Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Český pohár MTBO - klasika, WRE
Kód závodu
060827611
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Český pohár MTBO - klasika, WRE
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
27.08.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Žďár nad Sázavou
Použitá mapa
Pilský Les MTBO
Pořadatel
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Ředitel závodu
Petr Strejček
Hlavní rozhodčí
Jiří Urválek
Stavitel tratí
Jiří Procházka
JURY
Ondřej Hašek, Marie Hrdinová, Jaroslav Rygl
Kategorie
D
D14-18
D40
DE
DH-14
H14-18
H19-39A
H19-39B
H19-39C
H40
HE
P
D
12.04 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trnovcová Daniela
VBA8851
C
64.18
2.
Hančíková Hana
OSN8852
C
SK Orientační sporty Nové Měst
67.08
+ 2.50
3.
Volfová Martina
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
67.21
+ 3.03
4.
Tichovská Martina
PGP8658
C
SK Praga
67.43
+ 3.25
5.
Městková Kateřina
VSP7650
E
USK Praha
67.55
+ 3.37
6.
Honnerová Blanka
TZL
C
SKOB Zlín
68.52
+ 4.34
7.
Chaloupská Pavlína
PHK7051
C
OK 99 Hradec Králové
69.09
+ 4.51
8.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
C
MTBO ČZU Praha
69.34
+ 5.16
9.
Juříková Lenka
TZL7400
C
SKOB Zlín
69.46
+ 5.28
10.
Bochenková Martina
EKP8758
C
VŠTJ Ekonom Praha
69.47
+ 5.29
11.
Víchová Šárka
LPU8352
C
OK Lokomotiva Pardubice
70.00
+ 5.42
12.
Stará Marta
LPU7557
C
OK Lokomotiva Pardubice
70.20
+ 6.02
13.
Matějová Kateřina
VSP8054
C
USK Praha
71.14
+ 6.56
14.
Podrábská Marie
VLI7451
C
VSK Slavia TU Liberec
71.20
+ 7.02
15.
Kasalovská Natália
VBA8554
C
71.23
+ 7.05
16.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-team NOVO Bruntál
71.26
+ 7.08
17.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
71.47
+ 7.29
18.
Fajtlová Jana
VPM8802
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
72.09
+ 7.51
19.
Kiacová Zuzana
LPU8954
C
OK Lokomotiva Pardubice
72.29
+ 8.11
20.
Piskáčková Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
72.58
+ 8.40
21.
Odvodyová Dana
LPU8355
C
OK Lokomotiva Pardubice
74.04
+ 9.46
22.
Sladká Kateřina
ZBM8554
C
SK Žabovřesky Brno
74.20
+10.02
23.
Hanajová Jana
SMR8150
C
SK SNS Smržovka
75.36
+11.18
24.
Hojná Silvie
SCP7950
C
OK Sparta Praha
75.46
+11.28
25.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
77.19
+13.01
26.
Krejčíková Bára
TZL8551
C
SKOB Zlín
77.43
+13.25
27.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
79.35
+15.17
28.
Váchová Ilona
ONO7750
C
SKOB Ostrov
80.34
+16.16
29.
Baštová Martina
LPU8453
C
OK Lokomotiva Pardubice
81.27
+17.09
30.
Nečasová Petra
TZL8104
C
SKOB Zlín
81.28
+17.10
31.
Zemanová Renata
TUR8152
C
OOB TJ Turnov
81.46
+17.28
32.
Lina Bulovaite
LTU
C
81.47
+17.29
33.
Illíková Petra
TZL8102
C
SKOB Zlín
82.18
+18.00
34.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
83.31
+19.13
35.
Novotná Markéta
VSP7051
C
USK Praha
83.59
+19.41
36.
Kovářová Pavla
TUR7951
C
OOB TJ Turnov
87.34
+23.16
37.
Easnochová Táňa
BBB7091
C
89.29
+25.11
38.
Ferdinadová Jana
XXX
C
90.22
+26.04
39.
Novotná Veronika
BOR8052
C
OK Jiskra Nový Bor
91.14
+26.56
40.
Vaňková Lenka
PHK7852
C
OK 99 Hradec Králové
92.31
+28.13
41.
Albrechtová Lenka
TUR8151
C
OOB TJ Turnov
93.43
+29.25
42.
Petránková Lucie
XBM7562
C
Pell's MTBO team
96.53
+32.35
43.
Mátlová Hanka
SSU7793
C
SK Severka Šumperk
97.32
+33.14
44.
Fadljevičová Kateřin
ZUP7951
C
MTBO ČZU Praha
98.06
+33.48
45.
Letfusová Veronika
ZUP8651
C
MTBO ČZU Praha
98.13
+33.55
46.
Švarcbachová Jarka
KNC6754
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
101.18
+37.00
47.
Kočandrlová Petra
VPM7650
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
109.02
+44.44
48.
Molcarová Václava
ONO6950
C
SKOB Ostrov
110.37
+46.19
49.
Antošová Irena
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
112.25
+48.07
50.
Knížková Anna
LPU8457
C
OK Lokomotiva Pardubice
143.37
+79.19
Gajdová Magda
ZUP7451
C
MTBO ČZU Praha
DISK
D14-18
7.64 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Hana
VRL8851
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
57.43
2.
Kadlecová Štěpánka
VEY8100
C
YETTI Vejprty
74.27
+16.44
3.
Holá Markéta
XXX
C
103.54
+46.11
D40
7.64 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trnovcová Alena
VBA6451
C
56.37
2.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
57.53
+ 1.16
3.
Kröber Andre
GER
C
60.00
+ 3.23
4.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
64.39
+ 8.02
5.
Králová Eva
VBA4751
C
67.15
+10.38
6.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardubice
69.10
+12.33
7.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
69.49
+13.12
8.
Slavíková Kateřina
PGP6650
C
SK Praga
73.36
+16.59
9.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Praha
76.28
+19.51
10.
Sladká Zora
ZBM6059
C
SK Žabovřesky Brno
77.10
+20.33
11.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
77.36
+20.59
12.
Hančíková Míša
TZL6559
C
SKOB Zlín
85.32
+28.55
DE
15.08 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
E
KOS TJ Tesla Brno
68.00
2.
Dannowski Anke
GER
C
68.41
+ 0.41
3.
Hašková Eva
VPM7352
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
68.54
+ 0.54
4.
Bajtošová Hana
VSP8453
E
USK Praha
69.16
+ 1.16
5.
Lacigová Michaela
VSP8150
E
USK Praha
69.22
+ 1.22
6.
Schaffner Christine
SUI
C
70.55
+ 2.55
7.
Fajtová Stanislava
VBA8454
C
71.28
+ 3.28
8.
Hrdinová Marie
VSP7852
E
USK Praha
71.36
+ 3.36
9.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
71.54
+ 3.54
10.
Paulíčková Renata
SJI8057
E
OK Jihlava
72.25
+ 4.25
11.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
73.11
+ 5.11
12.
Sheldon Anna
AUS
C
73.31
+ 5.31
13.
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
OOB TJ Turnov
75.10
+ 7.10
14.
Thomas Sylvia
GER
C
75.17
+ 7.17
15.
Hančíková Bára
TZL8853
E
SKOB Zlín
75.48
+ 7.48
15.
Pfuhl Gerit
GER
C
75.48
+ 7.48
17.
Füzy Anna
HUN
C
78.06
+10.06
18.
Lepšíková Olga
BOR7152
E
OK Jiskra Nový Bor
78.29
+10.29
18.
Asta Misiunaite
LTU
C
78.29
+10.29
20.
Marosffy Orsolya
HUN
C
79.09
+11.09
21.
Osterman Eneja
SLO
C
79.32
+11.32
22.
Faltejsková Jana
LPU7652
E
OK Lokomotiva Pardubice
80.17
+12.17
23.
Lamichová Kateřina
PHK8359
E
OK 99 Hradec Králové
80.32
+12.32
24.
Pařízková Věra
SMR7151
E
SK SNS Smržovka
80.39
+12.39
25.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
E
SK Žabovřesky Brno
82.05
+14.05
26.
Roudná Jana
LPU8351
E
OK Lokomotiva Pardubice
83.49
+15.49
27.
Ferstlová Lenka
SMR7750
E
SK SNS Smržovka
86.58
+18.58
28.
Vlčková Iva
ZUP7551
E
MTBO ČZU Praha
89.22
+21.22
29.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
E
SK Žabovřesky Brno
90.49
+22.49
DH-14
3.40 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brlica Jan
SBK9502
C
KOB Start Blansko
27.24
2.
Skoupý Jan
VIZ9401
C
TJ Sokol Vizovice
28.26
+ 1.02
3.
Brlica Pavel
SBK9301
C
KOB Start Blansko
29.25
+ 2.01
4.
Švarcbachová Barbora
KNC9601
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
50.56
+23.32
H14-18
13.74 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
72.04
2.
Zuna Jaroslav
SCP8801
C
OK Sparta Praha
88.24
+16.20
3.
Laciga Jakub
VSP9100
C
USK Praha
90.05
+18.01
4.
Bogar Kryštof
BOR9402
C
OK Jiskra Nový Bor
90.53
+18.49
5.
Brichta Peter
VBA8804
C
92.07
+20.03
6.
Pilous Martin
VSP8900
C
USK Praha
96.43
+24.39
7.
Jankó Dániel
HUN
C
117.11
+45.07
Heading James
GBR
C
DISK
Vít Richard
SKL9201
C
SMS Team Kladno
DISK
H19-39A
19.48 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Laciga Zdeněk
VSP5200
C
USK Praha
89.33
2.
Vanka Petr
OKP6801
C
SK OK 24 Praha
89.44
+ 0.11
3.
Ritter Aleš
ONO7401
C
SKOB Ostrov
89.56
+ 0.23
4.
Bogar František
BOR8904
C
OK Jiskra Nový Bor
90.02
+ 0.29
5.
Král Václav
SSU8243
C
SK Severka Šumperk
91.29
+ 1.56
6.
Peths Matěj
XBM8501
C
Pell's MTBO team
91.56
+ 2.23
7.
Šabó Mikuláš
VBA7841
E
92.14
+ 2.41
8.
Folprecht Eda
TUR7304
C
OOB TJ Turnov
92.20
+ 2.47
9.
Mudrák Pavel
ZBM6901
C
SK Žabovřesky Brno
94.02
+ 4.29
10.
Zaoral Petr
SMR7903
C
SK SNS Smržovka
94.20
+ 4.47
11.
Faltejsek Lukáš
LPU7725
C
OK Lokomotiva Pardubice
94.27
+ 4.54
12.
Balej Vít
SMR7900
C
SK SNS Smržovka
95.27
+ 5.54
13.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
95.33
+ 6.00
14.
Vraný Jiří
VLI7504
C
VSK Slavia TU Liberec
95.52
+ 6.19
15.
Horák Pavel
VSP7200
C
USK Praha
95.56
+ 6.23
16.
Kvapil Petr
TUR7410
C
OOB TJ Turnov
95.57
+ 6.24
17.
Sedláček Petr
SSU8109
C
SK Severka Šumperk
96.30
+ 6.57
18.
Buchtík Ondřej
VLI8101
C
VSK Slavia TU Liberec
96.37
+ 7.04
19.
Marosfy Daniel
HUN
C
97.03
+ 7.30
20.
Sommer Michael
VSP7600
C
USK Praha
97.13
+ 7.40
21.
Bogar Leoš
BOR6603
C
OK Jiskra Nový Bor
97.32
+ 7.59
22.
Buchtík Aleš
XBM8201
C
Pell's MTBO team
97.37
+ 8.04
23.
Moravec Marek
LPU8811
A
OK Lokomotiva Pardubice
97.43
+ 8.10
24.
Hons Michal
SMR7700
C
SK SNS Smržovka
97.45
+ 8.12
25.
Matějů Michal
VSP7700
C
USK Praha
98.09
+ 8.36
26.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
99.08
+ 9.35
27.
Krejčík Jiří
TZL8301
C
SKOB Zlín
99.59
+10.26
28.
Odvody Zdeněk
LPU8206
C
OK Lokomotiva Pardubice
101.12
+11.39
29.
Šňupárek Martin
XBM7107
C
Pell's MTBO team
101.19
+11.46
30.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
103.13
+13.40
31.
Jiran Jan
PHK7701
C
OK 99 Hradec Králové
104.47
+15.14
32.
Vrabec Ondřej
SCP8303
C
OK Sparta Praha
105.01
+15.28
33.
Skoupý Jan
VIZ7001
C
TJ Sokol Vizovice
105.30
+15.57
34.
Brádler Jan
VSP7502
C
USK Praha
105.41
+16.08
35.
Tomeš Petr
TZL7503
C
SKOB Zlín
105.54
+16.21
36.
Bašus Petr
SCP7400
C
OK Sparta Praha
105.57
+16.24
37.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
107.53
+18.20
38.
Kroupa Jan
LPU8807
A
OK Lokomotiva Pardubice
110.00
+20.27
39.
Malátek Rastislav
VBA7401
C
111.34
+22.01
40.
Boudný Jan
SCP7417
C
OK Sparta Praha
112.43
+23.10
41.
Kudláček Tomáš
TZL8701
A
SKOB Zlín
115.45
+26.12
42.
Pavelek Michal
SPE7902
C
Pezinok
117.38
+28.05
43.
Butaš Ivan
SPE7201
C
Pezinok
124.02
+34.29
44.
Kaufmann Torsten
GER
C
129.47
+40.14
45.
Janota Vladislav
FBA7903
C
155.59
+66.26
46.
Kundrata Juraj
BBB7101
C
165.19
+75.46
Žíla Vladimír
BOR6800
C
OK Jiskra Nový Bor
DISK
Sikora Tomáš
SFM7001
C
Sokol Frýdek - Místek
DISK
H19-39B
16.59 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
79.09
2.
Kovařík Radovan
PHK8503
C
OK 99 Hradec Králové
81.00
+ 1.51
3.
Medlík Jan
SSU8246
C
SK Severka Šumperk
81.40
+ 2.31
4.
Chaloupský David
PHK7103
C
OK 99 Hradec Králové
82.07
+ 2.58
5.
Pucherna Petr
ZUP8002
C
MTBO ČZU Praha
82.55
+ 3.46
6.
Šíma Pavel
OSN7838
C
SK Orientační sporty Nové Měst
83.40
+ 4.31
7.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Králové
84.11
+ 5.02
8.
Kunart Tomáš
PHK7205
C
OK 99 Hradec Králové
86.06
+ 6.57
9.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardubice
87.19
+ 8.10
10.
Prášek Roman
ZUP7701
C
MTBO ČZU Praha
87.27
+ 8.18
11.
Kopáček Jan
CHT8510
C
SK Chrast
87.42
+ 8.33
12.
Fišer Petr
TZL7501
C
SKOB Zlín
88.07
+ 8.58
13.
Král Jan
XBM6903
C
Pell's MTBO team
88.14
+ 9.05
14.
Kočandrle Petr
VPM7101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
88.54
+ 9.45
15.
Müller Pavel
VSP7900
C
USK Praha
89.07
+ 9.58
16.
Novotný Petr
TZL6601
C
SKOB Zlín
89.11
+10.02
17.
Štáfek Pavel
SKL7401
C
SMS Team Kladno
89.37
+10.28
18.
Kadaník Libor
PHK7204
C
OK 99 Hradec Králové
90.28
+11.19
19.
Michalička David
SRI8001
C
91.50
+12.41
20.
Hruška Miloš
ABR7501
C
A-team NOVO Bruntál
91.53
+12.44
21.
Vítek Tomáš
XBM7511
C
Pell's MTBO team
92.45
+13.36
22.
Marek Vladimír
OKP7800
C
SK OK 24 Praha
93.07
+13.58
23.
Nožička Jiří
LPU8001
C
OK Lokomotiva Pardubice
93.18
+14.09
24.
Florian Michal
XBM6733
C
Pell's MTBO team
94.06
+14.57
25.
Pařízek Petr
SMR7001
C
SK SNS Smržovka
95.35
+16.26
26.
Uhlemann Ulf
GER
C
96.00
+16.51
27.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
96.18
+17.09
28.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
C
TJ Sokol Vizovice
97.03
+17.54
29.
Kejmar Václ
ZUP7402
C
MTBO ČZU Praha
98.32
+19.23
30.
Pastuszek Filip
TZL7731
C
SKOB Zlín
99.31
+20.22
31.
Pastuszek Jakub
TZL7500
C
SKOB Zlín
100.43
+21.34
32.
Vít David
SKL7201
C
SMS Team Kladno
100.57
+21.48
33.
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Liberec
101.22
+22.13
34.
Bozděch Dan
VSP7309
C
USK Praha
102.47
+23.38
35.
Meier Milan
VLI7301
C
VSK Slavia TU Liberec
103.34
+24.25
36.
Michalík Ivan
XBM6834
C
Pell's MTBO team
109.19
+30.10
37.
Pekárek Pavel
XBM6904
C
Pell's MTBO team
114.30
+35.21
Hanovec Petr
SHK7101
C
TJ Slavia Hradec Králové
DISK
Petráň Jiří
VSP7501
C
USK Praha
DISK
Kurfürst Pavel
FSP7400
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
DISK
MS
Kovačič Marek
OSN
C
SK Orientační sporty Nové Měst
102.18
+23.09
MS
Graubner Jan
TZL
C
SKOB Zlín
84.21
+ 5.12
MS
Sedlák Radek
RAM
C
DISK
H19-39C
12.26 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kouřimský Jan
XXX
C
54.59
2.
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
56.42
+ 1.43
3.
Kocián Petr
PHK7740
C
OK 99 Hradec Králové
57.07
+ 2.08
4.
Putík Jiří
VLI7505
C
VSK Slavia TU Liberec
57.20
+ 2.21
5.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty Nové Měst
57.57
+ 2.58
6.
Praisler Leoš
TUR7602
C
OOB TJ Turnov
58.50
+ 3.51
7.
Marek Krčál
MFP8300
C
VŠSK MFF UK Praha
58.51
+ 3.52
8.
Drobník Lukáš
SCP8500
C
OK Sparta Praha
59.35
+ 4.36
9.
Tomanek Daniel
STE7401
C
SK SKI-OB Šternberk
59.42
+ 4.43
10.
Svoboda Lukáš
SHK7905
C
TJ Slavia Hradec Králové
60.23
+ 5.24
11.
Šimek Radek
VSP8000
C
USK Praha
60.30
+ 5.31
12.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
61.00
+ 6.01
13.
Mátl Pavel
SSU6844
C
SK Severka Šumperk
61.31
+ 6.32
14.
Jirásek Radek
LPU7802
C
OK Lokomotiva Pardubice
61.38
+ 6.39
15.
Hybler Dominik
XXX
C
62.27
+ 7.28
16.
Jedlička Lukáš
SHK8100
C
TJ Slavia Hradec Králové
62.54
+ 7.55
17.
Brlica Pavel
SBK7447
C
KOB Start Blansko
63.12
+ 8.13
18.
Lipták Michal
SJI8107
C
OK Jihlava
63.16
+ 8.17
19.
Halama Jakub
KSU7940
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
63.21
+ 8.22
20.
Halama Petr
KSU8343
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
63.51
+ 8.52
21.
Kavan Tomáš
ZBM8603
C
SK Žabovřesky Brno
65.06
+10.07
22.
Kaše Jakub
ZUP8004
C
MTBO ČZU Praha
65.40
+10.41
23.
Kasal Vít
SJI7812
C
OK Jihlava
66.43
+11.44
24.
Drlý Aleš
XBM6807
C
Pell's MTBO team
67.07
+12.08
25.
Žemlička Jan
LPU8303
C
OK Lokomotiva Pardubice
67.21
+12.22
26.
Švarcbach Michal
KNC7001
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
68.14
+13.15
27.
Chmelík Jiří
LPU7902
C
OK Lokomotiva Pardubice
69.26
+14.27
28.
Bláha Jan
SBK7637
C
KOB Start Blansko
73.46
+18.47
29.
Jens Rabe
GER
C
74.23
+19.24
30.
Zmek Josef
ZUP8003
C
MTBO ČZU Praha
75.54
+20.55
31.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
80.18
+25.19
32.
Hečko Michal
TZL7799
C
SKOB Zlín
80.22
+25.23
33.
Kubíček Petr
VSP6512
C
USK Praha
89.57
+34.58
34.
Tomeš Radim
TZL
C
SKOB Zlín
90.47
+35.48
35.
Ivánek Libor
SBK7538
C
KOB Start Blansko
91.47
+36.48
36.
Pazický Ludovít
RCP6941
C
94.12
+39.13
37.
Petrželka Roman
SBK7437
C
KOB Start Blansko
95.44
+40.45
38.
Tichavský Tomáš
EKP7709
C
VŠTJ Ekonom Praha
96.16
+41.17
39.
Kundrata Michal
BBB7102
C
97.11
+42.12
Honner Jaroslav
TZL
C
SKOB Zlín
DISK
Přibyl Josef
SBK7337
C
KOB Start Blansko
DISK
Vízek Ondra
SMR8400
C
SK SNS Smržovka
DISK
Čech Daniel
ZUP8005
C
MTBO ČZU Praha
DISK
H40
13.74 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
71.36
2.
Nožička Miroslav
LPU5405
C
OK Lokomotiva Pardubice
72.08
+ 0.32
3.
Männel Harald
GER
C
72.41
+ 1.05
4.
Kazík Marian
CBA6601
C
73.10
+ 1.34
5.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
74.37
+ 3.01
6.
Jankó Tamás
HUN
C
75.10
+ 3.34
7.
Kundrata Ivan
BBB6601
C
77.15
+ 5.39
8.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga
77.17
+ 5.41
9.
Korvas Pavel
TBM5607
C
KOS TJ Tesla Brno
81.34
+ 9.58
10.
Horký Milan
PGP6101
C
SK Praga
81.38
+10.02
11.
Štěpánský Václav
ZBM6108
C
SK Žabovřesky Brno
81.49
+10.13
11.
Mlynárik Peter
VBA6501
C
81.49
+10.13
13.
Malatin Juraj
CBA6301
C
83.22
+11.46
14.
Nejedlý Petr
TZL5101
C
SKOB Zlín
84.00
+12.24
15.
Sladký Ivan
ZBM5513
C
SK Žabovřesky Brno
86.17
+14.41
16.
Šimek Tomáš
FSP6304
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
88.08
+16.32
17.
Kiac Jiří
LPU6305
C
OK Lokomotiva Pardubice
88.56
+17.20
18.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Liberec
91.29
+19.53
19.
Janský Jiří
LBM5805
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
95.49
+24.13
20.
Dosedla Miloš
TZL6001
C
SKOB Zlín
96.00
+24.24
21.
Autrata Vlastimil
CBA6001
C
97.27
+25.51
22.
Báča Michal
XXX
C
99.14
+27.38
23.
Kříž Pavel
ZHR4800
C
TJ Zhoř
99.15
+27.39
24.
Vrabec Martin
SCP6100
C
OK Sparta Praha
101.10
+29.34
25.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardubice
102.50
+31.14
26.
Grauzel Vladimír
FBA5101
C
112.15
+40.39
27.
Bašus Petr
MKP
C
SK Meteor Kačerov Praha
117.59
+46.23
28.
Barták Miroslav
MKP6400
C
SK Meteor Kačerov Praha
119.34
+47.58
29.
Vintr Ivan
TZL4501
C
SKOB Zlín
121.44
+50.08
30.
Kadlec Luděk
VEY5600
C
YETTI Vejprty
121.56
+50.20
31.
Zahradník Pavol
TPA6001
C
127.44
+56.08
32.
Feder Medard
PEZ5001
C
137.11
+65.35
Pastuszek Pavel
TZL4727
C
SKOB Zlín
DISK
Beleš Milan
SPE5901
C
Pezinok
DISK
HE
23.34 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomeček Lubomír
ABR7906
E
A-team NOVO Bruntál
95.57
2.
Tonis Erm
EST
C
96.04
+ 0.07
3.
Rief Andreas
AUT
C
96.19
+ 0.22
4.
Jabas Rémy
SUI
C
98.31
+ 2.34
4.
Margus Hallik
EST
C
98.31
+ 2.34
6.
Seger Simon
SUI
C
98.51
+ 2.54
7.
Linhart Aleš
XBM7231
E
Pell's MTBO team
100.02
+ 4.05
8.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Liberec
100.14
+ 4.17
9.
Schaffner Beat
SUI
C
100.19
+ 4.22
10.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
100.24
+ 4.27
11.
Rygl Jaroslav
XBM7044
E
Pell's MTBO team
101.54
+ 5.57
12.
Laciga Radek
VSP8200
E
USK Praha
102.49
+ 6.52
13.
Dauwalder Urs
SUI
C
103.01
+ 7.04
14.
Svoboda Jan
SMR7901
E
SK SNS Smržovka
103.10
+ 7.13
15.
Kubin Jirka
VSP6001
E
USK Praha
103.31
+ 7.34
16.
Conn Andy
GBR
C
104.00
+ 8.03
17.
Gigon Christian
AUT
C
104.18
+ 8.21
18.
Heading Steve
GBR
C
105.02
+ 9.05
19.
Šrůta Milan
BOR7703
E
OK Jiskra Nový Bor
105.04
+ 9.07
20.
Prášil Aleš
SJI7415
E
OK Jihlava
105.31
+ 9.34
21.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
106.17
+10.20
22.
Hradil Jiří
TZL8604
E
SKOB Zlín
107.53
+11.56
23.
Taylor Darryl
NZL
C
107.57
+12.00
24.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
108.17
+12.20
25.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
108.22
+12.25
26.
Šurgan Štefan
TUR7910
E
OOB TJ Turnov
108.49
+12.52
27.
Voicescuks Ugis
LAT
C
109.06
+13.09
28.
Fraňo Michal
VSP7503
E
USK Praha
109.30
+13.33
29.
Polák Jaroslav
CHA7500
E
OK Chrastava
109.32
+13.35
30.
Jirásek Milan
VSP7403
E
USK Praha
110.11
+14.14
31.
Pilka Matěj
VSP8303
E
USK Praha
110.12
+14.15
32.
Petránek Vít
XBM7337
E
Pell's MTBO team
111.36
+15.39
33.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
111.37
+15.40
34.
Pucherna Eduard
ZUP7403
E
MTBO ČZU Praha
112.12
+16.15
35.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
113.34
+17.37
36.
Gebas Miroslav
XBM8102
E
Pell's MTBO team
114.12
+18.15
37.
Corner Liam
GBR
C
114.47
+18.50
38.
Sanak Adam
POL
C
118.37
+22.40
39.
Arbo Rae
EST
C
119.21
+23.24
40.
Kroc Dalibor
VIZ7408
E
TJ Sokol Vizovice
119.44
+23.47
41.
Cohn Gahl
ISR
C
121.24
+25.27
42.
Müller Ueli
SUI
C
123.11
+27.14
43.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
E
SK Žabovřesky Brno
125.02
+29.05
44.
Kmetic Sandi
SLO
C
127.22
+31.25
45.
Trnovec Matúš
VBA8801
E
127.25
+31.28
46.
Furnkranz Martin
AUT
C
144.55
+48.58
Dědek Martin
TUR7405
E
OOB TJ Turnov
DISK
Rygl Miroslav
XBM7206
E
Pell's MTBO team
DISK
P
5.07 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hladký Jan
VBM
C
VSK MZLU Brno
28.10
2.
Poslušný Libor
XXX
C
34.42
+ 6.32
3.
Přibík Jan
PGP6301
C
SK Praga
34.46
+ 6.36
4.
Hamalainen Jouni
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
35.41
+ 7.31
5.
Hančík Roman
TZL
C
SKOB Zlín
36.51
+ 8.41
6.
Novotná Barbora
TZL9053
C
SKOB Zlín
37.05
+ 8.55
7.
Kozák Jakub
XXX
C
38.08
+ 9.58
8.
Procházka Jan
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
39.49
+11.39
9.
Hladký Pavel
VBM
C
VSK MZLU Brno
43.10
+15.00
10.
Schmid Jakub
XXX
C
43.28
+15.18
11.
Pogranová Stela
TZL
C
SKOB Zlín
43.42
+15.32
12.
Šmerková Jitka
VBM8353
C
VSK MZLU Brno
45.07
+16.57
13.
Trnovcová Zuzana
VBA
C
45.15
+17.05
14.
Strýček Jiří
XXX
C
46.51
+18.41
15.
Buriánková Martina
XXX
C
48.15
+20.05
16.
Janotová Zuzana
FBA8251
C
49.20
+21.10
17.
Procházková Helena
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
50.10
+22.00
18.
Kellnerová Lucie
SBK
C
KOB Start Blansko
52.22
+24.12
19.
Gian Primocremaschin
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
61.40
+33.30
20.
Světlíková Alena
XXX
C
66.50
+38.40
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz