2.30 km, 50 m, 5 kontrol
2.30 km, 65 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Jirsová Anna
|
KSH9751 |
|
TJ Kašperské Hory |
46:56 |
+0:00 |
3.50 km, 110 m, 8 kontrol
4.40 km, 135 m, 9 kontrol
4.90 km, 80 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hájková Monika
|
BSO9154 |
C |
KOB Baník Sokolov |
75:34 |
+0:00 |
7.50 km, 260 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Baldrianová Barbora |
VSP7850 |
E |
USK Praha |
66:16 |
+0:00 |
2. |
Horová Magda |
VSP5450 |
R |
USK Praha |
73:36 |
+7:20 |
3. |
Sedláčková Oldřiška |
BOR8752 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
74:38 |
+8:22 |
4. |
Janatová Lucie |
DKP8154 |
C |
SK Kotlářka Praha |
74:56 |
+8:40 |
5. |
Nedbalová Jana |
MFP8050 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
79:47 |
+13:31 |
6. |
Chloupková Radka |
SLP8451 |
C |
SK Slavia Praha |
82:51 |
+16:35 |
7. |
Hofmanová Michaela |
LPM7751 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
84:53 |
+18:37 |
8. |
Vejvodová Mirka |
OPT5751 |
C |
SK Libín 1096 Pracha |
85:29 |
+19:13 |
9. |
Chumová Jana |
SLP7451 |
C |
SK Slavia Praha |
86:16 |
+20:00 |
10. |
Hamáčková Kristina |
LBE8850 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
92:55 |
+26:39 |
11. |
Kubová Petra |
LPM7952 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
96:46 |
+30:30 |
12. |
Škáchová Petra |
SLP7051 |
C |
SK Slavia Praha |
98:26 |
+32:10 |
13. |
Bischofová Petra |
MLA7552 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
99:31 |
+33:15 |
14. |
Kohlová Zuzana |
KPY8852 |
C |
SKOB Kralupy n.Vlt. |
105:18 |
+39:02 |
15. |
Chloupková Jana |
SLP5951 |
C |
SK Slavia Praha |
119:27 |
+53:11 |
16. |
Vejrostová Lenka |
KPY8853 |
C |
SKOB Kralupy n.Vlt. |
136:50 |
+70:34 |
|
Procházková Monika |
BSO9150 |
A |
KOB Baník Sokolov |
DISK |
|
|
Kuncová Eliška |
SSU8951 |
R |
SK Severka Šumperk |
DISK |
|
4.90 km, 80 m, 12 kontrol
4.40 km, 135 m, 9 kontrol
3.50 km, 110 m, 9 kontrol
2.80 km, 85 m, 8 kontrol
2.30 km, 50 m, 5 kontrol
2.30 km, 50 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vébr Jiří
|
KTA9901 |
C |
SK Kotnov Tábor |
24:31 |
+0:00 |
2. |
Jirsa Adam
|
KSH9901 |
C |
TJ Kašperské Hory |
26:23 |
+1:52 |
3.50 km, 110 m, 8 kontrol
4.40 km, 135 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Frank Jiří
|
MAS9600 |
C |
KČT Aš |
44:19 |
+0:00 |
7.50 km, 260 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šulc Marek |
MAS9300 |
C |
KČT Aš |
78:59 |
+0:00 |
2. |
Funda Jiří |
API9301 |
B |
OK Andante Písek |
79:58 |
+0:59 |
3. |
Hulec Filip |
PCB9401 |
B |
SKP České Budějovice |
85:07 |
+6:08 |
4. |
Fajrajzl Oldřich |
API0010 |
C |
OK Andante Písek |
89:59 |
+11:00 |
5. |
Macura Jan |
MLA9306 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
101:29 |
+22:30 |
6. |
Kolovský Martin |
LPM9403 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
101:32 |
+22:33 |
7. |
Prais Marcel |
KRE9302 |
C |
TJ Sokol Křemže |
102:34 |
+23:35 |
8. |
Knepr Lukáš |
BSO9401 |
C |
KOB Baník Sokolov |
118:46 |
+39:47 |
MS |
Kovářová Jitka |
MAS7450 |
C |
KČT Aš |
S 130:34 |
+51:35 |
8.70 km, 345 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kamaryt Michal |
MLA9205 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
113:16 |
+0:00 |
2. |
Šika Ondřej |
LPM9301 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
126:51 |
+13:35 |
10.80 km, 345 m, 20 kontrol
8.70 km, 345 m, 15 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kroupa Štěpán |
VPM6904 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
88:02 |
+0:00 |
2. |
Šilhavý Miroslav |
LPM5800 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
92:53 |
+4:51 |
3. |
Funda Jiří |
API6401 |
C |
OK Andante Písek |
93:12 |
+5:10 |
4. |
Hájek Jiří |
BSO6400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
94:05 |
+6:03 |
5. |
Michalec Jan |
MLA5701 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
96:46 |
+8:44 |
6. |
Pěsta Roman |
LEN6802 |
|
Ski Klub Lenora |
100:17 |
+12:15 |
7. |
Kovář Vladimír |
MAS7200 |
C |
KČT Aš |
105:31 |
+17:29 |
8. |
Janovič Ondřej |
SKV5901 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
112:56 |
+24:54 |
9. |
Přeček Zdeněk |
SCP5200 |
C |
AC Sparta Praha |
115:34 |
+27:32 |
10. |
Kamaryt Miloš |
MLA6404 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
121:03 |
+33:01 |
11. |
Sedláček Tomáš |
KRL6401 |
C |
Kometa Kralovice |
121:14 |
+33:12 |
12. |
Marek Jan |
LBE6100 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
133:35 |
+45:33 |
|
Hofman Petr |
LPM6500 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
DISK |
|
7.50 km, 260 m, 12 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Blabla Zdeněk |
PCB5901 |
C |
SKP České Budějovice |
71:54 |
+0:00 |
2. |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
C |
KČT Aš |
86:11 |
+14:17 |
3. |
Rambousek Karel |
BSO5302 |
C |
KOB Baník Sokolov |
95:06 |
+23:12 |
4. |
Jirsa Adam |
KSH6301 |
|
TJ Kašperské Hory |
96:37 |
+24:43 |
5. |
Kraus Ota |
TJP5700 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
99:19 |
+27:25 |
6. |
Kubát Jaroslav |
SKV5203 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
105:31 |
+33:37 |
7. |
Blažek Jiří |
VPM2009 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
119:02 |
+47:08 |
4.90 km, 80 m, 12 kontrol
3.50 km, 110 m, 9 kontrol
2.30 km, 50 m, 5 kontrol
3.60 km, 40 m, 8 kontrol