Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 1.Liga Vysočiny
Kód závodu
100410022
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
1.Liga Vysočiny
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
10.04.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
TEM - KOB Temelín
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D20
D21C
D21D
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H21C
H21D
H35
H45
H55
H65
HDR
P
D10
1.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Foltýnová Eva
SJI0051
C
OK Jihlava
15:03
+0:00
2.
Hojná Eliška
SJH0052
C
TJ Slovan Jindřichův
15:04
+0:01
3.
Nechanická Klára
OSN0050
C
SK Orientační sporty
16:33
+1:30
4.
Hájková Lenka
KYL0050
C
SK SP Kylešovice
16:56
+1:53
5.
Michala Pospíšilová
SJH
C
TJ Slovan Jindřichův
38:38
+23:35
D10N
1.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrdličková Anna
SJH0151
C
TJ Slovan Jindřichův
13:05
+0:00
2.
Zlesáková Adéla
CHT0151
C
SK Chrast
18:41
+5:36
3.
Burdová Anežka
SJH0152
C
TJ Slovan Jindřichův
21:18
+8:13
4.
Vacková Anna
CHT0051
C
SK Chrast
21:23
+8:18
5.
Ševčíková Kateřina
PCB0151
C
SKP České Budějovice
22:53
+9:48
6.
Suková Hana
PZR0252
C
SKP Žďár nad Sázavou
29:48
+16:43
MS
Suková Kateřina
PZR9952
C
SKP Žďár nad Sázavou
23:47
+10:42
D12
1.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechová Tereza
SJI9852
B
OK Jihlava
15:12
+0:00
2.
Hojná Dominika
SJH9852
B
TJ Slovan Jindřichův
17:13
+2:01
3.
Vacková Anna
SJI9854
B
OK Jihlava
18:03
+2:51
4.
Klašková Anna
C
20:42
+5:30
5.
Petráčková Kristýna
SJI9851
B
OK Jihlava
21:05
+5:53
6.
Dundáčková Julie
SJH9853
B
TJ Slovan Jindřichův
21:08
+5:56
7.
Dvořáková Klára
CHT9852
C
SK Chrast
23:58
+8:46
8.
Nechutová Aneta
PZR9951
C
SKP Žďár nad Sázavou
26:29
+11:17
9.
Doležalová Anežka
CHT9851
C
SK Chrast
32:14
+17:02
10.
Slavíková Veronika
SJH9859
C
TJ Slovan Jindřichův
38:48
+23:36
D14
2.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Parkanová Veronika
SJH9751
B
TJ Slovan Jindřichův
24:58
+0:00
2.
Tůnová Adéla
PZR9751
C
SKP Žďár nad Sázavou
39:34
+14:36
3.
Peňázová Veronika
SJH9752
B
TJ Slovan Jindřichův
39:52
+14:54
4.
Knobová Hana
CTB9651
C
SK Chotěboř
40:00
+15:02
D16
3.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doleželová Kateřina
PZR9559
A
SKP Žďár nad Sázavou
28:12
+0:00
MS
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
55:57
+27:45
D18
3.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Teplá Barbora
SJI9351
B
OK Jihlava
37:25
+0:00
2.
Ondráčková Lucie
CTB9254
C
SK Chotěboř
50:10
+12:45
3.
Urbanová Johana
PZR9251
B
SKP Žďár nad Sázavou
52:54
+15:29
D20
4.80 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Zuzana
TTR9051
A
OOB Třebíč
51:28
+0:00
D21C
4.80 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Kateřina
VLI8054
C
VSK Slavia TU Libere
39:20
+0:00
2.
Rosecká Alena
PZR5654
C
SKP Žďár nad Sázavou
40:34
+1:14
3.
Ratkovská Lenka
TTR8551
C
OOB Třebíč
40:57
+1:37
4.
Komárková Lenka
TJH7651
C
TJ OK Tolar
40:59
+1:39
5.
Petráčková Klára
LPU9261
A
OK Lokomotiva Pardub
41:45
+2:25
6.
Polednová Hana
RUZ8051
C
TJ Růžená
42:55
+3:35
7.
Gajdová Kristina
VSP7752
C
USK Praha
43:11
+3:51
8.
Matrasová Vendula
CHT8251
C
SK Chrast
43:17
+3:57
9.
Teringlová Martina
VCB7851
C
TJ OB České Budějovi
43:31
+4:11
10.
Voborníková Alena
CTB9451
A
SK Chotěboř
44:19
+4:59
11.
Dulovcová Marie
KRE7051
C
TJ Sokol Křemže
45:04
+5:44
12.
Šmídová Stanislava
CHT8751
C
SK Chrast
51:02
+11:42
13.
Přecechtělová Tereza
KAM8951
C
SK Kamenice
51:19
+11:59
14.
Musilová Kristýna
CHT8551
C
SK Chrast
51:25
+12:05
15.
Dosbabová Magda
TTR8152
C
OOB Třebíč
51:38
+12:18
16.
Nešporová Marie
TTR7251
C
OOB Třebíč
52:02
+12:42
17.
Brychtová Veronika
OSN8250
C
SK Orientační sporty
52:36
+13:16
18.
Šťastná Lenka
CTB8351
C
SK Chotěboř
53:04
+13:44
19.
Rožková Petra
MFP7551
C
VŠSK MFF UK Praha
54:46
+15:26
20.
Blechová Lenka
CHT8053
C
SK Chrast
55:13
+15:53
21.
Králová Iveta
JHB8952
C
TJ Jiskra Havlíčkův
57:13
+17:53
22.
Blahutová Hana
MFP7953
C
VŠSK MFF UK Praha
59:36
+20:16
23.
Lukášová Tereza
OSN8350
C
SK Orientační sporty
61:31
+22:11
24.
Lazárková Dita
RUZ8753
C
TJ Růžená
66:53
+27:33
25.
Bulvová Hanka
CHT6655
C
SK Chrast
79:13
+39:53
26.
Janderová Markéta
DVP7751
C
Sokol Praha Spořilov
93:36
+54:16
Hercigová Anna
JHB9159
B
TJ Jiskra Havlíčkův
DISK
D21D
3.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lichovníková Alena
PZR9052
C
SKP Žďár nad Sázavou
42:27
+0:00
2.
Doležalová Martina
CHT8152
C
SK Chrast
53:24
+10:57
3.
Jirásková Lucie
TTR8552
C
OOB Třebíč
74:30
+32:03
4.
Šťastná Hana
CTB7051
C
SK Chotěboř
79:41
+37:14
5.
Šídlová Věra
CTB6651
C
SK Chotěboř
85:41
+43:14
D35
4.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrstková Dana
SJI6051
C
OK Jihlava
35:04
+0:00
2.
Čechová Zuzana
SJI6951
C
OK Jihlava
35:10
+0:06
3.
Kamenická Lenka
OSN6955
C
SK Orientační sporty
35:55
+0:51
4.
Voborníková Eva
CTB6851
C
SK Chotěboř
39:18
+4:14
5.
Wurzelová Dana
OSN6654
C
SK Orientační sporty
40:15
+5:11
6.
Zlesáková Stanislava
CHT7352
C
SK Chrast
43:19
+8:15
7.
Nechanická Daniela
OSN7557
C
SK Orientační sporty
44:51
+9:47
8.
Šťastná Alena
CTB7351
C
SK Chotěboř
46:10
+11:06
9.
Tichá Jana
TJH6451
C
TJ OK Tolar
48:15
+13:11
10.
Ash Hana
OCB7051
C
Orienteering club Če
52:25
+17:21
11.
Suková Renata
PZR7352
C
SKP Žďár nad Sázavou
56:59
+21:55
12.
Nechutová Alena
PZR6969
C
SKP Žďár nad Sázavou
58:05
+23:01
13.
Kučerová Vladimíra
CHT6460
C
SK Chrast
59:08
+24:04
D45
3.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Dana
TTR6153
C
OOB Třebíč
40:00
+0:00
2.
Černíková Zdeňka
OSN5964
C
SK Orientační sporty
40:18
+0:18
3.
Žemličková Jindra
CHT5751
C
SK Chrast
40:29
+0:29
4.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
SKP Žďár nad Sázavou
40:42
+0:42
5.
Jansová Alena
CHT5852
C
SK Chrast
41:50
+1:50
6.
Petráčková Zuzana
SJI6552
C
OK Jihlava
43:23
+3:23
7.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
43:37
+3:37
8.
Zháňalová Jana
TTR6051
C
OOB Třebíč
45:41
+5:41
9.
Stupalová Jana
JHB5451
C
TJ Jiskra Havlíčkův
46:47
+6:47
10.
Jahodová Marie
SJI6355
C
OK Jihlava
53:08
+13:08
D55
2.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Ladislava
UVP4750
C
Slovan Praha
44:48
+0:00
2.
Henková Svatava
RBK5454
C
SK Radioklub Blansko
52:53
+8:05
3.
Boučková Ludmila
OCB4351
C
Orienteering club Če
58:05
+13:17
4.
Boudná Jaroslava
SJI4275
C
OK Jihlava
58:08
+13:20
H10
1.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nešpor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
15:49
+0:00
2.
Voborník Jakub
CTB0001
C
SK Chotěboř
16:59
+1:10
3.
Čech Petr
SJI0001
C
OK Jihlava
19:28
+3:39
H10N
1.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nechanický Jan
OSN0200
C
SK Orientační sporty
13:21
+0:00
2.
Veselý Vojtěch
SJH0001
C
TJ Slovan Jindřichův
15:37
+2:16
3.
Slavík Pavel
SJH0103
C
TJ Slovan Jindřichův
16:43
+3:22
4.
Jirsa Filip
SJH0203
C
TJ Slovan Jindřichův
17:53
+4:32
5.
Nosek Jakub
SJH0002
C
TJ Slovan Jindřichův
18:54
+5:33
6.
Domin Tomáš
SJH0104
C
TJ Slovan Jindřichův
19:15
+5:54
7.
Dvořák Jan
SJH0101
C
TJ Slovan Jindřichův
19:45
+6:24
8.
Kašpárek Ladislav
SJI0102
C
OK Jihlava
22:54
+9:33
9.
Rožek Vilém
MFP0301
C
VŠSK MFF UK Praha
30:44
+17:23
10.
Jelínek Jan
SJH0004
C
TJ Slovan Jindřichův
34:40
+21:19
H12
1.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Foltýn Tomáš
SJI9801
C
OK Jihlava
18:04
+0:00
2.
Sabol Josef
CTB9902
C
SK Chotěboř
22:10
+4:06
3.
Novotný Ondřej
SJH9903
C
TJ Slovan Jindřichův
23:03
+4:59
4.
Kubák Martin
SJH9902
C
TJ Slovan Jindřichův
25:44
+7:40
5.
Hybeš David
CHT9903
C
SK Chrast
28:40
+10:36
6.
Žanda Jan
CTB9901
C
SK Chotěboř
35:04
+17:00
7.
Pošvář Vojtěch
CHT9904
C
SK Chrast
36:49
+18:45
8.
Miličevič Marin
CHT9905
C
SK Chrast
41:37
+23:33
MS
Kubálek Ondřej
PZR9409
C
SKP Žďár nad Sázavou
SDISK
H14
3.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frýba Dominik
SJI9702
B
OK Jihlava
28:03
+0:00
2.
Nechuta David
PZR9701
B
SKP Žďár nad Sázavou
31:07
+3:04
3.
Vacek Vojtěch
SJI9602
B
OK Jihlava
32:06
+4:03
4.
Bořil Jan
OSN9700
B
SK Orientační sporty
36:31
+8:28
5.
Losenický Jan
CTB9602
C
SK Chotěboř
40:10
+12:07
6.
Horázný František
SJH9701
C
TJ Slovan Jindřichův
43:37
+15:34
7.
Stehno Radim
CTB9703
C
SK Chotěboř
53:31
+25:28
8.
Novotný Jakub
SJH9703
C
TJ Slovan Jindřichův
55:14
+27:11
9.
Ash Adam
OCB9701
B
Orienteering club Če
60:10
+32:07
10.
Scheubrein Martin
TTR
C
OOB Třebíč
63:08
+35:05
H16
4.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čech Jan
SJI9601
A
OK Jihlava
31:44
+0:00
2.
Málek Jan
PZR9505
A
SKP Žďár nad Sázavou
33:03
+1:19
3.
Kamenický Jeroným
OSN9549
B
SK Orientační sporty
34:00
+2:16
4.
Šťastný Jan
CTB9402
B
SK Chotěboř
36:40
+4:56
5.
Bojanovský Rostislav
PZR9507
C
SKP Žďár nad Sázavou
39:59
+8:15
6.
Mrkos Jan
PZR9508
C
SKP Žďár nad Sázavou
44:18
+12:34
7.
Pokorný Ondřej
SJI9401
C
OK Jihlava
46:25
+14:41
8.
Jirsa Ondřej
CTB9501
C
SK Chotěboř
47:25
+15:41
9.
Hledík Jakub
CHT9501
C
SK Chrast
49:09
+17:25
10.
Veselý Jan
PZR9501
C
SKP Žďár nad Sázavou
50:29
+18:45
11.
Koumar František
SJI9501
C
OK Jihlava
52:40
+20:56
12.
Skryja Ondřej
PZR9502
C
SKP Žďár nad Sázavou
56:28
+24:44
13.
Bouček Jakub
OCB9501
B
Orienteering club Če
71:51
+40:07
H18
5.10 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejsa Vladimír
CHT9202
A
SK Chrast
33:24
+0:00
2.
Kamenický Tobiáš
OSN9339
A
SK Orientační sporty
38:35
+5:11
3.
Suchý Jiří
SJI9201
B
OK Jihlava
40:48
+7:24
4.
Škrabánek Matěj
SJI9203
B
OK Jihlava
42:54
+9:30
5.
Zacha Ondřej
SJI9304
B
OK Jihlava
44:25
+11:01
6.
Koutný Tomáš
TTR9302
C
OOB Třebíč
50:34
+17:10
7.
Funda Jiří
API9301
B
OK Andante Písek
55:20
+21:56
8.
Prais Marcel
KRE9302
B
TJ Sokol Křemže
63:09
+29:45
9.
Zimmermann Martin
KRE9301
B
TJ Sokol Křemže
78:33
+45:09
10.
Lazárek Zbyněk
RUZ9300
C
TJ Růžená
99:16
+65:52
MS
Martinec Petr
CHT8502
C
SK Chrast
40:20
+6:56
H21C
6.50 km, 26 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prášil Marek
SJI7313
R
OK Jihlava
34:25
+0:00
2.
Jansa Jiří
CHT8402
C
SK Chrast
36:22
+1:57
3.
Rajnošek Matěj
VBM8800
C
VSK MZLU Brno
36:40
+2:15
4.
Matějů Michal
VLI7702
R
VSK Slavia TU Libere
37:48
+3:23
5.
Krejsa Martin
CHT9001
A
SK Chrast
38:14
+3:49
6.
Blahuta Marek
MFP7301
C
VŠSK MFF UK Praha
39:17
+4:52
7.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
39:42
+5:17
8.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
39:52
+5:27
9.
Krejsa Jan
CHT8701
C
SK Chrast
40:17
+5:52
9.
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
40:17
+5:52
11.
Přikryl Petr
ABM6708
C
KOB MOIRA Brno
40:39
+6:14
12.
Chaloupka Martin
CHT7301
C
SK Chrast
40:42
+6:17
13.
Zimmermann Pavel
KRE6401
C
TJ Sokol Křemže
40:48
+6:23
13.
Klusáček Jan
TTR9301
A
OOB Třebíč
40:48
+6:23
15.
Zháňal Jan
ZBM8721
C
SK Žabovřesky Brno
41:29
+7:04
16.
Rožek David
MFP7403
C
VŠSK MFF UK Praha
41:58
+7:33
17.
Teringl Radek
VCB6502
C
TJ OB České Budějovi
42:19
+7:54
18.
Hošek Radim
DOB8737
C
KOB Dobruška
42:44
+8:19
19.
Šťastný Karel
CTB7901
C
SK Chotěboř
43:07
+8:42
20.
Hübner Jan
CTB7902
C
SK Chotěboř
44:45
+10:20
21.
Radek Janošík
VCB7402
C
TJ OB České Budějovi
44:49
+10:24
22.
Klimeš Petr
KRE7701
C
TJ Sokol Křemže
44:54
+10:29
23.
Kříž Lukáš
TTR8201
C
OOB Třebíč
45:00
+10:35
24.
Kaser Dan
JHB9103
B
TJ Jiskra Havlíčkův
45:41
+11:16
25.
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův
45:54
+11:29
26.
Slabý Jan
ZHR7901
C
TJ Zhoř
46:43
+12:18
27.
Korecký Miroslav
CHT7901
C
SK Chrast
47:58
+13:33
28.
Hošek Lubomír
VCB6101
C
TJ OB České Budějovi
48:11
+13:46
29.
Rajdl Miloš
JHB8505
C
TJ Jiskra Havlíčkův
48:13
+13:48
30.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
50:11
+15:46
31.
Jirásek Jakub
TTR8601
C
OOB Třebíč
52:26
+18:01
32.
Ander Adam
CTB8501
C
SK Chotěboř
53:08
+18:43
33.
Hájek Štěpán
CTB8901
C
SK Chotěboř
53:34
+19:09
34.
Jandera Tomáš
DVP7304
C
Sokol Praha Spořilov
53:56
+19:31
35.
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
55:57
+21:32
36.
Kratochvíl Jan
SJI8816
C
OK Jihlava
56:35
+22:10
37.
Křivánek Martin
ABM7312
C
KOB MOIRA Brno
58:17
+23:52
37.
Novohradský Petr
PZR8903
C
SKP Žďár nad Sázavou
58:17
+23:52
39.
Komárek Arnošt
TJH7701
C
TJ OK Tolar
59:37
+25:12
H21D
4.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nechanický Pavel
OSN7209
C
SK Orientační sporty
33:50
+0:00
2.
Nováček Radek
TTR8701
C
OOB Třebíč
36:46
+2:56
3.
Dvořáček Jan
TTR7701
C
OOB Třebíč
39:11
+5:21
4.
Vacek František
CHT7001
C
SK Chrast
41:30
+7:40
5.
Vacek Milan
SJI6901
C
OK Jihlava
41:44
+7:54
6.
Leksa Robert
CHT8002
C
SK Chrast
42:02
+8:12
7.
Čech Jiří
SJI6803
C
OK Jihlava
45:12
+11:22
8.
Kuban Jiří
CHT8401
C
SK Chrast
50:14
+16:24
9.
Musil Tomáš
RUZ8401
C
TJ Růžená
53:46
+19:56
10.
Hanousek Martin
CTB7910
C
SK Chotěboř
54:11
+20:21
11.
Šťastný Jan
CTB6902
C
SK Chotěboř
54:16
+20:26
12.
Kašpárek Ladislav
SJI7301
C
OK Jihlava
57:25
+23:35
13.
Nechanický Radim
CHT7701
C
SK Chrast
65:48
+31:58
14.
Fabián Pavel
OSN7101
C
SK Orientační sporty
72:31
+38:41
H35
5.10 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voborník Petr
CTB6601
C
SK Chotěboř
37:22
+0:00
2.
Ševčík Marek
PCB6701
C
SKP České Budějovice
39:27
+2:05
3.
Orany Tomáš
SJI7311
C
OK Jihlava
40:03
+2:41
4.
Rachůnek Stanislav
SJI6801
C
OK Jihlava
40:16
+2:54
5.
Skryja Bořivoj
PZR6106
C
SKP Žďár nad Sázavou
41:27
+4:05
6.
Funda Jiří
API6401
C
OK Andante Písek
41:44
+4:22
7.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
43:16
+5:54
8.
Šebesta Petr
CHT7102
C
SK Chrast
43:53
+6:31
9.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
44:02
+6:40
10.
Blabla Zdeněk
PCB5901
C
SKP České Budějovice
46:31
+9:09
11.
Zlesák Martin
CHT7302
C
SK Chrast
47:08
+9:46
12.
Klaška Jan
C
49:10
+11:48
13.
Suk Marek
PZR6701
C
SKP Žďár nad Sázavou
49:58
+12:36
14.
Lichovník Tomáš
PZR6401
C
SKP Žďár nad Sázavou
55:23
+18:01
Nechuta Milan
PZR7007
C
SKP Žďár nad Sázavou
DISK
H45
4.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
33:13
+0:00
2.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
34:18
+1:05
3.
Kopecký Zdeněk
JHB6001
C
TJ Jiskra Havlíčkův
36:10
+2:57
4.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty
36:13
+3:00
5.
Kaňák Petr
SJI6115
C
OK Jihlava
37:14
+4:01
6.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
37:48
+4:35
7.
Žemlička Zbyněk
CHT5501
C
SK Chrast
38:16
+5:03
8.
Matras Jaroslav
CHT5301
C
SK Chrast
38:31
+5:18
9.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
38:36
+5:23
10.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
39:08
+5:55
11.
Hrstka Vladislav
JHB5702
C
TJ Jiskra Havlíčkův
39:23
+6:10
12.
Vítek Josef
CHT4802
C
SK Chrast
39:32
+6:19
12.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
39:32
+6:19
14.
Čejka Miloslav
JHB6002
C
TJ Jiskra Havlíčkův
39:37
+6:24
15.
Bořil Petr
OSN6207
C
SK Orientační sporty
40:18
+7:05
16.
Orálek Miroslav
TTR5201
C
OOB Třebíč
40:26
+7:13
17.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty
44:12
+10:59
18.
Kadaňka Jiří
ROV6001
C
44:47
+11:34
19.
Mražík Karel
KRE5901
C
TJ Sokol Křemže
47:00
+13:47
20.
Koutný Vladimír
TTR6301
C
OOB Třebíč
51:49
+18:36
21.
Svoboda Pavel
RUZ6110
C
TJ Růžená
52:11
+18:58
22.
Petr Šídlo
CTB6402
C
SK Chotěboř
54:25
+21:12
23.
Fiala Petr
TTR6102
C
OOB Třebíč
54:28
+21:15
24.
Ash Chris
OCB5801
C
Orienteering club Če
54:55
+21:42
25.
Chalupník Stanislav
ZHR5600
C
TJ Zhoř
75:23
+42:10
H55
4.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
39:29
+0:00
2.
Kříž Pavel
PZR4800
C
SKP Žďár nad Sázavou
40:12
+0:43
3.
Kubálek Zdenek
RUZ5306
C
TJ Růžená
41:16
+1:47
4.
Rychtecký Josef
VCB4801
C
TJ OB České Budějovi
42:15
+2:46
5.
Blecha Ladislav
FJI5106
C
SK Free Jihlava
42:23
+2:54
6.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
45:20
+5:51
7.
Boudný Zdeněk
SJI3709
C
OK Jihlava
45:34
+6:05
8.
Kodys Václav
RUZ5105
C
TJ Růžená
46:01
+6:32
9.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
KPKS BETA Brno
48:05
+8:36
10.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
48:28
+8:59
11.
Moravec Miloš
KRE5301
C
TJ Sokol Křemže
48:57
+9:28
12.
Starka František
CHT4801
C
SK Chrast
50:43
+11:14
13.
Matějů Ivan
UVP4600
C
Slovan Praha
58:55
+19:26
14.
Novák Pavel
ACB4801
C
65:02
+25:33
H65
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouček Václav
OCB4101
C
Orienteering club Če
33:33
+0:00
2.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
40:50
+7:17
3.
Matějka Leo
SJI3325
C
OK Jihlava
72:33
+39:00
HDR
1.70 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Venhoda Matěj
SJI0301
C
OK Jihlava
16:05
+0:00
2.
Domin Matěj
SJH0308
C
TJ Slovan Jindřichův
16:14
+0:09
3.
Šimůnek Hubert
SJH0303
C
TJ Slovan Jindřichův
16:36
+0:31
4.
Šmrha František
SJI
C
OK Jihlava
16:39
+0:34
5.
Hrdlička Jakub
SJH0202
C
TJ Slovan Jindřichův
18:05
+2:00
6.
Eder Jonáš
SJH0204
C
TJ Slovan Jindřichův
18:36
+2:31
7.
Palečková Kateřina
SJH0253
C
TJ Slovan Jindřichův
18:48
+2:43
8.
Hendrych Vít
SJI0601
C
OK Jihlava
19:01
+2:56
9.
Pobuda Vojtěch
SJH0302
C
TJ Slovan Jindřichův
19:08
+3:03
10.
Hájková Lucie
KYL0350
C
SK SP Kylešovice
19:09
+3:04
11.
Ficalová Vanessa
SJH0153
C
TJ Slovan Jindřichův
19:19
+3:14
12.
Blažková Kateřina
SJH0252
C
TJ Slovan Jindřichův
19:33
+3:28
13.
Kinštová Tereza
SJH0251
C
TJ Slovan Jindřichův
19:50
+3:45
14.
Zabloudil Adam
SJH0305
C
TJ Slovan Jindřichův
20:12
+4:07
15.
Hojný Jáchym
SJH0301
C
TJ Slovan Jindřichův
20:37
+4:32
16.
Matějíček Petr
SJH
C
TJ Slovan Jindřichův
21:00
+4:55
17.
Šoršová Vanda
SJH0453
C
TJ Slovan Jindřichův
21:02
+4:57
18.
Vaněček Tomáš
SJH0404
C
TJ Slovan Jindřichův
21:26
+5:21
19.
Kinšt Jan
SJH0402
C
TJ Slovan Jindřichův
21:33
+5:28
20.
Prášil Tomáš
TTR0501
C
OOB Třebíč
22:04
+5:59
21.
Veselá Aneta
SJH0352
C
TJ Slovan Jindřichův
22:19
+6:14
22.
Scheubrein Petr
TTR
C
OOB Třebíč
22:33
+6:28
23.
Jirsa Dan
SJH0501
C
TJ Slovan Jindřichův
23:30
+7:25
24.
Maděryč Ondřej
SJH0502
C
TJ Slovan Jindřichův
23:40
+7:35
25.
Kodysová Šárka
RUZ
C
TJ Růžená
23:52
+7:47
26.
Starková Tereza
CHT
C
SK Chrast
24:05
+8:00
27.
Blažková Veronika
SJH0551
C
TJ Slovan Jindřichův
24:32
+8:27
28.
DeHej Laura
MFP0499
C
VŠSK MFF UK Praha
24:41
+8:36
29.
Sabolová Marie
CTB0353
C
SK Chotěboř
25:55
+9:50
30.
Nešpor Jan
TTR0502
C
OOB Třebíč
26:13
+10:08
31.
Ševčíková Eliška
PCB0451
C
SKP České Budějovice
27:16
+11:11
32.
Kašpárek Vít
SJI0402
C
OK Jihlava
28:19
+12:14
33.
Benešová Michaela
SJH0651
C
TJ Slovan Jindřichův
29:38
+13:33
34.
Kodys David
RUZ
C
TJ Růžená
30:03
+13:58
35.
Hrdlička Hynek
SJH0511
C
TJ Slovan Jindřichův
33:31
+17:26
36.
Dundáček Karel
SJH0401
C
TJ Slovan Jindřichův
33:38
+17:33
37.
Szebista Štěpán
TTR9701
C
OOB Třebíč
33:43
+17:38
38.
Burdová Štěpánka
SJH0452
C
TJ Slovan Jindřichův
36:14
+20:09
39.
Rachůnek Stanislav
SJI0602
C
OK Jihlava
37:40
+21:35
40.
Teringlová Vendula
VCB0451
C
TJ OB České Budějovi
47:20
+31:15
Komárková Jindra
TJH0451
C
TJ OK Tolar
DISK
P
2.10 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vacek Jan
TTR9303
C
OOB Třebíč
25:19
+0:00
2.
Dvořák Petr
CHT7202
C
SK Chrast
37:46
+12:27
3.
Kinštová Dominika
SJH
C
TJ Slovan Jindřichův
41:57
+16:38
4.
Částková Jana
SJI
C
OK Jihlava
43:57
+18:38
5.
Kaňáková Petra
SJI
C
OK Jihlava
52:55
+27:36
6.
Iva Vacková
TTR
C
OOB Třebíč
64:15
+38:56
7.
Procházková Lucie
TTR9455
C
OOB Třebíč
65:57
+40:38
Kadaňková Hana
ROV9750
C
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz