Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: trojuhelnik06
Kód závodu
060507055
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
trojuhelnik06
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
07.05.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
D55
D60
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
H65
H70
D10
2.00 km, 20 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kučerová Barbora
SLA9650
C
SKOB Stavimat Slaný
23:55
2.
Salfická Petra
KRL9652
C
Kometa Kralovice
24:38
+0:43
3.
Kubínová Veronika
SKV9752
C
Slovan Karlovy Vary
27:04
+3:09
4.
Kožinová Zuzana
PGP9650
C
SK Praga
27:14
+3:19
5.
Šiková Barbora
LPM9650
OB Lokomotiva Plzeň
27:38
+3:43
6.
Paukertová Martina
TJP9650
C
OOB TJ Sokol Troja
29:59
+6:04
7.
Šiková Karolína
LPM9651
OB Lokomotiva Plzeň
30:02
+6:07
8.
Hejnalová Eva
KAM9651
C
SK Kamenice
32:00
+8:05
9.
Vopršalová Jindřiška
SLA9651
C
SKOB Stavimat Slaný
34:15
+10:20
10.
Žandová Marcela
SKV
C
Slovan Karlovy Vary
35:53
+11:58
Vacková Veronika
SKV9751
C
Slovan Karlovy Vary
DISK
Hanáková Marta
KRL7151
C
Kometa Kralovice
47:14
+23:19
Smolíková Lucie
SKV
Slovan Karlovy Vary
36:00
+12:05
D12
2.00 km, 25 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Barbora
SKV9451
Slovan Karlovy Vary
20:48
2.
Kubínová Romana
SKV9452
C
Slovan Karlovy Vary
22:54
+2:06
3.
Doležalová Anna
LPM9450
B
OB Lokomotiva Plzeň
22:57
+2:09
4.
Kuberková Lucie
LPM9451
B
OB Lokomotiva Plzeň
23:12
+2:24
5.
Kubelová Monika
KRL9452
C
Kometa Kralovice
25:50
+5:02
6.
Machová Veronika
JES9551
C
KOS Jesenice
26:15
+5:27
7.
Bořánková Karolína
VSP9550
C
USK Praha
28:57
+8:09
8.
Kroftová Barbora
KRL9552
C
Kometa Kralovice
29:29
+8:41
9.
Hanáková Magda
KRL9651
C
Kometa Kralovice
30:16
+9:28
10.
Borovičková Jana
FSP9455
C
VŠTJ Stavební fakult
31:54
+11:06
11.
Rafajová Anna
SLA9550
B
SKOB Stavimat Slaný
32:25
+11:37
12.
Sklenářová Magda
MLA9559
B
MLOK Mariánské Lázně
35:12
+14:24
13.
Hobelová Lenka
KRL9451
C
Kometa Kralovice
36:38
+15:50
14.
Shagererová Anna
SLA9450
C
SKOB Stavimat Slaný
65:24
+44:36
D14
2.80 km, 40 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kožinová Anna
PGP9350
B
SK Praga
28:29
2.
Veselá Anna
PTK9252
B
OK Potůčky
30:58
+2:29
3.
Sklenářová Jana
MLA9251
B
MLOK Mariánské Lázně
31:56
+3:27
4.
Urbánková Kateřina
ONO9250
B
SKOB Ostrov
32:17
+3:48
5.
Brožová Eliška
BSO9250
B
KOB Baník Sokolov
38:29
+10:00
6.
Březinová Ivana
KRL9353
B
Kometa Kralovice
41:00
+12:31
7.
Čechmánková Petra
OKP9350
C
SK OK24 Praha
44:28
+15:59
D16
4.10 km, 60 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sedláčková Anna
KRL9051
A
Kometa Kralovice
29:46
2.
Beranová Jana
BSO9153
B
KOB Baník Sokolov
36:40
+6:54
3.
Meineltová Miroslava
PTK9152
A
OK Potůčky
42:24
+12:38
4.
Procházková Monika
BSO9150
A
KOB Baník Sokolov
42:38
+12:52
5.
Doležalová Zuzana
LPM9052
B
OB Lokomotiva Plzeň
45:01
+15:15
6.
Beranová Bára
BSO9152
A
KOB Baník Sokolov
46:54
+17:08
7.
Uhlíková Tereza
BSO9151
A
KOB Baník Sokolov
47:56
+18:10
8.
Nováková Kateřina
PGP9152
C
SK Praga
57:49
+28:03
9.
Miturová Barbora
MOV9001
C
Baník Ostrava
67:43
+37:57
10.
Píchová Barbora
ONO9151
C
SKOB Ostrov
69:58
+40:12
D18
4.70 km, 90 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Slavíková Renata
BSO8950
B
KOB Baník Sokolov
65:54
Brendl Tomáš
ONO8950
C
SKOB Ostrov
75:42
+9:48
D21
5.80 km, 130 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fialová Pavla
VSP7750
C
USK Praha
53:37
2.
Cigošová Kateřina
VPM7995
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
59:40
+6:03
3.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
A
Kometa Kralovice
64:55
+11:18
4.
Bohatá Jana
VSP7455
C
USK Praha
69:09
+15:32
5.
Steiningerová Tereza
LPM8650
B
OB Lokomotiva Plzeň
73:47
+20:10
6.
Arnoštová Kateřina
VSP7652
C
USK Praha
73:52
+20:15
7.
Šilhavá Petra
LPM8351
OB Lokomotiva Plzeň
74:16
+20:39
8.
Nyklová Jana
LKV8151
Klub vodáků Karlovy
79:17
+25:40
9.
Švábková Eva
LPM8353
C
OB Lokomotiva Plzeň
86:25
+32:48
10.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
87:38
+34:01
11.
Kotásková Jana
JES7451
C
KOS Jesenice
89:56
+36:19
12.
Steiningerová Kateřina
LPM8450
OB Lokomotiva Plzeň
91:27
+37:50
13.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
92:11
+38:34
14.
Ševčíková Petra
ONO7450
C
SKOB Ostrov
92:47
+39:10
15.
Setínková Eva
DKP8759
C
Oddíl OB Kotlářka
94:16
+40:39
16.
Mašková Irena
LPM8552
OB Lokomotiva Plzeň
95:16
+41:39
17.
Sládková Ivana
TEH8451
C
Sokol Tehov
95:25
+41:48
18.
Bartošová Ivana
KRP8751
SK Koura
95:45
+42:08
19.
Kučerová Lada
SLA7450
C
SKOB Stavimat Slaný
97:09
+43:32
20.
Naporowská Marie
BSO7950
C
KOB Baník Sokolov
114:36
+60:59
21.
Ottová Terezka
JES8651
C
KOS Jesenice
117:50
+64:13
22.
Vaníčková Lucie
MFP7250
C
VŠSK MFF UK Praha
170:30
+116:53
Paulová Kristína
LPM8551
OB Lokomotiva Plzeň
DISK
Bílá Kateřina
JES7651
C
KOS Jesenice
DISK
D35
4.40 km, 70 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Jana
TJP6551
C
OOB TJ Sokol Troja
49:50
2.
Šilhavá Jana
LPM5951
OB Lokomotiva Plzeň
54:42
+4:52
3.
Hejnalová Hana
PHK6151
OK99 Hradec Králové
56:26
+6:36
4.
Danihelová Jana
PTK6550
C
OK Potůčky
59:46
+9:56
5.
Sládková Eva
TEH5751
C
Sokol Tehov
60:47
+10:57
6.
Miturová Radmila
MOV6501
C
Baník Ostrava
64:04
+14:14
7.
Bartošová Jana
KRP7051
SK Koura
64:31
+14:41
8.
Čechmánková Helena
OKP6450
C
SK OK24 Praha
65:40
+15:50
9.
Žandová Marie
SKV6651
C
Slovan Karlovy Vary
66:00
+16:10
10.
Vašková Blanka
BSO6250
C
KOB Baník Sokolov
69:00
+19:10
11.
Jandová Hana
LCV7150
C
TJ Loko Chomutov
72:02
+22:12
12.
Kodytková Jitka
TYN6851
C
SK Týniště nad Orlic
72:50
+23:00
13.
Kriegelsteinová Jelena
ONO6450
C
SKOB Ostrov
75:00
+25:10
14.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
78:05
+28:15
15.
Bursová Eva
LPM6150
OB Lokomotiva Plzeň
81:30
+31:40
16.
Kubínová Jana
SKV
C
Slovan Karlovy Vary
84:00
+34:10
17.
Šplinarová Jana
SKV6451
C
Slovan Karlovy Vary
102:37
+52:47
D45
4.00 km, 55 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Svatava
SKV5351
Slovan Karlovy Vary
57:01
2.
Kubátová Lenka
SKV5551
C
Slovan Karlovy Vary
58:33
+1:32
3.
Steiningerová Helena
LPM5950
OB Lokomotiva Plzeň
59:04
+2:03
4.
Savičová Irena
SKV5352
C
Slovan Karlovy Vary
60:40
+3:39
5.
Gabrielová Šárka
ONO5950
C
SKOB Ostrov
64:43
+7:42
6.
Setínková Zuzana
DKP5751
C
Oddíl OB Kotlářka
68:20
+11:19
7.
Štrossová Jiřina
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
68:32
+11:31
8.
Dlouhá Lenka
MAS5150
C
KČT Aš
72:47
+15:46
9.
Wolkerová Dagmar
TJP5250
C
OOB TJ Sokol Troja
74:21
+17:20
10.
Nyklová Helena
LKV5151
Klub vodáků Karlovy
93:56
+36:55
11.
Patáková Mária
KSH5751
TJ Kašperské Hory
109:49
+52:48
12.
Nyklová Jindra
LKV5351
Klub vodáků Karlovy
130:47
+73:46
13.
Paukertová Zuzana
TJP0000
C
OOB TJ Sokol Troja
134:59
+77:58
Hejtmánková Alena
TAP5452
C
DISK
D55
3.20 km, 65 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohuslavová Věra
LPM4850
OB Lokomotiva Plzeň
48:06
2.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
54:30
+6:24
3.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
C
OOB TJ Sokol Troja
75:34
+27:28
D60
3.20 km, 65 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dolečková Míla
TJP3650
C
OOB TJ Sokol Troja
75:14
H10
2.00 km, 20 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Václav
PGP9600
C
SK Praga
21:23
2.
Řehořek Tomáš
SKV9601
C
Slovan Karlovy Vary
24:22
+2:59
3.
Frank Jiří
MAS9600
C
KČT Aš
28:38
+7:15
4.
Macura Vít
MLA9800
C
MLOK Mariánské Lázně
30:08
+8:45
5.
Novák Ondřej
TJP9700
C
OOB TJ Sokol Troja
30:39
+9:16
6.
Wimmer Ondřej
MAS9601
C
KČT Aš
32:28
+11:05
7.
Novák František
TJP0002
C
OOB TJ Sokol Troja
35:44
+14:21
8.
Bartoš Pavel
KRP9801
SK Koura
35:50
+14:27
9.
Kovář Kamil
BSO9700
C
KOB Baník Sokolov
37:36
+16:13
10.
Ševčík Adam
ONO0300
C
SKOB Ostrov
44:08
+22:45
11.
Bartoš Vojtěch
KRP9802
SK Koura
78:32
+57:09
H12
2.80 km, 40 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jan
DKP9400
C
Oddíl OB Kotlářka
36:43
2.
Šlajs Daniel
KRL9403
B
Kometa Kralovice
38:44
+2:01
3.
Sklenář Tomáš
KRL9402
B
Kometa Kralovice
40:21
+3:38
4.
Malec Oldřich
SLA9400
B
SKOB Stavimat Slaný
43:52
+7:09
5.
Tkadlec Matěj
MAS9400
C
KČT Aš
43:53
+7:10
6.
Kolovský Martin
LPM9403
OB Lokomotiva Plzeň
44:02
+7:19
7.
Vaško Jindřich
BSO9500
C
KOB Baník Sokolov
48:24
+11:41
8.
Hájek Lukáš
PTK9400
C
OK Potůčky
49:26
+12:43
9.
Kašpar Vojtěch
SLA9500
C
SKOB Stavimat Slaný
53:18
+16:35
10.
Uhlíř Marek
SLA9402
C
SKOB Stavimat Slaný
62:04
+25:21
11.
Novák Karel
SKV9401
C
Slovan Karlovy Vary
63:54
+27:11
12.
Štros Jan
SKV
Slovan Karlovy Vary
75:54
+39:11
Mašek Ondřej
BSO9501
C
KOB Baník Sokolov
DISK
H14
4.10 km, 60 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
38:22
2.
Kolovský František
LPM9202
B
OB Lokomotiva Plzeň
44:22
+6:00
3.
Macura Jan
MLA9306
C
MLOK Mariánské Lázně
44:41
+6:19
4.
Šulc Marek
MAS9300
B
KČT Aš
45:30
+7:08
5.
Kriegelstein Michal
ONO9200
C
SKOB Ostrov
47:45
+9:23
6.
Kamaryt Michal
PTK9203
B
OK Potůčky
50:26
+12:04
7.
Vít Daniel
BSO9300
C
KOB Baník Sokolov
50:47
+12:25
8.
Šelmek Tomáš
MLA9307
C
MLOK Mariánské Lázně
52:11
+13:49
9.
Šmejkal Karel
MLA9207
C
MLOK Mariánské Lázně
53:51
+15:29
10.
Vištejn Jiří
KRL9305
B
Kometa Kralovice
55:05
+16:43
11.
Vonášek Adam
LPM
OB Lokomotiva Plzeň
77:24
+39:02
12.
Šika Ondřej
LPM9301
OB Lokomotiva Plzeň
95:14
+56:52
13.
Wimmer Jan
MAS9200
C
KČT Aš
96:53
+58:31
14.
Pták Ondřej
MLA9212
C
MLOK Mariánské Lázně
111:32
+73:10
Bursa Jakub
LPM9302
B
OB Lokomotiva Plzeň
DISK
Rubeš Martin
LPM9300
OB Lokomotiva Plzeň
DISK
H16
4.70 km, 90 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
Oddíl OB Kotlářka
37:46
2.
Bína Martin
MLA9102
A
MLOK Mariánské Lázně
40:54
+3:08
3.
Kovář Tomáš
BSO9101
A
KOB Baník Sokolov
41:57
+4:11
4.
Švirák Ondřej
BSO9102
A
KOB Baník Sokolov
43:46
+6:00
5.
Tengler Petr
MLA9101
A
MLOK Mariánské Lázně
49:54
+12:08
6.
Čechmánek Radek
OKP9101
B
SK OK24 Praha
59:37
+21:51
7.
Píchal Miroslav
VSP9000
C
USK Praha
66:00
+28:14
8.
Frank Jan
MAS9001
B
KČT Aš
79:14
+41:28
9.
Míka Tomáš
LPM9100
B
OB Lokomotiva Plzeň
114:11
+76:25
H18
7.40 km, 165 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
67:49
2.
Spazierer Jan
NEJ8801
C
TJ Jiskra Nejdek
78:00
+10:11
3.
Tengler Martin
MLA8901
B
MLOK Mariánské Lázně
83:53
+16:04
4.
Popule Tomáš
LPM8803
B
OB Lokomotiva Plzeň
115:51
+48:02
5.
Newiak Martin
NEJ8802
C
TJ Jiskra Nejdek
193:28
+125:39
6.
Jiskra Martin
SKV8801
Slovan Karlovy Vary
196:29
+128:40
H21
10.20 km, 185 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pleticha Richard
JES7502
R
KOS Jesenice
73:26
2.
Kunc Petr
MLA8801
A
MLOK Mariánské Lázně
74:17
+0:51
3.
Rambousek Karel
BSO7907
C
KOB Baník Sokolov
75:08
+1:42
4.
Bořánek Petr
VSP7000
C
USK Praha
75:51
+2:25
5.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
79:09
+5:43
6.
Pilař Karel
BSO7801
C
KOB Baník Sokolov
80:52
+7:26
7.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
81:45
+8:19
8.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga
81:51
+8:25
9.
Šilhavý Jakub
LPM8500
OB Lokomotiva Plzeň
83:57
+10:31
10.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
90:59
+17:33
11.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
OB Lokomotiva Plzeň
93:06
+19:40
12.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
95:25
+21:59
13.
Křenek Jaroslav
VPM7502
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
95:26
+22:00
14.
Kovář Jindřich
MAS6800
C
KČT Aš
97:25
+23:59
15.
Jedlička Karel
LPM7709
OB Lokomotiva Plzeň
97:47
+24:21
16.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
101:20
+27:54
17.
Brom Hynek
LPM7503
OB Lokomotiva Plzeň
103:16
+29:50
18.
Arnošt Kamil
VSP7301
C
USK Praha
105:19
+31:53
19.
Hulec Jakub
VSP8401
C
USK Praha
107:36
+34:10
20.
Gabriel Vojta
ONO8702
C
SKOB Ostrov
109:48
+36:22
21.
Brabec Zdeněk
ZAT5603
TJ Lokomotiva Žatec
112:42
+39:16
22.
Hudek Martin
JES
C
KOS Jesenice
114:39
+41:13
23.
Hejtmánek Martin
TAP8605
C
115:30
+42:04
24.
Vaníček Tomáš
MFP6601
C
VŠSK MFF UK Praha
121:07
+47:41
25.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
127:52
+54:26
26.
Paták Pavel
KSH8501
TJ Kašperské Hory
133:46
+60:20
27.
Pešta Jiří
MIL7201
C
Milevsko
135:14
+61:48
28.
Šváb Jan
FSP5801
C
VŠTJ Stavební fakult
137:09
+63:43
29.
Mareš Ladislav
MIL7202
C
Milevsko
138:39
+65:13
30.
Žižka Přemysl
MIL7301
C
Milevsko
141:29
+68:03
Waldhauser Miloš
JES7901
C
KOS Jesenice
DISK
H35
7.40 km, 165 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škorpil Martin
VSP5700
C
USK Praha
68:27
2.
Řehořek Jaroš
SKV6301
C
Slovan Karlovy Vary
70:19
+1:52
3.
Hájek Jiří
PTK6401
C
OK Potůčky
77:35
+9:08
4.
Kass Pavel
BSO7000
C
KOB Baník Sokolov
81:11
+12:44
5.
Kroupa Štěpán
VPM6904
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
83:51
+15:24
6.
Píchal Jan
VSP5202
C
USK Praha
84:52
+16:25
7.
Sedláček Tomáš
KRL6401
C
Kometa Kralovice
91:51
+23:24
8.
Chotětický Václav
MAS5200
C
KČT Aš
96:36
+28:09
9.
Chotětický Jan
MAS5400
C
KČT Aš
106:56
+38:29
10.
Trojcak Daniel
VSP6510
C
USK Praha
108:34
+40:07
11.
Janovič Ondřej
SKV5901
C
Slovan Karlovy Vary
116:21
+47:54
12.
Novák Petr
TJP6301
C
OOB TJ Sokol Troja
116:46
+48:19
13.
Uhlíř Patrik
SLA7000
C
SKOB Stavimat Slaný
125:19
+56:52
14.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
129:43
+61:16
H45
5.80 km, 130 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
65:10
2.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
72:16
+7:06
3.
Kubát Jaroslav
SKV5203
C
Slovan Karlovy Vary
79:55
+14:45
4.
Steininger Pavel
LPM5603
OB Lokomotiva Plzeň
85:36
+20:26
5.
Dočkal Zdeněk
TYN5601
C
SK Týniště nad Orlic
87:12
+22:02
6.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
C
98:06
+32:56
7.
Paukert Milan
TJP5000
C
OOB TJ Sokol Troja
98:33
+33:23
8.
Blažek Jiří
VPM5009
C
KOS Slávia VŠ Plzeň
104:01
+38:51
9.
Vonášek Jiří
LPM
OB Lokomotiva Plzeň
116:54
+51:44
H55
4.40 km, 70 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otta Pavel
JES4601
C
KOS Jesenice
45:01
2.
Fiala Miloš
KSH4801
TJ Kašperské Hory
45:02
+0:01
3.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
TJ Skalka Cheb
48:04
+3:03
4.
Bohuslav Václav
LPM4201
OB Lokomotiva Plzeň
48:26
+3:25
5.
Nykl Jan
LKV5101
Klub vodáků Karlovy
50:59
+5:58
6.
Blažek Václav
SBR4701
C
SKOB Bruntál
51:10
+6:09
7.
Lisý Jan
ONO4201
C
SKOB Ostrov
56:13
+11:12
8.
Schimm Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
56:56
+11:55
9.
Janeček Eduard
LPM5100
OB Lokomotiva Plzeň
58:09
+13:08
10.
Valeška Rudolf
LCV4700
C
TJ Loko Chomutov
61:50
+16:49
11.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
79:23
+34:22
H65
3.20 km, 65 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga
33:49
H70
3.20 km, 65 m
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semorád Miloš
SCP
C
Sparta Praha
42:29
2.
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
51:00
+8:31
3.
Doleček Karel
TJP3300
C
OOB TJ Sokol Troja
51:33
+9:04
4.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga
90:09
+47:40
5.
Mack Zdeněk
SJP2700
Slavoj Praha
105:48
+63:19
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz