Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: České akademické hry v OB - krátká trať
Kód závodu
080617096
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
České akademické hry v OB - krátká trať
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
17.06.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
VBM - VSK MZLU Brno
Kategorie
D21
H21
D21
5.00 km, 195 m, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožková Radka
SJC8456
E
Sportcentrum Jičín
37.02
2.
Brožková Dana
SJC8156
E
Sportcentrum Jičín
37.17
+ 0.15
3.
Duchová Iveta
LPU8654
E
OK Lokomotiva Pardubice
38.35
+ 1.33
4.
Spurná Martina
PGP8556
R
SK Praga
39.16
+ 2.14
5.
Hermanová Zuzana
LPU8752
R
OK Lokomotiva Pardubice
41.42
+ 4.40
6.
Panchártková Jana
PHK8569
E
OK 99 Hradec Králové
42.54
+ 5.52
7.
Kovářová Kristýna
DKP8450
E
Oddíl OB Kotlářka
43.37
+ 6.35
8.
Juračková Jana
LPU8653
C
OK Lokomotiva Pardubice
45.40
+ 8.38
9.
Kalenská Romana
SJC8351
E
Sportcentrum Jičín
45.43
+ 8.41
10.
Hrazdírová Iva
SCP8152
E
OK Sparta Praha
46.12
+ 9.10
11.
Doležalová Monika
DKP8857
E
Oddíl OB Kotlářka
46.27
+ 9.25
12.
Mezníková Lenka
PGP8453
C
SK Praga
46.47
+ 9.45
13.
Mališová Barbora
DKP8654
C
Oddíl OB Kotlářka
47.12
+10.10
14.
Karochová Simona
DKP8853
E
Oddíl OB Kotlářka
48.12
+11.10
15.
Krafková Lucie
TUR8650
E
OOB TJ Turnov
48.45
+11.43
16.
Neradová Alena
LIT8551
R
KOB Chemopetrol Litvínov
48.55
+11.53
17.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
E
SK Prostějov
50.41
+13.39
18.
Doležalová Veronika
SHK8753
C
TJ Slavia Hradec Králové
52.11
+15.09
19.
Procházková Zuzana
SJC8551
C
Sportcentrum Jičín
53.52
+16.50
20.
Ratkovská Lenka
TTR8551
C
OOB Třebíč
54.01
+16.59
21.
Jiřištová Zuzana
JIL8254
C
OK Jilemnice
54.03
+17.01
22.
Smutná Pavla
VAM8651
C
OOB Vamberk
54.06
+17.04
23.
Ulahelová Jana
KRN8451
C
TJ Loko Krnov
57.58
+20.56
24.
Jiráčková Jana
ZBM8661
C
SK Žabovřesky Brno
58.15
+21.13
25.
Beržinská Soňa
ZBM8553
C
SK Žabovřesky Brno
60.13
+23.11
26.
Šišková Vladimíra
ZBM8456
C
SK Žabovřesky Brno
61.54
+24.52
27.
Sukeníková Zuzana
VOV8353
C
VSK VŠB-TU Ostrava
63.51
+26.49
28.
Kyclová Jana
PHK8652
C
OK 99 Hradec Králové
65.59
+28.57
29.
Procházková Lucie
ADA8880
C
TJ Spartak Adamov
67.52
+30.50
30.
Košková Eva
C
69.22
+32.20
31.
Adámková Tereza
ZBM8691
C
SK Žabovřesky Brno
72.39
+35.37
32.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
77.49
+40.47
33.
Mertová Eva
SSU8599
C
SK Severka Šumperk
78.30
+41.28
Doležalová Vendula
PHK8752
R
OK 99 Hradec Králové
DISK
H21
6.00 km, 265 m, 24 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
37.31
2.
Procházka Jan
PGP8407
E
SK Praga
38.11
+ 0.40
3.
Šedivý Jan
PGP8409
E
SK Praga
40.10
+ 2.39
4.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
E
SK Žabovřesky Brno
40.24
+ 2.53
5.
Kozák Osvald
TBM8201
E
KOS TJ Tesla Brno
40.25
+ 2.54
6.
Rajnošek Zdeněk
ZBM8506
E
SK Žabovřesky Brno
40.26
+ 2.55
7.
Šmehlík Eduard
SHK8702
R
TJ Slavia Hradec Králové
40.35
+ 3.04
8.
Kodeda Štěpán
SJC8818
E
Sportcentrum Jičín
40.39
+ 3.08
9.
Janata Martin
DKP8306
E
Oddíl OB Kotlářka
41.50
+ 4.19
10.
Malý Aleš
JIL8702
E
OK Jilemnice
43.52
+ 6.21
11.
Henek Vladan
JPV8002
C
SK Prostějov
44.22
+ 6.51
12.
Flašar Jan
PGP8610
C
SK Praga
44.37
+ 7.06
13.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
44.38
+ 7.07
14.
Štěrba Zbyněk
LPU8304
R
OK Lokomotiva Pardubice
44.48
+ 7.17
15.
Krajča Tomáš
TZL8714
R
SKOB Zlín
44.55
+ 7.24
16.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
45.55
+ 8.24
17.
Cahel Marek
LCE8803
R
TJ Slovan Luhačovice
46.05
+ 8.34
18.
Zelinka Jiří
ZBM8740
C
SK Žabovřesky Brno
46.56
+ 9.25
19.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
BETA Ursus Orienteering
47.21
+ 9.50
20.
Bialožyt Michal
ZBM8707
C
SK Žabovřesky Brno
48.16
+10.45
21.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
A
SK Žabovřesky Brno
48.17
+10.46
22.
Kořínek Jindřich
TUR8406
C
OOB TJ Turnov
48.21
+10.50
23.
Šilhavý Jakub
LPM8500
C
OK Lokomotiva Plzeň
48.27
+10.56
24.
Veverka Tomáš
VAM8401
C
OOB Vamberk
48.56
+11.25
25.
Drobník Michal
SJC8709
R
Sportcentrum Jičín
49.02
+11.31
26.
Pešek Ondřej
CHC8502
C
KOB Choceň
49.14
+11.43
27.
Holas Štěpán
SJC8702
E
Sportcentrum Jičín
49.22
+11.51
28.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
49.37
+12.06
29.
Poklop Martin
SSU8802
R
SK Severka Šumperk
49.49
+12.18
30.
Bouchal Jiří
VPM8449
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
50.17
+12.46
31.
Kamaryt Tomáš
MLA8807
A
MLOK Mariánské Lázně
50.33
+13.02
32.
Mrázek Jan
SCP8102
E
OK Sparta Praha
50.37
+13.06
33.
Khýn Vítězslav
DOB8304
C
KOB Dobruška
50.39
+13.08
34.
Matula Petr
ADA8202
C
TJ Spartak Adamov
50.46
+13.15
35.
Komanec Václav
SHK8406
R
TJ Slavia Hradec Králové
51.03
+13.32
36.
Hošek Radim
VCB8701
C
TJ OB České Budějovice
51.36
+14.05
37.
Novák Daniel
DOK8700
C
OK Doksy
53.27
+15.56
38.
Sedláček Tomáš
JPV8601
C
SK Prostějov
53.29
+15.58
39.
Váňa Lukáš
VRB8601
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
53.49
+16.18
40.
Kafka Miloš
LPU8608
C
OK Lokomotiva Pardubice
54.34
+17.03
41.
Žaloudík Jiří
VOV8601
C
VSK VŠB-TU Ostrava
56.24
+18.53
42.
Fiala Jan
BBM7205
C
BETA Ursus Orienteering
56.40
+19.09
43.
Navrátil Tomáš
JPV8817
A
SK Prostějov
56.55
+19.24
44.
Došla Jan
TBM7412
C
KOS TJ Tesla Brno
58.41
+21.10
45.
Fiala Martin
TTR8801
B
OOB Třebíč
59.02
+21.31
46.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
60.50
+23.19
47.
Andrš Jiří
VAM8601
C
OOB Vamberk
61.16
+23.45
48.
Patočka Petr
BBM6300
C
BETA Ursus Orienteering
63.16
+25.45
49.
Petras Tomáš
VAM8801
C
OOB Vamberk
63.32
+26.01
50.
Pátek Michal
CHC8603
C
KOB Choceň
64.44
+27.13
51.
Krmaš Václav
SRK8001
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
66.23
+28.52
52.
Drábek Jan
ZBM8511
C
SK Žabovřesky Brno
69.55
+32.24
53.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
72.39
+35.08
54.
Zháňal Jan
TTR8701
C
OOB Třebíč
74.54
+37.23
55.
Johnston-Davis Philip
GBR73xx
C
Royal Air Force Orienteering
83.23
+45.52
Gawel Jiří
BBM5700
C
BETA Ursus Orienteering
DISK
Řehák Pavel
VAM8402
C
OOB Vamberk
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz