Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 4. závod Poháru Elity a Zebricku A a B Vrbno p.P
Kód závodu
050220
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
4. závod Poháru Elity a Zebricku A a B Vrbno p.P
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
20.02.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
Žebříček E,A,B
Místo konání
Vrbno pod Pradědem
Použitá mapa
Nad Suchou, 1 : 15 000, E = 5m, rozměr A4
Pořadatel
VRB - SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
Ředitel závodu
Hradilová Michaela
Hlavní rozhodčí
Košárek Pavel
Stavitel tratí
Klech Richard
JURY
Barbora Chudíková, Přemek Škoda, Petr Bořánek
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D21E
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H21E
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
T3
D14A
5.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzka
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
39.03
2.
Veselá Anna
PTK9252
C
OK Potůčky
46.18
+ 7.15
3.
Neumannová Kateřina
PVP9250
C
VSK Přírodověda - orientační s
48.09
+ 9.06
4.
Březinová Marie
SSU9191
C
SK Severka Šumperk
48.34
+ 9.31
5.
Seifertová Magda
DKP9155
C
SK Kotlářka Praha
48.47
+ 9.44
6.
Jelínková Šárka
PGP9153
C
SK Praga Praha
50.55
+11.52
7.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK Univerzity Palackého Olomou
52.59
+13.56
8.
Svobodná Madla
DKP9154
C
SK Kotlářka Praha
54.03
+15.00
9.
Doležalová Radka
VRL9252
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
62.05
+23.02
10.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
68.36
+29.33
11.
Janů Hana
KSU9393
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
95.00
+55.57
12.
Petra Čechmánková
PVP9350
C
VSK Přírodověda - orientační s
117.27
+78.24
D16A
6.20 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilcová Barbora
OBR8977
A
SK SKI-SPORT Bruntál
44.24
2.
Veličková Monika
VRB8951
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
45.06
+ 0.42
3.
Hvorecká Eva
VRB8953
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
47.49
+ 3.25
4.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
49.51
+ 5.27
5.
Vozdová Klára
KSU8964
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
50.43
+ 6.19
6.
Ježková Dominika
DKP9054
C
SK Kotlářka Praha
54.22
+ 9.58
7.
Hradilová Veronika
VRB8950
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
55.43
+11.19
8.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nová Paka
56.47
+12.23
9.
Hadačová Tereza
AOP9051
C
NORD Slavia Minerva Opava
61.41
+17.17
10.
Králová Michaela
VRB9051
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
62.57
+18.33
11.
Poklopová Lenka
UOL8951
C
SK Univerzity Palackého Olomou
65.02
+20.38
12.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-team NOVO Bruntál
129.24
+85.00
D18A
7.20 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
43.12
2.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
46.19
+ 3.07
3.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
48.27
+ 5.15
4.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
48.40
+ 5.28
5.
Doležalová Monika
DKP8857
C
SK Kotlářka Praha
52.53
+ 9.41
6.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
53.42
+10.30
7.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
56.59
+13.47
8.
Kellnerová Dominika
JIL8853
C
OK Jilemnice
69.56
+26.44
9.
Peterová Věra
DOB8751
C
KOB Dobruška
70.23
+27.11
10.
Mundlová Michaela
PTK8850
C
OK Potůčky
77.47
+34.35
11.
Mechlová Petra
PTK8752
C
OK Potůčky
81.34
+38.22
D20A
8.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
70.08
2.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
71.50
+ 1.42
3.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
72.37
+ 2.29
4.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
78.05
+ 7.57
5.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
79.19
+ 9.11
6.
Kratschmerová Kateři
TBM8558
A
TJ Tesla Brno
85.44
+15.36
7.
Masopustová Eliška
DKP8656
A
SK Kotlářka Praha
88.41
+18.33
8.
Foglarová Kamila
DKP8655
A
SK Kotlářka Praha
93.50
+23.42
9.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
110.01
+39.53
10.
Hradilová Jana
TUR8651
C
OOB TJ Turnov
121.27
+51.19
11.
Zemanová Šárka
SJI8553
C
OK Jihlava
167.27
+97.19
Sladká Kateřina
ZBM8554
C
SK Žabovřesky Brno
DISK
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
DISK
D21A
9.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jurečková Leona
ABR7752
A
A-team NOVO Bruntál
78.55
2.
Kvapilová Věra
TUR7650
C
OOB TJ Turnov
79.37
+ 0.42
3.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
TJ Tesla Brno
80.45
+ 1.50
4.
Novotná Markéta
SZP7051
C
85.38
+ 6.43
5.
Kašková Kateřina
CHA7850
A
OK Chrastava
88.18
+ 9.23
6.
Kuncová Jana
SRK7553
C
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn
95.17
+16.22
7.
Maunová Romana
EKP8350
B
VŠTJ Ekonom Praha
95.55
+17.00
8.
Hlubučková Dominka
CHA7750
B
OK Chrastava
97.05
+18.10
9.
BOŘÁNKOVÁ KRISTÝNA
SZP7050
A
98.11
+19.16
10.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
98.42
+19.47
11.
Krásná Václava
DOB8151
C
KOB Dobruška
99.16
+20.21
12.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
103.27
+24.32
13.
Kašparová Šárka
JAM7253
C
SK Jamnice
108.06
+29.11
14.
Horká Jana
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
124.20
+45.25
15.
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
136.22
+57.27
16.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
143.17
+64.22
Tvarůžková Petra
SJI8452
C
OK Jihlava
DISK
D21E
11.60 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
81.09
2.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
95.23
+14.14
3.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
101.23
+20.14
4.
Kupcová Veronika
EKP8453
C
VŠTJ Ekonom Praha
101.39
+20.30
5.
Jindřišková Martina
JIL8552
E
OK Jilemnice
104.28
+23.19
6.
Zlesáková Daniela
JIL8451
E
OK Jilemnice
108.53
+27.44
7.
Kupcová Kristína
HSU7750
E
Horizont klub Šumperk
123.29
+42.20
D35B
8.90 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Renata Neumannová
PVP6650
C
VSK Přírodověda - orientační s
70.12
2.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univerzity Palackého Olomou
97.22
+27.10
3.
Hanzlová Svatava
PEH6651
C
120.27
+50.15
4.
Helena Čechmánková
PVP6450
C
VSK Přírodověda - orientační s
128.54
+58.42
5.
Pavelková Michaela
AOP6851
C
NORD Slavia Minerva Opava
134.30
+64.18
6.
Marcela Novotná
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
149.19
+79.07
D40B
6.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
70.02
2.
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
SK Praga Praha
75.38
+ 5.36
3.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
75.58
+ 5.56
4.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
78.31
+ 8.29
5.
JEŽKOVÁ REGINA
SSP6350
C
109.00
+38.58
D45B
6.30 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
55.22
2.
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
60.16
+ 4.54
3.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
77.24
+22.02
4.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
77.46
+22.24
D50B
5.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Alena Grygarová
BOV5251
C
TJ Baník Ostrava OKD
52.28
2.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
53.39
+ 1.11
D55B
5.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pavla Stará
BOV4251
C
TJ Baník Ostrava OKD
49.46
2.
Kupcová Veroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
60.38
+10.52
3.
HAŇKOVSKÁ JANA
SSP4050
C
61.25
+11.39
4.
Vlasta Doležalová
BOV4851
C
TJ Baník Ostrava OKD
62.24
+12.38
5.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
72.22
+22.36
H14A
5.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Václav
VRL9101
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
33.59
2.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
41.08
+ 7.09
3.
Peřinka Jan
AOP9101
C
NORD Slavia Minerva Opava
41.33
+ 7.34
4.
Čechmánek Radek
PVP9100
B
VSK Přírodověda - orientační s
42.44
+ 8.45
4.
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
42.44
+ 8.45
6.
Sochor Vít
HAV9105
C
SKOB Baník Havířov
45.06
+11.07
7.
Novák Jan
DKP9400
C
SK Kotlářka Praha
45.42
+11.43
8.
Věžník Václav
ADA9201
C
TJ Spartak Adamov
48.06
+14.07
9.
Vojtěch Neumann
PVP9400
C
VSK Přírodověda - orientační s
53.11
+19.12
10.
Klaška Pavel
DKP9301
C
SK Kotlářka Praha
53.55
+19.56
11.
Hadač Filip
AOP9301
C
NORD Slavia Minerva Opava
60.27
+26.28
12.
Němec Jan
DKP9302
C
SK Kotlářka Praha
61.38
+27.39
13.
Kamaryt Michal
PTK9203
C
OK Potůčky
63.12
+29.13
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
DISK
Sýkora Jan
AOP9201
C
NORD Slavia Minerva Opava
DISK
H16A
7.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řeháček Jakub
ABR8902
A
A-team NOVO Bruntál
50.47
2.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
55.39
+ 4.52
3.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
59.38
+ 8.51
4.
Spazierer Filip
PTK8900
B
OK Potůčky
60.42
+ 9.55
5.
Černý Vojtěch
JIL9006
C
OK Jilemnice
72.07
+21.20
6.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Liberec
72.31
+21.44
7.
Janů Zdeněk
KSU9045
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
72.51
+22.04
8.
Štrajt Michal
UOL8903
C
SK Univerzity Palackého Olomou
78.55
+28.08
9.
Hnilica Přemek
KSU9141
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
83.47
+33.00
Codl Marek
DKP8906
C
SK Kotlářka Praha
DISK
H18A
8.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kodeda Štěpán
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
52.29
2.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
54.41
+ 2.12
3.
Válek Filip
VRB8906
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
58.12
+ 5.43
4.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
59.25
+ 6.56
5.
Budín Václav
JIL8705
A
OK Jilemnice
61.42
+ 9.13
6.
Justa Pavel
PHK8701
C
OK 99 Hradec Králové
63.07
+10.38
7.
Šíma Oldřich
OSN8731
C
SK Orientační sporty Nové Měst
66.49
+14.20
8.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
66.50
+14.21
9.
Klapka Michal
JIL8701
B
OK Jilemnice
67.13
+14.44
10.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
OK Potůčky
68.24
+15.55
11.
Král Vojtěch
SSU8841
C
SK Severka Šumperk
68.46
+16.17
12.
Šafránek Michal
VRL8804
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
68.54
+16.25
13.
Hradec Pavel
CHA8801
C
OK Chrastava
69.49
+17.20
14.
Sochor Jan
HAV8801
C
SKOB Baník Havířov
70.26
+17.57
15.
Vlček Petr
TUR8703
C
OOB TJ Turnov
71.08
+18.39
16.
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
73.26
+20.57
17.
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
76.24
+23.55
18.
Krajíček Vojta
VRL8803
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
78.36
+26.07
19.
Holuša Jakub
JAM8800
C
SK Jamnice
83.36
+31.07
20.
Břeský Matěj
JIL8801
C
OK Jilemnice
89.17
+36.48
21.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
91.50
+39.21
22.
Flousek Petr
VRL8704
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
95.59
+43.30
23.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
121.16
+68.47
H20A
11.10 km, 17 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
78.12
2.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
88.01
+ 9.49
3.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
88.02
+ 9.50
4.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
89.14
+11.02
5.
Drobník Lukáš
SJC8506
B
Sportcentrum Jičín
107.57
+29.45
6.
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
123.07
+44.55
7.
Vajc Jan
CHA8605
C
OK Chrastava
126.56
+48.44
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
DISK
H21A
13.60 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Vítek
SZP6800
B
98.29
2.
Tomanek Daniel
JAM7401
A
SK Jamnice
102.52
+ 4.23
3.
Kratochvíl Martin
SJI8304
A
OK Jihlava
103.21
+ 4.52
4.
Sikora Tomáç
TBM7001
A
TJ Tesla Brno
106.33
+ 8.04
5.
Polák Vlastik
VRL7702
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
107.38
+ 9.09
6.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
108.51
+10.22
7.
Jašek Petr
STE7601
A
SK SKI-OB Šternberk
110.09
+11.40
8.
Schwab David
TBM7401
B
TJ Tesla Brno
110.46
+12.17
9.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
111.31
+13.02
10.
Voráček Michal
PGP8009
A
SK Praga Praha
115.14
+16.45
11.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
116.10
+17.41
12.
Kovalčík Tomáš
JAM7300
B
SK Jamnice
119.00
+20.31
13.
Balej Vít
EJN7903
B
120.31
+22.02
14.
Kondrát Martin
PGP6501
B
SK Praga Praha
123.46
+25.17
15.
ŽALOUDEK PETR
SZP8301
B
124.46
+26.17
16.
Václav Kroupa
PVP6104
B
VSK Přírodověda - orientační s
125.13
+26.44
17.
Konderla Michal
JIL8402
A
OK Jilemnice
125.31
+27.02
18.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
129.09
+30.40
19.
Stárek Filip
TUR6602
C
OOB TJ Turnov
130.02
+31.33
20.
František Pašek
PVP7602
B
VSK Přírodověda - orientační s
146.05
+47.36
Křenek Jaroslav
VPM7502
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
BOŘÁNEK PETR
SZP7000
A
DISK
H21B
10.70 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Jiří
VOV7900
C
VSK VŠB TU Ostrava
85.16
2.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
C
SKP Žďár nad Sázavou
87.06
+ 1.50
3.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
C
SK lyžování a OB Nová Paka
87.47
+ 2.31
4.
Šťastný Jiří
TBM7137
C
TJ Tesla Brno
91.54
+ 6.38
5.
Kožina Petr
PVP6000
C
VSK Přírodověda - orientační s
92.42
+ 7.26
6.
Alan M Oprsal
ALA
C
95.21
+10.05
7.
Preininger Luděk
DOB8001
C
KOB Dobruška
97.10
+11.54
8.
Vlach Oldřich
VOV7730
C
VSK VŠB TU Ostrava
98.57
+13.41
9.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
99.17
+14.01
10.
Čech Jan
CHP7900
C
VSK Chemie Praha
99.18
+14.02
11.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
100.15
+14.59
12.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
101.25
+16.09
13.
Řkoda Ondřej
TBM8304
C
TJ Tesla Brno
101.34
+16.18
14.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
102.12
+16.56
15.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
C
SK Žabovřesky Brno
106.22
+21.06
16.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
108.35
+23.19
17.
Doležal Libor
PVP7800
C
VSK Přírodověda - orientační s
110.43
+25.27
18.
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
114.53
+29.37
19.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
115.42
+30.26
20.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
117.36
+32.20
21.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
VSK Přírodověda - orientační s
117.57
+32.41
22.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
TJ Tesla Brno
120.54
+35.38
23.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
121.13
+35.57
24.
Stránský Dušan
NPA7401
C
SK lyžování a OB Nová Paka
124.21
+39.05
25.
Sedlák Radek
DOB7501
C
KOB Dobruška
131.47
+46.31
26.
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Liberec
134.46
+49.30
27.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
138.48
+53.32
28.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
139.50
+54.34
Zedníček Václav
VRB
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
DISK
Macháček Milan
CHC7701
C
KOB Choceň
DISK
H21E
17.60 km, 28 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
102.58
2.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
103.36
+ 0.38
3.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
OOB TJ Turnov
113.43
+10.45
4.
Votoček Filip
JIL8401
E
OK Jilemnice
116.10
+13.12
5.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
116.38
+13.40
6.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
118.59
+16.01
7.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
120.03
+17.05
8.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
120.31
+17.33
9.
Kunc Radovan
EJN5501
E
120.49
+17.51
10.
LACIGA RADEK
SZP8200
E
120.52
+17.54
11.
Šedivý Jan
EKP8400
E
VŠTJ Ekonom Praha
123.20
+20.22
12.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
125.16
+22.18
13.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Liberec
126.26
+23.28
14.
Kazda Ondřej
SJC8202
E
Sportcentrum Jičín
127.30
+24.32
15.
Mareček Petr
OSN6912
E
SK Orientační sporty Nové Měst
127.42
+24.44
16.
Rygl Miroslav
TBM7205
E
TJ Tesla Brno
127.48
+24.50
17.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
129.19
+26.21
18.
Rauch Stanislav
VPM8201
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
133.33
+30.35
19.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
134.34
+31.36
20.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
135.08
+32.10
21.
Kopáček Miroslav
CHT6049
E
SK Chrast
141.58
+39.00
22.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
146.22
+43.24
Bradna Václav
VLI8001
E
VSK Slavia TU Liberec
DISK
H35B
9.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
72.47
2.
ERLEBACH JOSEF
SSP5200
C
74.27
+ 1.40
3.
Hrouda Petr
PVP6900
C
VSK Přírodověda - orientační s
76.43
+ 3.56
4.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-team NOVO Bruntál
78.16
+ 5.29
5.
Hadač Miroslav
AOP6501
C
NORD Slavia Minerva Opava
78.53
+ 6.06
6.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
80.22
+ 7.35
7.
REICHL MICHAL
SSP6400
C
87.17
+14.30
8.
KOČ ZDENĚK
SSP4700
C
97.07
+24.20
9.
Pavelek Luděk
AOP5801
C
NORD Slavia Minerva Opava
99.51
+27.04
10.
Bartczak Jaroslaw
LOP
C
102.49
+30.02
11.
Peřinka Jan
AOP6301
C
NORD Slavia Minerva Opava
105.51
+33.04
12.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
117.46
+44.59
13.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
118.18
+45.31
H40B
8.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kořistka Libor
EKP6300
C
VŠTJ Ekonom Praha
62.41
2.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
70.03
+ 7.22
3.
Betlach Miroslav
DKP6300
C
SK Kotlářka Praha
70.25
+ 7.44
4.
Seifert Jan
DKP6501
C
SK Kotlářka Praha
71.11
+ 8.30
5.
František David
PVP5301
C
VSK Přírodověda - orientační s
81.57
+19.16
6.
Zbyněk Neumann
PVP5300
C
VSK Přírodověda - orientační s
88.04
+25.23
Král Martin
JIL6101
C
OK Jilemnice
DISK
H45B
8.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
64.25
2.
Vladimír Čechmánek
PVP5802
C
VSK Přírodověda - orientační s
65.32
+ 1.07
3.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
75.11
+10.46
4.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
81.54
+17.29
5.
Svobodný Petr
DKP5800
C
SK Kotlářka Praha
97.05
+32.40
6.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
104.20
+39.55
7.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
107.06
+42.41
8.
Březina Vladimír
SSU
C
SK Severka Šumperk
113.35
+49.10
H50B
7.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Liberec
52.06
2.
Kotas Pavel
PEH5501
C
58.31
+ 6.25
3.
Sýkora Jiří
AOP5401
C
NORD Slavia Minerva Opava
68.29
+16.23
4.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
71.22
+19.16
5.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Liberec
72.28
+20.22
6.
Sladký Ivan
PBM5513
C
TJ Spartak První Brněnská
75.39
+23.33
7.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
76.20
+24.14
8.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
84.07
+32.01
9.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
105.17
+53.11
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Sladká Věra
PBM5404
C
TJ Spartak První Brněnská
DISK
H55B
7.60 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
DOHNAL JOSEF
SZP4300
C
61.32
2.
Libor Doležal
BOV4801
C
TJ Baník Ostrava OKD
70.59
+ 9.27
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
DISK
H60B
5.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
38.22
2.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
40.17
+ 1.55
3.
NĚMEC VLADIMÍR
SSP4201
C
43.28
+ 5.06
4.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
47.44
+ 9.22
5.
Břetislav Starý
BOV4402
C
TJ Baník Ostrava OKD
48.12
+ 9.50
6.
Jiří Ptáček
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
52.05
+13.43
7.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
54.11
+15.49
H65B
5.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
51.33
2.
ATTL VLADIMÍR
SSP3800
C
61.56
+10.23
T3
5.40 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hruška Miloš
BBR
C
48.48
2.
Nováková Lucie
HAV
C
SKOB Baník Havířov
55.43
+ 6.55
3.
Hadačová Gabriela
AOP6751
C
NORD Slavia Minerva Opava
77.51
+29.03
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz