Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Napříč Prostějovem
Kód závodu
050122
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Napříč Prostějovem
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
22.01.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Prostějov
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Dušan Vystavěl
Hlavní rozhodčí
Petr Hynek
Stavitel tratí
Dušan Vystavěl
Kategorie
D10
D14
D18
D21
D35
H10
H14
H18
H21
H35
P
RD
D10
1 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
TJ Sokol Ptení
38:03
2.
Krulová Martina
PTE9654
C
TJ Sokol Ptení
44:04
+ 6:01
3.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
TJ Sokol Ptení
56:51
+ 18:48
4.
Grulichová Lucie
JPV9677
C
SK Prostějov
67:07
+ 29:04
Richterová Nataša
ADA
C
OOB TJ Spartak Adamov
DISK
D14
1 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Žaludková Petra
TZL9251
B
SKOB Zlín
31:21
2.
Renáta Kolářová
ABR9351
C
A-TEAM Bruntál
33:02
+ 1:41
3.
Horčičková Vendula
UOL9353
B
SK UP Olomouc
33:37
+ 2:16
4.
Janečková Adriana
CEL9161
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
36:27
+ 5:06
5.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
37:50
+ 6:29
6.
Šimková Johanka
UOL9355
B
SK UP Olomouc
39:02
+ 7:41
7.
Lenka Kotrčová
ABR93
C
A-TEAM Bruntál
40:52
+ 9:31
8.
Hana Musilová
ABR91
C
A-TEAM Bruntál
58:50
+ 27:29
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
DISK
D18
2 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adélka
UOL9153
B
SK UP Olomouc
41:00
2.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK UP Olomouc
41:56
+ 0:56
3.
Kočí Petra
KON8786
B
KOB Konice
44:04
+ 3:04
4.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
TJ Sokol Ptení
46:32
+ 5:32
5.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
TJ Sokol Ptení
46:37
+ 5:37
6.
Minaříková Zuzana
TBM8998
B
KOS TJ Tesla Brno
50:29
+ 9:29
7.
Lenka Zítková
ABR9055
C
A-TEAM Bruntál
52:28
+ 11:28
D21
4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
49:00
2.
Fedorova Katarina
SPE7451
C
49:37
+ 0:37
3.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
49:44
+ 0:44
4.
Hoffmannová Johana
JPV7852
R
SK Prostějov
49:49
+ 0:49
5.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK UP Olomouc
51:32
+ 2:32
6.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK UP Olomouc
53:40
+ 4:40
7.
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
53:47
+ 4:47
8.
Janošíková Lenka
UOL7651
R
SK UP Olomouc
54:53
+ 5:53
9.
Rábová Zuzana
RBK8556
A
SK Radioklub Blansko
58:48
+ 9:48
10.
Fládrová Jana
PTE7477
C
TJ Sokol Ptení
60:21
+ 11:21
11.
Minaříková Michaela
TBM8668
C
KOS TJ Tesla Brno
64:19
+ 15:19
12.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
80:39
+ 31:39
D35
2 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK UP Olomouc
36:34
2.
Jirková Renata
LOL6553
C
OK Olomouc
40:56
+ 4:22
3.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK UP Olomouc
41:39
+ 5:05
4.
Janásová Jitka
SKM6551
C
KOB Směr Kroměříž
42:03
+ 5:29
5.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK UP Olomouc
43:47
+ 7:13
6.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK UP Olomouc
46:00
+ 9:26
7.
Žaludková Miroslava
TZL5954
C
SKOB Zlín
47:37
+ 11:03
8.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
48:17
+ 11:43
9.
Kotrlová Gita
UOL
C
SK UP Olomouc
52:43
+ 16:09
H10
1 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK UP Olomouc
34:33
2.
Musil Milan
RBK9600
C
SK Radioklub Blansko
44:48
+ 10:15
3.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
52:31
+ 17:58
H14
1 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Berka Miroslav
RBK9210
C
SK Radioklub Blansko
34:54
2.
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
35:52
+ 0:58
3.
Grepl Ivo
PTE
C
TJ Sokol Ptení
36:07
+ 1:13
4.
Kočí Adam
KON9131
B
KOB Konice
36:15
+ 1:21
5.
Popelka Pavel
PTE9032
B
TJ Sokol Ptení
37:36
+ 2:42
6.
Adam Jan
PTE9121
C
TJ Sokol Ptení
38:07
+ 3:13
7.
Zapletal Martin
CEL9105
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
38:24
+ 3:30
8.
Indrák Jakub
UOL9204
B
SK UP Olomouc
39:36
+ 4:42
9.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Prostějov
42:47
+ 7:53
10.
Michal Vičan
ABR91
C
A-TEAM Bruntál
43:22
+ 8:28
11.
Vítek Michal
PTE9031
C
TJ Sokol Ptení
44:15
+ 9:21
12.
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
44:20
+ 9:26
13.
Jašek Martin
LOL9101
C
OK Olomouc
45:41
+ 10:47
14.
Ondra Svatoň
ABR93
C
A-TEAM Bruntál
46:41
+ 11:47
15.
Suchánek Ondřej
JPV9104
C
SK Prostějov
52:45
+ 17:51
16.
Krul Petr
PTE9034
C
TJ Sokol Ptení
54:25
+ 19:31
17.
Suchánek Jan
JPV9401
C
SK Prostějov
74:15
+ 39:21
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
DISK
H18
4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brtník Adam
UOL8705
A
SK UP Olomouc
42:16
2.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK UP Olomouc
45:32
+ 3:16
3.
Štrajt Michal
UOL8903
B
SK UP Olomouc
49:25
+ 7:09
4.
Rudolf Kolář
ABR8901
C
A-TEAM Bruntál
54:00
+ 11:44
5.
Šesták Jakub
RBK9001
C
SK Radioklub Blansko
54:17
+ 12:01
6.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
54:50
+ 12:34
7.
Berka Milan
RBK9011
B
SK Radioklub Blansko
55:38
+ 13:22
8.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK UP Olomouc
57:49
+ 15:33
9.
Březina Michal
UOL8807
C
SK UP Olomouc
61:25
+ 19:09
10.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK UP Olomouc
65:07
+ 22:51
H21
4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
67:07
2.
Henek Vladan
JPV8002
C
SK Prostějov
67:32
+ 0:25
3.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Prostějov
69:59
+ 2:52
4.
Kokojan David
JPV8535
B
SK Prostějov
72:14
+ 5:07
5.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
72:41
+ 5:34
6.
Matula Petr
RBK8222
C
SK Radioklub Blansko
75:00
+ 7:53
7.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK UP Olomouc
75:40
+ 8:33
8.
Jirka Michal
ZBM8403
C
SK Žabovřesky Brno
76:24
+ 9:17
9.
Přikryl Petr
PBM6707
C
TJ Spartak 1. Brněnská
76:55
+ 9:48
10.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
77:33
+ 10:26
11.
Navrátil Tomáš
JPV8817
B
SK Prostějov
81:17
+ 14:10
12.
Ráb Martin
RBK8307
C
SK Radioklub Blansko
82:39
+ 15:32
13.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
84:39
+ 17:32
14.
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
93:37
+ 26:30
15.
Synek Michal
UOL
C
SK UP Olomouc
94:41
+ 27:34
16.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
100:14
+ 33:07
17.
Jalový Jaroslav
RBK8145
C
SK Radioklub Blansko
114:23
+ 47:16
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
DISK
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
DISK
H35
4 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK UP Olomouc
45:58
2.
Rudolf Kolář
ABR6301
C
A-TEAM Bruntál
48:41
+ 2:43
3.
Fedor Jozef
SPE5701
C
48:57
+ 2:59
4.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-TEAM Bruntál
49:37
+ 3:39
5.
Vičan Lubomír
SBR6501
C
SKOB Bruntál
51:05
+ 5:07
6.
Minařík Luboš
TBM5711
C
KOS TJ Tesla Brno
51:45
+ 5:47
7.
Jirka Jiří
LOL5501
C
OK Olomouc
53:08
+ 7:10
8.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
56:50
+ 10:52
9.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
57:02
+ 11:04
10.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak 1. Brněnská
58:13
+ 12:15
11.
Dokoupil Vojtěch
ZPV6425
C
KOB Prostějov
60:57
+ 14:59
12.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK UP Olomouc
61:42
+ 15:44
13.
Pěček Vítězslav
SKM4903
C
KOB Směr Kroměříž
62:13
+ 16:15
14.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
OK Olomouc
62:29
+ 16:31
15.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
63:25
+ 17:27
16.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
TJ Sokol Ptení
64:23
+ 18:25
17.
Zajíc Alois
SKM4633
C
KOB Směr Kroměříž
64:29
+ 18:31
18.
Jadviščok Ladislav
UOL5101
C
SK UP Olomouc
65:38
+ 19:40
19.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
OK Olomouc
65:39
+ 19:41
20.
Wiedermann Jaroslav
SKM4905
C
KOB Směr Kroměříž
70:52
+ 24:54
21.
Jalový Jaroslav
RBK5719
C
SK Radioklub Blansko
72:13
+ 26:15
22.
Jelínek Roman
ADA5506
C
OOB TJ Spartak Adamov
73:47
+ 27:49
23.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK UP Olomouc
76:16
+ 30:18
P
1 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Synková Jana
UOL7653
C
SK UP Olomouc
21:58
2.
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
24:05
+ 2:07
3.
Nezhybová Eva
PTE
C
TJ Sokol Ptení
24:18
+ 2:20
4.
Boháč Vlastislav
PTE8935
C
TJ Sokol Ptení
24:52
+ 2:54
5.
Hejlová Soňa
PTE7371
C
TJ Sokol Ptení
29:02
+ 7:04
6.
Rozsypalová Anna
RBK
C
SK Radioklub Blansko
32:58
+ 11:00
7.
Richter Rudolf
ADA
C
OOB TJ Spartak Adamov
35:00
+ 13:02
8.
Vítková Miroslava
PTE
C
TJ Sokol Ptení
35:06
+ 13:08
9.
Božek Tomáš
PTE
C
TJ Sokol Ptení
36:04
+ 14:06
10.
Musil Jan
PTE
C
TJ Sokol Ptení
38:04
+ 16:06
RD
1 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křečková Jana
ZPV9999
C
KOB Prostějov
28:01
2.
Šoruch Parvezov
UOL
C
SK UP Olomouc
29:48
+ 1:47
3.
Faruch Parvezov
UOL
C
SK UP Olomouc
30:58
+ 2:57
4.
Vystavěl Ondřej
JPV9807
A
SK Prostějov
39:52
+ 11:51
5.
Kucharčík Milan
JPV
C
SK Prostějov
43:26
+ 15:25
6.
Kucharčíková Anna
JPV
C
SK Prostějov
45:24
+ 17:23
7.
Vrbová Bára+1
UOL
C
SK UP Olomouc
56:46
+ 28:45
8.
Vrba Jiří
UOL
C
SK UP Olomouc
56:49
+ 28:48
9.
Kotrle Viktor
UOL
C
SK UP Olomouc
65:02
+ 37:01
10.
Richterová Julie
ADA
C
OOB TJ Spartak Adamov
69:52
+ 41:51
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz