Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Štít Podkletí 2006
Kód závodu
060528
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Štít Podkletí 2006
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
28.05.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Kvítkovice
Pořadatel
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Stavitel tratí
Štindl Vladislav
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
DF
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
HF
T3
D10
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Ivana
KRE9651
OOB TJ Sokol Křemže
30:38
D12
2.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Benešová Jana
SJH9451
TJ Slovan Jindřichův Hradec
36:21
2.
Tichá Tereza
TJH9451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
39:06
+ 2:45
3.
Zemanová Aneta
LEN9551
Ski Klub Lenora
39:21
+ 3:00
4.
Kuchťáková Klára
SJH9452
TJ Slovan Jindřichův Hradec
42:40
+ 6:19
5.
Machová Miroslava
KRE9453
OOB TJ Sokol Křemže
44:57
+ 8:36
D14
2.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Soudková Eliška
TEM9252
KOB Temelín
23:28
2.
Pšeničková Eva
TEM9251
KOB Temelín
39:25
+ 15:57
3.
Benešová Iveta
SJH9351
TJ Slovan Jindřichův Hradec
42:48
+ 19:20
4.
Horká Michaela
KSH9251
OOB TJ Kašperské Hory
46:12
+ 22:44
5.
Šrámková Michaela
SJH9352
TJ Slovan Jindřichův Hradec
48:30
+ 25:02
Michaela Kazáková
CST9251
OOB TJ ČZ Strakonice
DISK
D16
3.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ježková Dominika
PGP9053
SK Praga
54:02
Pěstová Kateřina
LEN9151
Ski Klub Lenora
DISK
D18
4.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemanová Lenka
KTA8851
SK Kotnov Tábor
70:26
D21
5.80 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Pavla
VSP7750
USK Praha
55:16
2.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
64:59
+ 9:43
3.
Soudková Martina
TEM8551
KOB Temelín
70:05
+ 14:49
4.
Blechová Lenka
CHT8053
SK Chrast
72:04
+ 16:48
5.
Soudková Šárka
EKP8451
VŠTJ Ekonom Praha
86:54
+ 31:38
6.
Soudková Alena
TEM5851
KOB Temelín
106:21
+ 51:05
7.
Ježková Regina
MKP6350
SK Meteor Kačerov Praha
109:36
+ 54:20
8.
Flašarová Marie
KCK5756
KOB Český Krumlov
117:27
+ 62:11
9.
Vaníčková Lucie
MFP7250
VŠSK MFF UK Praha
146:17
+ 91:01
D35
4.30 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Helena
KTA6951
SK Kotnov Tábor
55:37
2.
Benešová Iva
SJH7051
TJ Slovan Jindřichův Hradec
68:21
+ 12:44
3.
Ash Hana
OCB7051
Orienteering club České Budějovice
74:09
+ 18:32
4.
Zemanová Alena
KTA6351
SK Kotnov Tábor
79:51
+ 24:14
5.
Tichá Jana
TJH6451
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
87:35
+ 31:58
6.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
94:56
+ 39:19
7.
Stluková Eliška
PCB6851
SKP České Budějovice
96:08
+ 40:31
8.
Machová Ivana
KRE6451
OOB TJ Sokol Křemže
96:46
+ 41:09
9.
Pešlová Martina
LEN6751
Ski Klub Lenora
97:41
+ 42:04
D45
4.10 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pokorná Eva
TEM5751
KOB Temelín
56:10
2.
Patáková Mária
KSH5751
OOB TJ Kašperské Hory
130:00
+ 73:50
Vykusová Blanka
PVD5851
TJ Sokol Pražák
DISK
D55
3.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Wagner Elfi
LNZ5151
47:14
2.
Hudečková Alena
KTA4351
SK Kotnov Tábor
64:09
+ 16:55
3.
Boučková Ludmila
OCB4351
Orienteering club České Budějovice
99:55
+ 52:41
DF
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klimešová Šarlota
KRE0051
OOB TJ Sokol Křemže
33:56
2.
Klimešová Alena
KRE
OOB TJ Sokol Křemže
38:18
+ 4:22
3.
Štefanyuková Eliška
CST9851
OOB TJ ČZ Strakonice
52:52
+ 18:56
4.
Ash Kristina
OCB0051
Orienteering club České Budějovice
55:38
+ 21:42
H10
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudeček Martin
KTA9601
SK Kotnov Tábor
45:56
2.
Novák radek
PVD9601
TJ Sokol Pražák
63:14
+ 17:18
3.
Kuna Zdeněk
PVD9602
TJ Sokol Pražák
147:22
+ 101:26
H12
2.50 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
35:21
2.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
36:44
+ 1:23
3.
Princ Matěj
TEM9501
KOB Temelín
62:56
+ 27:35
4.
Kuchťák Martin
SJH9501
TJ Slovan Jindřichův Hradec
66:04
+ 30:43
5.
Vilímek Dominik
KSH9501
OOB TJ Kašperské Hory
68:05
+ 32:44
6.
Čížek Petr
TJH9402
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
80:09
+ 44:48
H14
3.40 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API9301
OK Andante Písek
51:52
2.
Fajrajzl Oldřich
API9302
OK Andante Písek
57:37
+ 5:45
3.
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
59:25
+ 7:33
4.
Pšenička Vít
TEM9201
KOB Temelín
65:01
+ 13:09
5.
Mach Martin
KRE9201
OOB TJ Sokol Křemže
65:25
+ 13:33
6.
Princ Jakub
TEM9302
KOB Temelín
68:00
+ 16:08
7.
Šnelcer Jan
LEN9301
Ski Klub Lenora
74:38
+ 22:46
H16
3.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichý Tomáš
TJH9201
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
48:03
2.
Šandera Filip
KRE9002
OOB TJ Sokol Křemže
122:55
+ 74:52
H18
6.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláha Petr
PVD8901
TJ Sokol Pražák
77:53
Kouba Zdeněk
KRE8703
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
H21
9.30 km, 27 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Flašar Jan
VSP8612
USK Praha
91:40
2.
Tichý Martin
TJH6401
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
102:12
+ 10:32
3.
Korecký Miroslav
TEM7901
KOB Temelín
103:10
+ 11:30
4.
Hulec Jakub
VSP8401
USK Praha
108:00
+ 16:20
5.
Hejzlar Štěpán
DKP8609
Oddíl OB Kotlářka
111:40
+ 20:00
6.
Flašar Jan
KCK5701
KOB Český Krumlov
112:53
+ 21:13
7.
Hejzlar Josef
VCB5601
TJ OB České Budějovice
113:16
+ 21:36
8.
Blabla Zdeněk
PCB8101
SKP České Budějovice
114:52
+ 23:12
9.
Pelc Václav st.
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
116:15
+ 24:35
10.
Hošek Lubomír
VCB6101
TJ OB České Budějovice
120:45
+ 29:05
H35
7.20 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
78:28
2.
Peterka František
TJP4900
OOB TJ Sokol Troja
82:06
+ 3:38
3.
Radek Janošík
VCB7402
TJ OB České Budějovice
86:24
+ 7:56
4.
Princ David
TEM6901
KOB Temelín
88:02
+ 9:34
5.
Pěsta Roman
LEN6802
Ski Klub Lenora
88:15
+ 9:47
6.
Vaníček Tomáš
MFP6601
VŠSK MFF UK Praha
95:55
+ 17:27
7.
Pšenička Jiří
TEM6301
KOB Temelín
97:09
+ 18:41
8.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
101:57
+ 23:29
9.
Ševčík Marek
PCB6701
SKP České Budějovice
107:46
+ 29:18
Beneš Jan
SJH7001
TJ Slovan Jindřichův Hradec
DISK
Šustr Pavel
KSH7001
OOB TJ Kašperské Hory
DISK
H45
6.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mair Alois
LNZ6001
68:29
2.
Gurka Jiří
TUV4601
SOK TJ Turnov
70:30
+ 2:01
3.
Hoenes Josef
HKL5001
70:54
+ 2:25
4.
Pšenička Miloslav
TEM6101
KOB Temelín
83:34
+ 15:05
5.
Soudek Vojtěch
TEM5601
KOB Temelín
92:52
+ 24:23
6.
Ash Chris
OCB5801
Orienteering club České Budějovice
99:00
+ 30:31
Vakant
DISK
H55
3.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gřunděl Ivan
SJH4201
TJ Slovan Jindřichův Hradec
43:04
2.
Rychtecký Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
46:25
+ 3:21
3.
Fiala Miloš
KSH4801
OOB TJ Kašperské Hory
49:54
+ 6:50
4.
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
55:35
+ 12:31
5.
Wagner Max
LNZ5101
56:45
+ 13:41
6.
Weis František
KRE5101
OOB TJ Sokol Křemže
62:04
+ 19:00
7.
Bouček Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
63:04
+ 20:00
8.
Fierlinger Adi
LNZ5002
67:42
+ 24:38
9.
Reidinger Josef
PVD3101
TJ Sokol Pražák
79:50
+ 36:46
HF
2.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hulec Lukáš
PCB9701
SKP České Budějovice
34:20
2.
Ash Adam
OCB9701
Orienteering club České Budějovice
57:32
+ 23:12
T3
2.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudeček Jaroslav
KTA6501
SK Kotnov Tábor
43:44
2.
Hudeček Petr
KTA9201
SK Kotnov Tábor
46:30
+ 2:46
3.
Zemanová Petra
KTA9051
SK Kotnov Tábor
52:14
+ 8:30
4.
Nováková Pavlína
PVD7151
TJ Sokol Pražák
53:51
+ 10:07
5.
Kuchťáková
SJH
TJ Slovan Jindřichův Hradec
61:52
+ 18:08
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz