Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Noční OB
Kód závodu
040409028
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Noční OB
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
09.04.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Zlaté Hory
Použitá mapa
Zlaté Hory - Údolí ztracených štol 1:10000,2004/03
Pořadatel
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Ředitel závodu
Hana Pavlíková
Hlavní rozhodčí
Dušan Vystavěl
Stavitel tratí
Petr Hynek
JURY
Josef Juřeník, Jiří Jirka, Miroslav Hadač
Kategorie
D21
H18
H21
H35
D21
4.40 km, 85 m, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrušková Lenka
OSN8569
A
SK OS Nové Město n. M.
34:47
2.
Holínková Milada
AOP5951
C
POBO - přátelé OB Opava
42:39
+ 7:52
3.
Glabazňová Jana
AOP6151
C
POBO - přátelé OB Opava
43:33
+ 8:46
4.
Kociánová Eva
OOP6750
C
TJ Opava
44:03
+ 9:16
5.
Pavlíková Barbora
ZLH8750
B
OOB TJ Zlaté Hory
47:01
+ 12:14
6.
Višňová Michaela
VOV8456
A
VSK VŠB TU Ostrava
48:09
+ 13:22
7.
Vávrová Veronika
JPV8551
C
SK Prostějov
51:27
+ 16:40
8.
Weissová Lucie
AOV8952
A
OOB TJ Baník Ostrava
53:03
+ 18:16
9.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardubice
80:47
+ 46:00
10.
Kohlová Alena
KPY6051
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
98:49
+ 64:02
H18
5.10 km, 95 m, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Henek Michal
RBK8605
A
SK Radioklub Blansko
36:27
2.
Pavlík Ondřej
ZLH8601
B
OOB TJ Zlaté Hory
43:34
+ 7:07
3.
Kazda Adam
RBK9104
C
SK Radioklub Blansko
48:39
+ 12:12
4.
Berka Milan
RBK9011
B
SK Radioklub Blansko
54:36
+ 18:09
5.
Šesták Jakub
RBK9001
C
SK Radioklub Blansko
60:54
+ 24:27
MS
Holinek + 3
SSU
C
SK Severka Šumperk
58:40
+ 22:13
H21
6.00 km, 110 m, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Voráček Michal
PGP8009
C
SK Praga
31:49
2.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
35:09
+ 3:20
3.
Jalový Milan
RBK8347
C
SK Radioklub Blansko
38:15
+ 6:26
4.
Peths Matěj
VRB8507
A
SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.
40:07
+ 8:18
5.
Žáček Martin
FSP6803
C
VŠTJ Stavební fakulta Praha
43:10
+ 11:21
6.
Hruška Jiří
OSN5501
C
SK OS Nové Město n. M.
45:50
+ 14:01
7.
Ráb Martin
RBK8307
C
SK Radioklub Blansko
47:19
+ 15:30
8.
Kopec Tomáš
VOV8203
C
VSK VŠB TU Ostrava
54:12
+ 22:23
9.
Kohl Ondřej
KPY8600
B
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
60:00
+ 28:11
10.
Herdegen Ondřej
VOV5200
C
VSK VŠB TU Ostrava
61:16
+ 29:27
11.
Koldinský Jan
KPY8506
B
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
67:40
+ 35:51
12.
Řehulka Rostislav
ZPV7411
C
KOB Prostějov
85:01
+ 53:12
H35
5.10 km, 95 m, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hadač Miroslav
AOP6501
C
POBO - přátelé OB Opava
36:53
2.
Peths Pavel
KRN5801
C
KOS TJ Lokomotiva Krnov
39:40
+ 2:47
3.
Jelínek Roman
ADA5506
C
OOB TJ Spartak Adamov
51:55
+ 15:02
4.
Sukeník Mojmír
KRN5202
C
KOS TJ Lokomotiva Krnov
65:40
+ 28:47
5.
Konečný Pavel
OOP6600
C
TJ Opava
73:13
+ 36:20
6.
Kohl Jiří
KPY6201
C
SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
76:06
+ 39:13
7.
Mrštík Václav
LPU5002
C
OK Lokomotiva Pardubice
87:59
+ 51:06
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz