Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Český pohár LOB - 8. závod (krátká trať)
Kód závodu
100220609
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Český pohár LOB - 8. závod (krátká trať)
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
20.02.2010
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Pohár Elity, žebříček A a B, MČR družstev
Místo konání
Polana - Jakuszyce (Polsko)
Použitá mapa
Jakyszyce 1:10000, E=5m
Pořadatel
VLI - VSK Slavia TU Liberec
Ředitel závodu
Přemek Škoda
Hlavní rozhodčí
Libor Bednařík
Stavitel tratí
Jakub Vodrážka, Přemek Škoda
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
DE
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
HE
K14
K16
K18
K21
K45
M14
M16
M18
M20
M21
M40
M45
M55
TN
TP
D14A
3.47 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Veronika
SKV9752
TJ Slovan Karlovy Vary
29:59
2.
Smutná Kateřina
TUV9651
SOK TJ Turnov
30:18
+ 0:19
3.
Horvátová Hana
SSU9794
SK Severka Šumperk
31:59
+ 2:00
4.
Hrabánková Klára
PGP9654
SK Praga
39:17
+ 9:18
5.
Křečková Jana
ZPV9999
KOB Železárny Prostějov
42:58
+ 12:59
D16A
3.89 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haltofová Eva
VRB9499
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
26:55
2.
Hančová Petra
VRL9652
OOS TJ Spartak Vrchlabí
28:35
+ 1:40
3.
Kubínová Romana
SKV9452
TJ Slovan Karlovy Vary
29:05
+ 2:10
4.
Zakouřilová Štěpánka
TUV9551
SOK TJ Turnov
31:36
+ 4:41
5.
Procházková Marie
DCE9550
KOB Dobřichovice
32:16
+ 5:21
6.
Kosová Štěpánka
TRI9458
TJ TŽ Třinec
33:26
+ 6:31
7.
Smutná Anežka
TUV9451
SOK TJ Turnov
35:14
+ 8:19
8.
Dlouhá Hana
DKP9450
Oddíl OB Kotlářka
35:31
+ 8:36
9.
Hanušová Michaela
TUR9554
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
38:38
+ 11:43
10.
Jančová Jana
VRB9450
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
41:32
+ 14:37
11.
Körberová Andrea
TUR9455
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
45:59
+ 19:04
D18A
4.54 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štičková Anna
VLI9651
VSK Slavia TU Liberec
26:57
2.
Veselá Anna
NEJ9250
TJ Jiskra Nejdek
27:22
+ 0:25
3.
Kosová Barbora
TRI9258
TJ TŽ Třinec
28:23
+ 1:26
4.
Jebavá Lucie
VRL9254
OOS TJ Spartak Vrchlabí
29:41
+ 2:44
5.
Jarošová Ludmila
VRB9350
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
33:04
+ 6:07
6.
Pavlovcová Petra
TUR9353
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
34:29
+ 7:32
7.
Kochová Nikola
TUR9358
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
37:47
+ 10:50
8.
Kožinová Anna
PGP9350
SK Praga
38:31
+ 11:34
9.
Švábková Anna
TUR9352
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
48:36
+ 21:39
10.
Křečková Lenka
ZPV9271
KOB Železárny Prostějov
50:52
+ 23:55
11.
Slezáková Pavla
VRB9371
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
57:33
+ 30:36
D20A
5.02 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Kateřina
PVP9250
VSK Přírodověda
26:54
2.
Kubátová Zuzana
VRL9151
OOS TJ Spartak Vrchlabí
27:01
+ 0:07
3.
Mechlová Lenka
JIL9051
OK Jilemnice
27:09
+ 0:15
4.
Seifertová Magda
DKP9155
Oddíl OB Kotlářka
28:02
+ 1:08
5.
Jelínková Šárka
PGP9153
SK Praga
34:11
+ 7:17
6.
Ježková Dominika
DKP9054
Oddíl OB Kotlářka
34:59
+ 8:05
7.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
SK lyžování a OB Nová Paka
36:09
+ 9:15
D21A
5.44 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Martina
DKP8758
Oddíl OB Kotlářka
35:48
2.
Folprechtová Kateřina
TUV7454
SOK TJ Turnov
37:39
+ 1:51
3.
Novotná Markéta
SZP7050
TJ Slovan Zdravotník Praha
38:29
+ 2:41
4.
Suhner Maiann
PVP8552
VSK Přírodověda
38:45
+ 2:57
5.
Lacigová Michaela
SZP8150
TJ Slovan Zdravotník Praha
38:46
+ 2:58
6.
Mrázková Romana
SZP8351
TJ Slovan Zdravotník Praha
40:09
+ 4:21
7.
Doležalová Hana
VRL8851
OOS TJ Spartak Vrchlabí
40:47
+ 4:59
8.
Hanajová Janka
SMR8150
SK SNS Smržovka
42:12
+ 6:24
9.
Pachnerová Dominika
CHA7750
OK Chrastava
43:37
+ 7:49
10.
Kalinová Markéta
EKP8259
VŠTJ Ekonom Praha
43:50
+ 8:02
11.
Kašková Kateřina
CHA7850
OK Chrastava
44:43
+ 8:55
12.
Švecová Iva
CHT7151
SK Chrast
48:11
+ 12:23
13.
Prchalová Ivana
CHA8754
OK Chrastava
50:35
+ 14:47
14.
Budínová Radka
CHT7951
SK Chrast
50:47
+ 14:59
15.
Kučerová Vladimíra
CHT6460
SK Chrast
50:56
+ 15:08
16.
Šimková Markéta
PVP7751
VSK Přírodověda
51:02
+ 15:14
17.
Kopáčková Iva
CHT8851
SK Chrast
51:25
+ 15:37
18.
Mezníková Lenka
LBE8450
TJ Lokomotiva Beroun
51:42
+ 15:54
19.
Janovská Petra
PGP7355
SK Praga
52:57
+ 17:09
20.
Skripniková Kateřina
LIV8051
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
59:41
+ 23:53
21.
Šípová Jana
LIV8353
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
62:44
+ 26:56
22.
Hlavatá Andrea
CHA8753
OK Chrastava
64:54
+ 29:06
23.
Reitermanová Zuzana
SSP8251
SK Stopa Praha
75:23
+ 39:35
D35B
5.02 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Borovičková Lenka
LIV7350
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
40:15
2.
Zakouřilová Helena
TUV7453
SOK TJ Turnov
42:33
+ 2:18
3.
Škorpilová Jana
SZP7455
TJ Slovan Zdravotník Praha
44:37
+ 4:22
4.
Grégrová Jitka
TUV7251
SOK TJ Turnov
46:28
+ 6:13
5.
Kučerová Lada
SSP7450
SK Stopa Praha
53:12
+ 12:57
6.
Vildmonová Pavla
LBE7451
TJ Lokomotiva Beroun
55:07
+ 14:52
D40B
4.54 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Renata
PVP6650
VSK Přírodověda
28:04
2.
Dohnalová Jindra
OSN6251
SK OS Nové Město n. M.
34:47
+ 6:43
3.
Čechová Zuzana
SJI6951
OK Jihlava
35:06
+ 7:02
4.
Kožinová Jana
PGP6651
SK Praga
39:17
+ 11:13
5.
Křečková Petra
ZPV7076
KOB Železárny Prostějov
39:56
+ 11:52
6.
Švábková Šárka
TUR6552
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
45:02
+ 16:58
D45B
4.54 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Jana
EKP6150
VŠTJ Ekonom Praha
34:54
2.
Šedivá Miroslava
EKP5750
VŠTJ Ekonom Praha
40:11
+ 5:17
3.
Hrabánková Ilona
PGP6250
SK Praga
45:14
+ 10:20
4.
Ježková Regina
SSP6350
SK Stopa Praha
48:49
+ 13:55
Kröber Andrea
OLW0004
OLW OL-Team Wehrsdorf
DISK
Mrázová Pavla
DCE5550
KOB Dobřichovice
DISK
D50B
3.89 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuncová Jiřina
TJN5752
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
33:39
2.
Mrázková Ivana
DKP5650
Oddíl OB Kotlářka
35:16
+ 1:37
3.
Pospíšková Luisa
TBM5959
KOS TJ Tesla Brno
35:43
+ 2:04
4.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
SK OS Nové Město n. M.
42:40
+ 9:01
D55B
3.47 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Haňkovská Jana
SSP4050
SK Stopa Praha
35:05
2.
Tvrdková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
36:29
+ 1:24
3.
Stehnová Hana
DKP5150
Oddíl OB Kotlářka
38:11
+ 3:06
DE
6.08 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
OK Jihlava
31:51
2.
Bochenková Ivana
DKP8950
Oddíl OB Kotlářka
32:11
+ 0:20
3.
Karochová Simona
DKP8853
Oddíl OB Kotlářka
32:44
+ 0:53
4.
Randáková Helena
VRL7452
OOS TJ Spartak Vrchlabí
32:46
+ 0:55
5.
Jedličková Zuzana
SHK8150
TJ Slavia Hradec Králové
33:37
+ 1:46
6.
Hasmanová Lenka
VPM7551
KOS Slavia VŠ Plzeň
34:51
+ 3:00
7.
Böhmová Eva
VLI8351
VSK Slavia TU Liberec
35:55
+ 4:04
8.
Kovářová Kristýna
DKP8450
Oddíl OB Kotlářka
36:56
+ 5:05
9.
Hrušková Lenka
OSN8569
SK OS Nové Město n. M.
37:00
+ 5:09
10.
Tichovská Martina
SZP8655
TJ Slovan Zdravotník Praha
38:19
+ 6:28
11.
Marešová Michaela
VLI8959
VSK Slavia TU Liberec
38:32
+ 6:41
12.
Petrželová Tereza
SHK8952
TJ Slavia Hradec Králové
39:31
+ 7:40
13.
Betková Štěpánka
PVP8750
VSK Přírodověda
41:15
+ 9:24
14.
Baldriánová Barbora
DKP7855
Oddíl OB Kotlářka
41:22
+ 9:31
15.
Horová Magda
SZP5450
TJ Slovan Zdravotník Praha
41:53
+ 10:02
16.
Volfová Martina
EKP8051
VŠTJ Ekonom Praha
42:03
+ 10:12
17.
Fólová Martina
TJN8853
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
44:46
+ 12:55
18.
Dlouhá Marie
DKP8756
Oddíl OB Kotlářka
45:29
+ 13:38
19.
Janatová Lucie
DKP8154
Oddíl OB Kotlářka
46:50
+ 14:59
20.
Rosecká Alena
PZR5654
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
48:25
+ 16:34
21.
Dannowski Anke
EDM0001
EDM ESV Dresden MBO
53:45
+ 21:54
H14A
3.89 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Illner Vojtěch
DKP9600
Oddíl OB Kotlářka
29:04
2.
Čech Jan
SJI9601
OK Jihlava
33:28
+ 4:24
3.
Sokolář Ondřej
TUV9602
SOK TJ Turnov
40:50
+ 11:46
4.
Neumann Jindřich
PVP9900
VSK Přírodověda
71:03
+ 41:59
H16A
5.09 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horvát Petr
SSU9442
SK Severka Šumperk
33:54
2.
Neumann Vojtěch
PVP9400
VSK Přírodověda
35:40
+ 1:46
3.
Rychlý Michal
TUR9402
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
36:45
+ 2:51
4.
Horák Patrik
TUV9501
SOK TJ Turnov
39:09
+ 5:15
5.
Pavlovec Jan
BOR9503
OK Jiskra Nový Bor
39:43
+ 5:49
6.
Uhlíř Marek
SSP9400
SK Stopa Praha
52:27
+ 18:33
7.
Veselý Jakub
LBE9500
TJ Lokomotiva Beroun
54:14
+ 20:20
H18A
5.44 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Argaláš Michal
TRI9301
TJ TŽ Třinec
31:07
2.
Klaška Pavel
DKP9301
Oddíl OB Kotlářka
32:28
+ 1:21
3.
Rusý Tomáš
DCE9300
KOB Dobřichovice
33:41
+ 2:34
4.
Frey Martin
NEJ9200
TJ Jiskra Nejdek
34:41
+ 3:34
5.
Švábek Jan
TUR9303
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
38:31
+ 7:24
6.
Kubát Lukáš
VRL9301
OOS TJ Spartak Vrchlabí
40:45
+ 9:38
7.
Zakouřil Vít
TUR9301
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
64:07
+ 33:00
H20A
6.12 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kantor Ondřej
TRI9103
TJ TŽ Třinec
30:00
2.
Procházka Pavel
LBE9000
TJ Lokomotiva Beroun
31:21
+ 1:21
3.
Havlíček Lukáš
JIL9003
OK Jilemnice
31:24
+ 1:24
4.
Petržela Jan
LTU9201
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
31:41
+ 1:41
5.
Chmelař Lukáš
SHK9102
TJ Slavia Hradec Králové
35:26
+ 5:26
Picek Jan
TJN9101
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
DISK
H21A
6.62 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klech Richard
VRB7201
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
34:55
2.
Zakouřil Tomáš
TUV7501
SOK TJ Turnov
36:01
+ 1:06
3.
Vlček Martin
TUR8702
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
36:03
+ 1:08
4.
Rauch Stanislav
VPM8201
KOS Slavia VŠ Plzeň
36:52
+ 1:57
5.
Mrázek Jan
SZP8102
TJ Slovan Zdravotník Praha
37:10
+ 2:15
6.
Kovář Miroslav
SZP8101
TJ Slovan Zdravotník Praha
37:11
+ 2:16
7.
Rauch Tomáš
VPM8501
KOS Slavia VŠ Plzeň
37:46
+ 2:51
8.
Bořánek Petr
SZP7000
TJ Slovan Zdravotník Praha
38:08
+ 3:13
9.
Holas Štěpán
SJC8702
Sportcentrum Jičín
38:46
+ 3:51
10.
Janata Martin
DKP8306
Oddíl OB Kotlářka
39:14
+ 4:19
11.
Kalina Miroslav
EKP8211
VŠTJ Ekonom Praha
40:16
+ 5:21
12.
Šťastný Jiří
TBM7137
KOS TJ Tesla Brno
40:17
+ 5:22
13.
Voráček Michal
PGP8009
SK Praga
40:54
+ 5:59
14.
Männel Harald
OLW0001
OLW OL-Team Wehrsdorf
40:58
+ 6:03
15.
Hruška Jiří
OSN5501
SK OS Nové Město n. M.
40:59
+ 6:04
16.
Procházka Tomáš
DKP8200
Oddíl OB Kotlářka
42:04
+ 7:09
17.
Janovský Tomáš
PGP6401
SK Praga
42:09
+ 7:14
18.
Balej Vít
TJN7903
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
42:51
+ 7:56
19.
Čech Jan
LIV7900
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
43:04
+ 8:09
20.
Tomeš Petr
JIL7531
OK Jilemnice
43:20
+ 8:25
21.
Neumann Tomáš
PVP8900
VSK Přírodověda
43:28
+ 8:33
22.
Vlach Martin
DKP8605
Oddíl OB Kotlářka
43:45
+ 8:50
23.
Zaoral Pedros
SMR7903
SK SNS Smržovka
43:56
+ 9:01
24.
Kožina Petr
PVP6000
VSK Přírodověda
44:12
+ 9:17
25.
Laciga Zdeněk
SZP5200
TJ Slovan Zdravotník Praha
44:45
+ 9:50
26.
Preininger Luděk
DOB8001
KOB Dobruška
46:31
+ 11:36
27.
Regal Jan
PVP7307
VSK Přírodověda
47:33
+ 12:38
28.
Lebeda Dušan
EKP7301
VŠTJ Ekonom Praha
48:19
+ 13:24
29.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
48:53
+ 13:58
30.
Tojnar Jan
LIV6701
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
49:34
+ 14:39
31.
Sedlák Radek
DOB7500
KOB Dobruška
50:52
+ 15:57
Kamaryt Tomáš
VPM8807
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H21B
6.12 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jiří
NPA7502
SK lyžování a OB Nová Paka
34:57
2.
Justa Pavel
PHK8701
OK 99 Hradec Králové
35:14
+ 0:17
3.
Hradec Pavel
CHA8801
OK Chrastava
35:54
+ 0:57
4.
Sokolář Zdeněk
EKP7201
VŠTJ Ekonom Praha
36:43
+ 1:46
5.
Veselý Ondřej
PHK8505
OK 99 Hradec Králové
37:18
+ 2:21
6.
Svoboda Honza
SMR7901
SK SNS Smržovka
37:32
+ 2:35
7.
Zakouřil Václav
TUV7405
SOK TJ Turnov
39:25
+ 4:28
8.
Martínek Robert
LIV7700
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
39:54
+ 4:57
9.
Graubner Jan
TZL8236
SKOB Zlín
39:59
+ 5:02
10.
Hýbl Lukáš
PVP7500
VSK Přírodověda
40:26
+ 5:29
11.
Krajíček Vojtěch
VRL8803
OOS TJ Spartak Vrchlabí
42:09
+ 7:12
12.
Gregoriades Tomáš
SSP8312
SK Stopa Praha
42:46
+ 7:49
13.
Khýn Vítězslav
DOB8304
KOB Dobruška
44:09
+ 9:12
14.
Kadavý Petr
CHA7800
OK Chrastava
44:13
+ 9:16
15.
Preininger Ondřej
DOB8801
KOB Dobruška
44:29
+ 9:32
16.
Čáp Ondřej
DOB7405
KOB Dobruška
44:44
+ 9:47
17.
Jirka Jakub
VPM7905
KOS Slavia VŠ Plzeň
45:06
+ 10:09
18.
Hons Miši
SMR7700
SK SNS Smržovka
45:09
+ 10:12
19.
Špicar Petr
SJC8801
Sportcentrum Jičín
45:20
+ 10:23
20.
Novák Daniel
DOK8700
OK Doksy
45:42
+ 10:45
21.
Vokurka Jan
HAR7501
OK Harcov
47:25
+ 12:28
22.
Paulíček Jiří
SJI7727
OK Jihlava
48:08
+ 13:11
23.
Král Luboš
PVP8400
VSK Přírodověda
49:07
+ 14:10
24.
Slivečka Jan
VOV8901
VSK VŠB TU Ostrava
49:11
+ 14:14
25.
Kurfürst Pavel
LIV7400
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
53:24
+ 18:27
26.
Vančura Martin
TJN8002
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
54:09
+ 19:12
27.
Vokál Vojtěch
CHA7900
OK Chrastava
54:36
+ 19:39
28.
Leštínský Tomáš
DOB7801
KOB Dobruška
55:50
+ 20:53
29.
Skripnik Ondřej
LIV7502
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
57:15
+ 22:18
30.
Petříček Martin
SSP8000
SK Stopa Praha
61:41
+ 26:44
Frédéric Sudre
CHT6701
SK Chrast
DISK
Folprecht Eduard
TUV7301
SOK TJ Turnov
DISK
H35B
6.08 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Würz Lance
SMR6300
SK SNS Smržovka
33:06
2.
Hasman Jan
VPM6901
KOS Slavia VŠ Plzeň
36:14
+ 3:08
3.
Schröter Pavel
HAR7203
OK Harcov
37:31
+ 4:25
4.
Křeček Miroslav
ZPV6213
KOB Železárny Prostějov
38:25
+ 5:19
5.
Pěsta Roman
LEN6802
Ski Klub Lenora
39:06
+ 6:00
6.
Petržela Pavel
LTU6301
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
40:57
+ 7:51
7.
Pecka Jan
EKP6800
VŠTJ Ekonom Praha
41:51
+ 8:45
8.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
VSK Přírodověda
43:30
+ 10:24
9.
Prevužňák Martin
SMR7400
SK SNS Smržovka
47:43
+ 14:37
10.
Erlebach Josef
SSP5200
SK Stopa Praha
48:18
+ 15:12
11.
Hora Vladimír
SZP5100
TJ Slovan Zdravotník Praha
49:47
+ 16:41
12.
Reichl Michal
SSP6400
SK Stopa Praha
50:19
+ 17:13
13.
Koč Zdeněk
SSP4700
SK Stopa Praha
55:14
+ 22:08
14.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
SK Stopa Praha
76:06
+ 43:00
H40B
5.44 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubín Jiří
SKV6001
TJ Slovan Karlovy Vary
36:23
2.
Švábek Karel
TUR6501
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
36:38
+ 0:15
3.
Charvát Roman
VRL6501
OOS TJ Spartak Vrchlabí
37:06
+ 0:43
4.
Chmelař Pavel
SHK6402
TJ Slavia Hradec Králové
42:10
+ 5:47
5.
Kubát Miroslav
VRL6701
OOS TJ Spartak Vrchlabí
43:19
+ 6:56
6.
Uhlíř Patrik
SSP7004
SK Stopa Praha
58:02
+ 21:39
Škorpil Martin
SZP5700
TJ Slovan Zdravotník Praha
DISK
H45B
5.09 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Seifert Jan
DKP6501
Oddíl OB Kotlářka
31:16
2.
Svoboda Ivan
SMR6200
SK SNS Smržovka
34:47
+ 3:31
3.
Kafka Václav
SJI6001
OK Jihlava
36:27
+ 5:11
4.
Havlíček Libor
JIL6103
OK Jilemnice
37:08
+ 5:52
5.
Šimek Miroslav
PVP6300
VSK Přírodověda
49:23
+ 18:07
6.
Borovička Milan
LIV6104
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
54:28
+ 23:12
H50B
5.09 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sonnenberg Sergej
OTB0001
OTB Osnabrück TB
31:01
2.
Šedivý Jiří
EKP5500
VŠTJ Ekonom Praha
33:13
+ 2:12
3.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
KOS TJ Tesla Brno
37:15
+ 6:14
4.
Fremder Dietmar
OLW0003
OLW OL-Team Wehrsdorf
38:46
+ 7:45
5.
Bochenek Milan
EKP5601
VŠTJ Ekonom Praha
40:29
+ 9:28
6.
Kundisch Diethard
USD0001
USD USV TU Dresden
44:30
+ 13:29
7.
Šváb Jan
CHP5801
VSK Chemie Praha
76:10
+ 45:09
H55B
5.02 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházka Antonín
DCE5500
KOB Dobřichovice
34:14
2.
Wald František
LIV5300
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
36:27
+ 2:13
3.
Rauch Stanislav
VPM5301
KOS Slavia VŠ Plzeň
39:11
+ 4:57
4.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
45:10
+ 10:56
5.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
47:46
+ 13:32
6.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
TJ Baník Ostrava OKD
49:00
+ 14:46
7.
Pilc Oldřich
ZPV5100
KOB Železárny Prostějov
49:51
+ 15:37
8.
Jelínek Martin
PGP5103
SK Praga
50:14
+ 16:00
Novák Tom
DOK5500
OK Doksy
DISK
H60B
4.54 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
34:09
2.
Rejmont Milan
LTU4801
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
37:59
+ 3:50
3.
Toušek Miloslav
SSP5000
SK Stopa Praha
45:25
+ 11:16
4.
Nosál Stanislav
SSP4600
SK Stopa Praha
47:25
+ 13:16
5.
Stehno Pavel
DKP4900
Oddíl OB Kotlářka
48:51
+ 14:42
6.
Paulíček Jiří
SJI4911
OK Jihlava
49:30
+ 15:21
7.
Kramoliš Jan
PVP5000
VSK Přírodověda
62:25
+ 28:16
H65B
3.89 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
VSK VŠB TU Ostrava
29:38
2.
Procházka Zdenko
DKP4300
Oddíl OB Kotlářka
33:16
+ 3:38
3.
Dohnal Josef
SZP4300
TJ Slovan Zdravotník Praha
35:29
+ 5:51
4.
Frey Jaromír
NEJ4100
TJ Jiskra Nejdek
35:35
+ 5:57
5.
Němec Vladimír
SSP4201
SK Stopa Praha
45:10
+ 15:32
6.
Pospíšil Jiří
PZR4321
UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
57:33
+ 27:55
HE
7.36 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bouchal Jiří
VPM8449
KOS Slavia VŠ Plzeň
32:31
2.
Šedivý Jan
EKP8400
VŠTJ Ekonom Praha
34:03
+ 1:32
3.
Drobník Michal
SJC8709
Sportcentrum Jičín
34:47
+ 2:16
4.
Škoda Jakub
VLI8800
VSK Slavia TU Liberec
35:43
+ 3:12
5.
Lauerman Jan
SJI7419
OK Jihlava
36:28
+ 3:57
6.
Seidl Miroslav
EKP7402
VŠTJ Ekonom Praha
36:58
+ 4:27
7.
Rygl Miroslav
TBM7205
KOS TJ Tesla Brno
37:17
+ 4:46
8.
Rygl Jaroslav
TBM7044
KOS TJ Tesla Brno
37:29
+ 4:58
9.
Košárek Pavel
JAM7100
SK Jamnice
37:42
+ 5:11
10.
Laciga Radek
SZP8200
TJ Slovan Zdravotník Praha
38:07
+ 5:36
11.
Mareček Petr
CHT6901
SK Chrast
38:55
+ 6:24
12.
Pospíšil Vítek
SZP6800
TJ Slovan Zdravotník Praha
39:01
+ 6:30
13.
Wohanka Pavel
VRL7501
OOS TJ Spartak Vrchlabí
39:18
+ 6:47
14.
Hora Vojtěch
SZP8300
TJ Slovan Zdravotník Praha
39:34
+ 7:03
15.
Wohanka Petr
VRL7305
OOS TJ Spartak Vrchlabí
40:15
+ 7:44
16.
Kunc Radovan
TJN5549
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
40:55
+ 8:24
17.
Váňa Lukáš
VRB8601
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
41:52
+ 9:21
18.
Zuzánek Zdeněk
TJN5901
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
42:13
+ 9:42
19.
Venhoda Milan
SJI7104
OK Jihlava
42:16
+ 9:45
20.
Procházka Jan
DKP8201
Oddíl OB Kotlářka
44:31
+ 12:00
20.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
44:31
+ 12:00
22.
Sikora Tomáš
TBM7001
KOS TJ Tesla Brno
52:41
+ 20:10
K14
3.47 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cych Weronika
D45005
D45 MLKS Echo Twardogóra
31:15
2.
Morawska Zuzanna
G17006
G17 UKS „Azymut 45” Gdynia
42:02
+ 10:47
3.
Morawska Majka
G18043
G18 WKS „Flota” Gdynia
50:19
+ 19:04
4.
Chudzińska Anita
P40064
P40 LKO Leszno
55:56
+ 24:41
5.
Gruchała Natalia
P09991
P09 UKS Orka Gdynia
57:28
+ 26:13
6.
Wierzba Wiktoria
D93111
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
61:15
+ 30:00
7.
Andrzejewska Agnieszka
G18015
G18 WKS „Flota” Gdynia
68:41
+ 37:26
8.
Jankowska Joanna
D93010
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
71:42
+ 40:27
9.
Szablewska Monika
P40078
P40 LKO Leszno
76:08
+ 44:53
Szymoniak Patrycja
P40068
P40 LKO Leszno
DISK
Szymoniak Agata
P01010
P01 BUKOS
DISK
K16
3.89 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ożga Magdalena
O47024
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
48:13
2.
Wojtynek Roksana
O47026
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
48:31
+ 0:18
3.
Kontesiewicz Iga
NER9996
NER neregistrovaní
50:55
+ 2:42
4.
Pietrzak Anna
G11061
G11 PKO Harpagan Gdańsk
52:03
+ 3:50
5.
Kropińska Zuzanna
P40014
P40 LKO Leszno
60:59
+ 12:46
K18
4.54 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klimkowska Hanna
P40002
P40 LKO Leszno
43:00
2.
Morawska Anna
G18022
G18 WKS „Flota” Gdynia
47:26
+ 4:26
3.
Szwancarz Marzena
O47010
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
48:51
+ 5:51
4.
Linowska Julita
G11034
G11 PKO Harpagan Gdańsk
49:24
+ 6:24
5.
Drobotowicz Karolina
G11035
G11 PKO Harpagan Gdańsk
53:32
+ 10:32
6.
Raszkiewicz Dominika
G11036
G11 PKO Harpagan Gdańsk
63:24
+ 20:24
K21
5.44 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Żerdzicka Klara
W89998
W89 KU AZS WAT Warszawa
48:19
2.
Kamińska Anna
W89029
W89 KU AZS WAT Warszawa
49:19
+ 1:00
3.
Morawska Urszula
G18023
G18 WKS „Flota” Gdynia
58:59
+ 10:40
4.
Lajn Daria
G18070
G18 WKS „Flota” Gdynia
60:09
+ 11:50
5.
Krzyśko Barbara
P02999
P02 AZS PWr Wrocław
63:02
+ 14:43
6.
Polewska Joanna
O47007
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
66:06
+ 17:47
7.
Nowakowska Anita
S28001
S28 UKS Kometa Gliwice
70:24
+ 22:05
8.
Wiśniewska Joanna
D93008
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
78:23
+ 30:04
K45
5.02 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Morawska Irena
G18001
G18 WKS „Flota” Gdynia
52:09
2.
Depta Monika
G18055
G18 WKS „Flota” Gdynia
57:52
+ 5:43
3.
Biziuk Halina
N61076
N61 UMKS ORKAN Ostróda
63:56
+ 11:47
4.
Cych Ewa
D45999
D45 MLKS Echo Twardogóra
67:35
+ 15:26
5.
Słomska Hanna
P09983
P09 UKS Orka Gdynia
70:58
+ 18:49
6.
Porzycz Agata
G18005
G18 WKS „Flota” Gdynia
84:52
+ 32:43
M14
3.89 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jaroszek Kuba
S22035
S22 MUKS Gliwice
37:26
2.
Pieczka Tymoteusz
G11060
G11 PKO Harpagan Gdańsk
42:50
+ 5:24
3.
Szymczak Patryk
G11073
G11 PKO Harpagan Gdańsk
49:44
+ 12:18
4.
Lewandowski Patryk
S28122
S28 UKS Kometa Gliwice
52:35
+ 15:09
5.
Skorupa Marek
S22092
K30 WKS Wawel Kraków
54:49
+ 17:23
6.
Tuchołak Marcin
P09994
P09 UKS Orka Gdynia
56:40
+ 19:14
7.
Nowak Maciej
D93030
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
74:20
+ 36:54
8.
Klimkowski Piotr
P40071
P40 LKO Leszno
74:44
+ 37:18
Ulasiński Jakub
G11074
G11 PKO Harpagan Gdańsk
DISK
M16
5.09 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Parfianowicz Piotr
W87027
W87 UNTS Warszawa
31:17
2.
Niczyporuk Sebastian
B56012
B56 UKS Trops Białystok
42:00
+ 10:43
3.
Wołowczyk Krzysztof
W87033
W87 UNTS Warszawa
44:22
+ 13:05
4.
Bartczak Maciej
N61010
N61 UMKS ORKAN Ostróda
45:23
+ 14:06
5.
Rombczyk Kamil
G11045
G11 PKO Harpagan Gdańsk
45:28
+ 14:11
6.
Dzioba Mateusz
D93012
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
47:48
+ 16:31
7.
Bolewicz Patryk
P40011
P40 LKO Leszno
48:06
+ 16:49
8.
Jaroszek Radek
S22022
S22 MUKS Gliwice
49:09
+ 17:52
9.
Niczyporuk Konrad
B56011
B56 UKS Trops Białystok
55:09
+ 23:52
10.
Jurdeczka Damian
P40063
P40 LKO Leszno
62:21
+ 31:04
11.
Baran Adrian
O47018
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
62:26
+ 31:09
12.
Dubicki Mikołaj
P40009
P40 LKO Leszno
63:07
+ 31:50
13.
Dolatowski Piotr
G11031
G11 PKO Harpagan Gdańsk
64:43
+ 33:26
14.
Trzebiatowski Jakub
G11059
G11 PKO Harpagan Gdańsk
65:39
+ 34:22
15.
Winczewski Jędrzej
E71018
E71 UKS Azymut Pabianice
69:13
+ 37:56
16.
Kąkol Michał
P09988
P09 UKS Orka Gdynia
70:28
+ 39:11
17.
Jarzembiński Bartłomiej
P09989
P09 UKS Orka Gdynia
82:09
+ 50:52
18.
Ulasiński Paweł
G11072
G11 PKO Harpagan Gdańsk
90:23
+ 59:06
19.
Deptulski Mateusz
DEP0001
NER neregistrovaní
158:41
+ 127:24
Bolewicz Domonik
P40015
P40 LKO Leszno
DISK
M18
5.44 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skorupa Piotr
S22020
S22 MUKS Gliwice
50:14
2.
Kozak Mateusz
O47012
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
51:03
+ 0:49
3.
Klimkiewicz Kacper
D93099
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
52:12
+ 1:58
4.
Szpakowski Adrian
G11037
G11 PKO Harpagan Gdańsk
54:02
+ 3:48
5.
Osiński Wojciech
P09986
P09 UKS Orka Gdynia
66:54
+ 16:40
6.
Osiński Jakub
P09987
P09 UKS Orka Gdynia
70:36
+ 20:22
7.
Matyja Tadeusz
D93047
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
71:08
+ 20:54
Wels Dominik
P40001
P40 LKO Leszno
DISK
Dubicki Mateusz
P40029
P40 LKO Leszno
DISK
M20
6.12 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gromadka Maciej
W87007
W87 UNTS Warszawa
44:12
2.
Dzioba Jakub
D93046
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
47:54
+ 3:42
3.
Mostek Łukasz
D93086
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
50:09
+ 5:57
3.
Wojtynek Sebastian
O47003
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
50:09
+ 5:57
5.
Bartczak Wojciech
N61004
N61 UMKS ORKAN Ostróda
52:21
+ 8:09
6.
Hoffman Mateusz
P40003
P40 LKO Leszno
54:58
+ 10:46
7.
Matyja Rafał
D93085
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
57:58
+ 13:46
8.
Leśnicki Marcin
R22001
R22 UKS Azymut Dębów
74:19
+ 30:07
9.
Klimkowski Marcin
P09980
P09 UKS Orka Gdynia
142:00
+ 97:48
M21
6.62 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Olesinski Maciek
W89015
W89 KU AZS WAT Warszawa
41:06
2.
Jasiński Maciej
D95999
D95 WKS Śląsk Wrocław
42:50
+ 1:44
3.
Trzasko Bogusław
G11075
G11 PKO Harpagan Gdańsk
43:07
+ 2:01
4.
Moszkowicz Paweł
K30050
K30 WKS Wawel Kraków
45:34
+ 4:28
5.
Bartczak Jarosław
N61001
N61 UMKS ORKAN Ostróda
45:59
+ 4:53
6.
Nowak Remigiusz
P69018
P69 WKS Grunwald Poznań
48:18
+ 7:12
7.
Dybek Pavel
D92005
D92 KS Artemis Wrocław
49:34
+ 8:28
8.
Niedbała Mateusz
P00003
P00 Indywidualnie
50:01
+ 8:55
9.
Dymus Piotr
W89999
W89 KU AZS WAT Warszawa
53:30
+ 12:24
10.
Sokalski Dariusz
D95096
D95 WKS Śląsk Wrocław
53:52
+ 12:46
11.
Cych Piotr
D95040
D95 WKS Śląsk Wrocław
53:53
+ 12:47
12.
Myszkowski Karol
W87012
W87 UNTS Warszawa
56:27
+ 15:21
13.
Lippa Grzegorz
O47074
O47 UKS Azymek Zdzieszowic
57:54
+ 16:48
14.
Kalata Michał
D93071
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
60:57
+ 19:51
15.
Nowak Jacek
G18083
G18 WKS „Flota” Gdynia
62:35
+ 21:29
16.
Dopierała Piotr
P07999
P07 Szczawno Zdrój
63:46
+ 22:40
17.
Konieczny Paweł
D93087
D93 MKS Paulinum Jelenia Góra
69:15
+ 28:09
18.
Rochowski Konrad
P04999
P04 HKS Hades
86:21
+ 45:15
19.
Jarocki Michał
G11051
G11 PKO Harpagan Gdańsk
93:29
+ 52:23
M40
6.08 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Podkanski Bartozs
NER9995
NER neregistrovaní
45:35
2.
Kozinski Maciek
NER9996
NER neregistrovaní
47:28
+ 1:53
3.
Kościelny Wojciech
K30998
K30 WKS Wawel Kraków
49:01
+ 3:26
4.
Stenka Krystian
G11076
G11 PKO Harpagan Gdańsk
50:21
+ 4:46
5.
Podwórny Jacek
S22067
S22 MUKS Gliwice
50:49
+ 5:14
6.
Winczewski Piotr
E71010
E71 UKS Azymut Pabianice
52:37
+ 7:02
7.
Kijewski Jacek
W89037
W89 KU AZS WAT Warszawa
57:29
+ 11:54
8.
Szczybelski Wojciech
P09984
P09 UKS Orka Gdynia
66:54
+ 21:19
9.
Kalsztein Karol
G11001
G11 PKO Harpagan Gdańsk
73:18
+ 27:43
10.
Szanecki Mariusz
E71090
E71 UKS Azymut Pabianice
73:22
+ 27:47
11.
Skorupa Mariusz
S22003
S22 MUKS Gliwice
88:00
+ 42:25
Zaworonek Rafał
K30019
K30 WKS Wawel Kraków
DISK
M45
5.02 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozłowski Jacek
P40077
P40 LKO Leszno
36:07
2.
Morawski Paweł
G18002
G18 WKS „Flota” Gdynia
40:49
+ 4:42
3.
Wołowczyk Marek
W87032
W87 UNTS Warszawa
43:41
+ 7:34
4.
Konieczny Tomasz
P00001
P00 Indywidualnie
45:08
+ 9:01
5.
Krzyśko Maciej
Z25001
Z25 UKS Sprint Pełczyce
46:03
+ 9:56
6.
Skorupa Stanisław
S22007
S22 MUKS Gliwice
47:16
+ 11:09
7.
Depta Piotr
G18056
G18 WKS „Flota” Gdynia
50:18
+ 14:11
8.
Sobiegraj Marek
Z25002
Z25 UKS Sprint Pełczyce
52:56
+ 16:49
Niczyporuk Stefan
B56027
B56 UKS Trops Białystok
DISK
M55
4.54 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Parfianowicz Ludomir
W87020
W87 UNTS Warszawa
30:24
2.
Bartkowiak Edward
P69072
P69 WKS Grunwald Poznań
32:21
+ 1:57
3.
Olech Andrzej
L45004
L45 Start Lublin
34:02
+ 3:38
4.
Miszewski Romuald
G18045
G18 WKS „Flota” Gdynia
37:16
+ 6:52
5.
Trzpil Lech
W85012
W85 OKS
47:36
+ 17:12
6.
Grabowicz Andrzej
K30003
K30 WKS Wawel Kraków
48:53
+ 18:29
7.
Andrzejewski Leszek
G18034
G18 WKS „Flota” Gdynia
68:40
+ 38:16
8.
Włodarczyk Michał
D92001
D92 KS Artemis Wrocław
83:03
+ 52:39
Kruczek Stanisław
K30099
K30 WKS Wawel Kraków
DISK
TN
3.47 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubínová Jana
NER0010
NER neregistrovaní
41:00
2.
Janovští
NER9997
NER neregistrovaní
45:13
+ 4:13
3.
Bogucka-Jaroszek Anna
S22034
S22 MUKS Gliwice
49:11
+ 8:11
TP
5.09 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smutný Martin
NER9998
NER neregistrovaní
36:26
2.
Kobřík Tomáš
TJN8901
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
39:26
+ 3:00
3.
Hostaš Petr
TJN9001
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
41:59
+ 5:33
4.
Sokolář Jiří
NER9999
NER neregistrovaní
43:07
+ 6:41
5.
Duda Antonín
TJN8705
OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
43:28
+ 7:02
6.
Nováková Tereza
DKP9751
Oddíl OB Kotlářka
44:03
+ 7:37
7.
Pospíšil Ondřej
DKP8717
Oddíl OB Kotlářka
45:39
+ 9:13
8.
Dattelová Lenka
NER0002
NER neregistrovaní
46:40
+ 10:14
9.
Honsová Lenka
SMR7750
SK SNS Smržovka
47:38
+ 11:12
10.
Paroubková Iva
VLI9999
VSK Slavia TU Liberec
48:28
+ 12:02
11.
Dlouhý Jiří
DKP5700
Oddíl OB Kotlářka
54:24
+ 17:58
12.
Němeček Pavel
TUR9999
OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov
57:09
+ 20:43
13.
Štěpánová Dita
DOB7956
KOB Dobruška
78:00
+ 41:34
Pěstová Kateřina
LEN9151
Ski Klub Lenora
DISK
Pražáková Aneta
SJC8758
Sportcentrum Jičín
DISK
Lála Tomáš
LBE9600
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz