Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství ČR MTBO na dlouhé trati
Kód závodu
070512605
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství ČR MTBO na dlouhé trati
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
12.05.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Blansko
Použitá mapa
Jedle MTBO
Pořadatel
SBK - KOB Start Blansko
Ředitel závodu
Jan Urban
Hlavní rozhodčí
Vlasta Lemonová
Stavitel tratí
Jan Urban
Kategorie
D14
D17
D20
D21
D21E
D40
H14
H17
H20
H21A
H21B
H21C
H21E
H40
P
D14
6.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švarcbachová Barbora
KNC9651
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
124.22
D17
10.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Panochová Anna
KAM91
C
SK Kamenice
91.18
2.
Kubátová Zuzana
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
94.03
+ 2.45
3.
Lamichová Martina
PHK9152
A
OK 99 Hradec Králové
108.14
+16.56
4.
Slavíková Lucie
PGP9150
B
SK Praga
120.07
+28.49
5.
Švarcbachová Lucie
KNC9451
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
126.01
+34.43
6.
Macková Lucia
KAM91
C
SK Kamenice
131.04
+39.46
7.
Novotná Barbora
TZL9053
C
SKOB Zlín
132.19
+41.01
8.
Tejkalová Kateřina
RBK9071
C
SK Radioklub Blansko
132.35
+41.17
9.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
A
OOB Třebíč
135.14
+43.56
10.
Švarcbachová Tereza
KNC9251
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
143.13
+51.55
11.
Králová Michaela
TBM9052
C
KOS TJ Tesla Brno
144.29
+53.11
12.
Pařízková Anežka
SMR9350
C
SK SNS Smržovka
147.15
+55.57
13.
Hančíková Kateřina
TZL9051
C
SKOB Zlín
154.55
+63.37
14.
Kadlecová Štěpánka
VEY9050
C
YETTI Vejprty
161.46
+70.28
D20
15.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančíková Hana
TBM8852
C
KOS TJ Tesla Brno
111.55
2.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
A
SK Žabovřesky Brno
118.59
+ 7.04
3.
Kiacová Zuzana
XPU8954
C
Pardubice Bikers
123.59
+12.04
4.
Doležalová Hana
VRL8851
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
128.24
+16.29
5.
Staňková Štěpánka
SSU8992
B
SK Severka Šumperk
129.37
+17.42
6.
Bochenková Martina
ZUP8750
C
MTBO ČZU Praha
134.10
+22.15
7.
Fajtlova Jana
VPM8802
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
145.01
+33.06
D21
16.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Folprechtová Kateřina
TUR7451
C
OOB TJ Turnov
135.46
2.
Volfová Martina
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
135.48
+ 0.02
3.
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
145.16
+ 9.30
4.
Hasmanova Lenka
VPM7551
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
146.00
+10.14
5.
Piskáčková Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
149.44
+13.58
6.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
158.15
+22.29
7.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-team NOVO Bruntál
160.27
+24.41
8.
Jurečková Leona
ABR7752
C
A-team NOVO Bruntál
164.17
+28.31
9.
Linhartová Martina
VIZ7774
C
TJ Sokol Vizovice
165.34
+29.48
10.
Rábová Zuzana
RBK8556
C
SK Radioklub Blansko
166.02
+30.16
11.
Albrechtová Lenka
TUR8151
C
OOB TJ Turnov
168.06
+32.20
12.
Baštová Martina
XPU8453
C
Pardubice Bikers
173.32
+37.46
13.
Friedbergerová Markéta
EKP8259
C
VŠTJ Ekonom Praha
173.36
+37.50
14.
Kovářová Pavla
TUR7951
C
OOB TJ Turnov
174.42
+38.56
15.
Kabelová Radka
TBM7898
C
KOS TJ Tesla Brno
178.24
+42.38
16.
Bendová Klára
TUR8250
C
OOB TJ Turnov
178.57
+43.11
17.
Reinerová Bára
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
185.47
+50.01
18.
Knížková Anna
XPU8457
C
Pardubice Bikers
194.51
+59.05
19.
Švarcbachová Jarka
KNC6754
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
199.05
+63.19
20.
Gandelová Alice
TBM7991
C
KOS TJ Tesla Brno
200.16
+64.30
21.
Haničáková Denisa
SMR8350
C
SK SNS Smržovka
204.32
+68.46
22.
Prevužňáková Iva
SMR7450
C
SK SNS Smržovka
215.53
+80.07
23.
Kocandrlova Petra
VPM7650
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
263.59
+128.13
24.
Krejčí Hana
TUR8051
C
OOB TJ Turnov
334.17
+198.31
Ehlová Pavla
ZBM7355
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Petránková Lucie
XBM7562
C
Pell's MTBO team
DISK
Pastuszková Eliška
TZL7878
C
SKOB Zlín
DISK
Krejčíková Barbora
TZL8551
C
SKOB Zlín
DISK
Ryglová Kateřina
TBM7372
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Vlachovská Renata
SSU7562
C
SK Severka Šumperk
DISK
Borůfková Lenka
SMR8450
C
SK SNS Smržovka
DISK
Honsová Lenka
SMR7750
C
SK SNS Smržovka
DISK
Macková Lenka
KAM70
C
SK Kamenice
DISK
D21E
17.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
La Carbonara Hana
TBM7652
C
KOS TJ Tesla Brno
119.32
2.
Jirásková Markéta
VSP7653
C
USK Praha
119.52
+ 0.20
3.
Gigon Michaela
TBM7753
C
KOS TJ Tesla Brno
122.01
+ 2.29
4.
Haskova Eva
VPM7352
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
126.22
+ 6.50
5.
Tichovska Martina
VSP8600
C
USK Praha
128.43
+ 9.11
6.
Zinkl Sonja
AUT04
C
130.40
+11.08
7.
Paulíčková Renata
SJI8057
C
OK Jihlava
130.54
+11.22
8.
Pařízková Věra
SMR7151
C
SK SNS Smržovka
134.49
+15.17
9.
Roudná Jana
XPU8351
C
Pardubice Bikers
138.07
+18.35
10.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
138.19
+18.47
11.
Lacigova Michaela
VSP8150
C
USK Praha
139.10
+19.38
12.
Folprechtová Jaroslava
TUR7253
C
OOB TJ Turnov
142.14
+22.42
13.
Trnovcová Daniela
VBA8851
C
154.26
+34.54
14.
Vondrová Kateřina
OKP7250
C
SK OK 24 Praha
154.31
+34.59
15.
Hrdinová Marie
VSP7852
C
USK Praha
179.18
+59.46
16.
Víchová Šárka
XPU8352
C
Pardubice Bikers
184.50
+65.18
Hančíková Barbora
TZL8853
C
SKOB Zlín
DISK
Senft Nicole
AUT05
C
DISK
Hohenwarter Lisi
AUT03
C
DISK
D40
10.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
108.58
2.
Trnovcová Alena
VBA6451
C
111.43
+ 2.45
3.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
118.39
+ 9.41
4.
Slavíková Kateřina
VIP6650
C
SK Viprahlo
127.04
+18.06
5.
Mrštíková Hana
XPU5552
C
Pardubice Bikers
129.52
+20.54
6.
Hančíková Hana
TZL6454
C
SKOB Zlín
144.47
+35.49
7.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Praha
148.15
+39.17
8.
Králová Eva
VBA4751
C
148.42
+39.44
Nožičková Libuše
XPU5751
C
Pardubice Bikers
DISK
Hančíková Michaela
TZL6559
C
SKOB Zlín
DISK
Hanzlová Svatava
PEH6651
C
SK Peloton Havířov
DISK
H14
8.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H17
15.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jaroslav Fajtl
VPM9001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
97.39
2.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
Oddíl OB Kotlářka
109.57
+12.18
3.
Laciga Jakub
VSP9100
C
USK Praha
127.04
+29.25
4.
Tišnovský Martin
ZBM9120
C
SK Žabovřesky Brno
127.56
+30.17
5.
Novák Libor
OKP9100
C
SK OK 24 Praha
132.51
+35.12
6.
Brlica Pavel
SBK9301
C
KOB Start Blansko
144.10
+46.31
7.
Sluka Martin
JEP9106
C
Jehlanka Team
179.36
+81.57
Vít Richard
ZUP9200
C
MTBO ČZU Praha
DISK
Bogar Kryštof
BOR9402
C
OK Jiskra Nový Bor
DISK
H20
22.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
KOS TJ Tesla Brno
130.22
2.
Bogar František
BOR8904
C
OK Jiskra Nový Bor
147.12
+16.50
3.
Chrappa Richard
SPE8901
C
Pezinok
162.26
+32.04
4.
Bobek Tomáš
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
165.28
+35.06
5.
Zuna Jára
SCP8801
C
OK Sparta Praha
170.41
+40.19
6.
Kroupa Jan
XPU8807
C
Pardubice Bikers
179.43
+49.21
7.
Kočí Martin
VBM8702
A
VSK MZLU Brno
186.19
+55.57
8.
Soukup Petr
SKL8701
C
SMS Team Kladno
192.36
+62.14
9.
Pilous Martin
VSP8900
C
USK Praha
220.39
+90.17
Zháňal Jan
TTR8701
C
OOB Třebíč
DISK
H21A
22.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vrabec Ondřej
SCP8303
C
OK Sparta Praha
134.27
2.
Folprecht Eda
TUR7304
C
OOB TJ Turnov
141.17
+ 6.50
2.
Polák Jaroslav
CHA7500
C
OK Chrastava
141.17
+ 6.50
4.
Petránek Vít
XBM7337
C
Pell's MTBO team
144.17
+ 9.50
5.
Gebas Miroslav
XBM8102
C
Pell's MTBO team
144.35
+10.08
6.
Vala Radek
ABR8401
C
A-team NOVO Bruntál
146.31
+12.04
7.
Lukavec Petr
SMR7800
C
SK SNS Smržovka
147.09
+12.42
8.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Králové
148.40
+14.13
9.
Pucherna Jan
ZUP7702
C
MTBO ČZU Praha
149.08
+14.41
10.
Hons Michal
SMR7700
C
SK SNS Smržovka
149.20
+14.53
11.
Zaoral Petr
SMR7903
C
SK SNS Smržovka
150.40
+16.13
12.
Votoček Filip
VRL8406
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
151.33
+17.06
13.
Jirků Libor
EKP8302
C
VŠTJ Ekonom Praha
151.43
+17.16
14.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty Nové Měst
151.49
+17.22
15.
Rygl Miroslav
XBM7206
C
Pell's MTBO team
154.06
+19.39
16.
Sedláček Petr
SSU8109
C
SK Severka Šumperk
154.25
+19.58
17.
Bogar Leoš
BOR6603
C
OK Jiskra Nový Bor
155.37
+21.10
18.
Kroc Dalibor
VIZ7408
C
TJ Sokol Vizovice
157.01
+22.34
19.
Andel Robert
VPM8001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
157.16
+22.49
20.
Pucherna Petr
ZUP8002
C
MTBO ČZU Praha
157.43
+23.16
21.
Wohanka Petr
VRL7305
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
159.15
+24.48
22.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
161.38
+27.11
23.
Tomeš Petr
TZL7503
C
SKOB Zlín
162.40
+28.13
24.
Sikora Tomáš
SFM7001
C
Sokol Frýdek - Místek
163.09
+28.42
25.
Horák Pavel
VSP7200
C
USK Praha
166.20
+31.53
26.
Beranek Jan
VPM7202
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
166.30
+32.03
27.
Váňa Lukáš
ABR8601
C
A-team NOVO Bruntál
167.04
+32.37
28.
Prevužňák Martin
SMR7400
C
SK SNS Smržovka
167.10
+32.43
29.
Pařízek Petr
SMR7001
C
SK SNS Smržovka
167.19
+32.52
30.
Kalina Miroslav
EKP8211
C
VŠTJ Ekonom Praha
169.08
+34.41
31.
Fišer Petr
TZL7501
C
SKOB Zlín
172.19
+37.52
32.
Medlík Jan
SSU8246
C
SK Severka Šumperk
172.32
+38.05
33.
Prášek Roman
ZUP7701
C
MTBO ČZU Praha
173.59
+39.32
34.
Antoš Svatopluk
SJC6602
C
Sportcentrum Jičín
174.05
+39.38
35.
Bilan Martin
TBM8401
C
KOS TJ Tesla Brno
174.57
+40.30
36.
Buchtík Ondřej
VLI8101
C
VSK Slavia TU Liberec
176.26
+41.59
37.
Buchtík Aleš
XBM8201
C
Pell's MTBO team
177.12
+42.45
38.
Hájek Ondřej
TBM7511
C
KOS TJ Tesla Brno
181.05
+46.38
39.
Kouřimský Jan
KDC7201
C
184.40
+50.13
40.
Kvapil Petr
TUR7410
C
OOB TJ Turnov
199.37
+65.10
41.
Štáfek Pavel
SKL7401
C
SMS Team Kladno
205.50
+71.23
42.
Novotný Petr
TZL6601
C
SKOB Zlín
214.55
+80.28
Dvořáček Petr
TBM7013
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
DISK
Kovařík Radovan
PHK8503
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
MS
Zrník Tomáš
OSN7118
C
SK Orientační sporty Nové Měst
161.56
+27.29
H21B
19.00 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ráb Martin
RBK8307
C
SK Radioklub Blansko
132.06
2.
Ehl Jiří
ZBM7701
C
SK Žabovřesky Brno
134.30
+ 2.24
3.
Müller Pavel
JEP7900
C
Jehlanka Team
137.12
+ 5.06
4.
Jiran Jan
PHK7701
C
OK 99 Hradec Králové
140.50
+ 8.44
5.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
142.32
+10.26
6.
Hubík Martin
TBM8503
C
KOS TJ Tesla Brno
142.57
+10.51
7.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
144.28
+12.22
8.
Semík Jaroslav
RDC7400
C
Reaktor Bike Team Děčín
145.28
+13.22
9.
Preissler Adam
TBM8601
C
KOS TJ Tesla Brno
149.37
+17.31
10.
Šňupárek Ondřej
ZBM6999
C
SK Žabovřesky Brno
153.41
+21.35
11.
Bašus Petr
SCP7400
C
OK Sparta Praha
154.41
+22.35
12.
Poslušný Libor
ABM7702
C
KOB MOIRA Brno
158.58
+26.52
13.
Průša Michal
TBM7320
C
KOS TJ Tesla Brno
160.34
+28.28
14.
Nožička Jiří
XPU8001
C
Pardubice Bikers
161.31
+29.25
15.
Kadaník Libor
PHK7204
C
OK 99 Hradec Králové
165.33
+33.27
16.
Král Jan
XBM6903
C
Pell's MTBO team
166.28
+34.22
17.
Vítek Tomáš
XBM7511
C
Pell's MTBO team
166.39
+34.33
18.
Bozdech Dan
VSP7309
C
USK Praha
168.05
+35.59
19.
Odvody Zdeněk
XPU8206
C
Pardubice Bikers
169.11
+37.05
20.
Lipták Michal
SJI8107
C
OK Jihlava
170.49
+38.43
21.
Blažek Martin
TZL7502
C
SKOB Zlín
171.00
+38.54
22.
Jedlička Lukáš
SHK8100
C
TJ Slavia Hradec Králové
174.40
+42.34
23.
Krčál Marek
TBM8309
C
KOS TJ Tesla Brno
174.57
+42.51
24.
Hanovec Petr
SHK7101
C
TJ Slavia Hradec Králové
177.57
+45.51
25.
Šíma Pavel
OSN7838
C
SK Orientační sporty Nové Měst
178.38
+46.32
26.
Fukátko Jan
XPU8105
C
Pardubice Bikers
187.21
+55.15
27.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
C
TJ Sokol Vizovice
188.51
+56.45
28.
Vít David
ZUP7200
C
MTBO ČZU Praha
191.43
+59.37
29.
Žemlička Jan
XPU8303
C
Pardubice Bikers
204.29
+72.23
Mudrák Pavel
ZBM6901
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Mudrák Stanislav
ZBM
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Svoboda Radek
VPM6903
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
Pastuszek Filip
TZL7731
C
SKOB Zlín
DISK
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
DISK
Besta Michal
JAM7600
E
SK Jamnice
DISK
H21C
15.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mátl Pavel
SSU6844
C
SK Severka Šumperk
104.16
2.
Henek Michal
RBK8605
R
SK Radioklub Blansko
105.13
+ 0.57
3.
Šimek Radek
JEP8000
C
Jehlanka Team
105.21
+ 1.05
4.
Horák Martin
RDC7101
C
Reaktor Bike Team Děčín
106.41
+ 2.25
5.
Jalový Jaroslav
RBK8145
C
SK Radioklub Blansko
113.00
+ 8.44
6.
Pekárek Pavel
XBM6904
C
Pell's MTBO team
113.20
+ 9.04
7.
Prautsch Pavel
VPM7101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
114.18
+10.02
8.
Svoboda Lukáš
SHK7905
C
TJ Slavia Hradec Králové
114.35
+10.19
9.
Preisler Leoš
TUR7602
C
OOB TJ Turnov
118.16
+14.00
10.
Stachoň Zdeněk
SKM8014
C
KOB Směr Kroměříž
118.31
+14.15
11.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
122.17
+18.01
12.
Vízek Ondra
SMR8400
C
SK SNS Smržovka
125.31
+21.15
13.
Kocandrle Petr
VPM7102
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
130.53
+26.37
14.
Michalík Ivan
XBM6834
C
Pell's MTBO team
132.11
+27.55
15.
Kasal Vít
SJI7812
C
OK Jihlava
133.25
+29.09
16.
Kavan Tomáš
ZBM8603
C
SK Žabovřesky Brno
134.14
+29.58
17.
Frano Peter
SPE7101
C
Pezinok
135.49
+31.33
18.
Suchánek Ladislav
XBM7008
C
Pell's MTBO team
136.04
+31.48
19.
Hrasna Vlado
SPE6901
C
Pezinok
137.07
+32.51
20.
Švarcbach Michal
KNC7001
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
137.55
+33.39
21.
Tomeš Radim
TZL7899
C
SKOB Zlín
144.25
+40.09
22.
Hruška Miloš
ABR7501
C
A-team NOVO Bruntál
146.12
+41.56
23.
Meier Milan
VLI7301
C
VSK Slavia TU Liberec
151.52
+47.36
24.
Barák Jiří
XBM8301
C
Pell's MTBO team
157.06
+52.50
25.
Fojtík Jan
VOV8701
C
VSK VŠB-TU Ostrava
159.58
+55.42
26.
Drlý Aleš
XBM6807
C
Pell's MTBO team
167.55
+63.39
27.
Urbánek Michael
ZBM6810
C
SK Žabovřesky Brno
173.34
+69.18
28.
Malý Martin
TBM7610
C
KOS TJ Tesla Brno
176.18
+72.02
29.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
182.54
+78.38
30.
Frano Peter
SPE4701
C
Pezinok
183.04
+78.48
31.
Zedníček Ján
SPE8204
C
Pezinok
191.31
+87.15
32.
Kubíček Petr
VIP6512
C
SK Viprahlo
207.42
+103.26
Vodička Jiří
SBK
C
KOB Start Blansko
DISK
Machara Petr
VIP7401
C
SK Viprahlo
DISK
Havel Tomáš
TUR7904
C
OOB TJ Turnov
DISK
Kristinus David
SJI7611
C
OK Jihlava
DISK
Kidles Vojtěch
MKP8001
C
SK Meteor Kačerov Praha
DISK
H21E
29.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rief Andreas
AUT08
C
156.10
2.
Tomeček Lubomír
ABR7906
C
A-team NOVO Bruntál
161.03
+ 4.53
3.
Rygl Jaroslav
XBM7044
C
Pell's MTBO team
161.39
+ 5.29
4.
Ševčík Martin
TBM7632
C
KOS TJ Tesla Brno
161.54
+ 5.44
5.
Podrábský Ctibor
VLI7001
C
VSK Slavia TU Liberec
168.23
+12.13
6.
Svoboda Jan
SMR7901
C
SK SNS Smržovka
172.35
+16.25
7.
Laciga Radek
VSP8200
C
USK Praha
173.08
+16.58
8.
Linhart Aleš
VIZ7231
C
TJ Sokol Vizovice
176.11
+20.01
9.
Hasek Ondrej
VPM6902
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
176.41
+20.31
10.
Lauerman Jan
SJI7419
R
OK Jihlava
177.41
+21.31
11.
Hepner David
SHK7601
E
TJ Slavia Hradec Králové
180.09
+23.59
12.
Conn Andy
TBM6616
C
KOS TJ Tesla Brno
183.16
+27.06
13.
Čech Radovan
TBM7835
E
KOS TJ Tesla Brno
184.53
+28.43
14.
Pucherna Eduard
ZUP7403
C
MTBO ČZU Praha
185.59
+29.49
15.
Bureš Pavel
XBM7549
C
Pell's MTBO team
187.34
+31.24
16.
Jalový Milan
RBK8347
C
SK Radioklub Blansko
188.02
+31.52
17.
Sajal Martin
EKP7803
C
VŠTJ Ekonom Praha
188.30
+32.20
18.
Jirásek Milan
VSP7403
C
USK Praha
190.38
+34.28
19.
Seidl Miroslav
EKP7402
R
VŠTJ Ekonom Praha
191.08
+34.58
20.
Pilka Matej
VSP8303
C
USK Praha
192.28
+36.18
21.
Sommer Michael
VSP7600
C
USK Praha
193.51
+37.41
22.
Jašek Petr
ABR7601
C
A-team NOVO Bruntál
194.25
+38.15
23.
Schwab David
TBM7401
C
KOS TJ Tesla Brno
194.48
+38.38
24.
Laciga Zdeněk
VSP5200
C
USK Praha
196.56
+40.46
25.
Šabo Mikuláš
VBA7841
C
196.58
+40.48
26.
Frano Michal
VSP7503
C
USK Praha
197.35
+41.25
27.
Strejček Petr
TBM7228
C
KOS TJ Tesla Brno
198.07
+41.57
28.
Peths Matěj
XBM8501
C
Pell's MTBO team
198.21
+42.11
29.
Wohanka Pavel
VRL7501
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
199.28
+43.18
30.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
201.11
+45.01
31.
Brádler Jan
FSP7500
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
202.12
+46.02
32.
Dörfler Dietmar
AUT08
C
209.00
+52.50
33.
Vanka Petr
OKP6801
C
SK OK 24 Praha
210.37
+54.27
34.
Dědek Martin
TUR7405
C
OOB TJ Turnov
216.47
+60.37
35.
Faltejsek Lukáš
XPU7725
C
Pardubice Bikers
221.08
+64.58
Krajča Tomáš
TZL8714
R
SKOB Zlín
DISK
Šurgan Štefan
TUR7910
C
OOB TJ Turnov
DISK
Mach Radovan
TBM6605
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Šrůta Milan
BOR7703
C
OK Jiskra Nový Bor
DISK
Breitschädel Tobias
AUT07
C
DISK
Sandrisser Uwe
AUT03
C
DISK
MS
Gajda Jan
VSP6801
C
USK Praha
201.34
+45.24
H40
18.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
119.03
2.
Kazík Marian
CBA6601
C
120.22
+ 1.19
3.
Mlynárik Peter
VBA6501
C
130.22
+11.19
4.
Štěpánský Václav
ZBM6108
C
SK Žabovřesky Brno
131.43
+12.40
5.
Tišnovský Zdeněk
ZBM6620
C
SK Žabovřesky Brno
131.58
+12.55
6.
Sucharda Jiří
XXX
C
132.56
+13.53
7.
Slavík Viktor
VIP6300
C
SK Viprahlo
134.33
+15.30
8.
Nejedlý Petr
TZL5101
C
SKOB Zlín
138.30
+19.27
9.
Novák Libor
OKP6504
C
SK OK 24 Praha
139.09
+20.06
10.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
KOS TJ Tesla Brno
141.38
+22.35
11.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
142.26
+23.23
12.
Autrata Vlastimil
CBA6001
C
143.29
+24.26
13.
Malatin Juraj
CBA6301
C
144.26
+25.23
14.
Brlica Pavel
TBM6517
C
KOS TJ Tesla Brno
144.57
+25.54
15.
Kotas Pavel
PEH5501
C
SK Peloton Havířov
150.35
+31.32
16.
Stránský Jiří
KPY6300
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
155.54
+36.51
17.
Ráb František
RBK5301
C
SK Radioklub Blansko
159.34
+40.31
18.
Hančík Roman
TZL6206
C
SKOB Zlín
159.41
+40.38
19.
Kroupa Václav
VIP6104
C
SK Viprahlo
164.10
+45.07
20.
Jaroslav Fajtl
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
170.30
+51.27
21.
Janský Jiří
LBM5805
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
172.43
+53.40
22.
Barták Miroslav
MKP6400
C
SK Meteor Kačerov Praha
181.04
+62.01
23.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
182.34
+63.31
24.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-team NOVO Bruntál
185.50
+66.47
25.
Müller Petr
JEP4803
C
Jehlanka Team
189.10
+70.07
26.
Jedlička Jan
VSP6101
C
USK Praha
191.29
+72.26
27.
Pastuszek Pavel
TZL4727
C
SKOB Zlín
198.36
+79.33
28.
Sluka Milan
JEP6003
C
Jehlanka Team
199.03
+80.00
29.
Mrštík Václav
XPU5002
C
Pardubice Bikers
287.02
+167.59
Nožička Miroslav
XPU5405
C
Pardubice Bikers
DISK
Kiac Jiří
XPU6305
C
Pardubice Bikers
DISK
Horký Milan
VIP6101
C
SK Viprahlo
DISK
Kadlec Luděk
VEY5600
C
YETTI Vejprty
DISK
Vintr Ivan
TZL4501
C
SKOB Zlín
DISK
P
6.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Galík Tomáš
XXX
C
62.22
2.
Čechová Marcela
TBM7659
C
KOS TJ Tesla Brno
69.53
+ 7.31
3.
Klapalova Pavla
VSP7052
C
USK Praha
77.40
+15.18
4.
Dušek Vladimír
XXX
C
88.42
+26.20
5.
Kadlčíková Jana
SHK
C
TJ Slavia Hradec Králové
106.10
+43.48
6.
Keberle Radim
SBK76
C
KOB Start Blansko
107.05
+44.43
7.
Touš Michal
RBK
C
SK Radioklub Blansko
124.44
+62.22
8.
Rábová Renata
RBK
C
SK Radioklub Blansko
125.24
+63.02
Vostřelová Šárka
XXX
C
DISK
Vodičková Táňa
SBK
C
KOB Start Blansko
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz