Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Štít podkletí 30r.
Kód závodu
070526
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Štít podkletí 30r.
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.05.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Holašovice
Pořadatel
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H20
H21
H35
H45
H55
HDF
HDR
P3
D10
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bílková Barbora
KRE9751
OOB TJ Sokol Křemže
34:06
D12
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemanová Aneta
LEN9551
Ski Klub Lenora
36:35
2.
Machová Ivana
KRE9651
OOB TJ Sokol Křemže
39:37
+ 3:02
D14
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uhlířová Anna
VCB9373
TJ OB České Budějovice
35:16
2.
Machová Miroslava
KRE9453
OOB TJ Sokol Křemže
37:37
+ 2:21
3.
Stachová Daniela
VCB9370
TJ OB České Budějovice
41:57
+ 6:41
4.
Honsová Eliška
CCB9451
SK Čtyři Dvory České Budějovice
92:13
+ 56:57
D16
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soudkova Eliška
TEM9252
KOB Temelín
41:23
2.
Pšeničková Eva
TEM9251
KOB Temelín
65:04
+ 23:41
D18
4.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašarová Kristýna
KCK9054
KOB Český Krumlov
62:10
2.
Viktorová Jana
VCB8951
TJ OB České Budějovice
84:20
+ 22:10
3.
Zemanová Petra
KTA9051
SK Kotnov Tábor
101:51
+ 39:41
Kozáková Lucie
VCB8952
TJ OB České Budějovice
DISK
D21
6.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
57:24
2.
Kovářová Lenka
TJH8651
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
74:56
+ 17:32
3.
Štefanyuková Pavla
CST7454
OOB TJ ČZ Strakonice
76:18
+ 18:54
4.
Soudkova Alena
TEM5851
KOB Temelín
76:22
+ 18:58
Rožková Petra
MFP7551
VŠSK MFF UK Praha
DISK
Lucie Růžičková
MFP8889
VŠSK MFF UK Praha
DISK
D35
4.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ash Hana
OCB7051
Orienteering club České Budějovice
54:00
2.
Hudečková Helena
KTA6951
SK Kotnov Tábor
54:03
+ 0:03
3.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
57:06
+ 3:06
4.
Troupová Vladěna
KRE6351
OOB TJ Sokol Křemže
64:45
+ 10:45
5.
Stluková Eliška
PCB6851
SKP České Budějovice
68:48
+ 14:48
6.
Stachová Alena
VCB6370
TJ OB České Budějovice
73:29
+ 19:29
7.
Machová Ivana
KRE6451
OOB TJ Sokol Křemže
76:43
+ 22:43
8.
Zemanová Alena
KTA6351
SK Kotnov Tábor
79:56
+ 25:56
9.
Pešlová Martina
LEN6751
Ski Klub Lenora
80:40
+ 26:40
Pecková Ivana
EKP6252
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
D45
4.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašarová Marie
KCK5756
KOB Český Krumlov
53:58
2.
Kovářová Milena
TJH5351
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
91:53
+ 37:55
Mikešová Iveta
LEN6551
Ski Klub Lenora
DISK
Brémová Martina
LEN8451
Ski Klub Lenora
DISK
Brémová Hilda
LEN6151
Ski Klub Lenora
DISK
Vykusová Blanka
PVD5851
TJ Sokol Pražák
160:18
+ 106:20
D55
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Alena
KTA4351
SK Kotnov Tábor
56:11
2.
Boučková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
75:54
+ 19:43
H10
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
32:23
2.
Vébr Jiří
KTA9901
SK Kotnov Tábor
35:37
+ 3:14
3.
Bukovský boris
PVD9701
TJ Sokol Pražák
35:52
+ 3:29
4.
Brož Michal
PVD9602
TJ Sokol Pražák
42:34
+ 10:11
H12
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Honsa Lukáš
CCB9601
SK Čtyři Dvory České Budějovice
55:50
2.
Hudeček Martin
KTA9601
SK Kotnov Tábor
59:15
+ 3:25
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
DISK
H14
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API9301
OK Andante Písek
31:17
2.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
37:51
+ 6:34
3.
Prais Marcel
KRE9302
OOB TJ Sokol Křemže
40:08
+ 8:51
4.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
42:19
+ 11:02
5.
Princ Jakub
TEM9301
KOB Temelín
45:32
+ 14:15
6.
Fajrajzl Oldřich
API9302
OK Andante Písek
49:45
+ 18:28
7.
Petr Novák
KRE9202
OOB TJ Sokol Křemže
69:23
+ 38:06
H16
4.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikeš Tomáš
LEN9101
Ski Klub Lenora
48:23
2.
Pšenička Vít
TEM9201
KOB Temelín
51:39
+ 3:16
3.
Mach Martin
KRE9201
OOB TJ Sokol Křemže
52:38
+ 4:15
4.
Zimmermann Tomáš
KRE9101
OOB TJ Sokol Křemže
69:19
+ 20:56
H18
6.20 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Jaroslav
TJH8901
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
68:09
2.
Pešl Petr
LEN8901
Ski Klub Lenora
69:12
+ 1:03
3.
Bláha Petr
PVD8901
TJ Sokol Pražák
73:21
+ 5:12
4.
Šandera Filip
KRE9002
OOB TJ Sokol Křemže
110:45
+ 42:36
H20
9.60 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kouba Zdeněk
KRE8701
OOB TJ Sokol Křemže
118:22
H21
9.60 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašar Jeníček
VSP8612
USK Praha
67:24
2.
Rožek David
MFP7403
VŠSK MFF UK Praha
70:43
+ 3:19
3.
Teringl Radek
VCB6502
TJ OB České Budějovice
72:04
+ 4:40
4.
Vébr Jiří
KTA6901
SK Kotnov Tábor
78:03
+ 10:39
5.
Pelc Václav
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
78:16
+ 10:52
6.
Blabla Zdeněk
PCB8101
SKP České Budějovice
85:22
+ 17:58
7.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
86:19
+ 18:55
8.
Meloun Ondřej
VCB8101
TJ OB České Budějovice
86:50
+ 19:26
9.
Hošek Lubomír
VCB6101
TJ OB České Budějovice
87:23
+ 19:59
10.
Flašar Jan
KCK5701
KOB Český Krumlov
88:48
+ 21:24
11.
Hulec Kuba
VSP8401
USK Praha
89:57
+ 22:33
12.
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
96:35
+ 29:11
13.
Mareš Ladislav
MIL7202
Tesil Milevsko
105:18
+ 37:54
14.
Pešta Jiří
MIL7201
Tesil Milevsko
114:35
+ 47:11
15.
Janda Libor
KRE7501
OOB TJ Sokol Křemže
145:34
+ 78:10
Dingo Růžička
MFP8888
VŠSK MFF UK Praha
DISK
Vojtěch Zdeněk
PVD8201
TJ Sokol Pražák
DISK
H35
7.40 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
64:18
2.
Princ David
TEM6901
KOB Temelín
66:17
+ 1:59
3.
Ševčík Marek
PCB6701
SKP České Budějovice
67:36
+ 3:18
4.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
76:39
+ 12:21
5.
Pšenička Jiří
TEM6301
KOB Temelín
77:52
+ 13:34
6.
Pěsta Roman
LEN6802
Ski Klub Lenora
78:26
+ 14:08
7.
Pazderka Hynek
KRE6801
OOB TJ Sokol Křemže
104:22
+ 40:04
8.
Šustr Pavel
KSH7001
OOB TJ Kašperské Hory
117:38
+ 53:20
H45
6.40 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mražík Karel
KRE5901
OOB TJ Sokol Křemže
69:55
2.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
88:07
+ 18:12
3.
Korecký Miroslav
TEM5501
KOB Temelín
98:44
+ 28:49
4.
Fajrajzl Jaromír
API5601
OK Andante Písek
114:55
+ 45:00
H55
4.30 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fiala Miloš
KSH4801
OOB TJ Kašperské Hory
52:03
2.
Bouček Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
53:33
+ 1:30
3.
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
65:15
+ 13:12
4.
Reidinger Josef
PVD3101
TJ Sokol Pražák
66:06
+ 14:03
HDF
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bílková Adela
KRE0052
OOB TJ Sokol Křemže
28:52
2.
Bartoš Jan
KRE9802
OOB TJ Sokol Křemže
35:52
+ 7:00
3.
Veronika Maříková
KRE9801
OOB TJ Sokol Křemže
36:21
+ 7:29
4.
Štefanyuková Eliška
CST9851
OOB TJ ČZ Strakonice
40:23
+ 11:31
5.
Anna Maříková
KRE96O1
OOB TJ Sokol Křemže
46:38
+ 17:46
HDR
3.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
0.
Mikešová Pavla
KRE0152
OOB TJ Sokol Křemže
0:00
+
0.
Klimešová Alenka
KRE0153
OOB TJ Sokol Křemže
0:00
+
0.
Mikeš Antonín
KRE0201
OOB TJ Sokol Křemže
0:00
+
4.
Ash Kristina
OCB0051
Orienteering club České Budějovice
35:30
+ 6:38
5.
Štindlová Klára
KRE0151
OOB TJ Sokol Křemže
44:41
+ 15:49
6.
Solfronková Tereza
KRE0351
OOB TJ Sokol Křemže
46:11
+ 17:19
7.
Klimešová Šarlota
KRE0051
OOB TJ Sokol Křemže
48:50
+ 19:58
8.
Bartoš Petr
KRE0101
OOB TJ Sokol Křemže
59:14
+ 30:22
9.
Mareš Jakub
LEN0301
Ski Klub Lenora
61:29
+ 32:37
10.
Šustr Antonín
KSH0201
OOB TJ Kašperské Hory
61:44
+ 32:52
11.
Korecký jan
TEM0301
KOB Temelín
64:18
+ 35:26
12.
Pšenička Adam
TEM0201
KOB Temelín
65:15
+ 36:23
13.
Ševčíková Kateřina
PCB0151
SKP České Budějovice
91:12
+ 62:20
Pecková Tereza
EKP
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
P3
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulec Vladimír
PCB6201
SKP České Budějovice
41:00
2.
Šustrová Hana
KSH7755
OOB TJ Kašperské Hory
57:15
+ 16:15
3.
Stach Jiří
VCB6120
TJ OB České Budějovice
149:59
+ 108:59
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz