Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 2. PE, ZA, ZB LOB - kratka trat
Kód závodu
040104
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
2. PE, ZA, ZB LOB - kratka trat
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
04.01.2004
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Severomoravska chata
Použitá mapa
Pohorelec
Pořadatel
KSU - Klub vytrval. sportů Šumperk
Ředitel závodu
David Ales
Hlavní rozhodčí
Lukas Ruzicka
Stavitel tratí
David Ales
JURY
M. Seidl (EKP), P. Skoda (VLI), O. Vodrazka (VPM)
Kategorie
D14A
D16A
D18A
D20A
D21A
D35B
D40B
D45B
D50B
D55B
DE
H14A
H16A
H18A
H20A
H21A
H21B
H35B
H40B
H45B
H50B
H55B
H60B
H65B
H70B
HE
T6
D14A
3.90 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Mechlová Lenka
PTK9050
C
OK Potůčky
34.50
2.
Kubátová Zuzka
VRL9151
C
TJ Spartak Vrchlabí
36.38
+ 1.48
3.
Kodedová Barbora
VPM9052
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
44.54
+10.04
4.
Neumannová Kateřina
PVP9250
A
VSK Přírodní vědy UK Praha
52.42
+17.52
5.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
C
SK Univ. Palackého Olomouc
55.15
+20.25
6.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
63.13
+28.23
7.
Hájková Monika
PTK9150
B
OK Potůčky
78.38
+43.48
Jelínková Šárka
PGP9153
C
SK Praga
DISK
MS
Janů Hana
KSU9393
C
Klub vytrval. sportů Šumperk
130.32
+95.42
D16A
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hančíková Hana
TZL8852
A
SKOB Zlín
29.24
2.
Karochová Simona
DKP8853
A
SK Kotlářka Praha
29.32
+ 0.08
3.
Bochenková Ivana
DKP8950
A
SK Kotlářka Praha
31.22
+ 1.58
4.
Freyová Andrea
PTK8952
A
OK Potůčky
32.14
+ 2.50
5.
Macháčková Kateřina
DKP8855
B
SK Kotlářka Praha
34.12
+ 4.48
6.
Pilcová Barbora
OBR8977
A
SK SKI-SPORT Bruntál
34.13
+ 4.49
7.
Kratschmerová Ivona
VRB9050
A
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
35.39
+ 6.15
8.
Hančíková Barbora
TZL8853
A
SKOB Zlín
36.11
+ 6.47
9.
Svobodná Šárka
DKP8850
A
SK Kotlářka Praha
36.17
+ 6.53
10.
Doležalová Hana
VRL8851
C
TJ Spartak Vrchlabí
37.07
+ 7.43
11.
Kopáčková Iva
CHT8851
B
SK Chrast
38.22
+ 8.58
12.
Veličková Monika
VRB8951
C
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
38.52
+ 9.28
13.
Mundlová Michaela
NEJ8850
A
Nejdek
44.31
+15.07
14.
Hypiusová Tereza
SHK8853
C
TJ Slavia Hradec Králové
46.31
+17.07
15.
Přecechtělová Tereza
DKP8951
C
SK Kotlářka Praha
46.58
+17.34
16.
Peterová Alena
DOB8953
C
KOB Dobruška
54.52
+25.28
17.
Poklopová Lenka
UOL8951
C
SK Univ. Palackého Olomouc
55.44
+26.20
18.
Trnková Kristýna
TUR8853
C
TJ Turnov
57.45
+28.21
19.
Papežová Anna
TUR8951
C
TJ Turnov
63.26
+34.02
MS
Vozdová Klára
KSU8964
B
Klub vytrval. sportů Šumperk
40.34
+11.10
D18A
4.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hlavacikova Erika
SKK
C
Slovensko
37.29
2.
Bochenková Martina
DKP8758
B
SK Kotlářka Praha
39.40
+ 2.11
3.
Višváderová Kateřina
VRB8650
B
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
40.09
+ 2.40
4.
Plochová Dominika
DKP8651
A
SK Kotlářka Praha
40.15
+ 2.46
5.
Mikulová Ada
SJC8668
B
Sportcentrum Jičín
40.22
+ 2.53
6.
Mališová Barbora
DKP8654
C
SK Kotlářka Praha
40.49
+ 3.20
7.
Duchová Iveta
NPA8651
B
SK LOB Nová Paka
41.45
+ 4.16
8.
Foglarová Kamila
DKP8655
C
SK Kotlářka Praha
43.44
+ 6.15
9.
Masopustová Eliška
DKP8656
B
SK Kotlářka Praha
44.10
+ 6.41
10.
Seib Jenny
HAN86..
C
TK Hannover
52.03
+14.34
11.
Vlažná Lucie
LCE8762
B
TJ Slovan Luhačovice
52.22
+14.53
12.
Prchalová Ivana
JIL8754
C
OK Jilemnice
55.07
+17.38
13.
Dlouhá Veronika
DKP8657
C
SK Kotlářka Praha
55.46
+18.17
14.
Mrštíková Květa
LPU8753
C
OK Lokomotiva Pardubice
63.09
+25.40
15.
Dudíková Iva
JPV8677
C
SK Junior Prostějov
97.34
+60.05
Sombotová Jana
LTU8651
A
TJ Loko Trutnov
DISK
Seib Elisabeth
HAN8600
C
TK Hannover
DISK
D20A
4.80 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hrušková Lenka
OSN8569
A
SK Orient. sporty Nové Město
36.36
2.
Zlesáková Daniela
JIL8451
A
OK Jilemnice
37.50
+ 1.14
3.
Krätschmerová Kateřina
VRB8558
A
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
38.33
+ 1.57
4.
Dlouhá Marie
DKP8756
A
SK Kotlářka Praha
41.08
+ 4.32
5.
Kovářová Kristýna
DKP8450
A
SK Kotlářka Praha
41.56
+ 5.20
6.
Kynčlová Martina
JIL8651
A
OK Jilemnice
43.06
+ 6.30
7.
Machová Jiřina
JIL8452
B
OK Jilemnice
48.32
+11.56
8.
Jindřišková Martina
JIL8552
A
OK Jilemnice
48.37
+12.01
9.
Visnova Michaela
VRB8456
B
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
49.15
+12.39
10.
Fukátková Pavla
NPA8551
A
SK LOB Nová Paka
50.07
+13.31
11.
Hrouzová Pavlína
VRB8559
A
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
52.42
+16.06
12.
Jindriskova Petra
JIL8457
C
OK Jilemnice
55.07
+18.31
13.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
C
SK Junior Prostějov
63.12
+26.36
Augustinová Barbora
JIL8654
A
OK Jilemnice
DISK
MS
Anna Kraj
WRO
C
93.31
+56.55
D21A
4.90 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klechová Vendula
TBM8199
C
TJ Tesla Brno
38.56
2.
Ryglová Kateřina
TBM7372
E
TJ Tesla Brno
41.45
+ 2.49
3.
Zakouřilová Helena
TUV7453
A
SOK TJ Turnov
47.17
+ 8.21
4.
Hrazdirová Iva
PVP8152
A
VSK Přírodní vědy UK Praha
48.12
+ 9.16
5.
Marečková Kateřina
OSN7558
B
SK Orient. sporty Nové Město
49.36
+10.40
6.
Sikorová Miroslava
VIZ7658
A
TJ Sokol Vizovice
51.19
+12.23
7.
Machanova Ivana
SSP7850
B
SK Stopa Praha
54.49
+15.53
8.
Kalibánová Gabriela
NPA7851
A
SK LOB Nová Paka
55.39
+16.43
9.
Křečková Petra
ZPV7076
B
KOB Železárny Prostějov
57.35
+18.39
10.
Hrušková Zdeňka
OSN5950
B
SK Orient. sporty Nové Město
60.12
+21.16
11.
Bernátková Markéta
PVP7751
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
63.31
+24.35
12.
Pecková Ivana
EKP6252
B
VŠTJ Ekonom Praha
65.50
+26.54
13.
Borovičková Lenka
CHP7350
C
VSK Chemie Praha
75.26
+36.30
Kuncová Jana
UOL7854
C
SK Univ. Palackého Olomouc
DISK
Kubisková Šárka
ABR7751
B
A-team Bruntál
DISK
Havlíčková Vendula
DKP8350
C
SK Kotlářka Praha
DISK
Janíčková Jitka
OSN7356
B
SK Orient. sporty Nové Město
DISK
D35B
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kasparová Iva
SSU6951
C
SK Severka Šumperk
39.28
2.
Štrajtová Zuzana
UOL6452
C
SK Univ. Palackého Olomouc
42.02
+ 2.34
3.
Mrázová Pavla
DCE5550
C
Sokol Dobřichovice
45.29
+ 6.01
4.
Hanzlová Svatava
PEH6651
C
SK Peleton Havirov
52.26
+12.58
5.
Hančíková Michaela
TZL6559
C
SKOB Zlín
60.14
+20.46
6.
Novotná Marcela
PVP6050
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
70.31
+31.03
Procházková Miluše
DCE5450
C
Sokol Dobřichovice
DISK
Čechmánková Helena
PVP6450
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
DISK
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
DISK
D40B
4.00 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kavanová Jana
JIL6199
C
OK Jilemnice
41.56
2.
Malá Eva
JIL6351
C
OK Jilemnice
42.31
+ 0.35
3.
Rauchová Jitka
VPM5850
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
43.28
+ 1.32
4.
Zuzánková Ruzena
EJN6051
C
TJ Elitex Jablonec n./Nisou
45.33
+ 3.37
5.
Zlesáková Vlasta
JIL5362
C
OK Jilemnice
47.13
+ 5.17
6.
Seib Nadine
HAN63..
C
TK Hannover
50.33
+ 8.37
7.
Poklopová Ivana
UOL6451
C
SK Univ. Palackého Olomouc
51.52
+ 9.56
8.
Petrželová Alena
LTU6351
C
TJ Loko Trutnov
53.17
+11.21
9.
Macháčková Jana
DKP6450
C
SK Kotlářka Praha
55.29
+13.33
D45B
3.70 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kuncova Jirina
EJN5799
C
TJ Elitex Jablonec n./Nisou
41.16
2.
Kalibánová Jiřina
NPA5351
C
SK LOB Nová Paka
42.48
+ 1.32
3.
Vlažná Mirka
LCE5852
C
TJ Slovan Luhačovice
50.40
+ 9.24
4.
Mrštíková Hana
LPU5552
C
OK Lokomotiva Pardubice
65.31
+24.15
Pánková Hana
PTK5750
C
OK Potůčky
DISK
Dudíková Eva
JPV5777
C
SK Junior Prostějov
(disk)
D50B
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grygarová Alena
BOV5251
C
TJ Baník Ostrava OKD
41.36
2.
Hankovska Jana
SSP4050
C
SK Stopa Praha
45.38
+ 4.02
3.
Stehnová Hana
DKP5150
C
SK Kotlářka Praha
46.52
+ 5.16
4.
Brumková Vladimíra
DKP5351
C
SK Kotlářka Praha
57.07
+15.31
D55B
3.50 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Stará Pavla
BOV4251
C
TJ Baník Ostrava OKD
38.50
2.
Sikorová Marie
BOV4852
C
TJ Baník Ostrava OKD
46.37
+ 7.47
3.
Kupcová Věroslava
HSU4850
C
Horizont klub Šumperk
52.31
+13.41
DE
5.00 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Randáková Helena
VRL7452
E
TJ Spartak Vrchlabí
36.44
2.
Chudíková Barbora
SJI7850
E
OK Jihlava
37.31
+ 0.47
3.
Böhmová Eva
VLI8351
E
VSK Slavia TU Liberec
41.22
+ 4.38
4.
Kupcová Veronika
EKP7850
E
VŠTJ Ekonom Praha
43.28
+ 6.44
5.
Waldová Lucie
DKP8154
E
SK Kotlářka Praha
43.47
+ 7.03
6.
Zinkl Sonja
AUT
E
Ski OL-Team Austria
44.14
+ 7.30
7.
Stará Zdenka
BOV7952
E
TJ Baník Ostrava OKD
44.54
+ 8.10
8.
Horáková Marie
TUV7552
E
SOK TJ Turnov
45.15
+ 8.31
9.
Stehnová Zuzana
EKP8150
E
VŠTJ Ekonom Praha
45.38
+ 8.54
10.
Jiřištová Zuzana
JIL8254
E
OK Jilemnice
46.08
+ 9.24
11.
Volfová Martina
EKP8051
E
VŠTJ Ekonom Praha
48.16
+11.32
12.
Kupcová Krystina
HSU7750
E
Horizont klub Šumperk
49.00
+12.16
13.
Rosecká Alena
PZR5654
E
SKP Žďár nad Sázavou
49.44
+13.00
14.
Jurečková Leona
ABR7752
E
A-team Bruntál
50.48
+14.04
15.
Kurth Susan
DEG
C
OLA TSV Deggendorf
58.52
+22.08
Baldriánová Barbora
DKP7855
E
SK Kotlářka Praha
DISK
Hasmanová Lenka
VPM7551
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
DISK
Pilcová Petra
OBR6666
E
SK SKI-SPORT Bruntál
DISK
H14A
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petržela Jan
LTU9201
C
TJ Loko Trutnov
37.52
2.
Krajíček Václav
VRL9101
C
TJ Spartak Vrchlabí
40.51
+ 2.59
3.
Kopal Ondřej
VLI9101
A
VSK Slavia TU Liberec
41.18
+ 3.26
4.
Stránský Vojtěch
DKP9005
A
SK Kotlářka Praha
41.37
+ 3.45
5.
Vlažný Jakub
LCE9102
C
TJ Slovan Luhačovice
43.38
+ 5.46
6.
Věžník Václav
ADA9201
C
TJ Spartak Adamov
50.05
+12.13
7.
Čechmánek Radek
PVP9100
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
52.09
+14.17
8.
Věžník Antonín
ADA9001
C
TJ Spartak Adamov
52.37
+14.45
9.
Křeček Jan
ZPV9111
C
KOB Železárny Prostějov
56.40
+18.48
10.
Machek Vojta
VRL9102
C
TJ Spartak Vrchlabí
57.25
+19.33
11.
Bartczak Wojciech
GRE
C
UKS Grebocin
58.18
+20.26
12.
Janíček Jan
OSN9238
C
SK Orient. sporty Nové Město
63.19
+25.27
13.
Neumann Vojtěch
PVP9400
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
67.37
+29.45
MS
Hnilica Premek
KSU9141
B
Klub vytrval. sportů Šumperk
44.24
+ 6.32
MS
Vozda Vojta
KSU9043
B
Klub vytrval. sportů Šumperk
47.20
+ 9.28
H16A
4.50 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kodeda Stepan
VPM8801
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
31.33
2.
Krajíček Vojtěch
JIL8805
A
OK Jilemnice
35.41
+ 4.08
3.
Válek Filip
VRB8906
C
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
39.56
+ 8.23
4.
Vlažný Jan
LCE8901
C
TJ Slovan Luhačovice
41.14
+ 9.41
5.
Daněk Jáchym
VRL8901
A
TJ Spartak Vrchlabí
41.37
+10.04
6.
Král Vojtěch
SSU8841
C
SK Severka Šumperk
42.15
+10.42
7.
Šafránek Michal
VRL8804
B
TJ Spartak Vrchlabí
42.47
+11.14
8.
Hruška Ondřej
OSN8935
A
SK Orient. sporty Nové Město
43.15
+11.42
9.
Panovec Jan
OTK8931
C
Jiskra Otrokovice
45.26
+13.53
10.
Preininger Ondřej
DOB8801
C
KOB Dobruška
47.25
+15.52
11.
Řeháček Jakub
ABR8902
B
A-team Bruntál
47.59
+16.26
12.
Maliňák Štěpán
KVS8801
C
SKOB Kobra Vsetín
49.12
+17.39
13.
Poklop Martin
UOL8802
C
SK Univ. Palackého Olomouc
50.57
+19.24
14.
Mejznar Radek
VRL8802
B
TJ Spartak Vrchlabí
51.52
+20.19
15.
Neumann Tomáš
PVP8900
A
VSK Přírodní vědy UK Praha
52.48
+21.15
16.
Spazierer Filip
NEJ8900
B
Nejdek
54.42
+23.09
17.
Kamaryt Tomáš
PTK8805
C
OK Potůčky
56.45
+25.12
18.
Špacír Jan
UOL8805
C
SK Univ. Palackého Olomouc
61.24
+29.51
19.
Zaluski Tomasz
GRE
C
UKS Grebocin
83.31
+51.58
20.
Lžíčař Martin
DOB8803
C
KOB Dobruška
87.50
+56.17
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Junior Prostějov
DISK
Perutka Jan
JIL8808
C
OK Jilemnice
DISK
Štrajt Michal
UOL8903
C
SK Univ. Palackého Olomouc
DISK
Nemec Juraj
SKK
C
Slovensko
DISK
H18A
4.70 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krajcik Michal
SKK
C
Slovensko
33.55
2.
Stupal František
JHB8603
A
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
35.26
+ 1.31
3.
Vlach Martin
DKP8605
A
SK Kotlářka Praha
35.40
+ 1.45
4.
Holas Štěpán
SJC8702
A
Sportcentrum Jičín
36.03
+ 2.08
5.
Černý Martin
JIL8703
A
OK Jilemnice
36.07
+ 2.12
6.
Vlček Martin
TUR8702
A
TJ Turnov
37.47
+ 3.52
7.
Budín Václav
JIL8705
B
OK Jilemnice
39.15
+ 5.20
8.
Klapka Michal
JIL8701
B
OK Jilemnice
39.32
+ 5.37
9.
Mašek Jan
TUR8601
B
TJ Turnov
41.12
+ 7.17
10.
Buchalcev Jan
DKP8715
B
SK Kotlářka Praha
41.19
+ 7.24
11.
Jůzek Martin
DKP8604
C
SK Kotlářka Praha
42.38
+ 8.43
12.
Strachota Petr
SSU8741
C
SK Severka Šumperk
43.51
+ 9.56
13.
Vlček Petr
TUR8703
C
TJ Turnov
45.35
+11.40
14.
Kříž Štěpán
PVP8600
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
47.36
+13.41
15.
Henek Michal
RBK8605
C
SK Radioklub Blansko
48.23
+14.28
16.
Laštůvka Jan
TRI8704
C
TJ TŽ Třinec
49.34
+15.39
17.
Fliegl Ondřej
PGP8703
C
SK Praga
50.46
+16.51
18.
Flousek Petr
VRL8704
C
TJ Spartak Vrchlabí
52.08
+18.13
19.
Javůrek Tomáš
VRB8701
C
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
57.07
+23.12
20.
Krzysko Bartosz
PEL87..
C
UKS Sprint Pelczyce
58.38
+24.43
21.
Kudláček Tomáš
TZL8713
C
SKOB Zlín
60.10
+26.15
22.
Derkowski Kamil
GRE
C
UKS Grebocin
61.04
+27.09
Drobník Michal
SJC8709
A
Sportcentrum Jičín
DISK
H20A
5.40 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Šedivý Jan
EKP8400
A
VŠTJ Ekonom Praha
34.37
2.
Bouchal Jiří
VPM8449
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
38.09
+ 3.32
3.
Votoček Filip
JIL8401
E
OK Jilemnice
38.39
+ 4.02
4.
Rajnošek Zdeněk
JIL8506
A
OK Jilemnice
38.52
+ 4.15
5.
Rauch Tomáš
VPM8501
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
39.22
+ 4.45
6.
Velička Jan
VRB8504
A
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
39.51
+ 5.14
7.
Zedníček Václav
VRB8401
A
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
40.42
+ 6.05
8.
Palas Jan
SJC8507
A
Sportcentrum Jičín
42.03
+ 7.26
9.
Malý Aleš
JIL8702
A
OK Jilemnice
42.48
+ 8.11
10.
Jiřišta Vladimír
JIL8501
B
OK Jilemnice
46.27
+11.50
11.
Váňa Lukáš
VRB8601
A
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
48.08
+13.31
12.
Jansa Jiří
CHT8402
C
SK Chrast
48.46
+14.09
13.
Drobník Lukáš
SJC8506
B
Sportcentrum Jičín
50.01
+15.24
14.
Šafránek Jan
VRL8502
B
TJ Spartak Vrchlabí
54.04
+19.27
15.
Plihal Tomas
SJI8509
A
OK Jihlava
58.38
+24.01
16.
Sombota Petr
LTU8502
C
TJ Loko Trutnov
58.55
+24.18
17.
Kopáček Jan
CHT8510
B
SK Chrast
64.44
+30.07
Kafka Tomáš
SJI8504
C
OK Jihlava
DISK
H21A
5.50 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Rauch Stanislav
VPM8201
A
KOS Slavia VŠ Plzeň
44.01
2.
Kopáček Miroslav
CHT6049
A
SK Chrast
44.15
+ 0.14
3.
Zakouřil Tomáš
TUV7501
B
SOK TJ Turnov
44.17
+ 0.16
4.
Wohanka Petr
VRL7305
A
TJ Spartak Vrchlabí
44.23
+ 0.22
5.
Zakouřil Václav
TUV7405
B
SOK TJ Turnov
46.51
+ 2.50
6.
Janata Martin
DKP8306
B
SK Kotlářka Praha
46.57
+ 2.56
7.
Gregoriades Tomas
SSP8312
B
SK Stopa Praha
47.11
+ 3.10
8.
Kratochvíl Martin
SJI8304
B
OK Jihlava
47.12
+ 3.11
9.
Jašek Petr
STE7601
A
SKI-OB Šternberk
48.02
+ 4.01
10.
Kovar Myro
SZP8101
A
Slovan Zdravotník Praha
48.15
+ 4.14
11.
Hošek Václav
DKP8000
A
SK Kotlářka Praha
48.48
+ 4.47
12.
Mrázek Jan
SZP8102
E
Slovan Zdravotník Praha
50.12
+ 6.11
13.
Procházka Jan
DKP8201
A
SK Kotlářka Praha
50.59
+ 6.58
14.
Procházka Tomáš
DKP8200
B
SK Kotlářka Praha
51.26
+ 7.25
15.
Jirasek Ales
NPA7602
A
SK LOB Nová Paka
52.46
+ 8.45
16.
Fibír Tomáš
CHP7901
B
VSK Chemie Praha
53.16
+ 9.15
17.
Vávra Jaroslav
NPA7301
B
SK LOB Nová Paka
53.19
+ 9.18
18.
Šedivý Ondřej
EKP8300
B
VŠTJ Ekonom Praha
53.56
+ 9.55
19.
Kolar Karel
EJN5749
B
TJ Elitex Jablonec n./Nisou
54.05
+10.04
20.
Křenek Jaroslav
VPM7502
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
54.47
+10.46
21.
Hruška Jiří
OSN5501
A
SK Orient. sporty Nové Město
55.19
+11.18
22.
Stárek Filip
TUR6602
A
TJ Turnov
56.28
+12.27
23.
Pašek František
PVP7602
B
VSK Přírodní vědy UK Praha
57.21
+13.20
24.
Mareček Josef
OSN6106
A
SK Orient. sporty Nové Město
57.42
+13.41
25.
Čech Jan
CHP7900
B
VSK Chemie Praha
59.31
+15.30
26.
Skoupý Jan
STE7001
B
SKI-OB Šternberk
66.03
+22.02
27.
Knaup Jan
BRA
C
Braunschwaiger MTV
89.28
+45.27
Janíček Jan
OSN6811
A
SK Orient. sporty Nové Město
DISK
H21B
4.10 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Novák Jiří
NPA7502
B
SK LOB Nová Paka
28.43
2.
Sabo Mikulas
RBA7810
C
Rapid Bratislava
29.38
+ 0.55
3.
Vlach Jiří
VOV7900
B
VSK VŠB TU Ostrava
30.20
+ 1.37
4.
Pospíšil Jaromír
PZR4417
A
SKP Žďár nad Sázavou
31.36
+ 2.53
5.
Petr Josef
VLI6300
C
VSK Slavia TU Liberec
32.30
+ 3.47
6.
Kalibán Jaroslav
NPA5101
B
SK LOB Nová Paka
32.53
+ 4.10
7.
Kořistka Libor
EKP6300
C
VŠTJ Ekonom Praha
34.03
+ 5.20
8.
Ševčík Martin
TBM7632
C
TJ Tesla Brno
34.09
+ 5.26
9.
Walaski Antonín
TRI8006
C
TJ TŽ Třinec
34.12
+ 5.29
10.
Teringl Radek
VCB6502
C
TJ OB České Budějovice
34.22
+ 5.39
11.
Kheil Radim
PBM7301
C
TJ Spartak První Brněnská
34.45
+ 6.02
12.
Horak Pavel
TUV7202
C
SOK TJ Turnov
34.52
+ 6.09
13.
Král Václav
SSU8243
C
SK Severka Šumperk
34.54
+ 6.11
14.
Stransky Dusan
NPA7401
C
SK LOB Nová Paka
35.06
+ 6.23
15.
Stastny Jiri
TBM7137
C
TJ Tesla Brno
35.11
+ 6.28
16.
Zemlicka Michal
NPA8003
C
SK LOB Nová Paka
35.26
+ 6.43
17.
Preininger Luděk
DOB8001
C
KOB Dobruška
37.15
+ 8.32
18.
Fátor Jan
SHK7907
C
TJ Slavia Hradec Králové
37.34
+ 8.51
19.
Novák Karel
NPA5001
C
SK LOB Nová Paka
37.46
+ 9.03
20.
Kříž Ondřej
PZR8001
C
SKP Žďár nad Sázavou
37.58
+ 9.15
21.
Fukátko Jan
LPU8105
C
OK Lokomotiva Pardubice
38.23
+ 9.40
22.
Vlach Oldřich
VOV7730
C
VSK VŠB TU Ostrava
38.46
+10.03
23.
Sonnenberg Sergei jr.
OSB84..
C
TK Osnabrueck
38.47
+10.04
24.
Doležal Libor
PVP7800
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
39.10
+10.27
25.
Kašpar Jaroslav
SSU7004
C
SK Severka Šumperk
39.18
+10.35
26.
Procházka Zdenko
DKP4300
C
SK Kotlářka Praha
39.48
+11.05
27.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
40.17
+11.34
28.
Kroupa Václav
PVP6104
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
40.40
+11.57
29.
Pekárek Pavel
XBM6904
C
Pells team
40.51
+12.08
30.
Hýbl Lukáš
PVP7500
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
41.00
+12.17
31.
Jirka Jakub
VPM7905
B
KOS Slavia VŠ Plzeň
41.35
+12.52
32.
Zemlicka Jan
LPU8303
C
OK Lokomotiva Pardubice
45.04
+16.21
33.
Procházka Jiří
ADA7512
C
TJ Spartak Adamov
48.44
+20.01
34.
Macháček Milan
CHC7701
C
KOB Choceň
50.48
+22.05
35.
Procházka Pavel
PLU7315
C
TJ Sokol Plumlov
52.42
+23.59
36.
Brázdil Karel
DOB8200
C
KOB Dobruška
66.13
+37.30
Viskup Peter
VZA7400
C
Slavia Zilina
DISK
Schwab David
TBM7401
C
TJ Tesla Brno
DISK
H35B
4.80 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Hasman Jan
VPM6901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
36.49
2.
Matoušek Milan
SSU6701
C
SK Severka Šumperk
37.42
+ 0.53
3.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team Bruntál
39.27
+ 2.38
4.
Řeháček Petr
ABR6302
C
A-team Bruntál
41.02
+ 4.13
5.
Navrátil Rostislav
TRI6601
C
TJ TŽ Třinec
41.19
+ 4.30
6.
Erlebach Josef
SSP5200
C
SK Stopa Praha
43.27
+ 6.38
7.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
45.28
+ 8.39
8.
Novotný Vladimír
ABR6202
C
A-team Bruntál
46.08
+ 9.19
9.
Kopal Jan
VLI6500
C
VSK Slavia TU Liberec
46.38
+ 9.49
10.
Gregoriades Zdenek
SSP5400
C
SK Stopa Praha
48.18
+11.29
11.
Hájek Jiří
PTK6401
C
OK Potůčky
48.29
+11.40
12.
Panovec Vladan
OTK6201
C
Jiskra Otrokovice
49.41
+12.52
13.
Koc Zdenek
SSP4700
C
SK Stopa Praha
52.12
+15.23
14.
Reichl Michal
SSP6400
C
SK Stopa Praha
52.14
+15.25
15.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team Bruntál
55.44
+18.55
16.
Bartczak Jaroslaw
OST
C
WKS Logistyk Ostróda
56.27
+19.38
17.
Borovička Milan
CHP6104
C
VSK Chemie Praha
65.13
+28.24
H40B
4.50 km, 11 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Petržela Pavel
LTU6301
C
TJ Loko Trutnov
37.50
2.
Kafka Václav
SJI6001
C
OK Jihlava
39.30
+ 1.40
3.
Kodeda Oldřich
VPM5901
C
KOS Slavia VŠ Plzeň
41.24
+ 3.34
4.
Nemec Juraj
SKK
C
Slovensko
41.33
+ 3.43
5.
Rajnošek Zdeněk
KSU6301
C
Klub vytrval. sportů Šumperk
44.02
+ 6.12
6.
Klapal Ladislav
EKP6200
C
VŠTJ Ekonom Praha
45.42
+ 7.52
7.
Seib Leo
HAN63..
C
TK Hannover
46.35
+ 8.45
8.
Labuzinski Slawomir
WAW64..
C
Wawel Krakow
46.56
+ 9.06
9.
Mechl Miroslav
PTK6302
C
OK Potůčky
49.01
+11.11
10.
Sombota Jiří
LTU5901
C
TJ Loko Trutnov
53.45
+15.55
11.
Krzysko Maciej
PEL64..
C
UKS Sprint Pelczyce
69.19
+31.29
Rejmont Milan
LTU4801
C
TJ Loko Trutnov
DISK
Šimek Miroslav
PVP6300
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
DISK
H45B
4.40 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Čechmánek Vladimír
PVP5802
B
VSK Přírodní vědy UK Praha
34.21
2.
Král Jiří
SSU5941
C
SK Severka Šumperk
37.17
+ 2.56
3.
Procházka Antonín
DCE5500
C
Sokol Dobřichovice
39.49
+ 5.28
4.
Kotas Pavel
PEH5501
C
SK Peleton Havirov
43.47
+ 9.26
5.
Jun Drahomír
KNC5501
C
Sokol Kostelec n. Č.l.
47.44
+13.23
6.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
48.02
+13.41
7.
Drazny Ladislav
KSU5900
C
Klub vytrval. sportů Šumperk
48.07
+13.46
8.
Robotka Libor
PBM5303
C
TJ Spartak První Brněnská
50.17
+15.56
9.
Nosál Stanislav
SSP4600
C
SK Stopa Praha
51.36
+17.15
10.
Bochenek Milan
EKP5601
C
VŠTJ Ekonom Praha
51.55
+17.34
11.
Cenovsky Jiri
SSP4900
C
SK Stopa Praha
60.24
+26.03
12.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
64.03
+29.42
13.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
71.08
+36.47
14.
Hornik Zbygniew
KIC56..
C
Kompas Kicin
75.46
+41.25
15.
Skála Ales
PBM5404
C
TJ Spartak První Brněnská
97.24
+63.03
Valoušek Zbyněk
VLI5600
C
VSK Slavia TU Liberec
DISK
H50B
4.10 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Škoda Přemek
VLI5301
C
VSK Slavia TU Liberec
36.29
2.
Přinda Oldřich
VLI5101
C
VSK Slavia TU Liberec
37.30
+ 1.01
3.
Vlach Oldřich
VOV4401
C
VSK VŠB TU Ostrava
41.34
+ 5.05
4.
Neumann Zbyněk
PVP5300
C
VSK Přírodní vědy UK Praha
48.43
+12.14
5.
Maceček Karel
VLI4100
C
VSK Slavia TU Liberec
50.56
+14.27
6.
Pilc Oldřich
OBR5100
C
SK SKI-SPORT Bruntál
51.05
+14.36
7.
Šorm Miroslav
DKP5201
C
SK Kotlářka Praha
53.18
+16.49
8.
Jelínek Martin
PGP5103
C
SK Praga
57.42
+21.13
9.
Pelz Lubomír
PZR4901
C
SKP Žďár nad Sázavou
58.50
+22.21
H55B
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doležal Libor
BOV4801
C
TJ Baník Ostrava OKD
39.08
2.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
42.32
+ 3.24
3.
Sikora Miroslav
BOV4802
C
TJ Baník Ostrava OKD
42.54
+ 3.46
4.
Kruczek Stanislaw
WAW48..
C
Wawel Krakow
44.43
+ 5.35
5.
Dvořák Vlastimil
BOV4901
C
TJ Baník Ostrava OKD
62.14
+23.06
6.
Macháček Lubomír
CHC4701
C
KOB Choceň
70.17
+31.09
H60B
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Pospíšil Jiří
PZR4321
C
SKP Žďár nad Sázavou
42.09
2.
Frey Jaromír
PTK4101
C
OK Potůčky
43.32
+ 1.23
3.
Němec Vladimír
SSP4201
C
SK Stopa Praha
44.34
+ 2.25
4.
Starý Břetislav
BOV4402
C
TJ Baník Ostrava OKD
47.40
+ 5.31
5.
Ptáček Jiří
BOV4401
C
TJ Baník Ostrava OKD
48.51
+ 6.42
6.
Gřunděl Ivan
SJH4201
C
Slovan Jindřichův Hradec
57.17
+15.08
7.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
58.54
+16.45
Dohnal Josef
SZP4300
C
Slovan Zdravotník Praha
DISK
H65B
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Attl Vladimir
SSP3800
C
SK Stopa Praha
42.26
2.
Holat František
SJH3801
C
Slovan Jindřichův Hradec
73.42
+31.16
H70B
3.60 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Štipl Vladimír
SJH3101
C
Slovan Jindřichův Hradec
99.23
HE
6.10 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vodrážka Ondřej
VPM7702
E
KOS Slavia VŠ Plzeň
34.16
2.
Redlich Tomas
JIL8201
E
OK Jilemnice
34.58
+ 0.42
3.
Venhoda Milan
SJI7104
E
OK Jihlava
36.56
+ 2.40
4.
Rygl Jaroslav
TBM7044
E
TJ Tesla Brno
37.17
+ 3.01
5.
Bradna Václav
VRB8001
E
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
37.57
+ 3.41
6.
Zuzanek Zdenek
EJN5901
E
TJ Elitex Jablonec n./Nisou
38.15
+ 3.59
7.
Kolín Jan
JIL7701
E
OK Jilemnice
38.31
+ 4.15
8.
Laciga Radek
SZP8200
E
Slovan Zdravotník Praha
38.50
+ 4.34
9.
Podrábský Ctibor
VLI7001
E
VSK Slavia TU Liberec
39.04
+ 4.48
10.
Košárek Pavel
JAM7100
E
SK Jamnice
39.14
+ 4.58
11.
Kohlschmidt Bernd
GER79..
E
SKI O-TEAM Germany
39.53
+ 5.37
12.
Sonneneberg Andrei
OSB83..
C
TK Osnabrueck
39.54
+ 5.38
13.
Šurgan Štefan
TUR7900
E
TJ Turnov
40.05
+ 5.49
14.
Mareček Petr
OSN6912
E
SK Orient. sporty Nové Město
40.11
+ 5.55
15.
Seidl Miroslav
EKP7402
E
VŠTJ Ekonom Praha
40.25
+ 6.09
16.
Klech Richard
VRB7201
E
SK při gymn. Vrbno p.Prad.
40.34
+ 6.18
17.
Boudny Jan
SJI7417
E
OK Jihlava
41.10
+ 6.54
18.
Varga Stephan
AUT
C
Ski OL-Team Austria
41.16
+ 7.00
19.
Sikora Tomas
TBM7001
E
TJ Tesla Brno
41.35
+ 7.19
20.
Rázek Aleš
VLI7801
E
VSK Slavia TU Liberec
42.16
+ 8.00
21.
Kugler Johann
AUT
C
Ski OL-Team Austria
42.21
+ 8.05
22.
Kunc Radovan
EJN5501
E
TJ Elitex Jablonec n./Nisou
42.38
+ 8.22
23.
Ondráček Radim
EKP7414
E
VŠTJ Ekonom Praha
43.28
+ 9.12
24.
Sonnenberg Sergej
OSB56..
C
TK Osnabrueck
45.55
+11.39
25.
Laciga Zdenek
SZP5200
E
Slovan Zdravotník Praha
46.51
+12.35
26.
Mannel Harald
GER55..
C
SKI O-TEAM Germany
48.14
+13.58
27.
Wohanka Pavel
VRL7501
E
TJ Spartak Vrchlabí
48.51
+14.35
28.
Pecka Jan
EKP6800
E
VŠTJ Ekonom Praha
50.48
+16.32
29.
Moszkowicz Pawel
WAW67..
C
Wawel Krakow
53.17
+19.01
30.
Olesinski Maciek
WAT77..
C
UWKS WAT Warszawa
55.19
+21.03
31.
Zweimuller Wolfgang
AUT
C
Ski OL-Team Austria
55.41
+21.25
32.
Blachut Igor
GLI73..
C
MUKS Gliwice
72.04
+37.48
33.
Wrzesinski Jacek
WAT69..
C
UWKS WAT Warszawa
72.51
+38.35
34.
Nowak Remigiusz
POZ72..
C
WKS Grunwald Poznan
89.10
+54.54
Koscielny Wojciech
KRA73..
C
Krakow
DISK
Lauerman Jan
SJI7419
E
OK Jihlava
DISK
T6
4.10 km, 9 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vaněk Jan
FSP7609
C
VŠTJ Stavební fak. Praha
41.18
2.
Hančík Roman
TZL6206
C
SKOB Zlín
43.36
+ 2.18
3.
Dudová Kateřina
FSP7653
C
VŠTJ Stavební fak. Praha
46.30
+ 5.12
4.
Leštínský Tomáš
DOB7801
C
KOB Dobruška
54.06
+12.48
5.
Janebová Zuzana
FSP7555
C
VŠTJ Stavební fak. Praha
56.45
+15.27
6.
Paukert Martin
SHK5502
C
TJ Slavia Hradec Králové
80.02
+38.44
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz