Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kód závodu
100501053
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
01.05.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Sezimovo Ústí, Tábor
Použitá mapa
Nad Starým Táborem
Pořadatel
KTA - SK Kotnov Tábor
Ředitel závodu
Jaroslav Hudeček
Stavitel tratí
Vébr Jiří, Doležel Tomáš
Kategorie
D18
D21
D35
D45
D65
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
HDR
P
D18
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kratochvilová Hana
API9351
OK Andante Písek
48:25
2.
Soudková Eliska
TCB9251
SK Technik České Budějovice
54:31
+ 6:06
3.
Stachová Daniela
VCB9370
TJ OB České Budějovice
63:38
+ 15:13
D21
5.10 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gajdová Kristina
VSP7752
USK Praha
47:00
2.
Komárková Lenka
TJH7651
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
47:58
+ 0:58
3.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
49:33
+ 2:33
4.
Precechtelová Tereza
KAM8951
SK Kamenice
49:42
+ 2:42
5.
Soudková Martina
TCB8551
SK Technik České Budějovice
50:10
+ 3:10
6.
Teringlová Martina
VCB7851
TJ OB České Budějovice
50:59
+ 3:59
7.
Soudková Sárka
TCB8451
SK Technik České Budějovice
54:30
+ 7:30
8.
Tichá Tereza
SJH9452
TJ Slovan Jindřichův Hradec
55:52
+ 8:52
9.
Flasarová Marie
KCK5756
KOB Český Krumlov
61:51
+ 14:51
10.
Janderová Markéta
DVP7751
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
62:51
+ 15:51
11.
Reitermanová Zuzana
MKP8251
SK Meteor Kačerov Praha
83:17
+ 36:17
D35
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichá Jana
TJH6451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
50:52
D45
3.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pokorná Eva
TCB5751
SK Technik České Budějovice
37:13
2.
Kovarícková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
37:31
+ 0:18
3.
Hejzlarová Vladimíra
VCB5651
TJ OB České Budějovice
37:51
+ 0:38
4.
Troupová Vladena
KRE6351
OOB TJ Sokol Křemže
40:19
+ 3:06
5.
Dudová Hana
DKP5752
Oddíl OB Kotlářka
46:54
+ 9:41
6.
Stachová Alena
VCB6370
TJ OB České Budějovice
47:25
+ 10:12
D65
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boucková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
52:59
H14
3.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ruta Vojtech
KTA9701
SK Kotnov Tábor
54:53
2.
Bezel Jirí
KRE9701
OOB TJ Sokol Křemže
68:29
+ 13:36
3.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
70:32
+ 15:39
4.
Kubak Martin
SJH9902
TJ Slovan Jindřichův Hradec
71:31
+ 16:38
H16
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boucek Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
68:29
H18
4.70 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Psenicka Vít
TCB9201
SK Technik České Budějovice
44:10
2.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
47:21
+ 3:11
3.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
48:36
+ 4:26
H21
6.20 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gajda Jan
VSP6801
USK Praha
41:37
2.
Hosek Radim
DOB8737
KOB Dobruška
46:23
+ 4:46
3.
Safarík Ivo
CST7401
OOB TJ ČZ Strakonice
48:54
+ 7:17
4.
Pelc Václav
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
49:03
+ 7:26
5.
Jandera Tomás
DVP7304
Sokol Praha Spořilov - Roztyly
50:39
+ 9:02
6.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
50:50
+ 9:13
7.
Klimes Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
51:54
+ 10:17
8.
Hosek Lubomír
VCB6101
TJ OB České Budějovice
52:34
+ 10:57
9.
Zimmermann Pavel
KRE6401
OOB TJ Sokol Křemže
53:28
+ 11:51
10.
Nitsch Karel
FSP7611
VŠTJ Stavební fakulta Praha
54:37
+ 13:00
11.
Tichy Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
54:53
+ 13:16
12.
Flasar Jan
KCK5701
KOB Český Krumlov
61:19
+ 19:42
13.
Komárek Arnost
TJH7701
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
63:19
+ 21:42
14.
Fojtu Petr
NER8701
65:12
+ 23:35
15.
Koc Zdenek
MKP4700
SK Meteor Kačerov Praha
66:19
+ 24:42
16.
Mekuta Krystof
SJH8801
TJ Slovan Jindřichův Hradec
66:24
+ 24:47
17.
Tomascin Jaroslav
MKP5800
SK Meteor Kačerov Praha
71:40
+ 30:03
18.
Kubák Martin
SJH7401
TJ Slovan Jindřichův Hradec
75:43
+ 34:06
19.
Petrícek Martin
MKP8000
SK Meteor Kačerov Praha
87:45
+ 46:08
H35
5.10 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jirí
API6401
OK Andante Písek
44:23
2.
Blabla Zdenek
PCB5901
SKP České Budějovice
50:49
+ 6:26
3.
Psenicka Jirí
TCB6301
SK Technik České Budějovice
51:18
+ 6:55
H45
4.70 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
56:36
2.
Psenicka Miloslav
TCB6101
SK Technik České Budějovice
58:15
+ 1:39
Fajrajzl Jaromír
API5601
OK Andante Písek
DISK
H55
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rychtecky Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
53:07
2.
Pokorny Karel
TCB4701
SK Technik České Budějovice
61:33
+ 8:26
3.
Novák Pavel
ACB4801
ABK České Budějovice - Šumava
75:54
+ 22:47
H65
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Boucek Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
36:29
2.
Hanák Milan
FSP3400
VŠTJ Stavební fakulta Praha
56:49
+ 20:20
HDR
2.80 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubáková Nela
SJH0452
TJ Slovan Jindřichův Hradec
31:31
2.
Komárková Jindra
TJH0451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
41:03
+ 9:32
P
2.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zimmermannová Milena
KRE6851
OOB TJ Sokol Křemže
47:48
2.
Stach Jirí
VCB6120
TJ OB České Budějovice
63:07
+ 15:19
Korcák Marian
HAV6508
SKOB Baník Havířov
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz