2.30 km, 60 m, 8 kontrol
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
3.50 km, 110 m, 9 kontrol
4.80 km, 160 m, 13 kontrol
5.20 km, 185 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Knapová Jana |
LPU9053 |
A |
OK Lokomotiva Pardub |
49:27 |
+0:00 |
2. |
Freyová Andrea |
JIL8955 |
A |
OK Jilemnice |
54:04 |
+4:37 |
3. |
Kafková Tereza |
SJI8956 |
B |
OK Jihlava |
57:12 |
+7:45 |
4. |
Valachová Martina |
LPU9054 |
A |
OK Lokomotiva Pardub |
57:34 |
+8:07 |
4. |
Sedláčková Anna |
KRL9051 |
|
Kometa Kralovice |
57:34 |
+8:07 |
6. |
Soukupová Lucie |
SJC8951 |
A |
Sportcentrum Jičín |
58:08 |
+8:41 |
7. |
Nádvorníková Tereza |
LPU8953 |
B |
OK Lokomotiva Pardub |
59:26 |
+9:59 |
8. |
Šmidrkalová Monika |
NPA9051 |
A |
SK lyžování a OB Nov |
61:01 |
+11:34 |
9. |
Folbrechtová Šárka |
BOR9051 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
63:10 |
+13:43 |
10. |
Jiříková Dana |
TAP9055 |
B |
KOB TRETRA Praha |
63:24 |
+13:57 |
11. |
Siněňkaja Táňa |
TAP9057 |
A |
KOB TRETRA Praha |
64:49 |
+15:22 |
12. |
Rousková Tereza |
LPU8957 |
B |
OK Lokomotiva Pardub |
66:19 |
+16:52 |
13. |
Ježková Dominika |
PGP9053 |
A |
SK Praga Praha |
67:58 |
+18:31 |
14. |
Slavíková Renata |
BSO8950 |
B |
KOB Baník Sokolov |
68:12 |
+18:45 |
15. |
Boudová Zuzana |
SJI9055 |
B |
OK Jihlava |
68:34 |
+19:07 |
16. |
Řezníčková Tereza |
SJI9056 |
B |
OK Jihlava |
72:05 |
+22:38 |
17. |
Brozová Zuzana |
CHA8950 |
B |
OK Chrastava |
72:35 |
+23:08 |
18. |
Přecechtělová Tereza |
DKP8951 |
B |
SK Kotlářka Praha |
72:36 |
+23:09 |
19. |
Zamazalová Kateřina |
TAP9053 |
B |
KOB TRETRA Praha |
78:37 |
+29:10 |
20. |
Neradová Eva |
LIT8951 |
B |
KOB Chemopetrol Litv |
79:24 |
+29:57 |
21. |
Doležalová Zuzana |
LPM9052 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
81:20 |
+31:53 |
22. |
Krämer Anna |
COT9000 |
|
TV 1894 Coburg-Neuse |
81:41 |
+32:14 |
23. |
Němečková Hana |
PGP9051 |
|
SK Praga Praha |
84:41 |
+35:14 |
24. |
Papežová Anna |
TUR8951 |
B |
OOB TJ Turnov |
86:55 |
+37:28 |
25. |
Kavková Radana |
SCP8950 |
C |
AC Sparta Praha |
89:12 |
+39:45 |
26. |
Weisbauerová Dagmar |
LPU8951 |
B |
OK Lokomotiva Pardub |
91:00 |
+41:33 |
27. |
Hendrychová Zuzana |
PHK8954 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
91:48 |
+42:21 |
28. |
Kettnerová Dana |
HCE8950 |
B |
TJ Sokol Hostivice |
94:09 |
+44:42 |
|
Bochenková Ivana |
DKP8950 |
A |
SK Kotlářka Praha |
DISK |
|
5.60 km, 225 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Fólová Martina |
TJN8853 |
B |
TJ Tatran Jablonec n |
73:02 |
+0:00 |
2. |
Hamáčková Kristina |
LBE8850 |
A |
TJ Lokomotiva Beroun |
74:39 |
+1:37 |
3. |
Smolková Kateřina |
PGP8852 |
B |
SK Praga Praha |
77:31 |
+4:29 |
4. |
Mrštíková Květa |
LPU8753 |
R |
OK Lokomotiva Pardub |
82:38 |
+9:36 |
5. |
Sůvová Barbora |
LPU8751 |
B |
OK Lokomotiva Pardub |
86:15 |
+13:13 |
6. |
Vejstrková Zuzana |
CHA8852 |
C |
OK Chrastava |
87:42 |
+14:40 |
7. |
Králová Tereza |
JIL8751 |
B |
OK Jilemnice |
93:17 |
+20:15 |
|
Čížková Barbora |
SJC8852 |
C |
Sportcentrum Jičín |
DISK |
|
7.80 km, 295 m, 18 kontrol
6.00 km, 230 m, 17 kontrol
5.60 km, 225 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Kamenická Lenka |
OSN6955 |
C |
SK Orientační sporty |
70:42 |
+0:00 |
2. |
Valášková Šárka |
KAM6951 |
|
SK Kamenice |
75:34 |
+4:52 |
3. |
Čermáková Renata |
LPU6553 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
76:12 |
+5:30 |
4. |
Švecová Iva |
CHT7151 |
C |
SK Chrast |
78:55 |
+8:13 |
5. |
Čechová Zuzana |
SJI6951 |
C |
OK Jihlava |
81:19 |
+10:37 |
6. |
Voborníková Eva |
CTB6851 |
C |
SK Chotěboř |
86:14 |
+15:32 |
7. |
Procházková Alexandra |
LPU7051 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
86:36 |
+15:54 |
8. |
Smolková Alena |
PGP6450 |
C |
SK Praga Praha |
89:46 |
+19:04 |
9. |
Zlámalová Zdena |
SJC7253 |
C |
Sportcentrum Jičín |
94:53 |
+24:11 |
10. |
Posseltová Romana |
TJN7050 |
C |
TJ Tatran Jablonec n |
96:12 |
+25:30 |
11. |
Kaplanová Iva |
LPU6859 |
C |
OK Lokomotiva Pardub |
103:02 |
+32:20 |
12. |
Tlou??ová Eva |
SCP6950 |
C |
AC Sparta Praha |
119:38 |
+48:56 |
13. |
Doležalová Lucie |
LPM6450 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
130:43 |
+60:01 |
14. |
Douchová Jaroslava |
SNA7155 |
C |
TJ Start Náchod |
140:31 |
+69:49 |
15. |
Bartošová Jana |
KRP7051 |
|
SK KOURA Praha |
142:13 |
+71:31 |
16. |
Stluková Eliška |
PCB6851 |
C |
SKP České Budějovice |
147:47 |
+77:05 |
17. |
Papežová Jindra |
SCH6551 |
|
TJ Skalka Cheb |
150:00 |
+79:18 |
|
Chvalová Jana |
LPM6850 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
DISK |
|
4.70 km, 190 m, 13 kontrol
4.90 km, 155 m, 13 kontrol
4.40 km, 175 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Mrázková Ivana |
DKP5650 |
C |
SK Kotlářka Praha |
57:36 |
+0:00 |
2. |
Rybářová Lenka |
PHK5551 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
57:48 |
+0:12 |
3. |
Doležalová Vlasta |
PGP5550 |
C |
SK Praga Praha |
58:19 |
+0:43 |
4. |
Neradová Alena |
LIT5051 |
C |
KOB Chemopetrol Litv |
61:24 |
+3:48 |
5. |
Štrossová Jiřina |
DCE5650 |
C |
TJ Sokol Dobřichovic |
62:05 |
+4:29 |
6. |
Jiranová Alena |
PHK5351 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
63:27 |
+5:51 |
7. |
Jahnová Helena |
SCP5550 |
|
AC Sparta Praha |
68:22 |
+10:46 |
8. |
Kalibánová Jiřina |
NPA5351 |
C |
SK lyžování a OB Nov |
68:38 |
+11:02 |
9. |
Konopáčová Jana |
TUR5650 |
C |
OOB TJ Turnov |
69:13 |
+11:37 |
10. |
Brumková Vladimíra |
DKL5350 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
69:54 |
+12:18 |
11. |
Cigošová Anna |
TBM5253 |
C |
TJ Tesla Brno |
73:49 |
+16:13 |
12. |
Cabrnochová Hana |
DKL5550 |
C |
TJ Sparta Doly Kladn |
74:02 |
+16:26 |
13. |
Stupalová Jana |
JHB5451 |
C |
TJ Jiskra Havlíčkův |
81:44 |
+24:08 |
14. |
Wolkerová Dagmar |
TJP5250 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
82:36 |
+25:00 |
15. |
Bouchalová Zdena |
VPM5757 |
C |
KOS Slavia VŠ Plzeň |
86:26 |
+28:50 |
16. |
Dudová Hana |
DKP5752 |
C |
SK Kotlářka Praha |
88:16 |
+30:40 |
17. |
Flašarová Marie |
KCK5756 |
|
KOB Český Krumlov |
92:50 |
+35:14 |
18. |
Dlouhá Lenka |
MAS5150 |
|
KČT Aš |
101:10 |
+43:34 |
19. |
Nováková Jana |
NPA5552 |
C |
SK lyžování a OB Nov |
108:34 |
+50:58 |
3.40 km, 105 m, 11 kontrol
3.10 km, 90 m, 11 kontrol
3.10 km, 90 m, 11 kontrol
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
3.10 km, 85 m, 9 kontrol
4.70 km, 175 m, 14 kontrol
6.50 km, 295 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Funda Jan |
SHK9103 |
B |
TJ Slavia Hradec Krá |
62:02 |
+0:00 |
2. |
Stulík Matěj |
SHK9101 |
B |
TJ Slavia Hradec Krá |
63:19 |
+1:17 |
3. |
Landovský Tomáš |
PGP9103 |
B |
SK Praga Praha |
63:59 |
+1:57 |
4. |
Daněk Vojtěch |
ROZ9100 |
C |
Orientační klub TOM |
64:12 |
+2:10 |
5. |
Nešpor Václav |
KAM9103 |
|
SK Kamenice |
64:33 |
+2:31 |
6. |
Brož Petr |
CHA9106 |
A |
OK Chrastava |
65:37 |
+3:35 |
7. |
Kamenický Jakub |
PHK9104 |
B |
OK 99 Hradec Králové |
65:48 |
+3:46 |
8. |
Picek Jan |
TJN9101 |
B |
TJ Tatran Jablonec n |
66:11 |
+4:09 |
9. |
Chmelař Lukáš |
SHK9102 |
A |
TJ Slavia Hradec Krá |
66:59 |
+4:57 |
10. |
Lazák Tomáš |
LTU9102 |
B |
Lokomotiva Trutnov |
69:30 |
+7:28 |
11. |
Suchý Jiří |
SJI9201 |
A |
OK Jihlava |
70:02 |
+8:00 |
12. |
Švirák Ondřej |
BSO9102 |
A |
KOB Baník Sokolov |
71:45 |
+9:43 |
13. |
Procházka Tomáš |
LPU9110 |
B |
OK Lokomotiva Pardub |
72:23 |
+10:21 |
14. |
Žanda Matěj |
CTB9201 |
B |
SK Chotěboř |
73:12 |
+11:10 |
15. |
Wolf Daniel |
TUR9100 |
A |
OOB TJ Turnov |
73:22 |
+11:20 |
16. |
Kučera Michal |
STH9201 |
B |
SK Studenec |
73:31 |
+11:29 |
17. |
Smitka Jan |
SHK9204 |
B |
TJ Slavia Hradec Krá |
73:41 |
+11:39 |
18. |
Vychodil Adam |
SHK9105 |
B |
TJ Slavia Hradec Krá |
76:33 |
+14:31 |
19. |
Krämer Jakob |
COT9100 |
|
TV 1894 Coburg-Neuse |
77:43 |
+15:41 |
20. |
Egrt Martin |
SHK9203 |
B |
TJ Slavia Hradec Krá |
77:57 |
+15:55 |
21. |
Zelenka Vlastimil |
BOR9204 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
78:05 |
+16:03 |
22. |
Borovička Roman |
SCH9201 |
|
TJ Skalka Cheb |
78:09 |
+16:07 |
23. |
Bělohlávek Jiří |
ROZ9201 |
A |
Orientační klub TOM |
79:19 |
+17:17 |
24. |
Večeřa Martin |
TJN9105 |
B |
TJ Tatran Jablonec n |
80:02 |
+18:00 |
25. |
Semík Vojtěch |
KAM9100 |
|
SK Kamenice |
81:10 |
+19:08 |
26. |
Kohout Jakub |
BOR9200 |
B |
OK Jiskra Nový Bor |
81:52 |
+19:50 |
27. |
Tichý Tomáš |
TJH9201 |
A |
TJ OK Tolar |
82:19 |
+20:17 |
28. |
Uvizl Marek |
STH9202 |
|
SK Studenec |
85:23 |
+23:21 |
29. |
Clemens Christopher |
COT9101 |
|
TV 1894 Coburg-Neuse |
85:59 |
+23:57 |
30. |
Kolovský František |
LPM9202 |
B |
OK Lokomotiva Plzeň |
88:37 |
+26:35 |
31. |
Bína Martin |
MLA9102 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
91:13 |
+29:11 |
32. |
Hladík František |
STH9203 |
|
SK Studenec |
99:55 |
+37:53 |
33. |
Šafka Daniel |
KAM9105 |
|
SK Kamenice |
101:17 |
+39:15 |
34. |
Šnobr Michal |
SJI9102 |
B |
OK Jihlava |
102:57 |
+40:55 |
|
Krejsa Vladimír |
CHT9202 |
A |
SK Chrast |
DISK |
|
|
Čejka Daniel |
BSO9103 |
C |
KOB Baník Sokolov |
DISK |
|
|
Kriegelstein Michal |
ONO9200 |
B |
SKOB Ostrov |
DISK |
|
8.10 km, 320 m, 19 kontrol
9.00 km, 370 m, 21 kontrol
12.30 km, 565 m, 25 kontrol
11.20 km, 505 m, 24 kontrol
9.40 km, 340 m, 23 kontrol
9.00 km, 370 m, 21 kontrol
8.10 km, 345 m, 18 kontrol
7.50 km, 305 m, 18 kontrol
5.90 km, 230 m, 19 kontrol
5.40 km, 210 m, 17 kontrol
5.10 km, 200 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Hrobař Rudolf |
SRK4702 |
C |
SOOB Spartak Rychnov |
54:21 |
+0:00 |
2. |
Pospíšil Jaromír |
PZR4417 |
|
SKP Žďár nad Sázavou |
54:26 |
+0:05 |
3. |
Čadil Jan |
FSP4300 |
C |
VŠTJ Stavební fakult |
55:04 |
+0:43 |
4. |
Koč Zděněk |
MKP4700 |
C |
SK Meteor Kačerov Pr |
59:30 |
+5:09 |
5. |
Jirásek Jaroslav |
SCH4701 |
|
TJ Skalka Cheb |
64:50 |
+10:29 |
6. |
Novák Miloš |
SCP4600 |
C |
AC Sparta Praha |
68:52 |
+14:31 |
7. |
Dohnal Josef |
VSP4300 |
C |
USK Praha |
68:56 |
+14:35 |
8. |
Švec Zdeněk |
SLA4700 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
69:20 |
+14:59 |
9. |
Otta Pavel |
JES4601 |
C |
KOS Jesenice |
69:42 |
+15:21 |
10. |
Kraus Jan |
LLI4501 |
C |
TJ Loko Liberec |
71:00 |
+16:39 |
11. |
Nosál Stanislav |
SLA4600 |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
74:07 |
+19:46 |
12. |
Novotný Jiří |
SLP4601 |
C |
SK Slavia Praha |
78:52 |
+24:31 |
13. |
Žemla Antonín |
ODV4300 |
C |
TJ AERO Odolena Voda |
81:30 |
+27:09 |
14. |
Procházka Zdenko |
DKP4300 |
C |
SK Kotlářka Praha |
83:32 |
+29:11 |
15. |
Ryšavý Vít |
TJP4700 |
C |
OOB TJ Sokol Troja |
95:31 |
+41:10 |
16. |
Petr Pavel |
XXX |
|
Příchozí |
109:57 |
+55:36 |
|
Pospíšil Jiří |
TUV4701 |
C |
SOK TJ Turnov |
DISK |
|
4.20 km, 160 m, 13 kontrol
4.10 km, 135 m, 14 kontrol
4.10 km, 135 m, 14 kontrol
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
2.90 km, 65 m, 10 kontrol
5.00 km, 195 m, 16 kontrol
Místo |
Jméno |
Reg. číslo |
Licence |
Oddíl |
Čas |
Ztráta |
1. |
Lepšík Petr |
BOR8202 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
55:41 |
+0:00 |
2. |
Pavel Doležal |
SLA |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
77:35 |
+21:54 |
3. |
Trojčák Daniel |
VSP6510 |
|
USK Praha |
80:04 |
+24:23 |
4. |
Danihelová Jana |
NEJ6550 |
C |
TJ Jiskra Nejdek |
89:04 |
+33:23 |
5. |
Lucie Pospíšilová |
SLA |
C |
SKOB STAVIMAT Slaný |
92:50 |
+37:09 |
6. |
Rulc Zdeněk |
LJN7201 |
C |
TJ LIAZ Jablonec nad |
94:34 |
+38:53 |
7. |
Hlavatá Andrea |
CHA |
|
OK Chrastava |
103:54 |
+48:13 |
8. |
Šaman Hynek |
LBE7400 |
C |
TJ Lokomotiva Beroun |
112:58 |
+57:17 |
9. |
Vonášek Adam |
LPM9101 |
|
OK Lokomotiva Plzeň |
118:15 |
+62:34 |
10. |
Schejbal Ladislav |
SCH5301 |
|
TJ Skalka Cheb |
140:55 |
+85:14 |
11. |
Pilná Lucie |
PVP8150 |
C |
VSK Přírodověda - or |
167:07 |
+111:26 |
|
Štěrbová Lenka |
LPU |
|
OK Lokomotiva Pardub |
DISK |
|
|
Kodytková Jirka |
TYN6851 |
|
SK Týniště nad Orlic |
DISK |
|
|
Dobešová Kateřina |
KPY8701 |
|
SKOB Kralupy n.Vlt. |
DISK |
|
6.60 km, 255 m, 21 kontrol