Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: trojuhelnik010 2.etapa
Kód závodu
100508069
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
trojuhelnik010 2.etapa
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10
D10L
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
D60
H10
H10L
H12
H14
H18
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
D10
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Máša Pelikánová
MFP0050
C
VŠSK MFF UK Praha
19:24
+0:00
2.
Tereza Šlechtová
KRL0152
C
Kometa Kralovice
24:35
+5:11
3.
Lenka Mudrová
KRL0052
C
Kometa Kralovice
38:29
+19:05
4.
Klárka Marešová
NEJ0250
C
TJ Jiskra Nejdek
42:27
+23:03
5.
Tereza Hausnerová
KRL0053
C
Kometa Kralovice
47:07
+37:43
D10L
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Barbora Šimšová
MFP0150
C
VŠSK MFF UK Praha
24:25
+0:00
D12
1.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kateřina Janovská
PGP9850
B
SK Praga Praha
15:20
+0:00
2.
Dagmar Biersaková
KRL0051
C
Kometa Kralovice
16:14
+0:54
3.
Anna-Marie Pešková
NEJ9951
C
TJ Jiskra Nejdek
17:12
+1:52
4.
Zuzana Hrabánková
PGP9950
C
SK Praga Praha
19:04
+3:44
5.
Lenka Soukupová
KRL9952
C
Kometa Kralovice
20:25
+5:05
6.
Alexandra Marešová
NEJ9950
C
TJ Jiskra Nejdek
22:05
+6:45
7.
Lenka Hanáková
KRL9951
C
Kometa Kralovice
22:16
+6:56
8.
Ivana Průšová
KRL9853
C
Kometa Kralovice
25:08
+9:48
9.
Denisa Vojtková
MAS9850
C
KČT Aš
39:30
+24:10
10.
Barbora Beranová
KRL9953
C
Kometa Kralovice
50:53
+35:33
D14
1.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Karolína Šiková
LPM9651
B
OK Lokomotiva Plzeň
11:32
+0:00
2.
Magda Hanáková
KRL9651
B
Kometa Kralovice
13:39
+2:07
3.
Klára Hrabánková
PGP9654
B
SK Praga Praha
14:03
+2:31
4.
Veronika Kubínová
SKV9752
B
TJ Slovan Karlovy Va
15:26
+3:54
5.
Barbora Šiková
LPM9650
B
OK Lokomotiva Plzeň
16:28
+4:56
6.
Marcela Žandová
SKV9653
C
TJ Slovan Karlovy Va
17:20
+5:48
D16
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věra Chvalová
LPM9452
B
OK Lokomotiva Plzeň
14:39
+0:00
2.
Romana Kubínová
SKV9452
A
TJ Slovan Karlovy Va
14:49
+0:10
3.
Lucie Kuberková
LPM9451
B
OK Lokomotiva Plzeň
16:23
+1:44
4.
Zdenka Křívancová
LBE9450
C
TJ Lokomotiva Beroun
31:11
+16:32
5.
Jana Borovičková
FSP9455
B
VŠTJ Stavební fakult
36:02
+21:23
D18
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Inna Zayats
LPM9363
C
OK Lokomotiva Plzeň
23:38
+0:00
D21
2.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Iva Košárková
SCP8152
C
AC Sparta Praha
20:28
+0:00
2.
Kamila Gregorová
CTB8151
E
SK Chotěboř
20:41
+0:13
3.
Radka Budínová
CHT7951
C
SK Chrast
21:35
+1:07
4.
Martina Volfová
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
21:52
+1:24
5.
Oldřiška Sedláčková
BOR8752
C
OK Jiskra Nový Bor
22:50
+2:22
6.
Jana Šimšová
MFP7651
C
VŠSK MFF UK Praha
23:26
+2:58
7.
Petra Janovská
PGP7355
C
SK Praga Praha
23:43
+3:15
8.
Magdalena Ryšavá
PGP7650
R
SK Praga Praha
24:16
+3:48
9.
Magda Horová
VSP5450
R
USK Praha
24:32
+4:04
10.
Pavla Hulcová
KSH7753
R
TJ Kašperské Hory
25:13
+4:45
11.
Ivana Bartošová
KRP8751
C
SK KOURA Praha
25:28
+5:00
12.
Markéta Novotná
VSP7051
C
USK Praha
27:06
+6:38
13.
Silvie Hojná
SCP7950
C
AC Sparta Praha
27:38
+7:10
14.
Šárka Kašparová
AOP7251
C
NORD Slavia Minerva
28:09
+7:41
15.
Jana Kotásková
JES7451
C
KOS Jesenice
29:36
+9:08
16.
Lenka Borovičková
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
30:09
+9:41
17.
Michaela Krátká
LPM7856
C
OK Lokomotiva Plzeň
30:25
+9:57
18.
Markéta Zelená
PGP5850
C
SK Praga Praha
30:44
+10:16
19.
Zuzana Hanáková
SLA8151
C
SKOB STAVIMAT Slaný
31:43
+11:15
20.
Hana Blahutová
MFP7953
C
VŠSK MFF UK Praha
32:36
+12:08
21.
Lucie Doležalová
SLA
C
SKOB STAVIMAT Slaný
46:17
+25:49
Jana Škorpilová
VSP7455
C
USK Praha
DISK
D35
2.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jitka Kovářová
MAS7350
C
KČT Aš
26:25
+4:03
2.
Petra Brousilová
PGP6951
C
SK Praga Praha
29:02
+6:40
3.
Lenka Forstová
MFP6850
C
VŠSK MFF UK Praha
29:40
+7:18
4.
Jana Šoupová
LPM6850
C
OK Lokomotiva Plzeň
30:07
+7:45
5.
Jana Hasalová
NEJ6750
C
TJ Jiskra Nejdek
31:05
+8:43
6.
Eva Tloušťová
SCP6950
C
AC Sparta Praha
31:35
+9:13
7.
Marie Žandová
SKV6551
C
TJ Slovan Karlovy Va
34:39
+12:17
8.
Lucie Pelikánová
MFP6950
C
VŠSK MFF UK Praha
40:18
+17:56
Ilona Kolovská
LPM6350
C
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
Marcela Krausová
LCV7351
C
TJ Loko Chomutov
DISK
D45
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jana Šilhavá
LPM5951
C
OK Lokomotiva Plzeň
21:42
+0:00
2.
Regina Ježková
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Pr
22:27
+0:45
3.
Lenka Kettnerová
HCE6450
C
TJ Sokol Hostivice
22:38
+0:56
4.
Jana Šplinarová
SKV6451
C
TJ Slovan Karlovy Va
25:29
+3:47
5.
Jiřina Štrossová
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
26:21
+4:39
6.
Naďa Zavadilová
SCP5450
C
AC Sparta Praha
26:44
+5:02
7.
Zuzana Setínková
DKP5753
C
SK Kotlářka Praha
28:24
+6:42
8.
Ilona Hrabánková
PGP6250
C
SK Praga Praha
31:39
+9:57
9.
Hana Šámalová
PGP6150
C
SK Praga Praha
32:10
+10:28
D55
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlasta Doležalová
PGP5550
C
SK Praga Praha
18:38
+0:00
2.
Eva Tvrdková
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
23:32
+4:54
3.
Věra Bohuslavová
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
28:54
+10:16
4.
Miluše Zenkerová
LCV4550
C
TJ Loko Chomutov
39:03
+20:25
Jana Haňkovská
PGP4050
C
SK Praga Praha
DISK
D60
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohuslava Suchá
PGP4450
C
SK Praga Praha
37:33
+0:00
2.
Hana Říhová
LPM4550
C
OK Lokomotiva Plzeň
38:06
+0:33
H10
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomáš Janovský
PGP0101
C
SK Praga Praha
17:46
+0:00
2.
Antonín Forst
MFP0101
C
VŠSK MFF UK Praha
22:19
+4:33
Ondřej Rosenbaum
JES0001
C
KOS Jesenice
DISK
H10L
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ondřej Kovář
MAS0200
C
KČT Aš
23:06
+0:00
2.
Tomáš Brousil
PGP0100
C
SK Praga Praha
24:59
+1:53
3.
Antonín Šustr
KSH0201
TJ Kašperské Hory
26:46
+3:40
4.
Vašík Bartoš
KRP0101
C
SK KOURA Praha
30:04
+6:58
5.
Martin Šimša
MFP0300
C
VŠSK MFF UK Praha
31:11
+8:05
H12
1.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomáš Borovička
FSP9801
B
VŠTJ Stavební fakult
16:41
+0:00
2.
Martin Hasal
NEJ9801
C
TJ Jiskra Nejdek
17:39
+0:58
3.
David Horký
KRL9801
C
Kometa Kralovice
18:49
+2:08
4.
Vojta Bartoš
KRP9802
C
SK KOURA Praha
25:22
+8:41
5.
Lukáš Pelikán
MFP9800
C
VŠSK MFF UK Praha
35:26
+18:45
6.
Pavel Bartoš
KRP9801
C
SK KOURA Praha
36:21
+19:40
H14
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Aleš Horký
KRL9701
C
Kometa Kralovice
16:35
+0:00
MS
Matěj Pokorný
KRL9502
C
Kometa Kralovice
20:13
+3:38
Jiří Frank
MAS9600
B
KČT Aš
DISK
H18
2.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ondřej Pova
KRL9304
A
Kometa Kralovice
16:51
+0:00
2.
Marek Šulc
MAS9300
B
KČT Aš
17:58
+1:07
3.
Martin Frey
NEJ9200
C
TJ Jiskra Nejdek
18:21
+1:30
4.
Luboš Lhoták
MAS9301
C
KČT Aš
27:25
+10:34
5.
Jiří Vištejn
KRL9305
B
Kometa Kralovice
30:23
+13:32
6.
Ondřej Šika
9301
C
34:15
+17:24
H21
2.80 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jan Flašar
PGP8610
C
SK Praga Praha
18:41
+0:00
2.
Petr Stehlík
LPM7903
C
OK Lokomotiva Plzeň
19:12
+0:31
3.
Vojtěch Hora
PGP8301
C
SK Praga Praha
19:42
+1:01
4.
Jiří Bouchal
VPM8449
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
19:46
+1:05
5.
Petr Bašuš
SCP7400
C
AC Sparta Praha
19:51
+1:10
6.
Karel Pilař
MAS5501
C
KČT Aš
20:03
+1:22
7.
Tomáš Kamaryt
VPM8807
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
20:15
+1:34
8.
Ondřej Sysel
PGP8302
C
SK Praga Praha
20:31
+1:50
9.
Petr Bořánek
VSP7000
C
USK Praha
20:38
+1:57
10.
Petr Suchý
LPM7820
C
OK Lokomotiva Plzeň
20:43
+2:02
11.
Robert Martínek
FSP7700
C
VŠTJ Stavební fakult
20:51
+2:10
12.
Pavel Košárek
AOP7102
C
NORD Slavia Minerva
20:59
+2:18
13.
Tomáš Janovský
PGP6401
C
SK Praga Praha
21:04
+2:23
14.
Marek Blahuta
MFP7301
C
VŠSK MFF UK Praha
21:12
+2:31
15.
Petr Nemšovský
PGP7602
C
SK Praga Praha
21:31
+2:50
16.
Václav Šimon
LBE9100
B
TJ Lokomotiva Beroun
21:47
+3:06
17.
František Kolovský
LPM9202
A
OK Lokomotiva Plzeň
21:58
+3:17
18.
Ctibor Sysel
PGP8700
C
SK Praga Praha
22:07
+3:26
19.
Jan Hanák
SLA8002
C
SKOB STAVIMAT Slaný
22:09
+3:28
20.
Tomáš Rauch
VPM8501
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
22:54
+4:13
21.
Tom Novák
DOK5500
C
OK Doksy
22:57
+4:16
22.
Stanislav Rauch
VPM8201
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
23:17
+4:36
23.
Jindřich Kovář
MAS6800
C
KČT Aš
23:22
+4:41
24.
Martin Buzek
PGP8401
C
SK Praga Praha
23:28
+4:47
25.
Jakub Hulec
KSH8401
C
TJ Kašperské Hory
24:06
+5:25
26.
Jan Melichar
DKP7500
C
SK Kotlářka Praha
24:31
+5:50
27.
Martin Žáček
FSP6803
C
VŠTJ Stavební fakult
25:21
+6:40
28.
Jakub Šilhavý
LPM8500
OK Lokomotiva Plzeň
25:38
+6:57
29.
Frédéric Sudre
CHT6701
C
SK Chrast
25:53
+7:12
30.
Jakub Červenka
LBE7600
C
TJ Lokomotiva Beroun
26:06
+7:25
31.
Daniel Tesař
VPM820
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
26:22
+7:41
32.
Jan Hakl
VPM7503
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
27:05
+8:24
33.
Zdeněk Přeček
SCP5200
C
AC Sparta Praha
28:24
+9:43
34.
Milan Borovička
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
31:17
+12:36
35.
Libor Forst
MFP6301
C
VŠSK MFF UK Praha
31:54
+13:13
36.
Petr Soukup
SLA
C
SKOB STAVIMAT Slaný
32:49
+14:08
37.
Libor Suchý
LPM8003
C
OK Lokomotiva Plzeň
34:36
+15:55
38.
Vladimír Hora
VSP5100
C
USK Praha
36:28
+17:47
H35
2.70 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Luděk Bartoš
KRP6701
C
SK KOURA Praha
22:47
+0:00
2.
Petr Bílý
JES6801
C
KOS Jesenice
22:57
+0:10
3.
Jaroš Řehořek
SKV6301
C
TJ Slovan Karlovy Va
23:21
+0:34
4.
Vladimír Kovář
MAS7200
C
KČT Aš
23:23
+0:36
5.
Alexander Mareš
NEJ7300
C
TJ Jiskra Nejdek
23:40
+0:53
6.
Pavel Käss
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
25:35
+2:48
7.
Aleš Richtr
VPM6601
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
26:12
+3:25
8.
Jan Holec
MOV6701
C
SKOB Ostrava
26:45
+3:58
9.
Miroslav Šilhavý
LPM5800
C
OK Lokomotiva Plzeň
26:48
+4:01
10.
Pavel Šustr
KSH7001
C
TJ Kašperské Hory
29:15
+6:28
11.
Karel Šoupa
LPM6900
C
OK Lokomotiva Plzeň
34:28
+11:41
H45
2.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Kožina
PGP6000
C
SK Praga Praha
19:36
+0:00
2.
David Hrabánek
PGP6003
C
SK Praga Praha
20:43
+1:07
3.
Martin Škorpil
VSP5700
C
USK Praha
20:44
+1:08
4.
Zdeněk Brabec
ZAT5603
C
TJ Lokomotiva Žatec
22:52
+3:16
5.
Pavel Kettner
HCE5900
C
TJ Sokol Hostivice
23:27
+3:51
6.
Václav Chotětický
MAS5200
C
KČT Aš
23:53
+4:17
6.
Václav Šámal
PGP5601
C
SK Praga Praha
23:53
+4:17
8.
Drahomír Jun
KNC5501
C
Sokol Kostelec n. Č.
24:28
+4:52
9.
Stephan Krämer
TVC5900
C
24:32
+4:56
10.
Jan Šváb
VSP5801
C
USK Praha
27:57
+8:21
11.
Ladislav Hošek
SCP6001
C
AC Sparta Praha
30:30
+10:54
12.
Zdeněk Sysel
PGP5200
C
SK Praga Praha
31:32
+11:56
13.
Michal Grivalský
PGP5900
C
SK Praga Praha
37:34
+17:58
H55
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Miroslav Doležal
PGP5501
C
SK Praga Praha
21:11
+0:00
2.
Jaroslav Jirásek
SCH4711
C
TJ Skalka Cheb
22:43
+1:32
3.
Vojtěch Tvrdek
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
23:09
+1:58
4.
Vladimír Jaroš
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
23:41
+2:30
5.
Jaroslav Hořínek
VSP5000
C
USK Praha
25:45
+4:34
6.
Václav Bohuslav
LPM4201
C
OK Lokomotiva Plzeň
26:00
+4:49
7.
Bohuslav Hamáček
LBE5000
C
TJ Lokomotiva Beroun
26:58
+5:47
8.
Miloš Fiala
KSH4801
C
TJ Kašperské Hory
29:21
+8:10
9.
Jan Lisý
ONO4201
C
SKOB Ostrov
32:17
+11:06
10.
Miloš Novák
SCP4600
C
AC Sparta Praha
40:46
+19:35
Josef Janda
KAD4701
C
Originální Vivalín t
DISK
Vladimír Zelený
PGP4800
C
SK Praga Praha
DISK
H65
1.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vladimír Attl
PGP3800
C
SK Praga Praha
17:46
+0:00
2.
Jaromír Frey
NEJ4100
C
TJ Jiskra Nejdek
22:31
+4:45
3.
Karel Suchý
PGP4300
C
SK Praga Praha
29:05
+11:19
HDR
1.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavla Šimšová
MFP0551
C
VŠSK MFF UK Praha
17:04
+0:00
2.
Šimon Stehlík
C
18:07
+1:03
3.
Břetislav Milota
MLA0301
C
MLOK Mariánské Lázně
18:57
+1:53
4.
Verunka Straková
MLA
MLOK Mariánské Lázně
22:15
+5:11
5.
Adam Šibal
MAS0201
C
KČT Aš
23:53
+6:49
6.
Ondřej Šustr
KSH0501
C
TJ Kašperské Hory
25:39
+8:35
7.
Kamila Richtrová
VPM0451
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
27:16
+10:12
8.
Radovan Pycha
MAS0400
C
KČT Aš
28:10
+11:06
9.
Maruška Bartošová
KRP0451
C
SK KOURA Praha
30:52
+13:48
10.
Lucie Kovářová
MAS0350
C
KČT Aš
30:59
+13:55
11.
Klára Ištvánová
MAS0050
C
KČT Aš
36:44
+19:40
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz