1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hančová Petra
|
VRL9652 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12.17 |
|
2. |
Doleželová Kateřina
|
PZR9559 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
15.09 |
+ 2.52 |
2.40 km, 45 m, 8 kontrol
2.80 km, 55 m, 8 kontrol
3.00 km, 65 m, 8 kontrol
3.10 km, 60 m, 8 kontrol
3.00 km, 65 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horčičková Eva
|
UOL7051 |
C |
SK Univerzity Palackého Olomou |
20.04 |
|
2.80 km, 55 m, 8 kontrol
2.40 km, 45 m, 8 kontrol
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Škodová Zuzana
|
VLI5650 |
C |
VSK Slavia TU Liberec |
11.47 |
|
2. |
Kuncová Jiřina
|
TJN5752 |
C |
TJ Tatran Jablonec nad Nisou |
14.50 |
+ 3.03 |
3. |
Hrušková Zdeňka
|
OSN5950 |
C |
SK Orientační sporty Nové Měst |
17.42 |
+ 5.55 |
4. |
Kuchařová Ada
|
TBM5855 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
29.19 |
+17.32 |
1.90 km, 25 m, 6 kontrol
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Novák Ondřej
|
TJP9700 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
17.21 |
|
2. |
Kamenický Jeroným
|
OSN95 |
C |
SK Orientační sporty Nové Měst |
17.27 |
+ 0.06 |
3. |
Hubáček Jonáš
|
LCE9501 |
C |
TJ Slovan Luhačovice |
17.48 |
+ 0.27 |
4. |
Kafka Matěj
|
SJI9903 |
C |
OK Jihlava |
21.08 |
+ 3.47 |
5. |
Neumann Jindřich
|
PVP9900 |
C |
VSK Přírodověda - orientační s |
82.41 |
+65.20 |
3.00 km, 65 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Rusý Tomáš
|
KAM9301 |
A |
SK Kamenice |
17.07 |
|
2. |
Kubát Lukáš
|
VRL9301 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
19.31 |
+ 2.24 |
3. |
Waněk Adam
|
VRL9501 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
20.10 |
+ 3.03 |
4. |
Kamenický Tobiáš
|
OSN93 |
C |
SK Orientační sporty Nové Měst |
20.21 |
+ 3.14 |
5. |
Neumann Vojtěch
|
PVP9400 |
A |
VSK Přírodověda - orientační s |
22.18 |
+ 5.11 |
6. |
Horvát Petr
|
SSU9442 |
A |
SK Severka Šumperk |
22.22 |
+ 5.15 |
7. |
Novák Jan
|
DKP9400 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
22.55 |
+ 5.48 |
8. |
Uhlíř Marek
|
SSP9400 |
C |
SK Stopa Praha |
33.59 |
+16.52 |
3.40 km, 85 m, 10 kontrol
3.60 km, 90 m, 10 kontrol
3.70 km, 100 m, 11 kontrol
3.30 km, 90 m, 9 kontrol
3.60 km, 90 m, 10 kontrol
3.40 km, 85 m, 10 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Seifert Jan
|
DKP6501 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
20.15 |
|
2. |
Chmelař Pavel
|
SHK6402 |
C |
TJ Slavia Hradec Králové |
21.50 |
+ 1.35 |
3. |
Klaška Jan
|
KLA6501 |
C |
|
21.51 |
+ 1.36 |
4. |
Stránský Jiří
|
KPY6300 |
C |
SKOB Kralupy n.Vlt. |
25.28 |
+ 5.13 |
5. |
Opletal Jaroslav
|
HAV6200 |
C |
SKOB Baník Havířov |
26.13 |
+ 5.58 |
6. |
Šimek Roman
|
UOL6503 |
C |
SK Univerzity Palackého Olomou |
26.23 |
+ 6.08 |
7. |
Hrouda Petr
|
PVP6900 |
C |
VSK Přírodověda - orientační s |
27.26 |
+ 7.11 |
8. |
Sochor Tomáš
|
HAV6301 |
C |
SKOB Baník Havířov |
28.06 |
+ 7.51 |
3.30 km, 90 m, 9 kontrol
3.00 km, 65 m, 8 kontrol
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Pospíšil Jiří
|
PZR4321 |
C |
SKP Žďár nad Sázavou |
12.50 |
|
2. |
Frey Jaromír
|
NEJ4100 |
C |
TJ Jiskra Nejdek |
13.40 |
+ 0.50 |
3. |
Ptáček Jiří
|
BOV4401 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
17.00 |
+ 4.10 |
4. |
Němec Vladimír
|
SSP4201 |
C |
SK Stopa Praha |
18.35 |
+ 5.45 |
2.00 km, 35 m, 6 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Attl Vladimír
|
SSP3800 |
C |
SK Stopa Praha |
23.57 |
|
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Tomeš Petr
|
ZBM7531 |
C |
SK Žabovřesky Brno |
12.27 |
|
2. |
Řezníčková Tereza
|
SJI9056 |
C |
OK Jihlava |
17.23 |
+ 4.56 |
3. |
Jašková Šárka
|
VLI7752 |
C |
VSK Slavia TU Liberec |
18.39 |
+ 6.12 |
4. |
Čížek Petr
|
ADA7101 |
C |
TJ Spartak Adamov |
21.38 |
+ 9.11 |
5. |
Neumann Zbyněk
|
PVP5300 |
C |
VSK Přírodověda - orientační s |
22.49 |
+10.22 |