Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Hanácký čert
Kód závodu
071215201
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Hanácký čert
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
15.12.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ZL HO
Místo konání
Radíkov, chata Pod věží
Použitá mapa
Hanácký čert
Pořadatel
UOL - SK Univerzity Palackého Olomouc
Ředitel závodu
Robert Brko Zdráhal
Hlavní rozhodčí
Jindřich Smička
Stavitel tratí
Robert Zdráhal, Jindřich Smička
Kategorie
D10
D14
D18
D21
D35
H10
H14
H18
H21
H35
HDR
P
D10
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přidalová Tereza
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.58
2.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Železárny Prostějov
38.02
+ 2.04
D14
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
B
TJ Sokol Ptení
39.54
2.
Mančíková Markéta
PTE
C
TJ Sokol Ptení
43.58
+ 4.04
3.
Spurná Martina
PTE9556
B
TJ Sokol Ptení
63.51
+23.57
Jeřábková Zuzka
OOL
C
SK Haná orienteering
DISK
D18
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Lenka
ZPV9271
B
KOB Železárny Prostějov
45.30
D21
4.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jakobová Adélka
UOL9052
A
SK Univerzity Palackého Olomou
35.24
2.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.31
+ 0.07
3.
Horčičková Vendula
UOL9353
A
SK Univerzity Palackého Olomou
39.15
+ 3.51
4.
Šišková Vladěnka
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
47.49
+12.25
5.
Zbraňková Magda
STE7352
C
SK SKI-OB Šternberk
51.23
+15.59
6.
Adamová Eva
PTE8772
C
TJ Sokol Ptení
51.25
+16.01
7.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
52.29
+17.05
8.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
55.21
+19.57
9.
Urbanová Edita
STE7454
C
SK SKI-OB Šternberk
55.46
+20.22
D35
4.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirková Renata
ZPV6553
C
KOB Železárny Prostějov
39.34
2.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
43.09
+ 3.35
3.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
44.04
+ 4.30
4.
Vaňáková Milada
C
48.01
+ 8.27
5.
Fajkusová Jitka
JPV6773
C
SK Prostějov
51.36
+12.02
5.
Sedláčková Jana
HLV7060
C
Sokol Holešov
51.36
+12.02
7.
Künstlerová Milada
UOL5651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
52.47
+13.13
8.
Jašková Monika
TBM6363
C
KOS TJ Tesla Brno
55.22
+15.48
9.
Hrubanová Věra
UOL5953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
65.22
+25.48
Jeřábková Jana
OOL
C
SK Haná orienteering
DISK
H10
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
C
SK Prostějov
17.49
2.
Sedláček Ondřej
HLV9732
C
Sokol Holešov
19.42
+ 1.53
3.
Horčička Vít
UOL9919
C
SK Univerzity Palackého Olomou
20.26
+ 2.37
4.
Spurný Radek
PTE9706
C
TJ Sokol Ptení
23.02
+ 5.13
5.
Kočí Josef
KON9824
C
KOB Konice
23.47
+ 5.58
6.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
23.54
+ 6.05
7.
Kotrle Viktor
UOL9808
C
SK Univerzity Palackého Olomou
24.39
+ 6.50
8.
Jirka Mikuláš
ZPV0000
C
KOB Železárny Prostějov
26.03
+ 8.14
9.
Antoš Jan
UOL97
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.05
+12.16
H14
3.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Martin
JPV9505
B
SK Prostějov
30.05
2.
Holinka Lukáš
PTE9421
B
TJ Sokol Ptení
31.37
+ 1.32
3.
Řehulka Martin
PTE9322
C
TJ Sokol Ptení
32.11
+ 2.06
4.
Kocián Kryštof
JPV
C
SK Prostějov
45.48
+15.43
5.
Žovinec Lukáš
UOL9605
C
SK Univerzity Palackého Olomou
47.19
+17.14
6.
Šustr Pavel
PTE
C
TJ Sokol Ptení
49.56
+19.51
7.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
50.26
+20.21
H18
5.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležel Ondřej
STE9202
B
SK SKI-OB Šternberk
47.09
1.
Német Kryštof
STE9308
B
SK SKI-OB Šternberk
47.09
3.
Najbr Ondřej
KON9223
B
KOB Konice
48.26
+ 1.17
4.
Holinka Matouš
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
50.22
+ 3.13
5.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
56.04
+ 8.55
H21
5.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Ondřej
VIZ8911
A
TJ Sokol Vizovice
33.44
2.
Otruba Marek
PLU7417
C
TJ Sokol Plumlov
34.47
+ 1.03
3.
Henek Vladan
JPV8002
R
SK Prostějov
34.58
+ 1.14
4.
Axman Karel
STE8303
C
SK SKI-OB Šternberk
35.44
+ 2.00
5.
Hanák Pavel
STE7101
C
SK SKI-OB Šternberk
36.21
+ 2.37
6.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
37.39
+ 3.55
7.
Sedláček Tomáš
JPV8601
C
SK Prostějov
37.58
+ 4.14
8.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
40.53
+ 7.09
9.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
44.07
+10.23
10.
Špacír Jan
UOL8805
B
SK Univerzity Palackého Olomou
45.06
+11.22
11.
Jirka Michal
PTE8403
C
TJ Sokol Ptení
46.17
+12.33
12.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
51.47
+18.03
13.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
52.21
+18.37
14.
Ludka Zbynek
C
78.04
+44.20
15.
Vodička Luděk
SBR7705
C
SKOB Bruntál
79.19
+45.35
H35
5.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
37.25
2.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
40.32
+ 3.07
3.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
40.49
+ 3.24
4.
Volf Karel
ZPV6604
C
KOB Železárny Prostějov
42.47
+ 5.22
5.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.06
+ 5.41
6.
Jeřábek Petr
OOL
C
SK Haná orienteering
44.31
+ 7.06
7.
Kadaňka Jiří
ROV6001
C
OK Rožnov
45.15
+ 7.50
8.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
47.08
+ 9.43
9.
Jirka Jiří
ZPV5501
C
KOB Železárny Prostějov
47.19
+ 9.54
10.
Horčička Petr
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
48.12
+10.47
11.
Sedláček Jaroslav
HLV6404
C
Sokol Holešov
49.19
+11.54
12.
Kotrle Miroslav
UOL7005
C
SK Univerzity Palackého Olomou
51.53
+14.28
13.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
52.22
+14.57
14.
Vystavěl Dušan
JPV6317
C
SK Prostějov
53.46
+16.21
15.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
56.59
+19.34
16.
Kadaňka Petr
ROV6002
C
OK Rožnov
58.15
+20.50
17.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
71.16
+33.51
18.
Jašek Milan
TBM6201
C
KOS TJ Tesla Brno
79.03
+41.38
19.
Vlach Josef
KON6431
C
KOB Konice
87.05
+49.40
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
HDR
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janečka Viktor
JPV9917
C
SK Prostějov
21.35
2.
Sedláček Jan
HLV9927
C
Sokol Holešov
22.59
+ 1.24
3.
Svobodník Pavel
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.25
+ 8.50
4.
Konečná Adéla
OOL
C
SK Haná orienteering
36.15
+14.40
5.
Kocián Šimon
JPV
C
SK Prostějov
41.40
+20.05
6.
Pokorná Natálie
OOL
C
SK Haná orienteering
47.01
+25.26
7.
Petřivalský Bernat
C
63.08
+41.33
P
2.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajkusová Klára
JPV9157
C
SK Prostějov
29.16
2.
Michalík Petr
C
53.34
+24.18
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz