Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: oblastní žebříček
Kód závodu
080329009
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
oblastní žebříček
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
29.03.2008
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Bzenec-Přívoz, rekreační středisko Littner
Použitá mapa
Duny-Littner, 1:15 000, e=2,5m
Pořadatel
TZL - SKOB Zlín
Ředitel závodu
Anna Stackeová
Hlavní rozhodčí
Věra Krajčová
Stavitel tratí
Barbora Krejčíková, Monika Krejčíková
Kategorie
D10C
D10N
D12C
D14C
D16C
D18C
D21C
D21L
D35C
D40C
D45C
D50C
D55C
H10C
H10N
H12C
H14C
H16C
H18C
H21C
H21L
H35C
H40C
H45C
H50C
H55C
H60C
H65C
HDR
P3
P5
D10C
2.30 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malá Dominika
ZBM9851
C
SK Žabovřesky Brno
32.47
2.
Kůstková Daniela
VIZ9898
C
TJ Sokol Vizovice
35.39
+ 2.52
D10N
2.10 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kundratová Lucie
JZL0051
C
TJ Jižní svahy Zlín
29.09
2.
Zahnašová Eliška
TZL9951
C
SKOB Zlín
46.40
+17.31
3.
Nešporová Alžběta
TZL0051
C
SKOB Zlín
55.40
+26.31
MS
Křupková Eva
KVS9552
C
SKOB Kobra Vsetín
38.43
+ 9.34
MS
Macečková Veronika
KVS9551
C
SKOB Kobra Vsetín
DISK
D12C
3.20 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vavrysová Barbara
LCE9751
C
TJ Slovan Luhačovice
26.55
2.
Chovancová Zuzana
TZL9754
C
SKOB Zlín
30.55
+ 4.00
3.
Pěčková Veronika
SKM9651
B
KOB Směr Kroměříž
31.09
+ 4.14
4.
Hiršová Gabriela
VBM9651
B
VSK MZLU Brno
31.13
+ 4.18
5.
Kavánková Iva
TZL9753
C
SKOB Zlín
32.09
+ 5.14
6.
Gračková Alena
LCE9652
B
TJ Slovan Luhačovice
34.47
+ 7.52
7.
Koporová Lenka
ZBM9753
C
SK Žabovřesky Brno
37.50
+10.55
8.
Nedbálková Hana
ZBM9755
C
SK Žabovřesky Brno
38.47
+11.52
9.
Váchová Eliška
TBM9658
C
KOS TJ Tesla Brno
39.31
+12.36
10.
Machačová Erika
TZL9652
C
SKOB Zlín
59.34
+32.39
D14C
4.30 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Koláriková Lucie
TZL9451
B
SKOB Zlín
35.59
2.
Jeřábková Jitka
TZL9453
B
SKOB Zlín
41.59
+ 6.00
3.
Kunčarová Jana
LCE9651
B
TJ Slovan Luhačovice
50.17
+14.18
4.
Granátová Kateřina
TBM9558
C
KOS TJ Tesla Brno
51.48
+15.49
5.
Krajcarová Soňa
SKM9551
B
KOB Směr Kroměříž
54.03
+18.04
6.
Otrusinová Jana
ABM9560
C
KOB MOIRA Brno
54.53
+18.54
7.
Končáková Klára
HLV9555
B
Sokol Holešov
63.26
+27.27
D16C
5.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chromá Kateřina
ZBM9451
B
SK Žabovřesky Brno
36.47
2.
Kukolová Šárka
LCE9251
B
TJ Slovan Luhačovice
44.28
+ 7.41
3.
Krejčíková Marie
TZL9252
B
SKOB Zlín
44.40
+ 7.53
4.
Koporová Petra
ZBM9353
B
SK Žabovřesky Brno
45.53
+ 9.06
5.
Řezaninová Iva
ZVS9250
B
TJ Zbrojovka Vsetín
49.15
+12.28
6.
Kavánková Jana
TZL9351
B
SKOB Zlín
53.41
+16.54
7.
Borková Marie
TZL9253
C
SKOB Zlín
59.16
+22.29
D18C
6.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Maliňáková Barbora
VIZ9051
B
TJ Sokol Vizovice
52.28
2.
Fasurová Tereza
ABM9059
B
KOB MOIRA Brno
57.43
+ 5.15
3.
Hrubanová Kateřina
SKM9152
C
KOB Směr Kroměříž
58.31
+ 6.03
4.
Drgová Lenka
TZL9153
B
SKOB Zlín
59.37
+ 7.09
5.
Kršáková Marie
VIZ9191
B
TJ Sokol Vizovice
59.55
+ 7.27
6.
Krahulíková Tereza
LCE9153
C
TJ Slovan Luhačovice
61.53
+ 9.25
7.
Drgová Markéta
TZL9152
B
SKOB Zlín
65.45
+13.17
8.
Kavanová Elena
SKM9090
B
KOB Směr Kroměříž
67.28
+15.00
D21C
8.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blažková Hana
VLI7980
C
VSK Slavia TU Liberec
56.29
2.
Hubáčková Pavla
LCE9052
A
TJ Slovan Luhačovice
56.30
+ 0.01
3.
Jablonovská Lenka
SPE9063
C
Pezinok
58.15
+ 1.46
4.
Fučíková Hana
VBM7751
C
VSK MZLU Brno
61.18
+ 4.49
5.
Cahlová Blanka
LCE9051
A
TJ Slovan Luhačovice
62.21
+ 5.52
6.
Mudráková Tereza
LCE7252
C
TJ Slovan Luhačovice
65.57
+ 9.28
7.
Vlažná Lucie
LCE8762
C
TJ Slovan Luhačovice
67.53
+11.24
8.
Košťálová Petra
ROV8250
C
OK Rožnov
67.57
+11.28
9.
Baranová Mária
ZBM7751
C
SK Žabovřesky Brno
68.13
+11.44
10.
Jiráčková Jana
ZBM8661
C
SK Žabovřesky Brno
68.53
+12.24
11.
Ehlová Pavla
ZBM7355
C
SK Žabovřesky Brno
71.32
+15.03
12.
Rydlová Jana
VIZ7752
C
TJ Sokol Vizovice
72.34
+16.05
13.
Minaříková Michaela
TBM8668
C
KOS TJ Tesla Brno
75.44
+19.15
14.
Petrová Tereza
BFM8751
C
SKOB Frýdek - Místek
76.16
+19.47
15.
Chmelíková Kateřina
VBM8253
C
VSK MZLU Brno
77.03
+20.34
16.
Švejcarová Daniela
PBM7375
C
TJ Spartak První Brněnská
84.20
+27.51
17.
Smětáková Ivana
HLV8153
C
Sokol Holešov
86.24
+29.55
18.
Soldánová Lucie
ABM8955
C
KOB MOIRA Brno
95.03
+38.34
19.
Chromčáková Jitka
JZL7851
C
TJ Jižní svahy Zlín
96.28
+39.59
Sikorová Miroslava
VIZ7658
C
TJ Sokol Vizovice
DISK
Štěpánková Kateřina
TBM7654
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
D21L
11.60 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Labašová Katarína
DOB8351
E
KOB Dobruška
69.44
2.
Tvarůžková Petra
ZBM8459
C
SK Žabovřesky Brno
76.01
+ 6.17
3.
Bukovacová Alena
ZBM7454
C
SK Žabovřesky Brno
76.04
+ 6.20
4.
Reinerová Barbara
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
95.37
+25.53
D35C
7.50 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hubáčková Dagmar
LCE6569
C
TJ Slovan Luhačovice
54.35
2.
Ferdusová Eva
LCE6461
C
TJ Slovan Luhačovice
63.57
+ 9.22
3.
Vavrysová Iva
LCE6359
C
TJ Slovan Luhačovice
63.58
+ 9.23
4.
Sadílková Lenka
VIZ7055
C
TJ Sokol Vizovice
64.26
+ 9.51
5.
Hiršová Marcela
VBM7079
C
VSK MZLU Brno
67.49
+13.14
6.
Pechancová Eliška
OTK7057
C
Jiskra Otrokovice
72.41
+18.06
7.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
73.42
+19.07
8.
Bravená Alexandra
VBM6155
C
VSK MZLU Brno
74.06
+19.31
9.
Kostelková Jitka
TBM6777
C
KOS TJ Tesla Brno
74.10
+19.35
10.
Cahlová Slávka
LCE5451
C
TJ Slovan Luhačovice
74.27
+19.52
11.
Klímová Barbora
OTK7251
C
Jiskra Otrokovice
77.26
+22.51
12.
Mokrá Regina
ABM6854
C
KOB MOIRA Brno
78.36
+24.01
13.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
Sokol Holešov
79.48
+25.13
14.
Otrusinová Helena
ABM7054
C
KOB MOIRA Brno
85.42
+31.07
15.
Kundratová Jana
JZL7351
C
TJ Jižní svahy Zlín
90.14
+35.39
16.
Obrátilová Naďa
ABM6654
C
KOB MOIRA Brno
91.57
+37.22
17.
Hlaváčová Šárka
TBM7258
C
KOS TJ Tesla Brno
93.20
+38.45
18.
Tomanová Elena
YBM6666
C
Klub turistů a lyžařů Brno
94.35
+40.00
19.
Brídziková Gabriela
FBA6951
C
Farmaceut Bratislava
100.33
+45.58
D40C
5.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Maliňáková Eva
KVS6551
C
SKOB Kobra Vsetín
45.57
2.
Kuchařová Ada
TBM5855
C
KOS TJ Tesla Brno
48.24
+ 2.27
3.
Slezáková Jitka
LCE6351
C
TJ Slovan Luhačovice
50.09
+ 4.12
4.
Jašková Monika
TBM6363
C
KOS TJ Tesla Brno
55.17
+ 9.20
5.
Peřinková Irena
BBM6550
C
BETA Ursus Orienteering
56.15
+10.18
6.
Hauerlandová Jitka
LCE5853
C
TJ Slovan Luhačovice
59.13
+13.16
7.
Holubcová Marcela
EZL6251
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
59.16
+13.19
8.
Kukolová Alena
LCE6651
C
TJ Slovan Luhačovice
68.46
+22.49
D45C
5.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cigošová Anna
TBM5253
C
KOS TJ Tesla Brno
50.59
2.
Hrbasová Jana
KVS5551
C
SKOB Kobra Vsetín
53.36
+ 2.37
3.
Procházková Helena
TBM5351
C
KOS TJ Tesla Brno
53.39
+ 2.40
4.
Kabáthová Jitka
ZBM5582
C
SK Žabovřesky Brno
58.06
+ 7.07
5.
Trávníčková Jitka
KVS5651
C
SKOB Kobra Vsetín
58.51
+ 7.52
6.
Kaločová Helena
KVS6151
C
SKOB Kobra Vsetín
66.29
+15.30
D50C
4.10 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slámová Hana
TBM4951
C
KOS TJ Tesla Brno
49.22
Strnadlová Zdeňka
SKM5557
C
KOB Směr Kroměříž
DISK
D55C
3.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urbancová Marcela
EZL4656
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
34.38
H10C
2.30 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunz Jiří
BBM9801
C
BETA Ursus Orienteering
23.29
2.
Ptáček Patrik
BBM9800
C
BETA Ursus Orienteering
24.30
+ 1.01
3.
Sýkora Vojtěch
LCE9801
C
TJ Slovan Luhačovice
27.20
+ 3.51
Hlaváč Ondřej
TBM9901
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
MS
Dvorský Boris
SKM3324
C
KOB Směr Kroměříž
82.29
+59.00
H10N
2.10 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zvoníček Jan
SKM9801
C
KOB Směr Kroměříž
19.42
2.
Panovec Kryštof
OTK0101
C
Jiskra Otrokovice
27.26
+ 7.44
3.
Šiška Petr
TZL9801
C
SKOB Zlín
27.50
+ 8.08
4.
Plášek Pavel
LCE9907
C
TJ Slovan Luhačovice
29.36
+ 9.54
5.
Bencúr Juraj
LCE9901
C
TJ Slovan Luhačovice
29.41
+ 9.59
6.
Sedláček Jan
HLV9927
C
Sokol Holešov
33.23
+13.41
7.
Gračka Radek
LCE9902
C
TJ Slovan Luhačovice
34.07
+14.25
8.
Borýsek Daniel
TZL9903
C
SKOB Zlín
34.53
+15.11
9.
Láznička Václav
TZL9901
C
SKOB Zlín
35.59
+16.17
10.
Kadleček Jan
LCE9906
C
TJ Slovan Luhačovice
51.23
+31.41
MS
Zahnaš Ladislav
TZL9605
C
SKOB Zlín
38.17
+18.35
H12C
3.30 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Burkart David
VIZ9602
B
TJ Sokol Vizovice
22.37
2.
Ptáček Pavel
BBM9600
B
BETA Ursus Orienteering
23.46
+ 1.09
3.
Turna Matyáš
TZL9602
C
SKOB Zlín
26.02
+ 3.25
4.
Saiu Matěj
TZL9603
C
SKOB Zlín
26.35
+ 3.58
5.
Kunz Jan
BBM9601
C
BETA Ursus Orienteering
26.37
+ 4.00
6.
Slíva Jan
LCE9602
B
TJ Slovan Luhačovice
27.04
+ 4.27
7.
Dvorský Petr
SKM9601
C
KOB Směr Kroměříž
27.21
+ 4.44
8.
Hirš Otakar
VBM9801
C
VSK MZLU Brno
27.52
+ 5.15
9.
Sadílek Jan
TZL9601
C
SKOB Zlín
29.15
+ 6.38
10.
Šplíchal Marek
ZBM9710
C
SK Žabovřesky Brno
29.20
+ 6.43
11.
Sedláček Ondřej
HLV9732
C
Sokol Holešov
30.42
+ 8.05
12.
Peřinka Šimon
BBM9700
C
BETA Ursus Orienteering
31.02
+ 8.25
13.
Ceniga Jiří
TZL9702
C
SKOB Zlín
38.41
+16.04
14.
Malý Filip
VIZ9701
C
TJ Sokol Vizovice
42.53
+20.16
15.
Mikel David
TZL9703
C
SKOB Zlín
59.30
+36.53
16.
Holubec Jakub
EZL9609
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
155.19
+132.42
H14C
5.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jašek Otakar
ZBM9422
B
SK Žabovřesky Brno
39.52
2.
Mokrý Ondřej
ABM9410
B
KOB MOIRA Brno
42.43
+ 2.51
3.
Hubáček Jonáš
LCE9501
B
TJ Slovan Luhačovice
43.27
+ 3.35
4.
Láznička Jan
TZL9405
B
SKOB Zlín
43.57
+ 4.05
5.
Záděra Pavel
BBM9500
B
BETA Ursus Orienteering
44.04
+ 4.12
6.
Mudrák Štěpán
LCE9601
B
TJ Slovan Luhačovice
46.50
+ 6.58
7.
Chovanec David
TZL9502
B
SKOB Zlín
52.14
+12.22
8.
Obrátil Štěpán
ABM9409
C
KOB MOIRA Brno
56.23
+16.31
9.
Kavan Jiří
SKM9402
C
KOB Směr Kroměříž
59.00
+19.08
10.
Korčák Jakub
TZL9403
B
SKOB Zlín
60.04
+20.12
11.
Kratochvíl Jindřich
VIZ9412
C
TJ Sokol Vizovice
62.05
+22.13
12.
Vašečka Jakub
VIZ
C
TJ Sokol Vizovice
62.47
+22.55
13.
Dvorský Vojtěch
SKM9401
B
KOB Směr Kroměříž
62.48
+22.56
14.
Jordanov Alexandr
VBM9501
B
VSK MZLU Brno
66.32
+26.40
15.
Žemlík Daniel
KVS9401
C
SKOB Kobra Vsetín
72.04
+32.12
16.
Krajcar Ivo
SKM9501
B
KOB Směr Kroměříž
81.02
+41.10
17.
Kužela Martin
VIZ9408
C
TJ Sokol Vizovice
81.44
+41.52
18.
Polčák Luděk
VIZ9411
C
TJ Sokol Vizovice
83.44
+43.52
19.
Zvoníček Josef
SKM9404
B
KOB Směr Kroměříž
100.07
+60.15
Horsák Zdeněk
TZL9504
C
SKOB Zlín
DISK
MS
Vyoral Jan
VIZ7615
C
TJ Sokol Vizovice
34.32
H16C
7.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valenta Jiří
LCE9201
A
TJ Slovan Luhačovice
44.22
2.
Odstrčilík Viktor
TZL9309
B
SKOB Zlín
47.16
+ 2.54
3.
Benroth Martin
TZL9206
B
SKOB Zlín
49.19
+ 4.57
4.
Kunovský Ondřej
LCE9202
B
TJ Slovan Luhačovice
49.40
+ 5.18
5.
Brlica Pavel
ZBM9302
C
SK Žabovřesky Brno
52.17
+ 7.55
6.
Toman Filip
ABM9309
B
KOB MOIRA Brno
56.54
+12.32
7.
Pěček Martin
SKM9301
B
KOB Směr Kroměříž
59.12
+14.50
8.
Schäfer Jan
TZL9301
B
SKOB Zlín
61.40
+17.18
9.
Špetlík Václav
LCE9203
B
TJ Slovan Luhačovice
64.46
+20.24
10.
Kašpar Michal
TZL9308
B
SKOB Zlín
64.53
+20.31
11.
Osička Vít
KVS9302
C
SKOB Kobra Vsetín
66.09
+21.47
12.
Krajcar Tomáš
SKM9201
C
KOB Směr Kroměříž
76.47
+32.25
13.
Opěla Robin
KVS9303
C
SKOB Kobra Vsetín
102.25
+58.03
H18C
9.80 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nečas Jiří
TZL9101
A
SKOB Zlín
52.55
2.
Hrobař Štěpán
ABM9106
C
KOB MOIRA Brno
53.45
+ 0.50
3.
Mokrý Stanislav
ABM9202
A
KOB MOIRA Brno
55.10
+ 2.15
4.
Vlažný Jakub
LCE9102
A
TJ Slovan Luhačovice
59.28
+ 6.33
5.
Semela Jakub
LCE9103
B
TJ Slovan Luhačovice
60.23
+ 7.28
6.
Jašek Jindřich
TBM9110
B
KOS TJ Tesla Brno
61.40
+ 8.45
7.
Mižúr Peter
FBA9101
C
Farmaceut Bratislava
66.16
+13.21
8.
Schäfer Martin
TZL9009
B
SKOB Zlín
80.36
+27.41
9.
Matuš Martin
TZL9102
B
SKOB Zlín
82.12
+29.17
10.
Hubáček Jan
LCE9101
A
TJ Slovan Luhačovice
84.17
+31.22
11.
Dvorský Václav
SKM9101
C
KOB Směr Kroměříž
86.02
+33.07
H21C
11.50 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fučík Karel
VBM7246
C
VSK MZLU Brno
59.13
2.
Kolárik Jan
TZL9013
A
SKOB Zlín
64.50
+ 5.37
3.
Marcaník Jan
TZL
C
SKOB Zlín
66.47
+ 7.34
4.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
67.18
+ 8.05
5.
Viskup Peter
VZA
C
Slávia ŽU Žilina
69.05
+ 9.52
6.
Slezák Jiří
LCE9001
A
TJ Slovan Luhačovice
69.25
+10.12
7.
Liščinský Tomáš
ZBM8411
C
SK Žabovřesky Brno
70.48
+11.35
8.
Mudrák Stanislav
LCE6701
C
TJ Slovan Luhačovice
73.18
+14.05
9.
Kunz Martin
BBM7101
C
BETA Ursus Orienteering
74.18
+15.05
10.
Pěček Martin
SKM7301
C
KOB Směr Kroměříž
75.27
+16.14
11.
Škoda František
LCE7439
C
TJ Slovan Luhačovice
78.20
+19.07
12.
Panovec Jan
VIZ8931
B
TJ Sokol Vizovice
79.32
+20.19
13.
Ehl Jiří
ZBM7701
C
SK Žabovřesky Brno
82.34
+23.21
14.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
83.07
+23.54
15.
Stachoň Zdeněk
SKM8014
C
KOB Směr Kroměříž
84.56
+25.43
16.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brněnská
87.51
+28.38
17.
Janota Vladislav
FBA7903
C
Farmaceut Bratislava
96.20
+37.07
18.
Šimek Radek
JEP
C
Jehlanka Team
98.49
+39.36
19.
König Lukáš
ZBM8001
C
SK Žabovřesky Brno
108.11
+48.58
20.
Fojtík Jan
VOV8701
C
VSK VŠB-TU Ostrava
109.11
+49.58
Chmelař Daniel
VIZ7212
C
TJ Sokol Vizovice
DISK
Trčka Jan
LCE8202
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
H21L
17.40 km, 29 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
78.22
2.
Davidik Marian
BBA7703
C
KOBRA Bratislava
80.19
+ 1.57
3.
Šidla Jan
TZL6808
R
SKOB Zlín
82.30
+ 4.08
4.
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
85.42
+ 7.20
5.
Hubáček Josef
LCE6127
R
TJ Slovan Luhačovice
86.34
+ 8.12
6.
Cahel Marek
LCE8803
R
TJ Slovan Luhačovice
87.08
+ 8.46
7.
Čech Radovan
TBM7835
R
KOS TJ Tesla Brno
88.15
+ 9.53
8.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
91.04
+12.42
9.
Bukovac Maroš
ZBM7605
C
SK Žabovřesky Brno
91.48
+13.26
10.
Vlach Jiří
VOV7900
C
VSK VŠB-TU Ostrava
93.07
+14.45
11.
Krajča Tomáš
TZL8714
R
SKOB Zlín
95.33
+17.11
12.
Štěpánek Martin
TBM7327
C
KOS TJ Tesla Brno
97.20
+18.58
13.
Bencúr Juraj
LCE7701
C
TJ Slovan Luhačovice
99.22
+21.00
14.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
102.04
+23.42
15.
Bravený Vít
VBM9102
A
VSK MZLU Brno
102.45
+24.23
16.
Hlaváč Jiří
TBM6116
C
KOS TJ Tesla Brno
103.14
+24.52
17.
Khýn Vítězslav
DOB8304
C
KOB Dobruška
104.12
+25.50
18.
Piják Martin
BBA
C
KOBRA Bratislava
112.26
+34.04
19.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
119.50
+41.28
20.
Hrnčiar Dušan
ZBM7703
C
SK Žabovřesky Brno
125.29
+47.07
21.
Bukovac Dušan
ZBM7503
C
SK Žabovřesky Brno
126.12
+47.50
22.
Přikryl Petr
ABM6708
C
KOB MOIRA Brno
141.38
+63.16
Jelínek Petr
TUN7801
C
JELAS Turnov
DISK
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Novotný Jiří
TZL8001
C
SKOB Zlín
DISK
H35C
10.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sadílek Martin
VIZ6901
C
TJ Sokol Vizovice
58.13
2.
Ryšavý Jiří
MOV5803
C
SKOB Ostrava
61.02
+ 2.49
3.
Kunčar Vít
LCE6602
C
TJ Slovan Luhačovice
62.08
+ 3.55
4.
Urválek Jiří
TBM6107
C
KOS TJ Tesla Brno
62.26
+ 4.13
5.
Dvořáček Petr
TBM7013
C
KOS TJ Tesla Brno
63.29
+ 5.16
6.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
Sokol Holešov
66.05
+ 7.52
7.
Hirš Libor
VBM6000
C
VSK MZLU Brno
66.13
+ 8.00
8.
Brlica Pavel
TBM6517
C
KOS TJ Tesla Brno
68.15
+10.02
9.
Pavelka Vladimír
VIZ5903
C
TJ Sokol Vizovice
69.44
+11.31
10.
Slováček Rudolf
TZL5402
C
SKOB Zlín
70.23
+12.10
11.
Svěchota Milan
MOV7202
C
SKOB Ostrava
71.00
+12.47
12.
Sponar Jan
TBM5004
C
KOS TJ Tesla Brno
71.39
+13.26
13.
Holec Jan
MOV6701
C
SKOB Ostrava
72.14
+14.01
14.
Končák Jaroslav
HLV6321
C
Sokol Holešov
72.26
+14.13
15.
Bednařík Radek
LCE7125
C
TJ Slovan Luhačovice
72.42
+14.29
16.
Slezák Libor
LCE6207
C
TJ Slovan Luhačovice
73.24
+15.11
17.
Kůstka Marek
VIZ6403
C
TJ Sokol Vizovice
76.30
+18.17
18.
Valenta Jiří
LCE6301
C
TJ Slovan Luhačovice
77.30
+19.17
19.
Záhorec František
CHT5502
C
SK Chrast
80.41
+22.28
20.
Vrubel Karel
TZL6401
C
SKOB Zlín
81.47
+23.34
21.
Zvoníček Josef
SKM6901
C
KOB Směr Kroměříž
84.03
+25.50
22.
Smilek Aleš
HLV6824
C
Sokol Holešov
84.18
+26.05
23.
Křivánek Martin
ABM7312
C
KOB MOIRA Brno
87.02
+28.49
24.
Hulsey Keith
TBM7007
C
KOS TJ Tesla Brno
89.58
+31.45
25.
Šamánek Petr
ZVS6901
C
TJ Zbrojovka Vsetín
92.08
+33.55
26.
Horký Tomáš
TBM6747
C
KOS TJ Tesla Brno
100.46
+42.33
27.
Polčák Luděk
VIZ6801
C
TJ Sokol Vizovice
109.55
+51.42
28.
Čížek Libor
VIZ6601
C
TJ Sokol Vizovice
110.42
+52.29
29.
Dudášek Karel
DOB7001
C
KOB Dobruška
113.00
+54.47
MS
Pekárek Evžen
TZL7007
R
SKOB Zlín
DISK
H40C
8.40 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mokrý Jan
ABM6611
C
KOB MOIRA Brno
58.35
2.
Pulec Pavel
VBM6201
C
VSK MZLU Brno
60.59
+ 2.24
3.
Mikšík Pavel
XX2
C
61.23
+ 2.48
4.
Jordanov Nikolaj
VBM6501
C
VSK MZLU Brno
64.50
+ 6.15
5.
Řezanina Lubomír
ZVS6601
C
TJ Zbrojovka Vsetín
66.22
+ 7.47
6.
Dvorský Ilja
SKM6103
C
KOB Směr Kroměříž
66.25
+ 7.50
7.
Černík Milan
KVS6501
C
SKOB Kobra Vsetín
66.39
+ 8.04
8.
Žemlík Radim
KVS6401
C
SKOB Kobra Vsetín
66.55
+ 8.20
9.
Kaloč Vítězslav
KVS5904
C
SKOB Kobra Vsetín
71.32
+12.57
H45C
7.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kadaňka Jiří
ROV6001
C
OK Rožnov
54.10
2.
Koudelný Jiří
TTR5401
C
OOB Třebíč
55.08
+ 0.58
3.
Štěpánský Václav
ZBM6108
C
SK Žabovřesky Brno
56.06
+ 1.56
4.
Cigoš Petr
TBM5602
C
KOS TJ Tesla Brno
56.29
+ 2.19
5.
Hrbas Vladimír
KVS5301
C
SKOB Kobra Vsetín
56.34
+ 2.24
6.
Plášek Martin
LCE6118
C
TJ Slovan Luhačovice
56.46
+ 2.36
7.
Peška Antonín
HLV4801
C
Sokol Holešov
57.23
+ 3.13
8.
Šebesta Vlastislav
TBM5807
C
KOS TJ Tesla Brno
58.32
+ 4.22
9.
Kožík Miroslav
HLV5822
C
Sokol Holešov
59.22
+ 5.12
10.
Kadaňka Petr
ROV6002
C
OK Rožnov
67.19
+13.09
11.
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
68.33
+14.23
12.
Chalupa Tomáš
KVS5501
C
SKOB Kobra Vsetín
72.51
+18.41
13.
Kršák Karel
VIZ5902
C
TJ Sokol Vizovice
73.28
+19.18
14.
Otrusina Milan
EZL6205
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
87.46
+33.36
15.
Šebela Bedřich
KVS5801
C
SKOB Kobra Vsetín
95.25
+41.15
MS
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
69.57
+15.47
H50C
6.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
43.12
2.
Sláma Dušan
TBM4730
C
KOS TJ Tesla Brno
51.45
+ 8.33
3.
Pohořalý Jiří
OTK3807
C
Jiskra Otrokovice
52.40
+ 9.28
4.
Chromčák František
JZL5201
C
TJ Jižní svahy Zlín
61.05
+17.53
H55C
6.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Denemarek Oldřich
BBM5100
C
BETA Ursus Orienteering
53.46
2.
Láznička Alois
TZL3613
C
SKOB Zlín
53.57
+ 0.11
3.
Procházka Jan
TBM4907
C
KOS TJ Tesla Brno
58.09
+ 4.23
4.
Komínek Jiří
TBM4639
C
KOS TJ Tesla Brno
59.02
+ 5.16
5.
Dufek Jan
TBM4231
C
KOS TJ Tesla Brno
62.22
+ 8.36
6.
Vyškovský Ivan
ZVS4301
C
TJ Zbrojovka Vsetín
67.58
+14.12
7.
Wiedermann Jaroslav
SKM4905
C
KOB Směr Kroměříž
68.02
+14.16
MS
Jelínek Vít
TZL5102
C
SKOB Zlín
58.25
+ 4.39
H60C
4.80 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotný Jindra
EZL3704
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
44.11
2.
Bauer Emil
VBM4410
C
VSK MZLU Brno
44.43
+ 0.32
3.
Kunz Antonín
OTK4729
C
Jiskra Otrokovice
50.56
+ 6.45
4.
Kusák Stanislav
EZL3501
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
54.09
+ 9.58
H65C
4.40 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řezanina Josef
ZVS3701
C
TJ Zbrojovka Vsetín
50.11
2.
Valla Stanislav
TZL3125
C
SKOB Zlín
55.28
+ 5.17
3.
Tomášek František
OTK2503
C
Jiskra Otrokovice
58.55
+ 8.44
HDR
2.10 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sadílková Iva
VIZ0151
C
TJ Sokol Vizovice
22.16
2.
Semela Tadeáš
LCE9908
C
TJ Slovan Luhačovice
23.01
+ 0.45
3.
Slezáková Natálie
KZL
C
SK POB Zlín
23.42
+ 1.26
4.
Pechanec Tomáš
OTK
C
Jiskra Otrokovice
24.28
+ 2.12
5.
Žédek Pavel
VIZ9707
C
TJ Sokol Vizovice
25.04
+ 2.48
6.
Klíma Robert
OTK
C
Jiskra Otrokovice
26.01
+ 3.45
7.
Hlaváčová Anežka
TBM0199
C
KOS TJ Tesla Brno
27.43
+ 5.27
8.
Holubec Václav
EZL0114
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
29.43
+ 7.27
9.
Rádl Jan
VIZ9908
C
TJ Sokol Vizovice
34.23
+12.07
10.
Vašička Vilém
VIZ9904
C
TJ Sokol Vizovice
34.25
+12.09
11.
Bencúr Eliáš
LCE0301
C
TJ Slovan Luhačovice
40.23
+18.07
12.
Odstrčil Filip
XX1
C
41.08
+18.52
13.
Mikšík Michael
XX2
C
44.01
+21.45
14.
Zichová Denisa
LCE0002
C
TJ Slovan Luhačovice
44.30
+22.14
15.
Zapletalová Petra
LCE9852
C
TJ Slovan Luhačovice
44.33
+22.17
16.
Pulec Matěj
VBM0001
C
VSK MZLU Brno
44.56
+22.40
17.
Zvoníček Jiří
SKM
C
KOB Směr Kroměříž
49.46
+27.30
18.
Kůstková Barbora
VIZ0259
C
TJ Sokol Vizovice
51.13
+28.57
19.
Pekárek Tobias
VIZ0501
C
TJ Sokol Vizovice
52.14
+29.58
20.
Kundrata Jan
JZL0201
C
TJ Jižní svahy Zlín
71.17
+49.01
Odstrčilová Šárka
XX1
C
DISK
Borýsek Vojtěch
TZL
C
SKOB Zlín
DISK
Bednaříková Sara
LCE0252
C
TJ Slovan Luhačovice
DISK
P3
3.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otrusina Michal
ABM6301
C
KOB MOIRA Brno
29.39
2.
Šiška Oto
TZL
C
SKOB Zlín
34.15
+ 4.36
3.
Bízová Lucie
OTK8282
C
Jiskra Otrokovice
34.37
+ 4.58
4.
Obrátil Miroslav
ABM6502
C
KOB MOIRA Brno
36.24
+ 6.45
5.
Slezáková Lenka
KZL
C
SK POB Zlín
37.47
+ 8.08
6.
Kunzová Ivana
BBM7155
C
BETA Ursus Orienteering
39.07
+ 9.28
7.
Bíza Zdeněk
OTK8029
C
Jiskra Otrokovice
39.32
+ 9.53
8.
Pěčková Monika
SKM7351
C
KOB Směr Kroměříž
39.50
+10.11
9.
Minaříková Dagmar
XX3
C
49.52
+20.13
10.
Pšenčík Radek
VIZ
C
TJ Sokol Vizovice
49.54
+20.15
11.
Michálková Renata
LCE8151
C
TJ Slovan Luhačovice
51.04
+21.25
12.
Kůstková Simona
VIZ
C
TJ Sokol Vizovice
51.12
+21.33
13.
Kůstková Tamara
VIZ6854
C
TJ Sokol Vizovice
52.33
+22.54
14.
Chromčáková Ivana
JZL
C
TJ Jižní svahy Zlín
78.21
+48.42
P5
5.30 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kunz Petr
OTK6910
C
Jiskra Otrokovice
46.53
2.
Kavan Luboš
SKM6301
C
KOB Směr Kroměříž
49.01
+ 2.08
3.
Korabík Daniel
KZL
C
SK POB Zlín
51.41
+ 4.48
4.
Láznička Libor
TZL6701
C
SKOB Zlín
52.15
+ 5.22
5.
Válek Jaroslav
EZL
C
Přátelé evrop. vrcholů Zlín
55.26
+ 8.33
6.
Vyškovská Radka
ZVS7450
C
TJ Zbrojovka Vsetín
58.13
+11.20
7.
Koutný Marek
OTK
C
Jiskra Otrokovice
63.49
+16.56
8.
Janková Andrea
FBA7851
C
Farmaceut Bratislava
64.33
+17.40
9.
Odstrčilová Hana
XX1
C
64.44
+17.51
10.
Borýsek Karel
TZL
C
SKOB Zlín
79.32
+32.39
Kožíková Hana
HLV
C
Sokol Holešov
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz