1.60 km, 35 m, 7 controls
1.80 km, 35 m, 9 controls
2.30 km, 50 m, 11 controls
2.70 km, 80 m, 12 controls
3.20 km, 115 m, 15 controls
4.00 km, 130 m, 18 controls
3.50 km, 100 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Bejčková Jana |
SLA7150 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
34:25 |
+0:00 |
2. |
Mrázová Pavla |
DCE5550 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
44:02 |
+9:37 |
3. |
Forstová Lenka |
MFP6850 |
C |
VŠSK MFF UK Praha |
44:16 |
+9:51 |
4. |
Danihelová Jana |
NEJ6550 |
C |
TJ Jiskra Nejdek |
48:00 |
+13:35 |
5. |
Kettnerová Lenka |
HCE6450 |
C |
TJ Sokol Hostivice |
48:17 |
+13:52 |
6. |
Weislová Eva |
TJP6750 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
49:49 |
+15:24 |
7. |
Šilhavá Jana |
LPM5951 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
51:43 |
+17:18 |
8. |
Hanáková Marta |
KRL7151 |
C |
Kometa Kralovice |
52:05 |
+17:40 |
9. |
Kamarytová Martina |
MLA |
|
MLOK Mariánské Lázně |
55:40 |
+21:15 |
10. |
Šoupová Jana |
LPM6850 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
63:26 |
+29:01 |
11. |
Tichá Jana |
TJH6451 |
C |
TJ OK Tolar |
68:05 |
+33:40 |
12. |
Kubínová Jana |
SKV6751 |
C |
TJ Slovan Karlovy Va |
83:54 |
+49:29 |
13. |
Jelínková Radomíra |
MLA6951 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
84:31 |
+50:06 |
14. |
Jandová Hana |
LCV7150 |
C |
TJ Loko Chomutov |
84:55 |
+50:30 |
15. |
Rusá Lenka |
DCE6452 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
86:09 |
+51:44 |
2.90 km, 80 m, 13 controls
2.50 km, 55 m, 12 controls
2.50 km, 55 m, 12 controls
1.60 km, 35 m, 7 controls
2.10 km, 40 m, 10 controls
2.70 km, 80 m, 12 controls
3.20 km, 115 m, 15 controls
3.60 km, 120 m, 17 controls
4.50 km, 145 m, 21 controls
4.20 km, 120 m, 18 controls
3.70 km, 120 m, 17 controls
3.50 km, 100 m, 16 controls
Place |
Name |
Reg. number |
Licence |
Club |
Time |
Loss |
1. |
Hrobař Rudolf |
SRK4702 |
|
SOOB Spartak Rychnov |
36:12 |
+0:00 |
2. |
Janda Josef |
KAD4701 |
C |
Originální Vivalín t |
36:59 |
+0:47 |
3. |
Blažek Václav |
SBR4701 |
C |
SKOB Bruntál |
41:19 |
+5:07 |
4. |
Mágr Zdeněk |
LCV5000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
42:43 |
+6:31 |
5. |
Jirásek Jaroslav |
SCH4701 |
|
TJ Skalka Cheb |
43:03 |
+6:51 |
6. |
Tvrdek Vojtěch |
LBE4900 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
43:10 |
+6:58 |
7. |
Ptáček Ladislav |
BBM5300 |
C |
KPKS BETA Brno |
45:38 |
+9:26 |
8. |
Janeček Eduard |
LPM5100 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
46:52 |
+10:40 |
9. |
Fiala Miloš |
KSH4801 |
C |
TJ Kašperské Hory |
48:19 |
+12:07 |
10. |
Přikryl Kamil |
PBM4134 |
C |
TJ Spartak První Brn |
55:02 |
+18:50 |
11. |
Pivec Květoslav |
MLA4201 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
57:16 |
+21:04 |
12. |
Nykles Vladimír |
VPM4701 |
|
VŠ Plzeň |
62:40 |
+26:28 |
MS |
Jirásek Petr |
SCH7402 |
M |
TJ Skalka Cheb |
53:30 |
+17:18 |
|
Bohuslav Václav |
LPM4201 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
DISK |
|
2.90 km, 60 m, 13 controls
2.90 km, 60 m, 13 controls
1.60 km, 35 m, 7 controls