Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 1.závod PE v LOB klasika
Kód závodu
050108
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
1.závod PE v LOB klasika
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
08.01.2005
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
JIL - OK Jilemnice
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
DE
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
HE
T6
D14A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubátová Zuzka
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchl
32:52
+0:00
2.
Fólová Zuzana
EJN9199
C
SK Břízky Jablonec
42:04
+9:12
3.
Grundmannová Hana
LTU9251
B
Lokomotiva Trutnov
43:51
+10:59
4.
Horálková Jenka
SZP9150
C
Slovan Zdravotník Pr
48:07
+15:15
5.
Neumannová Kateřina
PVP9250
B
VSK Přírodověda - or
48:11
+15:19
6.
Svobodná Madla
DKP9154
C
SK Kotlářka Praha
48:37
+15:45
7.
Veselá Anna
PTK9252
OK Potůčky
48:50
+15:58
8.
Seifertová Magda
DKP9155
C
SK Kotlářka Praha
49:53
+17:01
9.
Procházková Olga
SJC9152
Sportcentrum Jičín
59:57
+27:05
10.
Doležalová Radka
VRL9252
C
OOS TJ Spartak Vrchl
64:26
+31:34
11.
Panochová Anna
KAM9153
SK Kamenice
64:36
+31:44
12.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostě
72:35
+39:43
13.
Dlouhá Hana
DKP9450
SK Kotlářka Praha
78:53
+46:01
14.
Škvorová Barbora
KAM9150
SK Kamenice
85:55
+53:03
15.
Macková Lucia
KAM9151
SK Kamenice
88:27
+55:35
16.
Klinkerová Tereza
ROZ9350
Orientační klub TOM
94:04
+61:12
17.
Čechmánková Petra
PVP9350
C
VSK Přírodověda - or
118:05
+85:13
D16A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krätschmerova Ivona
VRB9050
A
SK při gymnáziu OOB
37:45
+0:00
2.
Veličková Monika
VRB8951
C
SK při gymnáziu OOB
41:11
+3:26
3.
Procházková Michaela
LPU8960
C
OK Lokomotiva Pardub
42:48
+5:03
4.
Marešová Michaela
LPU8959
C
OK Lokomotiva Pardub
43:54
+6:09
5.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nov
49:25
+11:40
6.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
SK Kotlářka Praha
49:54
+12:09
7.
Vágnerová Denisa
NPA8953
C
SK lyžování a OB Nov
50:34
+12:49
8.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
50:50
+13:05
9.
Hvorecká Eva
VRB8953
C
SK při gymnáziu OOB
52:23
+14:38
10.
Polzerová Lenka
LTU9051
B
Lokomotiva Trutnov
52:50
+15:05
11.
Svobodová Barbora
EJN8999
C
SK Břízky Jablonec
57:53
+20:08
12.
Králová Michaela
VRB9051
C
SK při gymnáziu OOB
59:58
+22:13
13.
Ježková Dominika
DKP9054
C
SK Kotlářka Praha
70:54
+33:09
14.
Peterová Alena
DOB8953
C
KOB Dobruška
71:11
+33:26
15.
Panochová Alžběta
KAM8950
SK Kamenice
79:25
+41:40
16.
Kiacová Zuzana
LPU8954
C
OK Lokomotiva Pardub
87:31
+49:46
D18A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
49:24
+0:00
2.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
49:36
+0:12
3.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
52:39
+3:15
4.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
57:59
+8:35
5.
Fólová Martina
EJN8899
C
SK Břízky Jablonec
64:13
+14:49
6.
Doležalová Monika
DKP8857
C
SK Kotlářka Praha
66:19
+16:55
7.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
67:15
+17:51
8.
Švábková Lenka
SMB8752
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
67:32
+18:08
9.
Bochenková Martina
DKP8758
A
SK Kotlářka Praha
68:34
+19:10
10.
Kultová Iveta
LTU
Lokomotiva Trutnov
70:47
+21:23
11.
Mrštíková Květa
LPU8753
C
OK Lokomotiva Pardub
77:26
+28:02
12.
Mundlová Michaela
PTK8850
C
OK Potůčky
80:49
+31:25
13.
Fajtlová Jana
VPM8850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
83:11
+33:47
14.
Tunková Kristýna
TUR8853
C
OOB TJ Turnov
84:46
+35:22
15.
Peterová Věra
DOB8751
C
KOB Dobruška
86:01
+36:37
16.
Sehnalová Tereza
TUR8852
C
OOB TJ Turnov
89:22
+39:58
17.
Mechlová Petra
PTK8752
OK Potůčky
98:37
+49:13
18.
Dubská Šárka
SJC8753
B
Sportcentrum Jičín
121:36
+72:12
Pilcová Barbora
OBR8977
A
Ski-sport Bruntál
DISK
D20A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrušková Lenka
OSN8569
E
SK Orientační sporty
45:12
+0:00
2.
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
47:47
+2:35
3.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
48:03
+2:51
4.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
50:43
+5:31
5.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
57:26
+12:14
6.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
57:28
+12:16
7.
Višváderová Kateřina
VRB8650
A
SK při gymnáziu OOB
58:42
+13:30
8.
Masopustová Eliška
DKP8656
A
SK Kotlářka Praha
59:45
+14:33
9.
Kratschmerová Kateřina
TBM8558
A
TJ Tesla Brno
60:02
+14:50
10.
Mališová Barbora
DKP8654
A
SK Kotlářka Praha
61:44
+16:32
11.
Uvizlová Martina
SJC8665
Sportcentrum Jičín
62:42
+17:30
12.
Sombotová Jana
LTU8651
B
Lokomotiva Trutnov
66:38
+21:26
13.
Zuzánková Tereza
EJN8699
A
SK Břízky Jablonec
67:27
+22:15
14.
Procházková Zuzana
SJC8551
Sportcentrum Jičín
77:39
+32:27
15.
Hradilová Jana
TUR8651
C
OOB TJ Turnov
78:24
+33:12
16.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
90:15
+45:03
17.
Seib Jenny
GE7
Seib
90:32
+45:20
18.
Zemanová Šárka
SJI8553
C
OK Jihlava
125:52
+80:40
Havlíková Zuzana
DKP8659
C
SK Kotlářka Praha
DISK
D21A
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kvapilová Věra
TUR7650
C
OOB TJ Turnov
55:41
+0:00
2.
La Carbonara Hana
TBM7652
TJ Tesla Brno
57:20
+1:39
3.
Ryšavá Kateřina
TUV7454
B
SOK Turnov
59:04
+3:23
4.
Kunová Dagmar
EKP6550
A
VŠTJ Ekonom Praha
59:15
+3:34
5.
Jurečková Leona
ABR7752
A
A-team NOVO Bruntál
59:21
+3:40
5.
Hrdinová Marie
SZP7850
B
Slovan Zdravotník Pr
59:21
+3:40
7.
Kašková Kateřina
CHA7850
A
OK Chrastava
60:28
+4:47
8.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
60:55
+5:14
9.
Kubisková Šárka
ABR7751
B
A-team NOVO Bruntál
60:58
+5:17
10.
Lacigová Michaela
SZP8150
A
Slovan Zdravotník Pr
61:11
+5:30
11.
Bořánková Kristýna
SZP7050
A
Slovan Zdravotník Pr
64:02
+8:21
12.
Janíčková Jitka
OSN7356
B
SK Orientační sporty
65:18
+9:37
13.
Zurynková Jana
EKP7053
A
VŠTJ Ekonom Praha
66:17
+10:36
14.
Kuncová Jana
SRK7553
C
SOOB Spartak Rychnov
66:22
+10:41
15.
Hlubučková Dominika
CHA7750
B
OK Chrastava
68:59
+13:18
16.
Folprechtová Jaroslava
TUV7250
B
SOK Turnov
71:06
+15:25
17.
Volfová Julie
VLI8051
C
VSK Slavia TU Libere
71:25
+15:44
18.
Pařízková Věra
EJN7152
C
SK Břízky Jablonec
71:26
+15:45
19.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
71:36
+15:55
20.
Horová Lenka
SZP7950
C
Slovan Zdravotník Pr
71:37
+15:56
21.
Maunová Romana
EKP8350
B
VŠTJ Ekonom Praha
71:47
+16:06
22.
Zakouřilová Helena
TUV7453
A
SOK Turnov
72:40
+16:59
23.
Grégrová Jitka
TUV7251
B
SOK Turnov
72:44
+17:03
24.
Janovská Petra
PGP7355
B
SK Praga Praha
72:45
+17:04
25.
Krásná Václava
DOB8101
C
KOB Dobruška
73:25
+17:44
26.
Safínová Eva
VRL8352
C
OOS TJ Spartak Vrchl
73:32
+17:51
27.
Nýdrlová Pavlína
VRL8351
C
OOS TJ Spartak Vrchl
74:27
+18:46
28.
Gebauerová Jana
ZBM7951
SK Žabovřesky Brno
77:50
+22:09
29.
Martina Novotná
DOK7751
OK Doksy
78:36
+22:55
30.
Horká Jana
SSU8292
SK Severka Šumperk
80:53
+25:12
31.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
A
TJ Sokol Vizovice
81:10
+25:29
32.
Dudová Kateřina
CHP7653
C
VSK Chemie Praha
81:34
+25:53
33.
Tvarůžková Petra
SJI8452
C
OK Jihlava
82:11
+26:30
34.
Dannowski Anke
GE9
Dresden
82:57
+27:16
35.
Hrobařová Lenka
SRK7751
C
SOOB Spartak Rychnov
86:17
+30:36
36.
Macková Lenka
KAM7051
SK Kamenice
86:43
+31:02
37.
Kuchařová Markéta
PVP8450
C
VSK Přírodověda - or
88:26
+32:45
38.
Skripniková Kateřina
PVP8050
C
VSK Přírodověda - or
89:05
+33:24
39.
Žáčková Iva
ZBM7753
SK Žabovřesky Brno
92:08
+36:27
40.
Haluzová Jana
CHP8051
C
VSK Chemie Praha
103:44
+48:03
41.
Bernátková Markéte
PVP7750
C
VSK Přírodověda - or
106:36
+50:55
42.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
122:38
+66:57
43.
Mrštíková Hana
LPU
C
OK Lokomotiva Pardub
122:48
+67:07
44.
Dobrovolná Lenka
SLP7963
C
SK Slavia Praha
129:56
+74:15
Flousková Klára
VRL8251
C
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
Paulíčková Renata
SJI8057
A
OK Jihlava
DISK
D35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Neumannová Renata
PVP6650
C
VSK Přírodověda - or
45:27
+0:00
2.
Pilcová Petra
OBR6666
E
Ski-sport Bruntál
47:21
+1:54
3.
Klinkerová Jitka
KAM6450
SK Kamenice
53:09
+7:42
4.
Würzová Kateřina
EJN6951
C
SK Břízky Jablonec
55:51
+10:24
5.
Valentová Helena
PGP6550
C
SK Praga Praha
56:40
+11:13
6.
Troesse Renate
GE8
Illmenau
58:48
+13:21
7.
Thomas Silvia
GE3
OL-Team Wehrsdorf
64:34
+19:07
8.
Křečková Petra
ZPV7076
B
KOB Železárny Prostě
68:47
+23:20
9.
Rýdlová Magda
EJN6899
C
SK Břízky Jablonec
69:35
+24:08
10.
Procházková Miluše
DCE5450
TJ Sokol Dobřichovic
72:59
+27:32
11.
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodověda - or
74:52
+29:25
12.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - or
74:56
+29:29
13.
Hanzlová Svatava
PEH6651
Peloton Havířov
74:58
+29:31
14.
Mrázová Pavla
DCE5550
TJ Sokol Dobřichovic
78:32
+33:05
D40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kröber Andrea
GE3
OL-Team Wehrsdorf
63:54
+0:00
2.
Tichovská Jitka
PGP6153
C
SK Praga Praha
64:34
+0:40
3.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
72:59
+9:05
4.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
B
SK Orientační sporty
75:15
+11:21
5.
Petrželová Alena
LTU6351
Lokomotiva Trutnov
75:45
+11:51
6.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga Praha
80:47
+16:53
7.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
95:07
+31:13
8.
Hrabánková Ilona
PGP6250
C
SK Praga Praha
95:28
+31:34
9.
Sombotová Alena
LTU6151
Lokomotiva Trutnov
105:30
+41:36
D45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
38:03
+0:00
2.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
43:10
+5:07
3.
Kuncová Jiřina
EJN5799
C
SK Břízky Jablonec
46:10
+8:07
4.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nov
49:43
+11:40
5.
Zuzánková Růžena
EJN6051
C
SK Břízky Jablonec
50:04
+12:01
6.
Rauchová Jitka
VPM5850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
53:09
+15:06
7.
Horálková Alice
SZP5750
C
Slovan Zdravotník Pr
56:02
+17:59
8.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardub
97:16
+59:13
D50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
53:05
+0:00
2.
Brůmková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
67:20
+14:15
3.
Hamáčková Eva
LBE5150
TJ Lokomotiva Beroun
69:31
+16:26
D55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Vlasta
BOV4851
C
TJ Baník Ostrava OKD
68:19
+0:00
2.
Kupcová Věroslava
HSU4850
Horizont klub Šumper
88:29
+20:10
3.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
88:39
+20:20
DE
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
58:22
+0:00
2.
Randáková Helena
VRL7452
E
OOS TJ Spartak Vrchl
61:21
+2:59
3.
Stehnová Zuzana
EKP8150
E
VŠTJ Ekonom Praha
67:40
+9:18
4.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
71:57
+13:35
5.
Jakoubová Markéta
SZP7650
E
Slovan Zdravotník Pr
73:06
+14:44
6.
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
73:34
+15:12
7.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
74:26
+16:04
8.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
75:58
+17:36
9.
Hrazdirová Iva
PVP8152
E
VSK Přírodověda - or
76:50
+18:28
10.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
76:51
+18:29
11.
Horová Magda
SZP5450
E
Slovan Zdravotník Pr
77:51
+19:29
12.
Kurth Susan
VLI7651
E
VSK Slavia TU Libere
92:31
+34:09
13.
Januškevičiené Asta
LI1
OK Fortuna
106:12
+47:50
H14A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Libere
42:42
+0:00
2.
Petžela Jan
LTU9201
B
Lokomotiva Trutnov
44:06
+1:24
3.
Čechmánek Radek
PVP9100
B
VSK Přírodověda - or
52:32
+9:50
4.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostě
52:41
+9:59
5.
Grundmann Jan
LTU9401
B
Lokomotiva Trutnov
54:53
+12:11
6.
Procházka Tomáš
LPU9110
C
OK Lokomotiva Pardub
56:00
+13:18
7.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
57:55
+15:13
8.
Wolf Daniel
TUR9100
C
OOB TJ Turnov
57:58
+15:16
9.
Kopáček Petr
CHT9201
C
SK Chrast
61:11
+18:29
10.
Bartczak Wojciech
P13
Logistyk Ostroda
63:47
+21:05
11.
Neumann Vojtěch
PVP9400
C
VSK Přírodověda - or
64:28
+21:46
12.
Novák Jan
DKP9400
C
SK Kotlářka Praha
67:34
+24:52
12.
Janíček Jakub
OSN9443
B
SK Orientační sporty
67:34
+24:52
14.
Janíček Jan
OSN9238
B
SK Orientační sporty
69:40
+26:58
15.
Vik Michal
ROZ9102
Orientační klub TOM
69:53
+27:11
16.
Klaška Pavel
DKP9301
C
SK Kotlářka Praha
73:53
+31:11
17.
Valenta David
PGP9100
C
SK Praga Praha
86:01
+43:19
18.
Kamaryt Michal
PTK9203
OK Potůčky
88:05
+45:23
19.
Bursa Jakub
VPM9301
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
102:30
+59:48
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
Bělohlávek Jiří
ROZ9201
Orientační klub TOM
DISK
Němec Jan
DKP9302
C
SK Kotlářka Praha
DISK
Krajíček Václav
VRL9101
A
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
H16A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
68:01
+0:00
2.
Panovec Jan
OTK8931
B
Jiskra Otrokovice
68:20
+0:19
3.
Henych TomáŠ
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
70:14
+2:13
4.
Spazierer Filip
PTK8900
B
OK Potůčky
73:29
+5:28
5.
Kamenický Matěj
OSN9036
B
SK Orientační sporty
75:19
+7:18
6.
Neumann Tomáš
PVP8900
B
VSK Přírodověda - or
78:47
+10:46
H18A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kodeda Štěpán
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:18
+0:00
2.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
61:53
+0:35
3.
Krajíček Vojta
VRL8803
A
OOS TJ Spartak Vrchl
64:18
+3:00
4.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
64:29
+3:11
5.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
65:29
+4:11
6.
Škoda Jakub
VLI8800
A
VSK Slavia TU Libere
65:52
+4:34
7.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
70:04
+8:46
8.
Válek Filip
VRB8906
B
SK při gymnáziu OOB
72:52
+11:34
9.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
A
OK Potůčky
76:15
+14:57
10.
Strachota Péťa
SSU8741
SK Severka Šumperk
86:56
+25:38
11.
Hruška Ondřej
OSN8935
A
SK Orientační sporty
87:39
+26:21
12.
Fliegl Ondřej
PGP8703
C
SK Praga Praha
88:15
+26:57
13.
Vojtěch Král
SSU8841
SK Severka Šumperk
95:35
+34:17
14.
Vlček Petr
TUR8703
C
OOB TJ Turnov
99:36
+38:18
15.
Hradec Pavel
CHA8801
C
OK Chrastava
102:16
+40:58
16.
Preininger Ondřej
DOB8801
C
KOB Dobruška
103:02
+41:44
17.
Sysel Ctibor
PGP8700
C
SK Praga Praha
114:35
+53:17
18.
Flousek Petr
VRL8704
C
OOS TJ Spartak Vrchl
119:48
+58:30
19.
Jasinski Maciej
P14
Warszawa
121:05
+59:47
20.
Krzyśko Bartosz
PL1
UKS Sprint
129:49
+68:31
Derkowski Kamil
P13
Logistyk Ostroda
DISK-LIM:
Duda Antonín
EJN8701
SK Břízky Jablonec
DISK
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
Daněk Jáchym
VRL
A
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
DISK
Pospíšek Marek IIVT
TBM8907
TJ Tesla Brno
DISK
H20A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
57:11
+0:00
2.
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
57:28
+0:17
3.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB
58:47
+1:36
4.
Rajnošek Zdeněk
KSU8506
A
Klub vytrvalostních
59:57
+2:46
5.
Stupal František
JHB8603
B
TJ Jiskra Havlíčkův
65:10
+7:59
6.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
66:04
+8:53
7.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
71:29
+14:18
8.
Drobník Lukáš
SJC8506
A
Sportcentrum Jičín
71:31
+14:20
9.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
71:45
+14:34
10.
Holas Ondřej
TUR8501
C
OOB TJ Turnov
73:33
+16:22
11.
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
84:40
+27:29
12.
Flašar Jan
KCK8612
C
KOB Český Krumlov
88:21
+31:10
13.
Vajc Jan
CHA8605
C
OK Chrastava
98:35
+41:24
14.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
104:23
+47:12
15.
Sýkora Bohumil
CHC8601
KOB Choceň
106:25
+49:14
16.
Dytrych Martin
NPA8501
C
SK lyžování a OB Nov
127:04
+69:53
Plíhal Tomáš
SJI8509
C
OK Jihlava
DISK
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymnáziu OOB
DISK
H21A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zakouřil Tomáš
TUV7501
A
SOK Turnov
60:26
+0:00
2.
Prášil Marek
SJI7313
A
OK Jihlava
62:05
+1:39
3.
Laciga Zdeněk
SZP5200
A
Slovan Zdravotník Pr
64:37
+4:11
4.
Sikora Tomáš
TBM7001
A
TJ Tesla Brno
64:41
+4:15
5.
Bořánek Petr
SZP7000
A
Slovan Zdravotník Pr
65:28
+5:02
6.
Kovář Miroslav
SZP8101
A
Slovan Zdravotník Pr
65:40
+5:14
7.
Zakouřil Václav
TUV7405
A
SOK Turnov
65:48
+5:22
8.
Tomanek Daniel
JAM7401
A
SK Jamnice
66:00
+5:34
9.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
66:03
+5:37
10.
Janíček Jan
OSN6811
B
SK Orientační sporty
67:34
+7:08
11.
Jašek Petr
STE7601
A
SK SKI-OB Šternberk
70:41
+10:15
12.
Voráček Michal
PGP8009
A
SK Praga Praha
71:11
+10:45
13.
Janata Martin
DKP8306
A
SK Kotlářka Praha
72:15
+11:49
14.
Pecka Jan
EKP6800
A
VŠTJ Ekonom Praha
72:21
+11:55
15.
Hošek Václav
DKP8000
A
SK Kotlářka Praha
72:34
+12:08
16.
Gregorieades Tomáš
SSP8312
B
SK Stopa
72:48
+12:22
17.
Stárek Filip
TUR6602
B
OOB TJ Turnov
72:49
+12:23
18.
Křenek Jaroslav
VPM7502
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
73:04
+12:38
19.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
73:44
+13:18
20.
Sokolář Zdeněk
EKP7201
B
VŠTJ Ekonom Praha
76:19
+15:53
21.
Hruška Jiří
OSN5501
B
SK Orientační sporty
76:28
+16:02
22.
Balej Vít
EJN7903
B
SK Břízky Jablonec
77:11
+16:45
23.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
77:16
+16:50
24.
Teringl Radek
VCB6502
B
TJ OB České Budějovi
77:47
+17:21
25.
Kondrát Martin
PGP6501
B
SK Praga Praha
77:48
+17:22
26.
Kroupa Václav
PVP6104
B
VSK Přírodověda - or
79:32
+19:06
27.
Žaloudek Petr
SZP8301
B
Slovan Zdravotník Pr
79:44
+19:18
28.
Fibír Tomáš
CHP7901
A
VSK Chemie Praha
81:08
+20:42
29.
Schöne Andre
GE3
OL-Team Wehrsdorf
82:24
+21:58
30.
Jirásek Aleš
NPA7602
B
SK lyžování a OB Nov
84:03
+23:37
31.
Cupák Jiří
VRL7201
B
OOS TJ Spartak Vrchl
85:09
+24:43
32.
Lauterbach Helge
GE1
USV Jena
107:43
+47:17
33.
Foland Adam
PL4
GIBnO
119:27
+59:01
H21B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Vítek
SZP6800
Slovan Zdravotník Pr
50:00
+0:00
2.
Folprecht Eduard
TUV7301
B
SOK Turnov
51:09
+1:09
3.
Novák Jiří
NPA7502
B
SK lyžování a OB Nov
51:39
+1:39
4.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
B
SKP Žďár nad Sázavou
51:58
+1:58
5.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
SK lyžování a OB Nov
54:45
+4:45
6.
Šťastný Jiří
TBM7137
TJ Tesla Brno
55:20
+5:20
7.
Skripnik Ondřej
PVP7503
C
VSK Přírodověda - or
56:07
+6:07
8.
Kožina Petr
PVP6000
C
VSK Přírodověda - or
56:17
+6:17
9.
Čech Jan
CHP7900
C
VSK Chemie Praha
56:56
+6:56
10.
Preininger Luděk
DOB8001
C
KOB Dobruška
57:49
+7:49
11.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
59:14
+9:14
12.
Švihovský Jaromír
SJC
Sportcentrum Jičín
59:34
+9:34
13.
Martínek Robert
CHP7700
C
VSK Chemie Praha
60:21
+10:21
14.
Horák Pavel
TUV7202
B
SOK Turnov
60:23
+10:23
15.
Antoš Filip
NPA8001
C
SK lyžování a OB Nov
60:26
+10:26
16.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga Praha
60:42
+10:42
17.
Dvořáček
TTR7502
A
OOB Třebíč
62:51
+12:51
18.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
62:55
+12:55
19.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga Praha
63:01
+13:01
20.
Koťátko Zdeněk
SJC7701
C
Sportcentrum Jičín
63:14
+13:14
21.
Konopáč Jakub
TUR8301
C
OOB TJ Turnov
64:21
+14:21
22.
Fátor Jan
KSU7907
C
Klub vytrvalostních
64:38
+14:38
23.
Vojtík Petr
CHP7203
C
VSK Chemie Praha
66:31
+16:31
24.
Tomáš Holas
JAM7800
SK Jamnice
67:02
+17:02
25.
Jedlička Jiří
VPM7602
KOS Slavia VŠ Plzeň
68:16
+18:16
26.
Regal Jan
PVP7307
C
VSK Přírodověda - or
69:09
+19:09
27.
Procházka Antonín
DCE5500
TJ Sokol Dobřichovic
69:47
+19:47
28.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
71:47
+21:47
29.
Vokál Vojtěch
CHA7900
C
OK Chrastava
71:48
+21:48
30.
Janeček Oldřich
PVP8203
C
VSK Přírodověda - or
72:03
+22:03
31.
Stránský Dušan
NPA7401
C
SK lyžování a OB Nov
72:28
+22:28
32.
Vraný Jiří
VLI7504
C
VSK Slavia TU Libere
72:42
+22:42
33.
Fremder Lars
GE3
OL-Team Wehrsdorf
73:21
+23:21
34.
Trojčák Daniel
PVP6500
C
VSK Přírodověda - or
74:46
+24:46
35.
Vaněk Jan
CHP7609
C
VSK Chemie Praha
79:05
+29:05
36.
Jiří Čečka
DOK7600
OK Doksy
79:33
+29:33
37.
La Carbonara Claudio
TBM7337
TJ Tesla Brno
81:47
+31:47
38.
Komín David
LTU7401
B
Lokomotiva Trutnov
82:38
+32:38
39.
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Libere
85:46
+35:46
40.
Petříček Martin
SSP8000
C
SK Stopa
93:32
+43:32
41.
Tojnar Jan
CHP6701
C
VSK Chemie Praha
94:17
+44:17
42.
Vít David
DKP7200
C
SK Kotlářka Praha
98:58
+48:58
43.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
101:03
+51:03
44.
Macháček Milan
CHC7701
C
KOB Choceň
113:15
+63:15
Šedivý Jiří
EKP5500
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
Fišer Jiří
SLP8503
C
SK Slavia Praha
DISK
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga Praha
DISK
Hain Jan
SJC7502
C
Sportcentrum Jičín
DISK
Žemlička Michal
NPA8003
C
SK lyžování a OB Nov
DISK
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
DISK
Sedlák Radek
DOB7501
C
KOB Dobruška
DISK
Rabe Jens
GE9
Dresden
DISK
Anděl Robert
VPM8001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hašek Ondřej
VPM6902
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
58:38
+0:00
2.
Hasman Jan
VPM6901
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:30
+2:52
3.
Erlebach Josef
SSP5200
C
SK Stopa
70:31
+11:53
4.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
72:23
+13:45
5.
Reichl Michal
SSP6400
C
SK Stopa
73:13
+14:35
6.
Procházka Tomáš
LPU6503
C
OK Lokomotiva Pardub
76:59
+18:21
7.
Hora Vladimír
SZP5100
C
Slovan Zdravotník Pr
79:40
+21:02
8.
Škvor Martin
KAM6700
SK Kamenice
80:38
+22:00
9.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostě
80:39
+22:01
10.
Panoch Milan
KAM5900
SK Kamenice
82:27
+23:49
11.
Gregoriades Zdeněk
SSP5400
C
SK Stopa
83:45
+25:07
12.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-team NOVO Bruntál
84:02
+25:24
13.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
94:37
+35:59
14.
Pekárek Milan
EKP6501
C
VŠTJ Ekonom Praha
101:15
+42:37
15.
Bartczak Jaroslaw
P13
Logistyk Ostroda
108:31
+49:53
16.
Kijewski Jacek
PL9
UWKS WAT Warszawa
112:10
+53:32
Labuzinski Slawomir
P12
WAWEL Krakow
DISK
Bilor Henrik
P10
Indiwidualne
DISK
Klinkera Václav
ROZ6400
Orientační klub TOM
DISK
H40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Männel Harald
GE3
OL-Team Wehrsdorf
64:51
+0:00
2.
Rejmont Milan
LTU4801
Lokomotiva Trutnov
72:22
+7:31
2.
Troesse Lutz
GE8
Illmenau
72:22
+7:31
4.
Seifert Jan
DKP6501
C
SK Kotlářka Praha
75:48
+10:57
5.
Kořistka Libor
EKP6300
B
VŠTJ Ekonom Praha
75:54
+11:03
6.
Škorpil Martin
SZP5700
C
Slovan Zdravotník Pr
77:45
+12:54
7.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
83:38
+18:47
8.
Braatz Frank
GE1
USV Jena
86:55
+22:04
9.
Petržela Pavel
LTU6301
Lokomotiva Trutnov
89:08
+24:17
10.
Genatis Uwe
GE1
USV Jena
90:15
+25:24
11.
David František
PVP5301
C
VSK Přírodověda - or
92:50
+27:59
12.
Sombota Jiří
LTU5901
Lokomotiva Trutnov
98:54
+34:03
13.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodověda - or
102:41
+37:50
14.
Cegielka Jan
PL9
UWKS WAT Warszawa
105:12
+40:21
15.
Stránský Jiří
KPY6300
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
111:29
+46:38
16.
Šimek Miroslav
PVP6300
C
VSK Přírodověda - or
113:20
+48:29
17.
Klapal Ladislav
EKP6200
C
VŠTJ Ekonom Praha
114:18
+49:27
Quendt Peer
GE1
USV Jena
DISK-LIM:
Krzyśko Maciej
PL1
UKS Sprint
DISK
Panovec Vladan
OTK6201
Jiskra Otrokovice
DISK
H45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sonnenberg Sergej
GE5
TSV Osnabrück
48:27
+0:00
2.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
TJ Tesla Brno
55:40
+7:13
3.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
C
VSK Přírodověda - or
56:27
+8:00
4.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Libere
57:03
+8:36
5.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
60:20
+11:53
6.
Drobník Ivan
SJC5601
C
Sportcentrum Jičín
62:20
+13:53
7.
Fremder Dietmar
GE3
OL-Team Wehrsdorf
62:25
+13:58
8.
Král Jiří
SSU5941
SK Severka Šumperk
64:03
+15:36
9.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
65:18
+16:51
10.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
66:48
+18:21
11.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
OOB TJ Turnov
67:47
+19:20
12.
Wald František
CHP5300
C
VSK Chemie Praha
70:19
+21:52
13.
Dlouhý Jiří
DKP5700
SK Kotlářka Praha
83:04
+34:37
14.
Plocha Pavel
DKP5600
C
SK Kotlářka Praha
90:56
+42:29
15.
Svobodný Petr
DKP5800
C
SK Kotlářka Praha
114:37
+66:10
H50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
52:43
+0:00
2.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
61:49
+9:06
3.
Kotas Pavel
PEH5501
Peloton Havířov
66:47
+14:04
4.
Gracjasz Jan
P12
WAWEL Krakow
75:46
+23:03
5.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Libere
77:50
+25:07
6.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga Praha
85:22
+32:39
7.
Rauch Stanislav
VPM5301
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
86:44
+34:01
8.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
Ski-sport Bruntál
92:48
+40:05
9.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
99:58
+47:15
Liberský Mirko
SSP5100
C
SK Stopa
DISK
H55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knobloch Jindra
VRL4901
C
OOS TJ Spartak Vrchl
48:06
+0:00
2.
Dohnal Josef
SZP4300
C
Slovan Zdravotník Pr
55:41
+7:35
3.
Mikan Vladimír
SJC4805
Sportcentrum Jičín
60:51
+12:45
4.
Doležal Libor
BOV4801
C
TJ Baník Ostrava OKD
62:22
+14:16
5.
Matějů Ivan
UVP4600
Slovan Praha
72:37
+24:31
6.
Paulíček Jiří
SJI4911
C
OK Jihlava
72:43
+24:37
7.
Dvořák
BOV4901
C
TJ Baník Ostrava OKD
74:58
+26:52
8.
Nosál Stanislav
SSP4600
C
SK Stopa
84:06
+36:00
9.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
TJ Lokomotiva Beroun
88:22
+40:16
10.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
95:51
+47:45
11.
Macháček Lubomír
CHC4701
C
KOB Choceň
107:37
+59:31
H60B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
37:19
+0:00
2.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
39:45
+2:26
3.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
41:44
+4:25
4.
Ostřanský Josef
SSU4302
SK Severka Šumperk
42:46
+5:27
5.
Ptáček Jiří
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
44:32
+7:13
6.
Conrad Helmut
GE2
USV TU Dresden
44:35
+7:16
7.
Němec Vladimír
SSP4201
C
SK Stopa
46:04
+8:45
H65B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
43:12
+0:00
2.
Havlík Jaroslav
SJC3601
Sportcentrum Jičín
53:31
+10:19
3.
Attl Vladimír
SSP3800
C
SK Stopa
81:30
+38:18
HE
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
65:48
+0:00
2.
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
66:38
+0:50
3.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
69:07
+3:19
4.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
71:14
+5:26
5.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
OOB TJ Turnov
71:41
+5:53
6.
Kugler Johann
A01
SkiO Team Austria
71:47
+5:59
7.
Tomeček Lubomír
VRB7901
E
SK při gymnáziu OOB
72:38
+6:50
8.
Kazda Jiří
EKP8006
E
VŠTJ Ekonom Praha
73:39
+7:51
9.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
75:47
+9:59
10.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
76:18
+10:30
11.
Kohlschmidt Bernd
GE4
SkiO Team Germany
76:21
+10:33
12.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Libere
77:19
+11:31
13.
Rauch Stanislav
VPM8201
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
78:53
+13:05
14.
Košárek Pavel
JAM7100
E
SK Jamnice
79:15
+13:27
15.
Jirásek Milan
SZP7400
E
Slovan Zdravotník Pr
79:17
+13:29
16.
Varga Stephan
A01
SkiO Team Austria
79:38
+13:50
17.
Kunc Radovan
EJN5501
E
SK Břízky Jablonec
80:35
+14:47
18.
Vodrážka Jakub
VLI7604
E
VSK Slavia TU Libere
80:53
+15:05
19.
Mareček Petr
OSN6912
E
SK Orientační sporty
80:56
+15:08
20.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
OOS TJ Spartak Vrchl
81:45
+15:57
21.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
82:12
+16:24
22.
Boudný Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
82:33
+16:45
23.
Wohanka Petr
VRL7305
E
OOS TJ Spartak Vrchl
84:02
+18:14
24.
Laciga Radek
SZP8200
E
Slovan Zdravotník Pr
84:08
+18:20
25.
Kopáček Miroslav
CHT6049
E
SK Chrast
86:21
+20:33
26.
Bačkys Rolandas
LI1
OK Fortuna
89:27
+23:39
27.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
89:28
+23:40
28.
Olesinski Maciej
PL9
UWKS WAT Warszawa
93:08
+27:20
29.
Masilionis Remigius
LI1
OK Fortuna
98:02
+32:14
30.
Zweimüller Wofgang
A01
SkiO Team Austria
103:02
+37:14
31.
Wrzesiński Jacek
PL8
Warszawa
108:44
+42:56
32.
Nowak Remigiusz
PL7
Grunwald Poznan
111:43
+45:55
33.
Trzasko Boguslaw
PL5
Trzasko
114:04
+48:16
34.
Wolfram Frank
GE6
USV TU Dresden
125:58
+60:10
35.
Sokalski Dariusz
PL9
UWKS WAT Warszawa
129:18
+63:30
36.
Zwolinski Jakub
P15
Adv Poznan
146:16
+80:28
Krasuski Marcin
PL6
Warszaw Heroes
DISK-LIM:
Zuzánek Zdeněk
EJN5901
E
SK Břízky Jablonec
DISK
Januškevičius Regimantas
LI1
OK Fortuna
DISK
Krzeminski Pawel
PL9
UWKS WAT Warszawa
DISK
Blachut Igor
PL2
MUKS Gliwice
DISK
Hallik Margus
ES1
LUS
DISK
T6
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lepšík Petr
BOR
OK Jiskra Nový Bor
62:05
+0:00
2.
Knoblochová Kamila
VRL8353
C
OOS TJ Spartak Vrchl
83:42
+21:37
3.
Bajgarová Tereza
CHP7754
C
VSK Chemie Praha
145:59
+83:54
Rosenmayer Jiří
ZBM7601
SK Žabovřesky Brno
DISK
Švábková Šárka
SMB6552
SKOB SIG-MAT Mladá B
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz