Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Vánoční Sprint 09
Kód závodu
091220
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Vánoční Sprint 09
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
20.12.2009
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ZHL 2009/10
Místo konání
Hradec Králové, AC Club
Použitá mapa
AC Club
Pořadatel
PHK - OK 99 Hradec Králové
Ředitel závodu
Pavel Kubát
Hlavní rozhodčí
Jan Kubát
Stavitel tratí
Pavel Kubát, Jan Kubát
Kategorie
D
DE
DK
H
HE
HK
D
1.90 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machútová Lucie
PHK8851
OK 99 Hradec Králové
15:12
2.
Švíglerová Pavla
LPU7658
OK Lokomotiva Pardubice
17:28
+ 2:16
3.
Schvachová Denisa
LPU9652
OK Lokomotiva Pardubice
18:21
+ 3:09
4.
Zalabová Martina
SJC6657
Sportcentrum Jičín
18:28
+ 3:16
5.
Kokaislová Eva
LPU7956
OK Lokomotiva Pardubice
18:33
+ 3:21
6.
Klimplová Lenka
LPU7951
OK Lokomotiva Pardubice
18:52
+ 3:40
7.
Víchová Ladislava
LPU5851
OK Lokomotiva Pardubice
19:35
+ 4:23
7.
Novotná Iva
SHK6151
TJ Slavia Hradec Králové
19:35
+ 4:23
9.
Mádlová Iva
SHK6351
TJ Slavia Hradec Králové
19:38
+ 4:26
10.
Víchová Šárka
LPU8352
OK Lokomotiva Pardubice
19:54
+ 4:42
11.
Kalinová Markéta
EKP8259
VŠTJ Ekonom Praha
20:38
+ 5:26
12.
Drahorádová Lenka
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
20:54
+ 5:42
13.
Veverková Yveta
VAM6452
OOB Vamberk
20:55
+ 5:43
14.
Kubátová Iva
PHK6552
OK 99 Hradec Králové
21:28
+ 6:16
14.
Divecká Růžena
SHK6753
TJ Slavia Hradec Králové
21:28
+ 6:16
16.
Fejlková Alice
SHK5351
TJ Slavia Hradec Králové
22:14
+ 7:02
17.
Fundová Hana
SHK6752
TJ Slavia Hradec Králové
22:40
+ 7:28
18.
Schvachová Stanislava
LPU7154
OK Lokomotiva Pardubice
23:33
+ 8:21
19.
Svobodová Eva
SHK5853
TJ Slavia Hradec Králové
25:27
+ 10:15
20.
Šafářová Renata
ALB8650
OOB Albrechtice nad Orlicí
28:23
+ 13:11
21.
Šmejcová Anna
SJC9552
Sportcentrum Jičín
29:12
+ 14:00
22.
Stulíková Zuzana
SHK5751
TJ Slavia Hradec Králové
30:52
+ 15:40
23.
Šíblová Zoja
LPU
OK Lokomotiva Pardubice
41:05
+ 25:53
Kalenská Kateřina
STH7351
SK Studenec
DISK
Egrtová Jitka
SHK6354
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Šabatková Zdena
SHK5652
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Vakant
DISK
DE
2.40 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Topinková Monika
PHK8051
OK 99 Hradec Králové
16:53
2.
Labašová Katarína
DOB8351
KOB Dobruška
16:59
+ 0:06
3.
Jedličková Zuzana
SHK8150
TJ Slavia Hradec Králové
17:38
+ 0:45
4.
Fenclová Marta
LPU7667
OK Lokomotiva Pardubice
18:31
+ 1:38
5.
Štěpánová Dita
DOB7956
KOB Dobruška
20:30
+ 3:37
6.
Ondřejová Dita
SJC8559
Sportcentrum Jičín
20:44
+ 3:51
6.
Záveská Anna
CET8851
TJ Loko Česká Třebová
20:44
+ 3:51
8.
Smutná Pavla
VAM8651
OOB Vamberk
20:50
+ 3:57
9.
Lamichová Kateřina
PHK8359
OK 99 Hradec Králové
20:56
+ 4:03
10.
Švecová Iva
CHT7151
SK Chrast
21:05
+ 4:12
11.
Fundová Eliška
SHK9351
TJ Slavia Hradec Králové
21:24
+ 4:31
12.
Švadlenová Ivana
CHC7151
KOB Choceň
21:31
+ 4:38
13.
Kroniková Jana
NER
21:44
+ 4:51
14.
Doležalová Veronika
SHK8753
TJ Slavia Hradec Králové
21:50
+ 4:57
15.
Peterová Alena
DOB8953
KOB Dobruška
22:37
+ 5:44
16.
Chmelařová Michaela
SHK9151
TJ Slavia Hradec Králové
22:49
+ 5:56
17.
Végsöová Markéta
DOB8850
KOB Dobruška
23:29
+ 6:36
18.
Stulíková Barbora
SHK8552
TJ Slavia Hradec Králové
23:58
+ 7:05
19.
Teplá Hana
SHK6561
TJ Slavia Hradec Králové
26:34
+ 9:41
20.
Justová Hana
PHK8556
OK 99 Hradec Králové
27:56
+ 11:03
21.
Svobodová Jana
SHK9052
TJ Slavia Hradec Králové
30:17
+ 13:24
22.
Vilnerová Eva
LPU6054
OK Lokomotiva Pardubice
30:30
+ 13:37
23.
Mrštíková Hana
LPU5552
OK Lokomotiva Pardubice
36:26
+ 19:33
Valachová Martina
LPU9054
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
DK
1.50 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chládková Simona
ZAM
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
11:48
2.
Zlámalová Zdena
SJC7253
Sportcentrum Jičín
12:52
+ 1:04
3.
Pacholíková Lucie
STH9552
SK Studenec
15:16
+ 3:28
4.
Červená Adéla
SHK9755
TJ Slavia Hradec Králové
15:27
+ 3:39
5.
Klimplová Alena
LPU5551
OK Lokomotiva Pardubice
15:45
+ 3:57
6.
Fabiánová Iva
NER
19:20
+ 7:32
7.
Hanušová Jitka
LTU6352
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
19:31
+ 7:43
8.
Klimplová Zuzana
LPU8151
OK Lokomotiva Pardubice
20:45
+ 8:57
9.
Bláhová Luba
SHK5852
TJ Slavia Hradec Králové
22:50
+ 11:02
10.
Kalinová Ella
EKP0961
VŠTJ Ekonom Praha
33:32
+ 21:44
Skalická Karolína
ZAM
Oddíl OB TJ Sokol Žamberk
DISK
H
2.40 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uvizl Ivan
STH5801
SK Studenec
16:17
2.
Slovák Miroslav
SHK7704
TJ Slavia Hradec Králové
16:24
+ 0:07
3.
Zlámal Petr
SJC7010
Sportcentrum Jičín
16:52
+ 0:35
4.
Dvořáček Radek
VAM9401
OOB Vamberk
17:13
+ 0:56
5.
Bolech Filip
LPU8602
OK Lokomotiva Pardubice
18:34
+ 2:17
6.
Kučera Tomáš
STH9402
SK Studenec
18:58
+ 2:41
7.
Teplý Jiří
SHK6401
TJ Slavia Hradec Králové
19:04
+ 2:47
8.
Kokaisl Tomáš
LPU7820
OK Lokomotiva Pardubice
19:09
+ 2:52
9.
Netuka Vojtěch
SHK9701
TJ Slavia Hradec Králové
19:15
+ 2:58
10.
Havlas Jan
SHK8908
TJ Slavia Hradec Králové
19:28
+ 3:11
11.
Odvody Zdeněk
XPU8206
Pardubice Bikers
19:33
+ 3:16
12.
Netuka Jan
SHK7001
TJ Slavia Hradec Králové
19:39
+ 3:22
13.
Záveský Richard
CET6301
TJ Loko Česká Třebová
19:53
+ 3:36
14.
Kučera Štěpán
STH9401
SK Studenec
20:08
+ 3:51
15.
Křivda Ivan
CHC6701
KOB Choceň
20:15
+ 3:58
16.
Žemlička Jan
LPU8303
OK Lokomotiva Pardubice
20:32
+ 4:15
17.
Farář Václav
LPU5201
OK Lokomotiva Pardubice
20:47
+ 4:30
18.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
OK Lokomotiva Pardubice
21:24
+ 5:07
19.
Zikmund Zdeněk
SJC9703
Sportcentrum Jičín
21:26
+ 5:09
20.
Farář Jaroslav
LPU5001
OK Lokomotiva Pardubice
21:45
+ 5:28
21.
Třasák Milan
LPU5206
OK Lokomotiva Pardubice
22:09
+ 5:52
22.
Divecký Josef
SHK6102
TJ Slavia Hradec Králové
22:18
+ 6:01
23.
Vyskočil Štěpán
VAM9701
OOB Vamberk
22:29
+ 6:12
24.
Štál Jan
SJC9601
Sportcentrum Jičín
22:39
+ 6:22
25.
Řehák Pavel
SJC6001
Sportcentrum Jičín
22:42
+ 6:25
26.
Souček Karel
SHK6601
TJ Slavia Hradec Králové
23:00
+ 6:43
27.
Zlámal David
SJC9603
Sportcentrum Jičín
23:36
+ 7:19
28.
Hanuš Pavel
LTU6501
OOB TJ Lokomotiva Trutnov
24:06
+ 7:49
29.
Roll Martin
ALB8401
OOB Albrechtice nad Orlicí
24:16
+ 7:59
30.
Funda Michal
SHK6403
TJ Slavia Hradec Králové
24:30
+ 8:13
31.
Mrštík Václav
LPU5002
OK Lokomotiva Pardubice
24:48
+ 8:31
32.
Černý Petr
ALB6000
OOB Albrechtice nad Orlicí
24:57
+ 8:40
33.
Vícha Vladimír
LPU5801
OK Lokomotiva Pardubice
25:20
+ 9:03
34.
Šišma Pavel
TYN6901
SK Týniště nad Orlicí OOB
26:05
+ 9:48
35.
Junek Petr
STH5501
SK Studenec
26:22
+ 10:05
36.
Řehák Tomáš
SJC9701
Sportcentrum Jičín
26:38
+ 10:21
37.
Imlauf Martin
SNA6301
TJ Start Náchod
28:36
+ 12:19
38.
Zákravský Zdeněk
SNA5702
TJ Start Náchod
29:43
+ 13:26
39.
Máslo Miroslav
SHK4001
TJ Slavia Hradec Králové
31:14
+ 14:57
40.
Kalina Miroslav
EKP8211
VŠTJ Ekonom Praha
31:15
+ 14:58
41.
Šabatka Petr
SHK5703
TJ Slavia Hradec Králové
32:31
+ 16:14
Weber Petr
PHK3901
OK 99 Hradec Králové
DISK
Šmejc Jakub
SJC9401
Sportcentrum Jičín
DISK
HE
2.90 km, 28 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Losman Petr
PHK7901
OK 99 Hradec Králové
15:55
2.
Šmehlík Eduard
SHK8702
TJ Slavia Hradec Králové
16:05
+ 0:10
3.
Panchártek Jan
PHK8802
OK 99 Hradec Králové
17:09
+ 1:14
4.
Jirásek Michal
SHK8901
TJ Slavia Hradec Králové
17:24
+ 1:29
5.
Justa Pavel
PHK8701
OK 99 Hradec Králové
18:04
+ 2:09
6.
Jirásek Aleš
LPU7601
OK Lokomotiva Pardubice
18:25
+ 2:30
7.
Khýn Vítězslav
DOB8304
KOB Dobruška
18:38
+ 2:43
8.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
TJ Slavia Hradec Králové
18:43
+ 2:48
9.
Švadlena Pavel
CHC7502
KOB Choceň
18:45
+ 2:50
10.
Komanec Václav
SHK8406
TJ Slavia Hradec Králové
18:46
+ 2:51
11.
Kafka Miloš
LPU8608
OK Lokomotiva Pardubice
18:54
+ 2:59
12.
Pátek Michal
CHC8603
KOB Choceň
18:57
+ 3:02
13.
Uvizl Marek
STH9202
SK Studenec
19:03
+ 3:08
14.
Stulík Jakub
SHK8212
TJ Slavia Hradec Králové
19:06
+ 3:11
15.
Doucha Jiří
SNA7105
TJ Start Náchod
19:07
+ 3:12
16.
Veverka Tomáš
VAM8401
OOB Vamberk
19:09
+ 3:14
17.
Černý Michal
PHK8005
OK 99 Hradec Králové
19:13
+ 3:18
18.
Kolek Petr
DOB7501
KOB Dobruška
19:36
+ 3:41
19.
Svoboda Lukáš
SHK7905
TJ Slavia Hradec Králové
19:37
+ 3:42
20.
Gebas Miroslav
PHK8102
OK 99 Hradec Králové
19:42
+ 3:47
21.
Weiner Jakub
SHK7911
TJ Slavia Hradec Králové
19:46
+ 3:51
22.
Janda Martin
DOB8002
KOB Dobruška
20:04
+ 4:09
23.
Kárník Jan
LPU7811
OK Lokomotiva Pardubice
20:06
+ 4:11
24.
Smitka Jan
SHK9204
TJ Slavia Hradec Králové
20:09
+ 4:14
25.
Jiran Jan
PHK7701
OK 99 Hradec Králové
20:26
+ 4:31
26.
Hausvater Karel
SHK5801
TJ Slavia Hradec Králové
20:27
+ 4:32
27.
Andrš Jiří
VAM8601
OOB Vamberk
20:30
+ 4:35
28.
Kupka Jaroslav
ALB7800
OOB Albrechtice nad Orlicí
20:39
+ 4:44
29.
Leštínský Tomáš
DOB7801
KOB Dobruška
20:41
+ 4:46
29.
Chmelař Lukáš
SHK9102
TJ Slavia Hradec Králové
20:41
+ 4:46
31.
Hladký Viktor
VAM8201
OOB Vamberk
20:43
+ 4:48
32.
Kraus Petr
SJC7303
Sportcentrum Jičín
20:58
+ 5:03
33.
Stulík Matěj
SHK9101
TJ Slavia Hradec Králové
21:16
+ 5:21
34.
Vlček Jiří
SHK8601
TJ Slavia Hradec Králové
21:18
+ 5:23
35.
Sedlák Radek
DOB7500
KOB Dobruška
21:21
+ 5:26
36.
Kučera Michal
STH9201
SK Studenec
21:32
+ 5:37
37.
Jakeš Josef
TYN6501
SK Týniště nad Orlicí OOB
21:55
+ 6:00
38.
Jakeš Ondřej
TYN9103
SK Týniště nad Orlicí OOB
22:08
+ 6:13
39.
Heřman Ondřej
SRK9503
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou
22:22
+ 6:27
40.
Fencl Petr
LPU6901
OK Lokomotiva Pardubice
22:26
+ 6:31
41.
Souček Michal
SHK9007
TJ Slavia Hradec Králové
23:20
+ 7:25
42.
Kadečka Petr
ALB8400
OOB Albrechtice nad Orlicí
23:35
+ 7:40
43.
Šabatka Jan
SHK9001
TJ Slavia Hradec Králové
23:39
+ 7:44
44.
Švadlena Jiří
CHC4601
KOB Choceň
23:53
+ 7:58
45.
Murka Bohouš
VOD9503
KOS Voděrady
26:06
+ 10:11
46.
Bláha Petr
PVD8901
TJ Sokol Pražák
26:51
+ 10:56
46.
Gazdačko Milan
SHK5702
TJ Slavia Hradec Králové
26:51
+ 10:56
Jakeš Vojtěch
TYN9301
SK Týniště nad Orlicí OOB
DISK
Funda Jan
SHK9103
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Lžíčař Martin
DOB8803
KOB Dobruška
DISK
Zelenka Tomáš
PHK9001
OK 99 Hradec Králové
DISK
Vakant
DISK
HK
1.90 km, 25 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Netuka Martin
SHK7302
TJ Slavia Hradec Králové
16:13
2.
Macháček Lubomír
CHC7501
KOB Choceň
16:57
+ 0:44
3.
Klimpl Petr
LPU5401
OK Lokomotiva Pardubice
18:31
+ 2:18
4.
Křivda Tomáš
CHC9901
KOB Choceň
19:28
+ 3:15
5.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
20:01
+ 3:48
6.
Švadlena Michal
CHC0101
KOB Choceň
20:47
+ 4:34
7.
Uchytil Jiří
NER
26:52
+ 10:39
8.
Ryba David
SHK9902
TJ Slavia Hradec Králové
29:16
+ 13:03
9.
Longin Jan
SHK01
TJ Slavia Hradec Králové
36:31
+ 20:18
Zalaba Tomáš
SJC0101
Sportcentrum Jičín
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz