Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Celostátní finále Přeboru škol
Kód závodu
060607
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Celostátní finále Přeboru škol
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
07.06.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
SHK - TJ Slavia Hradec Králové
Kategorie
DIII
DIV
DV
HIII
HIV
HV
DIII
2.90 km, 30 m, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fundová Eliška
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
17:11
+0:00
2.
Petráčková Klára
VJZ
G. Jihlava
18:12
+1:01
3.
Knapová Lenka
PPZ
G. Pardubice
18:23
+1:12
4.
Mátlová Pavlína
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
19:27
+2:16
5.
Kožinová Anna
APZ
G. Jana Keplera Prah
19:39
+2:28
6.
Hnilicová Šárka
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
21:36
+4:25
7.
Bartoňová Eva
LSZ
ZŠ Studenec
23:02
+5:51
8.
Zachová Magda
VJZ
G. Jihlava
23:28
+6:17
9.
Nosková Štěpánka
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
24:16
+7:05
10.
Teplá Barbora
VJZ
G. Jihlava
24:42
+7:31
11.
Dlouhá Marie
APZ
G. Jana Keplera Prah
24:56
+7:45
12.
Kalenská Vendula
LSZ
ZŠ Studenec
25:05
+7:54
13.
Pařízková Anežka
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
27:16
+10:05
14.
Havlasová Nikola
PPZ
G. Pardubice
28:47
+11:36
15.
Zeidlerová Růžena
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
30:58
+13:47
16.
Ručková Amálie
MOZ
ZŠ Englišova Opava
32:07
+14:56
17.
Korbelová Tereza
LNZ
ZŠ Nový Bor
33:13
+16:02
18.
Koudelková Zuzana
PPZ
G. Pardubice
34:33
+17:22
19.
Letková Dominika
ZLZ
ZŠ Luhačovice
36:54
+19:43
20.
Půčková Dita
LNZ
ZŠ Nový Bor
49:07
+31:56
21.
Zlámalová Veronika
ZVZ
ZŠ Vizovice
53:51
+36:40
22.
Kráčalová Markéta
ZVZ
ZŠ Vizovice
67:50
+50:39
23.
Černovská Klára
SBZ
2. ZŠ Beroun
67:55
+50:44
24.
Marianová Denisa
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
102:52
+85:41
25.
Polášková Adéla
ZLZ
ZŠ Luhačovice
115:04
+97:53
26.
Miklová Lucie
ZLZ
ZŠ Luhačovice
129:02
+111:51
Vičánková Aneta
ZVZ
ZŠ Vizovice
DISK
Würzová Anna
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
DISK
DIV
3.70 km, 30 m, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mezníková Lucie
SBZ
2. ZŠ Beroun
24:05
+0:00
2.
Folbrechtová Šárka
LNZ
ZŠ Nový Bor
24:23
+0:18
3.
Řezníčková Tereza
VJZ
G. Jihlava
24:33
+0:28
4.
Hadačová Tereza
MOZ
ZŠ Englišova Opava
25:00
+0:55
5.
Boudová Zuzana
VJZ
G. Jihlava
25:58
+1:53
6.
Doškářová Tereza
LNZ
ZŠ Nový Bor
27:01
+2:56
7.
Kršáková Marie
ZVZ
ZŠ Vizovice
27:53
+3:48
8.
Hrtáňová Jana
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
28:21
+4:16
9.
Bolechová Anežka
PPZ
G. Pardubice
29:48
+5:43
10.
Bártová Jana
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
30:22
+6:17
11.
Mazurová Eva
MOZ
ZŠ Englišova Opava
31:52
+7:47
12.
Janů Hana
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
32:41
+8:36
13.
Platilová Andrea
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
34:14
+10:09
14.
Čechová Andrea
LSZ
ZŠ Studenec
35:56
+11:51
15.
Dobešová Jana
PPZ
G. Pardubice
37:39
+13:34
16.
Kršáková Veronika
ZVZ
ZŠ Vizovice
38:05
+14:00
17.
Machourková Anna
PPZ
G. Pardubice
42:37
+18:32
18.
Holásková Katka
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
45:39
+21:34
19.
Krahulíková Tereza
ZLZ
ZŠ Luhačovice
49:50
+25:45
20.
Rabasová Tereza
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
51:03
+26:58
21.
Hamplová Markéta
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
52:24
+28:19
22.
Vajdíková Barbora
ZLZ
ZŠ Luhačovice
56:20
+32:15
23.
Šafrová Klára
SBZ
2. ZŠ Beroun
57:32
+33:27
24.
Jechová Lenka
LSZ
ZŠ Studenec
69:05
+45:00
25.
Týmová Nikola
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
70:51
+46:46
26.
Janegová Zuzana
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
71:53
+47:48
27.
Goldmannová Daniela
ZLZ
ZŠ Luhačovice
71:55
+47:50
28.
Štachová Barbora
ZVZ
ZŠ Vizovice
74:08
+50:03
DV
4.20 km, 35 m, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Michaela
PPG
G. Pardubice
25:41
+0:00
2.
Hermanová Zuzana
PPG
G. Pardubice
26:10
+0:29
3.
Žabková Marie
MTG
G. Třinec
27:30
+1:49
4.
Chmelařová Michaela
KHG
Biskupské G. Hradec
27:31
+1:50
5.
Žabková Markéta
MTG
G. Třinec
27:44
+2:03
6.
Svobodová Barbora
LNG
G. Dr. Randy Jablone
28:06
+2:25
7.
Hančíková Hana
VNG
G. Nové Město na Mor
29:05
+3:24
8.
Prchalová Ivana
LJG
G. Jilemnice
29:08
+3:27
9.
Doležalová Hana
KVG
G. Vrchlabí
29:17
+3:36
10.
Hubáčková Pavla
ZZA
G. Lesní čtvrť Zlín
29:45
+4:04
11.
Mechlová Lenka
LJG
G. Jilemnice
29:49
+4:08
12.
Veličková Monika
MVG
G. Vrbno pod Praděde
30:02
+4:21
13.
Vlažná Lucie
ZZA
G. Lesní čtvrť Zlín
30:10
+4:29
14.
Šimková Johanka
OOG
Slovanské G. Olomouc
30:27
+4:46
15.
Fólová Martina
LNG
G. Dr. Randy Jablone
30:41
+5:00
16.
Filipová Zuzana
ZZG
G. TGM Zlín
30:50
+5:09
17.
Šperlíková Eva
MVG
G. Vrbno pod Praděde
30:54
+5:13
18.
Plochová Dominika
APG
G. Jana Nerudy Praha
31:10
+5:29
19.
Polášková Tereza
ZZA
G. Lesní čtvrť Zlín
31:21
+5:40
20.
Poklopová Lenka
OOG
Slovanské G. Olomouc
31:22
+5:41
21.
Svobodná Magdalena
APG
G. Jana Nerudy Praha
32:04
+6:23
22.
Hendrychová Zuzana
KHG
Biskupské G. Hradec
33:12
+7:31
23.
Bialožytová Tereza
MTG
G. Třinec
33:17
+7:36
24.
Krečmarová Ivona
MVG
G. Vrbno pod Praděde
34:02
+8:21
25.
Lenerova Hana
PPG
G. Pardubice
36:08
+10:27
26.
Králová Tereza
LJG
G. Jilemnice
37:04
+11:23
27.
Šubrtová Anna
KVG
G. Vrchlabí
37:22
+11:41
28.
Němečková Hana
APG
G. Jana Nerudy Praha
37:57
+12:16
29.
Zálešáková Magda
ZZB
G. Lesní čtvrť Zlín
39:13
+13:32
30.
Flašarová Kristýna
JCG
G. Český Krumlov
42:54
+17:13
31.
Klímová Iva
VNG
G. Nové Město na Mor
43:55
+18:14
32.
Prokešová Iva
VNG
G. Nové Město na Mor
44:41
+19:00
33.
Mužíčková Veronika
LNG
G. Dr. Randy Jablone
46:19
+20:38
34.
Fudyová Zuzana
JCG
G. Český Krumlov
54:59
+29:18
35.
Šírová Natálie
KVG
G. Vrchlabí
56:49
+31:08
36.
Smičková Barbora
OOG
Slovanské G. Olomouc
114:27
+88:46
MS
Petrželová Terka
TTV
M
29:31
+3:50
MS
Jakobová Adéla
OLC
M
31:55
+6:14
Svízelová Veronika
ZZB
G. Lesní čtvrť Zlín
DISK
HIII
3.50 km, 35 m, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schuster Marek
MOZ
ZŠ Englišova Opava
21:41
+0:00
2.
Hadač Filip
MOZ
ZŠ Englišova Opava
21:46
+0:05
3.
Šákr Vít
LNZ
ZŠ Nový Bor
23:13
+1:32
4.
Hubáček Jonáš
ZLZ
ZŠ Luhačovice
23:34
+1:53
5.
Šimáček Ondřej
PPZ
G. Pardubice
24:19
+2:38
6.
Jakoubek Jakub
VJZ
G. Jihlava
24:52
+3:11
7.
Staněk Tomáš
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
25:15
+3:34
8.
Lacina Jakub
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
25:34
+3:53
9.
Rusý Tomáš
APZ
G. Jana Keplera Prah
26:24
+4:43
10.
Hubáček Michal
ZLZ
ZŠ Luhačovice
26:40
+4:59
11.
Kučera Štěpán
LSZ
ZŠ Studenec
27:38
+5:57
12.
Ludvík Vojtěch
LNZ
ZŠ Nový Bor
30:11
+8:30
13.
Vavrys Johan
ZLZ
ZŠ Luhačovice
30:35
+8:54
14.
Průcha Pavel
LNZ
ZŠ Nový Bor
32:18
+10:37
15.
Kučera Tomáš
LSZ
ZŠ Studenec
32:26
+10:45
16.
Radoň Ladislav
ZVZ
ZŠ Vizovice
33:37
+11:56
17.
Rossmanith Vojta
MOZ
ZŠ Englišova Opava
33:48
+12:07
18.
Vašička Jakub
ZVZ
ZŠ Vizovice
34:03
+12:22
19.
Mach Stanislav
APZ
G. Jana Keplera Prah
34:39
+12:58
20.
Fuksa Jakub
VJZ
G. Jihlava
34:51
+13:10
21.
Jílek Jakub
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
35:55
+14:14
22.
Teplý Ondřej
PPZ
G. Pardubice
36:28
+14:47
23.
Klouček Martin
LSZ
ZŠ Studenec
37:25
+15:44
24.
Novotný Václav
PPZ
G. Pardubice
40:11
+18:30
25.
Patrman Martin
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
40:36
+18:55
26.
Müller Tomáš
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
46:02
+24:21
27.
Lisý Áron
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
46:06
+24:25
28.
Vítkovský Jiří
SBZ
2. ZŠ Beroun
48:20
+26:39
29.
Hlavenka Martin
ZVZ
ZŠ Vizovice
58:01
+36:20
30.
Zajíc Jan
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
88:40
+66:59
Kordač Lukáš
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
DISK
Ullman Lukáš
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
DISK
Černý Jakub
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
DISK
Horáček Jan
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
DISK
HIV
3.90 km, 40 m, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slezák Jiří
ZLZ
ZŠ Luhačovice
20:54
+0:00
2.
Procházka Pavel
SBZ
2. ZŠ Beroun
20:59
+0:05
3.
Čech Ladislav
LNZ
ZŠ Nový Bor
22:16
+1:22
4.
Tichý Ondřej
PPZ
G. Pardubice
23:57
+3:03
5.
Bělohlávek Jiří
APZ
G. Jana Keplera Prah
24:16
+3:22
6.
Hostaš Petr
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
24:19
+3:25
7.
Vlažný Jakub
ZLZ
ZŠ Luhačovice
24:26
+3:32
8.
Lazák Tomáš
KRZ
ZŠ Rudník
25:12
+4:18
9.
Novotný Jan
PPZ
G. Pardubice
25:21
+4:27
10.
Hnilica Přemek
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
25:45
+4:51
11.
Janů Zdeněk
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
26:18
+5:24
12.
Uvízl Marek
LSZ
ZŠ Studenec
26:26
+5:32
13.
Jelenecký Vojta
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
27:10
+6:16
14.
Hubáček Jan
ZLZ
ZŠ Luhačovice
27:15
+6:21
15.
Lacina Lukáš
OSZ
ZŠ 8.května Šumperk
28:06
+7:12
16.
Kučera Michal
LSZ
ZŠ Studenec
28:18
+7:24
17.
Melecký Karel
MOZ
ZŠ Englišova Opava
28:40
+7:46
18.
Vondrák Jiří
KRZ
ZŠ Rudník
29:10
+8:16
19.
Večeřa Martin
LJZ
G. Dr. Randy Jablone
29:49
+8:55
20.
Lněnička Jakub
PPZ
G. Pardubice
30:02
+9:08
21.
Šnobr Michal
VJZ
G. Jihlava
31:15
+10:21
22.
Sýkora Jan
MOZ
ZŠ Englišova Opava
32:09
+11:15
23.
Čech Jiří
LNZ
ZŠ Nový Bor
32:48
+11:54
24.
Zuska Kryštof
SBZ
2. ZŠ Beroun
37:50
+16:56
25.
Nosek Vojtěch
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
39:46
+18:52
26.
Šafka Daniel
APZ
G. Jana Keplera Prah
41:01
+20:07
27.
Líbal Jakub
URZ
ZŠ Jungmanova Roudni
50:10
+29:16
28.
Svoboda Tomáš
KRZ
ZŠ Rudník
60:11
+39:17
29.
Černý Marek
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
74:41
+53:47
MS
Mátl Martin
OSZ
M
ZŠ 8.května Šumperk
41:03
+20:09
Bialas Vojtěch
VJZ
G. Jihlava
DISK
Plíštil Tomáš
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
DISK
Sajvera Miroslav
KHZ
ZŠ Štefánikova Hrade
DISK
Michalík František
ZVZ
ZŠ Vizovice
DISK
HV
4.80 km, 40 m, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Cahel Marek
ZZA
G. Lesní čtvrť Zlín
23:11
+0:00
2.
Rajnošek Matěj
VNG
G. Nové Město na Mor
23:23
+0:12
2.
Mališ Jiří
LJG
G. Jilemnice
23:23
+0:12
4.
Daněk Jáchym
KVG
G. Vrchlabí
24:18
+1:07
5.
Kantor Ondřej
MTG
G. Třinec
24:33
+1:22
6.
Flašar Jan
JCG
G. Český Krumlov
24:42
+1:31
7.
Perůtka Jan
LJG
G. Jilemnice
24:56
+1:45
8.
Poklop Martin
OOG
Slovanské G. Olomouc
24:57
+1:46
9.
Vlažný Jan
ZZA
G. Lesní čtvrť Zlín
25:08
+1:57
10.
Bialožyt Michal
MTG
G. Třinec
25:19
+2:08
10.
Nečas Jiří
ZZB
G. Lesní čtvrť Zlín
25:19
+2:08
12.
Ondrusz Martin
MVG
G. Vrbno pod Praděde
25:40
+2:29
13.
Kubát Jan
KHG
Biskupské G. Hradec
25:41
+2:30
14.
Hovorka Lukáš
PPG
G. Pardubice
25:45
+2:34
15.
Slezák Zdeněk
ZZB
G. Lesní čtvrť Zlín
25:56
+2:45
16.
Exner Jan
LJG
G. Jilemnice
26:05
+2:54
17.
Kolárik Jan
ZZA
G. Lesní čtvrť Zlín
27:38
+4:27
18.
Kopecký Ondřej
PPG
G. Pardubice
27:44
+4:33
19.
Šíma Oldřich
VNG
G. Nové Město na Mor
27:52
+4:41
20.
Kroupa Jan
PPG
G. Pardubice
27:53
+4:42
20.
Sedláček Michal
MTG
G. Třinec
27:53
+4:42
22.
Krajíček Vojtěch
KVG
G. Vrchlabí
27:57
+4:46
23.
Hladík Jiří
ZZG
G. TGM Zlín
28:07
+4:56
24.
Válek Filip
MVG
G. Vrbno pod Praděde
28:20
+5:09
25.
Cetkovský Petr
ZZB
G. Lesní čtvrť Zlín
28:30
+5:19
26.
Šafránek Michal
KVG
G. Vrchlabí
28:31
+5:20
27.
Korčák Dominik
ZZG
G. TGM Zlín
28:50
+5:39
28.
Vašíček Michal
OOG
Slovanské G. Olomouc
29:54
+6:43
29.
Štrajt Michal
OOG
Slovanské G. Olomouc
30:08
+6:57
30.
Tesař Jan
MVG
G. Vrbno pod Praděde
32:13
+9:02
31.
Jánov Vít
LNG
G. Dr. Randy Jablone
33:38
+10:27
32.
Kudrnáč Aleš
LNG
G. Dr. Randy Jablone
35:00
+11:49
33.
Březina Mirek
JCG
G. Český Krumlov
42:08
+18:57
34.
Vinkler Ondřej
LNG
G. Dr. Randy Jablone
43:49
+20:38
35.
Chaloupek Kryštof
APG
G. Jana Nerudy Praha
44:56
+21:45
36.
Bobek Tomáš
VNG
G. Nové Město na Mor
45:06
+21:55
37.
Sedláček Matěj
APG
G. Jana Nerudy Praha
55:43
+32:32
38.
Lang Stanislav
KHG
Biskupské G. Hradec
72:09
+48:58
39.
Troup Vojtěch
JCG
G. Český Krumlov
72:51
+49:40
40.
Hartmann Matěj
KHG
Biskupské G. Hradec
102:57
+79:46
MS
Fousek Jindřich
VNG
M
G. Nové Město na Mor
36:18
+13:07
MS
Kyncl Tomáš
VNG
M
G. Nové Město na Mor
SDISK
MS
Flousek Petr
KVG
M
G. Vrchlabí
30:46
+7:35
MS
Beneš Michal
JCG
M
G. Český Krumlov
70:16
+47:05
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz