Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 4.závod ŽB Čechy - KT
Kód závodu
040606
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
4.závod ŽB Čechy - KT
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
06.06.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
JIL - OK Jilemnice
Kategorie
D12C
D14B
D16B
D18B
D20B
D21B
D21C
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
D60B
D65B
H12C
H14B
H16B
H18B
H20B
H21B
H21C
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
H75B
T3
T5
D12C
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Markéta
PHK9451
C
OK 99 Hradec Králové
22:57
+0:00
2.
Matušová Dominika
SJC9251
B
Sportcentrum Jičín
25:19
+2:22
3.
Havlíčková Nikola
JIL9352
C
OK Jilemnice
25:34
+2:37
4.
Kociánová Iveta
SHK9252
C
TJ Slavia Hradec Krá
26:17
+3:20
5.
Grundmannová Hana
LTU9251
Lokomotiva Trutnov
26:36
+3:39
6.
Švábková Anna
SMB9351
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
28:21
+5:24
7.
Kochová Nikola
SJC9358
C
Sportcentrum Jičín
28:45
+5:48
8.
Vlčková Klára
LDC9250
KOB Děčín
28:54
+5:57
9.
Procházková Zuzana
LBE9251
C
TJ Lokomotiva Beroun
30:04
+7:07
10.
Pavlů Kateřina
DCE9551
C
TJ Sokol Dobřichovic
31:01
+8:04
11.
Sklenářová Jana
MLA9251
C
MLOK Mariánské Lázně
31:48
+8:51
12.
Dlouhá Hana
DKP9450
C
SK Kotlářka Praha
32:16
+9:19
13.
Grohová Lucka
SJC9292
C
Sportcentrum Jičín
32:19
+9:22
14.
Soudková Eliška
TEM9252
B
KOB Temelín
33:08
+10:11
15.
Procházková Marie
DCE955O
C
TJ Sokol Dobřichovic
40:00
+17:03
16.
Mutinská Daniela
HVC9351
SK Hlinsko
40:23
+17:26
17.
Procházková Kateřina
LBE9350
C
TJ Lokomotiva Beroun
40:39
+17:42
18.
Vašková Irena
TUR9251
OOB TJ Turnov
41:19
+18:22
19.
Mrázová Pavla
DCE935O
C
TJ Sokol Dobřichovic
41:29
+18:32
20.
Mudrová Anna
HCE9250
C
TJ Sokol Hostivice
42:26
+19:29
21.
Sklenářová Magda
MLA9559
C
MLOK Mariánské Lázně
45:42
+22:45
22.
Krejčíková Michaela
DOB9252
C
KOB Dobruška
60:46
+37:49
23.
Procházková Jana
LBE9950
C
TJ Lokomotiva Beroun
70:29
+47:32
Hejnalova Eva
PHK
C
OK 99 Hradec Králové
DISK-LIM:
D14B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mullerová Věra
VAM9052
A
OOB Vamberk
18:38
+0:00
2.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
19:50
+1:12
3.
Ježková Dominika
MKP9050
B
SK Meteor Kačerov Pr
20:12
+1:34
4.
Bolechová Anežka
LPU9051
A
OK Lokomotiva Pardub
20:44
+2:06
5.
Polzerová Lenka
LTU9051
B
Lokomotiva Trutnov
20:51
+2:13
6.
Mezníková Lucie
LBE9150
A
TJ Lokomotiva Beroun
20:56
+2:18
7.
Chmelařová Michaela
SHK9151
A
TJ Slavia Hradec Krá
20:57
+2:19
8.
Valachová Martina
LPU9054
B
OK Lokomotiva Pardub
21:35
+2:57
9.
Knapová Jana
LPU9053
B
OK Lokomotiva Pardub
22:04
+3:26
10.
Jelínková Šárka
PGP9153
B
SK Praga Praha
22:12
+3:34
11.
Petráčková Klára
SJI9251
B
OK Jihlava
22:17
+3:39
12.
Vytinová Monika
TUR9150
B
OOB TJ Turnov
22:18
+3:40
13.
Valešová Jana
CHA9152
OK Chrastava
22:41
+4:03
14.
Kubátová Zuzka
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchl
22:55
+4:17
15.
Meineltová Miroslava
PTK9151
B
OK Potůčky
23:17
+4:39
16.
Němcová Lucie
DKP9153
B
SK Kotlářka Praha
23:32
+4:54
17.
Řezníčková Tereza
SJI9056
B
OK Jihlava
24:13
+5:35
18.
Boudová Zuzana
SJI9055
B
OK Jihlava
24:14
+5:36
19.
Mervartová Kristýna
SHK9155
C
TJ Slavia Hradec Krá
24:17
+5:39
20.
Řehořová Adéla
TAP9155
B
KOB TRETRA Praha
24:42
+6:04
21.
Setínková Jana
DKP9053
B
SK Kotlářka Praha
24:50
+6:12
22.
Gorčicová Eliška
CHA9150
OK Chrastava
26:35
+7:57
23.
Polmová Klára
BOR9052
B
OK Jiskra Nový Bor
26:45
+8:07
24.
Táňa Siněňkaja
TAP9057
B
KOB TRETRA Praha
26:52
+8:14
25.
Knapová Lenka
LPU9351
B
OK Lokomotiva Pardub
27:12
+8:34
26.
Doležalová Zuzana
LPM9052
B
OK Lokomotiva Plzeň
27:23
+8:45
27.
Bíšková Šárka
SJC9054
C
Sportcentrum Jičín
28:22
+9:44
28.
Doškářová Tereza
BOR9150
B
OK Jiskra Nový Bor
28:55
+10:17
29.
Zuzana Klusáčková
TTR9151
B
OOB Třebíč
29:20
+10:42
30.
Benáková Denisa
PTK9152
B
OK Potůčky
29:21
+10:43
31.
Flašarová Kristýna
KCK9054
B
KOB Český Krumlov
32:20
+13:42
32.
Šámalová Ludmila
PGP9252
B
SK Praga Praha
32:47
+14:09
33.
Slavíková Lucie
PGP9150
B
SK Praga Praha
33:25
+14:47
34.
Monika Procházková
BSO9150
C
KOB Baník Sokolov
35:03
+16:25
35.
Mutinská Ivana
HVC9151
C
SK Hlinsko
38:43
+20:05
36.
Sivčáková Petra
CHA9251
OK Chrastava
39:20
+20:42
37.
Procházková Olga
SJC9152
C
Sportcentrum Jičín
40:28
+21:50
Novotná Tereza
PHK9255
B
OK 99 Hradec Králové
DISK
D16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petrželová Tereza
LTU8951
B
Lokomotiva Trutnov
24:53
+0:00
2.
Doležalová Hana
VRL8851
B
OOS TJ Spartak Vrchl
26:07
+1:14
3.
Kettnerová Dana
LBE8950
B
TJ Lokomotiva Beroun
26:08
+1:15
4.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
26:26
+1:33
5.
Wurzelová Hana
OSN8972
B
SK Orientační sporty
26:42
+1:49
6.
Knoblochová Jana
TUR8851
B
OOB TJ Turnov
27:01
+2:08
7.
Smolková Kateřina
PGP8852
B
SK Praga Praha
28:27
+3:34
8.
Nádvorníková Tereza
LPU8953
B
OK Lokomotiva Pardub
28:31
+3:38
9.
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
28:34
+3:41
10.
Vlosinská Barbora
SHK8854
B
TJ Slavia Hradec Krá
29:04
+4:11
11.
Weisbauerová Dagmar
LPU8951
B
OK Lokomotiva Pardub
30:12
+5:19
12.
Kinzlová Iveta
SHK8952
B
TJ Slavia Hradec Krá
30:29
+5:36
13.
Renata Slavíková
BSO8950
B
KOB Baník Sokolov
30:34
+5:41
14.
Havelková Monika
LTU8851
Lokomotiva Trutnov
31:09
+6:16
15.
Janková Helena
ODV8950
B
TJ AERO Odolena Voda
31:39
+6:46
16.
Stupalová Tamara
JHB8852
B
TJ Jiskra Havlíčkův
32:11
+7:18
17.
Pichalova Ruzena
VSP8850
C
USK Praha
32:56
+8:03
18.
Brozová Zuzana
CHA8950
OK Chrastava
33:46
+8:53
19.
Knesplová Veronika
BOR8950
B
OK Jiskra Nový Bor
33:53
+9:00
20.
Bednářová Michala
VAM8951
C
OOB Vamberk
35:18
+10:25
21.
Neradová Eva
LIT8951
B
KOB Chemopetrol Litv
35:45
+10:52
22.
Zákravská Šárka
SNA8951
B
TJ Start Náchod
42:40
+17:47
23.
Kavková Radana
SCP8950
C
AC Sparta Praha
45:53
+21:00
24.
Divišová Simona
LTU8952
Lokomotiva Trutnov
53:15
+28:22
25.
Králová Iveta
JHB8952
B
TJ Jiskra Havlíčkův
55:20
+30:27
Přecechtělová Tereza
DKP8951
B
SK Kotlářka Praha
DISK
D18B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
25:59
+0:00
2.
Švábková Lenka
SMB8752
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
26:24
+0:25
3.
Grešlová Veronika
PTK8751
B
OK Potůčky
28:19
+2:20
4.
Svobodová Jana
SMB8753
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
28:27
+2:28
5.
Masopustová Eliška
DKP8656
B
SK Kotlářka Praha
29:32
+3:33
6.
Foglarová Kamila
DKP8655
B
SK Kotlářka Praha
29:36
+3:37
7.
Horáková Veronika
TUR8751
B
OOB TJ Turnov
29:58
+3:59
8.
Matušová Petra
SJC8755
B
Sportcentrum Jičín
30:15
+4:16
9.
Kohoutová Martina
SHK8651
B
TJ Slavia Hradec Krá
31:03
+5:04
10.
Kakrdová Iva
SJC8757
B
Sportcentrum Jičín
31:28
+5:29
11.
Panáčková Lucie
SJI8756
B
OK Jihlava
32:36
+6:37
12.
Betková Štepánka
ROU8750
B
SKOB Roudnice nad La
33:06
+7:07
13.
Sombotová Jana
LTU8651
Lokomotiva Trutnov
34:14
+8:15
14.
Brozová Veronika
CHA8650
OK Chrastava
35:05
+9:06
15.
Bartošová Ivana
KRP8751
C
SK KOURA Praha
36:41
+10:42
16.
Kratochvílová Lucie
SJI8755
B
OK Jihlava
37:13
+11:14
17.
Letfusová Veronika
TAP8654
B
KOB TRETRA Praha
38:48
+12:49
18.
Stibalová Alena
LDC8652
KOB Děčín
44:33
+18:34
19.
Setínková Eva
DKP8759
C
SK Kotlářka Praha
45:14
+19:15
D20B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Palečková Lucie
TUR8450
B
OOB TJ Turnov
31:19
+0:00
2.
Soudková Šárka
EKP8451
B
VŠTJ Ekonom Praha
32:04
+0:45
3.
Procházková Zuzana
SJC8551
A
Sportcentrum Jičín
34:11
+2:52
4.
Ondřejová Dita
SJC8559
B
Sportcentrum Jičín
34:22
+3:03
5.
Kuncířová Kamila
JHB8557
B
TJ Jiskra Havlíčkův
36:21
+5:02
6.
Pešková Markéta
SMB8551
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
37:29
+6:10
7.
Stulíková Barbora
SHK8552
B
TJ Slavia Hradec Krá
38:04
+6:45
8.
Hejtmánková Kateřina
TAP8462
B
KOB TRETRA Praha
38:52
+7:33
9.
Ďupalová Dominika
PHK8555
B
OK 99 Hradec Králové
40:17
+8:58
10.
Soudková Martina
TEM8551
B
KOB Temelín
42:43
+11:24
11.
Nápravníková Alice
LPM8453
B
OK Lokomotiva Plzeň
43:19
+12:00
12.
Kolomějevová Dita
SJI8557
B
OK Jihlava
43:32
+12:13
D21B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klapalová Marcela
PHK6852
E
OK 99 Hradec Králové
32:20
+0:00
2.
Novotná Petra
PHK6651
E
OK 99 Hradec Králové
32:59
+0:39
3.
Kvapilová Věra
TUR7650
OOB TJ Turnov
33:51
+1:31
4.
Dytrtová Dagmar
SRK7952
R
SOOB Spartak Rychnov
34:03
+1:43
5.
Filipová Ivana
SRK7373
C
SOOB Spartak Rychnov
34:08
+1:48
6.
Kolářová Magdalena
SJC7962
R
Sportcentrum Jičín
35:08
+2:48
7.
Melounková Lucie
PHK8054
R
OK 99 Hradec Králové
36:51
+4:31
8.
Jahnova Anezka
VSP8150
R
USK Praha
37:21
+5:01
9.
Vlčovská Marta
LPU7667
R
OK Lokomotiva Pardub
37:50
+5:30
10.
Zurynková Jana
EKP7053
C
VŠTJ Ekonom Praha
38:01
+5:41
11.
Klimplová Lenka
LPU7951
R
OK Lokomotiva Pardub
38:26
+6:06
12.
Mestkova Katerina
VSP7650
C
USK Praha
38:30
+6:10
13.
Kožinová Jana
PGP6651
C
SK Praga Praha
38:45
+6:25
14.
Samková Renáta
PHK7456
C
OK 99 Hradec Králové
38:57
+6:37
15.
Kateřina Rambousková
BSO8151
C
KOB Baník Sokolov
39:07
+6:47
16.
Paseková Vladimíra
VRL7752
C
OOS TJ Spartak Vrchl
39:12
+6:52
17.
Dulovcová Marie
KRE7051
TJ Sokol Křemže
39:13
+6:53
18.
Horakova Marie
VSP7551
C
USK Praha
39:46
+7:26
19.
Horová Magda
VSP5450
USK Praha
39:50
+7:30
20.
Lomáková Iveta
TAP8152
C
KOB TRETRA Praha
39:52
+7:32
21.
Pavlíková Lenka
PHK7762
C
OK 99 Hradec Králové
40:02
+7:42
22.
Dusilová Jindra
OKP6851
C
SK OK 24 Praha
40:20
+8:00
23.
Kalibánová Gabriela
NPA7851
C
SK lyžování a OB Nov
40:36
+8:16
24.
Hostomská Jitka
PGP8056
C
SK Praga Praha
40:42
+8:22
25.
Štěpánová Dita
SRK7956
C
SOOB Spartak Rychnov
40:50
+8:30
26.
Běhounová Veronika
PHK8251
R
OK 99 Hradec Králové
40:57
+8:37
27.
Jonášová Marta
PGP7557
C
SK Praga Praha
41:02
+8:42
28.
Klapalová Pavla
EKP7051
C
VŠTJ Ekonom Praha
41:30
+9:10
29.
Brumková Tereza
DKL8150
C
TJ Sparta Doly Kladn
41:39
+9:19
30.
Sobotová Jana
VPM7250
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
41:51
+9:31
31.
Janovská Petra
PGP7355
C
SK Praga Praha
42:00
+9:40
32.
Volfová Julie
SMB8052
SKOB SIG-MAT Mladá B
42:08
+9:48
33.
Pavlů Veronika
DCE6950
C
TJ Sokol Dobřichovic
42:15
+9:55
34.
Valentová Hana
LPU7954
C
OK Lokomotiva Pardub
42:25
+10:05
35.
Bulenová Michaela
SNA7751
C
TJ Start Náchod
42:45
+10:25
36.
Valentová Helena
PGP6550
C
SK Praga Praha
42:55
+10:35
37.
Mikulecká Nataša
SRK4751
C
SOOB Spartak Rychnov
43:03
+10:43
38.
Kunová Dagmar
EKP6550
C
VŠTJ Ekonom Praha
43:05
+10:45
39.
Jiráková Lenka
KNC7653
C
Sokol Kostelec n. Č.
43:15
+10:55
40.
Hrobařová Lenka
SRK7751
C
SOOB Spartak Rychnov
43:33
+11:13
41.
Juračková Kateřina
LPU8353
R
OK Lokomotiva Pardub
44:17
+11:57
42.
Borovičková Lenka
FSP7350
C
VŠTJ Stavební fakult
44:31
+12:11
43.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
44:33
+12:13
44.
Svobodová Jitka
DCE7450
C
TJ Sokol Dobřichovic
44:52
+12:32
45.
Švíglerová Pavla
LPU7658
C
OK Lokomotiva Pardub
44:54
+12:34
46.
Forštová Jitka
PGP7558
C
SK Praga Praha
45:04
+12:44
47.
Alena Rambousková
BSO8252
C
KOB Baník Sokolov
45:21
+13:01
48.
Matouąková Petra
EKP7855
C
VŠTJ Ekonom Praha
45:46
+13:26
49.
Tauchmanová Ivana
NPA7852
C
SK lyžování a OB Nov
45:58
+13:38
50.
Rančáková Barbora
EKP8153
C
VŠTJ Ekonom Praha
46:02
+13:42
51.
Hradecká Petra
DOK6850
C
OK Doksy
47:51
+15:31
52.
Skripniková Kateřina
TAP8051
C
KOB TRETRA Praha
48:02
+15:42
53.
Lamichová Kateřina
PHK8359
C
OK 99 Hradec Králové
48:20
+16:00
54.
Staňková Mariana
DKP8158
C
SK Kotlářka Praha
48:29
+16:09
55.
Horálková Iva
DKP8256
C
SK Kotlářka Praha
49:53
+17:33
56.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga Praha
50:08
+17:48
57.
Fejková Marcela
SJC7751
C
Sportcentrum Jičín
50:13
+17:53
58.
Němcová Eva
LLI7651
C
TJ Loko Liberec
50:56
+18:36
59.
Koppová Silvie
PGP7758
C
SK Praga Praha
51:08
+18:48
60.
Krčmářová Dáďa
LLI5550
C
TJ Loko Liberec
51:52
+19:32
61.
Tučková Monika
BOR7650
C
OK Jiskra Nový Bor
53:02
+20:42
62.
Pokorná Magdalena
PGP7562
SK Praga Praha
53:32
+21:12
63.
Kotovicová Michaela
CTB7959
C
SK Chotěboř
54:28
+22:08
64.
Hanušová Eliška
HOS7051
TJ Tatran Hostinné
55:46
+23:26
65.
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
56:32
+24:12
66.
Bohuslavová Jana
LPM7852
OK Lokomotiva Plzeň
58:30
+26:10
67.
Matrasová Vendula
CHT8251
C
SK Chrast
58:54
+26:34
D21C
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasmanová Lenka
VPM7551
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
37:24
+0:00
2.
Mašínová Eva
SJC7957
C
Sportcentrum Jičín
40:51
+3:27
3.
Horáková Lenka
VSP7255
C
USK Praha
41:45
+4:21
4.
Městková Lucie
TEP7850
C
Tempo Praha
42:28
+5:04
5.
Kučerová Martina
SHK8051
C
TJ Slavia Hradec Krá
43:11
+5:47
6.
Horová Lenka
PGP7951
C
SK Praga Praha
44:22
+6:58
6.
Koppová Ingrid
PGP7960
C
SK Praga Praha
44:22
+6:58
8.
Stehnová Stanislava
DKP7951
C
SK Kotlářka Praha
45:43
+8:19
9.
Bejčková Jana
SLA7150
C
SKOB STAVIMAT Slaný
48:02
+10:38
10.
Pátková Šárka
SHK8556
C
TJ Slavia Hradec Krá
50:06
+12:42
11.
Kachlíková Zuzana
SLA8101
C
SKOB STAVIMAT Slaný
52:38
+15:14
12.
Chaloupková Marie
SLP8151
C
SK Slavia Praha
52:41
+15:17
13.
Schmidtová Jana
VRL7553
C
OOS TJ Spartak Vrchl
52:45
+15:21
14.
Zlesáková Stanislava
EKP7353
C
VŠTJ Ekonom Praha
56:25
+19:01
15.
Dobrovolná Lenka
PGP7963
C
SK Praga Praha
57:06
+19:42
16.
Langrová Monika
SHK7251
C
TJ Slavia Hradec Krá
57:22
+19:58
17.
Strnadová Lucie
PHK7152
C
OK 99 Hradec Králové
57:23
+19:59
18.
Cabrnochová Eva
DKL8450
C
TJ Sparta Doly Kladn
58:44
+21:20
19.
Procházková Alexandra
LPU7051
C
OK Lokomotiva Pardub
59:40
+22:16
20.
Richtrová Lucie
OKP7452
C
SK OK 24 Praha
65:56
+28:32
21.
Hanovcová Helena
SHK7453
C
TJ Slavia Hradec Krá
71:21
+33:57
22.
Lušková Kateřina
SHK8251
C
TJ Slavia Hradec Krá
74:01
+36:37
23.
Krejčíková Eva
DOB6750
C
KOB Dobruška
79:03
+41:39
24.
Douchová Jaroslava
SNA7155
C
TJ Start Náchod
87:05
+49:41
Vítkova Eva
SCP7550
C
AC Sparta Praha
DISK
Bajgarová Tereza
FSP7754
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - or
DISK
Vondrová Jitka
FSP8052
C
VŠTJ Stavební fakult
DISK
D35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smutná Jana
VAM6251
C
OOB Vamberk
28:02
+0:00
2.
Abelová Ivana
STB6798
C
TJ Stadion Nový Bor
30:13
+2:11
3.
Smolková Alena
PGP6450
C
SK Praga Praha
34:53
+6:51
4.
Kozakova Dita
VSP6753
C
USK Praha
35:28
+7:26
5.
Klapalová Jana
VAM6451
C
OOB Vamberk
35:51
+7:49
6.
Čermáková Renata
LPU6553
C
OK Lokomotiva Pardub
36:38
+8:36
7.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
TJ Sokol Dobřichovic
36:42
+8:40
8.
Teplá Hana
SHK6561
C
TJ Slavia Hradec Krá
37:20
+9:18
9.
Mutinská Zdenka
HVC6453
C
SK Hlinsko
38:28
+10:26
10.
Danihelová Jana
PTK6550
C
OK Potůčky
38:29
+10:27
11.
Němečková Jarmila
OKP6650
C
SK OK 24 Praha
38:35
+10:33
12.
Kubátová Dana
VRL6851
C
OOS TJ Spartak Vrchl
39:53
+11:51
13.
Havelková Eva
LBE5950
C
TJ Lokomotiva Beroun
40:06
+12:04
14.
Komersová Jana
KNC6550
C
Sokol Kostelec n. Č.
40:28
+12:26
15.
Švábková Šárka
SMB6552
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
42:21
+14:19
16.
Lohrová Hana
SCP6550
C
AC Sparta Praha
44:00
+15:58
17.
Andresová Radka
BOR6751
C
OK Jiskra Nový Bor
44:23
+16:21
18.
Slavíková Kateřina
PGP6650
C
SK Praga Praha
46:17
+18:15
19.
Tloušťová Eva
SCP6950
C
AC Sparta Praha
47:23
+19:21
20.
Procházková Pavlína
LBE6450
C
TJ Lokomotiva Beroun
50:02
+22:00
21.
Kuncová Daniela
MLA6851
C
MLOK Mariánské Lázně
51:57
+23:55
22.
Mudrová Martina
HCE6451
C
TJ Sokol Hostivice
55:40
+27:38
Sklenářová Jana
MLA6258
C
MLOK Mariánské Lázně
DISK
Kavková Dana
SCP6150
C
AC Sparta Praha
DISK
D40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knapová Iva
LPU6052
C
OK Lokomotiva Pardub
29:15
+0:00
2.
Tichovská Jitka
PGP6153
C
SK Praga Praha
33:36
+4:21
3.
Juračková Jana
LPU6051
C
OK Lokomotiva Pardub
33:37
+4:22
4.
Hrstková Dana
JHB6051
C
TJ Jiskra Havlíčkův
33:39
+4:24
5.
Vlčková Jindra
LDC6451
KOB Děčín
33:51
+4:36
6.
Lacigova Ivana
VSP5950
C
USK Praha
34:15
+5:00
7.
Zuzánková Růžena
TJN6051
C
TJ Tatran Jablonec n
34:49
+5:34
8.
Vejvodová Mirka
VIK5751
C
KOB Vimperk
35:20
+6:05
9.
Fantová Libuše
EKP5650
C
VŠTJ Ekonom Praha
37:49
+8:34
10.
Vilnerová Eva
LPU6054
C
OK Lokomotiva Pardub
37:59
+8:44
11.
Havlíčková Jindra
KNC6150
C
Sokol Kostelec n. Č.
39:53
+10:38
12.
Michalkova Jirina
VSP6151
C
USK Praha
41:11
+11:56
13.
Šilhavá Jana
LPM5951
OK Lokomotiva Plzeň
42:59
+13:44
14.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Pr
43:48
+14:33
15.
Konopáčová Jana
TUR5650
OOB TJ Turnov
43:52
+14:37
16.
Hanušová Jitka
SNA6351
C
TJ Start Náchod
44:18
+15:03
17.
Hejnalová Hana
PHK6151
C
OK 99 Hradec Králové
44:23
+15:08
18.
Sombotová Alena
LTU6151
Lokomotiva Trutnov
44:56
+15:41
19.
Kohlová Alena
KPY6051
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
45:39
+16:24
20.
Chmelařová Marie
SHK6352
C
TJ Slavia Hradec Krá
45:42
+16:27
21.
Kubíčková Marcela
PHK6251
C
OK 99 Hradec Králové
45:54
+16:39
22.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
45:57
+16:42
23.
Hermanová Dana
LPU6151
C
OK Lokomotiva Pardub
47:17
+18:02
24.
Vlachová Hana
VRL6251
C
OOS TJ Spartak Vrchl
49:11
+19:56
25.
Stibalová Věra
LDC6051
KOB Děčín
51:38
+22:23
26.
Hartlová Blanka
ODV6350
C
TJ AERO Odolena Voda
54:35
+25:20
27.
Svobodová Hana
SMB5951
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
56:23
+27:08
28.
Lacigová Silvie
VPM5551
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
62:19
+33:04
29.
Freyová Michaela
KPY6050
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
68:19
+39:04
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
DISK
D45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mrázková Ivana
DKP5650
C
SK Kotlářka Praha
31:29
+0:00
2.
Holasová Jaroslava
TUR5750
OOB TJ Turnov
33:59
+2:30
3.
Pánková Hana
PTK5750
C
OK Potůčky
34:58
+3:29
4.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
35:12
+3:43
5.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardub
36:06
+4:37
5.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nov
36:06
+4:37
7.
Flašarová Marie
KCK5756
C
KOB Český Krumlov
36:09
+4:40
8.
Běhounová Jiřina
PHK5651
C
OK 99 Hradec Králové
38:01
+6:32
9.
Panchártková Jitka
PHK5951
C
OK 99 Hradec Králové
38:22
+6:53
10.
Štrossová Jiřina
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
38:56
+7:27
11.
Jiranová Alena
PHK5351
C
OK 99 Hradec Králové
39:06
+7:37
12.
Doležalová Vlasta
PGP5550
C
SK Praga Praha
39:57
+8:28
13.
Žemličková Jindra
CHT5751
C
SK Chrast
40:28
+8:59
14.
Setínková Zuzana
DKP5753
C
SK Kotlářka Praha
42:09
+10:40
15.
Gazdačková Jana
SHK5851
C
TJ Slavia Hradec Krá
44:56
+13:27
16.
Bradnová Věra
CHA5550
OK Chrastava
45:41
+14:12
17.
Nýdrlová Eva
VRL5451
C
OOS TJ Spartak Vrchl
46:19
+14:50
18.
Brumková Vladimíra
DKL5350
C
TJ Sparta Doly Kladn
47:38
+16:09
19.
Dudová Hana
DKP5752
C
SK Kotlářka Praha
49:20
+17:51
20.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardub
51:46
+20:17
21.
Hejtmánková Alena
TAP5452
C
KOB TRETRA Praha
53:20
+21:51
22.
Dočkalová Jiřina
LPU5654
C
OK Lokomotiva Pardub
56:18
+24:49
23.
Gabrielová Šárka
ONO5950
SKOB Ostrov
58:14
+26:45
24.
Bláhová Luba
SHK5852
C
TJ Slavia Hradec Krá
60:29
+29:00
Pokorná Eva
TEM5751
KOB Temelín
DISK
Klusáková Jitka
DKP5651
C
SK Kotlářka Praha
DISK
D50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ševčíková Alena
CHA5351
OK Chrastava
34:40
+0:00
2.
Omová Jana
TUR5150
OOB TJ Turnov
34:46
+0:06
3.
Dohnalova Dana
VSP5050
C
USK Praha
36:39
+1:59
4.
Šaffková Zuzana
CHA5150
OK Chrastava
37:33
+2:53
5.
Neradová Alena
LIT5051
C
KOB Chemopetrol Litv
38:26
+3:46
6.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
38:48
+4:08
7.
Langrová Eva
SNA5351
C
TJ Start Náchod
41:56
+7:16
8.
Hamáčková Eva
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
43:58
+9:18
9.
Nedvídková Jitka
DLT5151
C
OB Rozmarýn Litoměři
68:48
+34:08
D55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubíková Květa
LPU4752
C
OK Lokomotiva Pardub
34:49
+0:00
2.
Kvapilová Helena
TUR4751
OOB TJ Turnov
38:04
+3:15
3.
Dvořáková Ladislava
PGP4451
C
SK Praga Praha
39:56
+5:07
4.
Lohrová Jarmila
SCP4650
C
AC Sparta Praha
40:34
+5:45
5.
Ďurčatová Hana
DKP4750
C
SK Kotlářka Praha
40:57
+6:08
6.
Křtěnská Leontina
BOR4650
C
OK Jiskra Nový Bor
41:32
+6:43
7.
Ryšavá Lubomíra
TJP4750
C
OOB TJ Sokol Troja
44:12
+9:23
8.
Vodičková Alena
SJC4951
C
Sportcentrum Jičín
50:56
+16:07
9.
Kutáčková Stanislava
LTU4751
Lokomotiva Trutnov
60:57
+26:08
Městková Eva
TEP4851
Tempo Praha
DISK
Vítková Ivana
TEP4850
Tempo Praha
DISK
Bohuslavová Věra
LPM4850
OK Lokomotiva Plzeň
DISK
Suchá Bohuslava
PGP4450
C
SK Praga Praha
DISK
Haňkovská Jana
PGP4050
C
SK Praga Praha
DISK
D60B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
42:36
+0:00
2.
Šlézrová Eva
TUR4350
OOB TJ Turnov
45:26
+2:50
3.
Folprechtová Marie
TUR4250
OOB TJ Turnov
64:47
+22:11
D65B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vondrová Radmila
FSP3750
C
VŠTJ Stavební fakult
53:46
+0:00
2.
Nováková Růžena
TEP2650
Tempo Praha
57:56
+4:10
3.
Bezpalcová Drahomíra
BOR3350
C
OK Jiskra Nový Bor
64:46
+11:00
Lejsková Kiřina
TEP3750
Tempo Praha
DISK-LIM:
H12C
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ludvík Vojtěch
STB9301
C
TJ Stadion Nový Bor
21:37
+0:00
2.
Bělohlávek Jiří
ROZ9201
B
Orientační klub TOM
22:50
+1:13
3.
Svoboda Václav
SMB9302
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
23:16
+1:39
4.
Kučera Michal
STH9201
C
SK Studenec
25:54
+4:17
5.
Klouček Martin
STH9301
C
SK Studenec
26:18
+4:41
6.
Uvizl Marek
SJC9204
C
Sportcentrum Jičín
27:33
+5:56
7.
Grundmann Jan
LTU9401
Lokomotiva Trutnov
28:30
+6:53
8.
Smutný Šimon
VAM9301
C
OOB Vamberk
29:51
+8:14
9.
Šmejc Jakub
SJC9401
C
Sportcentrum Jičín
31:03
+9:26
10.
Smolka Ondřej
TJP9401
C
OOB TJ Sokol Troja
33:19
+11:42
11.
Kettner Lukáš
HCE9400
C
TJ Sokol Hostivice
35:20
+13:43
12.
Budík Vojtěch
TCE
TJ Elektrárny Kadaň
36:33
+14:56
13.
Němeček Jan
PGP9301
C
SK Praga Praha
36:54
+15:17
14.
Funda Jiří
API9301
C
OK Andante Písek
40:43
+19:06
15.
Antoš Ondřej
SJC9210
C
Sportcentrum Jičín
42:43
+21:06
16.
Chlupáč Dominik
PHK
OK 99 Hradec Králové
43:55
+22:18
Bartoš Pavel
KRP9851
C
SK KOURA Praha
DISK-LIM:
Mikulecký Jan
PHK9202
B
OK 99 Hradec Králové
DISK
H14B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
18:00
+0:00
2.
Klapal Jan
VAM9001
B
OOB Vamberk
18:11
+0:11
3.
Henych Ondřej
VLI9001
A
VSK Slavia TU Libere
19:02
+1:02
4.
Brož Petr
CHA9106
OK Chrastava
19:29
+1:29
5.
Krejsa Martin
CHT9001
B
SK Chrast
19:34
+1:34
6.
Bořil Petr
OSN9137
B
SK Orientační sporty
19:57
+1:57
7.
Petržela Jan
LTU9201
B
Lokomotiva Trutnov
20:00
+2:00
8.
Hovorka Lukáš
LPU9001
B
OK Lokomotiva Pardub
20:12
+2:12
9.
Stránský Vojtěch
DKP9005
B
SK Kotlářka Praha
20:30
+2:30
10.
Stulík Matěj
SHK9101
B
TJ Slavia Hradec Krá
20:34
+2:34
11.
Bína Martin
MLA9102
B
MLOK Mariánské Lázně
21:10
+3:10
12.
Nožka Radek
ZAM9001
B
OOB Sokol Žamberk
21:16
+3:16
13.
Ptáček Jiří
SRK9002
B
SOOB Spartak Rychnov
21:22
+3:22
14.
Procházka David
LPU9113
B
OK Lokomotiva Pardub
21:29
+3:29
15.
Havlíček Lukáš
JIL9003
B
OK Jilemnice
21:30
+3:30
16.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Libere
21:33
+3:33
17.
Tkadlec Josef
FSP9001
B
VŠTJ Stavební fakult
21:44
+3:44
18.
Frey Marek
KPY9001
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
22:09
+4:09
19.
Klouček Tomáš
STH9002
C
SK Studenec
22:12
+4:12
20.
Štrobl Luboš
OSN9044
B
SK Orientační sporty
22:13
+4:13
21.
Kamenický Matěj
OSN9036
A
SK Orientační sporty
22:15
+4:15
22.
Seidl Jakub
LPU9104
B
OK Lokomotiva Pardub
23:26
+5:26
23.
Zemaník Jan
TYN9104
B
SK Týniště nad Orlic
23:33
+5:33
24.
Landovský Tomáš
PGP9103
B
SK Praga Praha
23:39
+5:39
25.
Šimon Václav
LBE9100
A
TJ Lokomotiva Beroun
23:44
+5:44
26.
Exner Jan
STH9001
C
SK Studenec
23:54
+5:54
27.
Chmelař Lukáš
SHK9102
B
TJ Slavia Hradec Krá
23:55
+5:55
28.
Zelenka Tomáš
PHK9001
B
OK 99 Hradec Králové
23:57
+5:57
29.
Procházka Tomáš
LPU9110
B
OK Lokomotiva Pardub
24:14
+6:14
30.
Hartl Martin
ODV9000
B
TJ AERO Odolena Voda
24:28
+6:28
31.
Glovacký Radim
SHK9002
B
TJ Slavia Hradec Krá
24:43
+6:43
32.
Dohnal Tomáš
PTK9201
B
OK Potůčky
25:00
+7:00
33.
Pavel Tomáš
SHK9006
B
TJ Slavia Hradec Krá
25:10
+7:10
34.
Stránský Jirí
KPY9100
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
25:40
+7:40
35.
Kult Martin
LTU9002
Lokomotiva Trutnov
25:50
+7:50
36.
Čermák Jan
LPU9301
B
OK Lokomotiva Pardub
25:51
+7:51
37.
Tengler Petr
MLA9101
B
MLOK Mariánské Lázně
26:10
+8:10
38.
Frank Jan
MAS9001
C
KČT Aš
26:31
+8:31
39.
Picek Jan
TJN9101
TJ Tatran Jablonec n
26:38
+8:38
40.
Hostaš Petr
TJN9001
C
TJ Tatran Jablonec n
26:53
+8:53
41.
Krejsa Vladimír
CHT9202
B
SK Chrast
27:01
+9:01
42.
Franců Adam
TUR9004
B
OOB TJ Turnov
27:33
+9:33
43.
Ondřej Švirák
BSO9102
B
KOB Baník Sokolov
27:34
+9:34
44.
Wolf Daniel
TUR9100
B
OOB TJ Turnov
27:48
+9:48
45.
Frey Martin
PTK9200
B
OK Potůčky
27:50
+9:50
46.
Šabatka Jan
SHK9001
B
TJ Slavia Hradec Krá
28:03
+10:03
47.
Procházka Pavel
LBE9000
B
TJ Lokomotiva Beroun
28:09
+10:09
48.
Tomáš Kovář
BSO9101
B
KOB Baník Sokolov
28:15
+10:15
49.
Náhlovský David
TUR9200
B
OOB TJ Turnov
28:16
+10:16
49.
Beran Lukáš
TJN9002
C
TJ Tatran Jablonec n
28:16
+10:16
51.
Funda Jan
SHK9103
B
TJ Slavia Hradec Krá
28:37
+10:37
52.
Bína Roman
MLA9209
B
MLOK Mariánské Lázně
29:52
+11:52
53.
Valenta David
PGP9100
B
SK Praga Praha
31:17
+13:17
54.
Šnobr Michal
SJI9102
B
OK Jihlava
32:24
+14:24
55.
Votava Štěpán
KNC9101
C
Sokol Kostelec n. Č.
34:15
+16:15
56.
Pichal Miroslav
VSP9000
C
USK Praha
36:24
+18:24
57.
Lazák Tomáš
LTU9102
Lokomotiva Trutnov
37:47
+19:47
58.
Souček Michal
SHK9007
C
TJ Slavia Hradec Krá
42:13
+24:13
Krajíček Václav
VRL9101
B
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
Hyka Jan
TUR9002
B
OOB TJ Turnov
DISK
H16B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hradec Pavel
CHA8801
OK Chrastava
20:39
+0:00
2.
Škoda Jakub
VLI8800
B
VSK Slavia TU Libere
23:01
+2:22
3.
Šafránek Michal
VRL8804
B
OOS TJ Spartak Vrchl
24:41
+4:02
4.
Jirásek Michal
SHK8901
B
TJ Slavia Hradec Krá
25:07
+4:28
5.
Rederer Václav
SHK8801
B
TJ Slavia Hradec Krá
25:28
+4:49
6.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
B
TJ Slavia Hradec Krá
26:06
+5:27
7.
Šimon Jakub
LBE8801
B
TJ Lokomotiva Beroun
26:18
+5:39
8.
Hruška Ondřej
OSN8935
B
SK Orientační sporty
26:26
+5:47
9.
Kunc Petr
MLA8801
B
MLOK Mariánské Lázně
26:38
+5:59
10.
Klapal Michal
VAM8802
C
OOB Vamberk
26:44
+6:05
11.
Mejznar Radek
VRL8802
C
OOS TJ Spartak Vrchl
26:59
+6:20
12.
Klícha Martin
SRK8801
B
SOOB Spartak Rychnov
27:03
+6:24
13.
Gerhard Petr
SJI8808
B
OK Jihlava
27:06
+6:27
14.
Kycl Josef
PHK8804
B
OK 99 Hradec Králové
27:33
+6:54
15.
Hodek Michal
TAP8808
B
KOB TRETRA Praha
28:18
+7:39
16.
Paták Jan
KSH8901
B
TJ Kašperské Hory
28:43
+8:04
17.
Tengler Martin
MLA8901
B
MLOK Mariánské Lázně
29:06
+8:27
18.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
29:25
+8:46
19.
Kroupa Jan
LPU8807
B
OK Lokomotiva Pardub
29:30
+8:51
19.
Srb Tomáš
BOR8801
B
OK Jiskra Nový Bor
29:30
+8:51
21.
Červinka Jan
PGP8902
B
SK Praga Praha
29:31
+8:52
22.
Hradil František
CHA8900
OK Chrastava
30:42
+10:03
23.
Bůžek Jan
SRK8904
B
SOOB Spartak Rychnov
30:56
+10:17
24.
Štemberk Adam
LBE8904
B
TJ Lokomotiva Beroun
31:01
+10:22
25.
Modrý Marek
SCP8807
C
AC Sparta Praha
31:03
+10:24
26.
Stuchlík Jaroslav
NPA8901
B
SK lyžování a OB Nov
31:09
+10:30
27.
Beran Pavel
TJN8902
B
TJ Tatran Jablonec n
31:10
+10:31
28.
Havlas Jan
SHK8908
B
TJ Slavia Hradec Krá
33:02
+12:23
29.
Tomalík Ondřej
SHK8904
B
TJ Slavia Hradec Krá
33:38
+12:59
30.
Spazierer Filip
NEJ8900
B
TJ Jiskra Nejdek
34:58
+14:19
31.
Valenta Jakub
PGP8900
C
SK Praga Praha
36:01
+15:22
32.
Tomáš Žitný
SMB8901
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
39:29
+18:50
33.
Mudra Martin
HCE8902
C
TJ Sokol Hostivice
39:46
+19:07
34.
Tvrdek Vojtěch
LBE8902
C
TJ Lokomotiva Beroun
41:08
+20:29
35.
Tuček Martin
LBE8903
B
TJ Lokomotiva Beroun
41:45
+21:06
Daněk Jáchym
VRL8901
A
OOS TJ Spartak Vrchl
DISK
H18B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šmehlík Eduard
SHK8702
B
TJ Slavia Hradec Krá
21:24
+0:00
2.
Flašar Jan
KCK8612
B
KOB Český Krumlov
23:11
+1:47
3.
Kučera Jiří
TUR8701
B
OOB TJ Turnov
23:44
+2:20
4.
Kinzel Martin
SHK8605
B
TJ Slavia Hradec Krá
23:49
+2:25
5.
Pátek Michal
CHC8603
B
KOB Choceň
24:34
+3:10
6.
Axmann Šimon
DKP8700
B
SK Kotlářka Praha
25:21
+3:57
7.
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
25:33
+4:09
8.
Hrstka Daniel
JHB8604
B
TJ Jiskra Havlíčkův
25:38
+4:14
9.
Kopecký Ondřej
LPU8704
B
OK Lokomotiva Pardub
26:55
+5:31
10.
Ježek Lukáš
CHA8604
OK Chrastava
27:26
+6:02
11.
Duda Radim
DKP8707
B
SK Kotlářka Praha
27:27
+6:03
11.
Gabriel Vojta
ONO8702
B
SKOB Ostrov
27:27
+6:03
13.
Kohl Ondrej
KPY8600
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
27:38
+6:14
14.
Kysilko Zdeněk
CHT8601
B
SK Chrast
27:48
+6:24
15.
Klusáček Jan
JHB8615
B
TJ Jiskra Havlíčkův
28:01
+6:37
16.
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
28:10
+6:46
17.
Flousek Petr
VRL8704
B
OOS TJ Spartak Vrchl
29:00
+7:36
18.
Kříž Štěpán
SCP8600
C
AC Sparta Praha
29:03
+7:39
19.
Pozděna Martin
LPM8701
B
OK Lokomotiva Plzeň
29:08
+7:44
20.
Havlíček Tomáš
KNC8700
B
Sokol Kostelec n. Č.
29:30
+8:06
21.
Klusák Martin
DKP8704
C
SK Kotlářka Praha
29:48
+8:24
22.
Štěpán Slavík
BSO8600
B
KOB Baník Sokolov
30:11
+8:47
23.
Vinš Jaroslav
DKL8619
B
TJ Sparta Doly Kladn
30:12
+8:48
24.
Sysel Ctibor
PGP8700
B
SK Praga Praha
30:21
+8:57
25.
Čejka Michal
JHB8702
B
TJ Jiskra Havlíčkův
30:48
+9:24
26.
Budaj Radoslav
DLT8601
B
OB Rozmarýn Litoměři
31:35
+10:11
27.
Vlček Petr
LDC8701
KOB Děčín
32:46
+11:22
28.
Novák Daniel
DOK8700
B
OK Doksy
33:39
+12:15
Hájek Jakub
CTB8701
B
SK Chotěboř
DISK
H20B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fišer Jiří
SLP8503
A
SK Slavia Praha
28:47
+0:00
2.
Chmelař Tomáš
SHK8501
B
TJ Slavia Hradec Krá
28:56
+0:09
3.
Šilhavý Jakub
LPM8500
B
OK Lokomotiva Plzeň
30:10
+1:23
4.
Fukátko Petr
LPU8503
B
OK Lokomotiva Pardub
31:36
+2:49
5.
Kuban Michal
CHT8505
B
SK Chrast
31:41
+2:54
6.
Pešek Ondřej
CHC8502
B
KOB Choceň
31:58
+3:11
7.
Řehák Pavel
VAM8402
B
OOB Vamberk
32:33
+3:46
8.
Ander Adam
CTB8501
B
SK Chotěboř
33:13
+4:26
9.
Ježek Jiří
PHK8403
B
OK 99 Hradec Králové
34:06
+5:19
10.
Šafránek Jan
VRL8502
B
OOS TJ Spartak Vrchl
34:30
+5:43
11.
Martinec Petr
CHT8502
B
SK Chrast
35:01
+6:14
12.
Plíhal Tomáš
SJI8509
B
OK Jihlava
36:44
+7:57
13.
Hulec Jakub
VSP8401
B
USK Praha
36:48
+8:01
14.
Frey Eduard
DKP8510
B
SK Kotlářka Praha
39:54
+11:07
15.
Talavašek Kamil
SJI8404
B
OK Jihlava
39:55
+11:08
16.
Zitka Adam
LPU8402
B
OK Lokomotiva Pardub
40:01
+11:14
17.
Čabla Adam
SLA8500
C
SKOB STAVIMAT Slaný
46:08
+17:21
Machút František
PHK8502
B
OK 99 Hradec Králové
DISK
H21B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kozak Petr
VSP6501
R
USK Praha
33:20
+0:00
2.
Ticháček Radek
SJC7801
E
Sportcentrum Jičín
33:29
+0:09
3.
Novotný Radek
PHK7402
R
OK 99 Hradec Králové
34:24
+1:04
4.
Erlebach Michal
PHK8302
C
OK 99 Hradec Králové
34:45
+1:25
5.
Novák Jiří
NPA7502
R
SK lyžování a OB Nov
34:50
+1:30
6.
Zuzánek Zdeněk
TJN5901
R
TJ Tatran Jablonec n
35:00
+1:40
7.
Haas Karel
LPU7304
C
OK Lokomotiva Pardub
35:08
+1:48
8.
Šurgan Štefan
TUR7900
OOB TJ Turnov
35:35
+2:15
9.
Weiner Jakub
SHK7911
C
TJ Slavia Hradec Krá
35:43
+2:23
10.
Hora Vojtěch
PGP8301
C
SK Praga Praha
35:58
+2:38
11.
Boudný Jan
SCP7417
C
AC Sparta Praha
36:11
+2:51
12.
Baier Martin
TUR7603
R
OOB TJ Turnov
36:45
+3:25
13.
Henych Petr
VLI6001
E
VSK Slavia TU Libere
36:54
+3:34
14.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
36:55
+3:35
15.
Martan Jiří
HAR7301
C
OK Harcov
37:05
+3:45
16.
Svoboda Ondřej
SHK7605
C
TJ Slavia Hradec Krá
37:09
+3:49
17.
Udržal Tomáš
LPU8002
E
OK Lokomotiva Pardub
37:11
+3:51
17.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga Praha
37:11
+3:51
19.
Novák Zdeněk
NPA7701
C
SK lyžování a OB Nov
37:29
+4:09
20.
Kadeřávek Petr
PHK7605
C
OK 99 Hradec Králové
37:37
+4:17
21.
Macek Martin
PHK7102
R
OK 99 Hradec Králové
37:50
+4:30
22.
Paclík Roman
SHK7801
C
TJ Slavia Hradec Krá
38:05
+4:45
23.
Stárek Filip
TUR6602
OOB TJ Turnov
38:11
+4:51
24.
Zikmund Zdeněk
SJC6705
E
Sportcentrum Jičín
38:13
+4:53
25.
Jan Sokol
BSO8304
C
KOB Baník Sokolov
38:14
+4:54
26.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
38:39
+5:19
27.
Knížek Jiří
LPU8204
C
OK Lokomotiva Pardub
38:40
+5:20
28.
Laciga Radek
PGP8202
C
SK Praga Praha
38:45
+5:25
29.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
39:02
+5:42
30.
Prášil Aleš
SJI7415
C
OK Jihlava
39:04
+5:44
31.
Netuka Martin
SHK7302
C
TJ Slavia Hradec Krá
39:12
+5:52
32.
Procházka Tomáš
DKP8200
C
SK Kotlářka Praha
39:16
+5:56
33.
Skripnik Ondřej
TAP7502
C
KOB TRETRA Praha
39:27
+6:07
34.
Sokolář Zdeněk
SNA7201
C
TJ Start Náchod
39:40
+6:20
35.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga Praha
39:52
+6:32
36.
Novotný Milan
PHK6502
C
OK 99 Hradec Králové
40:09
+6:49
37.
Procházka Jan
DKP8201
C
SK Kotlářka Praha
40:13
+6:53
38.
Hain Jan
SJC7502
C
Sportcentrum Jičín
40:23
+7:03
39.
Jirásek Aleš
LPU7601
C
OK Lokomotiva Pardub
40:26
+7:06
40.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Krá
40:32
+7:12
41.
Kopecky Pavel
VSP7800
C
USK Praha
40:54
+7:34
42.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
40:59
+7:39
43.
Kárník Jan
LPU7811
C
OK Lokomotiva Pardub
41:01
+7:41
44.
Křenek Jaroslav
VPM7502
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
41:03
+7:43
45.
Musil Pavel
SJC7705
C
Sportcentrum Jičín
41:38
+8:18
46.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
41:52
+8:32
47.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
41:55
+8:35
48.
Král Aleš
CTB7801
C
SK Chotěboř
42:08
+8:48
49.
Schröter Pavel
HAR7203
C
OK Harcov
42:19
+8:59
49.
Fejk Zbyněk
SJC7501
C
Sportcentrum Jičín
42:19
+8:59
51.
Fencl Petr
LPU6901
C
OK Lokomotiva Pardub
42:22
+9:02
52.
Doucha Jiří
SNA7105
C
TJ Start Náchod
42:23
+9:03
53.
Horák Pavel
VSP7305
C
USK Praha
42:28
+9:08
54.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga Praha
42:33
+9:13
55.
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
42:41
+9:21
56.
Čech Jan
FSP7900
C
VŠTJ Stavební fakult
42:44
+9:24
57.
Slavík Pavel
SNA7349
C
TJ Start Náchod
43:36
+10:16
58.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
43:44
+10:24
58.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
43:44
+10:24
60.
Kunart Tomáš
PHK7205
C
OK 99 Hradec Králové
43:46
+10:26
61.
Němeček Jan
VSP6201
C
USK Praha
43:47
+10:27
62.
Kužel Tomáš
FSP7610
C
VŠTJ Stavební fakult
43:48
+10:28
63.
Korecký Miroslav
TEM7901
KOB Temelín
44:47
+11:27
64.
Zemla Tomas
SCP7105
C
AC Sparta Praha
44:48
+11:28
65.
Vinš Pavel
PGP6900
C
SK Praga Praha
44:59
+11:39
66.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardub
45:04
+11:44
67.
Janda Martin
SRK8002
C
SOOB Spartak Rychnov
45:12
+11:52
68.
Hýbl Lukáš
PGP7504
C
SK Praga Praha
45:18
+11:58
69.
Wohanka Pavel
VRL7501
C
OOS TJ Spartak Vrchl
45:19
+11:59
70.
Šebesta Petr
TAP7604
C
KOB TRETRA Praha
45:23
+12:03
71.
Richtr Aleš
OKP6601
C
SK OK 24 Praha
45:33
+12:13
72.
Samek Petr
PHK7302
C
OK 99 Hradec Králové
45:46
+12:26
73.
Vácha Tomáš
BOR7409
C
OK Jiskra Nový Bor
46:05
+12:45
74.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
46:24
+13:04
75.
Janeček Jura
EKP6701
C
VŠTJ Ekonom Praha
46:33
+13:13
76.
Tojnar Jan
FSP6701
C
VŠTJ Stavební fakult
48:11
+14:51
77.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
OK Lokomotiva Plzeň
48:52
+15:32
78.
Kraus Petr
SJC7303
C
Sportcentrum Jičín
50:56
+17:36
79.
Fátor Jan
SHK7907
C
TJ Slavia Hradec Krá
51:05
+17:45
80.
Beránek Petr
BOR6701
C
OK Jiskra Nový Bor
51:36
+18:16
81.
Borovička Milan
FSP6104
C
VŠTJ Stavební fakult
53:03
+19:43
82.
Chrást Tomáš
SJC7416
C
Sportcentrum Jičín
53:41
+20:21
83.
Slovák Miroslav
SHK7704
C
TJ Slavia Hradec Krá
54:10
+20:50
84.
Žemlička Michal
CHT8003
C
SK Chrast
55:44
+22:24
85.
Hanovec Petr
SHK7101
C
TJ Slavia Hradec Krá
55:51
+22:31
Žemlička Jakub
CHT8201
C
SK Chrast
DISK
Peterka Vojtěch
LLI7502
C
TJ Loko Liberec
DISK
Držka Štěpán
LPU7604
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Kalenský Tomáš
SJC8015
C
Sportcentrum Jičín
DISK
Jan Gajda
VSP6801
C
USK Praha
DISK
Kadlec Jan
SJI8306
C
OK Jihlava
DISK
Komín David
PGP7405
C
SK Praga Praha
DISK
Karel Pilař
BSO7801
C
KOB Baník Sokolov
DISK
H21C
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Budík Radek
TCE7201
TJ Elektrárny Kadaň
34:47
+0:00
2.
Horáček Ondřej
VLI8236
C
VSK Slavia TU Libere
36:59
+2:12
3.
Hanák Jan
SLA8002
C
SKOB STAVIMAT Slaný
38:23
+3:36
4.
Buriánek Kamil
LPM7901
OK Lokomotiva Plzeň
38:57
+4:10
5.
Koťátko Zdeněk
SJC7701
C
Sportcentrum Jičín
40:25
+5:38
6.
Procházka Jan
DOK7901
C
OK Doksy
41:10
+6:23
7.
Horálek Radek
DKP8013
C
SK Kotlářka Praha
41:17
+6:30
8.
Toužil Karel
SHK7602
C
TJ Slavia Hradec Krá
41:30
+6:43
9.
Jiroušek Pavel
LPM7704
OK Lokomotiva Plzeň
42:23
+7:36
10.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
43:19
+8:32
11.
Kadavý Petr
CHA7800
OK Chrastava
43:43
+8:56
12.
Bohuslav Václav
LPM7206
OK Lokomotiva Plzeň
44:25
+9:38
13.
Vondra Jiří
FSP7600
C
VŠTJ Stavební fakult
44:41
+9:54
14.
Pavlík Bronislav
LIT8201
C
KOB Chemopetrol Litv
44:53
+10:06
15.
Čejka Tomáš
JHB8203
B
TJ Jiskra Havlíčkův
45:04
+10:17
16.
Pucherna Petr
TAP8001
C
KOB TRETRA Praha
46:48
+12:01
17.
Cabrnoch Pavel
DKL8200
C
TJ Sparta Doly Kladn
48:52
+14:05
18.
Strnad Jiří
PHK7105
C
OK 99 Hradec Králové
49:06
+14:19
19.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nov
49:08
+14:21
20.
David František
TAP5301
C
KOB TRETRA Praha
49:32
+14:45
21.
Procházka Martin
LTU8101
Lokomotiva Trutnov
50:19
+15:32
22.
Kubíček Zdeněk
TUR7902
OOB TJ Turnov
50:42
+15:55
23.
Tkadlec Josef
FSP6002
C
VŠTJ Stavební fakult
51:31
+16:44
24.
Zlesák Martin
EKP7300
C
VŠTJ Ekonom Praha
51:37
+16:50
25.
Novotný Radek
PGP
SK Praga Praha
51:52
+17:05
26.
Ševčík Jaroslav
ONO8200
SKOB Ostrov
52:43
+17:56
27.
Hudský Tomáš
NE2
neregistrovaní
53:44
+18:57
28.
Suchý Ondřej
LPM8301
OK Lokomotiva Plzeň
53:55
+19:08
29.
Hudský Vlastimil
NE2
neregistrovaní
54:28
+19:41
30.
Kutlvašr Ruda
VRL7601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
57:30
+22:43
31.
Lamač Vratislav
BOR7500
C
OK Jiskra Nový Bor
71:22
+36:35
Svoboda Jan
BOR7200
C
OK Jiskra Nový Bor
DISK
Urbaník Robert
VLI7002
C
VSK Slavia TU Libere
DISK
Jirka Jakub
VPM7905
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
Hartman Ales
VSP6506
C
USK Praha
DISK
H35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kavalír Karel
PHK6503
C
OK 99 Hradec Králové
28:42
+0:00
2.
Krafka Jiří
BOR5500
C
OK Jiskra Nový Bor
32:41
+3:59
3.
Killar Marek
LTU6801
Lokomotiva Trutnov
33:33
+4:51
4.
Mutinský Viktor
HVC6503
C
SK Hlinsko
34:33
+5:51
5.
Drábek Jan
MKP6700
C
SK Meteor Kačerov Pr
34:44
+6:02
6.
Procházka Antonín
DCE5500
C
TJ Sokol Dobřichovic
36:45
+8:03
7.
Picek Jan
TJN6500
TJ Tatran Jablonec n
37:52
+9:10
8.
Antoš Svatopluk
SJC6602
C
Sportcentrum Jičín
37:59
+9:17
9.
Hanuš Karel
HOS6701
TJ Tatran Hostinné
38:13
+9:31
10.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
38:41
+9:59
11.
Karvánek Petr
BOR6600
C
OK Jiskra Nový Bor
39:44
+11:02
12.
Hanuš Pavel
SNA6501
C
TJ Start Náchod
41:48
+13:06
13.
Souček Karel
SHK6601
C
TJ Slavia Hradec Krá
47:47
+19:05
14.
Kubíček Radek
PHK6501
C
OK 99 Hradec Králové
57:08
+28:26
MS
Žitný Tomáš
SMB6401
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
42:16
+13:34
H40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejčí Jaroslav
BOR6302
C
OK Jiskra Nový Bor
26:41
+0:00
2.
Hradecký Jaroslav
DOK6300
C
OK Doksy
26:51
+0:10
3.
Smutný Michal
VAM6201
C
OOB Vamberk
27:26
+0:45
4.
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
27:31
+0:50
5.
Dikoš Pavel
LDC6002
C
KOB Děčín
28:35
+1:54
6.
Teplý Jiří
SHK6401
C
TJ Slavia Hradec Krá
28:57
+2:16
7.
Michalec Jan
MLA5701
C
MLOK Mariánské Lázně
30:45
+4:04
8.
Vlček Petr
LDC6401
KOB Děčín
32:01
+5:20
9.
Hostaš Zdeněk
VAM6403
C
OOB Vamberk
32:20
+5:39
10.
Mezník Vladimír
LBE6400
C
TJ Lokomotiva Beroun
32:58
+6:17
11.
Funda Jiří
API6401
C
OK Andante Písek
33:48
+7:07
12.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
34:21
+7:40
13.
Petržela Pavel
LTU6301
Lokomotiva Trutnov
34:42
+8:01
14.
Roudný Václav
LPU6102
C
OK Lokomotiva Pardub
35:01
+8:20
15.
Kettner Pavel
HCE5900
C
TJ Sokol Hostivice
35:43
+9:02
16.
Chmelař Pavel
SHK6402
C
TJ Slavia Hradec Krá
35:56
+9:15
17.
Kořínek Zdeněk
DOK6200
C
OK Doksy
36:03
+9:22
18.
Blabla Zdeněk
PCB5901
C
SKP České Budějovice
37:10
+10:29
19.
Wurzel Břetislav
OSN6005
C
SK Orientační sporty
37:25
+10:44
20.
Kavka Jiri
SCP5900
C
AC Sparta Praha
37:36
+10:55
21.
Svoboda Slavomír
SMB5801
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
37:59
+11:18
22.
Hartl Zdeněk
ODV6300
C
TJ AERO Odolena Voda
38:08
+11:27
23.
Bolech Jiří
LPU5904
C
OK Lokomotiva Pardub
38:25
+11:44
24.
Hlaváček Lubomír
PHK6401
C
OK 99 Hradec Králové
39:27
+12:46
25.
Stránský Jirí
KPY6300
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
39:53
+13:12
26.
Stibal Ivan
LDC5701
KOB Děčín
39:59
+13:18
27.
Bořil Petr
OSN6207
C
SK Orientační sporty
40:09
+13:28
28.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
C
OK Lokomotiva Pardub
40:30
+13:49
29.
Imlauf Martin
SNA6301
C
TJ Start Náchod
47:21
+20:40
30.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
47:40
+20:59
31.
Grundmann Jan
LTU6601
Lokomotiva Trutnov
48:07
+21:26
32.
Dobeš Václav
KPY5701
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
58:36
+31:55
H45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Folprecht Miroslav
TUR5501
OOB TJ Turnov
25:31
+0:00
2.
Novák Tom
DOK5500
C
OK Doksy
26:32
+1:01
3.
Holas Vladimír
TUR5601
OOB TJ Turnov
28:39
+3:08
4.
Chotětický Václav
MAS5200
C
KČT Aš
28:53
+3:22
4.
Hausvater Karel
SHK5801
C
TJ Slavia Hradec Krá
28:53
+3:22
6.
Dušátko Petr
PHK5702
C
OK 99 Hradec Králové
29:07
+3:36
7.
Sombota Jiří
LTU5901
Lokomotiva Trutnov
30:14
+4:43
8.
Běhoun Pavel
PHK5701
C
OK 99 Hradec Králové
30:38
+5:07
9.
Diviš Zdeněk
MAS5600
C
KČT Aš
30:39
+5:08
10.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
30:52
+5:21
11.
Gazdačko Milan
SHK5702
C
TJ Slavia Hradec Krá
30:57
+5:26
12.
Žemlička Zbyněk
CHT5501
C
SK Chrast
31:44
+6:13
13.
Horák Jiří
LTU5802
C
Lokomotiva Trutnov
31:48
+6:17
14.
Šedivý Jiří
EKP5500
C
VŠTJ Ekonom Praha
32:03
+6:32
15.
Jun Drahomír
KNC5501
C
Sokol Kostelec n. Č.
32:29
+6:58
16.
Štěpán Pavel
PHK5901
C
OK 99 Hradec Králové
32:32
+7:01
17.
Konopáč Jiří
TUR5803
OOB TJ Turnov
32:43
+7:12
18.
Šámal Václav
PGP5601
C
SK Praga Praha
32:56
+7:25
19.
Tomaščin Jaroslav
MKP5800
C
SK Meteor Kačerov Pr
33:55
+8:24
20.
Fanta Miroslav
EKP5800
C
VŠTJ Ekonom Praha
34:11
+8:40
21.
Tupec Jiří
KOS5802
C
SKOB Kostelec nad Or
34:28
+8:57
22.
Šorm Miroslav
DKL5200
C
TJ Sparta Doly Kladn
34:35
+9:04
23.
Tengler Karel
MLA5702
C
MLOK Mariánské Lázně
34:38
+9:07
24.
Soudek Vojtěch
TEM5601
KOB Temelín
34:45
+9:14
25.
Ludvík Petr
STB5701
C
TJ Stadion Nový Bor
34:47
+9:16
26.
Dočkal Zdeněk
TYN5601
C
SK Týniště nad Orlic
35:40
+10:09
27.
Tuček Vít
LBE5800
C
TJ Lokomotiva Beroun
36:37
+11:06
28.
Sahula Jaroslav
KOS5801
C
SKOB Kostelec nad Or
37:52
+12:21
29.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
38:03
+12:32
29.
Dlouhý Jiří
DKP5700
C
SK Kotlářka Praha
38:03
+12:32
31.
Vohadlo Jiří
PGP5701
C
SK Praga Praha
38:30
+12:59
32.
Šíp Lubor
EKP5801
VŠTJ Ekonom Praha
44:23
+18:52
33.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
C
KOB TRETRA Praha
46:42
+21:11
34.
Grešle Jaroslav
PTK5500
C
OK Potůčky
48:06
+22:35
35.
Korecký Miroslav
TEM5501
KOB Temelín
49:44
+24:13
36.
Vícha Vladimír
LPU5801
C
OK Lokomotiva Pardub
52:57
+27:26
37.
Šabatka Petr
SHK5703
C
TJ Slavia Hradec Krá
58:13
+32:42
38.
Novotný Miroslav
LPU5905
C
OK Lokomotiva Pardub
59:21
+33:50
39.
Frey Eduard
KPY5800
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
61:53
+36:22
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
DISK
H50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
C
SK lyžování a OB Nov
26:41
+0:00
2.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
28:32
+1:51
3.
Horinek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
28:40
+1:59
4.
Knap Jan
LPU5101
C
OK Lokomotiva Pardub
29:00
+2:19
5.
Provazník Jiří
TUR5102
OOB TJ Turnov
30:28
+3:47
6.
Štěrba Pavel
LPU5408
C
OK Lokomotiva Pardub
31:28
+4:47
7.
Farář Václav
LPU5201
C
OK Lokomotiva Pardub
31:38
+4:57
8.
Buriánek Jaromír
SCP4700
C
AC Sparta Praha
31:43
+5:02
9.
Polak Zdenek
VSP5203
C
USK Praha
31:47
+5:06
10.
Juračka Vojtěch
LPU5404
C
OK Lokomotiva Pardub
32:02
+5:21
11.
Hora Vladimír
VSP5100
USK Praha
32:24
+5:43
12.
Matras Jaroslav
CHT5301
C
SK Chrast
33:01
+6:20
13.
Pichal Jan
VSP5202
C
USK Praha
33:05
+6:24
14.
Valter Petr
KBP4500
C
KBP Praha
33:40
+6:59
15.
Laciga Jiří
VPM5101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
34:01
+7:20
16.
Svec Zdeněk
SLA4700
C
SKOB STAVIMAT Slaný
34:31
+7:50
17.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
C
TJ Sparta Doly Kladn
35:09
+8:28
18.
Babický Tomáš
DLT5001
C
OB Rozmarýn Litoměři
35:13
+8:32
19.
Farář Jaroslav
LPU5001
C
OK Lokomotiva Pardub
35:24
+8:43
20.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
35:48
+9:07
21.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Libere
38:26
+11:45
22.
Karel Rambousek
BSO5302
C
KOB Baník Sokolov
39:35
+12:54
23.
Sysel Zdeněk
PGP5200
C
SK Praga Praha
39:37
+12:56
24.
Liberský Mirko
MKP5100
C
SK Meteor Kačerov Pr
40:16
+13:35
25.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardub
43:18
+16:37
26.
Toušek Miloslav
MKP5000
C
SK Meteor Kačerov Pr
46:51
+20:10
27.
Brumek Stanislav
DKL5201
C
TJ Sparta Doly Kladn
46:58
+20:17
28.
Hojný Oldřich
SCP5201
C
AC Sparta Praha
53:35
+26:54
29.
Herman Jan
LPU5407
C
OK Lokomotiva Pardub
55:52
+29:11
30.
Kondělka Petr
HOS5401
TJ Tatran Hostinné
59:28
+32:47
Hamáček Bohuslav
LBE5000
C
TJ Lokomotiva Beroun
DISK
Vondrouš Jaroslav
PHK5201
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
H55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knobloch Jindra
VRL4901
C
OOS TJ Spartak Vrchl
24:55
+0:00
2.
Švadlena Jiří
CHC4601
C
KOB Choceň
26:54
+1:59
3.
Jakubec Jindřich
TUR4801
OOB TJ Turnov
28:28
+3:33
4.
Kubíček Zdeněk
TUR4802
OOB TJ Turnov
29:03
+4:08
5.
Mikan Vladimír
SJC4805
C
Sportcentrum Jičín
29:08
+4:13
6.
Fridrich Jaroslav
LPU4501
C
OK Lokomotiva Pardub
29:27
+4:32
7.
Koč Zdeněk
MKP4700
C
SK Meteor Kačerov Pr
29:53
+4:58
8.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
30:18
+5:23
9.
Procházka Aleš
DKP4700
C
SK Kotlářka Praha
31:18
+6:23
10.
Fujan Břetislav
DKL4800
C
TJ Sparta Doly Kladn
31:25
+6:30
11.
Rejmont Milan
LTU4801
Lokomotiva Trutnov
33:26
+8:31
12.
Fiala Miloš
KSH4801
C
TJ Kašperské Hory
33:55
+9:00
13.
Stehno Pavel
DKP4900
C
SK Kotlářka Praha
34:25
+9:30
14.
Nosál Stanislav
SLA4600
C
SKOB STAVIMAT Slaný
35:35
+10:40
15.
Rychtecký Josef
VCB4801
C
TJ OB České Budějovi
35:54
+10:59
16.
Sokolář Zdeněk
SNA4501
C
TJ Start Náchod
39:13
+14:18
17.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
C
TJ Skalka Cheb
40:39
+15:44
18.
Procházka Jiří
LTU4802
Lokomotiva Trutnov
41:47
+16:52
19.
Zelený Vladimír
PGP4800
C
SK Praga Praha
43:14
+18:19
20.
Šponar Josef
ZAM4701
C
OOB Sokol Žamberk
48:22
+23:27
21.
Arnold Jindřich
HOR4701
C
TJ Jiskra Hořice
49:39
+24:44
22.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
50:12
+25:17
23.
Pokorný Karel
TEM4701
KOB Temelín
51:02
+26:07
Pospíšil Jiří
TUV4701
C
SOK TJ Turnov
DISK
H60B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dohnal Josef
VSP4300
C
USK Praha
27:34
+0:00
2.
Čadil Jan
FSP4300
C
VŠTJ Stavební fakult
29:39
+2:05
3.
Vodicka Jindrich
SJC4401
C
Sportcentrum Jičín
29:44
+2:10
4.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
30:19
+2:45
5.
Bohuslav Václav
LPM4201
OK Lokomotiva Plzeň
31:43
+4:09
6.
Folprecht Eduard
TUR4301
OOB TJ Turnov
32:45
+5:11
7.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
33:21
+5:47
7.
Novotný František
PUL4200
C
USK Slavia UJEP Ústí
33:21
+5:47
9.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
TJ Slovan Jindřichův
34:08
+6:34
10.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
34:14
+6:40
11.
Máslo Miroslav
SHK4001
C
TJ Slavia Hradec Krá
35:39
+8:05
12.
Němec Vladimír
SLA4202
C
SKOB STAVIMAT Slaný
37:11
+9:37
13.
Urbanec Antonín
FSP4100
C
VŠTJ Stavební fakult
39:25
+11:51
14.
Lisý Jan
ONO4201
SKOB Ostrov
39:33
+11:59
15.
Rejpal Petr
SCP4100
C
AC Sparta Praha
42:31
+14:57
16.
Dieter Schimm
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
45:01
+17:27
17.
Aschermann Michal
TEP4400
Tempo Praha
45:03
+17:29
18.
Suchý Karel
PGP4300
C
SK Praga Praha
47:09
+19:35
H65B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga Praha
29:28
+0:00
2.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
30:42
+1:14
3.
Křtěnský Jaroslav
BOR3600
C
OK Jiskra Nový Bor
33:07
+3:39
4.
Mikulecký Jan
PHK3801
C
OK 99 Hradec Králové
33:46
+4:18
5.
Beránek Miroslav
BOR3900
C
OK Jiskra Nový Bor
35:38
+6:10
6.
Lejsek Tom
TEP3700
Tempo Praha
39:26
+9:58
7.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
C
Sokol Kostelec n. Č.
40:24
+10:56
8.
Mašek Pavel
BOR3602
C
OK Jiskra Nový Bor
43:23
+13:55
9.
Štindl Vladislav
KRE3701
C
TJ Sokol Křemže
64:10
+34:42
10.
Vinš Jaroslav
DKL3800
C
TJ Sparta Doly Kladn
64:39
+35:11
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
DISK
Ďurčat Jozef
DKP3800
C
SK Kotlářka Praha
DISK
H70B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vykysalý František
PHK3002
C
OK 99 Hradec Králové
35:33
+0:00
2.
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
45:51
+10:18
3.
Kalivoda Viktor
KNC3300
C
Sokol Kostelec n. Č.
48:22
+12:49
4.
Balcar Miroslav
CHA3200
C
OK Chrastava
49:37
+14:04
5.
Vondra Jaroslav
FSP3300
C
VŠTJ Stavební fakult
49:59
+14:26
H75B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petr Mirek
TKP2700
C
Trakce Praha
49:22
+0:00
2.
Macoun Jindra
PGP2700
C
SK Praga Praha
50:35
+1:13
3.
Hanuš Karel
HOS2601
TJ Tatran Hostinné
53:09
+3:47
4.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga Praha
60:09
+10:47
5.
Kreisinger Vladimir
VSP2900
C
USK Praha
63:29
+14:07
6.
Veit Jan
FSP2800
C
VŠTJ Stavební fakult
72:03
+22:41
7.
Bartoš Lumír
KRP2701
C
SK KOURA Praha
89:15
+39:53
Novák Ctirad
TEP2100
Tempo Praha
DISK-LIM:
Bezpalec Jiří
BOR2600
C
OK Jiskra Nový Bor
DISK-LIM:
Cupák Miloslav
DCE2200
C
TJ Sokol Dobřichovic
DISK
T3
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuncíř Jaroslav
JHB6301
C
TJ Jiskra Havlíčkův
30:11
+0:00
2.
Fanta Václav
EKP8700
C
VŠTJ Ekonom Praha
30:50
+0:39
3.
Martanová Daniela
HAR7450
C
OK Harcov
45:12
+15:01
4.
Petrželová Alena
LTU6351
C
Lokomotiva Trutnov
50:17
+20:06
5.
Žitná Jana
SMB9251
SKOB SIG-MAT Mladá B
59:43
+29:32
6.
Hlaváč Jaroslav
NE1
neregistrovaní
71:15
+41:04
Junová Jindra
KNC5651
C
Sokol Kostelec n. Č.
DISK-LIM:
Jiran Václav
PHK4701
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
T5
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Horák Jan
NPA8902
C
SK lyžování a OB Nov
46:14
+0:00
2.
Dytrych Martin
NPA8501
C
SK lyžování a OB Nov
50:06
+3:52
3.
Vágnerová Denisa
NPA8953
C
SK lyžování a OB Nov
56:25
+10:11
4.
Brendl Radek
NPA9002
C
SK lyžování a OB Nov
57:30
+11:16
5.
Kriško Miroslav
DKL8801
C
TJ Sparta Doly Kladn
60:13
+13:59
6.
Karvánek Matouš
BOR9006
C
OK Jiskra Nový Bor
63:31
+17:17
7.
Šebor Jiří
DKL8100
C
TJ Sparta Doly Kladn
70:50
+24:36
Hlaváčová Jaroslava
NE1
neregistrovaní
DISK-LIM:
Roudná Eva
LPU6554
C
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Meiner Vilém
TUR
OOB TJ Turnov
DISK
Kodytková Jitka
TYN6851
C
SK Týniště nad Orlic
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz