Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: První kufr
Kód závodu
100327001
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
První kufr
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
27.03.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Bouzov
Použitá mapa
Bouzov 1:10000, E=5m, stav duben 2008
Pořadatel
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Ředitel závodu
Jiří Janeček
Hlavní rozhodčí
Petr Hynek
Stavitel tratí
Marcel Skřivánek
Kategorie
D10C
D12C
D14C
D16C
D18C
D21C
D35C
D45C
D55C
H10C
H12C
H14C
H16C
H18C
H21K
H21L
H35C
H45C
H55C
H65C
HD10N
HDR
P
D10C
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plhalová Šárka
ASU0097
C
Magnus Orienteering
18.41
2.
Novotná Tereza
ZLH0051
C
OOB TJ Zlaté Hory
19.28
+ 0.47
3.
Vašinková Halka
ZLH0154
C
OOB TJ Zlaté Hory
22.34
+ 3.53
4.
Fremlová Renata
STE0052
C
SK SKI-OB Šternberk
58.41
+40.00
MS
Tóthová Anna
ZLH9951
C
OOB TJ Zlaté Hory
DISK
D12C
2.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soldánová Tereza
JPV9899
C
SK Prostějov
27.58
2.
Novotná Klára
ZLH9851
B
OOB TJ Zlaté Hory
32.53
+ 4.55
3.
Švancárová Veronika
SSU9853
B
SK Severka Šumperk
38.43
+10.45
4.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
38.57
+10.59
5.
Pilcová Sabina
ZPV9898
C
KOB Železárny Prostějov
77.17
+49.19
6.
Sklenářová Marie
ABR9951
C
A-team Bruntál
85.26
+57.28
Pukyšová Anežka
KSU9999
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
D14C
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvátová Hana
ASU9797
B
Magnus Orienteering
33.42
2.
Smrčková Dominika
KSU9799
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
35.23
+ 1.41
3.
Kašparová Zuzka
SSU9661
B
SK Severka Šumperk
39.08
+ 5.26
4.
Machusová Karolína
SSU9666
B
SK Severka Šumperk
39.25
+ 5.43
5.
Müllerová Kristýna
KON9771
B
KOB Konice
50.04
+16.22
6.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
68.07
+34.25
Langerová Adéla
KON9671
B
KOB Konice
DISK
MS
Mančíková Zdeňka
PTE
C
TJ Sokol Ptení
DISK
D16C
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
58.17
2.
Švecová Hana
UOL9451
B
SK UP Olomouc
60.56
+ 2.39
3.
Korčáková Ivana
KON9473
C
KOB Konice
64.58
+ 6.41
4.
Bucká Karolína
ABR9553
B
A-team Bruntál
66.31
+ 8.14
5.
Vlachová Eliška
KON9572
B
KOB Konice
72.35
+14.18
6.
Neumannová Anna
STE9456
C
SK SKI-OB Šternberk
77.14
+18.57
7.
Spurná Martina
PTE9556
C
TJ Sokol Ptení
81.32
+23.15
D18C
5.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolářová Renáta
ASU9351
A
Magnus Orienteering
53.14
2.
Křečková Lenka
ZPV9271
A
KOB Železárny Prostějov
60.38
+ 7.24
3.
Janů Hana
KSU9393
A
Klub vytrvalostních sportů Šum
62.32
+ 9.18
D21C
6.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK UP Olomouc
58.20
2.
Vozdová Klára
ASU8964
C
Magnus Orienteering
62.35
+ 4.15
3.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK UP Olomouc
63.47
+ 5.27
4.
Gebauerová Jana
ZBM7951
C
SK Žabovřesky Brno
64.36
+ 6.16
5.
Otrubová Johana
KON7852
C
KOB Konice
65.13
+ 6.53
6.
Křístková Veronika
ZBM8379
C
SK Žabovřesky Brno
69.15
+10.55
7.
Adámková Klára
ASU8899
C
Magnus Orienteering
70.24
+12.04
8.
Bucká Martina
ABR8651
C
A-team Bruntál
73.24
+15.04
9.
Havlíčková Markéta
KSU8494
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
73.36
+15.16
10.
Šišková Vladimíra
ZBM8456
C
SK Žabovřesky Brno
74.02
+15.42
11.
Adámková Tereza
ZBM8691
R
SK Žabovřesky Brno
74.38
+16.18
12.
Klíchová Jana
SSU8151
C
SK Severka Šumperk
76.08
+17.48
13.
Bohunská Jana
KRN8651
C
KOS TJ Lokomotiva Krnov
80.26
+22.06
14.
Adamová Eva
VBM8772
C
VSK Mendelu Brno
81.44
+23.24
15.
Stoklasová Barbora
PLU8976
C
TJ Sokol Plumlov
87.03
+28.43
16.
Šinclová Zdeňka
ASU9198
C
Magnus Orienteering
90.34
+32.14
17.
Petrová Tereza
VOV8751
C
VSK VŠB TU Ostrava
92.28
+34.08
18.
Janečková Adriana
CEL9161
B
TJ Sokol Čelechovice na Hané
93.04
+34.44
19.
Rišková Diana
ASU8951
C
Magnus Orienteering
103.58
+45.38
20.
Smolíková Kateřina
KSU7793
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
106.39
+48.19
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
DISK
Kaprálová Hana
PLU9082
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
D35C
5.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
57.21
2.
Pilcová Petra
ZPV6666
C
KOB Železárny Prostějov
58.25
+ 1.04
3.
Hlavová Miroslava
KON6389
C
KOB Konice
64.27
+ 7.06
4.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
67.47
+10.26
5.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
SK Severka Šumperk
70.12
+12.51
6.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
71.20
+13.59
7.
Soldánová Karin
JPV6971
C
SK Prostějov
72.35
+15.14
8.
Hnilicová Jana
ASU6868
C
Magnus Orienteering
82.58
+25.37
9.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK UP Olomouc
90.55
+33.34
10.
Adámková Hana
ASU6693
C
Magnus Orienteering
92.45
+35.24
11.
Šinclová Zdeňka
ASU7151
C
Magnus Orienteering
94.05
+36.44
12.
Kotrlová Gita
UOL6953
C
SK UP Olomouc
99.56
+42.35
13.
Karásková Marcela
ZPV6970
C
KOB Železárny Prostějov
102.19
+44.58
14.
Reichlová Jiřina
KSU7499
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
103.04
+45.43
15.
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
103.48
+46.27
16.
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
108.31
+51.10
17.
Smrčková Věra
KSU7373
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
142.46
+85.25
Uchytilová Jana
JPV6677
C
SK Prostějov
DISK
Zbraňková Magda
STE7352
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Bohunská Jana
KRN6551
C
KOS TJ Lokomotiva Krnov
DISK
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
DISK
D45C
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kiprá Zdenka
SBR6550
C
SKOB Bruntál
58.33
2.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK UP Olomouc
63.55
+ 5.22
3.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
OOB TJ Zlaté Hory
65.06
+ 6.33
4.
Czaschová Irena
SBR6150
C
SKOB Bruntál
67.41
+ 9.08
5.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
71.23
+12.50
6.
Vaňáková Milada
OOL6251
C
SK Haná orienteering
77.01
+18.28
7.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK UP Olomouc
95.26
+36.53
8.
Felklová Jarmila
XX1
C
99.34
+41.01
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
Strachotová Eva
ASU6099
C
Magnus Orienteering
DISK
D55C
3.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ledabylová Alena
HOB5551
C
SKOB Horní Benešov
61.02
2.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
67.08
+ 6.06
3.
Skoumalová Marie
KON
C
KOB Konice
143.22
+82.20
Ohnoutková Ludmila
ZPV5077
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
DISK
H10C
1.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matoušek Matěj
SSU0005
C
SK Severka Šumperk
16.16
2.
Karásek Adam
ZPV0001
C
KOB Železárny Prostějov
16.39
+ 0.23
3.
Bořánek Michal
STE0007
C
SK SKI-OB Šternberk
17.16
+ 1.00
4.
Jirka Matyáš
ZPV0201
C
KOB Železárny Prostějov
21.00
+ 4.44
5.
Šimek Štěpán
UOL0104
C
SK UP Olomouc
22.31
+ 6.15
6.
Šafář Vojtěch
KSU0001
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
28.45
+12.29
7.
Šafář Martin
KSU0102
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
32.12
+15.56
Karásek Matyáš
ZPV0302
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
MS
Svobodník Pavel
UOL0008
C
SK UP Olomouc
42.39
+26.23
H12C
2.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dvořák Ferdinand
SSU9802
B
SK Severka Šumperk
26.24
2.
Kočí Josef
KON9824
B
KOB Konice
27.20
+ 0.56
3.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
28.32
+ 2.08
4.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK UP Olomouc
30.35
+ 4.11
5.
Vičar Dominik
PTE9818
C
TJ Sokol Ptení
31.36
+ 5.12
6.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
B
SK Prostějov
32.24
+ 6.00
7.
Horčička Vít
UOL9919
C
SK UP Olomouc
32.35
+ 6.11
8.
Jílek Ondřej
KSU9908
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
37.23
+10.59
9.
Kašpar Petr
SSU9911
C
SK Severka Šumperk
41.20
+14.56
10.
Müller Jonáš
KSU9901
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
52.27
+26.03
11.
Mazanec Jakub
UOL
C
SK UP Olomouc
72.47
+46.23
Němeček Kryštof
PLU9917
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
Šrámek Ondřej
KSU9909
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
Dostál Pavel
KSU9902
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
H14C
4.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žovinec Lukáš
UOL9605
C
SK UP Olomouc
50.07
2.
Otruba Vojtěch
PLU9717
B
TJ Sokol Plumlov
55.05
+ 4.58
3.
Mikula Jan
SSU9609
C
SK Severka Šumperk
57.27
+ 7.20
4.
Spurný Radek
PTE9706
C
TJ Sokol Ptení
59.49
+ 9.42
5.
Kašpar Jakub
ASU9747
B
Magnus Orienteering
61.07
+11.00
6.
Kiss Tomáš
JPV9616
C
SK Prostějov
89.47
+39.40
7.
Honkyš Pavel
JPV9707
C
SK Prostějov
112.33
+62.26
Drábek Luboš
SSU9711
C
SK Severka Šumperk
DISK
Hromek Vít
SSU9708
C
SK Severka Šumperk
DISK
H16C
5.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Minář Marek
ASU9444
A
Magnus Orienteering
49.05
2.
Horvát Petr
ASU9447
A
Magnus Orienteering
54.00
+ 4.55
3.
Chmelař Martin
JPV9505
A
SK Prostějov
60.33
+11.28
4.
Šincl Jiří
ASU9446
B
Magnus Orienteering
63.21
+14.16
5.
Sklenář Martin
SBR9501
A
SKOB Bruntál
65.52
+16.47
6.
Pavlík Marek
ZLH9501
C
OOB TJ Zlaté Hory
83.34
+34.29
7.
Fajkus Radim
JPV9509
B
SK Prostějov
84.05
+35.00
8.
Skoupý Jan
STE9411
C
SK SKI-OB Šternberk
90.13
+41.08
9.
Skyva Pavel
ASU9548
B
Magnus Orienteering
92.56
+43.51
H18C
7.00 km, 29 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Német Kryštof
STE9308
A
SK SKI-OB Šternberk
81.00
2.
Kvapil Ladislav
ZLH9301
B
OOB TJ Zlaté Hory
109.51
+28.51
Hálek Matěj
UOL9311
B
SK UP Olomouc
DISK
Skyva Petr
STE9307
A
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Ostřanský Filip
ASU9243
A
Magnus Orienteering
DISK
H21K
5.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježek Tomáš
ASU8419
C
Magnus Orienteering
43.08
2.
Zdráhal Tomáš
OOL8801
C
SK Haná orienteering
49.12
+ 6.04
3.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB Horní Benešov
49.46
+ 6.38
4.
Klváček Aleš
PTE8527
C
TJ Sokol Ptení
50.24
+ 7.16
5.
Trávníček Jan
UOL7501
C
SK UP Olomouc
50.41
+ 7.33
6.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
51.17
+ 8.09
7.
Suchý Matěj
ASU8942
C
Magnus Orienteering
51.26
+ 8.18
8.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK UP Olomouc
52.24
+ 9.16
9.
Pavlíček Václav
JPV8412
C
SK Prostějov
53.16
+10.08
10.
Strachota Michal
TJN8300
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis
55.50
+12.42
11.
Ostřanský Josef
SSU9011
C
SK Severka Šumperk
56.03
+12.55
12.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
56.08
+13.00
13.
Hladík Ladislav
OOL8804
C
SK Haná orienteering
61.02
+17.54
14.
Aleš David
ASU7517
C
Magnus Orienteering
61.25
+18.17
15.
Hecl Miloš
KSU7601
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
61.52
+18.44
16.
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Prostějov
63.20
+20.12
17.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
65.20
+22.12
18.
Hendrych Pavel
ZLH8703
C
OOB TJ Zlaté Hory
68.54
+25.46
19.
Špičák František
CEL5628
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
72.25
+29.17
20.
Bubla Jiří
UOL
C
SK UP Olomouc
76.43
+33.35
21.
Skopalík Zbyněk
NNH7801
C
KVS Náměšť na Hané
81.51
+38.43
22.
Holinka Matouš
ZPV9222
B
KOB Železárny Prostějov
82.12
+39.04
23.
Vodička Luděk
SBR7705
C
SKOB Bruntál
83.52
+40.44
Zapletal Jaroslav
PTE8526
C
TJ Sokol Ptení
DISK
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
DISK
H21L
8.00 km, 31 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zbranek Roman
ASU8808
R
Magnus Orienteering
63.29
2.
Král Václav
SSU8243
C
SK Severka Šumperk
63.50
+ 0.21
3.
Strachota Petr
TJN8700
C
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis
64.03
+ 0.34
4.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
66.47
+ 3.18
5.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
67.41
+ 4.12
6.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
68.42
+ 5.13
7.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
69.49
+ 6.20
8.
Vlach Jiří
VOV7900
C
VSK VŠB TU Ostrava
69.50
+ 6.21
9.
Vozda Vojtěch
ASU9043
R
Magnus Orienteering
70.00
+ 6.31
10.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
70.41
+ 7.12
11.
Turczer Petr
KSU7945
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
71.47
+ 8.18
12.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
73.00
+ 9.31
13.
Axman Karel
STE8303
C
SK SKI-OB Šternberk
74.06
+10.37
13.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
74.06
+10.37
15.
Mlejnek Pavel
STE7403
C
SK SKI-OB Šternberk
75.28
+11.59
16.
Matyšek Radoslav
PLU8007
C
TJ Sokol Plumlov
78.25
+14.56
17.
Brtník Adam
DKP8718
C
Oddíl OB Kotlářka
80.24
+16.55
18.
Pernica Jiří
VRB9002
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
86.04
+22.35
19.
Špičák František
CEL8039
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
93.36
+30.07
20.
Novotný Tomáš
ZLH7001
C
OOB TJ Zlaté Hory
94.37
+31.08
21.
Janů Zdeněk
KSU9045
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
104.10
+40.41
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
MS
Navrátil Tomáš
ASU8817
C
Magnus Orienteering
70.44
+ 7.15
H35C
7.00 km, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Huňka Karel
KON6919
C
KOB Konice
59.13
2.
Petřivalský Marek
STE6907
C
SK SKI-OB Šternberk
59.19
+ 0.06
3.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
69.01
+ 9.48
4.
Valenta Jiří
LCE6301
C
OOB TJ Slovan Luhačovice
71.06
+11.53
5.
Matoušek Milan
SSU6701
C
SK Severka Šumperk
71.31
+12.18
6.
Navrátil Václav
KON6427
C
KOB Konice
75.53
+16.40
7.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
77.26
+18.13
8.
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK UP Olomouc
78.00
+18.47
9.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
81.36
+22.23
10.
Štarha Vítězslav
SSU6603
C
SK Severka Šumperk
84.32
+25.19
11.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
TJ Sokol Ptení
86.54
+27.41
12.
Dvořák Radomír
SSU6342
C
SK Severka Šumperk
87.13
+28.00
13.
Hošťálek Dan
KRN6808
C
KOS TJ Lokomotiva Krnov
89.38
+30.25
14.
Volf Karel
PTE6625
C
TJ Sokol Ptení
93.02
+33.49
15.
Karásek Martin
ZPV7301
C
KOB Železárny Prostějov
93.11
+33.58
16.
Šincl Josef
ASU6701
C
Magnus Orienteering
98.05
+38.52
17.
Michalík Petr
XBM7117
C
Pell's MTBO team
108.16
+49.03
Smékal David
UOL7503
C
SK UP Olomouc
DISK
Hepnar Luboš
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
DISK
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team Bruntál
DISK
H45C
5.00 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Robert
OOL5707
C
SK Haná orienteering
57.27
2.
Kolář Rudolf
ASU6301
C
Magnus Orienteering
62.58
+ 5.31
3.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK UP Olomouc
63.21
+ 5.54
4.
Ženčák Jaroslav
XX1
C
68.22
+10.55
5.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
73.07
+15.40
6.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
75.53
+18.26
7.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Železárny Prostějov
75.59
+18.32
8.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK UP Olomouc
82.37
+25.10
9.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
82.53
+25.26
10.
Bohunský Vladimír
KRN5901
C
KOS TJ Lokomotiva Krnov
89.42
+32.15
11.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
90.07
+32.40
12.
Dokoupil Vojtěch
ZPV6425
C
KOB Železárny Prostějov
100.14
+42.47
13.
Konečný Jiří
OOL6303
C
SK Haná orienteering
100.17
+42.50
14.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK UP Olomouc
128.22
+70.55
Pernica Jiří
UOL6501
C
SK UP Olomouc
DISK
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
DISK
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
DISK
Zeman Jaroslav
CHT5901
C
SK Chrast
DISK
Bucký Josef
ABR6001
C
A-team Bruntál
DISK
H55C
4.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
45.27
2.
Pospíšil Vojtěch
ZPV5517
C
KOB Železárny Prostějov
53.09
+ 7.42
3.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
59.48
+14.21
4.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
60.38
+15.11
5.
Klech Josef
HOB4701
C
SKOB Horní Benešov
62.30
+17.03
6.
Vojtášek Jan
SBR5301
C
SKOB Bruntál
63.51
+18.24
7.
Babák Jiří
ZLH4801
C
OOB TJ Zlaté Hory
70.39
+25.12
8.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
71.06
+25.39
9.
Bednář Jan
UOL5402
C
SK UP Olomouc
75.02
+29.35
10.
Pilc Oldřich
ZPV5100
C
KOB Železárny Prostějov
75.09
+29.42
11.
Toman Stanislav
ABR4801
C
A-team Bruntál
76.44
+31.17
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK UP Olomouc
DISK
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
DISK
H65C
3.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK UP Olomouc
56.02
2.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
57.43
+ 1.41
3.
Uhmann Hubert
SSU2600
C
SK Severka Šumperk
64.56
+ 8.54
4.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
79.33
+23.31
5.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
84.39
+28.37
Svobodník Pavel
UOL
C
SK UP Olomouc
DISK
Šubrt Zdeněk
UOL4201
C
SK UP Olomouc
DISK
HD10N
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hajduková Jana
KSU0199
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
20.43
2.
Skoupá Vendula
STE0152
C
SK SKI-OB Šternberk
21.07
+ 0.24
3.
Jurníčková Nikol
PTE0252
C
TJ Sokol Ptení
23.45
+ 3.02
4.
Lukašáková Sára
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
23.51
+ 3.08
5.
Plevová Tereza
PTE0251
C
TJ Sokol Ptení
24.26
+ 3.43
6.
Klimek Jaromír
PTE0001
C
TJ Sokol Ptení
26.53
+ 6.10
7.
Hajduk Jakub
KSU0002
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
29.33
+ 8.50
8.
Páleník Vojtěch
KON0010
C
KOB Konice
48.51
+28.08
Stojan Kryštof
KON0215
C
KOB Konice
DISK
MS
Pihýr Daniel
PTE9902
C
TJ Sokol Ptení
21.17
+ 0.34
MS
Synková Naďa
PTE
C
TJ Sokol Ptení
20.10
MS
Machačová Hana
KON9977
C
KOB Konice
18.08
MS
Beneš Miroslav
KON9915
C
KOB Konice
25.33
+ 4.50
MS
Štěpáník Jiří
KON9805
C
KOB Konice
20.19
HDR
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrubová Anna
PLU0577
C
TJ Sokol Plumlov
19.06
2.
Šinclová Kateřina
ASU0198
C
Magnus Orienteering
19.59
+ 0.53
3.
Honkyš Jan
JPV
C
SK Prostějov
21.06
+ 2.00
4.
Jungamannová Nikol
PTE0253
C
TJ Sokol Ptení
21.45
+ 2.39
5.
Sekanina Jiří
PTE0305
C
TJ Sokol Ptení
24.13
+ 5.07
6.
Křupka Lukáš
PTE0301
C
TJ Sokol Ptení
24.43
+ 5.37
7.
Smékalová Viktorie
UOL
C
SK UP Olomouc
25.16
+ 6.10
8.
Smékalová Karolína
UOL
C
SK UP Olomouc
25.27
+ 6.21
9.
Novotný Erik
ZLH0301
C
OOB TJ Zlaté Hory
26.12
+ 7.06
10.
Lugrová Natalie
JPV0066
C
SK Prostějov
27.29
+ 8.23
11.
Hálková Eliška
UOL0156
C
SK UP Olomouc
27.33
+ 8.27
12.
Vašek Jan
PTE
C
TJ Sokol Ptení
28.42
+ 9.36
13.
Otruba František
KON
C
KOB Konice
36.50
+17.44
14.
Valenta Mikuláš
KSU0107
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
38.14
+19.08
15.
Reichl Martin
KSU0202
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
38.37
+19.31
16.
Petřivalský Bernat
OOL0203
C
SK Haná orienteering
38.55
+19.49
17.
Petřivalský Arnau
OOL0501
C
SK Haná orienteering
41.14
+22.08
18.
Vlachová Zuzana
JPV0777
C
SK Prostějov
42.19
+23.13
19.
Králíková Ája
OOL
C
SK Haná orienteering
53.27
+34.21
20.
Černohorský Vladimír
OOL
C
SK Haná orienteering
53.31
+34.25
21.
Hecl František
KSU0201
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
53.35
+34.29
22.
Mareček Karel
KSU0303
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
53.45
+34.39
23.
Kubeš David
PLU08
C
TJ Sokol Plumlov
59.52
+40.46
Krtičková Ester
KON
C
KOB Konice
DISK
P
3.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hodač Karel
JPV7927
C
SK Prostějov
25.50
2.
Krejčí Veronika
JPV8077
C
SK Prostějov
36.26
+10.36
3.
Zavadilová Simona
PTE8485
C
TJ Sokol Ptení
38.00
+12.10
4.
Turzová Margareta
ZLH8451
C
OOB TJ Zlaté Hory
39.32
+13.42
5.
Vidmuchová Martina
PTE7175
C
TJ Sokol Ptení
40.13
+14.23
6.
Švancárová Helena
SSU7252
C
SK Severka Šumperk
40.55
+15.05
7.
Zavadilová Zdeňka
PTE8689
C
TJ Sokol Ptení
42.19
+16.29
8.
Cicoň Standa
ZLH9502
C
OOB TJ Zlaté Hory
48.48
+22.58
9.
Popelka Ondřej
XXX
C
49.07
+23.17
10.
Hálková Klára
UOL9754
C
SK UP Olomouc
50.05
+24.15
11.
Ženčáková Marie
XX1
C
51.19
+25.29
12.
Bizoňová Jana
DKP8858
C
Oddíl OB Kotlářka
52.49
+26.59
13.
Jana Reisigová
CHT6602
C
SK Chrast
54.37
+28.47
14.
Smékalová Ivana
JPV8687
C
SK Prostějov
56.10
+30.20
15.
Vaňák Milan
OOL6204
C
SK Haná orienteering
58.53
+33.03
16.
Daňková Jana
JPV6060
C
SK Prostějov
60.44
+34.54
17.
Švec Jaromír
XXX
C
68.08
+42.18
18.
Alešová Bohumila
ASU7699
C
Magnus Orienteering
71.11
+45.21
19.
Filipiová Marie
XXX
C
75.36
+49.46
20.
Felkl Luděk
XX1
C
76.19
+50.29
21.
Krumpholcová Jarmila
HOB5655
C
SKOB Horní Benešov
80.26
+54.36
Jeřábek Petr
OOL6702
C
SK Haná orienteering
DISK
Stojanová Leona
KON7171
C
KOB Konice
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz