Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 4. závod ZL HO
Kód závodu
041218
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
4. závod ZL HO
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
18.12.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Zařazení do soutěží
ZL HO
Místo konání
Radíkov
Použitá mapa
Pevnustka
Pořadatel
UOL - SK Univerzity Palackého Olomou
Ředitel závodu
Robert Brko Zdráhal
Hlavní rozhodčí
Jindra Smička
Stavitel tratí
Jindra Smička
Kategorie
D14
D18
D19
D35
H10
H14
H18
H19
H35
RD
D14
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolářová Renata
ABR9351
C
A-team NOVO Bruntál
24.18
2.
Horčičková Vendula
UOL9353
B
SK Univerzity Palackého Olomou
25.35
+ 1.17
3.
Šimková Johanka
UOL9355
B
SK Univerzity Palackého Olomou
28.34
+ 4.16
4.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
29.22
+ 5.04
5.
Musilová Hana
ABR91
C
A-team NOVO Bruntál
32.49
+ 8.31
6.
Kotrčová Lenka
ABR93
C
A-team NOVO Bruntál
37.41
+13.23
Malíková Teraza
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D18
4.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pilcová Barbora
UOL8977
B
SK Univerzity Palackého Olomou
30.04
2.
Indráková Adéla
UOL9153
B
SK Univerzity Palackého Olomou
31.12
+ 1.08
3.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-team NOVO Bruntál
37.02
+ 6.58
D19
6.00 km, 21 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palackého Olomou
33.02
2.
Jurečková Leona
ABR7752
C
A-team NOVO Bruntál
33.37
+ 0.35
3.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palackého Olomou
34.59
+ 1.57
4.
Hoffmannová Johana
JPV7852
R
SK Prostějov
36.54
+ 3.52
5.
Urbanová Edita
UOL7454
C
SK Univerzity Palackého Olomou
44.12
+11.10
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
DISK
Janošíková Lenka
UOL7651
R
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
D35
4.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.43
2.
Jirková Renata
LOL6553
C
SK OK Olomouc
31.38
+ 0.55
3.
Špacírová Danuše
UOL5852
C
SK Univerzity Palackého Olomou
38.16
+ 7.33
4.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK Univerzity Palackého Olomou
38.33
+ 7.50
5.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
54.38
+23.55
H10
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
17.57
2.
Suchánek Jan
JPV9401
C
SK Prostějov
18.18
+ 0.21
3.
Tomášek Ondřej
JPV9407
C
SK Prostějov
21.33
+ 3.36
4.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
22.06
+ 4.09
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
DISK
H14
3.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
18.37
2.
Sýkora Jan
AOP9201
C
NORD Slavia Minerva Opava
19.41
+ 1.04
3.
Indrák Jakub
UOL9204
B
SK Univerzity Palackého Olomou
20.37
+ 2.00
4.
Soldán Michal
JPV9137
C
SK Prostějov
24.21
+ 5.44
5.
Svatoň Ondra
ABR93
C
A-team NOVO Bruntál
29.20
+10.43
6.
Růžička Tomáš
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.55
+17.18
7.
Jašek Martin
LOL9101
C
SK OK Olomouc
40.56
+22.19
H18
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
30.32
2.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univerzity Palackého Olomou
35.52
+ 5.20
3.
Vašíček Michal
UOL8908
B
SK Univerzity Palackého Olomou
39.04
+ 8.32
Gajdoš Jan
JPV8913
B
SK Prostějov
DISK
H19
9.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nycz Petr
JAM7700
R
SK Jamnice
33.31
2.
Henek Vladan
JPV8002
C
SK Prostějov
35.12
+ 1.41
3.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
39.17
+ 5.46
4.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
39.25
+ 5.54
5.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
39.46
+ 6.15
6.
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
39.58
+ 6.27
7.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
40.31
+ 7.00
8.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
40.57
+ 7.26
9.
Jeřábek Luboš
JPV6112
C
SK Prostějov
41.25
+ 7.54
10.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
44.15
+10.44
11.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
52.11
+18.40
Šimek Roman
UOL6503
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H35
6.00 km, 18 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team NOVO Bruntál
30.44
2.
Navrátil Antonín
UOL5301
C
SK Univerzity Palackého Olomou
31.22
+ 0.38
3.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team NOVO Bruntál
31.33
+ 0.49
4.
Vystavěl Dušan
JPV6317
C
SK Prostějov
32.31
+ 1.47
5.
Sochor Tomáš
HAV6301
C
SKOB Baník Havířov
33.00
+ 2.16
6.
Jirka Jiří
LOL5501
C
SK OK Olomouc
33.07
+ 2.23
7.
Soldán Vladimír
JPV6526
C
SK Prostějov
34.08
+ 3.24
8.
Sýkora Jiří
AOP5401
C
NORD Slavia Minerva Opava
34.55
+ 4.11
9.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
35.11
+ 4.27
10.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
36.34
+ 5.50
11.
Janošík Antonín
UOL5201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
39.46
+ 9.02
12.
Krhut Libor
HAV6302
C
SKOB Baník Havířov
40.03
+ 9.19
13.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
SK OK Olomouc
45.22
+14.38
14.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
49.01
+18.17
15.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
56.05
+25.21
RD
1.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šoruch
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
23.43
2.
Farruch
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
23.46
+ 0.03
3.
Kotrle Viktor
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
24.12
+ 0.29
4.
Takáč Dominik
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
25.33
+ 1.50
5.
Jedenástík Jozef
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
43.10
+19.27
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz