Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: M ČR klasická trať
Kód závodu
050212407
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
M ČR klasická trať
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
12.02.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
SZP
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
T6
D14A
3.30 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jelínková Šárka
PGP9153
A
SK Praga Praha
47.32
2.
Kateřina Neumannová
PVP9250
B
VSK Přírodověda - orientační s
50.43
+ 3.11
3.
Fólová Zuzana
EJN9199
C
52.46
+ 5.14
4.
Veselá Anna
PTK9252
C
OK Potůčky
53.15
+ 5.43
5.
Horálková Jenka
SZP9150
C
54.45
+ 7.13
6.
Čermáková Kristýna
PGP9154
B
SK Praga Praha
58.22
+10.50
7.
Doležalová Radka
VRL9252
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
58.40
+11.08
8.
Procházková Olga
SJC9152
C
Sportcentrum Jičín
70.09
+22.37
9.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
80.49
+33.17
10.
Kateřina Pěstová
LEN9151
C
Ski Klub Lenora
86.29
+38.57
D16A
5.10 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
46.47
2.
Veličková Monika
VRB8951
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
51.41
+ 4.54
3.
Pilcová Barbora
OBR8977
B
SK SKI-SPORT Bruntál
52.39
+ 5.52
4.
Krätschmerová Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
54.18
+ 7.31
5.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nová Paka
57.32
+10.45
6.
Marešová Michaela
LPU8959
C
OK Lokomotiva Pardubice
63.00
+16.13
7.
Vágnerová Denisa
NPA8953
C
SK lyžování a OB Nová Paka
63.23
+16.36
8.
Ježková Dominika
DKP9054
C
SK Kotlářka Praha
64.12
+17.25
9.
Králová Michaela
VRB9051
C
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
66.41
+19.54
10.
Hvorecká Eva
VRB8953
B
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
68.57
+22.10
11.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
SK Kotlářka Praha
71.08
+24.21
12.
Varga Julia
AUTxxyy
C
72.55
+26.08
13.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
75.03
+28.16
14.
Flašarová Kristýna
KCK9054
C
KOB Český Krumlov
98.21
+51.34
D18A
7.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
63.28
2.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
63.50
+ 0.22
3.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
63.57
+ 0.29
4.
Fólová Martina
EJN8899
C
74.34
+11.06
5.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
83.38
+20.10
6.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
88.03
+24.35
7.
Doležalová Monika
DKP8857
C
SK Kotlářka Praha
89.22
+25.54
8.
Mechlová Petra
PTK8752
C
OK Potůčky
93.17
+29.49
9.
Králová Tereza
JIL8751
C
OK Jilemnice
102.02
+38.34
10.
Mundlová Michaela
PTK8850
C
OK Potůčky
103.00
+39.32
11.
Sehnalová Tereza
TUR8852
C
OOB TJ Turnov
103.20
+39.52
12.
Kellnerová Dominika
JIL8853
C
OK Jilemnice
111.02
+47.34
13.
Fajtlová Jana
VPM8850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
143.06
+79.38
D20A
8.50 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
90.37
2.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
95.23
+ 4.46
3.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
97.34
+ 6.57
4.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
104.01
+13.24
5.
Masopustová Eliška
DKP8656
A
SK Kotlářka Praha
105.56
+15.19
6.
Mališová Barbora
DKP8654
A
SK Kotlářka Praha
116.02
+25.25
7.
Mikulová Ada
SJC8668
A
Sportcentrum Jičín
118.09
+27.32
8.
Kratchmerová Kateřin
TBM8558
A
TJ Tesla Brno
120.13
+29.36
9.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
129.54
+39.17
10.
Hradilová Jana
TUR8651
C
OOB TJ Turnov
132.45
+42.08
Foglarová Kamila
DKP8655
A
SK Kotlářka Praha
DISK
D21A
9.90 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
77.57
2.
Böhmová Eva
VLI8351
E
VSK Slavia TU Liberec
85.50
+ 7.53
3.
Hrušková Lenka
OSN8569
E
SK Orientační sporty Nové Měst
92.20
+14.23
4.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
94.55
+16.58
5.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
98.52
+20.55
6.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
98.56
+20.59
7.
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
99.59
+22.02
8.
Iva Hrazdirová
PVP8152
E
VSK Přírodověda - orientační s
101.23
+23.26
9.
Kašková Kateřina
CHA7850
A
OK Chrastava
106.41
+28.44
10.
Horynová Martina
JIL8399
E
OK Jilemnice
106.55
+28.58
11.
Věra Kvapilová
TUR7650
C
OOB TJ Turnov
106.57
+29.00
12.
Kunová Dagmar
EKP6550
A
VŠTJ Ekonom Praha
107.15
+29.18
13.
La Carbonara Hana
TBM7652
E
TJ Tesla Brno
107.59
+30.02
14.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
108.50
+30.53
15.
Kupcová Kristina
HSU7750
E
Horizont klub Šumperk
110.37
+32.40
16.
Jiřištová Zuzana
JIL8254
E
OK Jilemnice
112.33
+34.36
17.
Maunová Romana
EKP8350
B
VŠTJ Ekonom Praha
118.21
+40.24
18.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
119.14
+41.17
19.
Jindřišková Martina
JIL8552
E
OK Jilemnice
123.10
+45.13
20.
Klapalová Pavla
EKP7051
B
VŠTJ Ekonom Praha
128.22
+50.25
21.
Hlubučková Dominika
CHA7750
B
OK Chrastava
128.28
+50.31
22.
Janíčková Jitka
OSN7356
B
SK Orientační sporty Nové Měst
129.06
+51.09
23.
Zurynková Jana
EKP7053
A
VŠTJ Ekonom Praha
129.42
+51.45
24.
Jana Horká
SSU8292
C
SK Severka Šumperk
132.15
+54.18
25.
Dudová Kateřina
CHP7653
C
VSK Chemie Praha
132.26
+54.29
26.
Janebová Zuzana
CHP7555
C
VSK Chemie Praha
135.34
+57.37
27.
Jindříšková Petra
JIL8457
C
OK Jilemnice
140.54
+62.57
28.
Volfová Julie
VLI8051
C
VSK Slavia TU Liberec
142.35
+64.38
29.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
157.08
+79.11
30.
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
158.47
+80.50
31.
Chloupková Radka
SLP8451
C
SK Slavia Praha
165.45
+87.48
32.
Markéta Bernátková
PVP7750
C
VSK Přírodověda - orientační s
185.27
+107.30
33.
Dobrovolná Lenka
SLP7963
C
SK Slavia Praha
230.31
+152.34
Helena Zakouřilová
TUV7453
A
SOK TJ Turnov
DISK
Kateřina Skripniková
PVP8050
C
VSK Přírodověda - orientační s
DISK
Zlesáková Daniela
JIL8451
E
OK Jilemnice
DISK
D35B
5.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Renata Neumannová
PVP6650
C
VSK Přírodověda - orientační s
56.20
2.
Pilcová Petra
OBR6666
E
SK SKI-SPORT Bruntál
65.01
+ 8.41
3.
Valentová Helena
PGP6550
C
SK Praga Praha
76.54
+20.34
4.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
84.38
+28.18
5.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
TJ Sokol Dobřichovice
88.05
+31.45
6.
Helena Čechmánková
PVP6450
C
VSK Přírodověda - orientační s
98.02
+41.42
7.
Marcela Novotná
PVP6050
C
VSK Přírodověda - orientační s
115.29
+59.09
D40B
5.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dohnalová Jindra
OSN6251
C
SK Orientační sporty Nové Měst
70.00
2.
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
SK Praga Praha
81.40
+11.40
3.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga Praha
92.29
+22.29
4.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
95.34
+25.34
5.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
95.40
+25.40
6.
Ježková Regina
SSP6350
C
99.14
+29.14
7.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
C
SK Orientační sporty Nové Měst
105.42
+35.42
D45B
4.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
48.37
2.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
49.44
+ 1.07
3.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Liberec
51.52
+ 3.15
4.
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
52.46
+ 4.09
5.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
62.45
+14.08
6.
Flašarová Marie
KCK5756
C
KOB Český Krumlov
72.13
+23.36
D50B
4.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
57.29
2.
Procházková Miluše
DCE5450
C
TJ Sokol Dobřichovice
63.20
+ 5.51
3.
Brůmková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
69.02
+11.33
4.
Hamáčková Eva
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
74.58
+17.29
D55B
4.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
69.28
2.
Haňkovská Jana
SSP4050
C
71.35
+ 2.07
3.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
128.51
+59.23
H14A
4.00 km, 4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajíček Václav
VRL9101
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
37.38
2.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
49.02
+11.24
3.
Radek Čechmánek
PVP9100
B
VSK Přírodověda - orientační s
51.26
+13.48
4.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Liberec
52.56
+15.18
5.
Wolf Daniel
TUR9100
C
OOB TJ Turnov
54.28
+16.50
6.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
57.03
+19.25
7.
Vojtěch Neumann
PVP9400
C
VSK Přírodověda - orientační s
57.26
+19.48
8.
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchlabí
61.36
+23.58
9.
Valenta David
PGP9100
C
SK Praga Praha
80.59
+43.21
H16A
7.10 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
66.57
2.
Pospíšek Marek
TBM8907
C
TJ Tesla Brno
67.51
+ 0.54
3.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Liberec
70.53
+ 3.56
4.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
75.06
+ 8.09
5.
Kamenický Matěj
OSN9036
B
SK Orientační sporty Nové Měst
79.47
+12.50
6.
Spazierer Filip
PTK8900
B
OK Potůčky
85.52
+18.55
7.
Procházka Pavel
LBE9000
C
TJ Lokomotiva Beroun
92.47
+25.50
8.
Tomáš Neumann
PVP8900
B
VSK Přírodověda - orientační s
94.32
+27.35
9.
Černý Vojtěch
JIL9006
C
OK Jilemnice
100.17
+33.20
H18A
9.30 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
66.52
2.
Kodeda Štěpán
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
73.41
+ 6.49
3.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
75.41
+ 8.49
4.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
77.01
+10.09
5.
Škoda Jakub
VLI8800
A
VSK Slavia TU Liberec
78.37
+11.45
6.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
OK Potůčky
78.48
+11.56
7.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
79.27
+12.35
8.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
82.13
+15.21
9.
Krajíček Vojta
VRL8803
A
OOS TJ Spartak Vrchlabí
89.53
+23.01
10.
Budín Václav
JIL8705
A
OK Jilemnice
90.28
+23.36
11.
Šafránek Michal
VRL8804
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
92.07
+25.15
12.
Perůtka Jan
JIL8808
A
OK Jilemnice
92.55
+26.03
13.
Petr Strachota
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
96.52
+30.00
14.
Šíma Oldřich
OSN8731
B
SK Orientační sporty Nové Měst
98.56
+32.04
15.
Hradec Pavel
CHA8801
C
OK Chrastava
100.23
+33.31
16.
Vojtěch Král
SSU8841
C
SK Severka Šumperk
100.37
+33.45
17.
Vlček Petr
TUR8703
C
OOB TJ Turnov
121.52
+55.00
18.
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
126.03
+59.11
19.
Sysel Ctibor
PGP8700
C
SK Praga Praha
127.39
+60.47
20.
Břeský Matěj
JIL8801
C
OK Jilemnice
130.28
+63.36
21.
Fliegl Ondřej
PGP8703
C
SK Praga Praha
132.57
+66.05
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
DISK
H20A
12.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
100.34
2.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
104.03
+ 3.29
3.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
109.47
+ 9.13
4.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
110.13
+ 9.39
5.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
122.16
+21.42
6.
Drobník Lukáš
SJC8506
B
Sportcentrum Jičín
139.30
+38.56
7.
Flašar Jan
KCK8612
C
KOB Český Krumlov
149.28
+48.54
H21A
16.50 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
109.31
2.
Horáček Michal
VLI7700
E
VSK Slavia TU Liberec
112.21
+ 2.50
3.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
116.47
+ 7.16
4.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
OOB TJ Turnov
117.11
+ 7.40
5.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
119.36
+10.05
6.
Varga Stephann
AUTyyyy
C
124.06
+14.35
7.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Liberec
125.11
+15.40
8.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Liberec
127.02
+17.31
9.
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
127.59
+18.28
10.
Kunc Radovan
EJN5501
E
128.25
+18.54
11.
Rauch Stanislav
VPM8201
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
128.55
+19.24
12.
Bernd Kohlschmidt
GER7901
C
129.43
+20.12
13.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
130.00
+20.29
14.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
130.31
+21.00
15.
Kugler Johann
AUTxxxx
C
131.48
+22.17
16.
Votoček Filip
JIL8401
E
OK Jilemnice
133.22
+23.51
17.
Košárek Pavel
JAM7100
E
SK Jamnice
133.49
+24.18
18.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
135.15
+25.44
19.
Tomanek Daniel
JAM7401
A
SK Jamnice
136.01
+26.30
20.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchlabí
136.18
+26.47
21.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
137.45
+28.14
22.
Kopáček Miroslav
CHT6049
E
SK Chrast
145.59
+36.28
23.
Zakouřil Václav
TUV7405
A
SOK TJ Turnov
149.16
+39.45
24.
Sikora Tomáš
TBM7001
A
TJ Tesla Brno
150.52
+41.21
25.
Janata Martin
DKP8306
A
SK Kotlářka Praha
155.36
+46.05
26.
Schwab David
TBM7401
B
TJ Tesla Brno
156.50
+47.19
27.
Křenek Jaroslav
VPM7502
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
157.53
+48.22
28.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
161.17
+51.46
29.
Fibír Tomáš
CHP7901
A
VSK Chemie Praha
163.03
+53.32
30.
Kratochvíl Martin
SJI8304
A
OK Jihlava
165.23
+55.52
31.
Cupák Jiří
VRL7201
B
OOS TJ Spartak Vrchlabí
166.59
+57.28
32.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
172.27
+62.56
33.
Vávra Jaroslav
NPA7301
A
SK lyžování a OB Nová Paka
176.35
+67.04
34.
Václav Kroupa
PVP6104
B
VSK Přírodověda - orientační s
178.56
+69.25
35.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
180.00
+70.29
36.
Balej Vít
EJN7903
B
181.05
+71.34
37.
Rygl Miroslav
TBM7205
E
TJ Tesla Brno
189.46
+80.15
38.
František Pašek
PVP7602
B
VSK Přírodověda - orientační s
201.37
+92.06
Jašek Petr
STE7601
A
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Voráček Michal
PGP8009
A
SK Praga Praha
DISK
Kondrát Martin
PGP6501
B
SK Praga Praha
DISK
Radek Teringl
VCB6502
B
TJ OB České Budějovice
DISK
Šedivý Jan
EKP8400
E
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Bradna Václav
VLI8001
E
VSK Slavia TU Liberec
DISK
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
DISK
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H21B
9.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jiří
NPA7502
B
SK lyžování a OB Nová Paka
87.49
2.
Šťastný Jiří
TBM7137
C
TJ Tesla Brno
88.43
+ 0.54
3.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
SK lyžování a OB Nová Paka
90.36
+ 2.47
4.
Oprsal Alan
XXX0001
C
99.46
+11.57
5.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
B
SKP Žďár nad Sázavou
102.29
+14.40
6.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
104.10
+16.21
7.
Pavel Horák
TUV7202
B
SOK TJ Turnov
104.43
+16.54
8.
Ondřej Skripnik
PVP7503
C
VSK Přírodověda - orientační s
105.14
+17.25
9.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
105.59
+18.10
10.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
106.00
+18.11
11.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga Praha
108.29
+20.40
12.
Škoda Ondřej
TBM8304
C
TJ Tesla Brno
109.01
+21.12
13.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
110.22
+22.33
14.
Antoš Filip
NPA8001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
110.58
+23.09
15.
Šabo Mikuláš
RBA7820
C
111.57
+24.08
16.
Princl Pavel
CHP7800
C
VSK Chemie Praha
112.02
+24.13
17.
Dvořáček Jiří
TTR7502
C
OOB Třebíč
112.08
+24.19
18.
Jedlička Jiří
VPM7602
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
112.23
+24.34
19.
Průša Michal
TBM7320
C
TJ Tesla Brno
112.28
+24.39
20.
Oldřich Janeček
PVP8203
C
VSK Přírodověda - orientační s
112.29
+24.40
21.
Vaněk Jan
CHP7609
C
VSK Chemie Praha
115.32
+27.43
22.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
117.46
+29.57
23.
Jan Ptáček
PVP7200
C
VSK Přírodověda - orientační s
120.58
+33.09
24.
Anděl Robert
VPM8001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
124.17
+36.28
25.
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga Praha
124.23
+36.34
26.
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
126.49
+39.00
27.
Vojtík Petr
CHP7203
C
VSK Chemie Praha
129.32
+41.43
28.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nová Paka
130.12
+42.23
29.
Zlesák Martin
EKP7300
C
VŠTJ Ekonom Praha
132.02
+44.13
30.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
133.45
+45.56
31.
Prautsch Pavel
VPM7101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
141.46
+53.57
32.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
148.31
+60.42
33.
La Carbonara Claudio
TBM7337
C
TJ Tesla Brno
157.30
+69.41
Lukáš Hýbl
PVP7500
C
VSK Přírodověda - orientační s
DISK
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
H35B
10.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Ondřej
VPM6902
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
108.35
2.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
120.46
+12.11
3.
Pecka Jan
EKP6800
C
VŠTJ Ekonom Praha
125.39
+17.04
4.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
132.43
+24.08
5.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
142.21
+33.46
6.
Pekárek Milan
EKP6501
C
VŠTJ Ekonom Praha
162.58
+54.23
Erlebach Josef
SSP5200
C
DISK
Roman Pěsta
LEN6802
C
Ski Klub Lenora
DISK
Svoboda Radek
VPM6903
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H40B
10.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kořistka Libor
EKP6300
C
VŠTJ Ekonom Praha
111.39
2.
Seifert Jan
DKP6501
C
SK Kotlářka Praha
113.43
+ 2.04
3.
Zimmermann Pavel
KRE6401
C
TJ Sokol Křemže
122.07
+10.28
4.
Reichl Michal
SSP6400
C
123.13
+11.34
5.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
133.05
+21.26
6.
František David
PVP5301
C
VSK Přírodověda - orientační s
144.07
+32.28
7.
Miroslav Šimek
PVP6300
C
VSK Přírodověda - orientační s
159.11
+47.32
8.
Zbyněk Neumann
PVP5300
C
VSK Přírodověda - orientační s
167.38
+55.59
Král Martin
JIL6101
C
OK Jilemnice
DISK
H45B
8.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sonneberg Sergej
GER0002
C
94.00
2.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
95.41
+ 1.41
3.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
TJ Tesla Brno
97.53
+ 3.53
4.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Liberec
99.39
+ 5.39
5.
Jiří Král
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
103.27
+ 9.27
6.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
103.35
+ 9.35
7.
Blabla Zdeněk
PCB5901
C
SKP České Budějovice
105.27
+11.27
8.
Flašar Jan
KCK5701
C
KOB Český Krumlov
111.51
+17.51
9.
Wald František
CHP5300
C
VSK Chemie Praha
115.47
+21.47
10.
Vladimír Čechmánek
PVP5802
C
VSK Přírodověda - orientační s
117.27
+23.27
11.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
126.26
+32.26
12.
Šváb Jan
CHP5801
C
VSK Chemie Praha
136.50
+42.50
13.
Čermák Jiří
PGP5600
C
SK Praga Praha
157.04
+63.04
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H50B
8.30 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Liberec
82.09
2.
Hones Josef
AUS0002
C
85.19
+ 3.10
3.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Liberec
89.33
+ 7.24
4.
Šedivý Jiří
EKP5500
C
VŠTJ Ekonom Praha
93.34
+11.25
5.
Procházka Antonín
DCE5500
C
TJ Sokol Dobřichovice
100.23
+18.14
6.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
106.52
+24.43
7.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
C
109.32
+27.23
8.
Jelínek Martin
PGP5103
C
SK Praga Praha
114.26
+32.17
9.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
117.15
+35.06
10.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga Praha
122.53
+40.44
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
H55B
5.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
72.08
2.
Mikan Vladimír
SJC4805
C
Sportcentrum Jičín
85.50
+13.42
3.
Koč Zdeněk
SSP4700
C
86.43
+14.35
4.
Toušek Miloslav
SSP5000
C
96.22
+24.14
5.
Jan Kramoliš
PVP5000
C
VSK Přírodověda - orientační s
98.54
+26.46
6.
Novotný Jiří
SLP4601
C
SK Slavia Praha
126.42
+54.34
7.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
150.57
+78.49
H60B
4.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Němec Vladimír
SSP4201
C
57.28
2.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
58.56
+ 1.28
3.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
60.29
+ 3.01
4.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
67.15
+ 9.47
5.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
73.04
+15.36
H65B
4.60 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
72.46
2.
Attl Vladimír
SSP3800
C
73.07
+ 0.21
T6
5.90 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hintnaus Viktor
SSU810A
C
SK Severka Šumperk
108.05
Špaténková Lucie
SSU810B
C
SK Severka Šumperk
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz