Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 8. závod ČP MTBO
Kód závodu
040821
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
8. závod ČP MTBO
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
21.08.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Kategorie
D
D18
DE
H18
H19A
H19B
H40
HE
P
D
6.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Madla Kolářová
SJC7962
Sportcentrum Jičín
41:14
+0:00
2.
Urbancová Marcela
TBM7659
C
TJ Tesla Brno
42:31
+1:17
3.
Vondrová Kateřina
OKP7250
C
SK OK 24 Praha
44:51
+3:37
4.
Kralová Katarina
VSP7450
USK Praha
45:02
+3:48
5.
Kohoutová Andrea
BOR6951
OK Jiskra Nový Bor
45:27
+4:13
6.
Kubisková Šárka
ABR7751
C
SK ATIS sport Bruntá
45:36
+4:22
7.
Ryglová Kateřina
TBM7372
TJ Tesla Brno
45:39
+4:25
8.
Krafková Ita ml
BOR8156
OK Jiskra Nový Bor
45:48
+4:34
9.
Kučová Martina
XBM7774
Pells
46:08
+4:54
10.
Kmoníčková Marta
LPU7557
TJ Loko Pardubice
46:24
+5:10
11.
Hašková Eva
VPM7352
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
46:25
+5:11
12.
Uhnavá Markéta
ZBM8485
SK Žabovřesky Brno
48:33
+7:19
13.
Bočková Pavla
TBM7355
C
TJ Tesla Brno
50:55
+9:41
14.
Lacigová Ivana
5950
51:12
+9:58
15.
Kašparová Ivana
SSU6951
SK Severka Šumperk
52:03
+10:49
16.
Staňková Veronika
SBK8151
KOB Start Blansko
52:06
+10:52
17.
Vlčková Iva
PFP7451
VŠSK Pedagogická fak
52:12
+10:58
18.
Pastuszková Eliška
VOV7878
VSK VŠB TU Ostrava
52:31
+11:17
19.
Lemonová Vlasta
SBK7789
KOB Start Blansko
53:07
+11:53
20.
Heřmánková Lucie
XBM7562
Pells
54:40
+13:26
21.
Svobodová Petra
VPM7450
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
55:39
+14:25
22.
Blažková Vendula
EKP7952
C
VŠTJ Ekonom Praha
57:58
+16:44
23.
Vítová Jana
SVA7351
TJ Baník Svatava
59:50
+18:36
24.
Osladilová Martina
STE7552
SKI-OB Šternberk
60:28
+19:14
25.
Vachová Ilona
ONO7750
SKOB Ostrov
60:33
+19:19
26.
Vřešťálová Lucie
TUR7458
TJ Turnov
61:45
+20:31
27.
Horká Jana
SSU8292
SK Severka Šumperk
62:03
+20:49
28.
Voráčová Naďa
SSU8154
SK Severka Šumperk
62:54
+21:40
29.
Klíčová Kateřina
TBM7658
C
TJ Tesla Brno
64:31
+23:17
30.
Hanajová Jana
SMR8150
SK SNS Smržovka
65:25
+24:11
31.
Rellichová Magdaléna
SMR8250
SK SNS Smržovka
65:56
+24:42
32.
Grubauerová Šárka
BOR7562
OK Jiskra Nový Bor
70:35
+29:21
33.
Medlíková Miloslava
SSU5895
SK Severka Šumperk
72:08
+30:54
34.
Novotná Marcela
PVP6050
VSK Přírodní vědy UK
73:49
+32:35
35.
Sladká Zora
ZBM6059
SK Žabovřesky Brno
78:31
+37:17
36.
Vlachovská Renata
SSU7562
SK Severka Šumperk
80:46
+39:32
Fajtová Stanislava
VBA8454
SK Vazka
DISK
D18
6.20 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
SK Žabovřesky Brno
57:08
+0:00
2.
Fajtlová Jana
VPM8801
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
61:22
+4:14
DE
7.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Gigon Michaela
TBM7753
E
TJ Tesla Brno
44:38
+0:00
2.
La Carbonara Hana
TBM7652
TJ Tesla Brno
46:18
+1:40
3.
Jakoubová Markéta
VSP7653
USK Praha
48:11
+3:33
4.
Chmelíková Jana
LPU7652
TJ Loko Pardubice
48:58
+4:20
5.
Lacigová Michaela
VSP8150
USK Praha
50:30
+5:52
6.
Lepšíková Olga
BOR7152
OK Jiskra Nový Bor
51:02
+6:24
7.
Pařízková Věra
SMR7151
SK SNS Smržovka
51:23
+6:45
8.
Hrdinová Marie
VSP7852
USK Praha
51:44
+7:06
9.
Loubková Ivana
BOR8053
E
OK Jiskra Nový Bor
52:35
+7:57
10.
Folprechtová Jarča
TUR7253
E
TJ Turnov
53:00
+8:22
11.
Sladká Kateřina
ZBM8554
SK Žabovřesky Brno
55:36
+10:58
12.
Ryšavá Kateřina
ZUP7452
ČZU Praha
55:58
+11:20
13.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
56:33
+11:55
14.
Ferstlová Lenka
SMR7750
SK SNS Smržovka
57:13
+12:35
15.
Wlodarczyk Anna
POL
Polsish MTBO Nationa
57:54
+13:16
16.
Roudná Jana
LPU8351
TJ Loko Pardubice
60:58
+16:20
H18
7.70 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšek Marek
TBM8907
C
TJ Tesla Brno
47:16
+0:00
2.
Hradil Jiří
TZL8601
SKOB Zlín
48:39
+1:23
3.
Preissler Adam
PEH8601
SK Peloton Havířov
51:14
+3:58
4.
Sladký Marek
ZBM8604
SK Žabovřesky Brno
58:06
+10:50
5.
Laciga Jakub
VSP9100
USK Praha
70:07
+22:51
H19A
9.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fibír Tomáš
FSP7901
VŠTJ Stavební fakult
42:48
+0:00
2.
Dědek Martin
TUR7405
A
TJ Turnov
44:02
+1:14
3.
Votoček Filip
BBR8402
44:05
+1:17
4.
Ritter Aleš
ONO7401
SKOB Ostrov
44:28
+1:40
5.
Novotný Petr
TZL6600
A
SKOB Zlín
45:28
+2:40
6.
Kadaník Libor
PHK7204
OK 99 Hradec Králové
47:16
+4:28
7.
Vřešťál Jan
TUR7301
A
TJ Turnov
47:24
+4:36
8.
Bašus Petr
SCP7400
AC Sparta Praha
47:32
+4:44
9.
Laššo Petr
TUR7722
A
TJ Turnov
47:47
+4:59
9.
Dvořáček Petr
TBM7013
A
TJ Tesla Brno
47:47
+4:59
11.
Vondra Radek
OKP7200
C
SK OK 24 Praha
48:16
+5:28
12.
Ptáček Jan
TBM7435
A
TJ Tesla Brno
48:55
+6:07
13.
Šňupárek Martin
XBM7107
Pells
49:00
+6:12
14.
Ehl Jiří
ZBM7701
SK Žabovřesky Brno
49:19
+6:31
15.
Arnošt Kamil
VSP7301
USK Praha
49:45
+6:57
16.
Jašek Petr
ABR7601
A
SK ATIS sport Bruntá
50:25
+7:37
17.
Urban Jan
SBK7537
KOB Start Blansko
51:02
+8:14
18.
Anděl Robert
BOR8006
A
OK Jiskra Nový Bor
51:18
+8:30
19.
Vraný Jiří
VLI7504
VSK Slavia TU Libere
51:31
+8:43
20.
Mencl Miloslav
VSP6505
A
USK Praha
51:51
+9:03
21.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
SK Žabovřesky Brno
51:56
+9:08
22.
Hruška Miloš
BBR7501
52:20
+9:32
23.
Prášek Roman
ZUP7701
ČZU Praha
53:03
+10:15
24.
Hanák Petr
ZUP7401
ČZU Praha
53:55
+11:07
25.
Kejmar Václav
ZUP7402
ČZU Praha
54:09
+11:21
26.
Mudrák Pavel
6919
54:35
+11:47
27.
Kroc Dalibor
VIZ7408
TJ Sokol Vizovice
55:00
+12:12
28.
Jalový Jaroslav
RBK8145
SK Radioklub Blansko
55:11
+12:23
29.
Fajtl Jaroslav
VPM6001
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
56:00
+13:12
30.
Veselý Martin
SBK7502
KOB Start Blansko
56:28
+13:40
31.
Bilan Martin
PEH8401
SK Peloton Havířov
57:33
+14:45
32.
Lukavec Petr
SMR7800
SK SNS Smržovka
57:58
+15:10
33.
Gryc Tomáš
TBM6903
E
TJ Tesla Brno
58:25
+15:37
34.
Pařízek Petr
SMR7001
SK SNS Smržovka
58:58
+16:10
35.
Pastuszek Jakub
TZL7500
A
SKOB Zlín
60:16
+17:28
36.
Sikora Tomáš
SFM7001
A
Sokol Frýdek-Místek
60:25
+17:37
37.
Kalina Tomáš
PEH8501
SK Peloton Havířov
81:55
+39:07
Medlík Jan
SSU8246
SK Severka Šumperk
DISK
Tomeš Petr
TZL7503
A
SKOB Zlín
DISK
Petránek Vít
XBM7337
Pells
DISK
H19B
7.20 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Balej Vít
SMR7900
SK SNS Smržovka
39:43
+0:00
2.
Kopáček Miroslav
CHT6049
SK Chrast
41:01
+1:18
3.
Hasman Jan
VPM6901
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
43:00
+3:17
4.
Vít Vlastimil
SVA6801
TJ Baník Svatava
43:12
+3:29
5.
Bílý Milan
JES7001
OB KOS Jesenice
43:24
+3:41
6.
Florián Michal
XBM6733
Pells
44:32
+4:49
7.
Bogar Leoš
BOR8904
OK Jiskra Nový Bor
44:58
+5:15
8.
Vít Daniel
BSO7300
KOB Baník Sokolov
45:04
+5:21
8.
Frano Michal
SPE7501
45:04
+5:21
10.
Horák Pavel
VSP7200
USK Praha
45:11
+5:28
11.
Prokop Zbyněk
SBK7437
KOB Start Blansko
46:03
+6:20
12.
Grünwald Martin
SBK7903
KOB Start Blansko
46:04
+6:21
13.
Kopáček Jan
CHT8510
SK Chrast
46:24
+6:41
14.
Šimek Petr
RBK8415
SK Radioklub Blansko
46:54
+7:11
15.
Král Jan
XBM6903
Pells
46:59
+7:16
16.
Pastuszek Filip
TZL7700
SKOB Zlín
47:10
+7:27
17.
Sámel Peter
VBA8502
SK Vazka
47:38
+7:55
18.
Zaoral Petr
SMR7903
SK SNS Smržovka
47:51
+8:08
19.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
SK Severka Šumperk
48:28
+8:45
20.
Suchánek Ladislav
XBM7008
Pells
48:29
+8:46
21.
Pártl Antonín
49:20
+9:37
22.
Pšenička Jiří
TEM6301
KOB Temelín
49:37
+9:54
23.
Pucherna Petr
ZUP8002
ČZU Praha
49:39
+9:56
24.
Meier Milan
VLI7301
VSK Slavia TU Libere
50:13
+10:30
25.
Linhart Michal
XBM7801
Pells
50:44
+11:01
26.
Hodoň Miroslav
VIZ8103
TJ Sokol Vizovice
50:53
+11:10
27.
Korýdek Jan
SCP7601
AC Sparta Praha
51:12
+11:29
28.
La Carbonara Claudio
TBM7337
TJ Tesla Brno
51:19
+11:36
29.
Michalík Ivan
XBM6834
Pells
51:37
+11:54
30.
Brlica Pavel
SBK7447
KOB Start Blansko
52:03
+12:20
31.
Náhlovský David
TBM6512
C
TJ Tesla Brno
52:34
+12:51
32.
Tománek Daniel
STE7401
SKI-OB Šternberk
53:24
+13:41
33.
Šňupárek Ondřej
DKP6900
SK Kotlářka Praha
54:08
+14:25
34.
Šorf Ivo
XBM7504
Pells
54:10
+14:27
35.
Prautsch Pavel
VPM7101
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
55:47
+16:04
36.
Šíma Pavel
PZR7838
SKP Žďár nad Sázavou
56:09
+16:26
37.
Michal Jiří
PZR8208
SKP Žďár nad Sázavou
56:13
+16:30
38.
Bozděch Dan
VSP7309
B
USK Praha
57:15
+17:32
39.
Princ David
TEM6901
KOB Temelín
57:29
+17:46
40.
Tichavský Tomáš
EKP7709
C
VŠTJ Ekonom Praha
58:07
+18:24
41.
Putík Jiří
VLI7505
VSK Slavia TU Libere
58:23
+18:40
42.
Sochor Jan
SBK6922
KOB Start Blansko
58:54
+19:11
43.
Pšenička Miloslav
TEM6101
KOB Temelín
60:07
+20:24
44.
Štěpánský Václav
ZBM6108
SK Žabovřesky Brno
60:12
+20:29
45.
Jágr Jaroslav
SBK7649
KOB Start Blansko
60:19
+20:36
46.
Hladílek Jan
PZR7848
SKP Žďár nad Sázavou
60:29
+20:46
47.
Růžička Tomáš
BBR7902
62:09
+22:26
48.
Bláha Jan
SBK7637
KOB Start Blansko
71:17
+31:34
49.
Kubíček Petr
VSP6512
USK Praha
73:25
+33:42
50.
Švarc Michal
74:52
+35:09
Fujáček Jan
VSP7502
USK Praha
DISK
Hornok Martin
TZL
SKOB Zlín
DISK
MS
Roháček Michal
79:55
+40:12
H40
7.90 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Sladký Ivan
ZBM5513
SK Žabovřesky Brno
51:27
+0:00
2.
Pospíšek Zbyněk
TBM6007
C
TJ Tesla Brno
52:29
+1:02
3.
Cegielka Jan
POL
Polsish MTBO Nationa
53:48
+2:21
4.
Autrata Vlastimil
CBA6001
ŠK Pucov Bratislava
54:20
+2:53
5.
Řeháček Petr
ABR302
C
SK ATIS sport Bruntá
56:08
+4:41
6.
Nykodým Petr
TBM6307
TJ Tesla Brno
56:09
+4:42
7.
Nejedlý Petr
TZL5101
SKOB Zlín
56:36
+5:09
8.
Valoušek Zbyněk
VLI5600
VSK Slavia TU Libere
58:22
+6:55
9.
Lepšík Vladislav
BOR5900
OK Jiskra Nový Bor
59:24
+7:57
10.
Pastuszek Pavel
TZL4727
SKOB Zlín
66:08
+14:41
11.
Malatin Juraj
CBA6301
ŠK Pucov Bratislava
66:37
+15:10
12.
Vintr Ivan
TZL4501
SKOB Zlín
70:12
+18:45
13.
Ráb František
RBK5301
SK Radioklub Blansko
85:22
+33:55
HE
10.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rygl Jaroslav
XBM7044
Pells
45:40
+0:00
2.
Šrůta Milan
BOR7703
E
OK Jiskra Nový Bor
46:38
+0:58
3.
Mach Radovan
TBM6605
E
TJ Tesla Brno
47:07
+1:27
4.
Linhart Aleš
XBM7231
Pells
48:23
+2:43
5.
Radek Ticháček
SJC7801
E
Sportcentrum Jičín
48:35
+2:55
6.
Tihoň Michal
PHK7905
OK 99 Hradec Králové
48:39
+2:59
7.
Šabo Mikuláš
VBA7841
SK Vazka
49:04
+3:24
8.
Šurgan Štefan
XBM7910
Pells
49:09
+3:29
9.
Doerfler Dietmar
AUT6800
E
Austria MTBO Team
49:25
+3:45
10.
Procházka Jiří
TBM7633
E
TJ Tesla Brno
49:27
+3:47
11.
Podrábský Ctibor
VLI7001
VSK Slavia TU Libere
49:29
+3:49
12.
Kolařík Tomáš
BOR7809
E
OK Jiskra Nový Bor
49:32
+3:52
13.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
49:59
+4:19
13.
Jirásek Milan
VSP7403
USK Praha
49:59
+4:19
15.
Wohanka Pavel
VRL7501
TJ Spartak Vrchlabí
50:03
+4:23
16.
Polák Jaroslav
CHA7500
OK Chrastava
50:10
+4:30
17.
Hons Michal
SMR7700
SK SNS Smržovka
50:19
+4:39
18.
Wohanka Petr
VRL7305
TJ Spartak Vrchlabí
50:22
+4:42
19.
Svoboda Jan
SMR7901
SK SNS Smržovka
50:48
+5:08
20.
Hašek Ondřej
VPM6902
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
50:55
+5:15
21.
Strejček Petr
TBM7228
E
TJ Tesla Brno
51:07
+5:27
22.
Laciga Radek
VSP8200
USK Praha
51:23
+5:43
23.
Pucherna Eduard
ZUP7403
ČZU Praha
51:52
+6:12
24.
Haničák Tomáš
XBM7710
Pells
51:58
+6:18
25.
Sajal Martin
EKP7803
E
VŠTJ Ekonom Praha
52:02
+6:22
26.
Schachinger Bernhard
AUT
Austria MTBO Team
52:12
+6:32
27.
Folprecht Eda
TUR7304
E
TJ Turnov
52:20
+6:40
28.
Pilka Matěj
SPE8305
52:30
+6:50
29.
Bradna Václav
CHA8000
OK Chrastava
52:50
+7:10
29.
Schwab David
TBM7401
E
TJ Tesla Brno
52:50
+7:10
31.
Ševčík Martin
TBM7632
E
TJ Tesla Brno
53:21
+7:41
32.
Hájek Ondřej
TBM7511
E
TJ Tesla Brno
53:54
+8:14
33.
Jalový Milan
RBK8347
SK Radioklub Blansko
54:16
+8:36
34.
Zicha Jiří
TZL7701
E
SKOB Zlín
54:37
+8:57
35.
Gebas Miroslav
XBM8102
Pells
55:51
+10:11
36.
Král Jiří
SSU5941
SK Severka Šumperk
55:53
+10:13
37.
Entenfellner Peter
AUT
Austria MTBO Team
57:23
+11:43
38.
Krzeminski Pawel
POL
Polsish MTBO Nationa
57:55
+12:15
39.
Laciga Zdenek
VSP5200
USK Praha
61:31
+15:51
40.
Wrzesinski Jacek
POL
Polsish MTBO Nationa
63:44
+18:04
41.
Parzych Michal
POL
Polsish MTBO Nationa
64:18
+18:38
42.
Bureš Pavel
XBM7549
Pells
94:24
+48:44
Huster Mark
GER
Deutschland
DISK
Deinert Axel
GER
Deutschland
DISK
P
4.40 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Korvas Pavel
28:39
+0:00
2.
Dušek Vladimír
29:27
+0:48
3.
Mudráková Michaela
35:14
+6:35
4.
Dostál Matěj
37:58
+9:19
5.
Ehlová Pavla
ZBM
SK Žabovřesky Brno
39:37
+10:58
6.
Heřman Vít
41:00
+12:21
7.
Sochor Jindřich
51:01
+22:22
8.
Brlica Jan
SBK9501
KOB Start Blansko
55:51
+27:12
9.
Pařízková Anežka
SMR
SK SNS Smržovka
56:06
+27:27
10.
Šuta Jiří
59:20
+30:41
11.
Hančíková Michaela
TZL6559
SKOB Zlín
71:28
+42:49
12.
Brlica Pavel
SBK9339
KOB Start Blansko
72:52
+44:13
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz