Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Oblastní mistrovství - sprint
Kód závodu
070623097
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Oblastní mistrovství - sprint
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
23.06.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Krnov
Použitá mapa
Krnov 2007
Pořadatel
KRN - TJ Loko Krnov
Ředitel závodu
Jan Hrouza
Hlavní rozhodčí
Vladimir Bohunsky
Stavitel tratí
Michal Zavrel
Kategorie
D10
D10N
D12
D14
D16
D18
D20
D21
D35
D45
D55
H10
H10N
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
H65
P3
D10
1.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fukalová Hana
AOV9850
C
Baník Ostrava - FIZA
9.56
2.
Argalášová Kateřina
TRI9750
C
TJ TŽ Třinec
10.47
+ 0.51
3.
Nykodymová Bětka
KRN9752
C
TJ Loko Krnov
13.30
+ 3.34
4.
Fizková Renáta
TRI9753
C
TJ TŽ Třinec
14.00
+ 4.04
5.
Kaufmanová Ivana
TRI9759
C
TJ TŽ Třinec
18.05
+ 8.09
6.
Nykodýmová Tereza
KRN9751
C
TJ Loko Krnov
19.32
+ 9.36
7.
Chlebiková Aneta
TRI9755
C
TJ TŽ Třinec
24.34
+14.38
D10N
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Leciánová Veronika
OOP0050
C
TJ Opava
9.26
2.
Kotůlková Renata
AOP0451
C
POBO Opava, Přátelé orientační
22.10
+12.44
3.
Svěchotová Natálie
MOV9751
C
SKOB Ostrava
38.07
+28.41
MS
Stiborová Blanka
KAR7650
C
SK Karlovice
11.19
+ 1.53
D12
1.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fukalová Martina
AOV9550
C
Baník Ostrava - FIZA
10.03
2.
Procházková Marie
SOP9551
C
TJ Slezan Opava
14.47
+ 4.44
3.
Tesarova Jana
VOV9751
C
VSK VŠB-TU Ostrava
18.26
+ 8.23
D14
1.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nožková Sára
TRI9353
B
TJ TŽ Třinec
8.28
2.
Haltofová Eva
TRI9453
B
TJ TŽ Třinec
9.55
+ 1.27
3.
Svobodová Klára
SOP9352
C
TJ Slezan Opava
12.37
+ 4.09
4.
Laštůvková Petra
TRI9350
B
TJ TŽ Třinec
12.51
+ 4.23
5.
Opletalová Bára
TRI9354
B
TJ TŽ Třinec
14.54
+ 6.26
6.
Peřinková Petra
AOP9451
C
POBO Opava, Přátelé orientační
16.03
+ 7.35
7.
Tesarova Marcela
VOV
C
VSK VŠB-TU Ostrava
18.38
+10.10
D16
1.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mlčochová Alice
TRI9251
B
TJ TŽ Třinec
9.46
2.
Šperlíková Eva
VRB9151
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
9.51
+ 0.05
3.
Kosová Barbora
TRI9258
A
TJ TŽ Třinec
10.42
+ 0.56
4.
Nováková Anežka
AOV9251
C
Baník Ostrava - FIZA
10.58
+ 1.12
5.
Kozak Aleksandra
POL0005
C
11.04
+ 1.18
6.
Jastrzembská Tereza
TRI9256
A
TJ TŽ Třinec
11.33
+ 1.47
7.
Szwancarz Marzena
POL0006
C
13.03
+ 3.17
8.
Mizerová Monika
TRI9250
C
TJ TŽ Třinec
13.24
+ 3.38
9.
Opletalová Eva
HAV9250
C
SKOB Baník Havířov
13.46
+ 4.00
10.
Válková Tereza
VRB9150
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
14.09
+ 4.23
D18
2.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hvorecká Eva
VRB8953
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
12.21
2.
Pilcová Barbora
VRB8977
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
12.28
+ 0.07
3.
Veličková Monika
VRB8951
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
13.01
+ 0.40
4.
Prokopová Bětka
TRI8951
C
TJ TŽ Třinec
13.09
+ 0.48
5.
Bialožytová Tereza
TRC9050
A
SKOB BETA Třinec
13.23
+ 1.02
6.
Králová Kateřina
ODR9052
B
SKOB Odry
14.28
+ 2.07
7.
Hradilová Veronika
VRB8950
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
14.34
+ 2.13
8.
Hadačová Tereza
AOP9051
A
POBO Opava, Přátelé orientační
15.22
+ 3.01
9.
Hudzieczková Eva
TRC9051
B
SKOB BETA Třinec
15.48
+ 3.27
D20
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Latochová Kateřina
TRI8850
B
TJ TŽ Třinec
13.43
2.
Bajcarová Pavla
VRB8752
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
15.42
+ 1.59
3.
Moravcová Zuzana
SOP8852
B
TJ Slezan Opava
16.29
+ 2.46
4.
Wernerová Marika
VRB8851
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
18.06
+ 4.23
D21
2.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovaříková Mária
TRI6950
R
TJ TŽ Třinec
12.15
2.
Hrouzová Pavlína
VOV8559
C
VSK VŠB-TU Ostrava
14.14
+ 1.59
3.
Višňová Michaela
VOV8456
C
VSK VŠB-TU Ostrava
14.46
+ 2.31
4.
Sukeníková Zuzana
VOV8353
C
VSK VŠB-TU Ostrava
15.03
+ 2.48
5.
Netoličková Radka
VOV7855
C
VSK VŠB-TU Ostrava
18.17
+ 6.02
6.
Procházková Martina
SOP7351
C
TJ Slezan Opava
21.22
+ 9.07
7.
Kotůlková Veronika
AOP7851
C
POBO Opava, Přátelé orientační
24.10
+11.55
D35
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kostková Jana
AOP7151
C
POBO Opava, Přátelé orientační
11.52
2.
Tesařová Bohumila
VOV6957
C
VSK VŠB-TU Ostrava
12.50
+ 0.58
3.
Kociánová Eva
OOP6750
C
TJ Opava
13.07
+ 1.15
4.
Opletalová Pavlína
HAV6652
C
SKOB Baník Havířov
13.19
+ 1.27
5.
Laštůvková Lenka
TRI6650
C
TJ TŽ Třinec
14.04
+ 2.12
6.
Schusterová Martina
AOP6551
C
POBO Opava, Přátelé orientační
14.56
+ 3.04
7.
Bialožytová Pavla
TRC6350
C
SKOB BETA Třinec
15.17
+ 3.25
8.
Jastrzembská Jarmila
TRI6450
C
TJ TŽ Třinec
15.27
+ 3.35
9.
Argalášová Gabriela
TRI6850
C
TJ TŽ Třinec
15.47
+ 3.55
10.
Nováková Jana
AOV6851
C
Baník Ostrava - FIZA
16.55
+ 5.03
11.
Szturcová Ivana
TRC7051
C
SKOB BETA Třinec
17.37
+ 5.45
12.
Mizerová Jarmila
TRI6851
C
TJ TŽ Třinec
19.09
+ 7.17
13.
Opletalová Blanka
TRI6755
C
TJ TŽ Třinec
24.17
+12.25
Sýkorová Ivana
AOP6451
C
POBO Opava, Přátelé orientační
DISK
D45
1.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hájková Ludmila
OOP5751
C
TJ Opava
14.33
2.
Hrabicová Iva
OOP6150
C
TJ Opava
15.11
+ 0.38
3.
Vajíková Miloslava
KAR6150
C
SK Karlovice
24.44
+10.11
4.
Krumpholcová Jarmila
HOB5655
C
SKOB HOBES Horní Benešov
30.28
+15.55
D55
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stiborová Jitka
KAR4150
C
SK Karlovice
20.28
2.
Budínová Blanka
MOV4851
C
SKOB Ostrava
20.54
+ 0.26
3.
Novotná Ludmila
OOP4850
C
TJ Opava
22.30
+ 2.02
4.
Gavendová Anna
TRI4650
C
TJ TŽ Třinec
23.58
+ 3.30
H10
1.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zavřel Lukáš
KRN9701
C
TJ Loko Krnov
8.33
2.
Novák Pavel
AOV9801
C
Baník Ostrava - FIZA
10.38
+ 2.05
3.
Adamík Jiří
AOV9702
C
Baník Ostrava - FIZA
12.27
+ 3.54
4.
Mielec Jaromír
AOV9701
C
Baník Ostrava - FIZA
16.18
+ 7.45
5.
Bolek Richard
AOV9803
C
Baník Ostrava - FIZA
18.03
+ 9.30
H10N
1.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovařík Martin
TRI0101
C
TJ TŽ Třinec
8.06
2.
Cienciala Jan
TRI9801
C
TJ TŽ Třinec
11.26
+ 3.20
3.
Tesar Vojtech
VOV
C
VSK VŠB-TU Ostrava
13.27
+ 5.21
4.
Kavecký David
OOP0300
C
TJ Opava
17.34
+ 9.28
5.
Mielec Radomír + mamka
AOV9900
C
Baník Ostrava - FIZA
19.47
+11.41
6.
Severin Vojtěch
KRN9902
C
TJ Loko Krnov
25.54
+17.48
7.
Procházka Zdeněk
SOP9901
C
TJ Slezan Opava
31.54
+23.48
MS
Syrový Jan
MOV7352
C
SKOB Ostrava
31.15
+23.09
MS
Vašut Michal
KRN96
C
TJ Loko Krnov
9.28
+ 1.22
H12
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Valouch David
SOP9501
C
TJ Slezan Opava
9.47
2.
Miksa Vojtěch
AOV9502
C
Baník Ostrava - FIZA
11.27
+ 1.40
3.
Klein Jakub
OOP9501
C
TJ Opava
12.42
+ 2.55
4.
Zakopčan Jakub
KRN9503
C
TJ Loko Krnov
13.25
+ 3.38
5.
Ostruszka David
TRI9502
C
TJ TŽ Třinec
13.34
+ 3.47
6.
Míček Dominik
MOV9501
C
SKOB Ostrava
14.55
+ 5.08
7.
Kubečka Jakub
AOV9503
C
Baník Ostrava - FIZA
16.41
+ 6.54
8.
Kaufman Albert
TRI9501
C
TJ TŽ Třinec
19.00
+ 9.13
9.
Svoboda František
SOP9601
C
TJ Slezan Opava
25.35
+15.48
10.
Cahlík Vojtěch
KRN9603
C
TJ Loko Krnov
30.25
+20.38
H14
1.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Argaláš Michal
TRI9301
A
TJ TŽ Třinec
8.25
2.
Sukeník Mojmír
KRN9301
B
TJ Loko Krnov
9.14
+ 0.49
3.
Pospíšil Petr
SOP9301
C
TJ Slezan Opava
11.09
+ 2.44
4.
Karásek Vojtěch
TRI9401
B
TJ TŽ Třinec
11.19
+ 2.54
5.
Ročňák Michal
AOV9302
C
Baník Ostrava - FIZA
11.26
+ 3.01
6.
Ondruš Adam
AOV9401
B
Baník Ostrava - FIZA
12.38
+ 4.13
7.
Hučík Jan
TRI9403
C
TJ TŽ Třinec
15.15
+ 6.50
8.
Lukáš Jakub
AOV9301
C
Baník Ostrava - FIZA
16.04
+ 7.39
9.
Svěchota Marek
MOV9302
C
SKOB Ostrava
17.27
+ 9.02
10.
Štětínský Pavel
MOV9401
B
SKOB Ostrava
21.11
+12.46
11.
Geleta Jan
AOV9402
C
Baník Ostrava - FIZA
24.00
+15.35
12.
Krištof Jakub
AOV9405
C
Baník Ostrava - FIZA
26.33
+18.08
JUNG Radek
HAV9405
C
SKOB Baník Havířov
DISK
H16
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sýkora Jan
AOP9201
A
POBO Opava, Přátelé orientační
10.41
2.
Navrátil Boris
AOV9203
B
Baník Ostrava - FIZA
12.01
+ 1.20
3.
Schuster Marek
AOP9303
A
POBO Opava, Přátelé orientační
12.11
+ 1.30
4.
Melecký Karel
OOP9100
B
TJ Opava
12.23
+ 1.42
5.
Jendželovský Marek
AOV9201
B
Baník Ostrava - FIZA
13.19
+ 2.38
6.
Opletal Petr
TRC9104
C
SKOB BETA Třinec
13.30
+ 2.49
7.
Kostka Jakub
TRC9103
C
SKOB BETA Třinec
13.38
+ 2.57
8.
Szturc Václav
TRC9102
B
SKOB BETA Třinec
14.20
+ 3.39
9.
Piotrowski Szczepan
POL0002
C
16.18
+ 5.37
10.
Figura Petr
KRN92
C
TJ Loko Krnov
17.46
+ 7.05
11.
Kozak Mateusz
POL0001
C
19.48
+ 9.07
Verlík Jan
TRI9205
B
TJ TŽ Třinec
DISK
Šidík Petr
AOV9204
C
Baník Ostrava - FIZA
DISK
H18
2.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Legerski Martin
TRI9003
B
TJ TŽ Třinec
12.25
2.
Melecký Martin
OOP9000
A
TJ Opava
12.34
+ 0.09
3.
Opletal Jan
HAV9000
B
SKOB Baník Havířov
12.54
+ 0.29
4.
Tesař Jan
VRB9000
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
13.29
+ 1.04
5.
Šnajdr Jakub
VRB9001
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
13.47
+ 1.22
6.
Szwancarz Grzegorz
POL0003
C
13.50
+ 1.25
7.
Szturc Jan
TRC9003
B
SKOB BETA Třinec
14.29
+ 2.04
8.
Janča Martin
MOV9001
C
SKOB Ostrava
15.10
+ 2.45
9.
Figura Jiří
HAV9009
C
SKOB Baník Havířov
16.47
+ 4.22
Hadač Filip
AOP9301
A
POBO Opava, Přátelé orientační
DISK
H20
2.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fojtík Jan
VOV8701
C
VSK VŠB-TU Ostrava
14.41
2.
Trojek Pavel
TRC8803
B
SKOB BETA Třinec
15.16
+ 0.35
3.
Wojtynek Sebastian
POL0004
C
15.45
+ 1.04
4.
Proske Petr
AOV8803
C
Baník Ostrava - FIZA
16.33
+ 1.52
Kramenko Petr
AOV8805
C
Baník Ostrava - FIZA
DISK
H21
2.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nycz Petr
JAM7700
C
SK Jamnice
12.25
2.
Sedláček Tomáš
JPV8601
C
SK Prostějov
12.27
+ 0.02
3.
Bialožyt Michal
ZBM8707
R
SK Žabovřesky Brno
12.35
+ 0.10
4.
Žaloudík Jiří
VOV8601
C
VSK VŠB-TU Ostrava
12.39
+ 0.14
5.
Rychlý Pavel
OOP8505
C
TJ Opava
13.26
+ 1.01
6.
Langer Martin
VOV8400
C
VSK VŠB-TU Ostrava
13.55
+ 1.30
7.
Pavlačka František
ODR8600
C
SKOB Odry
14.08
+ 1.43
8.
Mielec Jaromír
AOV6901
C
Baník Ostrava - FIZA
14.23
+ 1.58
9.
Schuster Martin
AOP6502
C
POBO Opava, Přátelé orientační
14.38
+ 2.13
10.
Klimenko Igor
KTA8008
C
SK Kotnov Tábor
15.02
+ 2.37
11.
Walaski Antonín
TRI8006
C
TJ TŽ Třinec
15.22
+ 2.57
12.
Mrkvica Petr
VOV7802
C
VSK VŠB-TU Ostrava
15.56
+ 3.31
13.
Svěchota Milan
MOV7202
C
SKOB Ostrava
15.58
+ 3.33
14.
Kuča Petr
SOP8606
C
TJ Slezan Opava
16.08
+ 3.43
15.
Kotůlek Jan
AOP7801
C
POBO Opava, Přátelé orientační
16.22
+ 3.57
16.
Žebrák Zbyněk
MOV7105
C
SKOB Ostrava
16.47
+ 4.22
17.
Bernát Petr
TRC8606
C
SKOB BETA Třinec
18.07
+ 5.42
18.
Stibor Zbyněk
KAR7601
C
SK Karlovice
19.00
+ 6.35
19.
Štětínský Pavel
MOV7104
C
SKOB Ostrava
19.17
+ 6.52
Matula Petr
RBK8222
C
SK Radioklub Blansko
DISK
Kopec Tomáš
VOV8203
C
VSK VŠB-TU Ostrava
DISK
Hostalek Dan
OST5555
C
DISK
Kuja Ivo
KAR7701
C
SK Karlovice
DISK
H35
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jelínek Jan
AOP6401
C
POBO Opava, Přátelé orientační
13.09
2.
Navrátil Rostislav
TRI6601
C
TJ TŽ Třinec
13.44
+ 0.35
3.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
14.00
+ 0.51
4.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
14.01
+ 0.52
5.
Tesař Jiří
VOV6702
C
VSK VŠB-TU Ostrava
14.15
+ 1.06
6.
Rychlý Miloš
OOP5302
C
TJ Opava
14.39
+ 1.30
7.
Peřinka Jan
AOP6301
C
POBO Opava, Přátelé orientační
15.21
+ 2.12
8.
Trojek Jakub
TRC6400
C
SKOB BETA Třinec
16.17
+ 3.08
9.
Opletal Jaroslav
HAV6200
C
SKOB Baník Havířov
16.34
+ 3.25
10.
Bačo Lubomír
SOP6201
C
TJ Slezan Opava
16.46
+ 3.37
11.
Niedoba Jan
TRC6200
C
SKOB BETA Třinec
17.12
+ 4.03
12.
Szturc Radek
TRC6800
C
SKOB BETA Třinec
19.32
+ 6.23
Novák Vilém
AOV6701
C
Baník Ostrava - FIZA
DISK
H45
2.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Václav
SOP5701
C
TJ Slezan Opava
12.49
2.
Moravec Stanislav
SOP5801
C
TJ Slezan Opava
13.41
+ 0.52
3.
Telecký Martin
BFM5201
C
SKOB Frýdek - Místek
14.03
+ 1.14
4.
Lecián Oldřich
OOP6100
C
TJ Opava
14.05
+ 1.16
5.
Bialožyt Miroslav
TRC5701
C
SKOB BETA Třinec
14.31
+ 1.42
6.
Kolář Leopold
KAR5401
C
SK Karlovice
14.41
+ 1.52
7.
Pospíšil Karel
KAR5001
C
SK Karlovice
16.10
+ 3.21
8.
Slivečka Jaromír
MOV5601
C
SKOB Ostrava
16.19
+ 3.30
9.
Kuja Ivan
KAR5501
C
SK Karlovice
17.53
+ 5.04
10.
Malysa Ján
SOP5102
C
TJ Slezan Opava
18.40
+ 5.51
11.
Proske Pavel
AOV6001
C
Baník Ostrava - FIZA
20.13
+ 7.24
12.
Šperlík Josef
ODR5500
C
SKOB Odry
20.36
+ 7.47
13.
Kostka Evžen
AOP5701
C
POBO Opava, Přátelé orientační
25.39
+12.50
Haltof Jindřich
TRI6201
C
TJ TŽ Třinec
DISK
H55
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sikora Miroslav
BOV4802
C
TJ Baník Ostrava OKD
12.16
2.
Ševčík Břetislav
OOP5001
C
TJ Opava
12.53
+ 0.37
3.
Klech Josef
HOB4701
C
SKOB HOBES Horní Benešov
14.20
+ 2.04
4.
Jurčák Karel
SOP5101
C
TJ Slezan Opava
14.22
+ 2.06
5.
Beneš Karel
HAV4201
C
SKOB Baník Havířov
17.40
+ 5.24
6.
Novotný Stanisl
OOP4800
C
TJ Opava
18.41
+ 6.25
7.
Zájíc Josef
AOV4501
C
Baník Ostrava - FIZA
20.15
+ 7.59
H65
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Opletal Jaroslav
TRC3700
C
SKOB BETA Třinec
15.20
P3
2.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Polewska Joanna
POL0007
C
14.23
2.
Procházka Milan
SOP6803
C
TJ Slezan Opava
14.31
+ 0.08
3.
Lippa Grzegorz
POL0008
C
15.46
+ 1.23
4.
Hyjek Adam
POL0009
C
18.03
+ 3.40
5.
Hendrych Petr
HOB1111
C
SKOB HOBES Horní Benešov
22.49
+ 8.26
6.
Jelínek Jan
AOP0101
C
POBO Opava, Přátelé orientační
24.28
+10.05
7.
Klechová Karolína
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
28.26
+14.03
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz