Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Štít Podkleti 28. r
Kód závodu
050604888
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Štít Podkleti 28. r
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
04.06.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Habří
Pořadatel
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Stavitel tratí
Štindl Vladislav
Kategorie
D10
D12
D14
D18
D21
D35
D45
D55
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
T1
T3
D10
2.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Machová Miroslava
KRE9401
OOB TJ Sokol Křemže
22:04
2.
Daňková Simona
KRE9452
OOB TJ Sokol Křemže
25:05
+ 3:01
3.
Daňková Lucie
KRE9601
OOB TJ Sokol Křemže
28:12
+ 6:08
4.
Kailová Veronika
KRE9451
OOB TJ Sokol Křemže
31:05
+ 9:01
5.
ZEMANOVÁ ANETA
LEN9551
Ski Klub Lenora
37:17
+ 15:13
6.
Pšeničková Jana
TEM9551
KOB Temelín
60:55
+ 38:51
D12
2.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kratochvilová Hana
API9351
OK Andante Písek
30:09
2.
Stachová Daniela
VCB9370
TJ OB České Budějovice
35:24
+ 5:15
3.
Šlosková Denisa
OPT9353
SK Libín 1096 Prachatice
46:14
+ 16:05
Kahudová Mirka
OPT9351
SK Libín 1096 Prachatice
DISK
D14
3.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
PĚSTOVÁ KATEŘINA
LEN9151
Ski Klub Lenora
60:46
2.
Soudková Eliška
TEM9252
KOB Temelín
63:46
+ 3:00
Pšeničková Eva
TEM9251
KOB Temelín
DISK
D18
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemanová Lenka
KTA8851
SK Kotnov Tábor
55:40
2.
Dulovcová Michaela
KRE8811
OOB TJ Sokol Křemže
56:55
+ 1:15
3.
Kovaříčková Adéla
KRE8752
OOB TJ Sokol Křemže
58:38
+ 2:58
D21
6.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dulovcová Marie
KRE7051
OOB TJ Sokol Křemže
53:47
2.
Pokorná Kristýna
EKP8351
VŠTJ Ekonom Praha
69:52
+ 16:05
3.
Štefanyuková Pavla
CST7454
OOB TJ ČZ Strakonice
83:45
+ 29:58
4.
Soudková Alena
TEM5851
KOB Temelín
90:09
+ 36:22
5.
Kovářová Lenka
TJH8652
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
91:35
+ 37:48
D35
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hejzlarová Vladimíra
VCB5651
TJ OB České Budějovice
47:08
2.
Kovaříčková Darja
KRE6352
OOB TJ Sokol Křemže
56:50
+ 9:42
3.
Zemanová Alena
KTA6351
SK Kotnov Tábor
58:56
+ 11:48
4.
Stachová Alena
VCB6370
TJ OB České Budějovice
59:24
+ 12:16
5.
PEŠLOVÁ MARTINA
LEN6751
Ski Klub Lenora
59:50
+ 12:42
6.
Ash Hana
OCB7051
Orienteering club České Budějovice
60:02
+ 12:54
7.
Stluková Eliška
PCB6851
SKP České Budějovice
62:51
+ 15:43
D45
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pokorná Eva
TEM5751
KOB Temelín
44:35
2.
Janošíková Milada
KSH6051
OOB TJ Kašperské Hory
55:11
+ 10:36
3.
Kovářová Milena
TJH5351
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
75:03
+ 30:28
4.
Vykusová Blanka
PVD5851
TJ Sokol Pražák
119:48
+ 75:13
D55
3.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hudečková Alena
KTA4351
SK Kotnov Tábor
79:31
H10
2.70 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bárta Martin
OPT9501
SK Libín 1096 Prachatice
18:40
2.
Bouček Jakub
OCB9501
Orienteering club České Budějovice
37:48
+ 19:08
3.
Princ Matěj
TEM9501
KOB Temelín
61:34
+ 42:54
4.
SOBOTKA VÁCLAV
LEN9401
Ski Klub Lenora
64:37
+ 45:57
H12
2.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Prais Marcel
KRE9302
OOB TJ Sokol Křemže
30:34
2.
Hulec Filip
PCB9401
SKP České Budějovice
33:43
+ 3:09
3.
ŠNELCER JAN
LEN9301
Ski Klub Lenora
34:26
+ 3:52
4.
Funda Jiří
API9301
OK Andante Písek
37:13
+ 6:39
Zimmermann Martin
KRE9301
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
Princ Jakub
TEM9302
KOB Temelín
DISK
Mach Martin
KRE9303
OOB TJ Sokol Křemže
DISK
H14
3.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechmánek Radek
OKP9101
SK OK 24 Praha
38:55
2.
Pšenička Vít
TEM9001
KOB Temelín
48:00
+ 9:05
3.
Zimmermann Tomáš
KRE9101
OOB TJ Sokol Křemže
54:14
+ 15:19
4.
Hettner Kristián
OPT9102
SK Libín 1096 Prachatice
66:01
+ 27:06
5.
Čoudek Adam
OPT9201
SK Libín 1096 Prachatice
69:26
+ 30:31
6.
Bláha Aleš
KRE9201
OOB TJ Sokol Křemže
69:45
+ 30:50
7.
Skřivan Jan
OPT9202
SK Libín 1096 Prachatice
78:14
+ 39:19
Morong Tomáš
OPT9101
SK Libín 1096 Prachatice
DISK
H16
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovář Jaroslav
TJH8901
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
44:25
2.
Bláha Petr
PVD8901
TJ Sokol Pražák
49:42
+ 5:17
3.
Šandera Filip
KRE9002
OOB TJ Sokol Křemže
52:54
+ 8:29
4.
Stach Martin
VCB8920
TJ OB České Budějovice
55:15
+ 10:50
5.
Skřivan Vojtěch
OPT9001
SK Libín 1096 Prachatice
58:58
+ 14:33
6.
PEŠL PETR
LEN8901
Ski Klub Lenora
70:22
+ 25:57
H18
6.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kouba Zdeněk
KRE8703
OOB TJ Sokol Křemže
54:59
2.
Vojtěch Blažek
JUP8701
56:41
+ 1:42
3.
Kalinko Jan
PVD8701
TJ Sokol Pražák
93:07
+ 38:08
Bouček Václav
OCB8701
Orienteering club České Budějovice
DISK
H21
8.50 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pelc Václav sen.
CST6702
OOB TJ ČZ Strakonice
61:16
2.
Hejzlar Josef
VCB5601
TJ OB České Budějovice
63:06
+ 1:50
3.
Jakub Hulec
VSP8401
USK Praha
71:35
+ 10:19
4.
Klimeš Petr
KRE7701
OOB TJ Sokol Křemže
73:01
+ 11:45
5.
Vaněk Petr
TJH7302
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec
77:20
+ 16:04
6.
Janošík Radek
VCB7402
TJ OB České Budějovice
77:41
+ 16:25
7.
Blabla Zdeněk
PCB8101
SKP České Budějovice
79:23
+ 18:07
8.
Vaníček Tomáš
MFP6601
VŠSK MFF UK Praha
80:10
+ 18:54
9.
Peterka František
TJP4900
OOB TJ Sokol Troja
80:29
+ 19:13
10.
Paták Pavel
KSH8501
OOB TJ Kašperské Hory
92:56
+ 31:40
11.
Chotětický Václav
MAS5200
KČT Aš
93:14
+ 31:58
12.
Vojtěch Jaroslav
PVD8201
TJ Sokol Pražák
93:44
+ 32:28
13.
Pešta Jiří
MIL7201
Tesil Milevsko
96:08
+ 34:52
14.
Mareš Ladislav
MIL7202
Tesil Milevsko
119:50
+ 58:34
H35
7.40 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Funda Jiří
API6401
OK Andante Písek
63:09
2.
Pšenička Jiří
TEM6401
KOB Temelín
67:54
+ 4:45
3.
Princ David
TEM6901
KOB Temelín
68:23
+ 5:14
4.
Mražík Karel
KRE5901
OOB TJ Sokol Křemže
69:16
+ 6:07
5.
PĚSTA ROMAN
LEN6802
Ski Klub Lenora
71:52
+ 8:43
6.
Blabla Zdeněk
PCB5901
SKP České Budějovice
75:16
+ 12:07
7.
Pšenička Miloslav
TEM6101
KOB Temelín
80:49
+ 17:40
8.
Soudek Vojtěch
TEM5601
KOB Temelín
84:45
+ 21:36
9.
Pazderka Hynek
KRE6801
OOB TJ Sokol Křemže
88:04
+ 24:55
10.
Doležel Antonín
KTA5401
SK Kotnov Tábor
89:52
+ 26:43
11.
Tusl Martin
AAA6801
116:33
+ 53:24
12.
FILO PAVEL
LEN6801
Ski Klub Lenora
120:48
+ 57:39
13.
ZEMAN MARTIN
LEN6901
Ski Klub Lenora
126:57
+ 63:48
Kratochvil Tomáš
API6901
OK Andante Písek
DISK
H45
6.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rychtecký Josef
VCB4801
TJ OB České Budějovice
69:40
2.
Korecký Miroslav
TEM5501
KOB Temelín
75:47
+ 6:07
3.
Václav Blažek
JUP5501
92:01
+ 22:21
H55
4.60 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fiala Miloš
KSH4801
OOB TJ Kašperské Hory
39:47
2.
Bouček Václav
OCB4101
Orienteering club České Budějovice
51:00
+ 11:13
3.
Pich Josef
CST4002
OOB TJ ČZ Strakonice
78:22
+ 38:35
4.
Reidinger Antonín
PVD3101
TJ Sokol Pražák
81:40
+ 41:53
Pokorný Karel
TEM4701
KOB Temelín
DISK
T1
2.70 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemanová Petra
KTA9051
SK Kotnov Tábor
37:28
2.
Mašek Jan
KTA9024
SK Kotnov Tábor
39:22
+ 1:54
T3
3.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vaníčková Lucie
MFP7250
VŠSK MFF UK Praha
65:39
2.
Tusl Martin
AAA8901
85:26
+ 19:47
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz