOB Třebíč |
42:51 |
+3:43 |
5. |
Zháňal Jan |
ZBM8721 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
43:24 |
+4:16 |
6. |
Vácha Tomáš |
BOR7409 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
45:09 |
+6:01 |
7. |
šimek Tomáš |
FSP6304 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
45:15 |
+6:07 |
8. |
Křístek Lukáš |
EKP7100 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
47:08 |
+8:00 |
9. |
Slabý Jan |
ZHR7901 |
C |
TJ Zhoř |
47:49 |
+8:41 |
10. |
Vaněk Petr |
ZBP7302 |
C |
SK Zbraslav OOB |
49:26 |
+10:18 |
11. |
Nývlt Petr |
SNA8004 |
C |
TJ Start Náchod |
51:43 |
+12:35 |
12. |
Folprecht Tomáš |
EKP8202 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
52:52 |
+13:44 |
13. |
Rajdl Miloš |
JHB8505 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
52:56 |
+13:48 |
14. |
Tomášek Jakub |
FSP |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
55:11 |
+16:03 |
15. |
Hladílek Jan |
PZR8814 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
55:20 |
+16:12 |
16. |
Novohradský Petr |
PZR8903 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
58:18 |
+19:10 |
17. |
Klusáček Radim |
BOR7710 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
62:53 |
+23:45 |
18. |
Stránský Michal |
BOR8900 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
68:02 |
+28:54 |
19. |
Jelínek Jaromír |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
92:02 |
+52:54 |
20. |
Červinka Jaroslav |
PGP9001 |
C |
SK Praga |
95:42 |
+56:34 |
4.90 km, 145 m, 18 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Vacek František |
CHT7001 |
C |
SK Chrast |
61:15 |
+0:00 |
2. |
Kašpárek Ladislav |
SJI7301 |
C |
OK Jihlava |
97:24 |
+36:09 |
3. |
Hanousek Martin |
CTB7910 |
C |
SK OB Chotěboř |
102:01 |
+40:46 |
|
Macháček Milan |
CHC7701 |
C |
KOB Choceň |
DISK |
|
5.00 km, 135 m, 18 controls
4.40 km, 120 m, 17 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Šebesta Petr |
CHT7102 |
C |
SK Chrast |
38:26 |
+0:00 |
2. |
Beneš Jan |
SJH7001 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
40:34 |
+2:08 |
3. |
Parkán Jiří |
SJH6801 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
41:29 |
+3:03 |
4. |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
C |
OOB Třebíč |
43:09 |
+4:43 |
5. |
Dundáček Milan |
SJH6902 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
45:53 |
+7:27 |
6. |
Nechuta Milan |
PZR7007 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
57:27 |
+19:01 |
7. |
Suk Marek |
PZR6701 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
57:41 |
+19:15 |
8. |
Kos Michal |
SRK6802 |
|
SOOB Spartak Rychnov |
66:47 |
+28:21 |
|
Kubičko Petr |
SJH6901 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
DISK |
|
4.40 km, 120 m, 17 controls
3.80 km, 100 m, 15 controls
3.50 km, 80 m, 13 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Wurzel Břetislav |
OSN6005 |
C |
SK OS Nové Město n. |
33:31 |
+0:00 |
2. |
Hruška Jiří |
OSN5501 |
C |
SK OS Nové Město n. |
34:15 |
+0:44 |
3. |
Orálek Miroslav |
TTR5201 |
C |
OOB Třebíč |
35:04 |
+1:33 |
4. |
Starý Pavel |
VRL6301 |
|
OOS TJ Spartak Vrchl |
36:56 |
+3:25 |
5. |
Kamenický Radan |
OSN6004 |
C |
SK OS Nové Město n. |
36:58 |
+3:27 |
6. |
Zeman Jaroslav |
CHT5901 |
C |
SK Chrast |
37:36 |
+4:05 |
7. |
Kubálek Zdenek |
RUZ5306 |
C |
TJ Růžená |
38:06 |
+4:35 |
8. |
Romanovský Alois |
SJH6101 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
40:59 |
+7:28 |
9. |
Kinc Vladimír |
PZR6008 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
42:51 |
+9:20 |
10. |
Hradecký Luděk |
CTB5601 |
C |
SK OB Chotěboř |
43:27 |
+9:56 |
11. |
Čejka Miloslav |
JHB6002 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
44:24 |
+10:53 |
12. |
Zlesák Milan |
CHT5101 |
C |
SK Chrast |
45:30 |
+11:59 |
13. |
Buk Miloslav |
ROU6202 |
C |
SKOB Roudnice nad La |
55:37 |
+22:06 |
14. |
Šídlo Petr |
CTB6402 |
C |
SK OB Chotěboř |
56:49 |
+23:18 |
|
Koutný Vladimír |
TTR6301 |
C |
OOB Třebíč |
VZDAL |
|
3.50 km, 80 m, 13 controls
3.40 km, 80 m, 13 controls
3.30 km, 75 m, 12 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Blecha Ladislav |
FJI5106 |
C |
SK Free Jihlava |
36:34 |
+0:00 |
2. |
Pospíšil Jiří |
PZR4321 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
40:56 |
+4:22 |
3. |
Vácha Jiří |
SJI5414 |
C |
OK Jihlava |
42:50 |
+6:16 |
4. |
Paulíček Jiří |
SJI4911 |
C |
OK Jihlava |
43:16 |
+6:42 |
5. |
Jelínek Luboš |
RUZ5504 |
C |
TJ Růžená |
49:03 |
+12:29 |
6. |
Mikeš Radovan |
TAP |
|
KOB TRETRA Praha |
102:23 |
+65:49 |
3.30 km, 75 m, 12 controls
3.00 km, 70 m, 11 controls
2.90 km, 70 m, 9 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Šmrha František |
SJI4138 |
C |
OK Jihlava |
51:48 |
+0:00 |
2. |
Matějka Leo |
SJI3325 |
C |
OK Jihlava |
74:23 |
+22:35 |
3. |
Dobiáš Jaroslav |
PZR4501 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
84:21 |
+32:33 |
MS |
Kříž Martin |
PZR7801 |
C |
UNITOP SKP Žďár nad |
72:47 |
+20:59 |
2.90 km, 70 m, 9 controls
2.60 km, 70 m, 11 controls
1.40 km, 55 m, 5 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Nešporová Marie |
TTR0351 |
C |
OOB Třebíč |
15:24 |
+0:00 |
2. |
Starková Tereza |
CHT |
|
SK Chrast |
17:08 |
+1:44 |
3. |
Kašpárek Vít |
SJI0402 |
C |
OK Jihlava |
17:10 |
+1:46 |
4. |
Doucha Martin |
SNA0501 |
C |
TJ Start Náchod |
17:51 |
+2:27 |
5. |
Peterka Jakub |
LLI0404 |
C |
TJ Loko Liberec |
18:05 |
+2:41 |
6. |
Richter Michal |
CTB0002 |
C |
SK OB Chotěboř |
18:42 |
+3:18 |
7. |
Kincová Veronika |
PZR |
|
UNITOP SKP Žďár nad |
18:50 |
+3:26 |
8. |
Štregl Matyáš |
VRL0301 |
|
OOS TJ Spartak Vrchl |
19:46 |
+4:22 |
9. |
Doleželová Anna |
PZR |
|
UNITOP SKP Žďár nad |
19:55 |
+4:31 |
10. |
Fencl Jáchym |
LPU0301 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
21:32 |
+6:08 |
11. |
Čivrný Jan |
LPU0501 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
22:34 |
+7:10 |
12. |
Cafourek Tomáš |
PZR |
|
UNITOP SKP Žďár nad |
23:51 |
+8:27 |
13. |
Benešová Michaela |
SJH |
|
TJ Slovan Jindřichův |
26:23 |
+10:59 |
14. |
Jirásková Eliška |
CHT |
|
SK Chrast |
26:34 |
+11:10 |
15. |
Kosová Tereza |
SRK0151 |
|
SOOB Spartak Rychnov |
26:35 |
+11:11 |
16. |
Sabolová Marie |
CTB0353 |
C |
SK OB Chotěboř |
26:46 |
+11:22 |
17. |
Komárková Jindra |
TJH0451 |
C |
TJ OK Tolar Jindřich |
28:14 |
+12:50 |
18. |
Pitnerová Adéla |
RUZ |
|
TJ Růžená |
28:31 |
+13:07 |
19. |
Prášil Tomáš |
TTR0501 |
|
OOB Třebíč |
29:02 |
+13:38 |
20. |
Vondra Tomáš |
FSP |
|
VŠTJ Stavební fakult |
29:11 |
+13:47 |
21. |
Jelínková Adéla |
RUZ |
|
TJ Růžená |
29:31 |
+14:07 |
22. |
Bartošová Marie |
KRP0451 |
C |
SK KOURA |
30:52 |
+15:28 |
23. |
Šimšová Pavla |
MFP0551 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
31:06 |
+15:42 |
24. |
Rachůnek Stanislav |
SJI0602 |
C |
OK Jihlava |
35:26 |
+20:02 |
25. |
Cincibusová Lenka |
FSP0450 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
36:06 |
+20:42 |
26. |
Nešpor Jiří |
TTR0502 |
C |
OOB Třebíč |
36:32 |
+21:08 |
27. |
Němec Jan |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
38:21 |
+22:57 |
28. |
Starka Martin |
CHT |
|
SK Chrast |
38:43 |
+23:19 |
29. |
Štoková Sofie |
DKP0750 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
50:24 |
+35:00 |
30. |
Vondrová Eliška |
FSP |
|
VŠTJ Stavební fakult |
52:43 |
+37:19 |
31. |
Ptáčková Verča |
PGP |
|
SK Praga |
62:52 |
+47:28 |
2.80 km, 65 m, 9 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Zvěřina Petr |
PHK |
|
OK 99 Hradec Králové |
16:32 |
+0:00 |
2. |
Zitka Adam |
LPU8402 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
23:48 |
+7:16 |
3. |
Eiselt Miloš |
LTP5802 |
C |
OOB TJ Lokomotiva Te |
24:50 |
+8:18 |
4. |
Sklenářová Magda |
MLA9559 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
29:02 |
+12:30 |
5. |
Sklenářová Jana |
MLA9251 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
29:15 |
+12:43 |
6. |
Šoupa Karel |
LPM6900 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
31:13 |
+14:41 |
7. |
Šoupová Jana |
LPM6850 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
31:40 |
+15:08 |
8. |
Zitková Radka |
LPU7958 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
34:19 |
+17:47 |
9. |
Kasalová Pavla |
SJI7851 |
|
OK Jihlava |
36:55 |
+20:23 |
10. |
Mrskočová Dana |
LPU |
|
OK Lokomotiva Pardub |
37:12 |
+20:40 |
11. |
Mrštíková Hana |
LPU |
|
OK Lokomotiva Pardub |
42:45 |
+26:13 |
12. |
Semík Jakub |
VSP0000 |
C |
USK Praha |
42:47 |
+26:15 |
13. |
Chalupník Stanislav |
ZHR5600 |
C |
TJ Zhoř |
43:52 |
+27:20 |
14. |
Jelínková Marta |
CHC6751 |
C |
KOB Choceň |
46:34 |
+30:02 |
15. |
Janečková Josefína |
EKP0350 |
|
VŠTJ Ekonom Praha |
46:47 |
+30:15 |
16. |
Jirásko MArian |
CHT |
|
SK Chrast |
47:01 |
+30:29 |
17. |
Foltýnová Lenka |
SJI |
C |
OK Jihlava |
47:04 |
+30:32 |
18. |
Jelínek Roman |
CHC6301 |
C |
KOB Choceň |
47:28 |
+30:56 |
19. |
Pitnerová Lenka |
RUZ |
|
TJ Růžená |
52:16 |
+35:44 |
20. |
Jelínek Tomáš |
CHC9903 |
C |
KOB Choceň |
56:40 |
+40:08 |
21. |
Kutlvašrová Vlaďka |
VRL7752 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchl |
72:00 |
+55:28 |
22. |
Šíblová Zoja |
LPU |
|
OK Lokomotiva Pardub |
81:20 |
+64:48 |
23. |
Juřičková Olga |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
100:45 |
+84:13 |
|
Hrušková Zdeňka |
OSN5950 |
C |
SK OS Nové Město n. |
DISK |
|
|
Jelínková Hana |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
DISK-LIM: |
|