Databáze je uzavřena - bude přesunuta do ORISu
|
Vyhledávání závodníků
|
Kalendář závodů
|
Verze 0.8
|
Nápověda
|
bestik.cz
Zavřít
(nebo Esc)
Výsledky závodu: 1. závod podzimního žebříčku Hanácké oblasti
Kód závodu
0309270180
Tisk
|
Jednoduchý tisk
|
Tisk do TXT
Název
1. závod podzimního žebříčku Hanácké oblasti
Původní výsledky
|
Export ČSOS
|
Export XML
Datum
27.09.2003
Oddílové výsledky
Zkratka oddílu:
Zobrazit včetně vítězů:
Zkratka oddílu musí obsahovat přesně 3 znaky, např. JAM
Pořadatel
UOL - SK Univerzity Palackého Olomou
Kategorie
D10
D12
D14
D16
D18
D21
D35
D45
H10
H12
H14
H16
H18
H21
H35
H45
H55
P
RD
D10
2.00 km, 6 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Janů Hana
KSU9393
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
22.23
2.
Vítková Lucie
PTE9474
C
Sokol Ptení
24.36
+ 2.13
3.
Matlová Pavlína
KSU93
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
27.08
+ 4.45
4.
Bubeníčková Petra
PTE9373
C
Sokol Ptení
29.22
+ 6.59
5.
Kotlářová Lenka
ABR
C
A-team Bruntál
34.49
+12.26
6.
Pilcová Sabinka
OBR
C
SK SKI-SPORT Bruntál
36.27
+14.04
7.
Vodrážková Jaroslava
PTE9372
C
Sokol Ptení
49.32
+27.09
8.
Kolářová Lenka
ABR
C
A-team Bruntál
62.21
+39.58
9.
Mehésová Irena
ZLH9451
C
TJ Zlaté Hory
70.51
+48.28
MS
Adámková Klára
KSU8899
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
34.42
+12.19
D12
3.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Březinová Marie
SSU9191
B
SK Severka Šumperk
22.40
2.
Čermáková Madla
UOL9155
C
SK Univerzity Palackého Olomou
26.31
+ 3.51
3.
Horčičková Vendula
UOL9353
C
SK Univerzity Palackého Olomou
26.41
+ 4.01
4.
Indráková Adéla
UOL9153
C
SK Univerzity Palackého Olomou
30.34
+ 7.54
5.
Dittrichová Zuzana
KON9175
B
KOB Konice
30.45
+ 8.05
6.
Karásková Zuzana
PTE9173
C
Sokol Ptení
31.34
+ 8.54
7.
Chromečková Martina
SSU9262
C
SK Severka Šumperk
32.39
+ 9.59
8.
Šimková Johanka
UOL9355
C
SK Univerzity Palackého Olomou
33.12
+10.32
9.
Mohylová Aneta
KRN9155
C
TJ Loko Krnov
37.00
+14.20
10.
Hrtáňová Jana
KSU9192
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
37.24
+14.44
11.
Kejíková Ivona
PTE9281
C
Sokol Ptení
39.39
+16.59
12.
Pernicová Helenka
UOL9352
C
SK Univerzity Palackého Olomou
40.03
+17.23
13.
Kučová Kateřina
KRN9153
C
TJ Loko Krnov
40.27
+17.47
14.
Janečková Adriana
CEL9161
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
40.31
+17.51
15.
Křečková Lenka
ZPV9271
C
KOB Železárny Prostějov
42.40
+20.00
16.
Zapletalová Simona
PTE9177
C
Sokol Ptení
44.43
+22.03
17.
Krejčí Anna
PTE9171
C
Sokol Ptení
49.01
+26.21
18.
Řehulková Petra
PTE9172
C
Sokol Ptení
50.42
+28.02
19.
Konečná Kristýna
PTE9180
C
Sokol Ptení
57.57
+35.17
20.
Grulichová Helena
JPV9292
C
SK Prostějov
64.06
+41.26
21.
Štětinská Jana
MOV9151
C
SKOB Ostrava
69.46
+47.06
Stawaritschová Veron
CEL9275
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
Mehésová Hana
ZLH9151
C
TJ Zlaté Hory
DISK
D14
4.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Poklopová Lenka
UOL8951
B
SK Univerzity Palackého Olomou
33.42
2.
Vozdová Klára
KSU8964
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
36.32
+ 2.50
3.
Staňková Štěpánka
SSU8992
B
SK Severka Šumperk
41.47
+ 8.05
4.
Pilcová Barbora
OBR8977
B
SK SKI-SPORT Bruntál
43.39
+ 9.57
5.
Králová Michaela
SSU9092
C
SK Severka Šumperk
46.10
+12.28
6.
Štrajtová Štěpánka
UOL9151
B
SK Univerzity Palackého Olomou
46.34
+12.52
7.
Zítková Lenka
ABR9055
C
A-team Bruntál
52.53
+19.11
8.
Hladíková Helena
UOL8953
C
SK Univerzity Palackého Olomou
61.59
+28.17
9.
Kohoutová Markéta
PTE8981
C
Sokol Ptení
67.53
+34.11
Stawaritschová Krist
CEL8972
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
DISK
Hlavová Jindra
KON8989
A
KOB Konice
DISK
D16
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Skácelová Naďa
KON8889
B
KOB Konice
50.05
2.
Popelková Zuzana
PTE8882
B
Sokol Ptení
53.46
+ 3.41
3.
Pavlíková Barbora
ZLH8750
C
TJ Zlaté Hory
68.29
+18.24
4.
Adamová Eva
PTE8772
C
Sokol Ptení
71.35
+21.30
5.
Boháčová Lucie
PTE8771
C
Sokol Ptení
72.08
+22.03
6.
Karásková Lenka
PTE8881
C
Sokol Ptení
87.06
+37.01
D18
5.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Zatloukalová Lenka
JPV8577
A
SK Prostějov
45.55
2.
Hrouzová Pavlína
VRB8559
A
SK při gymnáziu Vrbno pod Prad
46.43
+ 0.48
3.
Roznosová Julie
KRN8754
B
TJ Loko Krnov
47.34
+ 1.39
4.
Králová Lada
SSU8799
A
SK Severka Šumperk
53.07
+ 7.12
5.
Růžičková Eva
KON8582
B
KOB Konice
54.47
+ 8.52
6.
Mertová Eva
SSU8599
B
SK Severka Šumperk
55.28
+ 9.33
7.
Kočí Petra
KON8786
A
KOB Konice
57.22
+11.27
8.
Polcerová Lenka
ABR8652
B
A-team Bruntál
60.42
+14.47
9.
Černohorská Anna
CEL8679
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
66.39
+20.44
10.
Kamasová Veronika
PLU8682
C
TJ Sokol Plumlov
74.32
+28.37
D21
6.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Bohunská Jana
KRN8651
A
TJ Loko Krnov
52.30
2.
Pilcová Petra
OBR6666
C
SK SKI-SPORT Bruntál
53.38
+ 1.08
3.
Hoffmannová Johana
JPV7852
C
SK Prostějov
54.19
+ 1.49
4.
Smičková Eva
KON8277
R
KOB Konice
54.53
+ 2.23
5.
Krtičková Michaela
KON7975
C
KOB Konice
55.13
+ 2.43
6.
Reinerová Barbara
ZBM8451
C
SK Žabovřesky Brno
57.11
+ 4.41
7.
Halašková Veronika
KRN8653
A
TJ Loko Krnov
58.23
+ 5.53
8.
Bucká Martina
ABR8651
A
A-team Bruntál
60.19
+ 7.49
9.
Kašparová Šárka
STE7253
C
SK SKI-OB Šternberk
60.21
+ 7.51
10.
Neumannová Kamila
STE6751
C
SK SKI-OB Šternberk
61.18
+ 8.48
11.
Skácelová Zuzana
KON8279
C
KOB Konice
61.33
+ 9.03
12.
Křečková Petra
ZPV7076
C
KOB Železárny Prostějov
65.37
+13.07
13.
Višňová Michaela
VOV8456
A
VSK VŠB TU Ostrava
66.23
+13.53
14.
Vidmuchová Martina
JPV7175
C
SK Prostějov
66.58
+14.28
15.
Ptašníková Dagmar
KRN8452
B
TJ Loko Krnov
67.26
+14.56
16.
Soldánová Karin
ZPV6971
C
KOB Železárny Prostějov
69.33
+17.03
17.
Zbraňková Magda
STE7352
C
SK SKI-OB Šternberk
73.02
+20.32
18.
Osladilová Martina
STE7552
C
SK SKI-OB Šternberk
76.36
+24.06
19.
Bradáčová Soňa
MOV7651
C
SKOB Ostrava
116.58
+64.28
Uchytilová Jana
JPV6677
C
SK Prostějov
DISK
D35
5.00 km, 12 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Králová Zdenka
SSU6091
C
SK Severka Šumperk
47.54
2.
Skácelová Naďa
KON6183
C
KOB Konice
50.07
+ 2.13
3.
Václavková Zdenka
STE6450
C
SK SKI-OB Šternberk
50.54
+ 3.00
4.
Březinová Dana
SSU5896
C
SK Severka Šumperk
53.32
+ 5.38
5.
Jirková Renata
LOL6553
C
SK OK Olomouc
53.39
+ 5.45
6.
Kiprá Zdena
SBR6550
C
SKOB Bruntál
57.45
+ 9.51
7.
Hrouzová Jiřina
KRN6151
C
TJ Loko Krnov
58.44
+10.50
8.
Štáblová Jitka
SSU5350
C
SK Severka Šumperk
60.52
+12.58
9.
Sedláčková Hana
KON5481
C
KOB Konice
61.45
+13.51
10.
Smičková Eva
KON5887
C
KOB Konice
63.14
+15.20
11.
Pavlíková Hana
ZLH5950
C
TJ Zlaté Hory
65.32
+17.38
12.
Adámková Hana
KSU6693
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
71.19
+23.25
13.
Čmuchálková Růžena
KRN6351
C
TJ Loko Krnov
72.40
+24.46
14.
Adamíková Alena
KRN5951
C
TJ Loko Krnov
73.26
+25.32
15.
Chmelařová Blanka
JPV6779
C
SK Prostějov
74.15
+26.21
16.
Žaloudíková Marie
KRN6451
C
TJ Loko Krnov
77.27
+29.33
17.
Komárková Olga
KSU5950
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
87.38
+39.44
18.
Doležalová Milen
LOL
C
SK OK Olomouc
101.19
+53.25
19.
Černohorská Věra
CEL5979
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
102.54
+55.00
Dittrichová Lenka
KON6285
C
KOB Konice
DISK
D45
4.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
H10
2.00 km, 7 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Řehulka Martin
PTE9322
C
Sokol Ptení
23.32
2.
Lacina Jakub
KSU9303
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
24.55
+ 1.23
3.
Chmelař Martin
JPV9505
C
SK Prostějov
25.38
+ 2.06
4.
Kotrle Kamil
UOL9402
C
SK Univerzity Palackého Olomou
28.50
+ 5.18
5.
Holinka Lukáš
PTE
C
Sokol Ptení
31.32
+ 8.00
6.
Mahdal Ondřej
SSU9305
C
SK Severka Šumperk
32.33
+ 9.01
7.
Staněk Tomáš
SSU9403
C
SK Severka Šumperk
36.43
+13.11
8.
Polcer Petr
ABR9303
C
A-team Bruntál
36.58
+13.26
9.
Bláha Vladimír
UOL
C
SK Univerzity Palackého Olomou
58.55
+35.23
Pavlík Marek
ZLH9501
C
TJ Zlaté Hory
DISK
H12
3.00 km, 8 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Václav
ADA9201
B
TJ Spartak Adamov
23.04
2.
Křeček Jan
ZPV9111
B
KOB Železárny Prostějov
30.45
+ 7.41
3.
Hnilica Přemek
KSU9141
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
31.33
+ 8.29
4.
Indrák Jakub
UOL9204
C
SK Univerzity Palackého Olomou
32.55
+ 9.51
5.
Sukeník Mojmír
KRN9301
C
TJ Loko Krnov
33.04
+10.00
6.
Kočí Adam
KON9131
C
KOB Konice
33.13
+10.09
7.
Benc Martin
SSU9143
B
SK Severka Šumperk
33.51
+10.47
8.
Holinka Matouš
PTE
C
Sokol Ptení
36.25
+13.21
9.
Seitler Milan
ZLH9102
B
TJ Zlaté Hory
36.55
+13.51
10.
Strečko Marek
ZLH9101
B
TJ Zlaté Hory
39.10
+16.06
11.
Kopilčák Jiří
ZLH9104
C
TJ Zlaté Hory
41.53
+18.49
12.
Najbr Ondřej
KON9223
C
KOB Konice
41.54
+18.50
13.
Soldán Michal
ZPV9137
C
KOB Železárny Prostějov
45.16
+22.12
14.
Grepl Ivo
PTE
C
Sokol Ptení
52.24
+29.20
15.
Domský Viktor
SSU9147
C
SK Severka Šumperk
57.10
+34.06
16.
Jílek Jakub
KSU9202
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
61.32
+38.28
17.
Zapletal Martin
CEL9105
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
63.39
+40.35
18.
Mahdal Jakub
SSU9149
C
SK Severka Šumperk
65.20
+42.16
19.
Ostřanský Filip
SSU9243
C
SK Severka Šumperk
84.01
+60.57
Jašek Martin
LOL9101
C
SK OK Olomouc
DISK
Adam Jan
PTE9121
C
Sokol Ptení
DISK
Lorenc Jakub
UOL9203
C
SK Univerzity Palackého Olomou
DISK
MS
Hnilicová Jana
KSU
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
43.12
+20.08
MS
Mátl Martin
KSU9041
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
H14
4.00 km, 10 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Věžník Antonín
ADA9001
B
TJ Spartak Adamov
32.23
2.
Řeháček Jakub
ABR8902
B
A-team Bruntál
33.28
+ 1.05
3.
Jeřábek Vojtěch
PLU8921
B
TJ Sokol Plumlov
36.46
+ 4.23
4.
Gajdoš Jan
JPV8913
B
SK Prostějov
37.59
+ 5.36
5.
Vašíček Michal
UOL8908
C
SK Univerzity Palackého Olomou
38.36
+ 6.13
6.
Klíma Marek
ZLH8902
C
TJ Zlaté Hory
39.12
+ 6.49
7.
Opletal Jaroslav
SSU9010
C
SK Severka Šumperk
40.08
+ 7.45
8.
Masný Jan
KRN9001
C
TJ Loko Krnov
42.13
+ 9.50
9.
Přikryl Jan
SSU8945
C
SK Severka Šumperk
42.24
+10.01
10.
Slivečka Jan
OBR8909
C
SK SKI-SPORT Bruntál
42.37
+10.14
11.
Popelka Pavel
PTE9032
B
Sokol Ptení
42.49
+10.26
12.
Holinek Tomáš
SSU9013
C
SK Severka Šumperk
43.23
+11.00
13.
Pernica Jiří
UOL9001
B
SK Univerzity Palackého Olomou
43.28
+11.05
14.
Matús Eduard
SSU8948
C
SK Severka Šumperk
43.48
+11.25
15.
Zapletal Lukáš
PTE8936
B
Sokol Ptení
44.19
+11.56
16.
Šinogl Matěj
KSU9014
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
44.38
+12.15
17.
Ostřanský Josef
SSU9011
C
SK Severka Šumperk
44.47
+12.24
18.
Benc Tomáš
SSU8943
B
SK Severka Šumperk
45.46
+13.23
19.
Vozda Vojtěch
KSU9043
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
46.39
+14.16
20.
Kučera Jan
KON9037
C
KOB Konice
46.45
+14.22
21.
Kubeša Kamil
KRN9103
C
TJ Loko Krnov
48.51
+16.28
22.
Procházka Lukáš
SSU8947
C
SK Severka Šumperk
51.48
+19.25
23.
Černohorský Ladislav
CEL8927
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
51.57
+19.34
24.
Vojtek Jan
KSU8941
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
57.10
+24.47
25.
Dudík Petr
JPV8917
C
SK Prostějov
58.42
+26.19
26.
Kamas Ondřej
PLU8927
C
TJ Sokol Plumlov
59.52
+27.29
27.
Kolář Rudolf
ABR8901
C
A-team Bruntál
62.43
+30.20
28.
Vítek Michal
PTE9031
C
Sokol Ptení
63.22
+30.59
29.
Pospíšil Jan
JPV9039
C
SK Prostějov
63.49
+31.26
30.
Suchý Matěj
KSU8942
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
65.48
+33.25
31.
Krul Petr
PTE9034
C
Sokol Ptení
75.55
+43.32
32.
Černý Richard
SSU8946
C
SK Severka Šumperk
76.39
+44.16
Janů Zdeněk
KSU9045
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
DISK
H16
6.00 km, 15 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Genčur Roman
KSU8749
B
Klub vytrvalostních sportů Šum
44.18
2.
Král Vojtěch
SSU8841
A
SK Severka Šumperk
45.15
+ 0.57
3.
Navrátil Tomáš
JPV8817
B
SK Prostějov
54.41
+10.23
4.
Schmid Vladimír
ADA8701
B
TJ Spartak Adamov
55.13
+10.55
5.
Švec Martin
PTE8832
B
Sokol Ptení
57.13
+12.55
6.
Reiter Michal
JPV8833
C
SK Prostějov
70.16
+25.58
7.
Kohout Michal
PTE8821
C
Sokol Ptení
71.49
+27.31
8.
Dolníček Jakub
KSU8848
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
90.36
+46.18
Strachota Petr
SSU8741
A
SK Severka Šumperk
DISK
H18
8.00 km, 16 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Klváček Aleš
JPV8527
B
SK Prostějov
60.52
2.
Peths Matěj
VRB8507
A
SK při gymnáziu Vrbno pod Prad
64.00
+ 3.08
3.
Žaloudík Jiří
VRB8602
B
SK při gymnáziu Vrbno pod Prad
66.41
+ 5.49
4.
Pavlík Ondřej
ZLH8601
B
TJ Zlaté Hory
77.46
+16.54
5.
Doseděl Tomáš
CEL8515
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
77.56
+17.04
6.
Voráč Jan
SSU8646
B
SK Severka Šumperk
82.55
+22.03
7.
Soukup Tomáš
CEL8606
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
83.29
+22.37
8.
Pavúček Lukáš
PTE8508
C
Sokol Ptení
90.09
+29.17
9.
Miler Vladimír
HST8502
C
97.26
+36.34
H21
9.00 km, 22 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Král Václav
SSU8243
R
SK Severka Šumperk
57.40
2.
Maťátko Miloslav
STE6703
C
SK SKI-OB Šternberk
59.26
+ 1.46
3.
Tománek Daniel
STE7401
R
SK SKI-OB Šternberk
60.24
+ 2.44
4.
Otruba Marek
JPV7417
C
SK Prostějov
60.39
+ 2.59
5.
Perknovský Radim
JPV8235
C
SK Prostějov
61.17
+ 3.37
6.
Hepnar Lubomír
STE6307
C
SK SKI-OB Šternberk
63.42
+ 6.02
7.
Besta Michal
STE7600
C
SK SKI-OB Šternberk
64.02
+ 6.22
8.
Zdráhal Tomáš
STE5301
C
SK SKI-OB Šternberk
64.24
+ 6.44
9.
Václavek Jiří
STE5701
C
SK SKI-OB Šternberk
65.11
+ 7.31
10.
Otrusina Jiří
ZBM8201
C
SK Žabovřesky Brno
65.14
+ 7.34
11.
Grepl Ladislav
KON6111
C
KOB Konice
65.31
+ 7.51
12.
Fendrych Michal
STE7607
C
SK SKI-OB Šternberk
67.23
+ 9.43
13.
Mlejnek Pavel
STE7403
C
SK SKI-OB Šternberk
67.25
+ 9.45
14.
Černohous Jan
JPV8335
A
SK Prostějov
68.17
+10.37
15.
Šrámek Jaromír
KSU5801
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
69.23
+11.43
16.
Procházka Josef
KON7219
C
KOB Konice
69.52
+12.12
17.
Matyšek Radoslav
PLU8007
C
TJ Sokol Plumlov
70.53
+13.13
18.
Ryšavý Jiří
MOV5803
C
SKOB Ostrava
71.40
+14.00
19.
Svěchota Milan
MOV7202
C
SKOB Ostrava
71.49
+14.09
20.
Moskva Roman
ZLH7501
C
TJ Zlaté Hory
73.06
+15.26
21.
Skřivánek Marcel
JPV8236
C
SK Prostějov
73.59
+16.19
22.
Procházka Jiří
ADA7512
C
TJ Spartak Adamov
74.22
+16.42
23.
Ježek Tomáš
JPV8419
B
SK Prostějov
74.30
+16.50
24.
Komárek Martin
PTE7719
C
Sokol Ptení
74.39
+16.59
25.
Huňka Karel
KON6919
C
KOB Konice
74.46
+17.06
26.
Krtička Jan
KON7931
C
KOB Konice
74.49
+17.09
27.
Matoušek Milan
SSU6701
C
SK Severka Šumperk
75.38
+17.58
28.
Jirka Michal
ABR8403
A
A-team Bruntál
76.21
+18.41
29.
Štětinský Pavel
MOV7104
C
SKOB Ostrava
77.56
+20.16
30.
Sita Vratislav
SSU7341
C
SK Severka Šumperk
79.16
+21.36
31.
Věžník Antonín
ADA5505
C
TJ Spartak Adamov
82.15
+24.35
32.
Vodička Luděk
SBR5501
C
SKOB Bruntál
82.54
+25.14
33.
Piňos Josef
PLU7611
C
TJ Sokol Plumlov
85.11
+27.31
34.
Pudel Jarda
STE7505
C
SK SKI-OB Šternberk
86.00
+28.20
35.
Hodač Karel
JPV7927
C
SK Prostějov
88.55
+31.15
36.
Vlach Jan
JPV8237
C
SK Prostějov
89.34
+31.54
37.
Vodička Luděk
SBR7705
C
SKOB Bruntál
89.45
+32.05
38.
Březina Jan
SSU8444
B
SK Severka Šumperk
90.09
+32.29
39.
Procházka Pavel
PLU7315
C
TJ Sokol Plumlov
96.35
+38.55
40.
Řehulka Rostislav
ZPV7411
C
KOB Železárny Prostějov
103.32
+45.52
41.
Žebrák Zbyněk
MOV7105
C
SKOB Ostrava
111.52
+54.12
42.
Grulich Pavel
JPV7117
C
SK Prostějov
117.33
+59.53
Soldán Vladimír
ZPV6526
C
KOB Železárny Prostějov
DISK
Neumann Jaroslav
TJN5902
C
TJ Tatran Jablonec nad Nisou
DISK
Axman Karel
STE8303
A
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Skyva Petr
STE6501
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
H35
8.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Jeřábek Luboš
PLU6112
C
TJ Sokol Plumlov
57.47
2.
Strachota Jaroslav
SSU5600
C
SK Severka Šumperk
59.43
+ 1.56
3.
Neumann Pavel
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
61.34
+ 3.47
4.
Tesař Jiří
VOV6702
C
VSK VŠB TU Ostrava
65.18
+ 7.31
5.
Křeček Miroslav
ZPV6213
C
KOB Železárny Prostějov
65.51
+ 8.04
6.
Adámek Pavel
KSU5847
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
66.25
+ 8.38
7.
Višňa Milan
STE5904
C
SK SKI-OB Šternberk
67.35
+ 9.48
8.
Janů Zdeněk
KSU5749
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
67.43
+ 9.56
9.
Bohunský Vladimír
KRN5901
C
TJ Loko Krnov
68.36
+10.49
10.
Chmelař Miroslav
JPV6217
C
SK Prostějov
72.06
+14.19
11.
Komínek Jaroslav
KON5713
C
KOB Konice
74.24
+16.37
12.
Albert František
STE5804
C
SK SKI-OB Šternberk
74.54
+17.07
13.
Kamas Josef
PLU6105
C
TJ Sokol Plumlov
77.28
+19.41
14.
Sukeník Mojmír
KRN5202
C
TJ Loko Krnov
78.13
+20.26
15.
Čmuchálek Josef
KRN5902
C
TJ Loko Krnov
79.26
+21.39
16.
Zítka Jiří
ABR6201
C
A-team Bruntál
80.45
+22.58
17.
Vrábel Jaromír
SBR6102
C
SKOB Bruntál
81.35
+23.48
18.
Kubeš Jaromír
PLU6219
C
TJ Sokol Plumlov
83.13
+25.26
19.
Benc Petr
SSU6343
C
SK Severka Šumperk
87.18
+29.31
20.
Vítek Zbyněk
PTE6622
C
Sokol Ptení
90.46
+32.59
21.
Kopilčák Pavel
ZLH6602
C
TJ Zlaté Hory
91.21
+33.34
22.
Zachař Zdeněk
ZLH5902
C
TJ Zlaté Hory
97.51
+40.04
H45
6.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Peths Pavel
KRN5801
C
TJ Loko Krnov
46.54
2.
Jirka Jiří
LOL5501
C
SK OK Olomouc
47.22
+ 0.28
3.
Komárek Jaromír
KSU4900
C
Klub vytrvalostních sportů Šum
48.44
+ 1.50
4.
Pospíšil Vojtěch
ZPV5517
C
KOB Železárny Prostějov
48.59
+ 2.05
5.
Skácel Jaroslav
KON4617
C
KOB Konice
50.56
+ 4.02
6.
Černohorský Ladislav
CEL5627
C
TJ Sokol Čelechovice na Hané
53.55
+ 7.01
7.
Dosoudil Miroslav
LOL5502
C
SK OK Olomouc
54.50
+ 7.56
8.
Sklenář Antonín
STE4801
C
SK SKI-OB Šternberk
55.34
+ 8.40
9.
Slivečka Jaromír
OBR5603
C
SK SKI-SPORT Bruntál
56.11
+ 9.17
10.
Hrouza Tomáš
KRN5201
C
TJ Loko Krnov
56.46
+ 9.52
11.
Poklop Lubomír
LOL5601
C
SK OK Olomouc
58.02
+11.08
12.
Březina Vladimír
SSU5847
C
SK Severka Šumperk
59.54
+13.00
13.
Jašek Vladislav
LOL5401
C
SK OK Olomouc
64.51
+17.57
14.
Smolka Miloslav
STE4901
C
SK SKI-OB Šternberk
65.16
+18.22
Živěla Aleš
C
DISK
H55
4.00 km, 13 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Toman Stanislav
ABR4801
C
A-team Bruntál
44.02
2.
Dospíšil Jaroslav
SBR4501
C
SKOB Bruntál
49.21
+ 5.19
3.
Ostřanský Josef
SSU4302
C
SK Severka Šumperk
51.14
+ 7.12
4.
Sita Vratislav
SSU3000
C
SK Severka Šumperk
55.49
+11.47
5.
Kroupa Jaroslav
ZPV4012
C
KOB Železárny Prostějov
60.21
+16.19
6.
Fic Ivan
ZPV4413
C
KOB Železárny Prostějov
68.51
+24.49
7.
Uhmann Hubert
SSU2600
C
SK Severka Šumperk
74.01
+29.59
8.
Hynek Vladimír
ZPV3511
C
KOB Železárny Prostějov
84.25
+40.23
P
5.00 km, 14 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Krejčí Pavel
ABR6203
C
A-team Bruntál
55.13
2.
Zavrelova Petra
C
64.07
+ 8.54
3.
Synek Michal
C
65.23
+10.10
4.
Drobny Martin
ZLH
C
TJ Zlaté Hory
74.13
+19.00
5.
Vítková Miroslava
PTE
C
Sokol Ptení
88.20
+33.07
6.
Polerová Jana
ABR
C
A-team Bruntál
94.56
+39.43
7.
Ježek Jaroslav
PTE8433
C
Sokol Ptení
99.13
+44.00
8.
Šemberková Helena
ZLH7250
C
TJ Zlaté Hory
110.38
+55.25
9.
Moskvová Jitka
ZLH7550
C
TJ Zlaté Hory
112.00
+56.47
10.
Veselá Zuzana
C
132.59
+77.46
Tovačovská Eva
LOL
C
SK OK Olomouc
DISK
Foltin Karel
PTE4815
C
Sokol Ptení
DISK
Hejlová Soňa
PTE
C
Sokol Ptení
DISK
Hanzl Marek
JPV90
C
SK Prostějov
DISK
RD
2.00 km, 5 kontrol
Mezičasy
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Oddíl
Čas
Ztráta
1.
Kotrle Viktor
C
16.57
2.
Krulová Martina
PTE9654
C
Sokol Ptení
20.46
+ 3.49
3.
Tesařová Marcela
VOV
C
VSK VŠB TU Ostrava
21.33
+ 4.36
4.
Grulichová Lucie
JPV9999
C
SK Prostějov
22.13
+ 5.16
5.
Hejlová Lucie
PTE9653
C
Sokol Ptení
22.23
+ 5.26
6.
Otruba Vojtěch
PLU9717
C
TJ Sokol Plumlov
23.23
+ 6.26
7.
Zavřel Lukáš
KRN9701
C
TJ Loko Krnov
26.13
+ 9.16
8.
Krejčí Kristýna
ABR9652
C
A-team Bruntál
26.16
+ 9.19
9.
Horčička Vít
C
28.29
+11.32
10.
Zbraĺková Miluše
C
28.57
+12.00
11.
Staněk Antonín, Mart
C
29.15
+12.18
12.
Seitlerova Veronika
ZLH9850
C
TJ Zlaté Hory
29.58
+13.01
13.
Uchytilová Natálie
JPV9696
C
SK Prostějov
34.47
+17.50
14.
Bucká Karolína
ABR9553
C
A-team Bruntál
35.04
+18.07
15.
Křečková Jana
ZPV
C
KOB Železárny Prostějov
36.18
+19.21
16.
Švécar Rostislav
PTE9502
C
Sokol Ptení
37.27
+20.30
17.
Matoušek Matýsek
SSU2000
C
SK Severka Šumperk
38.21
+21.24
18.
Spurná Martina
PTE
C
Sokol Ptení
40.54
+23.57
19.
Hejl
KON
C
KOB Konice
46.22
+29.25
Maťatko Vojtěch
STE
C
SK SKI-OB Šternberk
DISK
Databáze výsledků OB - © Michal Besta - bestik.cz