1.40 km, 45 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Jirkovská Michaela |
SLA0150 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
17:22 |
+0:00 |
2. |
Hrdličková Lidka |
SLA9851 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
26:41 |
+9:19 |
|
Bílá Tereza |
JES0551 |
C |
KOS Jesenice |
DISK |
|
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hanáková Magda |
KRL9651 |
|
Kometa Kralovice |
15:15 |
+0:00 |
2. |
Kubínová Veronika |
SKV9752 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
20:34 |
+5:19 |
3. |
Holopírková Natálie |
KRL9653 |
|
Kometa Kralovice |
24:30 |
+9:15 |
MS |
Zayats Ines |
LPM |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
19:30 |
+4:15 |
2.50 km, 100 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kuberková Lucie |
LPM9451 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
18:27 |
+0:00 |
2. |
Chvalová Věra |
LPM9452 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
18:41 |
+0:14 |
3. |
Žandová Marcela |
SKV9653 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
21:39 |
+3:12 |
4. |
Doležalová Anna |
LPM9450 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
26:22 |
+7:55 |
5. |
Lubinová Markéta |
SKV9753 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
34:37 |
+16:10 |
6. |
Smolíková Lucie |
SKV9551 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
44:44 |
+26:17 |
3.20 km, 150 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Brožová Eliška |
BSO9250 |
A |
KOB Baník Sokolov |
23:39 |
+0:00 |
2. |
Kubínová Romana |
SKV9452 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
27:17 |
+3:38 |
3.50 km, 155 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Procházková Monika |
BSO9150 |
A |
KOB Baník Sokolov |
28:30 |
+0:00 |
2. |
Beranová Barbora |
BSO9152 |
A |
KOB Baník Sokolov |
28:31 |
+0:01 |
3. |
Nováková Barbora |
SKV9451 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
29:03 |
+0:33 |
4. |
Hájková Monika |
BSO9154 |
C |
KOB Baník Sokolov |
37:31 |
+9:01 |
4.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Rambousková Kateřina |
BSO8151 |
C |
KOB Baník Sokolov |
30:22 |
+0:00 |
2. |
Nosková Ivana |
LTP7758 |
|
TJ Lokomotiva Teplic |
31:11 |
+0:49 |
3. |
Kotásková Jana |
JES7451 |
C |
KOS Jesenice |
34:51 |
+4:29 |
4. |
Steiningerová Kateřina |
LPM8450 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
39:42 |
+9:20 |
5. |
Vojtková Magdalena |
FSP7852 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
43:09 |
+12:47 |
6. |
Žandová Kateřina |
SKV8651 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
46:35 |
+16:13 |
7. |
Krausová Marcela |
LCV7351 |
C |
TJ Loko Chomutov |
47:32 |
+17:10 |
8. |
Šustrová Hana |
KSH7755 |
C |
TJ Kašperské Hory |
55:54 |
+25:32 |
9. |
Naporowská Marie |
BSO7950 |
C |
KOB Baník Sokolov |
63:41 |
+33:19 |
3.50 km, 155 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kamarytová Martina |
MLA6651 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
33:10 |
+0:00 |
2. |
Hanáková Marta |
KRL7151 |
|
Kometa Kralovice |
37:31 |
+4:21 |
3. |
Hrdličková Ludmila |
SLA6950 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
38:17 |
+5:07 |
4. |
Kubínová Jana |
SKV6751 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
39:20 |
+6:10 |
5. |
Polívková Markéta |
LPM |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
41:45 |
+8:35 |
6. |
Žandová Marie |
SKV6551 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
42:08 |
+8:58 |
7. |
Šoupová Jana |
LPM6850 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
42:58 |
+9:48 |
8. |
Žandová Monika |
SKV8751 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
45:04 |
+11:54 |
9. |
Tenglerová Helena |
MLA6551 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
59:34 |
+26:24 |
10. |
Jandová Hana |
LCV7150 |
C |
TJ Loko Chomutov |
62:51 |
+29:41 |
3.00 km, 120 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Opavová Stanislava |
MLA5451 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
31:49 |
+0:00 |
2. |
Mágrová Ivana |
LCV5550 |
C |
TJ Loko Chomutov |
32:16 |
+0:27 |
3. |
Gabrielová Šárka |
ONO5950 |
|
SKOB Ostrov |
36:58 |
+5:09 |
4. |
Steiningerová Helena |
LPM5950 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
45:58 |
+14:09 |
5. |
Šplinarová Jana |
SKV6451 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
48:38 |
+16:49 |
6. |
Janečková Eva |
LPM6150 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
48:45 |
+16:56 |
7. |
Rambousková Zdena |
BSO5650 |
C |
KOB Baník Sokolov |
53:20 |
+21:31 |
2.50 km, 100 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Krausová Marie |
LLI4451 |
|
TJ Loko Liberec |
22:21 |
+0:00 |
2. |
Bohuslavová Věra |
LPM4850 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
27:09 |
+4:48 |
3. |
Brabcová Jindra |
LCV4750 |
C |
TJ Loko Chomutov |
30:13 |
+7:52 |
1.40 km, 45 m, 5 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Horký David |
KRL9801 |
|
Kometa Kralovice |
14:17 |
+0:00 |
2. |
Rosenbaum Ondřej |
JES0001 |
C |
KOS Jesenice |
29:28 |
+15:11 |
MS |
Kotraba Tomáš |
SKV9701 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
35:18 |
+21:01 |
1.80 km, 70 m, 7 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Frank Jiří |
MAS9600 |
C |
KČT Aš |
16:13 |
+0:00 |
2. |
Ševčík Roman |
ONO9600 |
|
SKOB Ostrov |
19:19 |
+3:06 |
3. |
Macura Vít |
MLA9800 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
20:03 |
+3:50 |
4. |
Kovář Kamil |
BSO9700 |
C |
KOB Baník Sokolov |
22:14 |
+6:01 |
5. |
Horký Aleš |
KRL9701 |
|
Kometa Kralovice |
24:24 |
+8:11 |
3.20 km, 150 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Šlajs Daniel |
KRL9403 |
|
Kometa Kralovice |
25:14 |
+0:00 |
2. |
Řehořek Tomáš |
SKV9601 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
27:35 |
+2:21 |
3. |
Hájek Lukáš |
BSO9400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
29:55 |
+4:41 |
4. |
Mašek Ondřej |
BSO9501 |
C |
KOB Baník Sokolov |
33:05 |
+7:51 |
5. |
Kraus Petr |
LCV9501 |
C |
TJ Loko Chomutov |
40:24 |
+15:10 |
6. |
Kraus Jindřich |
LCV9401 |
C |
TJ Loko Chomutov |
82:51 |
+57:37 |
4.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vištejn Jiří |
KRL9305 |
|
Kometa Kralovice |
28:33 |
+0:00 |
2. |
Šulc Marek |
MAS9300 |
C |
KČT Aš |
29:52 |
+1:19 |
3. |
Rubeš Martin |
LPM9300 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
32:43 |
+4:10 |
4. |
Macura Jan |
MLA9306 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
33:37 |
+5:04 |
5. |
Pova Ondřej |
KRL9304 |
|
Kometa Kralovice |
33:44 |
+5:11 |
6. |
Štros Jan |
SKV9501 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
55:46 |
+27:13 |
4.00 km, 180 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Vonášek Adam |
LPM9101 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
36:47 |
+0:00 |
2. |
Novák Karel |
SKV9401 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
39:38 |
+2:51 |
3. |
Kotrla Jan |
SKV9402 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
54:22 |
+17:35 |
5.70 km, 210 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Pilař Karel |
MAS5501 |
C |
KČT Aš |
34:53 |
+0:00 |
2. |
Milota Josef |
MLA5801 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
36:34 |
+1:41 |
3. |
Buriánek Kamil |
LPM7901 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
37:15 |
+2:22 |
4. |
Šilhavý Jakub |
LPM8500 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
38:03 |
+3:10 |
5. |
Richtr Aleš |
OKP6601 |
C |
SK OK 24 Praha |
38:08 |
+3:15 |
6. |
Suchý Petr |
LPM7820 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
38:32 |
+3:39 |
7. |
Kurfürst Pavel |
FSP7400 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
38:59 |
+4:06 |
8. |
Naporowski Vladislav |
BSO8303 |
C |
KOB Baník Sokolov |
39:17 |
+4:24 |
9. |
Budín Václav |
JIL8705 |
|
OK Jilemnice |
40:08 |
+5:15 |
10. |
Bohuslav Václav |
LPM7206 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
42:03 |
+7:10 |
11. |
Ševčík Petr |
ONO7200 |
|
SKOB Ostrov |
42:45 |
+7:52 |
12. |
Gabriel Vojtěch |
ONO8702 |
|
SKOB Ostrov |
46:18 |
+11:25 |
13. |
Kamaryt Tomáš |
MLA8807 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
47:23 |
+12:30 |
14. |
Popule Tomáš |
LPM8803 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
48:17 |
+13:24 |
15. |
Škroch Michal |
MLA7705 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
48:49 |
+13:56 |
4.90 km, 210 m, 14 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Bílý Petr |
JES6801 |
|
KOS Jesenice |
29:27 |
+0:00 |
2. |
Bílý Milan |
JES7001 |
C |
KOS Jesenice |
31:46 |
+2:19 |
3. |
Řehořek Jaroš |
SKV6301 |
|
TJ Slovan Karlovy Va |
32:43 |
+3:16 |
4. |
Hájek Jiří |
BSO6400 |
C |
KOB Baník Sokolov |
32:44 |
+3:17 |
5. |
Käss Pavel |
BSO7000 |
C |
KOB Baník Sokolov |
34:14 |
+4:47 |
6. |
Chotětický Jan |
MAS5400 |
C |
KČT Aš |
36:58 |
+7:31 |
7. |
Svoboda Petr |
SLA6803 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
40:20 |
+10:53 |
8. |
Jiroušek Petr |
LPM7001 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
44:35 |
+15:08 |
9. |
Kamaryt Miloš |
MLA64 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
45:04 |
+15:37 |
10. |
Chotětický Václav |
MAS5200 |
C |
KČT Aš |
46:57 |
+17:30 |
11. |
Hanák Martin |
KRL6701 |
|
Kometa Kralovice |
48:44 |
+19:17 |
12. |
Kozelka Jan |
LCV7000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
57:11 |
+27:44 |
13. |
Šustr Pavel |
KSH7001 |
C |
TJ Kašperské Hory |
61:10 |
+31:43 |
4.00 km, 180 m, 13 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Oldřich Kodeda |
VPM5901 |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
31:54 |
+0:00 |
2. |
Steininger Pavel |
LPM5603 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
33:26 |
+1:32 |
3. |
Macura Jaroslav |
MLA5903 |
|
MLOK Mariánské Lázně |
49:55 |
+18:01 |
4. |
Rambousek Karel |
BSO5302 |
C |
KOB Baník Sokolov |
50:38 |
+18:44 |
5. |
Jiří Blažek |
VPM5009 |
|
KOS Slavia VŠ Plzeň |
60:19 |
+28:25 |
3.00 km, 120 m, 9 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Fišák Jan |
MLA4401 |
D |
MLOK Mariánské Lázně |
24:21 |
+0:00 |
2. |
Kraus Jan |
LLI4501 |
|
TJ Loko Liberec |
24:24 |
+0:03 |
3. |
Jirásek Jaroslav |
SCH4701 |
C |
TJ Skalka Cheb |
28:06 |
+3:45 |
4. |
Mágr Zdeněk |
LCV5000 |
C |
TJ Loko Chomutov |
28:46 |
+4:25 |
5. |
Josef Janda |
KAD4701 |
|
Originální Vivalín t |
29:54 |
+5:33 |
6. |
Stanislav Nosál |
SLA4600 |
|
SKOB STAVIMAT Slaný |
30:23 |
+6:02 |
7. |
Otta Pavel |
JES4601 |
C |
KOS Jesenice |
30:42 |
+6:21 |
8. |
Bohuslav Václav |
LPM4201 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
33:42 |
+9:21 |
9. |
Valeška Rudolf |
LCV4700 |
C |
TJ Loko Chomutov |
34:51 |
+10:30 |
10. |
Janeček Eduard |
LPM5100 |
C |
OK Lokomotiva Plzeň |
35:32 |
+11:11 |
2.50 km, 100 m, 8 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Petr Miroslav |
TKP |
|
|
51:17 |
+0:00 |