Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mistrovství ČR LOB - KT
Kód závodu
060218
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mistrovství ČR LOB - KT
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
18.02.2006
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
OSN - SK OS Nové Město n. M.
Kategorie
D14A
D16
D18
D20
D21
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
H14A
H16
H18
H20
H21
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
TN
TP
D14A
3.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Kateřina
PVP9250
A
23:20
+0:00
2.
Kolářová Renáta
ABR9351
C
26:32
+3:12
3.
Horčíčková Vendula
UOL9353
C
27:11
+3:51
4.
Šimková Johanka
UOL9355
C
29:10
+5:50
5.
Janů Hana
KSU9393
C
34:31
+11:11
6.
Kožinová Anna (n)
PGP9350
C
37:38
+14:18
7.
Procházková Marie
DCE9550
C
38:39
+15:19
8.
Čechmánková Petra
PVP9350
C
41:40
+18:20
9.
Mrázová Pavla
DCE9350
C
42:48
+19:28
10.
Procházková Zuzana
LBE9251
C
62:28
+39:08
11.
Procházková Kateřina
LBE9350
C
75:21
+52:01
D16
4.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jelínková Šárka
PGP9153
A
33:43
+0:00
2.
Králová Michaela
VRB9051
B
34:38
+0:55
3.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
35:00
+1:17
4.
Ježková Dominika
DKP9054
A
35:06
+1:23
5.
Seifertová Magda
DKP9155
A
35:41
+1:58
6.
Válková Tereza
VRB9150
B
37:23
+3:40
7.
Mezníková Lucie
LBE9150
C
38:26
+4:43
8.
Čermáková Kristýna
PGP9154
B
39:03
+5:20
9.
Březinová Marie
SSU9191
B
39:19
+5:36
10.
Čermáková Madla
UOL9155
C
41:35
+7:52
11.
Jakobová Adéla
UOL9052
C
42:24
+8:41
12.
Veselá Anna
PTK9252
A
42:38
+8:55
13.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
45:00
+11:17
Pěstová Kateřina (n)
LEN9151
C
DISK
D18
5.40 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzana
VRL9151
A
33:04
+0:00
2.
Petrželová Tereza
JIL8953
C
33:27
+0:23
3.
Fólová Martina
EJN8899
A
38:16
+5:12
4.
Krätschmerova Ivona
VRB9050
A
38:27
+5:23
5.
Veličková Monika
VRB8951
A
40:14
+7:10
6.
Papežová Anna
JIL8954
A
41:21
+8:17
7.
Doležalová Hana
VRL8851
C
42:12
+9:08
8.
Hlavová Hana (n)
KON8888
C
45:28
+12:24
9.
Hypiusová Tereza
SHK8853
C
46:46
+13:42
10.
Doležalová Monika
DKP8857
A
46:55
+13:51
11.
Kafková Tereza
SJI8956
C
47:12
+14:08
12.
Štěpánská Adéla (n)
ZBM
C
49:06
+16:02
13.
Novotná Barbora
EJN8998
C
52:27
+19:23
14.
Peterová Alena
DOB8953
C
62:39
+29:35
15.
Latochová Kateřina
TRI8850
B
62:58
+29:54
16.
Fajtlová Jana
VPM8850
C
63:42
+30:38
17.
Hamáčková Kristina (n)
LBE8850
C
71:22
+38:18
18.
Kavková Radana
PVP8950
C
88:10
+55:06
Poklopová Lenka
UOL8951
C
DISK
D20
5.70 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Plochová Dominika
DKP8651
A
41:13
+0:00
2.
Tichovská Martina
SZP8655
C
41:41
+0:28
3.
Bochenková Martina
DKP8758
B
42:53
+1:40
4.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
43:54
+2:41
5.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
45:32
+4:19
6.
Peterová Věra
DOB8751
C
49:48
+8:35
7.
Stratilová Marie (n)
ZBM
C
51:12
+9:59
8.
Hradilová Jana
TUR8651
C
61:05
+19:52
Betková Štěpánka
DKP8760
B
DISK
D21
6.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
34:53
+0:00
2.
Randáková Helena
VRL7452
E
39:26
+4:33
3.
Stehnová Zuzana
DKP8150
E
40:12
+5:19
4.
Stará Zdenka
BOV7952
E
41:40
+6:47
5.
Hasmanová Lenka
VPM7551
E
42:23
+7:30
6.
Rosecká Alena
PZR5654
E
42:29
+7:36
7.
Volfová Martina
EKP8051
E
42:35
+7:42
8.
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
44:01
+9:08
9.
Kovářová Kristýna
DKP8450
A
44:23
+9:30
10.
Kupcová Kristina
HSU7750
E
44:45
+9:52
10.
Zlesáková Daniela
JIL8451
E
44:45
+9:52
12.
Waldová Lucie
DKP8154
E
44:46
+9:53
13.
Kunová Dagmar
EKP6550
E
44:55
+10:02
14.
Marie Horáková
TUV7552
A
45:05
+10:12
15.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
45:30
+10:37
16.
Horová Magda
SZP5450
E
46:36
+11:43
17.
Jurečková Leona
VLI7753
E
46:55
+12:02
18.
Kolářová Gábina (n)
VRB8450
C
48:20
+13:27
19.
Rázková Eva
VLI7550
B
48:40
+13:47
20.
Kašková Kateřina
CHA7850
E
48:54
+14:01
21.
Lacigová Michaela
SZP8150
A
48:56
+14:03
22.
Zurynková Jana
EKP7053
A
49:03
+14:10
23.
Paulíčková Renata
SJI8057
A
49:21
+14:28
24.
Hašková Eva
VPM7352
C
49:48
+14:55
25.
Horová Lenka
SZP7950
B
50:50
+15:57
26.
Jašková Šárka
VLI7752
A
51:10
+16:17
27.
Maunová Romana
EKP8350
A
51:35
+16:42
28.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
52:34
+17:41
29.
Horká Jana
SSU8292
B
52:36
+17:43
30.
Kratchmerová Kateřina
TBM8558
A
52:59
+18:06
31.
Helena Zakouřilová
TUV7453
A
53:45
+18:52
32.
Krásná Václava
DOB8151
B
53:52
+18:59
32.
Kateřina Folprechtová
TUV7454
A
53:52
+18:59
34.
Ryglová Kateřina
TBM7372
A
54:23
+19:30
35.
Kuncová Jana
DOB7553
C
54:40
+19:47
35.
Fukátková Pavla
NPA8551
C
54:40
+19:47
37.
Jitka Grégrová
TUV7251
B
58:25
+23:32
38.
Janovská Petra
PGP7355
B
59:05
+24:12
39.
Hrobařová Lenka
DOB7751
C
59:39
+24:46
40.
Dudová Kateřina
CHP7653
B
61:29
+26:36
41.
Nýdrlová Pavlína
VRL8351
B
62:39
+27:46
42.
Kuchařová Markéta (n)
TAP
C
63:24
+28:31
43.
Víchová Šárka
LPU8352
C
65:09
+30:16
44.
Skripniková Kateřina
PVP8050
C
66:38
+31:45
45.
Tvarůžková Petra
SJI8452
C
67:16
+32:23
46.
Bernátková Markéta
PVP7751
C
67:39
+32:46
47.
Kalenská Romana
SJC8351
C
68:46
+33:53
48.
Janebová Zuzana
CHP7555
C
69:16
+34:23
49.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
72:37
+37:44
50.
Mezníková Lenka
LBE8450
C
77:52
+42:59
51.
Kasalovská Natália
VBA8554
C
84:17
+49:24
52.
Sladká Kateřina (n)
PBM8554
C
85:28
+50:35
53.
Mrštíková Hana
LPU8360
C
85:34
+50:41
54.
Kučerová Lada (n)
SLA
C
87:54
+53:01
55.
Sahulová Šárka
CHP8052
C
94:15
+59:22
56.
Šípová Jana
CHP8353
C
96:06
+61:13
57.
Koppová Ingrid
SLP7960
C
96:19
+61:26
58.
Bajgarová Tereza
CHP7754
C
119:41
+84:48
Sikorová Miroslava
VIZ7658
B
DISK
Chloupková Jana
SLP5951
C
DISK
D35B
5.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilcová Petra
OBR6666
A
40:57
+0:00
2.
Horčičková Eva
UOL7051
C
46:58
+6:01
3.
Kašparová Ivana
SSU6951
B
52:03
+11:06
4.
Pecková Ivana
EKP6252
C
53:01
+12:04
5.
Neumannová Renata
PVP6650
C
53:44
+12:47
6.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
61:09
+20:12
7.
Křečková Petra
ZPV7076
C
64:04
+23:07
8.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
65:47
+24:50
9.
Procházková Miluše
DCE5450
C
69:18
+28:21
10.
Marková Alena
LBE6250
C
74:37
+33:40
11.
Novotná Marcela
PVP6050
C
81:29
+40:32
D40B
5.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šedivá Miroslava
EKP5750
B
45:45
+0:00
2.
Jurenová Iveta (n)
TBM6557
C
53:06
+7:21
3.
Bochenková Jana
EKP6150
C
54:50
+9:05
4.
Kožinová Jana
PGP6651
C
56:14
+10:29
5.
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
56:54
+11:09
6.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
62:29
+16:44
7.
Procházková Pavlína
LBE6450
C
81:18
+35:33
8.
Ježková Regina
SSP6350
C
85:35
+39:50
9.
Ostřanská Iveta
SSU6591
C
91:48
+46:03
10.
Hanušová Jitka
LTU6352
C
94:38
+48:53
11.
Sochorová Hana
HAV6250
C
109:04
+63:19
Tichovská Jitka
PGP6153
C
DISK
D45B
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolářová Hana
EJN5850
C
103:54
+0:00
D50B
4.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
42:51
+0:00
2.
Brůmková Vladimíra
DKP5351
C
55:11
+12:20
3.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
60:10
+17:19
D55B
4.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
BOV4251
C
40:37
+0:00
2.
Stehnová Hana
DKP5150
C
45:48
+5:11
3.
Sikorová Marie
BOV4852
C
46:24
+5:47
4.
Hamáčková Eva
LBE5150
C
58:30
+17:53
5.
Zmeková Míla
SLP4451
C
74:55
+34:18
Doležalová Vlasta
BOV4851
C
DISK
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
DISK
H14A
4.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klaška Pavel
DKP9301
A
35:34
+0:00
2.
Novák Jan
DKP9400
A
35:41
+0:07
3.
Német Kryštof
STE9308
C
36:19
+0:45
4.
Neumann Vojtěch
PVP9400
B
37:42
+2:08
5.
Věžník Václav
ADA9201
C
39:28
+3:54
6.
Vik Šimon
KAM9300
C
39:40
+4:06
7.
Kopáček Petr
CHT9201
C
43:08
+7:34
8.
Skyva Petr
STE9307
C
49:51
+14:17
9.
Bartczak Maciej (n)
POL
C
60:07
+24:33
Ostřanský Filip
SSU9243
C
DISK
H16
5.50 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pernica Jiří
VRB9015
C
37:45
+0:00
2.
Krajíček Václav
VRL9101
A
39:22
+1:37
3.
Fajtl Jaroslav
VPM9001
C
39:59
+2:14
4.
Henych Tomáš
VLI9002
A
40:09
+2:24
5.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
40:25
+2:40
6.
Procházka Pavel
LBE9000
C
41:29
+3:44
7.
Havlíček Lukáš
JIL9003
A
42:42
+4:57
8.
Klouček Tomáš
JIL9007
C
43:20
+5:35
9.
Frey Martin
PTK9200
A
43:35
+5:50
10.
Kantor Ondřej
TRI9103
B
44:24
+6:39
11.
Vozda Vojtěch
KSU9043
A
45:41
+7:56
12.
Wolf Daniel
TUR9100
B
47:17
+9:32
13.
Machek Vojta
VRL9102
A
48:12
+10:27
14.
Bartczak Wojciech (n)
POL
C
52:05
+14:20
15.
Procházka Tomáš
LPU9110
B
54:55
+17:10
16.
Čechmánek Radek
PVP9100
A
56:49
+19:04
17.
Věžník Antonín
ADA9001
C
56:59
+19:14
18.
Vik Michal
KAM9102
C
59:48
+22:03
19.
Sochor Vít
HAV9105
C
62:10
+24:25
20.
Janů Zdeněk
KSU9045
B
65:59
+28:14
21.
Barták Tomáš (n)
PBM9001
C
95:29
+57:44
Křeček Jan
ZPV9111
A
DISK
Jankó Dániel (n)
HUN
C
DISK
H18
5.80 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mališ Jiří
JIL8806
A
33:27
+0:00
2.
Řeháček Jakub
VRB8907
A
33:55
+0:28
3.
Krajíček Vojtěch
VRL8803
A
34:41
+1:14
4.
Šafránek Michal
VRL8804
B
35:51
+2:24
5.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
35:54
+2:27
6.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
36:45
+3:18
7.
Klusáček Matěj (n)
TTR8901
C
37:01
+3:34
8.
Hradec Pavel
CHA8801
B
37:17
+3:50
9.
Perůtka Jan
JIL8808
B
37:54
+4:27
10.
Král Vojtěch
SSU8841
B
38:09
+4:42
11.
Adam Bravený (n)
VBM
C
38:35
+5:08
12.
Bořil Tomáš (n)
ZBM88
C
38:43
+5:16
13.
Chromý Adam (n)
ZBM8841
C
40:02
+6:35
14.
Mejznar Radek
VRL8802
B
42:06
+8:39
15.
Neumann Tomáš
PVP8900
A
44:04
+10:37
16.
Sochor Jan
HAV8801
C
45:28
+12:01
17.
Preininger Ondřej
DOB8801
C
45:54
+12:27
18.
Poklop Martin
UOL8802
C
47:06
+13:39
19.
Štrajt Michal
UOL8903
C
48:26
+14:59
20.
Vojta Marek
SHK8804
C
61:18
+27:51
H20
6.60 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Černý Martin
JIL8703
A
40:37
+0:00
2.
Holas Štěpán
SJC8702
A
41:40
+1:03
3.
Flašar Jan
KCK8612
B
44:36
+3:59
4.
Strachota Petr
SSU8741
B
47:58
+7:21
5.
Duda Antonín
EJN8701
C
49:30
+8:53
6.
Vlček Petr
TUR8703
B
49:58
+9:21
7.
Klapka Michal
JIL8701
B
54:36
+13:59
8.
Sysel Ctibor
PGP8700
C
58:40
+18:03
9.
Henek Michal
RBK8605
C
60:12
+19:35
H21
7.50 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
35:40
+0:00
2.
Tomeček Lubomír
VRB7901
E
37:13
+1:33
3.
Lauerman Jan
SJI7419
E
37:38
+1:58
4.
Venhoda Milan
SJI7104
E
39:52
+4:12
5.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
39:56
+4:16
6.
Šedivý Jan
EKP8400
E
40:07
+4:27
7.
Vodrážka Jakub
VLI7604
A
40:17
+4:37
8.
Laciga Radek
SZP8200
E
40:21
+4:41
9.
Tomáš Zakouřil
TUV7501
A
41:36
+5:56
10.
Kolín Jan
JIL7701
E
41:51
+6:11
11.
Rauch Tomáš
VPM8501
E
42:58
+7:18
12.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
43:02
+7:22
13.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
43:13
+7:33
14.
Kazda Ondřej
SJC8202
E
43:27
+7:47
15.
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
43:33
+7:53
16.
Rygl Miroslav
TBM7205
E
43:57
+8:17
17.
Klech Richard
VRB7201
A
44:06
+8:26
18.
Pospíšil Vítek
SZP6800
A
44:34
+8:54
19.
Tomanek Daniel
JAM7401
E
44:45
+9:05
20.
Rauch Stanislav
VPM8201
E
45:00
+9:20
21.
Rázek Aleš
VLI7800
A
45:01
+9:21
22.
Wohanka Petr
VRL7305
E
45:24
+9:44
23.
Košárek Pavel
JAM7100
E
45:28
+9:48
24.
Velička Jan
VRB8504
A
45:44
+10:04
25.
Sikora Tomáš
TBM7001
E
45:54
+10:14
26.
Prášil Marek
SJI7313
A
46:07
+10:27
27.
Ondráček Radim
EKP7414
E
46:11
+10:31
27.
Jašek Petr
JAM7601
E
46:11
+10:31
29.
Bořánek Petr
SZP7000
A
46:36
+10:56
30.
Kopáček Miroslav
CHT6049
E
46:49
+11:09
31.
Procházka Jan
DKP8201
E
47:01
+11:21
32.
Procházka Tomáš
DKP8200
A
47:46
+12:06
32.
Balej Vít
EJN7903
A
47:46
+12:06
34.
Janata Martin
DKP8306
A
48:01
+12:21
35.
Horáček Michal
VLI7700
E
48:02
+12:22
36.
Václav Zakouřil
TUV7405
A
48:30
+12:50
37.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
49:59
+14:19
38.
Boudný Jan
SJI7417
E
50:13
+14:33
39.
Laciga Zdeněk
SZP5200
A
50:19
+14:39
40.
Polák Vlastimil
VRL7702
A
50:51
+15:11
41.
Eduard Folprecht
TUV7301
B
51:14
+15:34
42.
Kovář Miroslav
SZP8101
A
51:40
+16:00
43.
Žaloudek Petr
SZP8301
A
51:44
+16:04
44.
Kheil Radim
PBM7301
B
52:28
+16:48
45.
Křenek Jaroslav
VPM7502
B
52:46
+17:06
46.
Vávra Jaroslav
NPA7301
B
52:57
+17:17
47.
Voráček Michal
PGP8009
A
53:44
+18:04
48.
Sysel Ondřej
PGP8302
B
53:50
+18:10
49.
Šťastný Jiří
TBM7137
B
53:51
+18:11
50.
Kopáček Jan
CHT8510
A
55:07
+19:27
51.
Kožina Petr
PVP6000
B
55:25
+19:45
52.
Preininger Luděk
DOB8001
B
55:46
+20:06
53.
Čech Jan
CHP7900
B
56:11
+20:31
54.
Skyva Petr
STE6501
B
57:51
+22:11
55.
Pašek František
PVP7602
B
58:07
+22:27
56.
Skoupý Jan
STE7001
B
58:24
+22:44
57.
Hepnar Lubomír
STE6307
B
59:09
+23:29
58.
Kroupa Václav
PVP6104
B
59:44
+24:04
59.
Martínek Robert
CHP7700
B
59:56
+24:16
60.
Skripnik Ondřej
PVP7503
B
61:01
+25:21
61.
Kondrát Martin
PGP6501
B
63:23
+27:43
62.
Vajda Zsolt (n)
HUN
64:07
+28:27
63.
Erlebach Michal
SSP8302
B
131:40
+96:00
Kratochvíl Martin
SJI8304
E
DISK
H21B
6.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jiří
NPA7502
B
36:34
+0:00
2.
Antoš Filip
NPA8001
B
40:00
+3:26
3.
Král Václav
SSU8243
B
40:59
+4:25
4.
Ševčík Martin
TBM7632
B
42:07
+5:33
5.
Sokolář Zdeněk
EKP7201
B
42:14
+5:40
6.
Udržal Tomáš
NPA8004
C
42:57
+6:23
7.
Procházka Jiří (n)
TBM7633
C
43:31
+6:57
8.
Průša Michal
TBM7320
C
43:44
+7:10
9.
Lebeda Dušan
EKP7301
C
43:53
+7:19
10.
Jansa Jiří
CHT8402
C
44:55
+8:21
11.
Drobnik Lukáš
SJC8506
B
45:04
+8:30
12.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
45:31
+8:57
13.
Faltejsek Lukáš
LPU7725
C
45:38
+9:04
14.
Hain Jan
SJC7502
C
45:41
+9:07
14.
Škoda Ondřej
TBM8304
C
45:41
+9:07
16.
Stehlík Martin (n)
ZBM
C
46:25
+9:51
17.
Pavel Horák
TUV7202
B
47:24
+10:50
18.
Šedivý Jiří
EKP5500
C
47:34
+11:00
19.
Polák Jaroslav
CHA7500
C
47:40
+11:06
20.
Jedlička Jiří
VPM7602
C
47:44
+11:10
21.
Jirásek Aleš
NPA7602
C
49:42
+13:08
22.
Jirka Jakub
VPM7905
C
49:49
+13:15
23.
Fejk Zbyněk
SJC7501
C
50:27
+13:53
24.
Sedlák Radek
DOB7501
C
50:30
+13:56
25.
Fišer Jiří
SLP8503
C
50:39
+14:05
26.
Anděl Robert
VPM8001
C
51:28
+14:54
27.
Novák Karel
NPA5001
C
52:29
+15:55
28.
Baldrian Petr
PGP7203
C
52:45
+16:11
29.
Šafka Jan
SLP7704
C
52:59
+16:25
30.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
54:05
+17:31
31.
Konopáč Jakub
TUR8301
C
54:08
+17:34
32.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
54:35
+18:01
33.
Král Aleš (n)
CTB7801
C
55:23
+18:49
34.
Buchtík Ondřej
VLI8101
C
55:53
+19:19
35.
Král Michal (n)
CTB8201
C
56:01
+19:27
36.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
56:04
+19:30
37.
Khýn Vítězslav
DOB8301
C
56:45
+20:11
38.
Stránský Dušan
NPA7401
C
56:46
+20:12
39.
Slavík Viktor
PGP6300
C
56:48
+20:14
40.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
57:05
+20:31
41.
Tojnar Jan
CHP6701
C
57:16
+20:42
42.
Fukátko Jan
LPU8105
C
58:13
+21:39
43.
Walaski Antonín
TRI8006
C
58:19
+21:45
44.
Šafář Miroslav
CHC7001
C
58:26
+21:52
45.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
59:04
+22:30
46.
Prautsch Pavel
VPM7101
C
62:08
+25:34
47.
Ondřej Svoboda (n)
SHK7605
C
67:45
+31:11
48.
Vaněk Jan
CHP7609
C
68:26
+31:52
49.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
74:17
+37:43
50.
Hruška Petr
CHC8600
C
74:26
+37:52
51.
Macháček Milan
CHC7701
C
77:21
+40:47
52.
Jan Smotlacha
CHP7903
C
95:59
+59:25
Tomeš Petr (n)
ZBM7531
C
DISK
Vlach Jiří
VOV7900
C
DISK
Fátor Jan
KSU7907
C
DISK
Zedník Jakub (n)
TBM8410
C
DISK
Odvody Zdeněk
LPU8206
C
DISK
H35B
6.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasman Jan
VPM6901
C
43:25
+0:00
2.
Pecka Jan
EKP6800
B
43:45
+0:20
3.
Hašek Ondřej
VPM6902
C
44:35
+1:10
4.
Procházka Tomáš
LPU6503
C
47:53
+4:28
5.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
C
48:43
+5:18
6.
Erlebach Josef
SSP5200
C
49:03
+5:38
7.
Hora Vladimír
SZP5100
C
50:21
+6:56
8.
Kolář Karel
EJN5749
C
51:13
+7:48
9.
Pěsta Roman (n)
LEN6802
C
51:57
+8:32
10.
Bartczak Jaroslaw (n)
POL
C
54:14
+10:49
11.
Kiácz Bence (n)
HUN
C
54:49
+11:24
12.
Oprsal Alan (n)
NN10000
C
55:35
+12:10
13.
Hájek Martin (n)
KYL6801
C
57:37
+14:12
14.
Procházka Pavel
LBE6500
C
60:20
+16:55
15.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
B
64:36
+21:11
16.
Hrouda Petr
PVP6900
C
66:11
+22:46
17.
Borovička Milan
CHP6104
C
67:59
+24:34
18.
Marek Jan
LBE6100
C
73:08
+29:43
19.
Uhlíř Patrik (n)
SLA
C
97:10
+53:45
H40B
5.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Navrátil Rostislav
TRI6601
C
34:47
+0:00
2.
Stárek Filip
TUR6602
A
35:49
+1:02
3.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
36:17
+1:30
4.
Škorpil Martin
SZP5700
C
37:35
+2:48
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
40:44
+5:57
6.
Ptáček Pavel (n)
BBM6508
C
41:31
+6:44
7.
Reichl Michal
SSP6400
C
41:32
+6:45
8.
Řeháček Petr
ABR6302
C
43:44
+8:57
9.
Seifert Jan
DKP6501
C
44:37
+9:50
10.
Klaška Pavel
DKP6500
C
45:21
+10:34
11.
David František
PVP5301
C
46:17
+11:30
12.
Stránský Jiří (n)
KPY6300
C
50:06
+15:19
13.
Šimek Roman
UOL6503
C
54:26
+19:39
14.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
55:28
+20:41
15.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
56:09
+21:22
16.
Šimek Miroslav
PVP6300
C
58:10
+23:23
17.
Hlava Miroslav (n)
KON6515
C
58:33
+23:46
18.
Vik Martin (n)
VSP6100
C
60:10
+25:23
19.
Barták Miroslav
SSP6401
C
72:43
+37:56
20.
Krhut Libor (n)
HAV6302
C
80:38
+45:51
H45B
5.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Král Jiří
SSU5941
B
38:06
+0:00
2.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
39:03
+0:57
3.
Flašar Jan (n)
KCK5701
C
40:30
+2:24
4.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
45:52
+7:46
5.
Jankó Tamás (n)
HUN
C
48:25
+10:19
6.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
50:07
+12:01
7.
Sladký Ivan (n)
PBM5513
C
51:33
+13:27
8.
Kučera Jiří (n)
PBM5406
C
53:20
+15:14
9.
Robotka Libor
PBM5303
C
60:08
+22:02
10.
Barták Ladislav (n)
PBM5706
C
62:42
+24:36
11.
Čermák Jiří
PGP5600
C
63:26
+25:20
12.
Skála Aleš (n)
PBM5404
C
78:39
+40:33
Kafka Václav
SJI6001
C
DISK
Šváb Jan
CHP5801
C
DISK
H50B
5.30 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
B
34:51
+0:00
2.
Procházka Antonín
DCE5500
C
37:58
+3:07
3.
Škoda Přemek
VLI5301
C
38:18
+3:27
4.
Drobník Ivan
SJC5601
C
38:29
+3:38
5.
Wald František
CHP5300
C
40:42
+5:51
6.
Maceček Karel
VLI4100
C
43:58
+9:07
7.
Věžník Antonín
ADA5505
C
45:27
+10:36
8.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
53:56
+19:05
9.
Poklop Luboš
LOL5601
C
56:08
+21:17
10.
Jelínek Martin
PGP5103
C
61:19
+26:28
11.
Jelínek Roman
ADA5506
C
72:49
+37:58
Rauch Stanislav
VPM5301
C
DISK
H55B
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
31:51
+0:00
2.
Dohnal Josef
SZP4300
C
39:28
+7:37
3.
Sikora Miroslav
BOV4802
C
40:21
+8:30
4.
Koč Zdeněk
SSP4700
C
40:53
+9:02
5.
Mikan Vladimír
SJC4805
C
41:36
+9:45
6.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
45:05
+13:14
7.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
C
51:49
+19:58
8.
Mrštík Václav
LPU5002
C
54:16
+22:25
9.
Pešek Oto (n)
ABM4917
C
54:41
+22:50
10.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
56:15
+24:24
11.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
58:41
+26:50
12.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
76:32
+44:41
13.
Čenovský Jiří
SSP4900
C
79:50
+47:59
14.
Kramoliš Jan
PVP5000
C
87:34
+55:43
H60B
4.60 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
33:48
+0:00
2.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
38:42
+4:54
3.
Nosál Stanislav
SSP4600
C
40:12
+6:24
4.
Ostřanský Josef
SSU4302
B
42:33
+8:45
5.
Starý Břetislav
BOV4402
C
43:31
+9:43
H65B
4.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Frey Jaromír
PTK4101
B
32:40
+0:00
2.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
44:38
+11:58
3.
Boudný Zdeněk (n)
SJI3709
C
44:55
+12:15
Attl Vladimír
SSP3800
C
DISK
H70B
4.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
40:07
+0:00
TN
3.20 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bořánková Karolína
KAM9550
C
48:00
+0:00
2.
Řezníčková Tereza
SJI9056
C
68:24
+20:24
Alešová Bohumila
KSU7699
DISK
Kafková Vladimíra
SJI6301
C
DISK
TP
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuchařová Ada
TBM5855
C
44:57
+0:00
2.
Svoboda Ladislav
ZBM
45:25
+0:28
3.
Šíma Ladislav
PZR5201
C
46:50
+1:53
4.
Kříž Pavel
ZHR4800
C
49:31
+4:34
5.
Sladký Marek
PBM8601
C
50:03
+5:06
6.
Šíma Pavel
PZR7838
C
51:37
+6:40
7.
Pátek Richard
ZBM
52:24
+7:27
8.
Veselý Martin
ZBM
53:09
+8:12
9.
König Lukáš
ZBM
54:20
+9:23
10.
Slovák František
NN1
55:03
+10:06
11.
Klusáček Martin
TTR5601
55:22
+10:25
12.
Stehno Pavel
DKP4900
C
56:18
+11:21
13.
Lichovník Tomáš
PZR6401
61:38
+16:41
14.
Švábková Eva
VPM8355
63:39
+18:42
15.
Bohatá Jana
SZP7450
C
65:20
+20:23
16.
Horáčková Kateřina
VLI
66:31
+21:34
17.
Chaloupková Marie
SLP8151
C
67:27
+22:30
18.
Brettlová Marta
PGP7557
C
70:57
+26:00
19.
Kříž Martin
PZR7801
C
72:38
+27:41
20.
Malec Oldřich
SLA9400
B
73:06
+28:09
21.
Šťastná Alena
TBM
77:19
+32:22
22.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
81:52
+36:55
23.
Přibíková Monika
PGP7256
C
83:53
+38:56
24.
Rafajová Anna
SLA9550
B
85:04
+40:07
25.
Uhlíř Marek
SLA9402
C
90:36
+45:39
26.
Klofáčová Romana
SLP6951
C
99:44
+54:47
Štádlík Lukáš
SLA9401
C
DISK
Sladká Zora
PBM6059
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz