Results list
|
Runners search
|
Calendar
|
Version 0.8
|
Help
|
bestik.cz
Close
(or Esc)
Race results: Certovsky beh
Race code
041211
Print
|
Simple print
|
Print to TXT
Name
Certovsky beh
Original results
|
Export ČSOS
|
Export XML
Date
2004/12/11
Club results
Club code:
Show including winners:
Club code must me 3 characters long string (first 3 letters from runner's registration number), for example JAM
Place
Zhor
Map
Hajovna
Organiser
ASU - ALteam
Director
Kratochvil Martin
Referee
Svoboda Martin
Course setter
Plihal Tomas, Talavasek Kamil
Class
D150
H150
HD149
HDCO
TPR
D150
2.00 km, 13 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Petráčková Klára
SJI9251
A
OK Jihlava
24.23
2.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
B
OOB Třebíč
25.32
+ 1.09
3.
Mádrová Hana
SJI8763
C
OK Jihlava
27.34
+ 3.11
4.
Boudová Zuzana
SJI9055
B
OK Jihlava
28.52
+ 4.29
5.
Řezníčková Tereza
SJI9056
B
OK Jihlava
30.52
+ 6.29
6.
Fialová Zuzana
TTR9051
C
OOB Třebíč
32.53
+ 8.30
7.
Panáčková L.+Kratoch
SJI8756
B
OK Jihlava
34.32
+10.09
8.
Sykorova K. + Knotko
CTB8151
C
SK Chotěboř
40.15
+15.52
9.
Vondráková Kateřina
SJI8951
C
OK Jihlava
42.31
+18.08
10.
Fialová Věra
TTR9451
C
OOB Třebíč
50.12
+25.49
11.
Tichá Tereza
TJH9451
C
TJ OK Tolar
68.25
+44.02
Jindřišková Martina
JIL8552
A
OK Jilemnice
DISK
Suková Anna
MFP9250
C
VŠSK MFF UK Praha
DISK
H150
2.00 km, 13 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Suchý Jiří
SJI9201
B
OK Jihlava
26.04
2.
Klusáček Jan
TTR9301
B
OOB Třebíč
26.23
+ 0.19
3.
Tichý Tomáš
TJH9201
B
TJ OK Tolar
28.35
+ 2.31
4.
Šnobr Michal
SJI9102
B
OK Jihlava
29.53
+ 3.49
5.
Jakoubek Jakub
SJI9303
C
OK Jihlava
31.51
+ 5.47
6.
Kříž Martin
PZR7801
C
SKP Žďár nad Sázavou
39.10
+13.06
HD149
1.00 km, 6 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Nespor Jan
TTR0101
C
OOB Třebíč
40.35
2.
Bulovi
ZHR
C
ZS Zhor, okr. Jihlava
42.55
+ 2.20
3.
Cizkovi
ZHR
C
ZS Zhor, okr. Jihlava
53.08
+12.33
HDCO
3.00 km, 21 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Rajnošek Matěj
SJI8810
A
OK Jihlava
21.00
2.
Palas Jan
SJC8507
R
Sportcentrum Jičín
21.41
+ 0.41
3.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
21.56
+ 0.56
4.
Klusáček Matěj
TTR8901
A
OOB Třebíč
22.20
+ 1.20
5.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
22.25
+ 1.25
6.
Král Aleš
CTB7801
C
SK Chotěboř
23.10
+ 2.10
7.
Fátor Jan
SHK7907
C
TJ Slavia Hradec Králové
24.47
+ 3.47
8.
Perůtka Jan
JIL8808
A
OK Jilemnice
25.15
+ 4.15
9.
Orany Tomáš
SJI7311
C
OK Jihlava
25.46
+ 4.46
10.
Rajnošek Zdeněk
KSU6345
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
25.54
+ 4.54
11.
Dokulil Jan
SJI8801
B
OK Jihlava
26.32
+ 5.32
12.
Fiala Martin
TTR8801
C
OOB Třebíč
26.33
+ 5.33
13.
Havelka Pavel
PZR8904
B
SKP Žďár nad Sázavou
26.46
+ 5.46
14.
Gerhard Petr
SJI8808
A
OK Jihlava
26.56
+ 5.56
15.
Slabý Jan
ZHR7901
C
ZS Zhor, okr. Jihlava
27.40
+ 6.40
15.
Nešpor Jan
TTR6101
C
OOB Třebíč
27.40
+ 6.40
17.
Palátová Petra
SJI8658
A
OK Jihlava
29.06
+ 8.06
18.
Tichý Martin
TJH6401
C
TJ OK Tolar
29.36
+ 8.36
19.
Bořil Tomáš
ZBM8833
A
SK Žabovřesky Brno
29.59
+ 8.59
20.
Vácha Jiří
SJI5414
C
OK Jihlava
30.12
+ 9.12
21.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
30.42
+ 9.42
21.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
30.42
+ 9.42
23.
Beneš Lukáš
SJI8600
C
OK Jihlava
30.43
+ 9.43
24.
Ruzicka Adam
TTR90
C
OOB Třebíč
30.45
+ 9.45
25.
Suk Jiří
MFP6401
C
VŠSK MFF UK Praha
31.23
+10.23
26.
Kratochvíl Jan
SJI8816
B
OK Jihlava
33.45
+12.45
27.
Kadlec Jan
SJI8306
C
OK Jihlava
34.22
+13.22
28.
Rajnošková Lea
SJI8453
C
OK Jihlava
34.27
+13.27
29.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
34.59
+13.59
30.
Blecha Ladislav
FJI5106
C
SK Free Jihlava
35.48
+14.48
31.
Kafková Tereza
SJI8956
B
OK Jihlava
36.04
+15.04
32.
Křížová Zdenka
PZR5051
C
SKP Žďár nad Sázavou
38.01
+17.01
33.
Kolomějevova Dita
SJI8557
B
OK Jihlava
38.43
+17.43
34.
Pátková Šárka
SHK8556
B
TJ Slavia Hradec Králové
39.25
+18.25
35.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
39.26
+18.26
36.
Chalupník Stanislav
ZHR5600
C
ZS Zhor, okr. Jihlava
39.38
+18.38
37.
Vališová Šárka
PZR8754
B
SKP Žďár nad Sázavou
40.02
+19.02
38.
Šmrha František
SJI4138
C
OK Jihlava
41.24
+20.24
39.
Hruska Adam
XXX
C
Neregistrovani
41.46
+20.46
40.
Nešporová Marie
TTR7251
C
OOB Třebíč
41.49
+20.49
41.
Hendrychová Jana
TJH7451
C
TJ OK Tolar
42.33
+21.33
42.
Suková Eva
MFP6450
C
VŠSK MFF UK Praha
43.04
+22.04
43.
Suková Renata
PZR7352
C
SKP Žďár nad Sázavou
44.02
+23.02
44.
Suk Marek
PZR6701
C
SKP Žďár nad Sázavou
47.51
+26.51
45.
Suková Martina
MFP8750
C
VŠSK MFF UK Praha
52.27
+31.27
46.
Kruml František
TTR3601
C
OOB Třebíč
52.36
+31.36
47.
Prchalová Ivana
JIL8754
C
OK Jilemnice
220.53
+199.53
TPR
1.00 km, 7 controls
Splits
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1.
Podhorska Vera
FJI5251
C
SK Free Jihlava
64.36
Czech O Results Database - © Michal Besta - bestik.cz