1.00 km, 10 m, 10 controls
1.00 km, 13 m, 13 controls
2.00 km, 14 m, 14 controls
2.00 km, 15 m, 15 controls
1.00 km, 10 m, 10 controls
2.00 km, 16 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Kočí Josef
|
KON1998 |
C |
ZŠ a gymnázium Konice |
20.13 |
|
2. |
Vystavěl Ondřej
|
SGO1998 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
20.26 |
+ 0.13 |
3. |
Otruba Vojtěch
|
CMG1997 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
22.04 |
+ 1.51 |
4. |
Kašpar Jakub
|
SUM1997 |
C |
ZŠ Šumperk |
22.12 |
+ 1.59 |
5. |
Spurný Radek
|
PTE1997 |
C |
ZŠ Ptení |
23.24 |
+ 3.11 |
6. |
Pařil Radek
|
CMG1998 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
24.28 |
+ 4.15 |
7. |
Zálešák Jakub
|
CMG1997 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
24.53 |
+ 4.40 |
8. |
Pazdera Lukáš
|
CMG1996 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
25.33 |
+ 5.20 |
9. |
Chvátal Štěpán
|
|
C |
|
28.23 |
+ 8.10 |
10. |
Vrba Jiří
|
HAL1997 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
29.16 |
+ 9.03 |
11. |
Skládal Filip
|
HAL1996 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
32.30 |
+12.17 |
12. |
Albrecht Dominik
|
CMG1997 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
33.54 |
+13.41 |
13. |
Slováček Dominik
|
SGO1997 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
33.57 |
+13.44 |
14. |
Honkyš Pavel
|
GJW |
C |
Gymnázium Jiřího Wolkera Prost |
35.36 |
+15.23 |
15. |
Gbelec Jiří
|
SGO1998 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
36.05 |
+15.52 |
16. |
Švec Lukáš
|
SGO1997 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
36.16 |
+16.03 |
16. |
Navrátil Jan
|
CMG1997 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
36.16 |
+16.03 |
18. |
Hanosek Vojtěch
|
SGO1997 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
36.47 |
+16.34 |
19. |
Roller Jan
|
HAL1997 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
37.16 |
+17.03 |
20. |
Miška Matěj
|
SGO1998 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
37.28 |
+17.15 |
21. |
Gábor Sámo
|
HAL1997 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
37.53 |
+17.40 |
22. |
Gaja Václav
|
SGO1998 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
44.25 |
+24.12 |
23. |
Šindler Patrik
|
SGO1996 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
44.40 |
+24.27 |
24. |
Hanosek Pavel
|
SGO1997 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
50.16 |
+30.03 |
25. |
Slouka Radovan
|
SGO1998 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
54.13 |
+34.00 |
26. |
Varvarov Semjon
|
HAL1999 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
68.17 |
+48.04 |
|
Herman Jiří
|
HAL1997 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
DISK |
|
|
Kiss Tomáš
|
CMG1996 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
DISK |
|
|
Božek Jiří
|
PTE1996 |
C |
ZŠ Ptení |
DISK |
|
|
Kubiš Zdeněk
|
PTE1997 |
C |
ZŠ Ptení |
DISK |
|
3.00 km, 16 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Martin Chmelař
|
CMG1995 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
16.16 |
|
2. |
Lauda Štěpán
|
CMG1995 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
18.37 |
+ 2.21 |
3. |
Fajkus Radim
|
GJW |
C |
Gymnázium Jiřího Wolkera Prost |
18.44 |
+ 2.28 |
4. |
Krejčiřík Matouš
|
HAL1995 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
22.18 |
+ 6.02 |
5. |
Žovinec Lukáš
|
TER1996 |
C |
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
22.57 |
+ 6.41 |
6. |
Růžička Josef
|
CMG1995 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
23.06 |
+ 6.50 |
7. |
Oulehla Jakub
|
CMG1994 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
24.19 |
+ 8.03 |
8. |
Martinka Václav
|
SGO1995 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
24.51 |
+ 8.35 |
9. |
Havlík Jan
|
SGO1996 |
C |
Slovanské gymnázium Prostějov |
26.28 |
+10.12 |
10. |
Sčudla Karel
|
KON1994 |
C |
ZŠ a gymnázium Konice |
27.21 |
+11.05 |
11. |
Hrubý Jan
|
HOR1995 |
C |
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
27.39 |
+11.23 |
12. |
Soldán Martin
|
PTE |
C |
ZŠ Ptení |
28.10 |
+11.54 |
13. |
Koupil Jan
|
CMG1995 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
30.02 |
+13.46 |
14. |
Kazimír Pavel
|
BOH1994 |
C |
ZŠ Bohuslavice |
31.52 |
+15.36 |
15. |
Kunc Radek
|
PTE |
C |
ZŠ Ptení |
34.01 |
+17.45 |
16. |
Posypanka Matěj
|
HOR1995 |
C |
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
39.41 |
+23.25 |
17. |
Hrdlička Michal
|
HOR1995 |
C |
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
41.50 |
+25.34 |
18. |
Machalka Jan
|
HAL1997 |
C |
ZŠ Hálkova Olomouc |
43.52 |
+27.36 |
19. |
Grulich Martin
|
HOR |
C |
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
45.39 |
+29.23 |
20. |
Dvořák Josef
|
BOH1996 |
C |
ZŠ Bohuslavice |
49.26 |
+33.10 |
|
Dumbrovský Michal
|
TER1996 |
C |
ZŠ Tererovo nám. Olomouc |
DISK |
|
3.00 km, 17 m, 17 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Rus Aleš
|
CMG1994 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
20.53 |
|
2. |
Suchánek Jan
|
CMG1994 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
26.11 |
+ 5.18 |
3. |
Hanák Pavel
|
CMG1993 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
26.37 |
+ 5.44 |
4. |
Cojocaru Viktor
|
KON1991 |
C |
ZŠ a gymnázium Konice |
29.56 |
+ 9.03 |
5. |
Dragoun Petr
|
CMG1994 |
C |
Cyrilometodějské gymnázium Pro |
37.45 |
+16.52 |
MS |
Kříž Pavel
|
PZR |
C |
Zďár |
23.35 |
+ 2.42 |
MS |
Kříž Ondřej
|
PZR |
C |
Zďár |
18.37 |
|