Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 3.kolo ČP v MTBO - krátká trať
Kód závodu
070505603
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
3.kolo ČP v MTBO - krátká trať
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
05.05.2007
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ČP MTBO
Místo konání
Opatov
Použitá mapa
Psí kuchyně I
Pořadatel
XPU - Pardubice Bikers, o. s.
Ředitel závodu
Zdeněk Odvody
Hlavní rozhodčí
Jan Fukátko
Stavitel tratí
Radek Jirásek
JURY
Míša Lacigová, Eda Folprecht, Pavel Wohanka
Kategorie
D14
D17
D20
D21
D21E
D40
H14
H17
H20
H21A
H21B
H21C
H21E
H40
P3
P7
D14
5.50 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Donczew Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
38.49
2.
Kašparová Zuzka
SSU9661
C
SK Severka Šumperk
61.39
+22.50
3.
Švarcbachová Barbora
KNC9651
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
113.48
+74.59
D17
6.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lutecka Justyna
POL
C
Polish MTB-O Team
41.48
2.
Swieczak Zaneta
POL
C
Polish MTB-O Team
44.34
+ 2.46
3.
Lamichová Martina
PHK9152
C
OK 99 Hradec Králové
45.35
+ 3.47
4.
Novotná Barbora
TZL9053
C
SKOB Zlín
45.38
+ 3.50
5.
Szwancarz Marzena
POL
C
Polish MTB-O Team
47.43
+ 5.55
6.
Švarcbachová Lucie
KNC9451
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
49.33
+ 7.45
7.
Krzysko Barbara
POL
C
Polish MTB-O Team
50.04
+ 8.16
8.
Rucinska Katarzyna
POL
C
Polish MTB-O Team
55.23
+13.35
9.
Králová Michaela
TBM9052
C
KOS TJ Tesla Brno
55.40
+13.52
10.
Švábková Anna
SMB9351
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
59.16
+17.28
11.
Sanocka Barbara
POL
B
Polish MTB-O Team
59.32
+17.44
12.
Kadlecová Štěpánka
VEY9050
C
YETTI Vejprty
67.07
+25.19
13.
Hančíková Kateřina
TZL9051
C
SKOB Zlín
90.06
+48.18
14.
Švarcbachová Tereza
KNC9251
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
108.03
+66.15
Pařízková Anežka
SMR9350
C
SK SNS Smržovka
DISK
D20
8.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtlová Jana
VPM8802
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
52.53
2.
Doležalová Hana
VRL8851
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
54.34
+ 1.41
3.
Marešová Michaela
XPU8959
C
Pardubice Bikers, o. s.
55.11
+ 2.18
4.
Bochenková Martina
ZUP8750
C
MTBO ČZU Praha
55.29
+ 2.36
5.
Švábková Lenka
SMB8752
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
56.31
+ 3.38
6.
Bryk Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
57.13
+ 4.20
7.
Roszczyk Beata
POL
C
Polish MTB-O Team
57.37
+ 4.44
8.
Kiacová Zuzana
XPU8954
C
Pardubice Bikers, o. s.
58.59
+ 6.06
9.
Nowakowska Anita
POL
C
Polish MTB-O Team
64.14
+11.21
10.
Grün Andrea
AT2
C
OLG Ströck Wien
64.23
+11.30
11.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
67.00
+14.07
12.
Polewska Joanna
POL
C
Polish MTB-O Team
68.39
+15.46
13.
Mucha Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
69.27
+16.34
14.
Mankowska Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
71.58
+19.05
15.
Šediváková Helena
LPU
C
OK Lokomotiva Pardubice
73.31
+20.38
D21
6.80 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Městková Kateřina
VSP7650
C
USK Praha
35.40
2.
Volfová Martina
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
36.08
+ 0.28
3.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-team NOVO Bruntál
36.16
+ 0.36
4.
Jurečková Leona
ABR7752
C
A-team NOVO Bruntál
37.20
+ 1.40
5.
Folprechtová Kateřina
TUR7451
C
OOB TJ Turnov
37.55
+ 2.15
6.
Piskáčková Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
38.54
+ 3.14
7.
Myšičková Marie
NOB7056
C
SIX Numbers
39.06
+ 3.26
8.
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
39.10
+ 3.30
9.
Honsová Lenka
SMR7750
C
SK SNS Smržovka
40.19
+ 4.39
10.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
41.10
+ 5.30
11.
Krajčová Věra
TZL5856
C
SKOB Zlín
41.29
+ 5.49
12.
Vřešťálová Lucie
TUR7458
C
OOB TJ Turnov
42.08
+ 6.28
13.
Horká Jana
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
42.15
+ 6.35
14.
Hanajová Jana
SMR8150
C
SK SNS Smržovka
42.16
+ 6.36
15.
Hasmanová Lenka
VPM7551
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
42.44
+ 7.04
16.
Štemberová Lenka
VPM7850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
43.23
+ 7.43
17.
Krásná Václava
DOB8181
C
KOB Dobruška
43.27
+ 7.47
18.
Linhartová Martina
VIZ7774
C
TJ Sokol Vizovice
44.01
+ 8.21
19.
Gandelová Alice
TBM7991
C
KOS TJ Tesla Brno
44.37
+ 8.57
20.
Švarcbachová Jarka
KNC6754
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
45.39
+ 9.59
21.
Lemonová Vlasta
SBK7789
C
KOB Start Blansko
45.54
+10.14
22.
Kocandrlová Petra
VPM7650
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
46.16
+10.36
23.
Albrechtová Lenka
TUR8151
C
OOB TJ Turnov
47.57
+12.17
24.
Svobodová Petra
VPM7450
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
48.10
+12.30
25.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
48.48
+13.08
26.
Petránková Lucie
XBM7562
C
Pell's MTBO team
49.32
+13.52
27.
Haničáková Denisa
SMR8350
C
SK SNS Smržovka
50.04
+14.24
28.
Kabelová Radka
TBM7898
C
KOS TJ Tesla Brno
50.37
+14.57
29.
Pogranová Stela
TZL8266
C
SKOB Zlín
50.42
+15.02
30.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
50.50
+15.10
31.
Folprechtová Hana
TUR6955
C
OOB TJ Turnov
53.08
+17.28
32.
Bendová Klára
TUR8250
C
OOB TJ Turnov
54.13
+18.33
33.
Vostřelová Šárka
BOR8651
C
OK Jiskra Nový Bor
55.21
+19.41
34.
Kellnerová Lucie
SBK7887
C
KOB Start Blansko
57.17
+21.37
35.
Fišerová Zuzana
TZL7952
C
SKOB Zlín
59.46
+24.06
36.
Kovářová Pavla
TUR7951
C
OOB TJ Turnov
59.54
+24.14
37.
Mátlová Hanka
SSU7793
C
SK Severka Šumperk
65.10
+29.30
38.
Borůfková Lenka
SMR8450
C
SK SNS Smržovka
72.41
+37.01
39.
Prevužňáková Iva
SMR7450
C
SK SNS Smržovka
78.14
+42.34
40.
Freiler Barbara
AT1
C
Barbara Freiler
78.23
+42.43
41.
Krejčí Hana
TUR8051
C
OOB TJ Turnov
82.42
+47.02
Vlachovská Renata
SSU7562
C
SK Severka Šumperk
DISK
D21E
8.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirásková Markéta
VSP7653
E
USK Praha
46.14
2.
Gigon Michaela
TBM7753
E
KOS TJ Tesla Brno
47.19
+ 1.05
3.
Kaminska Anna
POL
C
Polish MTB-O Team
48.07
+ 1.53
4.
Paulíčková Renata
SJI8057
E
OK Jihlava
48.18
+ 2.04
5.
Tichovská Martina
VSP8600
E
USK Praha
48.19
+ 2.05
6.
Fajtová Stanislava
VBA8454
E
Vazka Bratislava
48.54
+ 2.40
7.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
KOS TJ Tesla Brno
49.01
+ 2.47
8.
Trnovcová Daniela
VBA8851
E
Vazka Bratislava
50.30
+ 4.16
9.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
50.49
+ 4.35
9.
Hrdinová Marie
VSP7852
E
USK Praha
50.49
+ 4.35
11.
Hančíková Barbora
TZL8853
E
SKOB Zlín
50.59
+ 4.45
12.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
52.22
+ 6.08
13.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
E
MTBO ČZU Praha
53.19
+ 7.05
14.
Pařízková Věra
SMR7151
E
SK SNS Smržovka
54.06
+ 7.52
15.
Bajtošová Hana
VSP8453
E
USK Praha
55.20
+ 9.06
16.
Thomas Sylvia
AT3
C
OL-Team Wehrsdorf
55.24
+ 9.10
17.
Hašková Eva
VPM7352
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
55.38
+ 9.24
18.
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
OOB TJ Turnov
56.03
+ 9.49
19.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
E
SK Žabovřesky Brno
57.08
+10.54
20.
Vondrová Kateřina
OKP7250
E
SK OK 24 Praha
58.15
+12.01
21.
Hančíková Hana
TBM8852
E
KOS TJ Tesla Brno
60.29
+14.15
22.
Brzeska Magdalena
PL2
C
KU ZAS WAT Warszawa
65.34
+19.20
23.
Kajzer-Marcinkiewicz Moni
POL
C
Polish MTB-O Team
73.03
+26.49
24.
Lacigová Michaela
VSP8150
E
USK Praha
73.42
+27.28
D40
6.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
43.53
2.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
52.12
+ 8.19
3.
Trnovcová Alenka
VBA6451
C
Vazka Bratislava
53.11
+ 9.18
4.
Švábková Šárka
SMB6552
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
53.33
+ 9.40
5.
Kubínová Jana
SKV6751
C
TJ Slovan Karlovy Vary
53.42
+ 9.49
6.
Hančíková Michaela
TZL6559
C
SKOB Zlín
55.24
+11.31
7.
Hančíková Hana
TZL6454
C
SKOB Zlín
56.11
+12.18
8.
Kučerová Vladimíra
PZR6460
C
SKP Žďár nad Sázavou
56.13
+12.20
9.
Fraňová Marie
SPE5051
C
Pezinok
73.19
+29.26
10.
Kavanová Radka
ZBM6451
C
SK Žabovřesky Brno
78.10
+34.17
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
DISK
H14
6.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švábek Jan
SMB9301
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
36.37
2.
Brlica Jan
SBK9502
C
KOB Start Blansko
40.09
+ 3.32
3.
Skoupý Jan
VIZ9401
C
TJ Sokol Vizovice
47.54
+11.17
H17
7.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Szwancarz Grzegorz
POL
C
Polish MTB-O Team
36.21
2.
Juckiewicz Igor
POL
C
Polish MTB-O Team
38.56
+ 2.35
3.
Bogar Kryštof
BOR9402
B
OK Jiskra Nový Bor
40.28
+ 4.07
4.
Tišnovský Martin
ZBM9120
A
SK Žabovřesky Brno
41.03
+ 4.42
5.
Gromadka Maciej
POL
C
Polish MTB-O Team
43.24
+ 7.03
6.
Laciga Jakub
VSP9100
B
USK Praha
44.34
+ 8.13
7.
Wojtynek Sebastian
POL
C
Polish MTB-O Team
46.48
+10.27
8.
Kozak Mateusz
POL
C
Polish MTB-O Team
47.41
+11.20
9.
Brlica Pavel
SBK9301
C
KOB Start Blansko
51.10
+14.49
10.
Vít Richard
ZUP9200
C
MTBO ČZU Praha
96.51
+60.30
11.
Antoš Ondřej
SJC9210
C
Sportcentrum Jičín
135.50
+99.29
Fajt Jaroslav
VPM9001
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H20
11.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bogar František
BOR8904
A
OK Jiskra Nový Bor
51.19
2.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
KOS TJ Tesla Brno
54.47
+ 3.28
3.
Myszkowski Karol
POL
C
Polish MTB-O Team
55.45
+ 4.26
4.
Krzysko Bartosz
POL
C
Polish MTB-O Team
63.11
+11.52
5.
Zuna Jára
SCP8801
B
OK Sparta Praha
65.28
+14.09
6.
Soukup Petr
SKL8701
C
SMS Team Kladno
72.29
+21.10
7.
Bobek Tomáš
ABR8901
C
A-team NOVO Bruntál
74.07
+22.48
8.
Baran Konrad
POL
C
Polish MTB-O Team
80.01
+28.42
9.
Modrý Marek
SCP8807
C
OK Sparta Praha
83.21
+32.02
10.
Myšička Rosťa
NOB8903
C
SIX Numbers
125.45
+74.26
Kroupa Jan
XPU8807
B
Pardubice Bikers, o. s.
DISK
Wróbel Marek
POL
C
Polish MTB-O Team
DISK
Krawczyk Pavel
POL
C
Polish MTB-O Team
DISK
H21A
9.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Folprecht Eda
TUR7304
E
OOB TJ Turnov
45.20
2.
Vrabec Ondřej
SCP8303
A
OK Sparta Praha
46.20
+ 1.00
3.
Hons Michal
SMR7700
A
SK SNS Smržovka
46.25
+ 1.05
4.
Pucherna Jan
ZUP7702
A
MTBO ČZU Praha
47.19
+ 1.59
5.
Sedláček Petr
SSU8109
A
SK Severka Šumperk
47.32
+ 2.12
5.
Lukavec Petr
SMR7800
A
SK SNS Smržovka
47.32
+ 2.12
7.
Kovařík Radovan
PHK8503
A
OK 99 Hradec Králové
47.50
+ 2.30
8.
Bilan Martin
TBM8401
A
KOS TJ Tesla Brno
48.07
+ 2.47
9.
Pařízek Petr
SMR7001
B
SK SNS Smržovka
48.27
+ 3.07
10.
Zaoral Petr
SMR7903
A
SK SNS Smržovka
48.39
+ 3.19
11.
Pucherna Petr
ZUP8002
A
MTBO ČZU Praha
48.57
+ 3.37
12.
Buchtík Aleš
XBM8201
A
Pell's MTBO team
49.01
+ 3.41
13.
Vřešťál Jan
TUR7301
B
OOB TJ Turnov
49.13
+ 3.53
14.
Petránek Vít
XBM7337
A
Pell's MTBO team
49.27
+ 4.07
15.
Kalina Miroslav
EKP8211
A
VŠTJ Ekonom Praha
49.28
+ 4.08
16.
Wohanka Petr
VRL7305
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
49.46
+ 4.26
17.
Kvapil Petr
TUR7410
E
OOB TJ Turnov
49.53
+ 4.33
18.
Vondra Radek
OKP7200
A
SK OK 24 Praha
50.09
+ 4.49
19.
Andel Robert
VPM8001
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
50.36
+ 5.16
20.
Urban Jan
SBK7537
A
KOB Start Blansko
50.39
+ 5.19
21.
Prášek Roman
ZUP7701
A
MTBO ČZU Praha
50.42
+ 5.22
22.
Kamenický Radan
OSN6004
A
SK Orientační sporty Nové Měst
50.46
+ 5.26
23.
Hasman Jan
VPM6901
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
51.03
+ 5.43
24.
Preisler Leoš
TUR7602
C
OOB TJ Turnov
51.25
+ 6.05
25.
Kroc Dalibor
VIZ7408
A
TJ Sokol Vizovice
51.28
+ 6.08
26.
Jeschke Stefan
AT2
C
OLG Ströck Wien
51.51
+ 6.31
27.
Bogar Leoš
BOR6603
A
OK Jiskra Nový Bor
52.28
+ 7.08
28.
Jedlička Marek
SHK7502
A
TJ Slavia Hradec Králové
52.41
+ 7.21
29.
Beránek Jan
VPM7202
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
52.42
+ 7.22
30.
Prošek Michal
SJI7823
A
OK Jihlava
53.14
+ 7.54
31.
Gebas Miroslav
XBM8102
A
Pell's MTBO team
53.22
+ 8.02
32.
Fišer Petr
TZL7501
A
SKOB Zlín
53.33
+ 8.13
33.
Kouřimský Jan
KDC
C
54.04
+ 8.44
34.
Kopáček Miroslav
CHT6049
B
SK Chrast
54.20
+ 9.00
35.
Budík Radek
NOB7201
B
SIX Numbers
54.43
+ 9.23
36.
Prevužňák Martin
SMR7400
A
SK SNS Smržovka
54.54
+ 9.34
37.
Medlík Jan
SSU8246
A
SK Severka Šumperk
54.59
+ 9.39
38.
Vraný Jiří
VLI7504
A
VSK Slavia TU Liberec
56.07
+10.47
39.
Horák Pavel
VSP7200
A
USK Praha
57.31
+12.11
40.
Štáfek Pavel
SKL7401
A
SMS Team Kladno
58.52
+13.32
41.
Žíla Vladimír
BOR6800
A
OK Jiskra Nový Bor
59.42
+14.22
42.
Tomeš Petr
TZL7503
A
SKOB Zlín
60.47
+15.27
43.
Novotný Petr
TZL6601
A
SKOB Zlín
61.41
+16.21
44.
Antoš Svatopluk
SJC6602
C
Sportcentrum Jičín
97.34
+52.14
Buchtík Ondřej
VLI8101
A
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Husák Václav
SHK7702
A
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Váňa Lukáš
ABR8601
A
A-team NOVO Bruntál
DISK
Skoupý Jan
VIZ7001
A
TJ Sokol Vizovice
DISK
H21B
7.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirků Libor
EKP8302
C
VŠTJ Ekonom Praha
36.40
2.
Jiran Jan
PHK7701
B
OK 99 Hradec Králové
38.12
+ 1.32
3.
Tomanek Daniel
STE7401
B
SK SKI-OB Šternberk
38.23
+ 1.43
4.
Semík Jaroslav
RDC7400
B
38.28
+ 1.48
5.
Hendrych Martin
SJI7828
B
OK Jihlava
39.19
+ 2.39
6.
Putík Jiří
VLI7505
B
VSK Slavia TU Liberec
40.11
+ 3.31
7.
Šňupárek Ondřej
ZBM6999
B
SK Žabovřesky Brno
40.13
+ 3.33
8.
Pastuszek Filip
TZL7731
B
SKOB Zlín
40.27
+ 3.47
9.
Brlica Pavel
SBK7447
B
KOB Start Blansko
41.29
+ 4.49
10.
Lipták Michal
SJI8107
B
OK Jihlava
41.40
+ 5.00
11.
Jedlička Lukáš
SHK8100
B
TJ Slavia Hradec Králové
41.53
+ 5.13
12.
Bozděch Dan
VSP7309
B
USK Praha
42.02
+ 5.22
13.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
B
SK Severka Šumperk
42.34
+ 5.54
13.
Šňupárek Martin
XBM7107
B
Pell's MTBO team
42.34
+ 5.54
15.
Kunart Tomáš
PHK7205
B
OK 99 Hradec Králové
43.49
+ 7.09
16.
Šíma Pavel
OSN7838
B
SK Orientační sporty Nové Měst
44.45
+ 8.05
17.
Graubner Jan
TZL8236
B
SKOB Zlín
44.48
+ 8.08
18.
Král Jan
XBM6903
B
Pell's MTBO team
45.00
+ 8.20
19.
Drobník Lukáš
SCP8500
C
OK Sparta Praha
45.59
+ 9.19
20.
Vítek Tomáš
XBM7511
B
Pell's MTBO team
46.37
+ 9.57
21.
Kadaník Libor
PHK7204
B
OK 99 Hradec Králové
46.51
+10.11
22.
Vít David
ZUP7200
B
MTBO ČZU Praha
47.02
+10.22
23.
Svoboda Radek
VPM6903
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
47.48
+11.08
24.
Ráb Martin
RBK8307
B
SK Radioklub Blansko
48.47
+12.07
25.
Kudláček Tomáš
TZL8701
B
SKOB Zlín
49.32
+12.52
26.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
B
TJ Sokol Vizovice
51.36
+14.56
27.
Grün Dominik
AT2
C
OLG Ströck Wien
53.25
+16.45
Izdný Pavel
SJI7613
B
OK Jihlava
DISK
H21C
6.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poslušný Libor
ABM7702
C
KOB MOIRA Brno
35.06
2.
Pastuszek Jakub
TZL7500
C
SKOB Zlín
35.14
+ 0.08
3.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
35.19
+ 0.13
4.
Horák Martin
RDC7101
C
35.44
+ 0.38
5.
Mátl Pavel
SSU6844
C
SK Severka Šumperk
35.47
+ 0.41
6.
Kocandrle Petr
VPM7102
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
36.11
+ 1.05
7.
Šimek Radek
JEP8000
C
36.12
+ 1.06
8.
Dvořák Jiří
EPO
C
VŠTJ Ekonom Praha - outdoor
36.15
+ 1.09
9.
Šebesta Petr
TAP7604
C
KOB TRETRA Praha
36.25
+ 1.19
10.
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
36.26
+ 1.20
11.
Sedlák Radek
DOB7500
C
KOB Dobruška
36.51
+ 1.45
12.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
37.10
+ 2.04
13.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
KOS TJ Tesla Brno
37.30
+ 2.24
14.
Pekárek Pavel
XBM6904
C
Pell's MTBO team
37.57
+ 2.51
15.
Tomeš Radim
TZL7899
C
SKOB Zlín
39.19
+ 4.13
16.
Kadlec Jan
SJI8306
C
OK Jihlava
39.45
+ 4.39
17.
Popjuk Viktor
OLP7614
C
SKP OLYMP Praha
39.47
+ 4.41
18.
Kavan Tomáš
ZBM8603
C
SK Žabovřesky Brno
40.11
+ 5.05
19.
Princ David
TEM6901
C
KOB Temelín
40.39
+ 5.33
20.
Pšenička Jiří
TEM6301
C
KOB Temelín
40.46
+ 5.40
21.
Kasal Vít
SJI7812
C
OK Jihlava
41.14
+ 6.08
22.
Švarcbach Michal
KNC7001
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
41.30
+ 6.24
23.
Šafek Jiří
SBK7621
C
KOB Start Blansko
43.07
+ 8.01
24.
Pšenička Miloslav
TEM6101
C
KOB Temelín
44.42
+ 9.36
25.
Malý Martin
TBM7610
C
KOS TJ Tesla Brno
46.16
+11.10
26.
Ivánek Libor
SBK7538
C
KOB Start Blansko
46.54
+11.48
27.
Barák Jiří
XBM8301
C
Pell's MTBO team
47.42
+12.36
28.
Meier Milan
VLI7301
C
VSK Slavia TU Liberec
47.44
+12.38
29.
Pažický Ĺudovít
CBA6901
C
Pucov ŠK Bratislava
48.00
+12.54
30.
Ambrož Ivo
SBK6811
C
KOB Start Blansko
49.27
+14.21
31.
Jalový Jaroslav
RBK8145
C
SK Radioklub Blansko
52.52
+17.46
32.
Urbánek Michael
ZBM6810
C
SK Žabovřesky Brno
55.29
+20.23
33.
Jágr Jaroslav
SBK7549
C
KOB Start Blansko
55.32
+20.26
34.
Kaše Jakub
ZUP8004
C
MTBO ČZU Praha
55.37
+20.31
35.
Přibyl Josef
SBK7337
C
KOB Start Blansko
61.17
+26.11
Tkáč Vladimír
PVP7502
C
VSK Přírodověda - orientační s
DISK
Vízek Ondřej
SMR8400
C
SK SNS Smržovka
DISK
H21E
11.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Svoboda Jan
SMR7901
E
SK SNS Smržovka
48.24
2.
Šrůta Milan
BOR7703
E
OK Jiskra Nový Bor
48.50
+ 0.26
3.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
49.06
+ 0.42
4.
Tomeček Lubomír
ABR7906
E
A-team NOVO Bruntál
50.14
+ 1.50
5.
Rygl Jaroslav
XBM7044
E
Pell's MTBO team
50.48
+ 2.24
6.
Šurgan Štefan
TUR7910
E
OOB TJ Turnov
50.59
+ 2.35
7.
Rief Andreas
OLT0002
C
OLT Transdanubien
51.02
+ 2.38
8.
Jalový Milan
RBK8347
E
SK Radioklub Blansko
51.40
+ 3.16
9.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
53.13
+ 4.49
10.
Bradler Jan
FSP7500
E
VŠTJ Stavební fakulta Praha
53.18
+ 4.54
11.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
53.25
+ 5.01
12.
Laciga Radek
VSP8200
E
USK Praha
53.44
+ 5.20
13.
Hradil Jiří
TZL8604
E
SKOB Zlín
54.47
+ 6.23
14.
Entenfellner Peter
AT6
C
Austria MTBO Team
54.48
+ 6.24
15.
Jirásek Milan
VSP7403
E
USK Praha
55.04
+ 6.40
16.
Šabo Mikuláš
VBA7841
E
Vazka Bratislava
55.18
+ 6.54
17.
Krzeminski Pavel
POL
C
Polish MTB-O Team
55.24
+ 7.00
18.
Pilka Matěj
VSP8303
E
USK Praha
55.35
+ 7.11
19.
Nowak Remigiusz
POL
C
Polish MTB-O Team
55.56
+ 7.32
20.
Zabel Robert
POL
C
Polish MTB-O Team
56.42
+ 8.18
21.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
57.08
+ 8.44
22.
Conn Andy
TBM6616
E
KOS TJ Tesla Brno
57.18
+ 8.54
23.
Peths Matěj
XBM8501
E
Pell's MTBO team
57.30
+ 9.06
24.
Sokalski Krzysztof
POL
C
Polish MTB-O Team
60.34
+12.10
25.
Jašek Petr
ABR7601
E
A-team NOVO Bruntál
61.26
+13.02
26.
Trnovec Matúš
VBA8801
E
Vazka Bratislava
61.29
+13.05
27.
Král Václav
SSU8243
E
SK Severka Šumperk
62.19
+13.55
27.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
62.19
+13.55
29.
Fürnkranz Martin
AT5
C
NF Kitzbühel
66.32
+18.08
30.
Kalsztein Karol
PL5
C
PKO Harpagan Gdansk
67.55
+19.31
Bureš Pavel
XBM7549
E
Pell's MTBO team
DISK
Sanak Adam
PL3
C
UKS Kometa Gliwice
DISK
Ševčík Martin
TBM7632
E
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Dědek Martin
TUR7405
E
OOB TJ Turnov
DISK
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Pucherna Eduard
ZUP7403
E
MTBO ČZU Praha
DISK
Laciga Zdeněk
VSP5200
E
USK Praha
DISK
Kubín Jiří
VSP6001
E
USK Praha
DISK
Fraňo Michal
VSP7503
E
USK Praha
DISK
Linhart Aleš
VIZ7231
E
TJ Sokol Vizovice
DISK
H40
7.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
KOS TJ Tesla Brno
37.21
2.
Mlynárik Peter
VBA6501
C
Vazka Bratislava
37.44
+ 0.23
3.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
37.51
+ 0.30
4.
Nejedlý Petr
TZL5101
C
SKOB Zlín
38.10
+ 0.49
5.
Švábek Karel
SMB6501
C
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
38.44
+ 1.23
6.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
39.42
+ 2.21
7.
Malatin Juraj
CBA6301
C
Pucov ŠK Bratislava
39.54
+ 2.33
8.
Horký Milan
VIP6101
C
VIPrahlo
42.51
+ 5.30
9.
Burian Ladislav
SCP6002
C
OK Sparta Praha
43.20
+ 5.59
10.
Ráb František
RBK5301
C
SK Radioklub Blansko
45.07
+ 7.46
11.
Grün Paul
AT2
C
OLG Ströck Wien
45.43
+ 8.22
12.
Krzysko Maciej
PL4
C
UKS SPRINT Pelczyce
45.46
+ 8.25
13.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
46.32
+ 9.11
14.
Tišnovský Zdeněk
ZBM6620
C
SK Žabovřesky Brno
46.54
+ 9.33
15.
Janský Jiří
LBM5805
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
49.11
+11.50
16.
Kadlec Luděk
VEY5600
C
YETTI Vejprty
50.56
+13.35
17.
Sobiegraj Marek
PL4
C
UKS SPRINT Pelczyce
51.08
+13.47
18.
Miloš Dosedla
TZL6001
C
SKOB Zlín
52.39
+15.18
19.
Osinski Andrzej
PL3
C
UKS Kometa Gliwice
53.00
+15.39
20.
Fraňo Peter
SPE4701
C
Pezinok
53.08
+15.47
21.
Autrata Vlastimil
CBA6001
C
Pucov ŠK Bratislava
54.17
+16.56
22.
Najbrt Pavel
VIZ5901
C
TJ Sokol Vizovice
55.38
+18.17
23.
Vintr Ivan
TZL4501
C
SKOB Zlín
62.38
+25.17
24.
Kopal Jan
VLI6500
C
VSK Slavia TU Liberec
62.47
+25.26
25.
Pastuszek Pavel
TZL4727
C
SKOB Zlín
71.10
+33.49
26.
Hančík Roman
TZL6206
C
SKOB Zlín
71.13
+33.52
P3
4.30 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petrásková Lucie
XPU
C
Pardubice Bikers, o. s.
30.26
P7
5.20 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Macháček Milan
CHC7701
C
KOB Choceň
34.25
2.
Puchernová Veronika
ZUP
C
MTBO ČZU Praha
36.52
+ 2.27
3.
Brlicová Michaela
SBK7499
C
KOB Start Blansko
42.58
+ 8.33
4.
Wohanková Kateřina
VRL
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
46.51
+12.26
5.
Lučan Petr
XPU
C
Pardubice Bikers, o. s.
48.47
+14.22
Galík Tomáš
IBM
C
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz