Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: Mikulášský orienťák 2003
Kód závodu
031206
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
Mikulášský orienťák 2003
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
06.12.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Místo konání
Prostějov
Použitá mapa
Brněnské předměstí, 1:5000, ekv. 2m
Pořadatel
JPV - SK Prostějov
Ředitel závodu
Mgr. Leo Skádal
Hlavní rozhodčí
Petr Hynek
Stavitel tratí
Marcel Skřivánek
Kategorie
D 10
D 14
D 18
D 21
D 35
H 10
H 14
H 18
H 21
H 35
P
RD
D 10
1.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
10.54
2.
Kolčavová Ivana
SSU
C
SK Severka Šumperk
21.21
+10.27
3.
Korčáková Ivana
KON
C
KOB Konice
35.18
+24.24
4.
Vavřínová Michaela
PTE9555
C
Sokol Ptení
49.27
+38.33
Kolářová Renata
ABR9351
C
A-team Bruntál
DISK
Kotrčová Lenka
ABR9355
C
A-team Bruntál
DISK
D 14
1.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Indráková Adéla
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
15.19
2.
Šimková Johanka
UOL9355
C
SK Univerzity Palackého Olomou
15.51
+ 0.32
3.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
15.58
+ 0.39
4.
Čermáková Magdalena
UOL9155
C
SK Univerzity Palackého Olomou
16.27
+ 1.08
5.
Žaludková Petra
TZL9251
C
SKOB Zlín
17.27
+ 2.08
6.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
17.46
+ 2.27
7.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
20.38
+ 5.19
8.
Hladíková Helena
UOL8953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
21.48
+ 6.29
9.
Stawaritschová Krist
CEL8972
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
22.10
+ 6.51
10.
Janečková Adriana
CEL9161
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
25.58
+10.39
11.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
26.28
+11.09
12.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
Sokol Ptení
27.12
+11.53
13.
Stawaritschová Veron
CEL9275
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
30.24
+15.05
14.
Schwanková Gabina
SSU
C
SK Severka Šumperk
41.12
+25.53
D 18
2.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Lenka
UOL8951
B
SK Univerzity Palackého Olomou
24.09
2.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
27.08
+ 2.59
3.
Karásková Lenka
PTE8881
C
Sokol Ptení
31.28
+ 7.19
D 21
3.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Smičková Eva
KON8277
R
KOB Konice
23.27
2.
Hoffmannová Johana
JPV7852
C
SK Prostějov
23.56
+ 0.29
3.
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
24.02
+ 0.35
4.
Janošíková Lenka
UOL7651
C
SK Univerzity Palackého Olomou
26.43
+ 3.16
5.
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
27.18
+ 3.51
6.
Soldánová Karin
ZPV6971
C
KOB Železárny Prostějov
31.32
+ 8.05
D 35
2.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jirková Renata
LOL
C
SK OK Olomouc
24.29
2.
Šimková Hana
UOL6653
C
SK Univerzity Palackého Olomou
24.38
+ 0.09
3.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
26.24
+ 1.55
4.
Horynová Eva
TZL5254
C
SKOB Zlín
27.04
+ 2.35
5.
Strachotová Eva
SSU6099
C
SK Severka Šumperk
28.28
+ 3.59
6.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
34.22
+ 9.53
7.
Doleželová Milena
LOL6552
C
SK OK Olomouc
39.42
+15.13
H 10
1.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
8.54
2.
Toman Jakub
KON
C
KOB Konice
12.56
+ 4.02
3.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
12.59
+ 4.05
4.
Holinka Lukáš
PTE9421
C
Sokol Ptení
13.58
+ 5.04
5.
Horvát Petr
SSU
C
SK Severka Šumperk
15.01
+ 6.07
6.
Ptáček Pavel
BBM9600
C
KPKS BETA Brno
19.42
+10.48
H 14
1.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
12.57
1.
Žaludek Jindřich
TZL8904
B
SKOB Zlín
12.57
3.
Zapletal Lukáš
PTE8936
B
Sokol Ptení
13.05
+ 0.08
4.
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Prostějov
13.40
+ 0.43
5.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
14.02
+ 1.05
6.
Kočí Adam
KON9131
C
KOB Konice
14.38
+ 1.41
7.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-team Bruntál
14.44
+ 1.47
8.
Soldán Michal
ZPV9137
C
KOB Železárny Prostějov
15.11
+ 2.14
9.
Berka Milan
RBK9011
C
SK Radioklub Blansko
16.19
+ 3.22
10.
Indrák Jakub
UOL9204
C
SK Univerzity Palackého Olomou
16.42
+ 3.45
11.
Holinka Matouš
PTE9222
C
Sokol Ptení
16.45
+ 3.48
12.
Krul Petr
PTE9034
C
Sokol Ptení
17.47
+ 4.50
13.
Jašek Martin
LOL9101
C
SK OK Olomouc
19.06
+ 6.09
14.
Berka Miroslav
RBK9210
C
SK Radioklub Blansko
19.26
+ 6.29
15.
Grepl Ivo
PTE
C
Sokol Ptení
21.15
+ 8.18
16.
Vavrečka Michal
JPV9032
C
SK Prostějov
23.39
+10.42
17.
Vítek Michal
PTE9031
C
Sokol Ptení
33.51
+20.54
18.
Božek Tomáš
PTE
C
Sokol Ptení
43.08
+30.11
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
DISK
H 18
3.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
22.44
2.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
23.15
+ 0.31
3.
Jeřábek Vojtěch
PLU8921
B
TJ Sokol Plumlov
23.46
+ 1.02
4.
Vašíček Michal
UOL8908
C
SK Univerzity Palackého Olomou
24.27
+ 1.43
5.
Hladík Ladislav
UOL8804
B
SK Univerzity Palackého Olomou
25.25
+ 2.41
6.
Švec Martin
PTE8832
B
Sokol Ptení
26.27
+ 3.43
7.
Kuba Martin
UOL8702
C
SK Univerzity Palackého Olomou
27.48
+ 5.04
8.
Gajdoš Jan
JPV8913
B
SK Prostějov
31.56
+ 9.12
H 21
4.00 km, 32 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Prostějov
26.38
2.
Henek Vladan
RBK8002
C
SK Radioklub Blansko
27.43
+ 1.05
3.
Jeřábek Luboš
PLU6112
C
TJ Sokol Plumlov
27.49
+ 1.11
4.
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
28.49
+ 2.11
5.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
29.17
+ 2.39
6.
Matula Petr
RBK8222
C
SK Radioklub Blansko
29.31
+ 2.53
7.
Kratochvíl Karel
HOB7001
C
SKOB HOBES Horní Benešov
29.33
+ 2.55
8.
Štěpánek Radek
PLU8923
B
TJ Sokol Plumlov
29.41
+ 3.03
9.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
29.59
+ 3.21
10.
Otruba Karel
PLU7917
C
TJ Sokol Plumlov
30.38
+ 4.00
11.
Šimek Roman
UOL6503
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.54
+ 4.16
12.
Zdráhal Robert
STE5707
C
SK SKI-OB Šternberk
31.00
+ 4.22
13.
Poklop Martin
UOL8802
A
SK Univerzity Palackého Olomou
31.07
+ 4.29
14.
Zdráhal Tomáš
UOL8801
B
SK Univerzity Palackého Olomou
31.21
+ 4.43
15.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
32.13
+ 5.35
16.
Hlava Miroslav
KON6515
C
KOB Konice
32.34
+ 5.56
17.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
36.03
+ 9.25
18.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
37.31
+10.53
19.
Křístek Petr
JPV
C
SK Prostějov
78.55
+52.17
Bones David
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
H 35
3.00 km, 23 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Ptáček Pavel
BBM6508
C
KPKS BETA Brno
20.36
2.
Kolář Rudolf
ABR6301
C
A-team Bruntál
22.57
+ 2.21
3.
Jadviščok Ladislav
UOL5101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
26.06
+ 5.30
4.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team Bruntál
26.31
+ 5.55
5.
Jirka Jiří
LOL5501
C
SK OK Olomouc
26.51
+ 6.15
6.
Jelínek Petr
TZL4902
C
SKOB Zlín
27.35
+ 6.59
7.
Nedoma Ladislav
KNH6017
C
SK Kostelec na Hané
27.45
+ 7.09
8.
Kuba Pavel
UOL6201
C
SK Univerzity Palackého Olomou
29.00
+ 8.24
9.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
29.01
+ 8.25
10.
Kotrle Miroslav
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.35
+ 9.59
11.
Žaludek Jindřich
TZL5410
C
SKOB Zlín
31.06
+10.30
12.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
31.08
+10.32
13.
Berka Milan
RBK6312
C
SK Radioklub Blansko
32.25
+11.49
14.
Jelínek Roman
ADA5506
C
TJ Spartak Adamov
33.13
+12.37
15.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
SK OK Olomouc
33.17
+12.41
16.
Henek Milan
RBK5307
C
SK Radioklub Blansko
34.19
+13.43
17.
Krejčí Pavel
ABR6203
C
A-team Bruntál
36.34
+15.58
18.
Čermák Miloslav
UOL4101
C
SK Univerzity Palackého Olomou
36.46
+16.10
19.
Gottfried Jan
UOL4602
C
SK Univerzity Palackého Olomou
37.02
+16.26
20.
Jelínek Vít
TZL
C
SKOB Zlín
42.37
+22.01
P
2.00 km, 19 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kubová Sárka
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
45.30
RD
1.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Grulichová Lucie
JPV
C
SK Prostějov
11.54
2.
Jeřábková Kristýna
PLU
C
TJ Sokol Plumlov
11.57
+ 0.03
3.
Křečková Jana
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
12.21
+ 0.27
4.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
13.00
+ 1.06
5.
Šimek Štěpán
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
14.06
+ 2.12
6.
Vavrečka Lukáš
JPV
C
SK Prostějov
14.38
+ 2.44
7.
Spurná Martina
PTE
C
Sokol Ptení
18.24
+ 6.30
8.
Soldánová Tereza
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
19.09
+ 7.15
9.
Vidmuchová Markéta
JPV
C
SK Prostějov
27.11
+15.17
Kotrle Viktor
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz