Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 1. ČP MTBO 2005 JESENICE
Kód závodu
050430
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
1. ČP MTBO 2005 JESENICE
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
30.04.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
JES - KOS Jesenice
Kategorie
D
D14-18
DE
H10-14
H14-18
H19A
H19B
H40
HE
P
D
8.60 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Topinková Monika
BOR8054
OK Nový Bor
61:11
2.
Faltejsková Jana
LPU7652
Loko Pardubice
61:50
+0:39
3.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
SK Žabovřesky Brno
62:45
+1:34
4.
Juříková Lenka
TZL7401
SKOB Zlín
65:21
+4:10
5.
Urbancová Marcela
TBM7659
C
Tesla Brno
65:31
+4:20
6.
Hanáková Markéta
ZUP7851
ČZU Praha
66:03
+4:52
7.
Jurečková Leona
ABR7752
A-team Bruntál
66:10
+4:59
8.
Holíková Kateřina
TBM7371
C
Tesla Brno
66:37
+5:26
9.
Kohoutová Andrea
BOR6951
OK Nový Bor
67:46
+6:35
10.
Lamichová Kateřina
PHK8359
OK 99 Hradec Králové
68:12
+7:01
11.
Městková Kateřina
VSP7650
VS Praha
68:44
+7:33
12.
Vlčková Iva
ZUP7551
ČZU Praha
69:46
+8:35
13.
Svobodová Petra
VPM7450
KOS Slavia VŠ Plzeň
69:50
+8:39
14.
Augustinová Barbora
BBR8551
Bike Team Bruntál
70:30
+9:19
15.
Bulířová Zuzana
TUR7850
OOB Turnov
70:33
+9:22
16.
Illíková Petra
TZL8153
SKOB Zlín
70:41
+9:30
17.
Pospíšilová Lucie
SKL8251
SMS Team Kladno
70:59
+9:48
18.
Trunkátová Andrea
XBM7051
PELL¨S MTBO TEAM
71:23
+10:12
19.
Kratchmerová Kateřina
TBM8558
Tesla Brno
71:25
+10:14
20.
Kučová Martina
XBM7774
PELL¨S MTBO TEAM
72:19
+11:08
21.
Vítová Jana
SVA7889
A
Svatava
73:04
+11:53
22.
Matějová Kateřina
VSP8054
VS Praha
73:43
+12:32
23.
Macková Lenka
ZUP7051
ČZU Praha
74:13
+13:02
24.
Víchová Šárka
LPU8352
Loko Pardubice
75:20
+14:09
25.
Ryglová Kateřina
TBM7372
Tesla Brno
75:50
+14:39
26.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
SK Žabovřesky Brno
77:34
+16:23
27.
Nečasová Petra
TZL8155
SKOB Zlín
78:00
+16:49
28.
Hančíková Bára
TZL8853
SKOB Zlín
78:25
+17:14
29.
Horká Jana
SSU8292
C
Severka Šumperk
78:57
+17:46
30.
Stará Marta
LPU7557
E
Loko Pardubice
79:05
+17:54
31.
Novotná Veronika
BOR8052
OK Nový Bor
79:27
+18:16
32.
Kabelová Radka
TBM7898
Tesla Brno
79:34
+18:23
33.
Lemonová Vlasta
SBK7789
KOB Blansko
80:32
+19:21
34.
Pavlíčková Iveta
BOR8151
OK Nový Bor
84:17
+23:06
35.
Staňková Veronika
SBK8151
KOB Blansko
84:30
+23:19
36.
Kasalovská Natalia
VBA8554
Vazka Bratislava
86:34
+25:23
37.
Váchová Ilona
ONO7750
SKOB Ostrov
87:07
+25:56
38.
Folprechtová Hana
TUR6955
OOB Turnov
87:15
+26:04
39.
Piškulová Markéta
ODV7651
Aero Odolená Voda
90:48
+29:37
40.
Gandelová Alice
TBM7991
C
Tesla Brno
90:51
+29:40
41.
Grégrová Jitka
OKP7252
OK 24 Praha
91:07
+29:56
42.
Bendová Klára
TUR8250
OOB Turnov
91:12
+30:01
43.
Janebová Zuzana
FSP7555
FS Praha
91:27
+30:16
44.
Jašková Šárka
ABR7751
A-team Bruntál
91:36
+30:25
45.
Puchernová Veronika
ZUP7453
ČZU Praha
92:12
+31:01
46.
Dudíková Hana
LBE5550
Loko Beroun
92:50
+31:39
47.
Miřatská Monika
TZL7651
SKOB Zlín
94:16
+33:05
48.
Machová Jiřina
BBR8451
Bike Team Bruntál
94:48
+33:37
49.
Vřešťálová Lucie
TUR7458
OOB Turnov
94:52
+33:41
50.
Novotná Marcela
PVP6050
VSK Přírodověda
107:45
+46:34
51.
Fadljevičová Kateřina
ZUP7951
ČZU Praha
107:51
+46:40
52.
Sladká Zora
ZBM6059
SK Žabovřesky Brno
108:59
+47:48
53.
Klíčová Kateřina
TBM7658
C
Tesla Brno
130:35
+69:24
Ryšavá Vendula
ZUP8151
ČZU Praha
DISK
Králová Eva
VBA4751
Vazka Bratislava
DISK
Grubauerová Šárka
BOR7562
OK Nový Bor
DISK
Sadílková Kateřina
DISK
Molcarová Václava
DISK
D14-18
6.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kiacová Zuzka
LPU8954
Loko Pardubice
58:48
2.
Fajtlová Jana
VPM8802
KOS Slavia VŠ Plzeň
58:55
+0:07
3.
Kopalová Markéta
VLI8750
Slavia TU Liberec
60:56
+2:08
4.
Dudíková Magdaléna
LBE1989
Loko Beroun
74:21
+15:33
5.
Kolaříková Anna
ZBM9151
SK Žabovřesky Brno
78:42
+19:54
Kadlecová Štěpánka
YET
Yetti Team
DISK
DE
9.70 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
E
Tesla Brno
57:54
2.
Lacigová Michaela
VSP8150
VS Praha
58:46
+0:52
3.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
Tesla Brno
63:02
+5:08
4.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
65:07
+7:13
5.
Lepšíková olga
BOR7152
E
OK Nový Bor
66:29
+8:35
6.
Kupcová Kristýna
HSU7750
Horizont klub Šumper
67:50
+9:56
7.
Hašková Eva
VPM7352
KOS Slavia VŠ Plzeň
69:41
+11:47
8.
Kolářová Madla
SJC7962
E
Sportcentrum jičín
71:20
+13:26
8.
Vondrová Kateřina
OKP7250
OK 24 Praha
71:20
+13:26
10.
Roudná Jana
LPU8351
E
Loko Pardubice
71:23
+13:29
11.
Panas Dagmara
POL
Polsko
72:21
+14:27
12.
Folprechtová Jarča
TUR7253
OOB Turnov
72:35
+14:41
13.
Ferstlová Lenka
SMR7750
SNS Smržovka
73:38
+15:44
14.
Pařízková Věra
SMR7151
SNS Smržovka
74:58
+17:04
15.
Kaminska Anna
POL
Polsko
85:37
+27:43
H10-14
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopal Ondřej
VLI9101
Slavia TU Liberec
27:17
2.
Tišnovský Martin
ZBM
SK Žabovřesky Brno
30:35
+3:18
3.
Laciga Jakub
VSP9100
VS Praha
31:34
+4:17
4.
Bogar Kryštof
BOR9402
OK Nový Bor
34:43
+7:26
5.
Antoš Ondřej
SJC9210
Sportcentrum jičín
40:53
+13:36
6.
Kazík Jakub
CBA9201
Pucov ŠK Bratislava
44:27
+17:10
7.
Skoupý Jan
STE9411
SK Šternberk
58:18
+31:01
H14-18
9.90 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daněk Jáchym
VRL8901
Spartak Vrchlabí
61:39
2.
Bogar František
BOR8904
OK Nový Bor
65:28
+3:49
3.
Moravec Marek
LPU8811
Loko Pardubice
70:40
+9:01
4.
Soukup Petr
SKL8701
SMS Team Kladno
73:06
+11:27
5.
Kudláček Tomáš
TZL8713
SKOB Zlín
74:53
+13:14
6.
Bobek Tomáš
BBR8901
Bike Team Bruntál
76:39
+15:00
7.
Laštůvka Jan
PEH8701
Peloton Havířov
77:25
+15:46
8.
Kroupa Jan
LPU8807
Loko Pardubice
77:49
+16:10
9.
Vít Daniel
BSO9300
Baník Sokolov
151:29
+89:50
Zdrubecký Radek
SKL8801
SMS Team Kladno
DISK
H19A
12.90 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Schwab David
TBM7401
E
Tesla Brno
62:55
2.
Hájek Ondřej
TBM7511
E
Tesla Brno
68:07
+5:12
3.
Jalový Milan
RBK8347
Radioklub Blansko
68:57
+6:02
4.
Hradil Jiří
TZL8604
SKOB Zlín
69:09
+6:14
5.
Folprecht Eda
TUR7304
OOB Turnov
69:49
+6:54
6.
Frano Michal
SPE7501
Sokol Pezinok
70:09
+7:14
7.
Žíla Vladimír
BOR6800
OK Nový Bor
71:20
+8:25
8.
Jiran Jan
PHK7701
OK 99 Hradec Králové
71:36
+8:41
9.
Poštulka Karel
TPA7141
Slovensko
73:10
+10:15
10.
Kvapil Petr
TUR7410
OOB Turnov
73:39
+10:44
11.
Hasman Jan
VPM6901
KOS Slavia VŠ Plzeň
73:43
+10:48
12.
Vít Vlastimil
SVA6801
A
Svatava
74:09
+11:14
13.
Vala Radek
BBR8401
Bike Team Bruntál
74:22
+11:27
14.
Ptáček Jan
TBM7435
A
Tesla Brno
74:26
+11:31
15.
Urban Jan
SBK7537
KOB Blansko
75:58
+13:03
16.
Havel Tomáš
TUR7904
OOB Turnov
76:09
+13:14
17.
Prášek Roman
ZUP7701
ČZU Praha
76:42
+13:47
18.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
SK Žabovřesky Brno
76:53
+13:58
19.
Kroc Dalibor
VIZ7408
TJ Sokol Vizovice
76:58
+14:03
20.
Fišer Petr
TZL7501
A
SKOB Zlín
77:13
+14:18
21.
Odvody Zdeněk
LPU8206
A
Loko Pardubice
77:43
+14:48
22.
Horák Pavel
VSP7200
VS Praha
78:33
+15:38
23.
Tomeš Petr
TZL7503
A
SKOB Zlín
79:31
+16:36
24.
Novotný Petr
TZL6601
A
SKOB Zlín
81:14
+18:19
25.
Hons Michal
SMR7700
SNS Smržovka
81:54
+18:59
26.
Trunkát Daniel
XBM7102
A
PELL¨S MTBO TEAM
82:14
+19:19
27.
Hruška Miloš
BBR7501
Bike Team Bruntál
83:07
+20:12
28.
Preissler Adam
PEH8601
A
Peloton Havířov
83:15
+20:20
29.
Vřešťál Jan
TUR7301
OOB Turnov
83:19
+20:24
30.
Drbohlav Tomáš
TUR7702
OOB Turnov
84:40
+21:45
31.
Kadaník Libor
PHK7204
OK 99 Hradec Králové
88:26
+25:31
32.
Zdrubecký Tomáš
SKL8601
SMS Team Kladno
90:27
+27:32
33.
Hendrych Martin
SJI7828
A
OK Jihlava
98:28
+35:33
34.
Štáfek Pavel
SKL7401
SMS Team Kladno
101:46
+38:51
Vít Daniel
BSO7300
Baník Sokolov
DISK
Sladký Marek
ZBM8604
SK Žabovřesky Brno
DISK
Zicha Jiří
TZL7701
A
SKOB Zlín
DISK
Blažek Martin
TZL7502
A
SKOB Zlín
DISK
Wohanka Petr
VRL7305
Spartak Vrchlabí
DISK
H19B
10.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kučera Jan
VSP7302
VS Praha
53:38
2.
Bogar Leoš
BOR6603
OK Nový Bor
58:09
+4:31
3.
Kazík Marian
CBA6601
Pucov ŠK Bratislava
60:52
+7:14
4.
Pašek František
ZUP7601
ČZU Praha
60:53
+7:15
5.
Hubík Martin
TBM8503
Tesla Brno
61:27
+7:49
6.
Vanka Petr
OKP6801
OK 24 Praha
61:32
+7:54
7.
Matějů Michal
VSP7700
VS Praha
61:43
+8:05
8.
Peths Matěj
BBR8501
Bike Team Bruntál
63:18
+9:40
9.
Skoupý Jan
STE7001
SK Šternberk
63:27
+9:49
10.
Šňupárek Ondřej
ZBM6999
SK Žabovřesky Brno
64:09
+10:31
11.
Mudrák Pavel
ZBM6901
SK Žabovřesky Brno
65:00
+11:22
12.
Kovařík Radovan
PHK8503
OK 99 Hradec Králové
65:23
+11:45
13.
Pastuszek Jakub
TZL7500
SKOB Zlín
65:28
+11:50
14.
Řeháček Petr
ABR6302
A-team Bruntál
66:47
+13:09
15.
Šíma Oldřich
PZR8731
SKP Žďár n. Sázavou
67:23
+13:45
16.
Zuzčák Igor
TPA6741
Slovensko
68:05
+14:27
17.
Jirásek Radek
LPU7802
Loko Pardubice
68:20
+14:42
18.
Doležal Pavel
SKL7701
SMS Team Kladno
69:03
+15:25
19.
Tišnovský Zdeněk
ZBM6620
SK Žabovřesky Brno
69:49
+16:11
20.
Král Jan
XBM6903
B
PELL¨S MTBO TEAM
69:52
+16:14
21.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
TJ Sokol Vizovice
70:07
+16:29
22.
Bozděch Dan
VSP7309
VS Praha
71:12
+17:34
23.
Štěpánský Václav
ZBM6108
SK Žabovřesky Brno
71:40
+18:02
24.
Holík Marek
TBM6507
Tesla Brno
72:26
+18:48
25.
Bergl Tomáš
ZUP7802
ČZU Praha
72:52
+19:14
26.
Drlý Aleš
XBM6807
B
PELL¨S MTBO TEAM
73:10
+19:32
27.
Faltejsek Lukáš
LPU7725
Loko Pardubice
73:17
+19:39
27.
Pártl Antonín
73:17
+19:39
29.
Pucherna Petr
ZUP8002
ČZU Praha
74:29
+20:51
30.
Bohuslav Václav
LPM7206
Loko Plzeň
74:58
+21:20
31.
Kalina Tomáš
PEH8501
B
Peloton Havířov
75:34
+21:56
32.
Lukavec Petr
SMR7800
SNS Smržovka
75:38
+22:00
33.
Svoboda Radek
VPM6903
KOS Slavia VŠ Plzeň
75:40
+22:02
34.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
Tesla Brno
75:50
+22:12
35.
Antoš Svatopluk
SJC6602
Sportcentrum jičín
76:01
+22:23
36.
Suchánek Ladislav
XBM7008
B
PELL¨S MTBO TEAM
76:57
+23:19
37.
Mencl Miloslav
VSP6505
VS Praha
77:54
+24:16
38.
Náhlovský David
TBM6512
C
Tesla Brno
78:14
+24:36
39.
Kunart Tomáš
PHK7205
OK 99 Hradec Králové
78:54
+25:16
40.
Šíma Pavel
PZR7838
SKP Žďár n. Sázavou
79:02
+25:24
41.
Jedlička Jiří
VPM7602
KOS Slavia VŠ Plzeň
81:43
+28:05
42.
Berný Jan
ODV7702
Aero Odolená Voda
82:24
+28:46
43.
Pastuszek Filip
TZL7731
SKOB Zlín
82:48
+29:10
44.
Pesničák Jan
SMR7902
SNS Smržovka
85:08
+31:30
45.
Kidles Vojtěch
MKP8001
Meteor Kačerov Praha
85:16
+31:38
46.
Ševčík Robert
XBM7010
B
PELL¨S MTBO TEAM
85:32
+31:54
47.
Linhart Michal
XBM7801
B
PELL¨S MTBO TEAM
85:40
+32:02
48.
Jiroušek Petr
LPM7001
Loko Plzeň
85:56
+32:18
49.
Grunwald Martin
SBK7903
KOB Blansko
87:31
+33:53
50.
Dobrovolný Jan
PZR7848
SKP Žďár n. Sázavou
87:44
+34:06
51.
Michal Jiří
PZR8202
SKP Žďár n. Sázavou
88:33
+34:55
52.
Zakouřil Václav
VSP7400
VS Praha
89:02
+35:24
53.
Ševčík Petr
ONO7200
SKOB Ostrov
92:14
+38:36
54.
Chmelík Jan
TUR8007
OOB Turnov
95:30
+41:52
55.
Kubíček Petr
VSP6512
VS Praha
97:32
+43:54
56.
Zmek Josef
ZUP8003
ČZU Praha
98:09
+44:31
57.
Bláha Jan
SBK7637
KOB Blansko
102:26
+48:48
58.
Jágr Jaroslav
SBK7549
KOB Blansko
106:51
+53:13
59.
Malý Martin
TBM7610
Tesla Brno
119:01
+65:23
Medlík Jan
SSU8246
C
Severka Šumperk
DISK
Jalový Jaroslav
RBK8145
Radioklub Blansko
DISK
Ráb Martin
RBK8307
Radioklub Blansko
DISK
Fujáček Jan
SCP7502
Burri Team
DISK
Pařízek Petr
SMR7001
SNS Smržovka
DISK
Zaoral Petr
SMR7903
SNS Smržovka
DISK
Koutný Tomáš
TUR8311
OOB Turnov
DISK
Šrait Martin
OKP7602
OK 24 Praha
DISK
Pekárek Martin
DISK
H40
9.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
KOS Slavia VŠ Plzeň
60:10
2.
Nejedlý Petr
TZL5101
SKOB Zlín
68:20
+8:10
3.
Lepšík Vladislav
BOR5900
OK Nový Bor
70:07
+9:57
4.
Autrata Vlastimil
CBA6001
Pucov ŠK Bratislava
71:12
+11:02
5.
Kiac Jiří
LPU6305
Loko Pardubice
71:53
+11:43
6.
Sladký Ivan
ZBM5513
SK Žabovřesky Brno
72:22
+12:12
7.
Horký Milan
PGP6101
Praga Praha
76:17
+16:07
8.
Malatin Juraj
CBA6301
Pucov ŠK Bratislava
77:15
+17:05
9.
Dudík Petr
LBE5500
Loko Beroun
82:27
+22:17
10.
Burian Ladislav
SCP6001
Burri Team
83:08
+22:58
11.
Peths Pavel
BBR5801
Bike Team Bruntál
83:09
+22:59
12.
Novotný Vladimír
ABR6202
A-team Bruntál
88:17
+28:07
13.
Trojčák Daniel
VSP6510
VS Praha
90:17
+30:07
14.
Kopal Jan
VLI6500
Slavia TU Liberec
92:07
+31:57
15.
Medard Féder
PEZ5001
AŠK Pezinok
93:13
+33:03
16.
Pastuszek Pavel
TZL4727
SKOB Zlín
93:17
+33:07
17.
Barták MRony
MKP6400
Meteor Kačerov Praha
93:42
+33:32
18.
Jalový Jaroslav
RBK5719
Radioklub Blansko
94:34
+34:24
19.
Vintr Ivan
TZL4501
SKOB Zlín
112:12
+52:02
20.
Kadlec Luděk
YET
Yetti Team
133:07
+72:57
Ráb František
RBK5302
Radioklub Blansko
DISK
HE
14.00 km, 20 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ticháček Radek
BBR7801
Bike Team Bruntál
60:20
2.
Rygl Jaroslav
XBM7044
E
PELL¨S MTBO TEAM
62:47
+2:27
3.
Sabo Mikuláš
VBA7841
Vazka Bratislava
64:24
+4:04
4.
Linhart Aleš
XBM7231
E
PELL¨S MTBO TEAM
64:57
+4:37
5.
Laciga Radek
VSP8200
VS Praha
66:00
+5:40
6.
Šurgan Štefan
XBM7910
E
PELL¨S MTBO TEAM
66:07
+5:47
7.
Šrůta Milan
BOR7703
OK Nový Bor
66:18
+5:58
8.
Haničák Tomáš
XBM7710
PELL¨S MTBO TEAM
67:58
+7:38
9.
Procházka Jiří
TBM7633
E
Tesla Brno
68:05
+7:45
10.
Pucherna Eduard
ZUP7403
ČZU Praha
68:13
+7:53
11.
Schachinger Bernhard
AUS
Austria
68:30
+8:10
12.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
68:37
+8:17
13.
Bureš Pavel
XBM7549
E
PELL¨S MTBO TEAM
68:38
+8:18
14.
Hasek Ondřej
VPM6902
KOS Slavia VŠ Plzeň
69:15
+8:55
15.
Wohanka Pavel
VRL7501
Spartak Vrchlabí
69:47
+9:27
16.
Mach Radovan
TBM6605
E
Tesla Brno
71:06
+10:46
17.
Pilka Matej
SPE8305
Sokol Pezinok
71:28
+11:08
18.
Ševčík Martin
TBM7632
E
Tesla Brno
71:30
+11:10
19.
Kubín Jiří
VSP6001
VS Praha
71:39
+11:19
20.
Vondra Radek
OKP7200
OK 24 Praha
73:08
+12:48
21.
Dědek Martin
TUR7405
OOB Turnov
73:09
+12:49
22.
Laciga Zdeněk
VSP5200
VS Praha
74:02
+13:42
23.
Jirásek Milan
VSP7403
VS Praha
74:25
+14:05
24.
Bilan Martin
TBM8401
E
Tesla Brno
74:45
+14:25
25.
Hanák Petr
ZUP7401
ČZU Praha
74:50
+14:30
26.
Michael Sommer
DAN
Dánsko
75:02
+14:42
27.
Jašek Petr
ABR7601
A-team Bruntál
76:34
+16:14
28.
Gebas Miroslav
XBM8102
E
PELL¨S MTBO TEAM
77:04
+16:44
29.
Vraný Jiří
VLI7504
Slavia TU Liberec
78:30
+18:10
30.
Parzych Michal
POL
Polsko
79:33
+19:13
31.
Šňupárek Martin
XBM7107
E
PELL¨S MTBO TEAM
79:35
+19:15
32.
Olesinski Maciej
POL
Polsko
79:47
+19:27
33.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
87:12
+26:52
Fibír Tomáš
FSP7901
FS Praha
DISK
Tihoň Michal
PHK7905
OK 99 Hradec Králové
DISK
Dvořáček Petr
TBM7013
E
Tesla Brno
DISK
Strejček Petr
TBM7228
E
Tesla Brno
DISK
Laššo Petr
TUR7722
OOB Turnov
DISK
Ehl Jiří
ZBM7701
SK Žabovřesky Brno
DISK
Prášil Aleš
SJI7415
E
OK Jihlava
DISK
Ritter Aleš
ONO7401
SKOB Ostrov
DISK
Podrábský Ctibor
VLI7001
Slavia TU Liberec
DISK
Svoboda Jan
SMR7901
SNS Smržovka
DISK
Sikora Tomáš
SFM7001
SFM
DISK
Votoček Filip
BBR8402
Bike Team Bruntál
DISK
Krzeminski Pawel
POL
Polsko
DISK
Sokalski Krzysztof
POL
Polsko
DISK
Krasuski Bartlomiej
POL
Polsko
DISK
Entenfellner Peter
AUS
Austria
DISK
P
4.60 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krásný Pavel
PLZ
USK Outdoor Plzeň
29:45
2.
Jandl František
PLZ
USK Outdoor Plzeň
30:15
+0:30
3.
Podrábská Marie
VLI7451
Slavia TU Liberec
30:40
+0:55
4.
Městka Václav
TEP5000
Tempo Praha
33:43
+3:58
5.
Mudráková Michaela
ZBM7551
SK Žabovřesky Brno
34:34
+4:49
6.
Seibert Josef
ABR7401
A-team Bruntál
35:41
+5:56
7.
Fišerová Radka
TZL
SKOB Zlín
41:45
+12:00
8.
Hančíková Míša
TZL6559
SKOB Zlín
41:53
+12:08
9.
Kaše Jakub
ZUP8004
ČZU Praha
45:52
+16:07
10.
Kubínová Romana
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
52:01
+22:16
11.
Martin Ivan
PLZ
USK Outdoor Plzeň
57:51
+28:06
12.
Kubínová Veronika
SKV
TJ Slovan Karlovy Va
91:18
+61:33
Knizkova Anna
PLZ
USK Outdoor Plzeň
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz