Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Český pohár MTBO - krátká trať, WRE
Kód závodu
060826610
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Český pohár MTBO - krátká trať, WRE
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
26.08.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Žďár nad Sázavou
Použitá mapa
Pilský Les MTBO
Pořadatel
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Ředitel závodu
Petr Strejček
Hlavní rozhodčí
Jiří Urválek
Stavitel tratí
Jiří Procházka
JURY
Ondřej Hašek, Marie Hrdinová, Jaroslav Rygl
Kategorie
D
D14-18
D40
DE
DH-14
H14-18
H19-39A
H19-39B
H19-39C
H40
HE
P
D
5.97 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chaloupská Pavlína
PHK7051
C
OK 99 Hradec Králové
35.32
2.
Honnerová Blanka
TZL
C
SKOB Zlín
36.03
+ 0.31
3.
Trnovcová Daniela
VBA8851
C
36.24
+ 0.52
4.
Víchová Šárka
LPU8352
C
OK Lokomotiva Pardubice
36.52
+ 1.20
5.
Jašková Šárka
ABR7751
C
A-team NOVO Bruntál
37.25
+ 1.53
6.
Podrábská Marie
VLI7451
C
VSK Slavia TU Liberec
37.29
+ 1.57
7.
Městková Kateřina
VSP7650
E
USK Praha
37.39
+ 2.07
8.
Bochenková Martina
EKP8758
C
VŠTJ Ekonom Praha
37.40
+ 2.08
9.
Juříková Lenka
TZL7400
C
SKOB Zlín
37.47
+ 2.15
10.
Volfová Martina
EKP8051
C
VŠTJ Ekonom Praha
38.13
+ 2.41
11.
Staňková Veronika
SBK8151
C
KOB Start Blansko
38.48
+ 3.16
12.
Piskáčková Zuzana
ZUP8451
C
MTBO ČZU Praha
39.14
+ 3.42
13.
Kiacová Zuzana
LPU8954
C
OK Lokomotiva Pardubice
39.25
+ 3.53
14.
Stará Marta
LPU7557
C
OK Lokomotiva Pardubice
39.35
+ 4.03
15.
Hojná Silvie
SCP7950
C
OK Sparta Praha
39.48
+ 4.16
16.
Petráňová Jana
VSP7558
C
USK Praha
40.28
+ 4.56
17.
Matějová Kateřina
VSP8054
C
USK Praha
40.30
+ 4.58
18.
Hanajová Jana
SMR8150
C
SK SNS Smržovka
40.37
+ 5.05
19.
Kuchařová Markéta
ZUP8452
C
MTBO ČZU Praha
40.45
+ 5.13
20.
Letfusová Veronika
ZUP8651
C
MTBO ČZU Praha
40.49
+ 5.17
21.
Krejčíková Bára
TZL8551
C
SKOB Zlín
40.50
+ 5.18
22.
Kašparová Ivana
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
41.03
+ 5.31
23.
Zemanová Renata
TUR8152
C
OOB TJ Turnov
41.30
+ 5.58
24.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
41.48
+ 6.16
25.
Novotná Veronika
BOR8052
C
OK Jiskra Nový Bor
42.14
+ 6.42
26.
Petránková Lucie
XBM7562
C
Pell's MTBO team
43.17
+ 7.45
27.
Linhartová Martina
XBM7774
C
Pell's MTBO team
43.23
+ 7.51
28.
Baštová Martina
LPU8453
C
OK Lokomotiva Pardubice
44.06
+ 8.34
29.
Novotná Markéta
VSP7051
C
USK Praha
45.15
+ 9.43
30.
Nečasová Petra
TZL8104
C
SKOB Zlín
45.57
+10.25
31.
Tomanková Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
47.10
+11.38
32.
Illíková Petra
TZL8102
C
SKOB Zlín
47.11
+11.39
33.
Gajdová Magda
ZUP7451
C
MTBO ČZU Praha
48.09
+12.37
34.
Albrechtová Lenka
TUR8151
C
OOB TJ Turnov
48.39
+13.07
35.
Odvodyová Dana
LPU8355
C
OK Lokomotiva Pardubice
49.38
+14.06
36.
Easnochová Táňa
BBB7091
C
50.14
+14.42
37.
Mátlová Hanka
SSU7793
C
SK Severka Šumperk
50.26
+14.54
38.
Lina Bulovaite
LTU
C
50.28
+14.56
39.
Ferdinandová Jana
XXX
C
50.35
+15.03
40.
Fajtlová Jana
VPM8802
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
51.09
+15.37
41.
Vaňková Lenka
PHK7852
C
OK 99 Hradec Králové
53.54
+18.22
42.
Fadljevičová Kateřin
ZUP7951
C
MTBO ČZU Praha
58.07
+22.35
43.
Janotová Zuzana
FBA8251
C
58.55
+23.23
44.
Švarcbachová Jarka
KNC6754
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
63.35
+28.03
45.
Kočandrlová Petra
VPM7650
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
67.33
+32.01
46.
Molcarová Václava
ONO6950
C
SKOB Ostrov
79.45
+44.13
Antošová Irena
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Hančíková Hana
OSN8852
C
SK Orientační sporty Nové Měst
DISK
Váchová Ilona
ONO7750
C
SKOB Ostrov
DISK
Kasalovská Natália
VBA8554
C
DISK
Tichovská Martina
PGP8658
C
SK Praga
DISK
Knížková Anna
LPU8457
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
D14-18
5.29 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Hana
VRL8851
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
32.53
2.
Kadlecová Štěpánka
VEY8100
C
YETTI Vejprty
45.34
+12.41
D40
5.29 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Trnovcová Alena
VBA6451
C
39.42
2.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
41.21
+ 1.39
3.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
43.08
+ 3.26
4.
Janská Iva
LBM5795
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
46.57
+ 7.15
5.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardubice
49.19
+ 9.37
6.
Slavíková Kateřina
PGP6650
C
SK Praga
51.10
+11.28
7.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Praha
54.02
+14.20
8.
Kröber Andre
GER
C
54.10
+14.28
9.
Králová Eva
VBA4751
C
55.30
+15.48
10.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
55.57
+16.15
11.
Hančíková Míša
TZL6559
C
SKOB Zlín
65.23
+25.41
Sladká Zora
ZBM6059
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
DE
7.63 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
E
KOS TJ Tesla Brno
43.34
2.
Paulíčková Renata
SJI8057
E
OK Jihlava
44.54
+ 1.20
3.
Bajtošová Hana
VSP8453
E
USK Praha
45.30
+ 1.56
4.
Lepšíková Olga
BOR7152
E
OK Jiskra Nový Bor
45.33
+ 1.59
5.
Hrdinová Marie
VSP7852
E
USK Praha
45.47
+ 2.13
6.
Schaffner Christine
SUI
C
46.08
+ 2.34
7.
Füzy Anna
HUN
C
46.40
+ 3.06
8.
Lacigová Michaela
VSP8150
E
USK Praha
47.04
+ 3.30
9.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
47.21
+ 3.47
10.
Dannowski Anke
GER
C
47.29
+ 3.55
11.
Sheldon Anna
AUS
C
48.22
+ 4.48
12.
Hančíková Bára
TZL8853
E
SKOB Zlín
48.27
+ 4.53
13.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
49.20
+ 5.46
14.
Fajtová Stanislava
VBA8454
C
49.41
+ 6.07
15.
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
OOB TJ Turnov
51.20
+ 7.46
16.
Thomas Sylvia
GER
C
51.23
+ 7.49
17.
Osterman Eneja
SLO
C
52.24
+ 8.50
18.
Hašková Eva
VPM7352
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
52.58
+ 9.24
19.
Asta Misiunaite
LTU
C
53.03
+ 9.29
20.
Pařízková Věra
SMR7151
E
SK SNS Smržovka
53.11
+ 9.37
21.
Pfuhl Gerit
GER
C
54.41
+11.07
22.
Ferstlová Lenka
SMR7750
E
SK SNS Smržovka
56.09
+12.35
23.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
E
SK Žabovřesky Brno
56.23
+12.49
24.
Vlčková Iva
ZUP7551
E
MTBO ČZU Praha
57.33
+13.59
25.
Roudná Jana
LPU8351
E
OK Lokomotiva Pardubice
57.53
+14.19
26.
Lamichová Kateřina
PHK8359
E
OK 99 Hradec Králové
58.17
+14.43
27.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
E
SK Žabovřesky Brno
58.49
+15.15
28.
Kupcová Kristina
HSU7750
E
Horizont klub Šumperk
60.14
+16.40
29.
Marosffy Orsolya
HUN
C
65.30
+21.56
30.
Jakoubová Markéta
VSP7653
E
USK Praha
68.34
+25.00
Faltejsková Jana
LPU7652
E
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
DH-14
3.85 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brlica Pavel
SBK9301
C
KOB Start Blansko
21.12
2.
Brlica Jan
SBK9502
C
KOB Start Blansko
23.13
+ 2.01
3.
Skoupý Jan
VIZ9401
C
TJ Sokol Vizovice
27.07
+ 5.55
4.
Švarcbachová Barbora
KNC9601
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
40.16
+19.04
5.
Slavíková Silvie
PGP9751
C
SK Praga
51.02
+29.50
H14-18
6.58 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
40.31
2.
Tišnovský Martin
ZBM9120
C
SK Žabovřesky Brno
46.59
+ 6.28
3.
Zuna Jaroslav
SCP8801
C
OK Sparta Praha
48.44
+ 8.13
4.
Bogar Kryštof
BOR9402
C
OK Jiskra Nový Bor
52.26
+11.55
5.
Brichta Peter
VBA8804
C
53.34
+13.03
6.
Pilous Martin
VSP8900
C
USK Praha
62.01
+21.30
7.
Laciga Jakub
VSP9100
C
USK Praha
62.48
+22.17
8.
Vít Richard
SKL9201
C
SMS Team Kladno
64.46
+24.15
9.
Jankó Dániel
HUN
C
75.55
+35.24
10.
Heading James
GBR
C
80.35
+40.04
H19-39A
8.68 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bogar František
BOR8904
C
OK Jiskra Nový Bor
44.00
2.
Šabó Mikuláš
VBA7841
E
46.03
+ 2.03
3.
Sommer Michael
VSP7600
C
USK Praha
46.11
+ 2.11
4.
Jašek Petr
ABR7601
C
A-team NOVO Bruntál
46.31
+ 2.31
5.
Peths Matěj
XBM8501
C
Pell's MTBO team
46.35
+ 2.35
6.
Moravec Marek
LPU8811
A
OK Lokomotiva Pardubice
46.38
+ 2.38
7.
Laciga Zdeněk
VSP5200
C
USK Praha
46.43
+ 2.43
8.
Urban Jan
SBK7537
C
KOB Start Blansko
46.57
+ 2.57
9.
Vrabec Ondřej
SCP8303
C
OK Sparta Praha
47.19
+ 3.19
10.
Král Václav
SSU8243
C
SK Severka Šumperk
47.58
+ 3.58
11.
Horák Pavel
VSP7200
C
USK Praha
48.13
+ 4.13
12.
Pucherna Jan
ZUP7702
C
MTBO ČZU Praha
48.25
+ 4.25
13.
Žíla Vladimír
BOR6800
C
OK Jiskra Nový Bor
48.53
+ 4.53
14.
Kvapil Petr
TUR7410
C
OOB TJ Turnov
48.54
+ 4.54
15.
Sedláček Petr
SSU8109
C
SK Severka Šumperk
48.56
+ 4.56
16.
Ritter Aleš
ONO7401
C
SKOB Ostrov
49.10
+ 5.10
17.
Mudrák Pavel
ZBM6901
C
SK Žabovřesky Brno
49.35
+ 5.35
18.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
50.12
+ 6.12
19.
Hons Michal
SMR7700
C
SK SNS Smržovka
50.15
+ 6.15
20.
Brádler Jan
VSP7502
C
USK Praha
51.20
+ 7.20
21.
Zaoral Petr
SMR7903
C
SK SNS Smržovka
51.31
+ 7.31
22.
Boudný Jan
SCP7417
C
OK Sparta Praha
51.44
+ 7.44
23.
Faltejsek Lukáš
LPU7725
C
OK Lokomotiva Pardubice
52.27
+ 8.27
24.
Bašus Petr
SCP7400
C
OK Sparta Praha
52.28
+ 8.28
25.
Tomeš Petr
TZL7503
C
SKOB Zlín
52.32
+ 8.32
26.
Buchtík Aleš
XBM8201
C
Pell's MTBO team
52.46
+ 8.46
27.
Vanka Petr
OKP6801
C
SK OK 24 Praha
52.57
+ 8.57
28.
Bogar Leoš
BOR6603
C
OK Jiskra Nový Bor
53.12
+ 9.12
29.
Balej Vít
SMR7900
C
SK SNS Smržovka
53.14
+ 9.14
30.
Krejčík Jiří
TZL8301
C
SKOB Zlín
53.16
+ 9.16
31.
Skoupý Jan
VIZ7001
C
TJ Sokol Vizovice
53.17
+ 9.17
32.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
53.20
+ 9.20
33.
Vraný Jiří
VLI7504
C
VSK Slavia TU Liberec
53.29
+ 9.29
34.
Buchtík Ondřej
VLI8101
C
VSK Slavia TU Liberec
53.30
+ 9.30
35.
Kroupa Jan
LPU8807
A
OK Lokomotiva Pardubice
53.35
+ 9.35
36.
Šňupárek Martin
XBM7107
C
Pell's MTBO team
53.50
+ 9.50
37.
Sikora Tomáš
SFM7001
C
Sokol Frýdek - Místek
54.03
+10.03
38.
Matějů Michal
VSP7700
C
USK Praha
54.30
+10.30
39.
Kaufmann Torsten
GER
C
56.36
+12.36
40.
Folprecht Eda
TUR7304
C
OOB TJ Turnov
57.43
+13.43
41.
Kudláček Tomáš
TZL8701
A
SKOB Zlín
58.02
+14.02
42.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
59.01
+15.01
43.
Jiran Jan
PHK7701
C
OK 99 Hradec Králové
61.22
+17.22
44.
Janota Vladislav
FBA7903
C
66.22
+22.22
45.
Butaš Ivan
SPE7201
C
Pezinok
67.30
+23.30
46.
Pavelek Michal
SPE7902
C
Pezinok
70.10
+26.10
47.
Malátek Rastislav
VBA7401
C
73.11
+29.11
48.
Kundrata Juraj
BBB7101
C
80.22
+36.22
49.
Kundrata Michal
BBB7102
C
82.44
+38.44
Odvody Zdeněk
LPU8206
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
H19-39B
7.21 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovařík Radovan
PHK8503
C
OK 99 Hradec Králové
39.32
2.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Králové
40.01
+ 0.29
3.
Medlík Jan
SSU8246
C
SK Severka Šumperk
40.11
+ 0.39
4.
Kopáček Jan
CHT8510
C
SK Chrast
40.20
+ 0.48
5.
Prášek Roman
ZUP7701
C
MTBO ČZU Praha
40.27
+ 0.55
6.
Lukavec Petr
SMR7800
C
SK SNS Smržovka
40.31
+ 0.59
7.
Chaloupský David
PHK7103
C
OK 99 Hradec Králové
40.44
+ 1.12
8.
Hanovec Petr
SHK7101
C
TJ Slavia Hradec Králové
40.49
+ 1.17
9.
Král Jan
XBM6903
C
Pell's MTBO team
41.13
+ 1.41
10.
Novotný Petr
TZL6601
C
SKOB Zlín
41.35
+ 2.03
11.
Šíma Pavel
OSN7838
C
SK Orientační sporty Nové Měst
42.10
+ 2.38
12.
Kadaník Libor
PHK7204
C
OK 99 Hradec Králové
42.22
+ 2.50
13.
Marek Vladimír
OKP7800
C
SK OK 24 Praha
42.25
+ 2.53
14.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardubice
42.26
+ 2.54
15.
Michalička David
SRI8001
C
42.51
+ 3.19
16.
Uhlemann Ulf
GER
C
42.58
+ 3.26
17.
Müller Pavel
VSP7900
C
USK Praha
43.40
+ 4.08
18.
Pucherna Petr
ZUP8002
C
MTBO ČZU Praha
44.16
+ 4.44
18.
Hruška Miloš
ABR7501
C
A-team NOVO Bruntál
44.16
+ 4.44
20.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
C
TJ Sokol Vizovice
44.25
+ 4.53
21.
Štáfek Pavel
SKL7401
C
SMS Team Kladno
44.26
+ 4.54
21.
Fišer Petr
TZL7501
C
SKOB Zlín
44.26
+ 4.54
21.
Pařízek Petr
SMR7001
C
SK SNS Smržovka
44.26
+ 4.54
24.
Petráň Jiří
VSP7501
C
USK Praha
44.30
+ 4.58
25.
Nožička Jiří
LPU8001
C
OK Lokomotiva Pardubice
44.34
+ 5.02
26.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
45.10
+ 5.38
27.
Pastuszek Jakub
TZL7500
C
SKOB Zlín
45.30
+ 5.58
28.
Pastuszek Filip
TZL7731
C
SKOB Zlín
45.52
+ 6.20
29.
Michalík Ivan
XBM6834
C
Pell's MTBO team
46.01
+ 6.29
30.
Bozděch Dan
VSP7309
C
USK Praha
46.11
+ 6.39
31.
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Liberec
46.32
+ 7.00
32.
Kunart Tomáš
PHK7205
C
OK 99 Hradec Králové
46.39
+ 7.07
33.
Kočandrle Petr
VPM7101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
47.12
+ 7.40
34.
Vít David
SKL7201
C
SMS Team Kladno
47.26
+ 7.54
35.
Florian Michal
XBM6733
C
Pell's MTBO team
48.27
+ 8.55
36.
Meier Milan
VLI7301
C
VSK Slavia TU Liberec
48.40
+ 9.08
37.
Pekárek Pavel
XBM6904
C
Pell's MTBO team
49.08
+ 9.36
38.
Kejmar Václ
ZUP7402
C
MTBO ČZU Praha
49.10
+ 9.38
39.
Kurfürst Pavel
FSP7400
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
50.03
+10.31
40.
Vítek Tomáš
XBM7511
C
Pell's MTBO team
53.09
+13.37
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
DISK
MS
Gajda Jan
RAM
C
40.07
+ 0.35
MS
Graubner Jan
TZL
C
SKOB Zlín
40.31
+ 0.59
H19-39C
6.29 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomanek Daniel
STE7401
C
SK SKI-OB Šternberk
31.35
2.
Mátl Pavel
SSU6844
C
SK Severka Šumperk
32.14
+ 0.39
3.
Kamenický Radan
OSN6004
C
SK Orientační sporty Nové Měst
32.49
+ 1.14
4.
Drobník Lukáš
SCP8500
C
OK Sparta Praha
33.45
+ 2.10
5.
Zrník Tomáš
TZL7118
C
SKOB Zlín
35.09
+ 3.34
6.
Kocián Petr
PHK7740
C
OK 99 Hradec Králové
35.25
+ 3.50
7.
Marek Krčál
MFP8300
C
VŠSK MFF UK Praha
35.34
+ 3.59
8.
Svoboda Lukáš
SHK7905
C
TJ Slavia Hradec Králové
35.50
+ 4.15
9.
Lipták Michal
SJI8107
C
OK Jihlava
36.02
+ 4.27
10.
Jirásek Radek
LPU7802
C
OK Lokomotiva Pardubice
36.14
+ 4.39
11.
Kavan Tomáš
ZBM8603
C
SK Žabovřesky Brno
36.37
+ 5.02
12.
Jedlička Lukáš
SHK8100
C
TJ Slavia Hradec Králové
37.13
+ 5.38
13.
Žemlička Jan
LPU8303
C
OK Lokomotiva Pardubice
37.19
+ 5.44
14.
Kasal Vít
SJI7812
C
OK Jihlava
37.47
+ 6.12
15.
Brlica Pavel
SBK7447
C
KOB Start Blansko
37.56
+ 6.21
16.
Praisler Leoš
TUR7602
C
OOB TJ Turnov
38.52
+ 7.17
17.
Bláha Jan
SBK7637
C
KOB Start Blansko
40.10
+ 8.35
18.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
41.10
+ 9.35
19.
Halama Jakub
KSU7940
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
41.13
+ 9.38
20.
Kaše Jakub
ZUP8004
C
MTBO ČZU Praha
41.21
+ 9.46
21.
Vízek Ondra
SMR8400
C
SK SNS Smržovka
41.31
+ 9.56
22.
Slabý Jan
XXX
C
41.49
+10.14
23.
Hybler Dominic
XXX
C
42.25
+10.50
24.
Honner Jaroslav
TZL
C
SKOB Zlín
44.18
+12.43
25.
Drlý Aleš
XBM6807
C
Pell's MTBO team
44.52
+13.17
26.
Ivánek Libor
SBK7538
C
KOB Start Blansko
46.47
+15.12
27.
Zmek Josef
ZUP8003
C
MTBO ČZU Praha
47.35
+16.00
28.
Tomeš Radim
TZL
C
SKOB Zlín
47.57
+16.22
29.
Tichavský Tomáš
EKP7709
C
VŠTJ Ekonom Praha
49.00
+17.25
30.
Pazický Ludovít
RCP6941
C
50.19
+18.44
31.
Petrželka Roman
SBK7437
C
KOB Start Blansko
50.39
+19.04
32.
Ševčík Robert
XBM7010
C
Pell's MTBO team
51.18
+19.43
33.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
52.03
+20.28
34.
Kubíček Petr
VSP6512
C
USK Praha
52.44
+21.09
35.
Přibyl Josef
SBK7337
C
KOB Start Blansko
53.34
+21.59
36.
Urbánek Michael
ZBM6810
C
SK Žabovřesky Brno
54.52
+23.17
37.
Hečko Michal
TZL7799
C
SKOB Zlín
57.33
+25.58
38.
Halama Petr
KSU8343
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
82.47
+51.12
Švarcbach Michal
KNC7001
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
DISK
Izdný Pavel
SJI7613
C
OK Jihlava
DISK
Putík Jiří
VLI7505
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Šimek Radek
VSP8000
C
USK Praha
DISK
Chmelík Jiří
LPU7902
C
OK Lokomotiva Pardubice
DISK
Čech Daniel
ZUP8005
C
MTBO ČZU Praha
DISK
H40
6.58 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
40.07
2.
Männel Harald
GER
C
40.25
+ 0.18
3.
Jankó Tamás
HUN
C
40.54
+ 0.47
4.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
41.25
+ 1.18
5.
Nožička Miroslav
LPU5405
C
OK Lokomotiva Pardubice
41.34
+ 1.27
6.
Kazík Marian
CBA6601
C
42.40
+ 2.33
7.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga
42.52
+ 2.45
8.
Kundrata Ivan
BBB6601
C
43.00
+ 2.53
9.
Autrata Vlastimil
CBA6001
C
46.30
+ 6.23
10.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Liberec
46.35
+ 6.28
11.
Mlynárik Peter
VBA6501
C
47.48
+ 7.41
12.
Nejedlý Petr
TZL5101
C
SKOB Zlín
47.59
+ 7.52
12.
Štěpánský Václav
ZBM6108
C
SK Žabovřesky Brno
47.59
+ 7.52
14.
Horký Milan
PGP6101
C
SK Praga
48.05
+ 7.58
15.
Kiac Jiří
LPU6305
C
OK Lokomotiva Pardubice
49.09
+ 9.02
16.
Sladký Ivan
ZBM5513
C
SK Žabovřesky Brno
51.16
+11.09
17.
Vrabec Martin
SCP6100
C
OK Sparta Praha
54.06
+13.59
18.
Dosedla Miloš
TZL6001
C
SKOB Zlín
54.11
+14.04
19.
Barták Miroslav
MKP6400
C
SK Meteor Kačerov Praha
55.16
+15.09
20.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardubice
57.21
+17.14
21.
Kříž Pavel
ZHR4800
C
TJ Zhoř
57.45
+17.38
22.
Grauzel Vladimír
FBA5101
C
58.33
+18.26
23.
Malatin Juraj
CBA6301
C
59.19
+19.12
24.
Feder Medard
PEZ5001
C
62.28
+22.21
25.
Kadlec Luděk
VEY5600
C
YETTI Vejprty
68.52
+28.45
26.
Matějů Ivan
UVP4600
C
Slovan Praha
69.43
+29.36
27.
Bašus Petr
MKP
C
SK Meteor Kačerov Praha
72.14
+32.07
Janský Jiří
LBM5805
C
TJ Lokomotiva Ingstav Brno
DISK
Beleš Milan
SPE5901
C
Pezinok
DISK
Vintr Ivan
TZL4501
C
SKOB Zlín
DISK
Zahradník Pavol
TPA6001
C
DISK
HE
10.27 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tomeček Lubomír
ABR7906
E
A-team NOVO Bruntál
47.25
2.
Seger Simon
SUI
C
48.18
+ 0.53
3.
Tonis Erm
EST
C
49.31
+ 2.06
4.
Svoboda Jan
SMR7901
E
SK SNS Smržovka
50.25
+ 3.00
5.
Laciga Radek
VSP8200
E
USK Praha
50.36
+ 3.11
6.
Linhart Aleš
XBM7231
E
Pell's MTBO team
50.46
+ 3.21
7.
Jabas Rémy
SUI
C
50.52
+ 3.27
8.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Liberec
51.16
+ 3.51
9.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
51.35
+ 4.10
10.
Šurgan Štefan
TUR7910
E
OOB TJ Turnov
51.46
+ 4.21
11.
Schaffner Beat
SUI
C
52.12
+ 4.47
12.
Rygl Jaroslav
XBM7044
E
Pell's MTBO team
52.39
+ 5.14
13.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
52.51
+ 5.26
14.
Fraňo Michal
VSP7503
E
USK Praha
52.59
+ 5.34
15.
Šrůta Milan
BOR7703
E
OK Jiskra Nový Bor
53.18
+ 5.53
16.
Pucherna Eduard
ZUP7403
E
MTBO ČZU Praha
53.25
+ 6.00
17.
Gigon Christian
AUT
C
53.27
+ 6.02
18.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
53.33
+ 6.08
19.
Hradil Jiří
TZL8604
E
SKOB Zlín
53.34
+ 6.09
20.
Dauwalder Urs
SUI
C
53.59
+ 6.34
21.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
54.02
+ 6.37
22.
Pilka Matěj
VSP8303
E
USK Praha
54.08
+ 6.43
23.
Margus Hallik
EST
C
54.33
+ 7.08
24.
Polák Jaroslav
CHA7500
E
OK Chrastava
54.35
+ 7.10
25.
Gebas Miroslav
XBM8102
E
Pell's MTBO team
54.55
+ 7.30
26.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
55.12
+ 7.47
27.
Rief Andreas
AUT
C
55.26
+ 8.01
28.
Kubin Jirka
VSP6001
E
USK Praha
55.28
+ 8.03
29.
Voicescuks Ugis
LAT
C
55.48
+ 8.23
30.
Corner Liam
GBR
C
55.54
+ 8.29
31.
Rygl Miroslav
XBM7206
E
Pell's MTBO team
55.57
+ 8.32
32.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
56.27
+ 9.02
33.
Petránek Vít
XBM7337
E
Pell's MTBO team
56.53
+ 9.28
34.
Conn Andy
GBR
C
57.17
+ 9.52
35.
Marosffy Dániel
HUN
C
58.08
+10.43
36.
Jirásek Milan
VSP7403
E
USK Praha
59.29
+12.04
37.
Arbo Rae
EST
C
60.32
+13.07
38.
Müller Ueli
SUI
C
60.35
+13.10
39.
Taylor Darryl
NZL
C
61.05
+13.40
40.
Trnovec Matúš
VBA8801
E
61.24
+13.59
41.
Heading Steve
GBR
C
61.26
+14.01
42.
Prášil Aleš
SJI7415
E
OK Jihlava
62.23
+14.58
43.
Kroc Dalibor
VIZ7408
E
TJ Sokol Vizovice
62.27
+15.02
44.
Sanak Adam
POL
C
62.47
+15.22
45.
Kmetic Sandi
SLO
C
65.05
+17.40
46.
Furnkranz Martin
AUT
C
66.32
+19.07
47.
Cohn Gahl
ISR
C
71.21
+23.56
48.
Jens Rabe
GER
C
77.01
+29.36
Dědek Martin
TUR7405
E
OOB TJ Turnov
DISK
P
5.29 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Báča Michal
XXX
C
40.38
2.
Hančík Roman
TZL
C
SKOB Zlín
41.25
+ 0.47
3.
Hladký Jan
VBM
C
VSK MZLU Brno
43.33
+ 2.55
4.
Novotná Barbora
TZL9053
C
SKOB Zlín
45.22
+ 4.44
5.
Kozák Jakub
XXX
C
45.27
+ 4.49
6.
Procházka Jan
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
48.30
+ 7.52
7.
Jouni Hanalainen
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
49.16
+ 8.38
8.
Schmid Jakub
XXX
C
49.22
+ 8.44
9.
Průšová Markéta
XXX
C
49.26
+ 8.48
10.
Pogranová Stela
TZL
C
SKOB Zlín
52.02
+11.24
11.
Buriánková Martina
XXX
C
52.19
+11.41
12.
Trnovcová Zuzana
VBA
C
64.06
+23.28
13.
Světlíková Alena
XXX
C
66.22
+25.44
14.
Gianprimo Cremaschin
XXX
C
67.29
+26.51
15.
Kellnerová Lucie
XXX
C
73.07
+32.29
16.
Strýček Jiří
XXX
C
76.29
+35.51
Šmerková Jitka
VBM8353
C
VSK MZLU Brno
DISK
Procházková Helena
TBM
C
KOS TJ Tesla Brno
DISK
Hladký Pavel
VBM
C
VSK MZLU Brno
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz