1.90 km, 45 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Nechanická Klára |
OSN0050 |
C |
SK OS Nové Město n. |
18:48 |
+0:00 |
2. |
Hrdličková Anna |
SJH0151 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
26:17 |
+7:29 |
3. |
Foltýnová Eva |
SJI0051 |
C |
OK Jihlava |
31:49 |
+13:01 |
|
Hojná Eliška |
SJH0052 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
DISK |
|
MS |
Bořilová Dominika |
CTB9853 |
M |
SK OB Chotěboř |
50:24 |
+31:36 |
MS |
Doležalová Denisa |
CTB9854 |
M |
SK OB Chotěboř |
46:19 |
+27:31 |
1.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Zlesáková Adéla |
CHT0151 |
C |
SK Chrast |
20:48 |
+0:00 |
2. |
Vacková Anna |
CHT0051 |
C |
SK Chrast |
24:02 |
+3:14 |
3. |
Suková Hana |
PZR0252 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
24:55 |
+4:07 |
MS |
Suková Kateřina |
PZR9952 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
30:36 |
+9:48 |
2.30 km, 55 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Čechová Tereza |
SJI9852 |
B |
OK Jihlava |
19:52 |
+0:00 |
2. |
Švecová Veronika |
JHB9952 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
24:24 |
+4:32 |
3. |
Vacková Anna |
SJI9854 |
B |
OK Jihlava |
26:55 |
+7:03 |
4. |
Hojná Dominika |
SJH9852 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
29:38 |
+9:46 |
5. |
Smutná Nikola |
CTB9851 |
C |
SK OB Chotěboř |
30:52 |
+11:00 |
6. |
Dundáčková Julie |
SJH9853 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
31:18 |
+11:26 |
7. |
Dvořáková Klára |
CHT9852 |
C |
SK Chrast |
40:08 |
+20:16 |
2.40 km, 60 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Peňázová Veronika |
SJH9752 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
27:29 |
+0:00 |
2. |
Parkanová Veronika |
SJH9751 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
30:13 |
+2:44 |
3. |
Tůnová Adéla |
PZR9751 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
31:32 |
+4:03 |
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kubičková Bára |
SJH9551 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
28:55 |
+0:00 |
MS |
Kinc Vladimír |
PZR |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
25:25 |
+-3:30 |
MS |
Piskačová Kateřina |
CTB9551 |
M |
SK OB Chotěboř |
40:05 |
+11:10 |
MS |
Staňková Martina |
CTB9552 |
M |
SK OB Chotěboř |
31:14 |
+2:19 |
3.50 km, 80 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Doleželová Kateřina |
PZR9559 |
A |
SKP Žďár nad Sázavou |
32:50 |
+0:00 |
2. |
Urbanová Johana |
PZR9251 |
B |
SKP Žďár nad Sázavou |
34:59 |
+2:09 |
3. |
Teplá Barbora |
SJI9351 |
B |
OK Jihlava |
40:15 |
+7:25 |
4. |
Benešová Iveta |
SJH9351 |
B |
TJ Slovan Jindřichův |
40:31 |
+7:41 |
5. |
Šanderová Martina |
SJI9252 |
C |
OK Jihlava |
40:49 |
+7:59 |
MS |
Ondráčková Lucie |
CTB9254 |
C |
SK OB Chotěboř |
36:48 |
+3:58 |
MS |
Vaňková Markéta |
CTB9452 |
M |
SK OB Chotěboř |
53:40 |
+20:50 |
MS |
Tůmová Eva |
CTB9351 |
M |
SK OB Chotěboř |
49:38 |
+16:48 |
5.00 km, 125 m, 21 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hrušková Lenka |
DKP8555 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
47:56 |
+0:00 |
2. |
Petráčková Klára |
LPU9261 |
A |
OK Lokomotiva Pardub |
49:12 |
+1:16 |
3. |
Švecová Iva |
CHT7151 |
C |
SK Chrast |
49:25 |
+1:29 |
4. |
Šrámková Michaela |
SJH9352 |
A |
TJ Slovan Jindřichův |
50:51 |
+2:55 |
5. |
Polednová Hana |
RUZ8051 |
C |
TJ Růžená |
51:01 |
+3:05 |
6. |
Rosecká Alena |
PZR5654 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
52:21 |
+4:25 |
7. |
Korecká Lenka |
CHT8053 |
C |
SK Chrast |
56:56 |
+9:00 |
8. |
Nešporová Marie |
TTR7251 |
C |
OOB Třebíč |
57:13 |
+9:17 |
9. |
Fialová Zuzana |
TTR9051 |
A |
OOB Třebíč |
58:35 |
+10:39 |
10. |
Bulvová Hana |
CHT6655 |
C |
SK Chrast |
59:33 |
+11:37 |
11. |
Beránková Iveta |
JHB8460 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
60:00 |
+12:04 |
12. |
Musilová Kristýna |
CHT8551 |
C |
SK Chrast |
61:50 |
+13:54 |
13. |
Píšová Lucie |
SJH8151 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
62:10 |
+14:14 |
14. |
Bolechová Anežka |
LPU9051 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
62:32 |
+14:36 |
15. |
Lazárková Dita |
RUZ8753 |
C |
TJ Růžená |
69:50 |
+21:54 |
16. |
Králová Iveta |
JHB8952 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
72:46 |
+24:50 |
17. |
Hercigová Anna |
JHB9159 |
B |
TJ Jiskra Havlíčkův |
76:27 |
+28:31 |
18. |
Doležalová Martina |
CHT8152 |
C |
SK Chrast |
80:49 |
+32:53 |
MS |
Voborníková Alena |
CTB9451 |
A |
SK OB Chotěboř |
SDISK |
|
3.10 km, 75 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Dvořáčková Jana |
TTR7852 |
C |
OOB Třebíč |
39:09 |
+0:00 |
2. |
Vaňková Olga |
CTB8754 |
C |
SK OB Chotěboř |
54:11 |
+15:02 |
3. |
Sýkorová Miroslava |
CHT8752 |
C |
SK Chrast |
56:17 |
+17:08 |
|
Jelínková Hana |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
DISK |
|
3.50 km, 90 m, 17 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
C |
SK OS Nové Město n. |
31:20 |
+0:00 |
2. |
Nechanická Daniela |
OSN7557 |
C |
SK OS Nové Město n. |
34:14 |
+2:54 |
2. |
Doleželová Iva |
PZR7171 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
34:14 |
+2:54 |
4. |
Čechová Zuzana |
SJI6951 |
C |
OK Jihlava |
34:15 |
+2:55 |
5. |
Benešová Iva |
SJH7051 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
37:17 |
+5:57 |
6. |
Wurzelová Dana |
OSN6654 |
C |
SK OS Nové Město n. |
40:59 |
+9:39 |
7. |
Švecová Marcela |
JHB7351 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
42:13 |
+10:53 |
8. |
Zlesáková Stanislava |
CHT7352 |
C |
SK Chrast |
44:10 |
+12:50 |
9. |
Mutinská Zdeňka |
HVC6453 |
C |
SK Hlinsko |
44:35 |
+13:15 |
10. |
Hojná Tereza |
SJH6951 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
44:49 |
+13:29 |
11. |
Nechutová Alena |
PZR6969 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
56:22 |
+25:02 |
12. |
Suková Renata |
PZR7352 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
78:03 |
+46:43 |
|
Hrstková Dana |
SJI6051 |
C |
OK Jihlava |
DISK |
|
3.00 km, 75 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Klusáčková Jitka |
TTR6152 |
C |
OOB Třebíč |
38:02 |
+0:00 |
2. |
Žemličková Jindra |
CHT5751 |
C |
SK Chrast |
38:21 |
+0:19 |
3. |
Jirků Zdeňka |
SJH5755 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
43:56 |
+5:54 |
4. |
Zháňalová Jana |
TTR6051 |
C |
OOB Třebíč |
52:11 |
+14:09 |
5. |
Hrušková Zdeňka |
OSN5950 |
C |
SK OS Nové Město n. |
60:16 |
+22:14 |
6. |
Jahodová Marie |
SJI6355 |
C |
OK Jihlava |
63:28 |
+25:26 |
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Jelínková Jana |
RUZ5552 |
C |
TJ Růžená |
44:22 |
+0:00 |
2. |
Boudná Jaroslava |
SJI4275 |
C |
OK Jihlava |
45:20 |
+0:58 |
3. |
Podhorská Věra |
FJI5252 |
C |
SK Free Jihlava |
58:07 |
+13:45 |
1.90 km, 45 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Voborník Jakub |
CTB0001 |
C |
SK OB Chotěboř |
19:00 |
+0:00 |
2. |
Nešpor Jan |
TTR0101 |
C |
OOB Třebíč |
22:52 |
+3:52 |
3. |
Čech Petr |
SJI0001 |
C |
OK Jihlava |
27:28 |
+8:28 |
MS |
Štercl Jan |
SJH9901 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
18:52 |
+-0:08 |
1.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Nechanický Jan |
OSN0200 |
C |
SK OS Nové Město n. |
19:59 |
+0:00 |
2. |
Ludvík Jaroslav |
CTB0003 |
|
SK OB Chotěboř |
22:21 |
+2:22 |
2.30 km, 55 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Sabol Josef |
CTB9902 |
C |
SK OB Chotěboř |
30:58 |
+0:00 |
2. |
Žanda Jan |
CTB9901 |
C |
SK OB Chotěboř |
32:33 |
+1:35 |
3. |
Švec Petr |
CHT9901 |
C |
SK Chrast |
33:20 |
+2:22 |
4. |
Brabec Ivan |
CTB9903 |
|
SK OB Chotěboř |
34:53 |
+3:55 |
5. |
Švec Martin |
CHT9902 |
C |
SK Chrast |
35:16 |
+4:18 |
6. |
Pavlas Antonín |
CTB9904 |
|
SK OB Chotěboř |
35:45 |
+4:47 |
7. |
Foltýn Tomáš |
SJI9801 |
C |
OK Jihlava |
36:32 |
+5:34 |
8. |
Kubičko Petr |
SJH9801 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
37:56 |
+6:58 |
9. |
Hybeš David |
CHT9903 |
C |
SK Chrast |
45:19 |
+14:21 |
|
Pošvář Vojtěch |
CHT9904 |
C |
SK Chrast |
DISK |
|
2.60 km, 70 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Nechuta David |
PZR9701 |
B |
SKP Žďár nad Sázavou |
23:45 |
+0:00 |
2. |
Frýba Dominik |
SJI9702 |
B |
OK Jihlava |
24:19 |
+0:34 |
3. |
Bořil Jan |
OSN9700 |
B |
SK OS Nové Město n. |
26:14 |
+2:29 |
4. |
Vacek Vojtěch |
SJI9602 |
B |
OK Jihlava |
26:22 |
+2:37 |
5. |
Zacha Jiří |
SJI9703 |
B |
OK Jihlava |
31:35 |
+7:50 |
6. |
Scheubrein Martin |
TTR9601 |
C |
OOB Třebíč |
33:18 |
+9:33 |
7. |
Losenický Jan |
CTB9602 |
C |
SK OB Chotěboř |
37:18 |
+13:33 |
8. |
Stehno Radim |
CTB9703 |
C |
SK OB Chotěboř |
42:38 |
+18:53 |
9. |
František Pavlas |
CTB9604 |
|
SK OB Chotěboř |
43:21 |
+19:36 |
10. |
Vakant |
|
|
|
47:06 |
+23:21 |
11. |
Horázný František |
SJH9701 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
48:01 |
+24:16 |
12. |
Richter David |
CTB9701 |
C |
SK OB Chotěboř |
49:43 |
+25:58 |
13. |
Krkoška Šimon |
RBK9602 |
C |
SK Radioklub Blansko |
54:43 |
+30:58 |
14. |
Valachovič Aleš |
CTB9601 |
|
SK OB Chotěboř |
59:25 |
+35:40 |
15. |
Szebista Štěpán |
TTR9701 |
C |
OOB Třebíč |
69:00 |
+45:15 |
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Málek Jan |
PZR9505 |
A |
SKP Žďár nad Sázavou |
27:46 |
+0:00 |
2. |
Kamenický Jeroným |
OSN9549 |
B |
SK OS Nové Město n. |
29:06 |
+1:20 |
3. |
Čech Jan |
SJI9601 |
A |
OK Jihlava |
30:16 |
+2:30 |
4. |
Hledík Jakub |
CHT9501 |
C |
SK Chrast |
39:45 |
+11:59 |
5. |
Koumar František |
SJI9501 |
C |
OK Jihlava |
40:46 |
+13:00 |
6. |
Pokorný Ondřej |
SJI9401 |
C |
OK Jihlava |
43:01 |
+15:15 |
7. |
Mrkos Jan |
PZR9508 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
46:09 |
+18:23 |
8. |
Skryja Ondřej |
PZR9502 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
56:03 |
+28:17 |
MS |
Jirsa Ondřej |
CTB9501 |
C |
SK OB Chotěboř |
42:21 |
+14:35 |
4.70 km, 110 m, 18 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Fuksa Jakub |
SJI9307 |
B |
OK Jihlava |
36:57 |
+0:00 |
2. |
Koutný Tomáš |
TTR9302 |
C |
OOB Třebíč |
40:36 |
+3:39 |
3. |
Suchý Jiří |
SJI9201 |
B |
OK Jihlava |
40:57 |
+4:00 |
4. |
Zacha Ondřej |
SJI9304 |
B |
OK Jihlava |
41:27 |
+4:30 |
5. |
Škrabánek Matěj |
SJI9203 |
B |
OK Jihlava |
41:51 |
+4:54 |
6. |
Sitař Václav |
PZR9202 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
54:13 |
+17:16 |
6.30 km, 185 m, 26 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kozák Osvald |
TBM8201 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
38:25 |
+0:00 |
2. |
Jansa Jiří |
CHT8402 |
R |
SK Chrast |
43:25 |
+5:00 |
3. |
Kamenický Matěj |
LPU9036 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
43:42 |
+5:17 |
4. |
Krejsa Jan |
CHT8701 |
C |
SK Chrast |
46:20 |
+7:55 |
5. |
Krejsa Vladimír |
CHT9202 |
A |
SK Chrast |
46:57 |
+8:32 |
6. |
Krejsa Martin |
CHT9001 |
A |
SK Chrast |
47:00 |
+8:35 |
7. |
Dvořáček Jiří |
TTR7502 |
C |
OOB Třebíč |
48:44 |
+10:19 |
8. |
Zháňal Jan |
ZBM8721 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
50:06 |
+11:41 |
9. |
Kamenický Tobiáš |
OSN9339 |
A |
SK OS Nové Město n. |
52:08 |
+13:43 |
10. |
Čejka Tomáš |
JHB8203 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
54:29 |
+16:04 |
11. |
Chaloupka Martin |
CHT7301 |
C |
SK Chrast |
54:33 |
+16:08 |
12. |
Martinec Petr |
CHT8502 |
C |
SK Chrast |
57:37 |
+19:12 |
13. |
Matras Tomáš |
CHT8001 |
C |
SK Chrast |
58:29 |
+20:04 |
14. |
Korecký Miroslav |
CHT7901 |
C |
SK Chrast |
58:38 |
+20:13 |
15. |
Besta Lukáš |
KNC8101 |
C |
Sokol Kostelec n. Č. |
61:14 |
+22:49 |
16. |
Kysilko Zdeněk |
CHT8601 |
C |
SK Chrast |
64:57 |
+26:32 |
17. |
Měkuta Kryštof |
SJH8801 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
66:41 |
+28:16 |
18. |
Hladílek Jan |
PZR8814 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
68:03 |
+29:38 |
19. |
Jelínek Jaromír |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
122:52 |
+84:27 |
|
Rajdl Miloš |
JHB8505 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
DISK |
|
MS |
Šťastný Jan |
CTB9402 |
B |
SK OB Chotěboř |
62:08 |
+23:43 |
4.70 km, 110 m, 18 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Bolech Filip |
LPU8602 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
44:21 |
+0:00 |
2. |
Štěpánek Milan |
HVC8301 |
C |
SK Hlinsko |
49:19 |
+4:58 |
3. |
Vacek Milan |
SJI6901 |
C |
OK Jihlava |
50:45 |
+6:24 |
4. |
Leksa Robert |
CHT8002 |
C |
SK Chrast |
52:01 |
+7:40 |
5. |
Štefan Jan |
CHT8602 |
C |
SK Chrast |
53:42 |
+9:21 |
6. |
Vacek František |
CHT7001 |
C |
SK Chrast |
53:57 |
+9:36 |
7. |
Vacek Karel |
CHT7101 |
C |
SK Chrast |
59:16 |
+14:55 |
8. |
Kašpárek Ladislav |
SJI7301 |
C |
OK Jihlava |
74:17 |
+29:56 |
9. |
Zacha Pavel |
SJI6401 |
C |
OK Jihlava |
77:38 |
+33:17 |
10. |
Kadlec Radovan |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
82:37 |
+38:16 |
11. |
Vacek Jan |
TTR9303 |
C |
OOB Třebíč |
96:25 |
+52:04 |
4.90 km, 120 m, 19 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Skryja Bořivoj |
PZR6106 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
38:24 |
+0:00 |
2. |
Orany Tomáš |
SJI7311 |
C |
OK Jihlava |
39:28 |
+1:04 |
3. |
Nešpor Jan |
TTR6101 |
C |
OOB Třebíč |
40:14 |
+1:50 |
4. |
Beneš Jan |
SJH7001 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
40:25 |
+2:01 |
5. |
Parkán Jiří |
SJH6801 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
41:08 |
+2:44 |
6. |
Klaška Jan |
|
|
|
42:43 |
+4:19 |
7. |
Mutinský Viktor |
HVC6503 |
C |
SK Hlinsko |
42:53 |
+4:29 |
8. |
Veselský Martin |
TTR |
|
OOB Třebíč |
43:05 |
+4:41 |
9. |
Šebesta Petr |
CHT7102 |
C |
SK Chrast |
43:28 |
+5:04 |
10. |
Dundáček Milan |
SJH6902 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
44:02 |
+5:38 |
11. |
Nechanický Pavel |
OSN7209 |
C |
SK OS Nové Město n. |
46:12 |
+7:48 |
12. |
Petráček Aleš |
SJI6301 |
C |
OK Jihlava |
49:32 |
+11:08 |
13. |
Hojný Jaroslav |
SJH7002 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
54:31 |
+16:07 |
14. |
Suk Marek |
PZR6701 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
54:39 |
+16:15 |
15. |
Trojan Jiří |
SJH6601 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
57:00 |
+18:36 |
16. |
Rachůnek Stanislav |
SJI6801 |
C |
OK Jihlava |
58:01 |
+19:37 |
17. |
Nechuta Milan |
PZR7007 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
60:47 |
+22:23 |
4.10 km, 100 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
31:40 |
+0:00 |
2. |
Hruška Jiří |
OSN5501 |
C |
SK OS Nové Město n. |
32:48 |
+1:08 |
3. |
Zeman Jaroslav |
CHT5901 |
C |
SK Chrast |
34:25 |
+2:45 |
4. |
Klusáček Martin |
TTR5601 |
C |
OOB Třebíč |
35:08 |
+3:28 |
5. |
Hrstka Vladislav |
JHB5702 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
37:30 |
+5:50 |
6. |
Matras Jaroslav |
CHT5301 |
C |
SK Chrast |
39:24 |
+7:44 |
7. |
Kopecký Zdeněk |
JHB6001 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
39:53 |
+8:13 |
8. |
Čejka Miloslav |
JHB6002 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
41:20 |
+9:40 |
9. |
Romanovský Alois |
SJH6101 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
41:35 |
+9:55 |
10. |
Korčák Marián |
HAV6508 |
C |
SKOB Baník Havířov |
41:36 |
+9:56 |
11. |
Štefec Jaroslav |
CHT5801 |
C |
SK Chrast |
42:32 |
+10:52 |
12. |
Wurzel Břetislav |
OSN6005 |
C |
SK OS Nové Město n. |
46:14 |
+14:34 |
13. |
Vítek Josef |
CHT4802 |
C |
SK Chrast |
46:43 |
+15:03 |
14. |
Bolech Jiří |
LPU5904 |
|
OK Lokomotiva Pardub |
49:05 |
+17:25 |
15. |
Záhorec František |
CHT5502 |
C |
SK Chrast |
51:22 |
+19:42 |
16. |
Kubálek Zdenek |
RUZ5306 |
C |
TJ Růžená |
51:23 |
+19:43 |
17. |
Zlesák Milan |
CHT5101 |
C |
SK Chrast |
52:40 |
+21:00 |
18. |
Koutný Vladimír |
TTR6301 |
C |
OOB Třebíč |
56:28 |
+24:48 |
19. |
Svoboda Pavel |
RUZ6110 |
C |
TJ Růžená |
57:27 |
+25:47 |
20. |
Liška Stanislav |
JHB6205 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
64:54 |
+33:14 |
3.50 km, 90 m, 17 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vácha Jiří |
SJI5414 |
C |
OK Jihlava |
40:18 |
+0:00 |
2. |
Žemlička Zbyněk |
CHT5501 |
C |
SK Chrast |
42:17 |
+1:59 |
3. |
Paulíček Jiří |
SJI4911 |
C |
OK Jihlava |
43:42 |
+3:24 |
4. |
Blecha Ladislav |
FJI5106 |
C |
SK Free Jihlava |
45:42 |
+5:24 |
5. |
Starka František |
CHT4801 |
C |
SK Chrast |
46:40 |
+6:22 |
6. |
Boudný Zdeněk |
SJI3709 |
C |
OK Jihlava |
47:25 |
+7:07 |
7. |
Pospíšil Jiří |
PZR4321 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
47:31 |
+7:13 |
8. |
Jelínek Luboš |
RUZ5504 |
C |
TJ Růžená |
49:32 |
+9:14 |
9. |
Kodys Václav |
RUZ5105 |
C |
TJ Růžená |
49:48 |
+9:30 |
3.00 km, 75 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Gřunděl Ivan |
SJH4201 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
43:08 |
+0:00 |
2. |
Šmrha František |
SJI4138 |
C |
OK Jihlava |
51:11 |
+8:03 |
3. |
Matějka Leo |
SJI3325 |
C |
OK Jihlava |
77:06 |
+33:58 |
1.80 km, 45 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kašpárek Vít |
SJI0402 |
C |
OK Jihlava |
18:17 |
+0:00 |
2. |
Kincová Veronika |
PZR |
|
SKP Žďár nad Sázavou |
19:18 |
+1:01 |
3. |
Nešporová Marie |
TTR0351 |
C |
OOB Třebíč |
20:11 |
+1:54 |
4. |
Sabolová Marie |
CTB0353 |
C |
SK OB Chotěboř |
20:29 |
+2:12 |
5. |
Orany Vojtěch |
SJI0401 |
C |
OK Jihlava |
20:30 |
+2:13 |
6. |
Hojný Jáchym |
SJH0301 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
20:40 |
+2:23 |
7. |
Dundáček Karel |
SJH0401 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
21:05 |
+2:48 |
8. |
Richter Michal |
CTB0002 |
C |
SK OB Chotěboř |
21:27 |
+3:10 |
9. |
Starková Tereza |
CHT |
C |
SK Chrast |
21:49 |
+3:32 |
10. |
Smutný Adam |
CTB0301 |
|
SK OB Chotěboř |
24:57 |
+6:40 |
11. |
Nováček Jiří |
XXX |
|
Neregistrovaný |
25:03 |
+6:46 |
12. |
Král Adam |
CTB0501 |
C |
SK OB Chotěboř |
28:06 |
+9:49 |
13. |
Bulgurguská Kristýna |
TBM |
|
KOS TJ Tesla Brno |
28:22 |
+10:05 |
14. |
Nešpor Jiří |
TTR0502 |
C |
OOB Třebíč |
29:40 |
+11:23 |
15. |
Pošík Jan |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
30:29 |
+12:12 |
16. |
Benešová Michaela |
SJH0651 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
34:27 |
+16:10 |
17. |
Rachůnek Stanislav |
SJI0602 |
C |
OK Jihlava |
41:51 |
+23:34 |
18. |
Němec Jan |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
42:06 |
+23:49 |
19. |
Konfrštová Klárka |
XXX |
|
Neregistrovaný |
44:36 |
+26:19 |
20. |
Šťastná Karolína |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
46:25 |
+28:08 |
21. |
Dvořáček Jakub |
TTR0302 |
C |
OOB Třebíč |
55:43 |
+37:26 |
22. |
Zitková Andrea |
LPU0751 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
68:11 |
+49:54 |
23. |
Jelínková Adéla |
RUZ |
|
TJ Růžená |
68:20 |
+50:03 |
24. |
Vacek František |
CHT |
|
SK Chrast |
70:49 |
+52:32 |
25. |
Bestová Tereza |
KNC |
|
Sokol Kostelec n. Č. |
70:51 |
+52:34 |
26. |
Zlesák Matyáš |
CHT |
|
SK Chrast |
70:54 |
+52:37 |
|
Konfrštová Kateřina |
CTB9951 |
|
SK OB Chotěboř |
DISK |
|
|
Pešková Tereza |
CTB9852 |
|
SK OB Chotěboř |
DISK |
|
|
Jiránková Klára |
CTB0551 |
|
SK OB Chotěboř |
DISK |
|
2.70 km, 65 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kubičko Petr |
SJH6901 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
24:12 |
+0:00 |
2. |
Hrdlička Josef |
SJH |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
32:34 |
+8:22 |
3. |
Kubičková Ivana |
SJH6851 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
35:18 |
+11:06 |
4. |
Švecová Kateřina |
JHB |
|
TJ Jiskra Havlíčkův |
37:10 |
+12:58 |
5. |
Dundáčková Hana |
SJH7052 |
C |
TJ Slovan Jindřichův |
40:27 |
+16:15 |
6. |
Kozáková Zdenka |
TBM7952 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
41:28 |
+17:16 |
7. |
Kasalová Pavla |
SJI |
|
OK Jihlava |
43:31 |
+19:19 |
8. |
Švec Petr |
JHB7101 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
45:52 |
+21:40 |
9. |
Pittnerová Lenka |
RUZ |
|
TJ Růžená |
46:29 |
+22:17 |
10. |
Dvořák Petr |
CHT7202 |
C |
SK Chrast |
58:51 |
+34:39 |
11. |
Vacková Iva |
TTR9999 |
C |
OOB Třebíč |
64:04 |
+39:52 |
12. |
Hejnáková Adéla |
RUZ8650 |
C |
TJ Růžená |
64:21 |
+40:09 |
13. |
Juřičková Olga |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
88:51 |
+64:39 |
14. |
Biben Petr |
CTB9403 |
|
SK OB Chotěboř |
89:58 |
+65:46 |
15. |
Stehnová Marcela |
CTB6651 |
|
SK OB Chotěboř |
90:08 |
+65:56 |
16. |
Konfršt Zdeněk |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
92:07 |
+67:55 |
17. |
Kadlec Aleš |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
143:00 |
+118:48 |
18. |
Kadlecová Julie |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
143:26 |
+119:14 |
|
Foltýnová Lenka |
SJI |
C |
OK Jihlava |
DISK |
|
|
Pošík Radek |
CTB |
|
SK OB Chotěboř |
DISK |
|