Results list
|
Runners search
|
Calendar
|
Version 0.8
|
Help
|
bestik.cz
Close
(or Esc)
Race results: 7. závod Jihomoravské ligy
Race code
100605198
Print
|
Simple print
|
Print to TXT
Name
7. závod Jihomoravské ligy
Original results
|
Export ČSOS
|
Export XML
Date
2010/06/05
Club results
Club code:
Show including winners:
Club code must me 3 characters long string (first 3 letters from runner's registration number), for example JAM
Place
Areál UO Brno-Pisárky
Map
Červený vrch
Organiser
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Director
Miloš Greguš
Referee
Ondřej Toman
Course setter
Iva Janská
JURY
Libor Adámek, Jitka Kabáthová, Radim Kheil
Class
D10N
D12
D14
D16
D18
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
HDR
P
D10N
1.00 km, 9 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Radová Kateřina
ABM0199
C
KOB Moira Brno
16.15
2.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
18.40
+ 2.25
3.
Syrovátková Andrea
ABM0059
C
KOB Moira Brno
26.24
+10.09
4.
Tichá Michaela
ABM0158
C
KOB Moira Brno
28.52
+12.37
5.
Poloučková Petra
ABM0155
C
KOB Moira Brno
32.05
+15.50
D12
1.00 km, 12 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Grycová Veronika
TBM9859
B
KOS TJ Tesla Brno
14.59
2.
Odehnalová Klára
ABM9956
B
KOB Moira Brno
16.58
+ 1.59
3.
Chroustová Šárka
VBM9851
C
VSK Mendelu Brno
18.58
+ 3.59
4.
Grycová Kateřina
TBM0058
C
KOS TJ Tesla Brno
20.06
+ 5.07
5.
Marušková Adéla
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
25.59
+11.00
6.
Čížková Eliška
ADA0051
C
OOB TJ Spartak Adamov
30.53
+15.54
7.
Kliglová Tereza
TBM9853
C
KOS TJ Tesla Brno
32.01
+17.02
D14
1.00 km, 13 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Čížková Markéta
ADA9652
B
OOB TJ Spartak Adamov
24.34
2.
Syrovátková Vladimíra
ABM9751
B
KOB Moira Brno
26.00
+ 1.26
3.
Koporová Lenka
ZBM9753
C
SK Žabovřesky Brno
27.49
+ 3.15
4.
Richterová Nataša
ADA9651
C
OOB TJ Spartak Adamov
33.37
+ 9.03
Tedenacová Marieta
UBM9755
C
OOB TJ Průkopník Brno
DISK
D16
2.00 km, 14 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Hiršová Gabriela
VBM9651
A
VSK Mendelu Brno
32.57
2.
Tužilová Magdaléna
RBK9452
C
SK Radioklub Blansko
34.00
+ 1.03
3.
Chroustová Lenka
VBM9451
C
VSK Mendelu Brno
35.52
+ 2.55
4.
Granátová Kateřina
TBM9558
C
KOS TJ Tesla Brno
36.55
+ 3.58
5.
Otrusinová Jana
ABM9560
B
KOB Moira Brno
38.07
+ 5.10
D18
2.00 km, 14 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Škrabalová Adéla
ABM9357
B
KOB Moira Brno
47.21
D21C
3.00 km, 16 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Procházková Lucie
ADA8880
C
OOB TJ Spartak Adamov
37.09
2.
Moučková Andrea
RBK9257
B
SK Radioklub Blansko
38.01
+ 0.52
3.
Stratilová Marie
ZBM8751
C
SK Žabovřesky Brno
40.00
+ 2.51
4.
Čechová Marcela
TBM7659
C
KOS TJ Tesla Brno
42.37
+ 5.28
5.
Šmerková Jitka
VBM8353
C
VSK Mendelu Brno
43.43
+ 6.34
6.
Skládanková Tereza
C
46.35
+ 9.26
7.
Ptáčková Nikol
BBM7850
C
BETA URSUS Orienteering
50.32
+13.23
8.
Hojsáková Martina
VBM9153
B
VSK Mendelu Brno
53.25
+16.16
9.
Kociánová Lenka
VBM8553
C
VSK Mendelu Brno
57.48
+20.39
10.
Drozdová Dorota
ABM7850
C
KOB Moira Brno
58.36
+21.27
11.
Chmelíková Kateřina
VBM8253
C
VSK Mendelu Brno
60.23
+23.14
Rábová Zuzana
RBK8556
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Štěpánská Adéla
ZBM8870
C
SK Žabovřesky Brno
abs
Marečková Kateřina
OSN7558
C
SK OS Nové Město n. M.
abs
Muselíková Vladislava
ABM9151
A
KOB Moira Brno
abs
D21D
2.00 km, 14 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Otrusinová Helena
ABM7054
C
KOB Moira Brno
47.57
D35
2.00 km, 15 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Schwabová Kateřina
TBM7371
C
KOS TJ Tesla Brno
33.47
2.
Lomtatidze Lenka
TBM7561
C
KOS TJ Tesla Brno
34.50
+ 1.03
3.
Grycová Jana
TBM6969
C
KOS TJ Tesla Brno
36.35
+ 2.48
4.
Richterová Nataša
ADA7451
C
OOB TJ Spartak Adamov
38.41
+ 4.54
5.
Chroustová Petra
VBM6655
C
VSK Mendelu Brno
39.49
+ 6.02
6.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK Mendelu Brno
39.55
+ 6.08
7.
Milánová Jindřiška
TBM7475
C
KOS TJ Tesla Brno
41.20
+ 7.33
8.
Gernertová Martina
TBM7375
C
KOS TJ Tesla Brno
42.31
+ 8.44
9.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
43.24
+ 9.37
10.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB Moira Brno
47.00
+13.13
11.
Lukášová Lenka
TBM6653
C
KOS TJ Tesla Brno
49.27
+15.40
12.
Obrátilová Naďa
ABM6654
C
KOB Moira Brno
52.20
+18.33
13.
Tesařová Jitka
RBK6451
C
SK Radioklub Blansko
56.58
+23.11
14.
Jašková Monika
TBM6363
C
KOS TJ Tesla Brno
58.30
+24.43
15.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
59.43
+25.56
16.
Průšová Markéta
C
63.53
+30.06
17.
Peřinková Irena
BBM6550
C
BETA URSUS Orienteering
74.34
+40.47
Ehlová Pavla
ZBM7355
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Hlaváčová Šárka
TBM7258
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Odehnalová Kamila
ABM7052
C
KOB Moira Brno
DISK
Suchá Helena
YBM6664
C
Klub turistů a lyžařů Brno
abs
D45
2.00 km, 14 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Jalová Marie
RBK5761
C
SK Radioklub Blansko
37.22
2.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
37.47
+ 0.25
3.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
38.22
+ 1.00
4.
Kabáthová Jitka
ZBM5582
C
SK Žabovřesky Brno
40.14
+ 2.52
5.
Šestáková Eva
RBK6562
C
SK Radioklub Blansko
45.27
+ 8.05
6.
Hegerová Ivana
RBK5851
C
SK Radioklub Blansko
46.04
+ 8.42
7.
Starčuková Jana
YBM6451
C
Klub turistů a lyžařů Brno
68.12
+30.50
Pospíšilová Hana
YBM5951
C
Klub turistů a lyžařů Brno
DISK
D55
1.00 km, 12 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Machová Hana
YBM3851
C
Klub turistů a lyžařů Brno
54.46
Říhová Marie
VBM3086
C
VSK Mendelu Brno
DISK
H10N
1.00 km, 9 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Humlíček Tomáš
ZBM0101
C
SK Žabovřesky Brno
20.01
2.
Milán Tomáš
TBM0111
C
KOS TJ Tesla Brno
20.25
+ 0.24
3.
Mareček Šimon
OSN0202
C
SK OS Nové Město n. M.
22.21
+ 2.20
4.
Zak Michal
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
23.12
+ 3.11
5.
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
24.15
+ 4.14
5.
Svoboda Marek
ABM0103
C
KOB Moira Brno
24.15
+ 4.14
7.
Berka Otakar
RBK0002
C
SK Radioklub Blansko
25.32
+ 5.31
8.
Adámek Filip
ABM0101
C
KOB Moira Brno
28.25
+ 8.24
9.
Lukáš Martin
TBM0222
C
KOS TJ Tesla Brno
32.33
+12.32
10.
Soška Petr
ZBM0211
C
SK Žabovřesky Brno
34.16
+14.15
11.
Zahrádka Petr
ABM
C
KOB Moira Brno
34.32
+14.31
Tedenac Filip
UBM0104
C
OOB TJ Průkopník Brno
DISK
Vyskočil Pavel
RBK0001
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Šeďa Šimon
ABM0009
C
KOB Moira Brno
DISK
H12
1.00 km, 11 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Hirš Otakar
VBM9801
B
VSK Mendelu Brno
15.40
2.
Soška Marek
ZBM9807
B
SK Žabovřesky Brno
20.52
+ 5.12
3.
Šnyrch Jakub
ABM9906
C
KOB Moira Brno
21.09
+ 5.29
4.
Žáček Matěj
RBK9802
B
SK Radioklub Blansko
24.08
+ 8.28
5.
Šnyrch Tomáš
ABM9919
C
KOB Moira Brno
24.32
+ 8.52
6.
Berka Vratislav
RBK9804
C
SK Radioklub Blansko
35.10
+19.30
Komenda Jan
ZBM9902
C
SK Žabovřesky Brno
abs
Starčuk Zenon
YBM9901
C
Klub turistů a lyžařů Brno
abs
Florián Vojtěch
ABM9901
C
KOB Moira Brno
abs
MS
Lexová Eva
ZBM9812
C
SK Žabovřesky Brno
46.03
+30.23
H14
1.00 km, 12 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Ptáček Patrik
BBM9800
B
BETA URSUS Orienteering
27.19
2.
Kadlec Michal
BBM9602
B
BETA URSUS Orienteering
29.51
+ 2.32
3.
Nekut Tomáš
ABM9711
C
KOB Moira Brno
31.53
+ 4.34
4.
Šplíchal Marek
ZBM9710
C
SK Žabovřesky Brno
40.34
+13.15
5.
Krkoška Šimon
RBK9602
C
SK Radioklub Blansko
47.03
+19.44
6.
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA URSUS Orienteering
72.27
+45.08
Kelbl Vladimír
ABM9708
B
KOB Moira Brno
abs
MS
Poborská Míša
C
DISK
H16
2.00 km, 15 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Jordanov Alexandr
ZBM9503
B
SK Žabovřesky Brno
38.36
H18
3.00 km, 16 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Toman Filip
ABM9309
B
KOB Moira Brno
31.05
2.
Said Bedřích
ZBM9212
C
SK Žabovřesky Brno
33.50
+ 2.45
Kučera Kryštof
VBM9204
B
VSK Mendelu Brno
abs
MS
Touš Michal
RBK
C
SK Radioklub Blansko
62.39
+31.34
H21C
4.00 km, 20 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak 1. Brněnská
37.07
2.
Jašek Petr
STE7601
C
SK SKI-OB Šternberk
37.24
+ 0.17
3.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
37.44
+ 0.37
4.
Hlaváč Jiří
TBM6116
C
KOS TJ Tesla Brno
38.34
+ 1.27
5.
Mareček Petr
CHT6901
C
SK Chrast
40.53
+ 3.46
6.
Vedra David
TBM7402
C
KOS TJ Tesla Brno
41.33
+ 4.26
7.
Milán Pavel
TBM7227
C
KOS TJ Tesla Brno
43.11
+ 6.04
8.
Hájek Ondřej
TBM7511
C
KOS TJ Tesla Brno
43.49
+ 6.42
9.
Ehl Jiří
ZBM7701
C
SK Žabovřesky Brno
44.57
+ 7.50
10.
Lexa Matěj
ZBM6601
C
SK Žabovřesky Brno
45.29
+ 8.22
11.
Kalina Tomáš
TBM8505
C
KOS TJ Tesla Brno
46.08
+ 9.01
12.
Holík Marek
TBM6507
C
KOS TJ Tesla Brno
50.20
+13.13
13.
Šindelka Antonín
RBK7215
C
SK Radioklub Blansko
51.08
+14.01
14.
Havlas Jan
SHK8908
C
TJ Slavia Hradec Králové
52.45
+15.38
15.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
52.53
+15.46
16.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
55.37
+18.30
17.
Dressler Jan
SBK7911
C
KOB Start Blansko
59.51
+22.44
18.
Novotný Pavol
UBM7901
C
OOB TJ Průkopník Brno
66.54
+29.47
Zahradník Tomáš
ZBM9108
B
SK Žabovřesky Brno
DISK
Chvátal Lukáš
ZBM8309
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
H21D
3.00 km, 16 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Gryc Jan
TBM6709
C
KOS TJ Tesla Brno
31.53
2.
Zejda Jiří
ABM7805
C
KOB Moira Brno
50.24
+18.31
3.
Maruška Tomáš
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
50.39
+18.46
4.
Kořán Pavel
VBM7401
C
VSK Mendelu Brno
54.20
+22.27
Vašíček Michal
ABM8908
C
KOB Moira Brno
abs
H35
3.00 km, 19 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Gryc Tomáš
TBM6903
C
KOS TJ Tesla Brno
41.40
2.
Odehnal Roman
ABM6909
C
KOB Moira Brno
41.44
+ 0.04
3.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK Mendelu Brno
42.21
+ 0.41
4.
Humlíček René
UBM7101
C
OOB TJ Průkopník Brno
42.29
+ 0.49
5.
Adámek Libor
ABM6707
C
KOB Moira Brno
45.16
+ 3.36
6.
Mokrý Jan
ABM6611
C
KOB Moira Brno
47.09
+ 5.29
7.
Ondroušek Jan
ABM
C
KOB Moira Brno
48.00
+ 6.20
8.
Čížek Petr
ADA7101
C
OOB TJ Spartak Adamov
52.27
+10.47
9.
Horký Tomáš
TBM6747
C
KOS TJ Tesla Brno
56.51
+15.11
10.
Uklein Jiří
UBM6601
C
OOB TJ Průkopník Brno
61.35
+19.55
11.
Žáček Zbyněk
RBK7101
C
SK Radioklub Blansko
61.42
+20.02
12.
Kligl Vladislav
TBM6910
C
KOS TJ Tesla Brno
62.03
+20.23
13.
Starčuk Zenon
YBM6202
C
Klub turistů a lyžařů Brno
67.46
+26.06
14.
Šimek Petr
C
80.17
+38.37
15.
Cidlík Zdeněk
C
125.31
+83.51
Klaska Jan
C
DISK
Došla Jan
TBM7412
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
H45
3.00 km, 16 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Chmelík Aleš
VBM4732
C
VSK Mendelu Brno
34.39
2.
Zabloudil Pavel
TBM5003
C
KOS TJ Tesla Brno
36.06
+ 1.27
3.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak 1. Brněnská
38.35
+ 3.56
4.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
C
OK Lokomotiva Pardubice
38.39
+ 4.00
5.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
39.48
+ 5.09
6.
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
39.58
+ 5.19
7.
Svoboda Vladimír
VBM5715
C
VSK Mendelu Brno
41.11
+ 6.32
8.
Orálek Miroslav
TTR5201
C
OOB Třebíč
50.56
+16.17
9.
Kazda Bohumil
RBK6201
C
SK Radioklub Blansko
57.03
+22.24
10.
Pospíšil Aleš
YBM6001
C
Klub turistů a lyžařů Brno
70.58
+36.19
MS
Barranco Benoit
C
DISK
H55
2.00 km, 14 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Žaludek Jindřich
JZL5400
C
TJ Jižní svahy Zlín
31.51
2.
Ptáček Ladislav
BBM5300
C
BETA URSUS Orienteering
32.57
+ 1.06
3.
Dokoupil Vladimír
VBM4806
C
VSK Mendelu Brno
33.51
+ 2.00
4.
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
38.25
+ 6.34
5.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA URSUS Orienteering
41.45
+ 9.54
6.
Durmon Petr
TBM4501
C
KOS TJ Tesla Brno
43.03
+11.12
7.
Komínek Jiří
TBM4639
C
KOS TJ Tesla Brno
48.25
+16.34
8.
Přikryl Kamil
PBM4134
C
TJ Spartak 1. Brněnská
61.18
+29.27
9.
Richter Rudolf
ADA5513
C
OOB TJ Spartak Adamov
61.55
+30.04
10.
Novotný Jan
UBM4401
C
OOB TJ Průkopník Brno
69.27
+37.36
Dufek Jan
TBM4231
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Kachlík Jaroslav
LBM3301
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
Vzdal
Mach Milan
YBM3501
C
Klub turistů a lyžařů Brno
Vzdal
HDR
1.00 km, 9 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Aermullerová Anna
C
15.03
2.
Tužil Matěj
C
18.37
+ 3.34
3.
Kligl Radim
C
18.48
+ 3.45
4.
Račanský Jan
UBM0302
C
OOB TJ Průkopník Brno
19.27
+ 4.24
5.
Gabriela Svobodová
C
19.41
+ 4.38
6.
Bělohoubková Lea
LBM
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
20.37
+ 5.34
7.
Račanský Jakub
UBM0503
C
OOB TJ Průkopník Brno
20.54
+ 5.51
8.
Chroustová Michaela
VBM0451
C
VSK Mendelu Brno
21.41
+ 6.38
9.
Milán Jakub
TBM0411
C
KOS TJ Tesla Brno
23.27
+ 8.24
10.
Poloučková Hana
ABM0350
C
KOB Moira Brno
24.04
+ 9.01
11.
Průša Kryštof
C
24.18
+ 9.15
12.
Gryc Ondřej
TBM0406
C
KOS TJ Tesla Brno
24.58
+ 9.55
13.
Horký Jakub
UBM0501
C
OOB TJ Průkopník Brno
25.07
+10.04
14.
Čelechovský Matěj
UBM0202
C
OOB TJ Průkopník Brno
25.31
+10.28
15.
Smolka Adam
XXX
C
25.52
+10.49
16.
Tomanová Eliška
LBM0651
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
26.42
+11.39
17.
Nekutová Pavlína
ABM0251
C
KOB Moira Brno
26.59
+11.56
18.
Richterová Julie
ADA0351
C
OOB TJ Spartak Adamov
27.01
+11.58
19.
Tichá Julie
ABM0551
C
KOB Moira Brno
27.28
+12.25
20.
Rajnoha David Tomáš
C
27.32
+12.29
21.
Sadílková Anna
ZBM0453
C
SK Žabovřesky Brno
27.37
+12.34
22.
Rada Štěpán
ABM0404
C
KOB Moira Brno
28.04
+13.01
23.
Hlaváčová Lucie
TBM0660
C
KOS TJ Tesla Brno
28.30
+13.27
24.
Králová Jolana Denisa
C
28.53
+13.50
25.
Švrčulová Kateřina
XXX
C
29.20
+14.17
26.
Jekaníková Kateřina
ABM
C
KOB Moira Brno
30.14
+15.11
27.
Šeďová Kateřina
ABM0451
C
KOB Moira Brno
31.18
+16.15
28.
Vedrová Ela
TBM0357
C
KOS TJ Tesla Brno
31.34
+16.31
29.
Kycl Michal+Ondra
LBM
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
32.32
+17.29
30.
Šnyrchová Kateřina
ABM0552
C
KOB Moira Brno
32.33
+17.30
31.
Michalík Antonín
C
32.37
+17.34
32.
Čelechovská Radka
UBM0451
C
OOB TJ Průkopník Brno
32.50
+17.47
33.
Kycl Lukáš
LBM
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
33.13
+18.10
34.
Humlíčková Pavla
ZBM0451
C
SK Žabovřesky Brno
33.50
+18.47
35.
Vedra Tobiáš
TBM0621
C
KOS TJ Tesla Brno
34.13
+19.10
36.
Donnert Filip
XXX
C
35.45
+20.42
37.
Holečkovi
XXX
C
36.21
+21.18
38.
Ehl Ondřej
ZBM0404
C
SK Žabovřesky Brno
36.29
+21.26
39.
Palát Tomáš
ABM0307
C
KOB Moira Brno
37.19
+22.16
40.
Suchánek Jakub Martin
C
45.17
+30.14
41.
Hobza Matouš
C
45.26
+30.23
42.
Kroutil Jošt
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
49.11
+34.08
43.
Hroch Adam Lucie
C
53.40
+38.37
44.
Rybníček Matthew
C
70.29
+55.26
45.
Čech Radan
TBM0611
C
KOS TJ Tesla Brno
72.49
+57.46
Váňa Tadeáš
XXX
C
DISK
Unčovský Jakub a Vít
C
DISK
Malý Vojtěch
TBM0110
C
KOS TJ Tesla Brno
abs
MS
Palátová Renáta
C
30.18
+15.15
P
1.00 km, 12 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Jordanov Nikolaj
VBM6501
C
VSK Mendelu Brno
19.12
2.
Kočí Halka
XXX
C
27.03
+ 7.51
3.
Obrátil Miroslav
ABM6502
C
KOB Moira Brno
28.01
+ 8.49
4.
Habrová Daniela
C
34.56
+15.44
5.
Všetečka Ladislav
C
38.53
+19.41
6.
Ševčíková Lucie
C
43.52
+24.40
7.
Korčáková Klára
C
44.21
+25.09
8.
Štěpánková Lenka
C
48.19
+29.07
Kobský Aleš
XXX
C
DISK
Lysáková Iveta
UBM7354
C
OOB TJ Průkopník Brno
DISK
Dokulilová Silvie
UBM0000
C
OOB TJ Průkopník Brno
DISK
Martinek Aleš
C
DISK
Habrová Lucie
C
DISK
Chmelíková Zuzana
VBM9353
B
VSK Mendelu Brno
abs
Czech O Results Database - © Michal Besta - bestik.cz