Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: WRE/Cont. Cup - klasika
Kód závodu
040516
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
WRE/Cont. Cup - klasika
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
16.05.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie
D10B
D12B
D14B
D16A
D16B
D18A
D18B
D20A
D20B
D21A
D21B
D21C
D21E
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
D60B
D65B
H10B
H12B
H14B
H16A
H16B
H18A
H18B
H20A
H20B
H21A
H21B
H21C
H21E
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
H75B
T3
T5
T7
D10B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Procházková Klára
LPU9451
C
OK Lokomotiva Pardub
27:02
+0:00
2.
Procházková Marie
DCE9550
C
TJ Sokol Dobřichovic
27:43
+0:41
3.
Pavlů Kateřina
DCE9551
C
TJ Sokol Dobřichovic
28:03
+1:01
4.
Matolínová Kristýna
DCE
TJ Sokol Dobřichovic
57:48
+30:46
5.
Kučerová Barbora
SLA9650
C
SKOB STAVIMAT Slaný
64:21
+37:19
6.
Hanáková Magda
KRL9651
C
Kometa Kralovice
74:30
+47:28
D12B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Markéta
PHK9451
C
OK 99 Hradec Králové
29:31
+0:00
2.
Kožinová Anna
PGP9350
B
SK Praga Praha
31:31
+2:00
3.
Veselá Anna
NEJ9250
B
TJ Jiskra Nejdek
33:18
+3:47
4.
Kochová Nikola
SJC9358
C
Sportcentrum Jičín
39:33
+10:02
5.
Soudková Eliška
TEM9252
B
KOB Temelín
41:35
+12:04
6.
Volná Jitka
VLI9252
B
VSK Slavia TU Libere
45:53
+16:22
7.
Švábková Anna
SMB9351
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
46:06
+16:35
8.
Sklenářová Jana
MLA9251
C
MLOK Mariánské Lázně
46:38
+17:07
9.
Mrázová Pavla
DCE9350
C
TJ Sokol Dobřichovic
52:28
+22:57
10.
Mudrová Anna
HCE9250
C
TJ Sokol Hostivice
57:41
+28:10
11.
Procházková Zuzana
LBE9251
C
TJ Lokomotiva Beroun
64:50
+35:19
12.
Čechmánková Petra
OKP9350
C
SK OK 24 Praha
65:30
+35:59
13.
Sklenářová Magda
MLA9559
C
MLOK Mariánské Lázně
76:15
+46:44
14.
Procházková Kateřina
LBE9350
C
TJ Lokomotiva Beroun
128:53
+99:22
D14B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mezníková Lucie
LBE9150
A
TJ Lokomotiva Beroun
27:52
+0:00
2.
Knapová Jana
LPU9053
B
OK Lokomotiva Pardub
29:31
+1:39
3.
Šmidrkalová Monika
NPA9051
B
SK lyžování a OB Nov
31:24
+3:32
4.
Mechlová Lenka
PTK9050
A
OK Potůčky
31:28
+3:36
5.
Ježková Dominika
MKP9050
B
SK Meteor Kačerov Pr
32:05
+4:13
6.
Valešová Jana
CHA9152
B
OK Chrastava
32:18
+4:26
7.
Boudová Zuzana
SJI9055
B
OK Jihlava
32:46
+4:54
8.
Kubátová Zuzana
VRL9151
A
OOS TJ Spartak Vrchl
33:47
+5:55
9.
Čermáková Kristýna
PGP9154
B
SK Praga Praha
35:20
+7:28
10.
Chmelařová Michaela
SHK9151
A
TJ Slavia Hradec Krá
35:30
+7:38
11.
Valachová Martina
LPU9054
B
OK Lokomotiva Pardub
35:34
+7:42
12.
Petráčková Klára
SJI9251
B
OK Jihlava
35:36
+7:44
13.
Bolechová Anežka
LPU9051
A
OK Lokomotiva Pardub
35:39
+7:47
14.
Sedláčková Anna
KRL9051
B
Kometa Kralovice
36:22
+8:30
15.
Gorčicová Eliška
CHA9150
B
OK Chrastava
36:23
+8:31
16.
Řezníčková Tereza
SJI9056
B
OK Jihlava
36:46
+8:54
17.
Doškářová Tereza
BOR9150
B
OK Jiskra Nový Bor
37:30
+9:38
18.
Meineltová Miroslava
PTK9151
B
OK Potůčky
38:00
+10:08
19.
Tihonová Hana
TAP9052
C
KOB TRETRA Praha
38:06
+10:14
20.
Sivčáková Petra
CHA9251
B
OK Chrastava
38:14
+10:22
21.
Teplá Karolína
SHK9251
B
TJ Slavia Hradec Krá
38:15
+10:23
22.
Doležalová Zuzana
LPM9052
B
OK Lokomotiva Plzeň
38:21
+10:29
23.
Benáková Denisa
PTK9152
B
OK Potůčky
38:23
+10:31
24.
Linderová Eliška
PHK9052
B
OK 99 Hradec Králové
39:09
+11:17
25.
Klusáčková Zuzana
TTR9151
B
OOB Třebíč
40:31
+12:39
26.
Mücková Tereza
TAP9159
B
KOB TRETRA Praha
42:51
+14:59
27.
Siněňkaja Táňa
TAP9057
B
KOB TRETRA Praha
43:22
+15:30
28.
Hájková Monika
PTK9150
B
OK Potůčky
45:35
+17:43
29.
Hančíková Kateřina
TZL9051
C
SKOB Zlín
46:06
+18:14
30.
Rusá Šárka
DCE9150
B
TJ Sokol Dobřichovic
47:01
+19:09
31.
Svobodová Jana
SHK9052
B
TJ Slavia Hradec Krá
49:04
+21:12
32.
Šámalová Ludmila
PGP9252
B
SK Praga Praha
51:11
+23:19
33.
Procházková Monika
BSO9150
B
KOB Baník Sokolov
54:51
+26:59
34.
Flašarová Kristýna
KCK9054
B
KOB Český Krumlov
56:35
+28:43
35.
Dobešová Markéta
OSN9051
C
SK Orientační sporty
60:19
+32:27
Řehořová Adéla
TAP9155
B
KOB TRETRA Praha
DISK
Němcová Lucie
DKP9153
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Setínková Jana
DKP9053
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Svobodná Madla
DKP9154
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
D16A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vaculíková Jana
PHK8853
A
OK 99 Hradec Králové
39:01
+0:00
2.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
39:58
+0:57
3.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
40:10
+1:09
4.
Hlavová Hana
KON8888
A
KOB Konice
40:24
+1:23
5.
Doležalová Monika
KAM8850
A
SK Kamenice
41:09
+2:08
6.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
41:30
+2:29
7.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
41:53
+2:52
8.
Azebová Nina
PHK8855
A
OK 99 Hradec Králové
43:07
+4:06
9.
Filipová Zuzana
TZL8855
A
SKOB Zlín
43:11
+4:10
10.
Machútová Lucie
PHK8851
A
OK 99 Hradec Králové
43:12
+4:11
11.
Klečková Lucie
HAV8852
A
SKOB Baník Havířov
44:02
+5:01
12.
Jirčáková Martina
SRK8951
A
SOOB Spartak Rychnov
44:39
+5:38
13.
Marešová Michaela
LPU8959
A
OK Lokomotiva Pardub
44:52
+5:51
14.
Štěpánská Adéla
ZBM8870
A
SK Žabovřesky Brno
45:43
+6:42
15.
Procházková Michaela
LPU8960
A
OK Lokomotiva Pardub
45:55
+6:54
16.
Weissová Lucie
AOV8952
A
Baník - FIZA Ostrava
46:24
+7:23
17.
Mádlová Věra
SHK8951
A
TJ Slavia Hradec Krá
46:26
+7:25
18.
Poklopová Lenka
UOL8951
A
SK Univerzity Palack
46:29
+7:28
19.
Vozdová Klára
KSU8964
A
Klub vytrvalostních
47:11
+8:10
20.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
48:26
+9:25
21.
Polášková Tereza
TZL8851
A
SKOB Zlín
48:44
+9:43
22.
Kuncová Eliška
MLA8951
A
MLOK Mariánské Lázně
49:00
+9:59
23.
Gorčicová Barbora
CHA8850
A
OK Chrastava
49:29
+10:28
24.
Hypiusová Tereza
SHK8853
A
TJ Slavia Hradec Krá
50:20
+11:19
25.
Svobodová Barbora
TJN8952
A
TJ Tatran Jablonec n
50:50
+11:49
26.
Teplá Tereza
SHK8851
A
TJ Slavia Hradec Krá
51:29
+12:28
27.
Balcarová Jana
PHK8852
A
OK 99 Hradec Králové
51:33
+12:32
28.
Kabáthová Eva
ZBM8966
A
SK Žabovřesky Brno
52:18
+13:17
29.
Kiacová Zuzana
LPU8954
A
OK Lokomotiva Pardub
54:00
+14:59
30.
Hamáčková Kristina
LBE8850
A
TJ Lokomotiva Beroun
54:58
+15:57
31.
Peterová Alena
DOB8953
A
KOB Dobruška
55:38
+16:37
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
D16B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležalová Hanka
VRL8851
B
OOS TJ Spartak Vrchl
40:39
+0:00
2.
Jelínková Zora
PGP8851
B
SK Praga Praha
43:07
+2:28
3.
Smolková Kateřina
PGP8852
B
SK Praga Praha
43:17
+2:38
4.
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
43:39
+3:00
5.
Knoblochová Jana
TUR8851
B
OOB TJ Turnov
44:14
+3:35
6.
Nádvorníková Tereza
LPU8953
B
OK Lokomotiva Pardub
45:04
+4:25
7.
Wurzelová Hana
OSN8972
B
SK Orientační sporty
45:22
+4:43
8.
Sehnalová Tereza
TUR8852
B
OOB TJ Turnov
45:35
+4:56
9.
Šákrová Michaela
BOR8850
B
OK Jiskra Nový Bor
45:47
+5:08
10.
Knesplová Veronika
BOR8950
B
OK Jiskra Nový Bor
47:04
+6:25
11.
Kafková Tereza
SJI8956
B
OK Jihlava
47:34
+6:55
12.
Píchalová Růžena
VSP8850
C
USK Praha
49:14
+8:35
13.
Kinzlová Iveta
SHK8952
B
TJ Slavia Hradec Krá
50:05
+9:26
14.
Kettnerová Dana
LBE8950
B
TJ Lokomotiva Beroun
50:43
+10:04
15.
Zákravská Šárka
SNA8951
B
TJ Start Náchod
52:37
+11:58
16.
Janková Helena
ODV8950
B
TJ AERO Odolena Voda
52:46
+12:07
17.
Weisbauerová Dagmar
LPU8951
B
OK Lokomotiva Pardub
53:32
+12:53
18.
Stupalová Tamara
JHB8852
B
TJ Jiskra Havlíčkův
53:54
+13:15
19.
Papežová Anna
TUR8951
C
OOB TJ Turnov
54:03
+13:24
20.
Vlosinská Barbora
SHK8854
B
TJ Slavia Hradec Krá
55:28
+14:49
21.
Neradová Eva
LIT8951
B
KOB Chemopetrol Litv
55:36
+14:57
22.
Slavíková Renata
BSO8950
B
KOB Baník Sokolov
56:08
+15:29
23.
Mundlová Michaela
NEJ8850
B
TJ Jiskra Nejdek
59:17
+18:38
24.
Pokladníková Petra
KRL8851
C
Kometa Kralovice
59:23
+18:44
25.
Brozová Zuzana
CHA8950
B
OK Chrastava
59:26
+18:47
26.
Králová Iveta
JHB8952
B
TJ Jiskra Havlíčkův
61:15
+20:36
27.
Dulovcová Michaela
KRE8851
B
TJ Sokol Křemže
72:31
+31:52
28.
Kohlová Zuzana
KPY8852
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
74:31
+33:52
29.
Kavková Radana
SCP8950
C
AC Sparta Praha
85:42
+45:03
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Přecechtělová Tereza
DKP8951
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
D18A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Tichovská Martina
PGP8658
A
SK Praga Praha
46:08
+0:00
2.
Krafková Lucie
BOR8650
A
OK Jiskra Nový Bor
46:32
+0:24
3.
Duchová Iveta
LPU8654
A
OK Lokomotiva Pardub
48:40
+2:32
4.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
50:20
+4:12
5.
Žabková Marie
TRC8753
A
SKOB BETA Třinec
50:54
+4:46
6.
Hrstková Vladěna
JHB8753
B
TJ Jiskra Havlíčkův
51:33
+5:25
7.
Cigošová Petra
TZL8656
A
SKOB Zlín
51:41
+5:33
8.
Hermanová Zuzana
LPU8752
A
OK Lokomotiva Pardub
52:25
+6:17
9.
Bohunská Jana
KRN8651
A
TJ Loko Krnov
52:42
+6:34
10.
Martynková Aneta
TRI8657
A
TJ TŽ Třinec
53:17
+7:09
11.
Bucká Martina
ABR8651
A
A-team NOVO Bruntál
53:33
+7:25
12.
Mrštíková Květa
LPU8753
A
OK Lokomotiva Pardub
54:48
+8:40
13.
Doležalová Vendula
PHK8752
A
OK 99 Hradec Králové
55:43
+9:35
14.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
55:47
+9:39
15.
Otrusinová Jana
TZL8658
A
SKOB Zlín
56:25
+10:17
16.
Vlažná Lucie
LCE8762
A
TJ Slovan Luhačovice
56:27
+10:19
17.
Doležalová Veronika
SHK8753
A
TJ Slavia Hradec Krá
56:31
+10:23
18.
Jiráčková Jana
JHB8651
A
TJ Jiskra Havlíčkův
56:45
+10:37
19.
Dittrichová Petra
KON8787
A
KOB Konice
56:54
+10:46
20.
Kyclová Jana
PHK8652
A
OK 99 Hradec Králové
56:55
+10:47
21.
Juračková Jana
LPU8653
A
OK Lokomotiva Pardub
57:13
+11:05
22.
Andršová Jana
SRK8756
A
SOOB Spartak Rychnov
57:59
+11:51
23.
Palátová Petra
SJI8658
A
OK Jihlava
58:02
+11:54
24.
Smutná Pavla
SRK8654
A
SOOB Spartak Rychnov
58:32
+12:24
25.
Uvízlová Martina
SJC8665
A
Sportcentrum Jičín
59:01
+12:53
26.
Vízková Karolína
SHK8754
A
TJ Slavia Hradec Krá
59:51
+13:43
27.
Semelová Eva
TZL8662
A
SKOB Zlín
60:28
+14:20
28.
Sedláčková Oldřiška
KRL8751
A
Kometa Kralovice
60:47
+14:39
29.
Zelená Radka
PGP8751
A
SK Praga Praha
61:16
+15:08
30.
Novotná Barbora
SHK8652
A
TJ Slavia Hradec Krá
63:29
+17:21
31.
Špicarová Michaela
SJC8754
A
Sportcentrum Jičín
63:39
+17:31
32.
Sůvová Barbora
LPU8751
A
OK Lokomotiva Pardub
64:07
+17:59
33.
Gazdačková Michala
SHK8653
A
TJ Slavia Hradec Krá
64:38
+18:30
34.
Kopalová Markéta
VLI8750
A
VSK Slavia TU Libere
65:33
+19:25
35.
Nunová Jana
SHK8656
A
TJ Slavia Hradec Krá
65:51
+19:43
36.
Stratilová Marie
ZBM8751
A
SK Žabovřesky Brno
68:27
+22:19
Mališová Barbora
DKP8654
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Bochenková Martina
DKP8758
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
D18B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
48:24
+0:00
2.
Matušová Petra
SJC8755
B
Sportcentrum Jičín
49:47
+1:23
3.
Betková Štěpánka
ROU8750
B
SKOB Roudnice nad La
49:48
+1:24
4.
Svobodová Jana
SMB8753
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
49:52
+1:28
5.
Švábková Lenka
SMB8752
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
53:44
+5:20
6.
Kohoutová Martina
SHK8651
B
TJ Slavia Hradec Krá
54:33
+6:09
7.
Rychtářová Martina
JIL8653
B
OK Jilemnice
56:48
+8:24
8.
Grešlová Veronika
PTK8751
B
OK Potůčky
57:21
+8:57
9.
Panáčková Lucie
SJI8756
B
OK Jihlava
57:28
+9:04
10.
Šenkýřová Jana
DOK8651
B
OK Doksy
59:39
+11:15
11.
Peterová Věra
DOB8751
C
KOB Dobruška
61:08
+12:44
12.
Kratochvílová Lucie
SJI8755
B
OK Jihlava
64:21
+15:57
13.
Ottová Tereza
TCE8650
B
TJ Elektrárny Kadaň
72:43
+24:19
14.
Kovaříčková Darja
KRE8751
B
TJ Sokol Křemže
93:25
+45:01
Kakrdová Iva
SJC8757
B
Sportcentrum Jičín
DISK
Urbánková Alena
SLA8651
C
SKOB STAVIMAT Slaný
VZDAL
Masopustová Eliška
DKP8656
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Foglarová Kamila
DKP8655
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Setínková Eva
DKP8759
C
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
D20A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kovářová Kristýna
DKP8450
E
SK Kotlářka Praha
56:51
+0:00
2.
Panchártková Jana
PHK8569
R
OK 99 Hradec Králové
59:06
+2:15
3.
Spurná Martina
PGP8556
R
SK Praga Praha
61:39
+4:48
3.
Przyczková Michaela
TRI8461
E
TJ TŽ Třinec
61:39
+4:48
5.
Brožková Radka
SJC8456
E
Sportcentrum Jičín
62:31
+5:40
6.
Krčálová Veronika
LPU8557
R
OK Lokomotiva Pardub
63:07
+6:16
7.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
A
SK Prostějov
63:20
+6:29
8.
Fukátková Pavla
LPU8552
A
OK Lokomotiva Pardub
66:12
+9:21
9.
Bajtošová Hana
ZBM8452
A
SK Žabovřesky Brno
66:18
+9:27
10.
Dokoupilová Radka
VBM8558
R
VSK MZLU Brno
67:34
+10:43
11.
Hrušková Lenka
OSN8569
R
SK Orientační sporty
68:53
+12:02
12.
Mezníková Lenka
PGP8453
R
SK Praga Praha
69:12
+12:21
13.
Višňová Michaela
VOV8456
A
VSK VŠB TU Ostrava
71:34
+14:43
14.
Tvarůžková Petra
SJI8452
R
OK Jihlava
72:05
+15:14
15.
Zemanová Šárka
SJI8553
A
OK Jihlava
72:31
+15:40
16.
Krejčíková Barbora
TZL8551
A
SKOB Zlín
73:17
+16:26
17.
Neradová Alena
LIT8551
A
KOB Chemopetrol Litv
74:58
+18:07
18.
Piskáčková Zuzana
TAP8453
A
KOB TRETRA Praha
76:20
+19:29
19.
Ulahelová Jana
KRN8451
A
TJ Loko Krnov
76:32
+19:41
20.
Petrová Daniela
LPU8454
R
OK Lokomotiva Pardub
81:11
+24:20
21.
Vávrová Veronika
JPV8551
A
SK Prostějov
85:31
+28:40
22.
Jindřišková Martina
JIL8552
A
OK Jilemnice
93:26
+36:35
23.
Štěpánová Pavla
PHK8558
A
OK 99 Hradec Králové
96:28
+39:37
24.
Sychrová Barbora
VBM8455
A
VSK MZLU Brno
101:35
+44:44
Nováková Lucie
DKP8552
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Janská Eva
DKP8451
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
D20B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Palečková Lucie
TUR8450
B
OOB TJ Turnov
65:54
+0:00
2.
Stulíková Barbora
SHK8552
B
TJ Slavia Hradec Krá
66:14
+0:20
3.
Pešková Markéta
SMB8551
B
SKOB SIG-MAT Mladá B
69:28
+3:34
4.
Soudková Martina
TEM8551
B
KOB Temelín
70:33
+4:39
5.
Ondřejová Dita
SJC8559
B
Sportcentrum Jičín
71:59
+6:05
6.
Táborská Adéla
TUR8552
B
OOB TJ Turnov
72:39
+6:45
7.
Soudková Šárka
EKP8451
B
VŠTJ Ekonom Praha
73:09
+7:15
8.
Hejtmánková Kateřina
TAP8462
B
KOB TRETRA Praha
77:03
+11:09
9.
Nápravníková Alice
LPM8453
B
OK Lokomotiva Plzeň
84:10
+18:16
10.
Kolomějevová Dita
SJI8557
B
OK Jihlava
90:47
+24:53
11.
Beránková Iveta
JHB8460
B
TJ Jiskra Havlíčkův
92:58
+27:04
12.
Chloupková Radka
SLP8451
R
SK Slavia Praha
103:02
+37:08
D21A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Lenka
TUR7951
R
OOB TJ Turnov
66:55
+0:00
2.
Kotecká Michaela
TBM7856
R
TJ Tesla Brno
67:40
+0:45
3.
Paseková Vladimíra
VRL7752
C
OOS TJ Spartak Vrchl
68:20
+1:25
4.
Klapalová Marcela
PHK6852
E
OK 99 Hradec Králové
68:21
+1:26
5.
Běhounová Veronika
PHK8251
R
OK 99 Hradec Králové
68:35
+1:40
6.
Fejlková Martina
SHK8152
R
TJ Slavia Hradec Krá
68:38
+1:43
7.
Filipová Ivana
SRK7373
C
SOOB Spartak Rychnov
69:36
+2:41
8.
Kalenská Romana
SJC8351
R
Sportcentrum Jičín
69:48
+2:53
9.
Cigošová Kateřina
TBM7995
C
TJ Tesla Brno
70:04
+3:09
10.
Gebauerová Jana
ZBM7951
C
SK Žabovřesky Brno
70:42
+3:47
11.
Kašková Barbora
CHA8050
C
OK Chrastava
71:37
+4:42
12.
Horčičková Eva
UOL7051
C
SK Univerzity Palack
72:23
+5:28
13.
Jirků Kamila
SJI8161
R
OK Jihlava
73:01
+6:06
14.
Maunová Romana
EKP8350
R
VŠTJ Ekonom Praha
73:09
+6:14
15.
Bukovacová Alena
ZBM7454
R
SK Žabovřesky Brno
73:58
+7:03
16.
Haluzová Jana
EKP8053
C
VŠTJ Ekonom Praha
74:18
+7:23
17.
Langpaulová Anna
SCP8257
R
AC Sparta Praha
74:22
+7:27
18.
Henychová Zuzana
VLI6151
C
VSK Slavia TU Libere
75:23
+8:28
19.
Zurynková Jana
EKP7053
C
VŠTJ Ekonom Praha
75:32
+8:37
19.
Melounková Lucie
PHK8054
R
OK 99 Hradec Králové
75:32
+8:37
21.
Hlubučková Dominika
CHA7750
C
OK Chrastava
76:10
+9:15
22.
Jiřištová Zuzana
JIL8254
R
OK Jilemnice
76:35
+9:40
23.
Janošíková Lenka
UOL7651
R
SK Univerzity Palack
77:27
+10:32
24.
Nejeschlebová Iva
VBM7852
C
VSK MZLU Brno
78:14
+11:19
24.
Horová Magda
VSP5450
C
USK Praha
78:14
+11:19
26.
Dytrtová Dagmar
SRK7952
R
SOOB Spartak Rychnov
78:24
+11:29
27.
Slámová Martina
TBM7777
C
TJ Tesla Brno
79:18
+12:23
28.
Valentová Helena
PGP6550
C
SK Praga Praha
79:31
+12:36
29.
Horynová Martina
TZL8351
R
SKOB Zlín
80:22
+13:27
30.
Jonášová Marta
PGP7557
C
SK Praga Praha
80:32
+13:37
31.
Víchová Šárka
LPU8352
C
OK Lokomotiva Pardub
80:37
+13:42
32.
Hostomská Jitka
PGP8056
C
SK Praga Praha
80:48
+13:53
33.
Pokorná Magdalena
PGP7562
C
SK Praga Praha
81:57
+15:02
34.
Janovská Petra
PGP7355
C
SK Praga Praha
82:05
+15:10
35.
Sedláčková Martina
EKP7959
C
VŠTJ Ekonom Praha
82:43
+15:48
36.
Valentová Hana
LPU7954
C
OK Lokomotiva Pardub
83:12
+16:17
37.
Tahalová Lenka
MFP6850
C
VŠSK MFF UK Praha
83:31
+16:36
38.
Žáčková Iva
ZBM7753
C
SK Žabovřesky Brno
83:47
+16:52
39.
Kohoutová Andrea
BOR6951
C
OK Jiskra Nový Bor
84:16
+17:21
40.
Bernátková Markéta
PVP7751
C
VSK Přírodověda - or
84:51
+17:56
41.
Svobodová Jitka
DCE7450
C
TJ Sokol Dobřichovic
85:16
+18:21
42.
Dulovcová Marie
KRE7051
C
TJ Sokol Křemže
85:36
+18:41
43.
Kožinová Jana
PGP6651
C
SK Praga Praha
85:40
+18:45
44.
Klimplová Zuzana
LPU8151
C
OK Lokomotiva Pardub
86:13
+19:18
45.
Čevelová Iva
ZBM8151
C
SK Žabovřesky Brno
86:23
+19:28
46.
Lomáková Iveta
TAP8152
C
KOB TRETRA Praha
86:25
+19:30
47.
Bernášková Petra
STB8297
C
TJ Stadion Nový Bor
87:31
+20:36
48.
Juračková Kateřina
LPU8353
R
OK Lokomotiva Pardub
87:44
+20:49
49.
Svobodová Kateřina
BOR7050
C
OK Jiskra Nový Bor
88:11
+21:16
50.
Kodysová Hana
RUZ8051
C
TJ Růžená
88:41
+21:46
51.
Klapalová Pavla
EKP7051
C
VŠTJ Ekonom Praha
91:43
+24:48
52.
Navrkalová Petra
ZBM8255
C
SK Žabovřesky Brno
93:13
+26:18
53.
Pavlů Veronika
DCE6950
C
TJ Sokol Dobřichovic
93:39
+26:44
54.
Kotovicová Michaela
CTB7959
C
SK Chotěboř
95:09
+28:14
55.
Bakovská Jitka
LIT8352
A
KOB Chemopetrol Litv
103:10
+36:15
Katrin Hölzer
D1101
OLV Weimar
DISK
D21B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Blechová Lenka
CHT8053
C
SK Chrast
59:12
+0:00
2.
Krásná Václava
SRK8153
C
SOOB Spartak Rychnov
60:25
+1:13
3.
Rambousková Kateřina
BSO8151
C
KOB Baník Sokolov
62:02
+2:50
4.
Brumková Tereza
DKL8150
C
TJ Sparta Doly Kladn
63:00
+3:48
5.
Městková Kateřina
VSP7650
C
USK Praha
63:13
+4:01
6.
Samková Renáta
PHK7456
C
OK 99 Hradec Králové
64:25
+5:13
7.
Sobotová Jana
VPM7250
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
66:19
+7:07
8.
Štěpánová Dita
SRK7956
C
SOOB Spartak Rychnov
68:03
+8:51
9.
Rambousková Alena
BSO8252
C
KOB Baník Sokolov
69:01
+9:49
10.
Mikulecká Nataša
SRK4751
C
SOOB Spartak Rychnov
69:16
+10:04
11.
Zelená Magda
PGP8255
C
SK Praga Praha
70:48
+11:36
12.
Weinerová Adéla
SHK8253
C
TJ Slavia Hradec Krá
72:55
+13:43
13.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univerzity Palack
73:03
+13:51
14.
Gregorová Lenka
CTB8351
C
SK Chotěboř
73:11
+13:59
15.
Znamenáčková Helena
TAP8153
C
KOB TRETRA Praha
73:35
+14:23
16.
Cigošová Eva
TBM8088
C
TJ Tesla Brno
73:50
+14:38
17.
Vaňková Lenka
PHK7852
C
OK 99 Hradec Králové
74:01
+14:49
18.
Piškulová Markéta
ODV7651
C
TJ AERO Odolena Voda
74:17
+15:05
19.
Skripniková Kateřina
TAP8051
C
KOB TRETRA Praha
74:55
+15:43
20.
Lacigová Michaela
PGP8150
C
SK Praga Praha
75:06
+15:54
21.
Schusterová Blanka
TZL8161
C
SKOB Zlín
75:07
+15:55
22.
Pokorná Kristýna
EKP8351
C
VŠTJ Ekonom Praha
75:30
+16:18
23.
Žďárská Romana
STB8196
C
TJ Stadion Nový Bor
76:23
+17:11
24.
Škodová Zuzana
VLI5650
C
VSK Slavia TU Libere
76:52
+17:40
25.
Procházková Alexandra
LPU7051
C
OK Lokomotiva Pardub
77:23
+18:11
26.
Štefanyuková Pavla
CST7454
C
TJ ČZ Strakonice
78:40
+19:28
27.
Siblíková Jana
SLP7952
C
SK Slavia Praha
81:32
+22:20
28.
Benešová Jaroslava
DKL7050
C
TJ Sparta Doly Kladn
81:53
+22:41
29.
Sukeníková Zuzana
VOV8353
C
VSK VŠB TU Ostrava
81:59
+22:47
30.
Schusterová Martina
TUR8352
C
OOB TJ Turnov
82:03
+22:51
31.
Městková Lucie
TEP7850
C
Tempo Praha
83:02
+23:50
32.
Löhning, Susanne
D0501
USV TU Dresden
83:05
+23:53
33.
Pátková Šárka
SHK8556
C
TJ Slavia Hradec Krá
83:15
+24:03
34.
Chaloupková Marie
SLP8151
C
SK Slavia Praha
83:40
+24:28
35.
Zelená Markéta
PGP5850
C
SK Praga Praha
84:16
+25:04
36.
Koppová Ingrid
PGP7960
C
SK Praga Praha
84:29
+25:17
37.
Šimšová Jana
MFP7651
C
VŠSK MFF UK Praha
92:14
+33:02
38.
Kubecová Jana
STB7399
C
TJ Stadion Nový Bor
95:01
+35:49
39.
Dobrovolná Lenka
PGP7963
C
SK Praga Praha
138:22
+79:10
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodověda - or
DISK
D21C
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novotná Veronika
BOR8052
C
OK Jiskra Nový Bor
79:51
+0:00
2.
Naporowská Marie
BSO7950
C
KOB Baník Sokolov
113:07
+33:16
3.
Lušková Kateřina
SHK8251
C
TJ Slavia Hradec Krá
117:06
+37:15
4.
Douchová Jaroslava
SNA7155
C
TJ Start Náchod
125:23
+45:32
Jandová Hana
LCV7150
C
TJ Loko Chomutov
DISK
D21E
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Brožková Dana
SJC8156
E
Sportcentrum Jičín
69:45
+0:00
2.
Stehnová Zuzana
SHK8150
E
TJ Slavia Hradec Krá
74:23
+4:38
3.
Klechová Vendula
TBM8199
E
TJ Tesla Brno
75:57
+6:12
4.
Štěrbová Marta
LPU7957
E
OK Lokomotiva Pardub
76:22
+6:37
5.
Macúchová Zuzana
TBM7956
E
TJ Tesla Brno
76:54
+7:09
6.
Kuncová Jana
SRK7553
E
SOOB Spartak Rychnov
79:36
+9:51
7.
Dočkalová Martina
LPU8357
E
OK Lokomotiva Pardub
80:16
+10:31
8.
Tichovská Hana
PGP6652
R
SK Praga Praha
80:22
+10:37
9.
Novotná Petra
PHK6651
E
OK 99 Hradec Králové
81:22
+11:37
10.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
81:26
+11:41
11.
Omová Michaela
TUR8153
C
OOB TJ Turnov
83:45
+14:00
12.
Pekárková Eva
TZL7653
E
SKOB Zlín
85:50
+16:05
13.
Smičková Eva
JPV8277
R
SK Prostějov
86:03
+16:18
14.
Ryšavá Magdalena
PGP7650
C
SK Praga Praha
86:16
+16:31
15.
Hrazdírová Iva
SCP8152
E
AC Sparta Praha
88:21
+18:36
16.
Eckardt, Cornelia
D0502
USV TU Dresden
90:55
+21:10
16.
Klimplová Lenka
LPU7951
R
OK Lokomotiva Pardub
90:55
+21:10
18.
Topinková Monika
BOR8054
E
OK Jiskra Nový Bor
91:05
+21:20
19.
Nováková Kateřina
TRI8251
R
TJ TŽ Třinec
92:05
+22:20
20.
Tichovská Hana
PGP8251
R
SK Praga Praha
95:22
+25:37
21.
Šolínová Lucie
PHK8055
R
OK 99 Hradec Králové
95:57
+26:12
22.
Bednářová Dana
UOL7951
C
SK Univerzity Palack
96:08
+26:23
23.
Kundisch, Sieglinde
D0505
USV TU Dresden
96:19
+26:34
24.
Jedličková Radka
LIT8151
R
KOB Chemopetrol Litv
97:26
+27:41
25.
Kupcová Veronika
EKP7850
R
VŠTJ Ekonom Praha
99:02
+29:17
26.
Kašková Kateřina
CHA7850
R
OK Chrastava
102:09
+32:24
27.
Švihovská Kateřina
BOR7851
C
OK Jiskra Nový Bor
103:48
+34:03
28.
Kolářová Magdalena
SJC7962
R
Sportcentrum Jičín
106:01
+36:16
29.
Bořánková Kristýna
VSP7054
C
USK Praha
108:52
+39:07
30.
Krafková Ita
BOR8156
R
OK Jiskra Nový Bor
109:52
+40:07
31.
Vlčovská Marta
LPU7667
R
OK Lokomotiva Pardub
111:21
+41:36
Škodová Petra
LPU8359
R
OK Lokomotiva Pardub
DISK
Stará Zdenka
TBM7952
E
TJ Tesla Brno
DISK
D35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rýdlová Magda
TJN6850
TJ Tatran Jablonec n
66:50
+0:00
2.
Kamenická Lenka
OSN6955
C
SK Orientační sporty
67:55
+1:05
3.
Abelová Ivana
STB6798
C
TJ Stadion Nový Bor
70:26
+3:36
4.
Teplá Hana
SHK6561
C
TJ Slavia Hradec Krá
80:57
+14:07
5.
Havelková Eva
LBE5950
C
TJ Lokomotiva Beroun
82:04
+15:14
6.
Smolková Alena
PGP6450
C
SK Praga Praha
83:23
+16:33
7.
Danihelová Jana
PTK6550
C
OK Potůčky
83:43
+16:53
8.
Komersová Jana
KNC6550
C
Sokol Kostelec n. Č.
86:06
+19:16
9.
Kettnerová Lenka
HCE6450
C
TJ Sokol Hostivice
88:05
+21:15
10.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
TJ Sokol Dobřichovic
88:28
+21:38
11.
Čechmánková Helena
OKP6450
C
SK OK 24 Praha
90:55
+24:05
12.
Andresová Radka
BOR6751
C
OK Jiskra Nový Bor
91:29
+24:39
13.
Švábková Šárka
SMB6552
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
93:38
+26:48
14.
Slavíková Kateřina
PGP6650
C
SK Praga Praha
97:50
+31:00
15.
Kuncová Dana
MLA6851
C
MLOK Mariánské Lázně
100:32
+33:42
16.
Kavalírová Kateřina
PHK6756
C
OK 99 Hradec Králové
107:16
+40:26
17.
Procházková Pavlína
LBE6450
C
TJ Lokomotiva Beroun
110:57
+44:07
18.
Pelikánová Lucie
MFP6950
C
VŠSK MFF UK Praha
112:58
+46:08
19.
Tloušťová Eva
SCP6950
C
AC Sparta Praha
114:53
+48:03
20.
Mudrová Martina
HCE6451
C
TJ Sokol Hostivice
126:52
+60:02
Lohrová Hana
SCP6550
C
AC Sparta Praha
DISK
D40B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Knapová Iva
LPU6052
C
OK Lokomotiva Pardub
48:26
+0:00
2.
Kavková Dana
SCP6150
C
AC Sparta Praha
50:50
+2:24
3.
Juračková Jana
LPU6051
C
OK Lokomotiva Pardub
52:32
+4:06
4.
Tichovská Jitka
PGP6153
C
SK Praga Praha
55:25
+6:59
5.
Vlčková Jindra
LDC6451
C
KOB Děčín
56:10
+7:44
6.
Lacigová Ivana
VSP5950
C
USK Praha
56:29
+8:03
7.
Vejvodová Mirka
VIK5751
C
KOB Vimperk
56:54
+8:28
8.
Hrstková Dana
JHB6051
C
TJ Jiskra Havlíčkův
57:22
+8:56
9.
Fantová Libuše
EKP5650
C
VŠTJ Ekonom Praha
57:27
+9:01
9.
Michálková Jiřina
VSP6151
C
USK Praha
57:27
+9:01
11.
Bochenková Jana
EKP6150
C
VŠTJ Ekonom Praha
57:37
+9:11
12.
Stackeová Anna
LCE5551
C
TJ Slovan Luhačovice
59:00
+10:34
13.
Chmelařová Marie
SHK6352
C
TJ Slavia Hradec Krá
59:59
+11:33
14.
Klečková Zina
HAV6151
C
SKOB Baník Havířov
63:37
+15:11
15.
Krejčíková Monika
TZL6262
C
SKOB Zlín
67:10
+18:44
16.
Mágrová Ivana
LCV5550
C
TJ Loko Chomutov
67:49
+19:23
17.
Hermanová Dana
LPU6151
C
OK Lokomotiva Pardub
67:56
+19:30
18.
Vilnerová Eva
LPU6054
C
OK Lokomotiva Pardub
69:12
+20:46
19.
Troupová Vladěna
KRE6351
C
TJ Sokol Křemže
69:14
+20:48
20.
Ježková Regina
MKP6350
C
SK Meteor Kačerov Pr
70:51
+22:25
21.
Konopáčová Jana
TUR5650
C
OOB TJ Turnov
70:55
+22:29
22.
Havlíčková Jindra
KNC6150
C
Sokol Kostelec n. Č.
71:34
+23:08
23.
Hartlová Blanka
ODV6350
C
TJ AERO Odolena Voda
72:23
+23:57
24.
Hejnalová Hana
PHK6151
C
OK 99 Hradec Králové
73:24
+24:58
25.
Klusáčková Jitka
TTR6152
C
OOB Třebíč
73:43
+25:17
26.
Hanušová Jitka
SNA6351
C
TJ Start Náchod
78:47
+30:21
27.
Kovaříčková Darja
KRE6352
C
TJ Sokol Křemže
79:36
+31:10
28.
Janovičová Věra
SKV6051
C
TJ Slovan Karlovy Va
83:05
+34:39
D45B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pánková Hana
PTK5750
C
OK Potůčky
51:20
+0:00
2.
Doležalová Vlasta
PGP5550
C
SK Praga Praha
52:05
+0:45
3.
Šedivá Miroslava
EKP5750
C
VŠTJ Ekonom Praha
52:59
+1:39
4.
Víchová Ladislava
LPU5851
C
OK Lokomotiva Pardub
53:36
+2:16
5.
Procházková Miluše
DCE5450
C
TJ Sokol Dobřichovic
53:55
+2:35
6.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK lyžování a OB Nov
54:33
+3:13
7.
Dočkalová Jiřina
LPU5654
C
OK Lokomotiva Pardub
55:02
+3:42
8.
Štrossová Jiřina
DCE5650
C
TJ Sokol Dobřichovic
55:58
+4:38
9.
Cabrnochová Hana
DKL5550
C
TJ Sparta Doly Kladn
58:07
+6:47
10.
Pokorná Eva
TEM5751
C
KOB Temelín
59:36
+8:16
11.
Brumková Vladimíra
DKL5350
C
TJ Sparta Doly Kladn
61:13
+9:53
12.
Žemličková Jindra
CHT5751
C
SK Chrast
63:38
+12:18
13.
Doležalová Olga
KAM5950
C
SK Kamenice
68:27
+17:07
14.
Gazdačková Jana
SHK5851
C
TJ Slavia Hradec Krá
69:58
+18:38
15.
Gabrielová Šárka
ONO5950
C
SKOB Ostrov
71:10
+19:50
16.
Bláhová Luba
SHK5852
C
TJ Slavia Hradec Krá
71:15
+19:55
17.
Hejtmánková Alena
TAP5452
C
KOB TRETRA Praha
71:23
+20:03
18.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
C
SK Orientační sporty
73:51
+22:31
19.
Stupalová Jana
JHB5451
C
TJ Jiskra Havlíčkův
77:12
+25:52
19.
Nováková Jana
NPA5552
C
SK lyžování a OB Nov
77:12
+25:52
21.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardub
78:35
+27:15
Flašarová Marie
KCK5756
C
KOB Český Krumlov
DISK
D50B
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Nováková Svatava
SKV5351
C
TJ Slovan Karlovy Va
48:02
+0:00
2.
Neradová Alena
LIT5051
C
KOB Chemopetrol Litv
50:44
+2:42
3.
Dohnalová Dana
VSP5050
C
USK Praha
51:05
+3:03
4.
Omová Jana
TUR5150
C
OOB TJ Turnov
52:07
+4:05
5.
Hamáčková Eva
LBE5150
C
TJ Lokomotiva Beroun
52:51
+4:49
6.
Savičová Irena
SKV5352
C
TJ Slovan Karlovy Va
62:49
+14:47
7.
Nedvídková Jitka
DLT5151
C
OB Rozmarýn Litoměři
83:37
+35:35
8.
Ondrůjová Anna
LIT5351
C
KOB Chemopetrol Litv
90:46
+42:44
D55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vlachová Renata
VOV4450
C
VSK VŠB TU Ostrava
38:21
+0:00
2.
Suchá Bohuslava
PGP4450
C
SK Praga Praha
41:28
+3:07
3.
Kubíková Květa
LPU4752
C
OK Lokomotiva Pardub
41:37
+3:16
4.
Dvořáková Ladislava
PGP4451
C
SK Praga Praha
43:47
+5:26
5.
Haňkovská Jana
PGP4050
C
SK Praga Praha
44:06
+5:45
6.
Bohuslavová Věra
LPM4850
C
OK Lokomotiva Plzeň
44:33
+6:12
7.
Městková Eva
TEP4851
C
Tempo Praha
45:48
+7:27
8.
Křtěnská Leontina
BOR4650
C
OK Jiskra Nový Bor
49:01
+10:40
9.
Kvapilová Helena
TUR4751
C
OOB TJ Turnov
49:07
+10:46
10.
Vítková Ivana
TEP4850
C
Tempo Praha
53:29
+15:08
11.
Brabcová Jindra
LCV4750
C
TJ Loko Chomutov
58:05
+19:44
D60B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zmeková Míla
SLP4451
C
SK Slavia Praha
50:01
+0:00
2.
Krausová Marie
LLI4451
C
TJ Loko Liberec
57:42
+7:41
D65B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bláhová Blanka
SJP3651
C
Slavoj Praha
49:12
+0:00
2.
Vondrová Radmila
FSP3750
C
VŠTJ Stavební fakult
53:07
+3:55
3.
Nováková Růžena
TEP2650
C
Tempo Praha
68:28
+19:16
4.
Burýšková Věra
TJP3750
C
OOB TJ Sokol Troja
73:33
+24:21
5.
Lejsková Jiřina
TEP3750
C
Tempo Praha
90:58
+41:46
6.
Bezpalcová Drahomíra
BOR3350
C
OK Jiskra Nový Bor
92:38
+43:26
H10B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kettner Lukáš
HCE9400
C
TJ Sokol Hostivice
32:39
+0:00
2.
Kašpar Vojtěch
SLA9500
C
SKOB STAVIMAT Slaný
33:27
+0:48
3.
Kamenický Jeroným
OSN9549
C
SK Orientační sporty
38:44
+6:05
4.
Bozděch Viktor
VSP
USK Praha
64:40
+32:01
5.
Fritsche Daniel
ROZ9501
C
Orientační klub TOM
77:38
+44:59
H12B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bělohlávek Jiří
ROZ9201
B
Orientační klub TOM
39:02
+0:00
2.
Klusáček Jan
TTR9301
B
OOB Třebíč
40:35
+1:33
3.
Kamenický Tobiáš
OSN9339
B
SK Orientační sporty
43:34
+4:32
4.
Klouček Martin
STH9301
C
SK Studenec
45:13
+6:11
5.
Švábek Jan
SMB9301
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
46:53
+7:51
6.
Ludvík Vojtěch
STB9301
C
TJ Stadion Nový Bor
47:59
+8:57
7.
Kamaryt Michal
NEJ9200
B
TJ Jiskra Nejdek
51:39
+12:37
8.
Kučera Michal
STH9201
C
SK Studenec
60:17
+21:15
H14B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henych Ondřej
VLI9001
A
VSK Slavia TU Libere
52:08
+0:00
2.
Henych Tomáš
VLI9002
A
VSK Slavia TU Libere
53:21
+1:13
3.
Bořil Petr
OSN9137
B
SK Orientační sporty
54:49
+2:41
4.
Klapal Jan
VAM9001
B
OOB Vamberk
55:12
+3:04
5.
Hyka Jan
TUR9002
B
OOB TJ Turnov
56:38
+4:30
6.
Ptáček Jiří
SRK9002
B
SOOB Spartak Rychnov
58:19
+6:11
7.
Brož Petr
CHA9106
B
OK Chrastava
58:34
+6:26
8.
Procházka David
LPU9113
B
OK Lokomotiva Pardub
59:23
+7:15
9.
Zelenka Tomáš
PHK9001
B
OK 99 Hradec Králové
59:31
+7:23
10.
Krejsa Martin
CHT9001
B
SK Chrast
60:48
+8:40
11.
Hausvater Jan
SHK9005
B
TJ Slavia Hradec Krá
61:37
+9:29
12.
Havlíček Lukáš
JIL9003
B
OK Jilemnice
62:23
+10:15
13.
Krajíček Václav
VRL9101
B
OOS TJ Spartak Vrchl
62:32
+10:24
14.
Tkadlec Josef
FSP9001
B
VŠTJ Stavební fakult
63:42
+11:34
15.
Nožka Radek
ZAM9001
B
OOB Sokol Žamberk
64:05
+11:57
16.
Procházka Pavel
LBE9000
B
TJ Lokomotiva Beroun
64:30
+12:22
17.
Bína Martin
MLA9102
B
MLOK Mariánské Lázně
65:57
+13:49
18.
Klouček Tomáš
STH9002
C
SK Studenec
66:32
+14:24
19.
Černý Vojtěch
JIL9006
B
OK Jilemnice
66:40
+14:32
20.
Kopal Ondřej
VLI9100
A
VSK Slavia TU Libere
67:05
+14:57
21.
Hovorka Lukáš
LPU9001
B
OK Lokomotiva Pardub
67:27
+15:19
22.
Hartl Martin
ODV9000
B
TJ AERO Odolena Voda
72:30
+20:22
23.
Kamenický Matěj
OSN9036
A
SK Orientační sporty
73:08
+21:00
24.
Wolf Daniel
TUR9100
B
OOB TJ Turnov
73:58
+21:50
25.
Franců Adam
TUR9004
C
OOB TJ Turnov
74:05
+21:57
26.
Seidl Jakub
LPU9104
B
OK Lokomotiva Pardub
76:24
+24:16
27.
Čechmánek Radek
OKP9101
B
SK OK 24 Praha
77:02
+24:54
28.
Čermák Jan
LPU9301
B
OK Lokomotiva Pardub
77:05
+24:57
29.
Beran Lukáš
TJN9002
B
TJ Tatran Jablonec n
78:45
+26:37
30.
Exner Jan
STH9001
C
SK Studenec
78:48
+26:40
31.
Landovský Tomáš
PGP9103
B
SK Praga Praha
79:29
+27:21
32.
Krejsa Vladimír
CHT9202
B
SK Chrast
79:31
+27:23
33.
Pavel Tomáš
SHK9006
B
TJ Slavia Hradec Krá
80:08
+28:00
34.
Machek Vojta
VRL9102
C
OOS TJ Spartak Vrchl
80:33
+28:25
35.
Picek Jan
TJN9101
C
TJ Tatran Jablonec n
81:21
+29:13
36.
Stránský Jiří
KPY9100
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
81:26
+29:18
37.
Tengler Petr
MLA9101
B
MLOK Mariánské Lázně
82:29
+30:21
38.
Zemaník Jan
TYN9104
B
SK Týniště nad Orlic
83:29
+31:21
39.
Hostaš Petr
TJN9001
B
TJ Tatran Jablonec n
83:58
+31:50
40.
Stulík Matěj
SHK9101
B
TJ Slavia Hradec Krá
84:07
+31:59
41.
Šnobr Michal
SJI9102
B
OK Jihlava
85:37
+33:29
42.
Chmelař Lukáš
SHK9102
B
TJ Slavia Hradec Krá
86:20
+34:12
43.
Frank Jan
MAS9001
B
KČT Aš
87:34
+35:26
44.
Glovacký Radim
SHK9002
B
TJ Slavia Hradec Krá
88:10
+36:02
45.
Rusý Tomáš
DCE9300
B
TJ Sokol Dobřichovic
88:49
+36:41
46.
Šimon Václav
LBE9100
A
TJ Lokomotiva Beroun
89:20
+37:12
47.
Náhlovský David
TUR9200
B
OOB TJ Turnov
93:19
+41:11
48.
Bína Roman
MLA9209
B
MLOK Mariánské Lázně
96:24
+44:16
49.
Dohnal Tomáš
PTK9201
B
OK Potůčky
97:17
+45:09
50.
Valenta David
PGP9100
B
SK Praga Praha
99:03
+46:55
51.
Šabatka Jan
SHK9001
B
TJ Slavia Hradec Krá
99:08
+47:00
52.
Píchal Miroslav
VSP9000
C
USK Praha
99:15
+47:07
53.
Frey Marek
KPY9001
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
99:38
+47:30
54.
Votava Štěpán
KNC9101
B
Sokol Kostelec n. Č.
145:54
+93:46
Švirák Ondřej
BSO9102
B
KOB Baník Sokolov
DISK
Vychodil Adam
SHK9105
B
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
Kovář Tomáš
BSO9101
B
KOB Baník Sokolov
DISK
Kamenický Jakub
PHK9104
B
OK 99 Hradec Králové
DISK
Stránský Vojtěch
DKP9005
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
H16A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chromý Adam
ZBM8841
A
SK Žabovřesky Brno
50:04
+0:00
2.
Kodeda Štěpán
SSU8808
A
SK Severka Šumperk
52:37
+2:33
3.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
52:49
+2:45
4.
Mališ Jiří
JIL8806
A
OK Jilemnice
53:44
+3:40
5.
Veselý Vojtěch
NEJ8800
A
TJ Jiskra Nejdek
54:48
+4:44
6.
Cahel Marek
LCE8803
A
TJ Slovan Luhačovice
54:51
+4:47
7.
Hájek Daniel
ZBM8919
A
SK Žabovřesky Brno
55:06
+5:02
8.
Bořil Tomáš
ZBM8833
A
SK Žabovřesky Brno
55:11
+5:07
9.
Zimmermann Jakub
ZBM8928
A
SK Žabovřesky Brno
55:16
+5:12
10.
Panchártek Jan
PHK8802
A
OK 99 Hradec Králové
56:53
+6:49
11.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzity Palack
59:23
+9:19
12.
Krajíček Vojtěch
JIL8805
A
OK Jilemnice
59:41
+9:37
13.
Vlažný Jan
LCE8901
A
TJ Slovan Luhačovice
59:43
+9:39
14.
Rajnošek Matěj
SJI8810
A
OK Jihlava
60:56
+10:52
15.
Perůtka Jan
JIL8808
A
OK Jilemnice
62:21
+12:17
16.
Jirčák Ondřej
SRK8805
A
SOOB Spartak Rychnov
62:22
+12:18
17.
Dusílek Adam
SRK8902
A
SOOB Spartak Rychnov
62:31
+12:27
18.
Řeháček Jakub
ABR8902
A
A-team NOVO Bruntál
62:39
+12:35
19.
Klusáček Matěj
TTR8901
A
OOB Třebíč
62:41
+12:37
20.
Kubát Jan
PHK8902
A
OK 99 Hradec Králové
62:57
+12:53
21.
Petras Tomáš
SRK8804
A
SOOB Spartak Rychnov
63:51
+13:47
22.
Nečas Tomáš
TZL8801
A
SKOB Zlín
64:08
+14:04
23.
Pospíšek Marek
TBM8907
A
TJ Tesla Brno
64:18
+14:14
24.
Maliňák Štěpán
KVS8801
A
SKOB Kobra Vsetín
65:15
+15:11
25.
Pátek Lukáš
SRK8905
A
SOOB Spartak Rychnov
65:35
+15:31
26.
Műller Martin
PHK8903
A
OK 99 Hradec Králové
65:57
+15:53
27.
Slezák Zdeněk
LCE8902
A
TJ Slovan Luhačovice
66:27
+16:23
28.
Bareš Ondřej
SHK8905
A
TJ Slavia Hradec Krá
68:55
+18:51
29.
Pavlů Ondřej
PGP8904
A
SK Praga Praha
69:47
+19:43
30.
Čechura Tomáš
LPM8900
A
OK Lokomotiva Plzeň
70:22
+20:18
31.
Lejsek Tadeáš
PGP8903
A
SK Praga Praha
70:37
+20:33
32.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
OOS TJ Spartak Vrchl
70:41
+20:37
33.
Kučera Petr
TUR8902
A
OOB TJ Turnov
71:44
+21:40
34.
Špicar Petr
SJC8801
A
Sportcentrum Jičín
72:44
+22:40
35.
Plšek Matěj
ZBM8927
A
SK Žabovřesky Brno
77:38
+27:34
36.
Bravený Adam
VBM8801
A
VSK MZLU Brno
85:49
+35:45
Hájek Štěpán
CTB8901
A
SK Chotěboř
DISK
H16B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hradec Pavel
CHA8801
B
OK Chrastava
55:54
+0:00
2.
Kunc Petr
MLA8801
B
MLOK Mariánské Lázně
56:05
+0:11
3.
Šafránek Michal
VRL8804
B
OOS TJ Spartak Vrchl
60:03
+4:09
4.
Šimon Jakub
LBE8801
B
TJ Lokomotiva Beroun
62:08
+6:14
5.
Klícha Martin
SRK8801
B
SOOB Spartak Rychnov
62:10
+6:16
6.
Škoda Jakub
VLI8800
B
VSK Slavia TU Libere
62:11
+6:17
7.
Rederer Václav
SHK8801
B
TJ Slavia Hradec Krá
62:42
+6:48
8.
Gerhard Petr
SJI8808
B
OK Jihlava
63:42
+7:48
9.
Holuša Jakub
JAM8800
B
SK Jamnice
63:47
+7:53
10.
Mejznar Radek
VRL8802
B
OOS TJ Spartak Vrchl
65:22
+9:28
11.
Stránský Michal
BOR8900
B
OK Jiskra Nový Bor
65:34
+9:40
12.
Kycl Josef
PHK8804
B
OK 99 Hradec Králové
65:36
+9:42
13.
Grundman Vojtěch
CHC8801
B
KOB Choceň
67:08
+11:14
14.
Červinka Jan
PGP8902
B
SK Praga Praha
67:15
+11:21
15.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
B
OK Potůčky
68:09
+12:15
16.
Hruška Ondřej
OSN8935
B
SK Orientační sporty
68:10
+12:16
17.
Havlas Jan
SHK8908
B
TJ Slavia Hradec Krá
69:42
+13:48
18.
Štemberk Adam
LBE8904
B
TJ Lokomotiva Beroun
70:34
+14:40
19.
Šabatka Zdeněk
SHK8902
B
TJ Slavia Hradec Krá
70:48
+14:54
20.
Srb Tomáš
BOR8801
B
OK Jiskra Nový Bor
71:21
+15:27
21.
Jirásek Michal
SHK8901
B
TJ Slavia Hradec Krá
71:56
+16:02
22.
Hradil František
CHA8900
B
OK Chrastava
76:09
+20:15
23.
Hodek Michal
TAP8808
B
KOB TRETRA Praha
76:48
+20:54
24.
Beran Pavel
TJN8902
TJ Tatran Jablonec n
78:00
+22:06
25.
Stuchlík Jaroslav
NPA8901
B
SK lyžování a OB Nov
80:11
+24:17
26.
Kroupa Jan
LPU8807
B
OK Lokomotiva Pardub
80:31
+24:37
27.
Kubíček Ivo
OSN8900
C
SK Orientační sporty
85:29
+29:35
28.
Tomalík Ondřej
SHK8904
B
TJ Slavia Hradec Krá
86:17
+30:23
29.
Spazierer Filip
NEJ8900
B
TJ Jiskra Nejdek
92:51
+36:57
30.
Burdík Štěpán
SLA
C
SKOB STAVIMAT Slaný
93:01
+37:07
31.
Valenta Jakub
PGP8900
C
SK Praga Praha
94:18
+38:24
32.
Tengler Martin
MLA8901
B
MLOK Mariánské Lázně
95:39
+39:45
33.
Zuna Jaroslav
SCP8801
C
AC Sparta Praha
98:11
+42:17
34.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
104:00
+48:06
35.
Tvrdek Vojtěch
LBE8902
C
TJ Lokomotiva Beroun
107:00
+51:06
36.
Mudra Martin
HCE8902
C
TJ Sokol Hostivice
115:41
+59:47
37.
Bitter Aleš
KNC8803
B
Sokol Kostelec n. Č.
133:40
+77:46
H18A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Přibyl Bronislav
TZL8603
A
SKOB Zlín
58:27
+0:00
2.
Beneš Jan
SJC8703
A
Sportcentrum Jičín
59:07
+0:40
3.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
60:01
+1:34
4.
Hradil Jiří
TZL8604
A
SKOB Zlín
60:45
+2:18
5.
Balcar Aleš
PHK8602
A
OK 99 Hradec Králové
63:35
+5:08
6.
Polášek Jan
TZL8601
A
SKOB Zlín
63:39
+5:12
7.
Pracný Jakub
ZBM8614
C
SK Žabovřesky Brno
63:40
+5:13
8.
Henych Martin
VLI8601
A
VSK Slavia TU Libere
63:41
+5:14
9.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
64:27
+6:00
10.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
64:39
+6:12
11.
Mazúr Martin
ZBM8701
A
SK Žabovřesky Brno
65:04
+6:37
12.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
66:03
+7:36
13.
Vlček Martin
TUR8702
A
OOB TJ Turnov
67:19
+8:52
14.
Stehlík Ondřej
ZBM8605
A
SK Žabovřesky Brno
67:24
+8:57
15.
Brtník Adam
UOL8705
A
SK Univerzity Palack
70:36
+12:09
16.
Neumann Petr
PGP8705
A
SK Praga Praha
71:23
+12:56
17.
Samek Martin
SRK8701
A
SOOB Spartak Rychnov
71:31
+13:04
18.
Eid Michal
TZL8707
A
SKOB Zlín
71:40
+13:13
19.
Andrš Jiří
SRK8601
A
SOOB Spartak Rychnov
72:19
+13:52
20.
Jalový Vlastimil
RBK8604
A
SK Radioklub Blansko
73:06
+14:39
21.
Jakob Jan
UOL8701
A
SK Univerzity Palack
73:42
+15:15
22.
Procházka Antonín
PGP8707
A
SK Praga Praha
73:58
+15:31
23.
Šíma Petr
PZR8702
A
SKP Žďár nad Sázavou
74:14
+15:47
24.
Bolech Filip
LPU8602
A
OK Lokomotiva Pardub
74:22
+15:55
25.
Bialožyt Michal
TRC8700
B
SKOB BETA Třinec
75:11
+16:44
26.
Leideck, Karsten
D0504
USV TU Dresden
77:13
+18:46
27.
Kočí Martin
VBM8702
A
VSK MZLU Brno
77:55
+19:28
28.
Zelinka Jiří
ZBM8740
A
SK Žabovřesky Brno
78:33
+20:06
29.
Fiala Petr
LPU8701
A
OK Lokomotiva Pardub
81:43
+23:16
30.
Budín Václav
JIL8705
A
OK Jilemnice
83:16
+24:49
31.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
84:53
+26:26
32.
Svoboda Martin
SJI8602
A
OK Jihlava
86:11
+27:44
33.
Laštůvka Jan
TRI8704
A
TJ TŽ Třinec
87:20
+28:53
34.
Javůrek Tomáš
VRB8701
A
SK při gymnáziu OOB
88:59
+30:32
35.
Justa Pavel
PHK8701
A
OK 99 Hradec Králové
94:45
+36:18
Sedláček Tomáš
TRC8601
A
SKOB BETA Třinec
DISK
Hejzlar Štěpán
DKP8609
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
H18B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Lenner Miroslav
LPU8605
B
OK Lokomotiva Pardub
61:56
+0:00
2.
Kinzel Martin
SHK8605
B
TJ Slavia Hradec Krá
63:56
+2:00
3.
Šmehlík Eduard
SHK8702
B
TJ Slavia Hradec Krá
64:31
+2:35
4.
Flašar Jan
KCK8612
B
KOB Český Krumlov
64:32
+2:36
5.
Kopecký Ondřej
LPU8704
B
OK Lokomotiva Pardub
65:18
+3:22
6.
Kučera Jiří
TUR8701
B
OOB TJ Turnov
65:29
+3:33
7.
Pátek Michal
CHC8603
B
KOB Choceň
67:44
+5:48
8.
Kohl Ondřej
KPY8600
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
70:38
+8:42
9.
Čejka Michal
JHB8702
B
TJ Jiskra Havlíčkův
71:51
+9:55
10.
Kafka Miloš
LPU8608
B
OK Lokomotiva Pardub
76:07
+14:11
11.
Hájek Jakub
CTB8701
B
SK Chotěboř
76:40
+14:44
12.
Gabriel Vojtěch
ONO8702
B
SKOB Ostrov
77:27
+15:31
13.
Kysilko Zdeněk
CHT8601
B
SK Chrast
78:14
+16:18
14.
Hejtmánek Martin
TAP8605
B
KOB TRETRA Praha
79:27
+17:31
15.
Ježek Lukáš
CHA8604
B
OK Chrastava
80:30
+18:34
16.
Budaj Radoslav
DLT8601
B
OB Rozmarýn Litoměři
82:11
+20:15
17.
Klapka Michal
JIL8701
B
OK Jilemnice
88:08
+26:12
18.
Pozděna Martin
LPM8701
B
OK Lokomotiva Plzeň
89:49
+27:53
19.
Slavík Štěpán
BSO8600
B
KOB Baník Sokolov
96:00
+34:04
Novák Daniel
DOK8700
B
OK Doksy
DISK
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Duda Radim
DKP8707
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
Jůzek Martin
DKP8604
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
H20A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Komanec Václav
SHK8406
E
TJ Slavia Hradec Krá
63:13
+0:00
2.
Procházka Jan
PGP8407
E
SK Praga Praha
66:38
+3:25
3.
Skyva Jan
PGP8501
R
SK Praga Praha
67:51
+4:38
4.
Šedivý Jan
EKP8400
R
VŠTJ Ekonom Praha
69:14
+6:01
5.
Rajnošek Zdeněk
JIL8506
A
OK Jilemnice
69:31
+6:18
6.
Háj Jakub
TZL8501
R
SKOB Zlín
70:19
+7:06
7.
Holas Ondřej
TUR8501
A
OOB TJ Turnov
71:08
+7:55
8.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
72:10
+8:57
9.
Dlabaja Štěpán
VRB8508
R
SK při gymnáziu OOB
72:35
+9:22
10.
Jansa Jiří
CHT8402
A
SK Chrast
74:22
+11:09
11.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymnáziu OOB
74:33
+11:20
12.
Slezák Martin
LCE8501
A
TJ Slovan Luhačovice
74:41
+11:28
13.
Gazdačko Jan
SHK8404
R
TJ Slavia Hradec Krá
75:10
+11:57
14.
Stoklasa Bohumil
JPV8417
A
SK Prostějov
76:28
+13:15
15.
Váňa Martin
TUR8401
R
OOB TJ Turnov
77:35
+14:22
16.
Brož Marek
TUR8402
A
OOB TJ Turnov
77:46
+14:33
17.
Stehlík Martin
ZBM8503
A
SK Žabovřesky Brno
77:55
+14:42
18.
Kabáth David
ZBM8433
A
SK Žabovřesky Brno
78:57
+15:44
19.
Bouchal Jiří
VPM8449
R
KOS Slavia VŠ Plzeň
79:50
+16:37
20.
Kořínek Jindřich
TUR8406
A
OOB TJ Turnov
80:53
+17:40
21.
Makovský Jakub
TAP8511
A
KOB TRETRA Praha
81:14
+18:01
22.
Rychlý Pavel
OOP8505
A
TJ Opava
81:47
+18:34
23.
Svoboda Petr
SHK8508
A
TJ Slavia Hradec Krá
82:36
+19:23
24.
Veverka Tomáš
VAM8401
A
OOB Vamberk
83:12
+19:59
25.
Peths Matěj
VRB8507
A
SK při gymnáziu OOB
85:40
+22:27
26.
Zedníček Václav
VRB8403
R
SK při gymnáziu OOB
86:04
+22:51
27.
Kopáček Jan
CHT8510
A
SK Chrast
86:05
+22:52
28.
Herman Jan
LPU8505
A
OK Lokomotiva Pardub
86:30
+23:17
29.
Prášil Ondřej
NPA8402
A
SK lyžování a OB Nov
91:39
+28:26
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
H20B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Fišer Jiří
SLP8503
B
SK Slavia Praha
66:11
+0:00
2.
Pešek Ondřej
CHC8502
B
KOB Choceň
73:30
+7:19
3.
Ježek Jiří
PHK8403
B
OK 99 Hradec Králové
74:13
+8:02
4.
Šafránek Jan
VRL8502
B
OOS TJ Spartak Vrchl
79:13
+13:02
5.
Macek Jiří
LIT8401
B
KOB Chemopetrol Litv
82:15
+16:04
6.
Hartl Jan
ODV8402
B
TJ AERO Odolena Voda
84:41
+18:30
7.
Šilhavý Jakub
LPM8500
B
OK Lokomotiva Plzeň
86:24
+20:13
8.
Paták Pavel
KSH8501
B
TJ Kašperské Hory
87:46
+21:35
9.
Fukátko Petr
LPU8503
B
OK Lokomotiva Pardub
88:27
+22:16
10.
Bejr Zdeněk
NPA8401
B
SK lyžování a OB Nov
89:55
+23:44
11.
Martinec Petr
CHT8502
C
SK Chrast
91:41
+25:30
12.
Nýdrle Lukáš
VRL8401
C
OOS TJ Spartak Vrchl
94:05
+27:54
13.
Talavašek Kamil
SJI8404
B
OK Jihlava
97:23
+31:12
14.
Ander Adam
CTB8501
B
SK Chotěboř
99:29
+33:18
15.
Koldinský Jan
KPY8506
B
SKOB Kralupy n.Vlt.
115:06
+48:55
Čabla Adam
SLA8500
C
SKOB STAVIMAT Slaný
DISK
Hulec Jakub
VSP8401
B
USK Praha
DISK
Plíhal Tomáš
SJI8509
B
OK Jihlava
DISK
Frey Eduard
DKP8510
B
SK Kotlářka Praha
PRŮMĚR
H21A
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henek Vladan
JPV8002
C
SK Prostějov
85:02
+0:00
2.
Hanslián David
LCE7835
C
TJ Slovan Luhačovice
88:03
+3:01
3.
Knížek Jiří
LPU8204
C
OK Lokomotiva Pardub
88:47
+3:45
4.
Kozák Petr
VSP6501
R
USK Praha
89:30
+4:28
5.
Krejčík Jiří
TZL8301
R
SKOB Zlín
89:38
+4:36
6.
Voráček Michal
PGP8009
C
SK Praga Praha
90:03
+5:01
7.
Kazda Ondřej
SJC8202
R
Sportcentrum Jičín
90:25
+5:23
8.
Bukovac Maroš
ZBM7605
C
SK Žabovřesky Brno
90:34
+5:32
9.
Janovský Tomáš
PGP6401
C
SK Praga Praha
90:39
+5:37
10.
Hora Vojtěch
PGP8301
C
SK Praga Praha
92:03
+7:01
11.
Vobr Marek
BOR7801
C
OK Jiskra Nový Bor
92:56
+7:54
12.
Vítek Tomáš
SRK7704
C
SOOB Spartak Rychnov
93:09
+8:07
13.
Novotný Milan
PHK6502
C
OK 99 Hradec Králové
93:10
+8:08
14.
Stulík Jakub
SHK8212
C
TJ Slavia Hradec Krá
93:28
+8:26
15.
Janeček Oldřich
MFP8200
C
VŠSK MFF UK Praha
93:45
+8:43
16.
Kondrát Martin
PGP6501
C
SK Praga Praha
94:19
+9:17
17.
Weiner Jakub
SHK7911
C
TJ Slavia Hradec Krá
94:21
+9:19
18.
Liščinský Zdeněk
TBM8215
R
TJ Tesla Brno
94:52
+9:50
19.
Laciga Radek
PGP8202
C
SK Praga Praha
95:03
+10:01
20.
Sedlák Radek
SRK7504
C
SOOB Spartak Rychnov
95:06
+10:04
21.
Rambousek Karel
BSO7907
C
KOB Baník Sokolov
95:26
+10:24
22.
Bláha Jan
SHK8215
C
TJ Slavia Hradec Krá
96:01
+10:59
23.
Fibír Tomáš
FSP7901
C
VŠTJ Stavební fakult
96:07
+11:05
24.
Pokorný Ondřej
PGP7506
C
SK Praga Praha
96:17
+11:15
25.
Mudrák Stanislav
LCE6701
C
TJ Slovan Luhačovice
96:18
+11:16
25.
Slováček Tomáš
TZL8002
C
SKOB Zlín
96:18
+11:16
27.
Venhoda Milan
SJI7104
C
OK Jihlava
96:46
+11:44
28.
Novák Zdeněk
NPA7701
C
SK lyžování a OB Nov
96:53
+11:51
29.
Tesař Pavel
PGP7708
C
SK Praga Praha
96:54
+11:52
30.
Kalenský Tomáš
SJC8015
C
Sportcentrum Jičín
97:35
+12:33
31.
Ondráček Radim
EKP7414
C
VŠTJ Ekonom Praha
97:55
+12:53
32.
Skripnik Ondřej
TAP7502
C
KOB TRETRA Praha
98:00
+12:58
33.
Koblic Jan
SRK7605
C
SOOB Spartak Rychnov
98:08
+13:06
34.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
98:31
+13:29
35.
Pašek František
SLA7600
C
SKOB STAVIMAT Slaný
98:37
+13:35
36.
Blahuta Marek
MFP7301
C
VŠSK MFF UK Praha
98:55
+13:53
37.
Kopec Tomáš
VOV8203
C
VSK VŠB TU Ostrava
99:17
+14:15
38.
Hovorka Jan
LPU7907
C
OK Lokomotiva Pardub
100:10
+15:08
39.
Pachner Pavel
VLI7503
C
VSK Slavia TU Libere
100:11
+15:09
40.
Šedivý Ondřej
EKP8300
R
VŠTJ Ekonom Praha
100:20
+15:18
41.
Boudný Jan
SCP7417
C
AC Sparta Praha
100:50
+15:48
42.
Kovalčík Tomáš
JAM7300
C
SK Jamnice
100:58
+15:56
43.
Jirků Libor
EKP8302
C
VŠTJ Ekonom Praha
101:06
+16:04
44.
Jirásek Aleš
LPU7601
C
OK Lokomotiva Pardub
101:09
+16:07
45.
Mazal Zdeněk
VBM8103
C
VSK MZLU Brno
101:14
+16:12
46.
Kožina Petr
PGP6000
C
SK Praga Praha
101:17
+16:15
47.
Pilař Karel
BSO7801
C
KOB Baník Sokolov
101:27
+16:25
48.
Baldrian Petr
PGP7203
C
SK Praga Praha
101:47
+16:45
49.
Kadeřávek Petr
PHK7605
C
OK 99 Hradec Králové
102:00
+16:58
50.
Stárek Filip
TUR6602
C
OOB TJ Turnov
102:28
+17:26
51.
Hübner Jan
CTB7902
C
SK Chotěboř
102:42
+17:40
52.
Kolín Jan
JIL7701
R
OK Jilemnice
102:53
+17:51
53.
Lebeda Dušan
EKP7301
C
VŠTJ Ekonom Praha
104:43
+19:41
54.
Brabec Jaroslav
ZBM8242
C
SK Žabovřesky Brno
106:13
+21:11
55.
Janda Martin
SRK8002
C
SOOB Spartak Rychnov
107:29
+22:27
56.
Žemlička Michal
CHT8003
C
SK Chrast
110:43
+25:41
57.
Šafka Jan
SLP7704
C
SK Slavia Praha
111:34
+26:32
58.
Pilař Karel
MAS5501
C
KČT Aš
113:05
+28:03
59.
Kárník Jan
LPU7811
C
OK Lokomotiva Pardub
124:23
+39:21
Svoboda Ondřej
SHK7605
C
TJ Slavia Hradec Krá
DISK
Halama Jakub
KSU7940
R
Klub vytrvalostních
DISK
H21B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šurgan Štefan
TUR7900
C
OOB TJ Turnov
79:35
+0:00
2.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
82:11
+2:36
3.
Paclík Roman
SHK7801
C
TJ Slavia Hradec Krá
82:55
+3:20
4.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních
84:59
+5:24
5.
Vávra Jaroslav
LPU7308
C
OK Lokomotiva Pardub
86:28
+6:53
6.
Netuka Martin
SHK7302
C
TJ Slavia Hradec Krá
86:54
+7:19
7.
Haas Karel
LPU7304
C
OK Lokomotiva Pardub
88:53
+9:18
8.
Ehl Jiří
ZBM7701
C
SK Žabovřesky Brno
89:02
+9:27
9.
Kratochvíl Martin
SJI8304
C
OK Jihlava
89:15
+9:40
10.
Sokol Jan
BSO8304
C
KOB Baník Sokolov
89:45
+10:10
11.
Pucherna Jan
TAP7701
C
KOB TRETRA Praha
89:52
+10:17
12.
Turczer Petr
KSU7945
C
Klub vytrvalostních
90:51
+11:16
13.
Křenek Jaroslav
VPM7502
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
91:03
+11:28
14.
Zrník Tomáš
TZL7118
C
SKOB Zlín
91:26
+11:51
15.
Jedlička Marek
SHK7502
C
TJ Slavia Hradec Krá
93:17
+13:42
16.
Matras Tomáš
CHT8001
C
SK Chrast
94:03
+14:28
17.
Černohous Jan
JPV8335
C
SK Prostějov
94:28
+14:53
18.
Šístek Daniel
SCP7507
C
AC Sparta Praha
94:31
+14:56
19.
Král Michal
CTB8201
C
SK Chotěboř
94:36
+15:01
20.
Fencl Petr
LPU6901
C
OK Lokomotiva Pardub
94:40
+15:05
21.
Sychra Tomáš
VBM8305
C
VSK MZLU Brno
95:11
+15:36
22.
Anděl Robert
BOR8006
C
OK Jiskra Nový Bor
96:24
+16:49
23.
Prášil Aleš
SJI7415
C
OK Jihlava
96:35
+17:00
24.
Král Aleš
CTB7801
C
SK Chotěboř
98:03
+18:28
25.
Slavík Viktor
PGP6300
C
SK Praga Praha
98:30
+18:55
26.
Juřina František
FYD7800
C
Jizerský klub OB Frý
98:40
+19:05
27.
Žemlička Jakub
CHT8201
C
SK Chrast
98:48
+19:13
28.
Buriánek Kamil
LPM7901
C
OK Lokomotiva Plzeň
99:04
+19:29
29.
Sajal Martin
EKP7803
C
VŠTJ Ekonom Praha
99:36
+20:01
30.
Slavík Pavel
SNA7349
C
TJ Start Náchod
100:32
+20:57
31.
Dubec Pavel
SCP8003
C
AC Sparta Praha
100:35
+21:00
32.
Kadavý Petr
CHA7800
C
OK Chrastava
100:59
+21:24
33.
Samek Petr
PHK7302
C
OK 99 Hradec Králové
101:24
+21:49
34.
Holík Marek
TBM6507
C
TJ Tesla Brno
101:52
+22:17
35.
Sysel Ondřej
PGP8302
C
SK Praga Praha
102:54
+23:19
36.
Hanák Jan
SLA8002
C
SKOB STAVIMAT Slaný
102:57
+23:22
37.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardub
103:05
+23:30
38.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
103:36
+24:01
39.
Teringl Radek
VCB6502
C
TJ OB České Budějovi
104:25
+24:50
40.
Cichý David
PHK7001
C
OK 99 Hradec Králové
104:53
+25:18
41.
Löhning, Michael
D0503
USV TU Dresden
105:31
+25:56
42.
Kaplan Jan
LPU6401
C
OK Lokomotiva Pardub
106:09
+26:34
43.
Prošek Michal
SJI7823
C
OK Jihlava
106:45
+27:10
44.
Peterka František
TJP4900
C
OOB TJ Sokol Troja
107:21
+27:46
45.
Bílý Milan
JES7001
C
KOS Jesenice
108:00
+28:25
46.
Kadlec Jan
SJI8306
C
OK Jihlava
108:03
+28:28
47.
Šťastný Karel
CTB7901
C
SK Chotěboř
108:07
+28:32
48.
Kořistka Libor
EKP6300
C
VŠTJ Ekonom Praha
108:41
+29:06
49.
Doucha Jiří
SNA7105
C
TJ Start Náchod
109:35
+30:00
50.
Chum Jaroslav
SLP6601
C
SK Slavia Praha
110:16
+30:41
51.
Vácha Tomáš
BOR7409
C
OK Jiskra Nový Bor
110:42
+31:07
52.
Šilhavý Miroslav
LPM5800
C
OK Lokomotiva Plzeň
111:27
+31:52
53.
Hartman Aleš
VSP6506
C
USK Praha
112:29
+32:54
54.
Cincibus Pavel
FSP6605
C
VŠTJ Stavební fakult
112:33
+32:58
55.
Pelc Václav
CST6702
C
TJ ČZ Strakonice
113:28
+33:53
56.
Kubec Pavel
STB6601
C
TJ Stadion Nový Bor
114:03
+34:28
57.
Kunart Tomáš
PHK7205
C
OK 99 Hradec Králové
114:14
+34:39
58.
Vondra Jiří
FSP7600
C
VŠTJ Stavební fakult
114:19
+34:44
59.
Zimermann Pavel
KRE6401
C
TJ Sokol Křemže
115:35
+36:00
60.
Šlajs Tomáš
CHC8303
C
KOB Choceň
115:43
+36:08
61.
Juračka Zdeněk
HAV5702
C
SKOB Baník Havířov
115:59
+36:24
62.
Ševčík Jaroslav
ONO8200
C
SKOB Ostrov
116:18
+36:43
63.
Myslivec Jiří
TRI7801
C
TJ TŽ Třinec
116:47
+37:12
64.
Hendrych Martin
SJI7828
C
OK Jihlava
120:22
+40:47
65.
Štěpánek Ondřej
SCP8304
C
AC Sparta Praha
120:34
+40:59
66.
Orany Tomáš
SJI7311
C
OK Jihlava
122:26
+42:51
67.
Bohuslav Václav
LPM7206
C
OK Lokomotiva Plzeň
123:31
+43:56
68.
Slovák Miroslav
SHK7704
C
TJ Slavia Hradec Krá
124:18
+44:43
69.
Brom Hynek
LPM7503
C
OK Lokomotiva Plzeň
127:54
+48:19
70.
Suchý Libor
LPM8003
C
OK Lokomotiva Plzeň
129:59
+50:24
71.
Šimša Jaromír
MFP7100
C
VŠSK MFF UK Praha
130:23
+50:48
72.
Pátek Richard
ZBM7609
C
SK Žabovřesky Brno
133:32
+53:57
73.
Suchý Ondřej
LPM8301
C
OK Lokomotiva Plzeň
137:05
+57:30
74.
Pavlík Bronislav
LIT8201
C
KOB Chemopetrol Litv
137:20
+57:45
75.
Procházka Jan
DOK7901
C
OK Doksy
141:22
+61:47
76.
Fátor Jan
SHK7907
C
TJ Slavia Hradec Krá
145:53
+66:18
77.
Forst Libor
MFP6301
C
VŠSK MFF UK Praha
147:11
+67:36
78.
Kutlvašr Ruda
VRL7601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
153:01
+73:26
79.
Halíř Radim
MFP7000
C
VŠSK MFF UK Praha
159:29
+79:54
Čejka Tomáš
JHB8203
C
TJ Jiskra Havlíčkův
DISK
Motl Martin
MFP8100
C
VŠSK MFF UK Praha
DISK
Bernášek Jiří
STB8101
C
TJ Stadion Nový Bor
DISK
Klimeš Petr
KRE7701
C
TJ Sokol Křemže
DISK
Budík Radek
TCE7201
C
TJ Elektrárny Kadaň
DISK
Strnad Jiří
PHK7105
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
Mach Radovan
TBM6605
C
TJ Tesla Brno
DISK
H21C
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šebesta Petr
TAP7604
C
KOB TRETRA Praha
86:08
+0:00
2.
Najman Jiří
SLA8004
C
SKOB STAVIMAT Slaný
88:24
+2:16
3.
Jedlička Karel
LPM7709
C
OK Lokomotiva Plzeň
90:24
+4:16
4.
Svoboda Ladislav
ZBM7523
C
SK Žabovřesky Brno
93:24
+7:16
5.
Netuka Jan
SHK7001
C
TJ Slavia Hradec Krá
96:35
+10:27
6.
Novák Karel
NPA5001
C
SK lyžování a OB Nov
96:45
+10:37
7.
Kubíček Zdeněk
TUR7402
C
OOB TJ Turnov
96:57
+10:49
8.
Rakovec Michal
TUV6909
C
SOK TJ Turnov
99:24
+13:16
9.
Redlich Tomáš
JIL8201
C
OK Jilemnice
99:26
+13:18
10.
Pražák Jiří
ZBP7800
SK Zbraslav
105:27
+19:19
11.
Cabrnoch Pavel
DKL8200
C
TJ Sparta Doly Kladn
107:37
+21:29
12.
Aschermann Ondřej
TEP7100
C
Tempo Praha
108:40
+22:32
13.
Havel Tomáš
TUR7904
C
OOB TJ Turnov
114:04
+27:56
14.
Javůrek Jaromír
PGP7103
C
SK Praga Praha
117:07
+30:59
15.
Kozelka Jan
LCV7000
C
TJ Loko Chomutov
131:09
+45:01
16.
Berný Jan
ODV7702
C
TJ AERO Odolena Voda
135:10
+49:02
17.
Šimek Miroslav
MFP6302
C
VŠSK MFF UK Praha
140:29
+54:21
18.
Pavlík Libor
LIT7605
C
KOB Chemopetrol Litv
164:51
+78:43
Laga Miroslav
ZBP7900
C
SK Zbraslav
DISK
H21E
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Dlabaja Tomáš
ZBM8308
E
SK Žabovřesky Brno
93:55
+0:00
2.
Smola Michal
TZL8131
E
SKOB Zlín
94:15
+0:20
3.
Zřídkaveselý Libor
ZBM7207
E
SK Žabovřesky Brno
95:26
+1:31
4.
Mrázek Jan
SCP8102
E
AC Sparta Praha
97:07
+3:12
5.
Ticháček Radek
SJC7801
E
Sportcentrum Jičín
98:30
+4:35
6.
Matějů Luboš
PGP7601
E
SK Praga Praha
98:33
+4:38
7.
Skripnik Štěpán
SCP7901
E
AC Sparta Praha
99:53
+5:58
8.
Zvěřina Petr
PHK8204
R
OK 99 Hradec Králové
100:34
+6:39
9.
Čech Radovan
TBM7835
E
TJ Tesla Brno
100:36
+6:41
10.
Vodička Jan
SJC8201
R
Sportcentrum Jičín
101:29
+7:34
11.
Oma Jakub
TUR8002
E
OOB TJ Turnov
101:50
+7:55
12.
Hepner David
SHK7601
R
TJ Slavia Hradec Krá
102:37
+8:42
13.
Hubáček Josef
LCE6127
R
TJ Slovan Luhačovice
103:23
+9:28
14.
Černý Michal
PHK8005
R
OK 99 Hradec Králové
103:43
+9:48
15.
Udržal Tomáš
LPU8002
E
OK Lokomotiva Pardub
103:46
+9:51
16.
Kozák Osvald
TBM8201
R
TJ Tesla Brno
104:18
+10:23
17.
Pekárek Evžen
TZL7007
R
SKOB Zlín
104:35
+10:40
18.
Pleticha Richard
TCE7502
R
TJ Elektrárny Kadaň
105:42
+11:47
19.
Baier Martin
TUR7603
R
OOB TJ Turnov
105:45
+11:50
20.
Prášil Marek
SJI7313
E
OK Jihlava
106:11
+12:16
21.
Tichovský Martin
PGP6100
C
SK Praga Praha
106:34
+12:39
22.
Vlach Jaromír
PHK8108
E
OK 99 Hradec Králové
110:11
+16:16
23.
Vítek Petr
PHK7601
R
OK 99 Hradec Králové
110:24
+16:29
24.
Nycz Petr
JAM7700
R
SK Jamnice
111:57
+18:02
25.
Štěrba Zbyněk
LPU8304
E
OK Lokomotiva Pardub
114:43
+20:48
26.
Macek Martin
PHK7102
R
OK 99 Hradec Králové
115:21
+21:26
27.
Přinda Lukáš
VLI7701
E
VSK Slavia TU Libere
115:30
+21:35
28.
Kovář Miroslav
SCP8103
R
AC Sparta Praha
118:22
+24:27
29.
Bukovac Paľo
ZBM8101
C
SK Žabovřesky Brno
118:49
+24:54
30.
Novák Jiří
NPA7502
R
SK lyžování a OB Nov
133:38
+39:43
Sadílek Martin
TZL6901
R
SKOB Zlín
DISK
Jens Leibiger
D0301
Post Telekom SV Dres
DISK
Váňa Petr
TZL8103
R
SKOB Zlín
DISK
Matějů Michal
VSP7700
R
USK Praha
DISK
H35B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kavalír Karel
PHK6503
C
OK 99 Hradec Králové
79:37
+0:00
2.
Kopáček Miroslav
CHT6049
C
SK Chrast
83:32
+3:55
3.
Kamenický Jan
PHK6601
C
OK 99 Hradec Králové
84:25
+4:48
4.
Krafka Jiří
BOR5500
C
OK Jiskra Nový Bor
84:56
+5:19
5.
Procházka Antonín
DCE5500
C
TJ Sokol Dobřichovic
88:31
+8:54
6.
Karvánek Petr
BOR6600
C
OK Jiskra Nový Bor
93:06
+13:29
7.
Drábek Jan
MKP6700
C
SK Meteor Kačerov Pr
93:34
+13:57
8.
Švábek Karel
SMB6501
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
98:45
+19:08
9.
Kohl Jiří
KPY6201
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
111:08
+31:31
10.
Kunc Petr
MLA6601
C
MLOK Mariánské Lázně
115:01
+35:24
11.
Procházka Tomáš
LPU6503
C
OK Lokomotiva Pardub
123:03
+43:26
12.
Hric Jan
MFP6300
C
VŠSK MFF UK Praha
123:43
+44:06
13.
Procházka Radek
LPU6504
C
OK Lokomotiva Pardub
132:08
+52:31
14.
Hanuš Pavel
SNA6501
C
TJ Start Náchod
135:33
+55:56
15.
Hanák Martin
KRL6701
C
Kometa Kralovice
146:41
+67:04
Beneš Jan
DKL6600
C
TJ Sparta Doly Kladn
DISK
H40B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Urválek Jiří
TBM6107
C
TJ Tesla Brno
71:48
+0:00
2.
Krejčí Jaroslav
BOR6302
C
OK Jiskra Nový Bor
72:44
+0:56
3.
Milota Josef
MLA5801
C
MLOK Mariánské Lázně
74:05
+2:17
4.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team NOVO Bruntál
77:55
+6:07
5.
Teplý Jiří
SHK6401
C
TJ Slavia Hradec Krá
81:38
+9:50
6.
Michalec Jan
MLA5701
C
MLOK Mariánské Lázně
82:35
+10:47
7.
Nykodým Petr
TBM6307
C
TJ Tesla Brno
84:56
+13:08
8.
Kořínek Zdeněk
DOK6200
C
OK Doksy
86:49
+15:01
9.
Kettner Pavel
HCE5900
C
TJ Sokol Hostivice
87:48
+16:00
10.
Vlček Petr
LDC6401
C
KOB Děčín
88:03
+16:15
11.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
92:35
+20:47
12.
Gorčica Pavel
CHA6200
C
OK Chrastava
93:34
+21:46
13.
Hájek Jiří
PTK6401
C
OK Potůčky
94:42
+22:54
14.
Funda Jiří
API6401
C
OK Andante Písek
95:31
+23:43
15.
Mezník Vladimír
LBE6400
C
TJ Lokomotiva Beroun
97:01
+25:13
16.
Svoboda Slavomír
SMB5801
C
SKOB SIG-MAT Mladá B
98:51
+27:03
17.
Cinkan Zdeněk
LPU6201
C
OK Lokomotiva Pardub
102:02
+30:14
18.
Kavka Jiří
SCP5900
C
AC Sparta Praha
103:47
+31:59
19.
Roudný Václav
LPU6102
C
OK Lokomotiva Pardub
108:38
+36:50
20.
Chmelař Pavel
SHK6402
C
TJ Slavia Hradec Krá
109:09
+37:21
21.
Hartl Zdeněk
ODV6300
C
TJ AERO Odolena Voda
110:40
+38:52
22.
Hlaváček Lubomír
PHK6401
C
OK 99 Hradec Králové
121:43
+49:55
23.
Stránský Jiří
KPY6300
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
126:15
+54:27
24.
Mádle Petr
SHK6101
C
TJ Slavia Hradec Krá
130:09
+58:21
25.
Pavlů Jaroslav
DCE6100
C
TJ Sokol Dobřichovic
130:41
+58:53
26.
Hájek Jan
MAS5401
C
KČT Aš
131:17
+59:29
27.
Fatka Ondřej
PGP6302
C
SK Praga Praha
131:56
+60:08
28.
Bolech Jiří
LPU5904
C
OK Lokomotiva Pardub
138:43
+66:55
29.
Dobeš Václav
KPY5701
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
143:48
+72:00
30.
Petráček Aleš
SJI6301
C
OK Jihlava
146:46
+74:58
31.
Zuna Jaroslav
SCP6101
C
AC Sparta Praha
151:48
+80:00
H45B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Folprecht Miroslav
TUR5501
C
OOB TJ Turnov
61:42
+0:00
2.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
62:35
+0:53
3.
Hausvater Karel
SHK5801
C
TJ Slavia Hradec Krá
62:40
+0:58
4.
Hruška Jiří
OSN5501
C
SK Orientační sporty
66:12
+4:30
5.
Novák Tom
DOK5500
C
OK Doksy
66:34
+4:52
6.
Škorpil Martin
VSP5700
C
USK Praha
66:50
+5:08
7.
Hejzlar Josef
VCB5601
C
TJ OB České Budějovi
67:04
+5:22
8.
Kelnar Lubomír
ODV5800
C
TJ AERO Odolena Voda
68:08
+6:26
9.
Štefec Jaroslav
CHT5801
C
SK Chrast
68:46
+7:04
10.
Švic Michal
PGP5700
C
SK Praga Praha
70:40
+8:58
11.
Flašar Jan
KCK5701
C
KOB Český Krumlov
72:38
+10:56
12.
Jun Drahomír
KNC5501
C
Sokol Kostelec n. Č.
73:47
+12:05
13.
Diviš Zdeněk
MAS5600
C
KČT Aš
74:02
+12:20
14.
Gazdačko Milan
SHK5702
C
TJ Slavia Hradec Krá
74:10
+12:28
15.
Konopáč Jiří
TUR5803
C
OOB TJ Turnov
75:00
+13:18
16.
Ludvík Petr
STB5701
C
TJ Stadion Nový Bor
76:37
+14:55
17.
Přeček Zdeněk
SCP5200
C
AC Sparta Praha
76:38
+14:56
18.
Chotětický Václav
MAS5200
C
KČT Aš
78:03
+16:21
19.
Wald František
FSP5300
C
VŠTJ Stavební fakult
79:14
+17:32
20.
Žemlička Zbyněk
CHT5501
C
SK Chrast
79:38
+17:56
21.
Soudek Vojtěch
TEM5601
C
KOB Temelín
79:54
+18:12
22.
Tomaščin Jaroslav
MKP5800
C
SK Meteor Kačerov Pr
80:49
+19:07
23.
Hejtmánek Vladimír
TAP5802
C
KOB TRETRA Praha
81:39
+19:57
24.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
82:22
+20:40
25.
Doležal Miroslav
PGP5501
C
SK Praga Praha
82:26
+20:44
26.
Šorm Miroslav
DKL5200
C
TJ Sparta Doly Kladn
82:31
+20:49
27.
Šámal Václav
PGP5601
C
SK Praga Praha
84:11
+22:29
28.
Sahula Jaroslav
KOS5801
C
SKOB Kostelec nad Or
84:20
+22:38
29.
Klusáček Martin
TTR5601
C
OOB Třebíč
85:39
+23:57
30.
Jaroš Vladimír
DCE5400
C
TJ Sokol Dobřichovic
90:03
+28:21
31.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
92:39
+30:57
32.
Dočkal Zdeněk
TYN5601
C
SK Týniště nad Orlic
97:13
+35:31
33.
Junek Petr
JIL5501
C
OK Jilemnice
99:27
+37:45
34.
Čermák Jiří
PGP5600
C
SK Praga Praha
100:13
+38:31
35.
Bialožyt Miroslav
TRC5701
C
SKOB BETA Třinec
100:58
+39:16
36.
Žemla Antonín
ODV4300
C
TJ AERO Odolena Voda
101:37
+39:55
37.
Chotětický Jan
MAS5400
C
KČT Aš
103:37
+41:55
38.
Šíp Lubor
EKP5801
C
VŠTJ Ekonom Praha
103:53
+42:11
39.
Koutný Ivan
ODV5300
C
TJ AERO Odolena Voda
106:01
+44:19
40.
Vohadlo Jiří
PGP5701
C
SK Praga Praha
107:25
+45:43
Dudík Petr
DVP5500
C
Sokol Praha Spořilov
DISK
Frey Eduard
KPY5800
C
SKOB Kralupy n.Vlt.
DISK
Štěpán Pavel
PHK5901
C
OK 99 Hradec Králové
DISK
H50B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Uher Petr
VSP5001
C
USK Praha
59:20
+0:00
2.
Laciga Zdeněk
VSP5200
C
USK Praha
60:47
+1:27
3.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Libere
61:38
+2:18
4.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Libere
62:09
+2:49
5.
Cabrnoch Jiří
DKL5400
C
TJ Sparta Doly Kladn
64:00
+4:40
6.
Knap Jan
LPU5101
C
OK Lokomotiva Pardub
65:58
+6:38
7.
Hořínek Jaroslav
VSP5000
C
USK Praha
66:09
+6:49
8.
Juračka Vojtěch
LPU5404
C
OK Lokomotiva Pardub
67:01
+7:41
9.
Erlebach Josef
JIL5201
C
OK Jilemnice
67:10
+7:50
10.
Farář Václav
LPU5201
C
OK Lokomotiva Pardub
67:22
+8:02
11.
Buriánek Jaromír
SCP4700
C
AC Sparta Praha
67:28
+8:08
12.
Laciga Jiří
VPM5101
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
69:54
+10:34
13.
Babický Tomáš
DLT5001
C
OB Rozmarýn Litoměři
73:41
+14:21
14.
Hora Vladimír
VSP5100
C
USK Praha
73:53
+14:33
15.
Valter Petr
KBP4500
C
KBP Praha
74:09
+14:49
16.
Šíma Ladislav
PZR5201
C
SKP Žďár nad Sázavou
74:14
+14:54
17.
Štěrba Pavel
LPU5408
C
OK Lokomotiva Pardub
74:32
+15:12
18.
Rančák Josef
DOK5000
C
OK Doksy
74:54
+15:34
19.
Švec Zdeněk
SLA4700
C
SKOB STAVIMAT Slaný
76:42
+17:22
20.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardub
81:47
+22:27
21.
Jedlička Miroslav
LIT5302
C
KOB Chemopetrol Litv
84:07
+24:47
22.
Toušek Miloslav
MKP5000
C
SK Meteor Kačerov Pr
84:47
+25:27
23.
Paukert Milan
TJP5000
C
OOB TJ Sokol Troja
91:55
+32:35
24.
Rambousek Karel
BSO5302
C
KOB Baník Sokolov
94:18
+34:58
25.
Mágr Zdeněk
LCV5000
C
TJ Loko Chomutov
95:05
+35:45
26.
Pavlík Miroslav
LIT5301
C
KOB Chemopetrol Litv
96:30
+37:10
27.
Hojný Oldřich
SCP5201
C
AC Sparta Praha
98:32
+39:12
28.
Tintěra Zdeněk
KRP5301
C
SK KOURA Praha
114:17
+54:57
Liberský Mirko
MKP5100
C
SK Meteor Kačerov Pr
DISK
Píchal Jan
VSP5202
C
USK Praha
DISK
Brumek Stanislav
DKL5201
C
TJ Sparta Doly Kladn
DISK
H55B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Švadlena Jiří
CHC4601
C
KOB Choceň
49:34
+0:00
2.
Knobloch Jindřich
VRL4901
C
OOS TJ Spartak Vrchl
51:08
+1:34
3.
Pospíšil Jiří
TUV4701
C
SOK TJ Turnov
52:59
+3:25
4.
Hrobař Rudolf
SRK4702
C
SOOB Spartak Rychnov
55:02
+5:28
5.
Fujan Břetislav
DKL4800
C
TJ Sparta Doly Kladn
55:19
+5:45
6.
Koč Zdeněk
MKP4700
C
SK Meteor Kačerov Pr
55:39
+6:05
7.
Fridrich Jaroslav
LPU4501
C
OK Lokomotiva Pardub
56:25
+6:51
8.
Kraus Jan
LLI4501
C
TJ Loko Liberec
58:04
+8:30
9.
Kubíček Zdeněk
TUR4802
C
OOB TJ Turnov
59:17
+9:43
10.
Fiala Miloš
KSH4801
C
TJ Kašperské Hory
63:16
+13:42
11.
Jirásek Jaroslav
SCH4701
C
TJ Skalka Cheb
63:34
+14:00
12.
Nosál Stanislav
SLA4600
C
SKOB STAVIMAT Slaný
64:17
+14:43
13.
Tvrdek Vojtěch
LBE4900
C
TJ Lokomotiva Beroun
66:25
+16:51
13.
Rychtecký Josef
VCB4801
C
TJ OB České Budějovi
66:25
+16:51
15.
Novotný Jiří
SLP4601
C
SK Slavia Praha
68:11
+18:37
16.
Hlavatý Karel
SJP4200
C
Slavoj Praha
88:04
+38:30
17.
Ryšavý Vít
TJP4700
C
OOB TJ Sokol Troja
89:20
+39:46
18.
Pokorný Karel
TEM4701
C
KOB Temelín
91:25
+41:51
Pavel Stehno
DKP4900
SK Kotlářka Praha
DISK
H60B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čadil Jan
FSP4300
C
VŠTJ Stavební fakult
47:29
+0:00
2.
Novotný František
PUL4200
C
USK Slavia UJEP Ústí
47:58
+0:29
3.
Sklenář Jan
MLA4201
C
MLOK Mariánské Lázně
50:55
+3:26
4.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
51:13
+3:44
5.
Fišák Jan
MLA4401
C
MLOK Mariánské Lázně
52:23
+4:54
6.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
TJ Slovan Jindřichův
53:37
+6:08
7.
Bohuslav Václav
LPM4201
C
OK Lokomotiva Plzeň
53:40
+6:11
8.
Němec Vladimír
SLA4202
C
SKOB STAVIMAT Slaný
54:59
+7:30
9.
Aschermann Michal
TEP4400
C
Tempo Praha
55:31
+8:02
10.
Dohnal Josef
VSP4300
C
USK Praha
56:01
+8:32
11.
Rejpal Petr
SCP4100
C
AC Sparta Praha
60:55
+13:26
12.
Máslo Miroslav
SHK4001
C
TJ Slavia Hradec Krá
61:00
+13:31
13.
Suchý Karel
PGP4300
C
SK Praga Praha
61:22
+13:53
14.
Schimm Dieter
BSO4401
C
KOB Baník Sokolov
63:58
+16:29
15.
Zábranský Emil
SLA8794
C
SKOB STAVIMAT Slaný
64:52
+17:23
16.
Lisý Jan
ONO4201
C
SKOB Ostrov
68:08
+20:39
17.
Urbanec Antonín
FSP4100
C
VŠTJ Stavební fakult
71:35
+24:06
18.
Pich Josef
CST4002
C
TJ ČZ Strakonice
71:50
+24:21
19.
Lemberger Václav
LPM4301
C
OK Lokomotiva Plzeň
75:17
+27:48
H65B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Havlík Jaroslav
SJC3601
C
Sportcentrum Jičín
45:03
+0:00
2.
Attl Vladimír
PGP3800
C
SK Praga Praha
45:15
+0:12
3.
Křtěnský Jaroslav
BOR3600
C
OK Jiskra Nový Bor
50:53
+5:50
4.
Beránek Miroslav
BOR3900
C
OK Jiskra Nový Bor
51:08
+6:05
5.
Bláha Svatopluk
SJP3501
C
Slavoj Praha
51:27
+6:24
6.
Mašek Pavel
BOR3602
C
OK Jiskra Nový Bor
54:13
+9:10
7.
Lejsek Tom
TEP3700
C
Tempo Praha
55:07
+10:04
8.
Štindl Vladislav
KRE3701
C
TJ Sokol Křemže
56:36
+11:33
9.
Zemánek Bohumil
VRL3601
C
OOS TJ Spartak Vrchl
59:41
+14:38
10.
Kalivoda Vladimír
KNC3800
C
Sokol Kostelec n. Č.
62:28
+17:25
11.
Burýšek Slavomír
TJP3600
C
OOB TJ Sokol Troja
87:42
+42:39
12.
Vinš Jaroslav
DKL3800
C
TJ Sparta Doly Kladn
88:45
+43:42
H70B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Semorád Miloš
SCP3300
C
AC Sparta Praha
41:28
+0:00
2.
Vykysalý František
PHK3002
C
OK 99 Hradec Králové
43:02
+1:34
3.
Reidinger Antonín
PVD3101
C
TJ Sokol Pražák
46:53
+5:25
4.
Kalivoda Viktor
KNC3300
C
Sokol Kostelec n. Č.
48:35
+7:07
5.
Vondra Jaroslav
FSP3300
C
VŠTJ Stavební fakult
49:05
+7:37
6.
Hanák Milan
FSP3400
C
VŠTJ Stavební fakult
52:00
+10:32
7.
Balcar Miroslav
CHA3200
C
OK Chrastava
58:19
+16:51
H75B
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mack Zdeněk
SJP2700
C
Slavoj Praha
63:29
+0:00
2.
Samohýl Richard
PGP2800
C
SK Praga Praha
67:16
+3:47
3.
Cupák Miloslav
DCE2200
C
TJ Sokol Dobřichovic
68:52
+5:23
4.
Kreisinger Vladimír
VSP2900
C
USK Praha
71:54
+8:25
5.
Petr Miroslav
TKP2700
C
Trakce Praha - nereg
77:33
+14:04
6.
Veit Jan
FSP2800
C
VŠTJ Stavební fakult
96:40
+33:11
7.
Bezpalec Jiří
BOR2600
C
OK Jiskra Nový Bor
99:44
+36:15
8.
Novák Ctirad
TEP2100
C
Tempo Praha
109:07
+45:38
T3
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kořínek Tomáš
DOK9000
C
OK Doksy
40:45
+0:00
2.
Jedličková Renata
LPM7854
C
OK Lokomotiva Plzeň
44:59
+4:14
3.
Kamenický Ondřej
PHK9401
C
OK 99 Hradec Králové
51:02
+10:17
4.
Balounová Veronika
JES9051
C
KOS Jesenice
53:52
+13:07
5.
Brlicová Jana
TBM7474
C
TJ Tesla Brno
58:41
+17:56
6.
Veselá Alena
NEJ6350
C
TJ Jiskra Nejdek
58:48
+18:03
7.
Hasalová Jana
NEJ6750
C
TJ Jiskra Nejdek
59:24
+18:39
8.
Nerad Jaroslav
LIT9001
C
KOB Chemopetrol Litv
63:16
+22:31
9.
Kodytková Jitka
TYN6851
C
SK Týniště nad Orlic
70:59
+30:14
10.
Javůrek Emil
PGP01
SK Praga Praha
86:35
+45:50
11.
Budíková Mich
BEC6701
BEC
98:46
+58:01
12.
Rusá Pavla
DCE9450
C
TJ Sokol Dobřichovic
121:48
+81:03
13.
Rusá Zuzana
DCE9351
C
TJ Sokol Dobřichovic
157:26
+116:41
14.
Hejnalová Eva
PHK9452
C
OK 99 Hradec Králové
177:38
+136:53
Paukertová Martina
TJP9650
OOB TJ Sokol Troja
DISK
Matička Marian
DKP
SK Kotlářka Praha
DISK
T5
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Matějů Ivan
UVP4600
C
Slovan Praha
60:58
+0:00
2.
Nedvídková Iva
DLT8551
C
OB Rozmarýn Litoměři
65:16
+4:18
3.
Waldhauser Miloš
TCE7906
C
TJ Elektrárny Kadaň
71:37
+10:39
4.
Kamarytová Martina
NEJ6650
C
TJ Jiskra Nejdek
72:31
+11:33
5.
Cabrnoch Jan
DKL8601
C
TJ Sparta Doly Kladn
74:21
+13:23
6.
Cabrnochová Eva
DKL8450
C
TJ Sparta Doly Kladn
76:12
+15:14
7.
Polmová Klára
DKP9051
SK Kotlářka Praha
78:02
+17:04
8.
Langer Roman
LJN7206
C
TJ LIAZ Jablonec nad
81:02
+20:04
9.
Bozděch Dan
VSP7309
USK Praha
83:16
+22:18
10.
Bohuslavová Jana
LPM7852
C
OK Lokomotiva Plzeň
86:03
+25:05
11.
Rulc Zdeněk
LJN7201
C
TJ LIAZ Jablonec nad
95:07
+34:09
12.
Kachlíková Zuzana
SLA8101
C
SKOB STAVIMAT Slaný
96:38
+35:40
13.
Baldrianová Barbora
VSP7850
E
USK Praha
103:46
+42:48
14.
Doležalová Anna
LPM9450
C
OK Lokomotiva Plzeň
139:46
+78:48
Lomecká Jana
VSP
USK Praha
DISK
T7
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Crha Jiří
VLI8000
VSK Slavia TU Libere
50:08
+0:00
2.
Jiroušek Pavel
LPM7704
C
OK Lokomotiva Plzeň
54:22
+4:14
3.
Wohanka Pavel
VRL7501
OOS TJ Spartak Vrchl
57:26
+7:18
4.
Budík Milan
BEC9301
BEC
63:18
+13:10
5.
Vágnerová Denisa
NPA8953
C
SK lyžování a OB Nov
69:07
+18:59
6.
Vaněk Petr
TJH7302
TJ OK Tolar
70:42
+20:34
7.
Dytrych Martin
NPA8501
C
SK lyžování a OB Nov
72:53
+22:45
8.
Brendl Radek
NPA9002
C
SK lyžování a OB Nov
77:10
+27:02
9.
Červák Jan
DKP
SK Kotlářka Praha
82:36
+32:28
10.
Cimala Lukáš
FSP7902
C
VŠTJ Stavební fakult
82:38
+32:30
11.
Horák Jan
NPA8902
C
SK lyžování a OB Nov
82:56
+32:48
12.
Fanta Václav
EKP8700
C
VŠTJ Ekonom Praha
121:37
+71:29
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz